Feestelijke installatie burgemeester G. Hokken te Bruinisse Nederlandse hopperzuiger Geopotes VIII gezonken - Bemanning in veiligheid Partij voor bejaarden Wat biedt de BEELDBUIS? ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 9 februari 1970 Nr. 20319 4 iMohselvisser» presenteerden kleine vlootschouw Nieuwe burgemeester wacht volop werk in „dorp in de branding99 BRUINISSE, 7-2. De heer G. Hokken heeft vrijdagmiddag zijn officiële intrede gemaakt als nieuwe burgemeester van Bruinisse, waar jong en oud zorgden voor een feestelijke en hartelijke ontvangst. Het waren echter vooral de Bruse vissers die met een kleine vlootschouw zorgden voor een karak teristieke ontvangst van de familie Hokken. Mosselkotters van de plaatse lijke vloot begeleidden de nieuwe burgervader bij zijn aankomst in de vis sershaven met het politievaartuig de „Zwaluw". Op dat moment klonken uit een luidspreker de opgewekte tonen van „When the Saint", maar deze ingeblikte klanken weken al spoedig voor een vocaal welkom gebracht door de Bruse schooljeugd, die verder aan het feestelijk vertoon op de zonnige haven, waar velen de aankomst van de burgemeester gadesloegen, een kleurrijke bijdrage leverde met het oplaten van vele tientallen ballonnen. Nadat op deze wijze de korte vaartocht van de nieuwe burgemeester, ge meenteraad en genodigden van de haven aan de Grevelingendam naar Bruinisse feestelijk was afgerond kwam de gemeenteraad in buitengewone vergadering bijeen in het Hervormd Verenigingsgebouw, waar de officiële installatie van de heer Hokken door zeer velen werd bijgewoond. Tot de genodigden die door loco burgemeester W. van Gilst met name bij deze bijzondere raadszitting wer den welkom geheten behoorden o.a. de secretaris van het kabinet van de Commissaris der Koningin in Zee land, de heer J. Parent en het lid van gedeputeerde Staten, de heer Van den Bos. „Wij zijn blij met uw komst en onze eerste indruk en ken nismaking waren bijzonder goed", aldus richtte de heer Van Gilst zijn welkom tot de heer Hokken. De lo co-burgemeester schetste Bruinisse als een typische vissersgemeenschap die vrij en ongebonden leeft en denkt. „Rang en stand is hier geen essentieel meetellende zaak. Gezag is iets dat men niet zonder meer aanvaardt. Men waardeert iemand naar zijn capaciteiten. Het onmoge lijke wordt bij voorbaat geacht tot het mogelijke te behoren. Het star hanteren van wetten en voorschrif ten wekt weerstanden". Aldus sprak de heer Van Gilst. Hij typeerde de voor Bru „gewenste burgemeester" als te moeten zijn een man met tact, bestuurservaring en doorzettingsver mogen om „onversaagd de soms ho peloze strijd voor het verkrijgen van compensatie in het kader van het Deltaplan voort te zetten". „U moet er ook niet tegenop zien wanneer u op straat wordt aangesproken in plaats van dat de mensen naar het gemeentehuis komen". De loco-burgemeester stelde wat het komende arbeidsterrein van de heer Hokken betreft duidelijk in het licht dat het dorp geen slapende ge meenschap is maar een dorp in de branding. „Als u wilt kunt u hier hard werken. Werken aan proble men die voortvloeien uit het ver loren gaan van de mosselcultuur. Bruinisse staat voor een grote om schakeling. waarvoor oud-burge meester C. H. v. d. Linde reeds de basis heeft gelegd". De heer Van Gilst noemde met name als compenserende maatrege len: het in voorbereiding zijnde plan tot het stichten van nat industrie terrein in de Stoofpolder en het ontwerpplan inzake de aanleg van een jachthaven met 500 zaten. Andere zaken van grote betekenis: het in aanbouw zijnde bejaardente huis, bouw van diverse complexen woningen, bouwrijp maken van ber stemmingsplan West III. Hij signa leerde verder aktuele zaken als krotopruiming en dorpssanering, planologische maatregelen. ,De be volking rekent