Afdeling Schouwen N.F.O. moet fuseren met Afd. Duiveland Voor 45 jaar... DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Het Westduits-Pools gesprek begonnen Flitsen uit het buitenland Wat biedt de BEELDBUIS? De neergang in cle fruitteelt HAAMSTEDE, 4-2. De slechte toe stand in de fruitteelt heeft niet na gelaten ook het bezoeken der verga deringen drastisch te doen vermin deren, hetgeen duidelijk werd in de jaarvergadering der N.F.O. afd Schouwen, die, in hotel Bom gehou den, vroeger wel eens 40 belangstel lenden telde, doch nu slechts 15. Deze leden hadden geen bezwaar tegen het bestuursvoorstel om verdere be sprekingen te gaan voeren met de afdeling Duiveland om nog dit jaar een fusie aan te gaan, waartoe dan eerst beide verenigingen zuilen wor den opgeheven. De voorzitter J. v. d. Berge gaf een toelichting op dit voorstel hetgeen bittere noodzaak is geworden door de drastische afname van het aantal le den en hectares fruit. Beide besturen blijven nog aan zodat op de stich tingsvergadering uit hun aantal een nieuw bestuur van 7 personen geko zen zal worden. De belangrijkste ver gaderingen worden in Zierikzee ge houden doch er wordt nog wel eens in Haamstede vergaderd. De N.F.O.- opheffings vergadering zal gelijk plaats vinden met de jaarvergade ring van Pomona, eind februari. De voorzitter, die in zijn welkomst woord oud-voorzitter J. P. C. Boot, de spreker van deze avond dhr. L. Hack en de hoofd-ass. van het Con sulentschap de heer J. A. v. d. Weel betrok noemde de financiële zijde van het afgelopen jaar zeer teleur stellend ondanks de goede oogst. Tot aan de James Grieves ging alles vrij goed, doch toen begon de ellende. Enkele vroege op het houtverkopers waren de enigen die nog een vrij re delijk resultaat boekten. Over de toesfand in de fruitteelt is overal zeer veel vergaderd en geprotesteerd doch de voorzitter wilde er verder niet meer op ingaan. In Zeeland is naar een zondebok gezocht en dat werd kringvoorzitter der N.F.O. Ka- kebeeke die dan ook aftrad. De vergadering ging na stemming akkoord met de kandidaatstelling als kringvoorzitter van de heer J. Stout- jesdijk te Oosterland. ZIERIKZEE. We hebben hier nu twee vaste bioscopen. In het Huis van Nassau hebben de Gébr. Galle een cabine laten maken op de bo venzaal waar 's zaterdags en 's zon dags allerlei films worden vertoond. ZIERIKZEE. (Adv.). Ontvangen: tinnen herinneringsbordjes vlieg tocht Holland-Indië 1924. Diam. 2-3 cm., prijs 4,50. RE NESSE. Het leesgezelschap Tot Nut en Ontspanningte Renes- se, Noordwelle, Serooskerke, her dacht zijn 70-jarig bestaan. ZIERIKZEE. De heer Alphons Blomme houdt momenteel een ten toonstelling in „Cercle Artistique" in Brussel, alwaar het grote doek „Aankomst vluchtelingen te Zierik zeemet grote onderscheiding werd bekritiseerd. ZIERIKZEE. (Adv.). 2 pers. wol len dekens f 7,95; heren fantasie broeken f 4,15; Amerik. tricot borst rokken f2,09; damespantalons f 1,15; dameslijfjes f 0,52; zware deurmat ten f 1,48. HAAMSTEDE. Voor een goed be zette zaal in hotel Bom trad op de heer Van Stenis, oud-resident van Bali, met een hoogst leerzame en interessante lezing. ZIERIKZEE. In de Concertzaal bracht het „Nieuwe Toneel" een vrolijke avond van intieme kunst. Eénacters van Frits en Adolf Bouw meester en Willy Corsari, onze meest gevierde cabaretzangeres met le vensliederen aan de vleugel. HAAMSTEDE. Het nieuwe consis torielokaal van de Ned. Herv. Kerk, uitgebouwd tot kerktaal, werd in gebruik