FRIESCHE VLAG GOUDBAND koffiemelk FRIESCHE VLAG Heer Ollieiedereen spaart onze boeken bij je moet een Heer niet Storen Als hij verdiept is in zijn Literatuur jonge Vriend, onze Boeken zijn daarvoor v te Boeiend/ j Een koopje per kopje voor zo'n kwaliteit! GOUDBAND Zó komt Tom Poes bij u thuis U kunt óók sparen voor luxe geschenken De vermakelijke avonturen van Tom Poes bij Friesche Vlag Goudband. Uitgevoerd in 4-kleurendruk, formaat 19,5 x 26 cm. De onverkorte, originele uitgaven van Marten Toonder met twéé avonturen in elk deel! Deel 1: Deel 2: Tom Poes en De Zwarte Vleer Tom Poes en De Sappeljuwelen Tom Poes en De Pruikenmaker Tom Poes en De Stamboom Op elke fles Goudband vindt u een spaarpunt met de letters T.P. Voor slechts 4 van deze punten en 2,25 komt u al in het bezit van één Tom Poes-boek. Wie de beide nu verschenen delen wenst te ontvangen, stuurt geen 8, maar 10 punten en profiteert dan van de speciale prijs: ƒ3,75 voor twéé delen. Zend 4 respectievelijk 10 TP-punten in een gesloten enveloppe aan: "Geschenken-actie Goudband". Postbus 275, Leeuwarden. Vermeld duidelijk uw volledige naam en adres en geef aan wat u wenst te ontvangen. Stuur nog geen geld. U ontvangt dan een girostortingskaart waar mee u het bedrag aan ons kunt overmaken. Uw bestelling komt, normaal gesproken, ongeveer 3 weken na betaling franco bij u thuis. De TP-spaarpunten op Friesche Vlag Goudband-etiketten kunt u óók gebruiken om te sparen voor luxe geschenken zoals: een Melitta-koffiezetautomaat, roomstelletjes - klassiek en modern, zwaar verzilverde lepeltjes etc. allemaal vér beneden de vergelijkbare winkelwaarde. Alle bijzonderheden vindt u in de Friesche Vlag geschen kenfolder! Te verkrijgen bij uwkoffiemelk-leverancier of bij 'Geschenken-actieGoudband', Postbus275, Leeuwarden.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1970 | | pagina 4