op u en op uw echt genote, Stel ons niet teleur. Ik zeg u namens het college van burge meester en wethouders en de raad de volle medewerking toe", aldus be sloot loco-burgemeester Van Gilst zijn toespraak tot burgemeester Hok ken, die vervolgens door zijn waar nemer met de ambtsketen werd getooid. Het Kon. Besluit van de be noeming van de heer Hokken was bij de aanvang van de installatieplech tigheid voorgelezen door de ge meentesecretaris, de heer B. de Groot. „Niet in dc boot genomen" „Wij zijn zeer erkentelijk voor de prettige en positieve reacties die mij en mijn gezin in verband met de be noeming in velerlei vorm mochten bereiken. In het bijzonder denk ik daarbij aan de eerste kennismaking met de wethouders en gemeentese cretaris in onze woning te Slie- drecht", aldus sprak vervolgens bur gemeester Hokken. „Ook ons eerste bezoek aan Bruinisse en het infor mele gesprek met de raad was pret tig. Zowel mijn vrouw en ik hebben het verlangen om spoedig hier te mogen wonen". Burgemeester Hok ken sprak in dit verband de wens uit dat de raad spoedig voor zijn woningprobleem een oplossing zal weten te vinden. Hij zou zich zelf als volgt willen typeren: ,Ik ben een nuchter mens en sta met beide benen op de grond. Gun mij de tijd me volledig te oriënteren. In overleg met de wethouders, de raad en de gemeentesecretaris hoop ik datgene te mogen doen wat in het belang is van de gemeente Bruinisse". Over de vaartocht van de Grevelingen- haven naar Bru: „We hebben gees- zins het gevoel gehad in de boot te zijn genomen". Burgemeester Hokken achtte het volkomen redelijk dat compenseren de maatregelen worden getroffen voor het in de toekomst verloren gaan van de mosselcultuur als ge volg van de uitvoering van de Del tawerken. Dit zal een van dc taken zijn waarbü moet worden voort gebouwd op de fundamenten die mijn voorganger met medewerking van de raad reeds heeft gelegd". Dank bracht burgemeester Hokken aan de loco-burgemeester, de heer Van Gilst en de wethouders, de he ren Jumelet en Bal en de secretaris en zijn staf voor het tot een goed einde brengen van de lopende za ken gedurende de afgelopen vier- en-een-halve maand. Ondanks de beperkte middelen kon door de raad een sluitende begroting worden vast gesteld waarin zelfs een niet onbe langrijk bedrag voor onvoorzien werd opgenomen. De burgemeester riep de raadsleden op elkaar ver trouwen te schenken: er zal weder zijds begrip moeten zijn. „Daarnaast acht ik het noodzakelijk dat we over en weer elkanders standpunt dienen te respecteren. Een vruchtbai-e sa menwerking tussen raad, college van b. en w. en mij zal vereist zijn om de belangen van onze gemeente in op timale vorm te kunnen behartigen. De in Bruinisse op dit stuk gegroeide situatie geeft mij vertrouwen voor de toekomst", aldus burgemeester Hokken die ook uitdrukking gaf aan de wens van een goed samenspel met de omliggende gemeenten. „Dat dit reeds goed is moge blijken uit de vele gemeenschappelijke regelingen die bestaan". De burgemeester ver trouwde ook op een goede samen werking met het gemeentepersoneel. Tot de burgerij tenslotte: „U kunt op mij rekenen mits niet het' onmo gelijke wordt gevraagd. Mosselcultuur Namens alle raadsleden werd het nieuwe burgemeestersgezin gelukge wenst door het raadslid, de heer D. de Koning. ,Wij hopen als raad en gemeente in u de persoon gevonden te hebben waar onze verlangens naar uitgaan. Een vechter voor de belan gen van de gemeente", aldus de heer De Koning, die met nadruk wees op de dreigende verdwijning van de mosselvisserij. „Bruinisse is de eer ste gemeente welke hiervan het slachtoffer wordt. Niet alleen echter wordt de mosselcultuur getroffen door de afsluiting van de Greve- lingen volgend jaar, maar ook voor andere takken van nijverheid komen grote veranderingen. „Als