genomen. De benodigde gelden (f 630) waren van te voren met bekwame spoed bijeengebracht. Besprekingen met b. en w. In het kort gaf de voorzitter een overzicht van een bespreking die de besturen van de afdeling Schouwen en van Pomona vorige week hadden met b. en w. Ook daar werd uitvoe rig de fruitteelt besproken en wat er eventueel door het gemeentebestuur gedaan kan worden. Vooral de uit breiding van het aantal caravans en snellere uitvoering van bestemmings plannen zal in beraad worden geno men. Via het consulentschap zal een rapport naar b. en w. worden ge stuurd waarin opgave van hen die fruitteler willen blijven en van hen die er mee stoppen. De voorzitter noemde als een der faktoren die hier vooral meespelen in de afgang van het fruit, de grond die ver achter blijft bij de samenstelling in b.v. de kleigebieden waardoor de opbreng sten eveneens kleiner zijn. De sa menwerking met Pomona was voor beeldig. Pomona blijft na de N.F.O.- fusie normaal doorgaan met haar werk. Uit het jaarverslag van de secreta ris, de heer J. Jonker bleek dat er nog 42 leden zijn, (vorig jaar 47) die 118 hectare fruit bewerken (vorig jaar 146 ha). De rekening gaf een ba tig saldo te zien. Namens de kas- commissie adviseerde de heer J. v. d. Zande om het financieel beleid van de heer Jonker goed te keuren. Ned. Herv. Kerk Zierikzee: 10 uur ds. C. Otte, Heinen- oord; 7 uur ds. v. d. Schee. Lutherse kerk: 7 uur ds. Assendorp. Kerkwer- vc: 9.30 uur de heer A. P. Cornet, Goes; 11 uur zondagsschool. Seroos kerke: 11 uur de heer Cornet; 9.30 uur zondagsschool. Burgh: 10 uur ds. Flink. Haamstede: 10 uur (Bed. H.A.) 10.15 uur (jeugdkerk) en 7 uur (Bed. H.A. en Dankzegging), ds. Huizing. Renessc: 11 uur ds. De Wit. Noord welle: 9.30 uur ds. De Wit. Scharen- d(jke: 10 uur ds. Van den Berg. (Vie ring H. Avondmaal). Brouwershaven: 11 uur ds. Feunckes; 12 uur zondags school. Zonnemairc: 9.30 uur ds. Feunekes; 11 uur zondagsschool. Noordgouwc: 11 uur ds. Faber. Drei- schor: 9.30 uur ds. Faber. Ouwerkerk 10 uur ds. Westerhof. Nieuwerkerk: 10 uur ds. Van der Schee. Ooster land: 10 uur ds. Ommering, 6 uur ds. Kloosterman, Goes. Slrjansland: 10 en 2.30 uur ds. Bakker, Rijssen. Brui- nihse: 10 uur (bev. ambtsdragers) en 5 uur ds. Post. Lutherse Kerk Zierikzee: 10 uur dienst. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 6.30 uur ds. Favier. Haamstede: 10 uur ds. v. d. Kooy; 5 uur ds. Keizer. Scharendykc: 10 en 2.30 uur ds. Put. Brouwershaven: 10.30 en 3 uur ds. Keizer. Zonnemaire 10 en 2.30 uur ds. Jansma. Nieuwer kerk: 10 en 5 uur dr. Becker. Ooster land: 9 uur ds. Keizer; 3 uur ds. P. Kapteijn, Reeuwijk. Bruinlsse: 10 en 3 nur ds. Van Til, Middelburg. Geref. Kerken (Vrijgemaakt) Brouwershaven: 9 en 7 uur ds. J. Inmiddels is gebleken dat hier in de Westhoek voor 65 hectare fruit een rooivergunning is aangevraagd. De heer L. Hack, leraar aan de Land- en Tuinbouwschool te Zierik zee gaf een kort overzicht van de stand van zaken in het huidige on derwijs, waarin al veel veranderd is. De leerkrachten worden steèds meer uit de praktijk gehaald en de echte praktijkmensen komen als specialis ten van elders. Het moet toch alle maal geen boekjeswerk worden. Ook de leerlingen worden theoretici met veel meer algemene vakken. Spreker vond de keuze van beroep bij 12 13 jaar veel te vroeg en de gevolgen die daarvan nu al op de land- en tuin bouwschool vallen zullen zich ook op de technische en huishoudscholen doen gevoelen. Verontreiniging