deurloo Ontdek bij ons: een nieuwe wereld aan uw wand! SUCCESJES Gereformeerde kerk te Haamstede kreeg nieuw 2-klaviers orgel Produktief zwemmen in „Dol-fijn" bad Middenstandsvereniging Burgh-Haamstede HAAMSTEDE, 22-12. In een ge vuld kerkgebouw, is het nieuwe kerkorgel van de Gereformeerde Kerk, maandagavond overgedragen aan de kerkeraad en officieel in ge bruik genomen. Het plechtig en wel luidend gebeuren, was geplaatst in het kader van feestelijkheid en dankbaarheid, daar de gemeente heel lang naar een dringend nood zakelijke vervanging van het oude kerkorgel heeft moeten uitzien. Een lang gekoesterde wens ging met dit nieuwe, fraaie orgel derhalve in ver vulling. Woordvoerder van de Commissie van Beheer was de heer P. van Dal- sen, die de bijeenkomst opende met het laten zingen van psalm 150 en een generaal welkom sprak, speci aal vermeldend de aanwezige geno digden van de verschillende plaat selijke kerkgenootschappen. In zijn gericht dankwoord noemde hij de or ganist, dhr. Wijnands te Oude Ton- ge, die deskundige adviezen gaf bij de bouw van het nieuwe instrument en de bouwer, de heer Reijl te Heere die voor een vlotte afwerking zorg de. Een dankwoord gold tenslotte de gemeente en de zomergasten, die hun financieel steentje bijdroegen voor het orgel. Het orgel werd hier na overgedragen aan de kerkeraad, in de persoon van de voorzitter ds. Van der Kooij, die achter de këuze van de C. v. B. bleek te staan. De predikant wees op het belang van het orgelspel in de eredienst, dat - evenals de preek - voor Gods eer heel belangrijk is. Het instrument werd hierna be speeld door de heer Wijnands, die Bach's: Nun kommt der Heiden Hei land" verklankte. Gezongen werd hierna Gezang 12, waarna Psalm 98. Het orgel bleek over een majestu euze klank te bezitten, dat sprak zo wel bij het solospel als de begelei ding. Het is op het punt van de ak- koustische sterkte berekend op een „gemeentepubliek" van 700 a 800 mensen. Tot slot zongen de aanwe zigen Psalm 102, vers 1, 2 en 5. De prijs van het orgel bedroeg f 50.000. Het oude orgel was vijftig jaar oud en duidelijk versleten. Na afloop van de plechtigheid gebruik ten allen nog een kop koffie in de gemeentezaal. De kerk te Haamstede beschikt thans over een twee klaviers orgel met manuaal, borstwerk en voetpe daal. Het instrument beschikt over z.g.n. gehamerde pijpen, hetgeen de klankkleur niet weinig ten goede komt. Vaste organist is de heer P. J. Pleune, die als geen ander ingeno men is met de vervanging van oud door nieuw. Hoge gebruikscijfers over 1969 NIEUWERKERK, 23-12. Slechts enkele dagen resten nog van 1969. Zweminstrukteur J. Groenenberg maakte daarom een overzicht van de aktiviteiten van het Duivelandse overdekte instruktie-bad „Dol-fyn" te Nieuwerkerk. Vanaf 20 mei heeft iedereen genoeg kans gehad om z'n „slagje te slaan". De getallen liegen er niet om. Ruim 38.000 mensen hebben dit jaar het bad bezocht. In totaal zijn er 87 leskaarten voor volwassenen en 322 leskaarten voor kinderen (1 les- kaart bevat 10-39 lessen) verkocht. Duidelijk kwam de behoefte in les- zwemmen naar voren en uit het to taal van geslaagden is af te leiden dat alles niet voor niets is geweest. 189 personen behaalden het zwem diploma, waarvan 140 het A-diploma en 49 het B-diploma. Naast het les- zwemmen zijn er genoeg uren om zelf eens vrij te zwemmen. Duizen den kaartjes zijn inmiddels verkocht. Ook van jaarabonnementen werd gretig gebruik gemaakt. Zeven vol wassenen kochten er één en 75 kin deren. Vermeld zij nog dat naast al deze baden een regionale onderwater sportvereniging 123 baden in het bad hebben genomen. In het totaal der gediplomeerde zwemmers(tjes) is ook het examen- zwemmen van schoolkinderen opge nomen. Van de Openbare Lagere KERKDIENSTEN en kerstfeestvieringen le en 2e kerstdag Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 9.30 uur ds. Assendorp; 11 uur ds. v. d. Schee; 4.30 uur kerstfeest rechtsz. zondags school. Serooskerke: 9.30 uur ds. Huizing; 6.30 kerstviering zondags school. Burgh: 24 dec.: Ger. kerk H'stede, 22 uur gez. kerstnachtdienst. 