in 1978 de Oosterschelde wordt afgesloten komt het peil van het water zo laag dat er geen schip meer aan een scheeps werf of machinefabriek kan ko men, dus ook daar moeten grote voorzieningen voor worden getrof fen", aldus de heer De Koning, die de wens uitsprak dat burgemeester Hokken zich snel zal inwerken in de problematiek van deze bedrijfstak ken en verder wees op het feit dat Bruinisse nauw betrokken zal wor den bij de recreatie. „Deze gemeen te komt voor grote kapitaalsuitgaven te staan en ook op dit terrein zal er veel werk verzet moeten worden". Dhr. de Koning voegde hieraan toe: „de mensen mogen niet het slacht offer worden van het grote kind dat Delta genoemd wordt. Vele deuren zullen bij de overheid opengedaan moeten worden voor een oplossing in deze materie". Het raadslid meen de dat het misschien een goede ge dachte zal zijn ook landbouw en middenstand hun aandeel te laten leveren aan de jaarlijkse vlagge tjesdag in Bruinisse, om „op Bru zoveel mogelijk belangstelling te brengen". Namens het gemeentepersoneel werd het gezin Hokken in „de woe lige Bruse gemeenschap" een wel kom toegeroepen door de gemeen tesecretaris de heer B. de Groot. „We hebben alle reden de toekomst met vertrouwen tegemoet te zien. De eerste contacten waren bijzonder prettig. Fijn dat u er bent", aldus de heer De Groot. „Winst en verlies" Nadat burgemeester Hokken zijn eerste Bruse raadszitting officieel had gesloten werd als eerste van een lange rij sprekers het woord ge voerd door de burgemeester van Nieuwerkerk aan den IJssel, de heer C. H. v. d. Linde, oud-burgemeester van Bruinisse, die zijn opvolger met nadruk onder ogen bracht dat men het in Bru „niet achter de ellebogen heeft". Het is een eer van deze sprankelende gemeente, waar de za ken ronduit besproken worden en zeker geen standbeelden worden op gericht, burgemeester te zijn. „Ik zie hier voor u een mooie en veelom vattende taak weggelegd", aldus de heer Van de Linde. ,De winst voor Bruinisse is het verlies voor Sliedrecht". Aldus werd burgemeester Hokken gelukgewenst door burgemeester C. van Hofwegen van Sliedrecht, waar de heer Hok ken gedurende 12Vs jaar lid was van de raad en 3Vï jaar wethouder. „Uw nieuwe vooi-zitter is altijd vroeg op en laat wakker", aldus Sliedrechts eex-ste burger tot de Bruse raad. „Hij streeft er naar zoveel mogelijk te la ten betalen door rijk en provincie". „Ga er mee door", aldus de heer Van Hofwegen. Namens de Kring van burgemees ters, wethouders en secretarissen op Schouwen-Duiveland sprak vervol gens burgemeester D. W. Kastelein van Zierikzee, die zijn Bruse collega er voor waarschuwde de zaken al te ernstig op te nemen. „Het zal best meevallen", aldus de heer Kastelein, die de wens uitsprak dat ook me vrouw Hokken haar plaats in de dorpsgemeenschap zal weten te vin den. Voor de heer Hokken had bur gemeester Kastelein reeds een be noeming in petto: „we zullen u graag opnemen in het dagelijks bestuur van onze vereniging". Woordvoerder van de hervormde gemeente was de plaatselijke herv. predikant ds. P. Post. „Somber en moeilijk is bepaald niet van toepas sing op Bru zoals wij dat hebben le ren kennen, en het is ook geen ge meente waar je uit moet kijken", al dus ds. Post, die in 't bijzonder de aandacht van de nieuwe burgemees ter vroeg voor de ongeorganiseerde jeugd. De heer H. Schot was in de eerste plaats de tolk van de Visse rijvereniging maar sprak ook na mens Zevibel, de Stichting Festivi teiten Bruinisse en het Actiecomité Bruinisse. „We vertrouwen u eigen lijk zo'n beetje ons hele hebben en houden toe", aldus de heer Schot, die uiteraard met name de aandacht vroeg voor de problemen die voort- De nieuwe burgemeestersfamilie ar riveerde vrijdagmiddag in de Bruse haven met het politievaartuig de „Zwaluw", temidden van een kleine