De heer Hack hield verder een in leiding over de verontreiniging door bestrijdingsmiddelen die steeds ver ontrustender wordt. De vervuiling van drinkwater in de grond neemt toe en we zullen er zuinig op moeten zijn. Zo vraagt de fabricatie van 1 ton papier 200 ton zuiver drinkwater. De aarde was heel vroeger zuiver, doch de industrie (chemie) is vanaf 1940 zo toegenomen dat men zich zeer ongerust maakt over de volgen de 30 jaar. De grootste luchtveront- reiniger is de auto (koolmonoxyde). Er wordt reeds gesproken over ge- tijdencentrales en windkracht het geen spreker zeer zou toejuichen want „laaf het toch zo blijven en dat we niet in de nabije toekomst ge wekt zullen worden door hoestende vogeltjes'. Spreker besloot zijn be toog met een toelichtende film. Vaarwel aan Das Reich" Aan de wereldtentoonstelling in Osaka, dié dit jaar wordt gehouden, zal de Nederlandse PTT aandacht besteden door de uitgifte van een bijzondere frankeerzegel. De aan Expo 70 gewijde zegel is de eerste die ons land ter gelegenheid van een wereldtentoonstelling uitgeeft. De zegel werd ontworpen door, Wim Crouwél, te Amsterdam, die ook meewerkte aan de vormgeving van de Nederlandse inzending voor Ex po 70. De Fransman en zijn champagne PARIJS, 5-2. In het afgelopen jaar hebben de Fransen ruim 67 miljoen flessen champagne gedron ken en er desondanks nog bijna 27 miljoen geëxporteerd. Volgens in Parijs gepubliceerde cijfers zijn in 1969 in Frankrijk 67.086.841 flessen geconsumeerd, terwijl er 26.986.979 flessen zijn uitgevoerd. Overval op Boerenleenbank BEST, 5-2. Twee gemaskerde en met een stengun gewapende mannen hebben donderdag een overval ge pleegd op het bijkantoor van de boe renleenbank aan de Koningin Juli- anaweg in Best. De twee overvallers, die met een door een derde bestuurde auto waren komen aanrijden, drongen het bank gebouwtje binnen en sprongen over de balie. Eén van hen hield het uit vier leden bestaande kantoorperso neel met zijn wapen in bedwang, terwijl de andere de kashouder dwong geld uit de kluis te halen. Deze gaf daaraan gevolg. De mannen verdwenen daarop in de auto. Bij de overval werd een be drag van 15 tot 20.000 gulden buit gemaakt. Van de daders ontbreekt elk spoor. 99 BONN, 5-2 Voortbordurend op re- cente uitlatingen van kanselier Brandt, volgens welke de oude ge dachte van hereniging maar beter kan worden opgegeven, schreef de persdienst van de Westduitse sociaal democraten donderdag, dat men „Bismarcks reich" voor lange tijd, zo niet voor immer, vaarwel moet zeggen. Slechts romantici en utopis ten konden dromen van een weder geboorte van het „Reich". De rege ring Brandt/Scheel ging echter niet van illusies uit, en baseerde zich op de huidige Europese realiteit, aldus de S. D. P. Blokland, Rotterdam. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur ds. Op den Velde. Kerkwerve: 10 uur dienst des Woords, 6 uur ds. Westerink. Haam stede: 10 en 3 uur ds. Westerink. Nieuwerkerk:: 10 uur leesdienst; 3 uur ds. Op den Velde. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur leesdienst Nieuwerkerk: 10 en 3 uur ds. Karens. Oosterland: 10. 2.30 en 6 uur lees dienst. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10 en 6 uur leesdienst. Renesse: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur de heer A. van der Meer. Bruinisse: 10 en 5 uur leesdienst. Remonstrants Ger. Gemeente Sommelsdjjk: 10 uur mej. ds. mr. M. A. Klomp. Hilversum. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst. 19.30 uur ver lossingssamenkomst. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: Zaterdag 19 uur, zondag 10 uur. Haamstede: zondag 10 uur. Pinkstergemeente Zierikzee: dienst om 4 uur. (Meelstraat 1) WEEKEINDE. ARTSENDIENST Zatfcrdag 7 en zondag 8 februari Do|ter W. Bontkes, Zierikzee, tel. (01110)2280, neemt waar voor dokter v. d. Waarden en dok ter Van Hoorn. Dokter H. J. Simons, Renesse, tel. (01116) 280, neemt waar voor dokter Stenger en dokter Terp stra. Dokter K. van Leeuwen, Bruinisse, tel. (01113) 280, neemt waar voor dokter Speelman. Dokter E. E. Vleugels Schutter, Zie rikzee, tel. (01110) 2780, neemt waar voor dokter v. d. Zande. DIERENARTS Dierenarts T. van Roon, Zierikzee, tel. (01110) 2180 heeft dienst. De weekeindediensten vangen aan op zaterdagmorgen om half tien. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Boven-Hardinxveld: J. de Lange, Rijssen; te Woudri- chem: A. de Kleine, Oudemirdum. Ger. Kerken Beroepen te B reukelen: W. Mole naar, Heilo, die dit beroep heeft aangenomen; te IJmuiden: L. Dorst, Groningen-Helpman en Th. ten Na pel, Naaldwijk. Aangenomen naar Rijswijk (Z.H.): drs. J. Faber, Nigtevecht; naar Ter Apel-Valthermon: D. Jansma, Zon nemaire; naar Gorinchem: T. L. H. Pieterse, Culemborg. Chr. Ger. Kerken Aangenomen naar Alphen aan den Rijn; P. Sneep, Zaamslag, die be dankte voor Nieuwpoort. BUFFALO. De politiebrigade die in de Amerikaanse stad Buffalo, in de staat New York, moet waken over de goede zeden, heeft een pijn lijke vergissing gemaakt. Zij sloot een man die in strijd met genoemde zeden zou hebben gehandeld, op in een cel waarin een vrouwelijke ver dachte was opgeborgen. De vergis sing werd pas de volgende dag ont dekt. DUSSELDORF. Het aantal pok- kenpatiënten in Sauerland is met één vermeerderd tot veertien. Het nieuw geval betreft een 69-jarige patiënte in het ziekenhuis van Mes- chede, die al er van verdacht werd aan de ziekte te lijden. WASHINGTON. Het Amerikaan se departement van financiën heeft bekend gemaakt dat in Florida en Jamaica 15 personen zijn gearresteerd die deel uitmaakten van een smok kelaarsbende in marijuana. De ben deleden zijn beschuldigd van het smokkelen van 220 kilo Marijuana uit Jamaica naar de Verenigde Sta ten. CARACAS. De V.S. en Latijns- Amerika hebben het in de Venezo laanse hoofdstad duidelijk gemaakt, dat er geen sprake zal zijn van her vatting van de handelsbetrekkingen met Cuba voordat Havanna opge houden heeft „zich in de binnenland se aangelegeheden van landen van het westelijk halfrond te mengen". HONKONG. De pro-communis tische Pathet Lao heeft donderdag een voorstel van de Laotiaanse re gering verworpen om de strategische vlakte der Kruiken te neutraliseren, en verklaard dat haar troepen vast besloten zijn het gehele gebied te veroveren. BANGKOK. Een Amerikaanse reuzenbommenwerper van het type B - 52 heeft boven het gebied van Moeang Roi Et in oost- Thailand zijn complete lading van 108 bommen verloren, zo is officieel in Bangkok bekend gemaakt. Volgens de Ame rikaanse ambassade waren in het dunbevolkte gebied twee gewonden gevallen en drie huizen beschadigd. PARIJS. De Franse communisti sche partij, die haar 19e partijcon gres in Nanterre begon, telt volgens mededelingen van haar leiders on geveer 400.000 leden, maar volgens schattingen van buitenstaanders slechts 300.000 tot 340.000. PARIJS. Na een jarenlange pe riode van als gevolg van de kwestie Ben Bella minder goede betrekking en tussen