vlootschouw, gepresenteerd door de Bruse mosselvissers. Van links naar rechts: loco-burgemeester W. van Gilst, mevrouw en burgemeester Hokken. (Foto's: J. Krakeel). Ziekt' schoolhoofden DEN HAAG. 7-2. Het liberale Tweede Kamerlid H. Vonhoff heeft de staatssecretaris van onderwijs en wetenschappen schriftelijk gevraagd of het waar is dat in het ra.von van de lager onderwijsinspectie 's Herto genbosch twintig procent van de schoolhoofden in het vorige school jaar zijn werk heeft moeten neerleg gen tengevolge van andere dan „nor male" ziektegevallen. De heer Vonhoff wil weten of dat verzuim groter is dan in vorige jaren hoe de situaties in andere inspecties is en of staatssecretaris Grosheide bereid is deze gegevens te verschaf fen voor andere takken van onder wijs. Zo het verschijnsel in de inspectie Den Bosch een meer algemeen ka rakter heeft, kan de staatssecretaris dan meedelen of hij de mening deelt dat de vervulling van het ambt van rector, directeur of schoolhoofd thans veel zwaarder eisen stelt nu er nieu we opvattingen over autoriteit en leiderschap tot stand komen, zo vraagt de V.V.D.-afgevaardigde ver der. Hij wil voorts van mr. Grosheide vernemen of de taak van de school leiding niet een andere achtergrond vereist dan alleen een geslaagde on- derwijscarrière en hoe de bewinds man, op korte termijn, in dit manco denkt te voorzien. „Is de staatssecre taris bereid de structuur van de schoolleiding in die zin te herzien, dat onderwijskundige en administra tieve taken kunnen worden geschei den", aldus de heer Vonhoff. MARKTBERICHTEN BARNEVELD, 5-2. Coöp. Veluwse Elervciling Barnevcld Aanvoer 1.311.012 stuks, stemming kalm. Loco-burgemeester Van Gilst tooide burgemeester Hokken met de ambts keten. Het burgemeesterschap van Bruinisse werd gedurende vier-en-een- halve maand door de heer Van Gilst waargenomen. De heer Hokken (links) dankte zijn waarnemer voor het tot een goed einde brengen en uitvoeren van de werkzaamheden in deze periode. komen uit het Deltaplan. „Onze vis sers varen wat de toekomst betreft nog altijd in de mist". Aan de goede samenwerking met de nabuurgemeente Oostflakkee her innerde burgemeester W. M. v. d. Harst. De heer Hokken werd ver volgens dank gebracht voor zijn ac tiviteiten als secretaris van de Vere niging van Chr. Historische Gemeen te en Provinciale Bestuurders dooi de voorzitter van deze vereniging, de heer J. Hoekstra, burgemeester van Nijkerk. „Wij hopen op een onbevooroor deelde benadering van zaken het on derwijs betreffende", aldus de heer B. de Haan, hoofd van de openbare basisschool, die sprak namens de twee basisscholen en de kleuter school en de aandacht van de nieuwe burgemeester vestigde op de in voor bereiding zijnde bouwplannen voor de plaatselijke scholen en hoopte op een spoedige aanpak van deze zaken. „Een dorp zonder muziek is als een aardappel zonder zout". Met deze woorden vestigde de heer W. Schra- ver de aandacht op de muziekvereni ging „Nu met Hope". „Als er bij ons moeilijkheden zijn, dan ligt dat al tijd alleen maar aan het geld", aldus „Nu met Hope's" penningmeester. Een geslaagd stukje vakwerk in de vorm van een taart uit de Bruse jongerenkeuken werd de burgemees ter vervolgens opgediend door twee leerlingen van de Chr. Nijverheids school voor Meisjes. Namens deze school, C.B.T.B.:, directie en lerares sen sprak de heer A. P. Ouweneel een gelukwens en vestigde de aan dacht van de nieuwe raadsvoorzitter op een dringende zaak: een „nieuwe droomschool", die mooi gebouwd kan worden op een perceel aan de Dorps weg. Burgemeester Hokken kreeg al vast een fraaie maquette van het ge wenste gebouw aangeboden. Landbouw en rekreatic De heer Hokken heeft overigens al het nodige met onderwijszaken te maken gehad. Dat bleek wel uit de woorden van de heer dr. Verwijs uit Sliedrecht, die sprak namens de V. B.O.-scholen en de Bond van Chr. scholen. Kort en krachtig vestigde vervolgens de heer L. A. Jonker-v. d. Zande, voorzitter van de land- bouwvereniging „Landbouwbelang", de aandacht op de belangen van de landbouw. Aandacht voor de „onge kende recreatiemogelijkheden in en om Bru" vroeg de voorzitter van de watersportvereniging Bruinisse, de heer D. van Duivendijk, waarna het financiële inzicht van burgemeester Hokken werd geschetst door de heer M. de Jong, rayoninspecteur van de Raiffeisenorganisatie te Sliedrecht. De heer Hokken was o.a. voorzitter van de Ring Gorkum van Boeren leenbanken. „Wij kennen u als een goed bankbestuurder", aldus de heer De Jong. „Bruinisse heeft de sleutel van de Grevelingen". Dit stelde de heer C. Jumelet, voorzitter van de V.V.V., die de nieuwe raadsvoorzitter op wekte van Bruinisse „een recreatie centrum te maken dat er zijn mag". Nadat loco-burgemeester Van Gilst nog had gesproken als voorzitter van het Groene Kruis, werd de sprekers- rij afgesloten door de heer Maas kant, voorzitter van de afdeling Bruinisse van de Kon. Ned. Midden standsbond. „Laten we schouder aan schouder gaan staan om Bru midde len van bestaan te bieden", aldus de heer Maaskant. Nadat aldus het solo-optreden van velen in het druk bezette Vereni gingsgebouw kernachtig was afge sloten, volgde nog een echt Bruse samenzang, ingezet door drie stoere mosselmannen en met spontane me dewerking van de volle zaal. Het mo raal van dit pittige feestlied op de melodie „Als de klok van Arnemui- den", lag wellicht verborgen in het laatste couplet: „Nieuwe burgemees ter van ons allen, luister nog even naar een goede raad, dat in heel veel moeilijke gevallen, de beste stuur man aan de walkant staat". ROTTERDAM, 8-2. De Nederland se hopperzuiger Geopotes VIII, (ver zekerde waarde f 12,5 miljoen) is zondagavond op ongeveer veertig mijl ten noorden van Lands End (Engeland) gezonken. Een explosie in de machinekamer heeft mogelijk het schip lek geslagen, waardoor de Geopotes VIII snel water maakte en uiteindelijk in de golven verdween. Kort nadat de marconist van de Geopotes VIII noodseinen had uitge zonden was de Nederlandse coaster Cornelia B2 al op de positie van het zinkende schip. Juist voordat de Meisje aangerand en gewurgd DOETINCHEM, 7-2. Dc 12-jarige Christina Wiclhccsc uit Doctinchem is aangerand en door wurging om het leven gebracht. Het meisje werd levenloos aange troffen in het Slangenburgsebos op nog geen honderd meter van de ou derlijke woning. Zij was om half acht 's avonds van gymnastiekles op de fiets naar huis gegaan, een rit van tien minuten. Toen zij om acht uur nog niet thuis was gingen de ouders hot kind zoeken, waarbij later ook dc gemeentepolitie werd ingescha keld. Om negen uur werd het ont zielde lichaam gevonden met ernaast het rijwiel. Sectie wees uit dat het kind was aangerand en door wurging om het leven was gebracht. Dc poli tie van Doctichem stelt een onder zoek in naar dc dader. hopperzuiger in de golven verdween, was kapitein B. J. Rijkers (56) als laatste van de zevenentwintig be manningsleden aan boord van de coaster gestapt. De Cornelia B2 zette onmiddellijk koers naar Milford Ha ven, waar het scheepje de geredde bemanningsleden aan wal heeft ge bracht. Voor zover bekend is geen van hen gewond. De schipbreuke lingen zullen in Milford Haven de kans krijgen om na hun angstig avontuur, wat op verhaal te komen, Vandaag (maandag) zullen zij naar Nederland worden teruggebracht De Geopotes VIII werd in 1964 door I.H.C. Holland gebouwd. Het schip is 108 meter lang, 18,5 m breed en meet 5.156 brt. Het schip heeft o.m. meegewerkt aan het graven van de geul naar Europoort en is ook ingezet bij havenwerken in Wil helmshaven (Did.) en Rouen (Fr.), Het schip had juist zijn jaarlijkse surveybeurt ondergaan. VAASSEN. 