Frankrijk enMarokko heeft president Pompidou een uitnodiging voor een officieel bezoek aan dit land aangenomen. DJAKARTA. Indonesië heeft in Parijs en in Den Haag bij de Chinese diplomatieke missies voelhorens uit gestoken omtrent de mogelijkheid van herstel van de diplomatieke be trekkingen tussen beide landen. WASHINGTON. De Amerikaanse president. Nixon. heeft een nieuwe stap gezet in zijn campagne tot ver betering van het leefklimaat in zijn land, door federale instanties te ver plichten een voorbeeld te stellen in de bestrijding van de water- en luchtvervuiling. PRAAG BERLIJN. Het Tsjecho- slowaakse persbureau C.T.K. heeft aanvankelijk een bericht gepubli ceerd over een ontmoeting tussen de Russische minister van defensie maarschalk Andrej Gretsjko cn par tijleider Gustav Husak en het daar na weer Ingetrokken. BAGDAD. (Radio Bagdad meldt, dat verscheidene samenzweerders, die hebben deelgenomen aan het komplot van 20 januari ter omver werping van het Baasistische bewind in Irak. de afgelopen dagen zijn ge arresteerd en terecht zullen staan. Geen straf, maar opslag LINCOLN, 5-2. Vier mannen, die goederen gestolen hebben van hun firma in Lincoln (En geland), zullen niet ontslagen worden maar loonsverhoging krijgen. De mannen hebben voor de rechtbank toegegeven dat zij het afgelopen jaar elke week wat meegenomen had den uit de voorraad van de „Danish Bacon Company" in Lincoln, waarvoor zij werkten. Zij hebbed alleen een boete gekregen. De mannen, die elk ongeveer 14 pond nog geen honderd gulden) per week verdienden, kregen woensdag in de rechtszaal te horen, dat zij opslag hadden gekregen. De verdediger van de mannen gaf als commentaar: „Zij ver dienden niet zo veel, dus in plaats van ontslag worden de mannen in dienst gehouden en krijgen loonsverhoging". Kath. vrouwen achter „Dolle Mina's" VOGELENZANG. 5-2. De Neder- landse katholieke vrouwen, die de zer dagen samen met haar Europese collega's in Vogelenzang vergade ren. vinden de ..Dolle Mina's" niet zo dol als ze zich naar buiten pre senteren. De dames, die als onder werp van haar vijfdaagse congres „de discriminatie van de vrouw" ge kozen hadden, vinden haar jongere collega's heel zinnig en staan posi tief tegenover deze groepering, die volgens hen in principe dezelfde doelstellingen nastreven. Het ge sprek, dat de katholieke vrouwenbe weging met de ..Dolle Mina's" heeft gehad, hèeft dan ook tot resultaat gehad, dat de oudere en de jongere generatie besloten hebben tot een regelmatige informatie-uitwisseling. WARSCHAU, 5-2. Op het mini sterie van buitenlandse zaken in Warschau zijn donderdagochtend de eerste politieke besprekingen tussen Polen en West-Duitsland op rege ringsniveau begonnen. Deze hebben verbetering en uitein delijk normalisering tot doel van de sinds de oorlog door bitterheid geken merkte betrekkingen tussen de twee Ditishetrecept: Kaasfondue van Nederlandsekaas. Caquelon inwrijven met knoflook. Dan 4 dl halfdroge witte wijn in de pan verwarmen tot de wijn gaat bruisen. Vervolgens 600 gr fijngesneden jong belegen Goudse toevoegen, goed roeren en weer aan de kook brengen. Binden met maïzena, op smaak afmaken, met zout, peper, nootmuskaat en wat kirsch. landen Verwacht wordt dat de onderhan delingen moeilijk zullen zijn en lan ge tijd in beslag zullen nemen. Het kernpunt zal worden gevormd door de Poolse eis tot erkenning van de Oder-Neissegrens. De donderdag be gonnen eerste fase zal waarschijn lijk maar enkele dagen duren. Aan genomen wordt, dat de twee partij en eerst hun standpunten kenbaar maken en vervolgens hun regeringen verslag uitbrengen. Infrarode stralen tegen muggen BEIRA, 5-2. In Mozambique wordt een revolutionair middel voor de muggenbestrijding toegepast. Bij de bouw van huizen bij de grote stuw dam van Cabora wordt een magne tisch veld geschapen, dat de insekten aantrekt en onmiddellijk doodt, zo dra zij een infrarode stralenbundel passeren. De installatie die op zwak stroom werkt, is onschadelijk voor mensen. In het betrokken dorp komen 7500 mensen te wonen. ZONDAG 8 FEBRUARI. NED. I. In het middagprogramma vande NOS eerst een aantal beken de rubrieken, zoals nieuws, week- journaal, verkeersinformatie, Skippy de Verrekijker en Openbaar Kunst bezit met het derde deel van Doen en Zien". In Passepartoutonder de titel „Van. duivelstuig tot race- machine" een documentaire over het ijszeilen. Tenslotte beelden van de skiwedstrijd wereldkampioenschap pen in Italië en een samenvatting van de strijd om de Europese titel kunstrijden op de schaats in Rus land. „Zingend geloven" komt dit maal uit de hervormde kerk in Marken. De NCRV gaat verder met „De scheepsjongens van Bontekoe" en eendocumentaire natuurfilm over de nationale parken in Ameri ka, wildparken met veel dieren, die in vrijheid uitgestorven zijn. Aan sluitend aan het journaal een Franse produktxe van een blijspel van Pierre de Marivaux, getiteld „De kwadratuur van de liefde". In dit bekroonde stuk leren we een meisje kennen dat verliefd is op een jon geman (Silvia en Arlequin). Op ze kere dag probeert een prins haar aan zich te binden. Hij nodigt beiden uit naar zijn paleis en wil Arlequin tegen haar in het harnas jagen. Vervolgens de vierde uitzending in de serie Solocantates van Johann Sebastian Bach. In de Geertekerk in Utrecht wordt uitgevoerd „Ich bin ein guter Hirt". NED. II. Voor de zesde maal „De tovenaar van SaburacPer ongeluk wordt de tovenaar gefotografeerd en dat staat hem slecht aan. „Studio Sport" blijft uiteraard één van de meest bekeken uitzendingen van de NOS. Daarna „Panoramiek", waarin Joop van Zijl weer een actueel on derwerp belicht. Maxwell Smart beleeft vervolgens in „Tobspion" weer enkele van zijn domme avon turen, Hij krijgt te maken met een gevaarlijke juffrouw, die zich eerst laat ontvoeren om zich door hem te laten redden. Na hei tweede deel van „Studio Sport" nog een interes sante documentaire van de BBC over de vliegtuigindustrie en wel voornamelijk de jumbo's. We ma ken een tochtje met de nieuwe Boeing 747. MAANDAG 9 FEBRUARI. NED. I. Voorafgaande aan de fa beltjeskrant een reportage van de wedstrijden om de wereldtitel skiën in Italië. Vandaag de reuzenslalom. In de jeugdserie „Jeugdherinnerin gen", die volgt op „De scheepsjon gens van Bontekoe", gaat Nica ker sen eten en dat is voor zo'n jong persoontje een verleidelijke bezig heid. Kick Slockhuyzen laat vervol gens de teams van de katholieke universiteit van Nijmegen en de Technische Hogeschool in Eindho ven legen elkaar uitkomen in „Tweekamp". „Please sir", een van de populairste series, beleeft van daag zijn allerlaatste aflevering. „Hip gekleed" is de titel. Bernard koopt in een modern boetiekje een hip pakje om naar het feest van zijn leerlingen te gaan. Dan „Joop Dode- rer in de Psychospot". Aan de hand van een aantal proefnemingen een luchtige karakteranalyse van Joop Doderer, gepresenteerd door Ted de Braak. Jan van Hillo heeft vervol gens een gesprek met