7-2. Enkele inwoners van Vaassen hebben een partij voor bejaarden opgericht, die zich in de komende maanden landelijk gaat presenteren. Het eerste doel is dras tische verlaging van de ziekenfonds premie voor bejaarden. Dit zal per- centagegewijs moeten gebeuren. De partij voor bejaarden wil l>ij de Kamerverkiezing cqn gooi doen naar een zetel in het parlement. Prijzen per 100 stuks: eieren van 52-53 gram f 9,44-9,82; van 56-57 gram f 9,97-10,38; van 60-61 gram f 10,57-10,79; van 64-65 gram f 11,04 -11,39. Eierveiling Barnevcld Aanvoer 462.334 stuks, stemming kalm. Prijzen per 100 stuks: eieren van 51-52 gram f 9,45-9,67; van 56-57 gram f 10,19-10,35; van 61-62 gram f 11,07-11,36; van 66-67 gram f 11,76 -12,10. Belgische eieren Later. Eiermarkt Barnevcld Aanvoer ca. 2.050.000 stuks, handel redelijk.1 Prijzen per 100 stuks: eieren van 50-58 gram f 9,90-10,90, kg. prijs f 1,98-1,88; van 59-65 gram f 11,10- 12,10, kg. prijs f 1,88-1,86. Witte eieren 25-50 cent per 100 ja ger. DINSDAG 10 FEBRUARI. NED. I. Ook vanavond, vooraf gaande aan de avonturen van de fa beltjeskrant, weer opnamen van de skiwedstrijden om de wereldtitel. De eerste serie van de KRO-avond is „Geen zee te hoog". Een grappige streek van purser Charles. Hij heeft met gokken een fors bedrag verlo ren en wil zijn overwinnaar graag in natura betalen, d.w.z. met een reisje. „Verslag op dinsdag" en dan het tweede journaal, gevolgd door „Alaaf '70", een gala t.v.-zitting, ge organiseerd door de Bond van Lim burgse Carnavalsverenigingen in de Hanenhof te Geleen. Alleen Lim burgse feestneuzen, zoals de Roda- zingers, Jubel Schlings, Jos Prop, Joep Rademakers, Sjeeter Jonge, die Rote Funken en nog vele anderen. Een ernstiger onderwerp in de do cumentaire „Leven en laten leven". Het gaat over gehandicapten en de wijze waarop de gewonemensen hen tegemoet treden. Tot slot bele ven de „Wrekers" nog een avontuur Er wordt een moord gepleegd in de flat van een rijk man. Het lijk is weg. Dan wordt de rijke man zelf vermoord. De verdachten hebben prachtige alibi's. NED. II. In de Eerste Kamer komt vandaag de kwestie van de loonwet aan de orde. De NOS brengt daar van een samenvatting voorafgaande aan de fabeltjeskrant. Na „Scala" de eindeloze serie „Peyton Place". Alli son lijdt nog altijd aan geheugen stoornis en dr. Rossi probeert nog altijd achte de oorzaak te komen. Inmiddels gaat mr. Peyton zijn gang. Hij probeert de fabriek weer op gang te krijgen. Voor de zesde maal de serie „De overlevenden". Een in gewikkelde affaire. De affaire tus sen Philip en Tracy nl., die maar geen ontknoping kan vinden. Er lijkt iu toch loei een scheiding van te zullen komen. Tom Joxxes zorgt voor vermaak op deze avond. Hij ontvangt als gasten de Amerikaanse groep Fifth Dimension, Sandy Shaw en de charmante Julie Driscoll, die sam enmet Brian Auger en the Tri nity het bekende Indian Rope Man zingt. Tot slot het magazine „Tele- vizier". DINSDAG 10 FEBRUARI. NED. I. Schooltelevisie: 10.45 Ver kennen en ontdekken: 11.10 Ver keer; 11.35 Biologie in de brugklas; 12.00 Einde; 18.15 Skiën (kleur); 18.45 Fabeltjeskrant (kleur); 18.51 Ster; 18.55 Nieuws; 19.00 Ster; 19.04 Geen zee te hoog (kleur); 19.30 Ver slag op dinsdag; 19.55 Ster; 20.00 Journaal; 20.15 Ster; 20.20 Alaaf '70; 21.10 Leven en laten leven; 22.00 De wrekers (kleur); 22.50 Journaal; 22.55 Schaken voor beginners (Tele- ac); 23.25 Einde. NED. II: 18.15 Samenvatting van de loondebatten in de Eerste Kamer 18.45 Fabeltjeskrant (kleur); 18.51 Ster; 19.00 Nieuws; 19.04 Scala; 19.30 Peyton Place; 19.55 Ster; 20.00 Jour naal; 20.15 Ster; 20.20 The survivors (kleur); 21.10 Dit is... Tom Jones (kleur); 22.00 Tclevizicr; 22.50 Jour naal.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 3