sergeant Joe Hooper, de enige nog in leven zijnde drager van de hoogste Amerikaanse militaire onderscheiding. Het inter kerkelijk jeugdkoor Watergraafs meer uit Amsterdam zingt tenslotte bij ivijze van dagsluiting moderne geestelijke liederen. NED. II. Na „Scala" de serie „Co- ronationstreet" van de VARA. Be rend Boudewijn en Ellen Blazer gaan „Europa in" en ontmoeten dan gewone en ongewone mensen en la ten ze voor de camera vertéllen. In „Velen met mij" gaat de Vara om budsman Marcel van Dam opnieuw een aantal problemen behandelen waarmee kijkers worstelen. Dan voor de tweede maal „Sherlock Hol mes", de nieuwe Engelse serie over de verhalen van Arthur Conan Doy le. Het gaat in deze serie veel meer om de entourage en de fijne humor dan om het verhaal. Ditmaal steekt Holmes de politie wederom de loef af, die dacht een geheimzinnige mis daad al te hebben opgelost. ZATERDAG 7 FEBRUARI. NED. I: Teleac: 9.20 Vamos a ver; 10.00 Van molecuul tot mens; 10.30 Bij leven en welzijn; 11.00 Einde; 16.00 Nieuws; 16.02 Rikkie en Slin gertje; 16.25 Dit is mijn beroep; 16.45 Stuif-es-in; 17.35 Einde; 18.15 Skiën 18.45 Fabeltjeskrant (kleur); 18.51 Ster; 18.55 Nieuws; 19.00 Ster; 19.04 Vaders tegen wil en dank (kleur); 19.28 Percy Sledge (kleur); 19.55 Ster; 20.00 Journaal; 20.15 Ster; 20.20 De Mounties show (kleur); 21.20 Sal to mortale (kleur); 22.20 Poets; 22.40 Televizier; 22.50 Journaal; 22.55 Kunstrijden; 23.25 Einde. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant (in kleur); 18.51 Ster; 18.55 Nieuws; 19.00 Ster; 19.04 Scala; 19.30 Hij en Zij (kleur); 19.55 Ster; 20.20 Advocaat Judd (kleur); 21.10 Rust noch duur. (kleur); 21.55 Brandpunt; 22.35 Tot de dood ons scheidt (kleur); 23.01 Journaal. ZONDAG 8 FEBRUARI. NED. I: 14.30 Studeren (Teleac); 15.00 Nieuws; 15.02 Weekjournaal 15.22 Verkeersinformatie; 15.25 Skippy (kleur); 16.40 Skiën (kleur); 17.30 Toto-uitslagen; 17.35 Einde; 18.20 Schaken voor beginners; 18.55 Fabeltjeskrant (kleur); 19.00 Woord voor woord (kleur); 19.05 Zingend geloven (kleur); 19.30 Scheepsjon gens van Bontekoe; 19.40 Nationale parken (kleur); 20.30 Journaal; 20.35 De kwadratuur van de liefde (kleur) 22.30 Solocantates; 22.55 Journaal. NED. II: 18.55 Fabeltjeskrant (in kleur); 19.00 Journaal; 19.05 De to llenaar van Saburac (kleur); 19.30 Studio Sport; 20.15 Panoramiek; 20.40 Tob-spion (kleur); 21.05 Studio Sport; 21.30 Jumbo; 22.20 Journaal. MAANDAG 9 FEBRUARI. NED. I: Schooltelevisie: 10.45 Wal ter en Connie; 11.10 Biologie in de brugklas; 11.35 Maatschappelijke ontwikkelingen in ons koninkrijk; 12.00 Einde; 18.15 Skiën (kleur); 18.45 Fabeltjeskrant (kleur); 18.51 Ster; 18.55 Nieuws; 19.00 Ster; 19.04 De scheepsjongens van Bontekoe; 19.13 Jeugdherinneringen (kleur); 19.30 Tweekamp; 19.55 Ster20.00 Jour naal; 20.15 Ster; 20.20 Hier en nu; 20.50 Please sir (kleur); 21.15 Psy chospot (kleur); 22.00 Sergeant Joe Hooper (kleur); 22.25 Jeugdkoor; 22.35 Journaal; 22.40 John Buil en Europa: 23.10 Cursusin formatie schooltelevisie23.25 Einde. NED. II: 18.45 Fabeltjeskrant (in kleur); 18.51 Ster; 18.55 Nieuws; 19.00 Sier; 19.04 Scala; 19.30 Coronation- street; 19.55 Ster; 20.00 Journaal; 20.15 Ster; 20.20 Europa in; 20.50 Velen met mij; 21.25 Sherlock Hol mes (kleur); 22.15 Achter het nieuws 22.55 Journaal. Maandag 9 februari, Ned. 1, 20.50 uur: „Please Sir". Voor de laatste maal zijn vanavond de leerlingen en hun leraren bijeen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 4