25 dec.: 10 uur ds. Flink; 6.30 uur kerstfeest zondagsschool. Haamstede: 11 en 7 uur ds. Huizing. Renesse: 24 dec.: Geref. kerk H'stede, 22 uur gez. kerstnachtdienst. 25 dec.: 11 uur ds. De Wit. Noordwelle: 9.30 uur ds. De Wit. Scharendyke: 10 uur ds. Put, (met koor); 6 uur kerstfeest zon dagsscholen. Brouwershaven: 10 uur dienst; 3.30 uur kerstfeest zondags school. Zonnemaire: gez. dienst in de geref. kerk, (ds. Jansma); 6 uur kerstfeest zondagsschool. Noordgou- we: 10 uur ds. Schoneveld, gez. dienst met Dreischor,, medewerking kerkkoor en muziek. Dreischor: 10 uur gez. dienst met Noordgouwe te Noordgouwe, (ds. Schoneveld). Ou- werkerk: 10 uur ds. Faber; 6.30 uur kerstfeest zondagsschool. Nieuwer kerk: 11 uur ds. Assendorp; 26 dec. 6 uur, kerstfeest zondagsschool.. Oosterland: 10 uur ds. Ommering; 7 uur ds. Ommering (Interkerkelijke zangdienst). Bruinisse: 10 uur ds. Post; 4.30 uur gezamenlijke dienst, ds. Post. Lutherse Kerk Zierikzee: Geen dienst wegens ziekte Gereformeerde Kerken "Zierikzee: 10 en 6.30 uur ds. Favier. Haamstede: 24 dec. 22 uur gez. kerstnachtdienst; 10.30 uur ds. v. d. Kooy. Scharendyke: 10 uur ds. Put, (gez. dienst in de herv. kerk); 2.30 uur ds. Put. Brouwershaven: 10.45 en 3 uur ds. Keizer. Zonnemaire: 10 uur gez. dienst in de ger. kerk, (ds. Jansma); 2.30 uur ds. Jansma. Nieu werkerk: 10 en 5 uur dr. Becker. Oosterland: 10 uur gezamenlijke dienst met Nieuwerkerk. Bruinisse: 9.30 uur ds. Keizer; 4.30. uur geza menlijke dienst in de Ned. Herv. Kerk (ds. Post). DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Gasthuiskerk: 10 en 7 uur ds. J. v. d. Schee. Lutherse kerk: 10 uur ds. J. B. Assendorp. Kerkwerve: 11 uur de heer M. C. Malipaard. Se rooskerke: 9.30 uur de heer M. C. Malipaard. Burgh: 10 uur ds. G. E. Huizing. Haamstede: 10 uur ds. N. J. Flink; 7 uur ds. Huizing. Renesse: 9.30 uur ds. L. de Wit (kerkkoor) Noordwelle: 11 uur ds. L. de Wit. Scharendyke: 10 uur ds. Van den Berg. Brouwershaven: 11 uur ds. Feunekes. Zonnemaire: 9.30 uur ds. Feunekes Noordgouwe: 11 uur ds. A. Schoneveld. Dreischor: 9.30 uur ds. A. Schoneveld. Ouwerkerk: 11 uur ds. I. Faber. Nieuwerkerk: 9.30 uur ds. Faber. Oosterland: 10 uur ds. H. Ommering; 6 uur ds. M. van den Bosch te Goes. Sirjansland: 10 uur leesdienst; 6.30 uur ds. Van Gor- sel, Oude-Tonge. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. P. Post. Lutherse Kerk Zierikzee: Geen dienst Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 6.30 uur ds. Favier. Haamstede: 10 uur ds. v. d. Kooy; 5 uur ds. Favier. Scharendtfke: 10 uur ds. Th. Weerstra, Stad aan het Haringvliet; 2.30 uur ds. Put Brou wershaven: 10.30 en 3 uur ds. Kei zer. Zonnemaire: 10 en 2.30 uur ds. Jansma. Nieuwerkerk: 10 uur dr. Becker; 5 uur ds. Jansma. Ooster land: 10 uur gez. dienst met Nieu werkerk; 3 uur ds. A. G. van der- Stoel (B. o. Z.). Geref. Kerken (Vrijgemaakt) Brouwershaven: School te Nieuwerkerk slaagden: (6e klas) 11 personen voor het A-diplo ma en 6 voor het B-diploma; 5e klas: 10 personen voor het A-diploma en 5 voor het B-diploma; 4e klas: 4 A- ers en 2 B-ers; 3e klas: 3 A-ers. De „School met de Bijbel" te Nieu werkerk: 6e klas: 11 A-ers; 4 B-ers; 5e klas: 10 A-ers, 4 B-ers; 4e klas: 3 A-ers. De Openbare Lagere School te Ou werkerk: (wel in het „Dol-fijn"-bad opgeleid, maar de diploma's niet vanuit Duivelandse handen ontvan gen): 6e klas: 3 A-ers, 1 B-er. De Openbare Lagere School te Oosterland: 6e klas: 4 A-ers, 2 B-ers; 5e klas: 8 A-ers, 2 B-ers. De Christelijke Nationale School te Oosterland: 6e klas: 3 A-ers, 2 B-ers; 5e klas: 3 A-ers. De Openbare Lagere School te Sir jansland: 6e klas: 4 A-ers; 5e klas: 2 A-ers. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur ds. Op den Velde; tweede kex-stdag: 10 uur kerstfeest met de kinderen. Kerk werve: 10.30 uur ds. J. van Amstel; 6 uur ds. Westerink; tweede kerst dag: 10 uur zangdienst. Haamstede: 9 uur ds. Van Amstel; 3 uur ds. Wes terink. Nieuwerkerk: 10 uur lees dienst; 3 uur ds. Op den Velde. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 uur leesdienst; 7 uur ds. Karens. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur ds. Karens. Oosterland: 10 en 2.30 uur leesdienst. Greformeerde Gemeenten in Nederland Nieuwerkerk: 9.45 en 3 uur lees dienst. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30 en 2 uur de heer A. van der Meer. Remonstrants Ger. Gemeente Sommelsdyk: 10 uur ds. N. J. Over- diep, Utrecht. Leger des Heils Zierikzee: Eerste kerstdag: 05.00 uur kerststraatzang; 06.00 uur kerstbid stond m.m.v. jeugd; 17.00 uur Kerst- jubelsamenkomst. Tweede Kerstdag: 19.00 uur familie-kerstfeest. Rooms-Katholieke Kerk Kerstvieringen H. Willibrorduskerk te Zierikzee. Woensdag 24 dec.: Vigilie van Kérst- mis. Geen Avondmis. Donderdag 25 december: Hoogfeest van Kerstmis. 0.00 uur: plechtige nachtmis,Lat. mis van Bruckner, afgewisseld met Kerstliederen); 10.00 uur Hoogmis. Vrijdag 26 december: tweede kerst dag, 10.00 uur: Hoogmis. Kerstvieringen kerk van „O.L. Vrou we op Zee" te Haamstede. Donderdag 25 december: Hoogfeest van Kerstmis, 0.00 uur plechtige nachtmis. Vrijdag 26 december (tweede kerstdag): 10.00 uur geza menlijke Eucharistieviering. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 uur ds. Op den, Velde; 6 uur ds. Westerink. Kerkwerve: 10 uur ds. Westerink; 6 uur ds. Op den Velde. Haamstede: 10 uur leesdienst; 3 uur ds. Op den Velde. Nieuwer kerk: 10 uur leesdienst; 3 uur ds. Westerink. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur de heer Koster uit Yerseke. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur ds. Karens. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gemeente in Nederland Zierikzee: 10 en 6 uur leesdienst. Renesse: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Dinsdag 30 december 's avonds 7 uur ds. Gebraad. Remonstrants Geref. Gemeente Sommelsdyk: 10 uur dr. A. W. Cra mer, Leiden. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: Zaterdag 19 uur, zondag 10 uur. Haamstede: Zondag 10 uur. Pinkstergemeente Zierikzee: Meelstraat 1, 4 uur dienst. Iedere woensdagavond bijbelstudie. DODELIJKE ONGELUKKEN ZEIST. In een ziekenhuis in Zeist is de 34-jarige M. A. Overhorst uit Zeist overleden aan de gevolgen van een verkeersongeval. Hij stak vrij dagavond te voet de weg over in een buitenwijk in zijn wooplaats, toen hij door een automobilist werd aange reden. Dze reed na het ongeluk door MONSTER. Op de Haagweg in Monster is de 67-jarige M. Buitelaar met zijn fiets aangereden door een personenauto en ter plaatse overle den. Het ongeluk gebeurde doordat de man vlak voor de personenauto naar links uitweek. BOXTEL. De 57-jarige landbou wer A. van Hal uit Boxtel is dode lijk verongelukt op de rijksweg Den Boch-Eindhoven. De man, die zijn vee was wezen voederen werd toen hij te voet de rijksweg overstak, ge grepen door een personenauto. BARCHEM. De 18-jarige R. G. M. ten Hove uit Vorden en de eveneens 18-jarige mej. B. B. uit Lochem wer- die door een hen achterop komende auto bij een inhaalmanoeuvre op de Lcchemse weg in Barchem geschept. Ten Hove was vrijwel op slag dood, mej. B. is in zorgwekkende toestand naar het ziekenhuis in Lochem ver voerd. DEN HAAG. Bij een ongeluk dat op de westelijke oprit van de brug over het Amsterdam-Rijnkanaal bij Diemen plaats vond, zijn acht auto's betrokken geweest. Het ongeluk, dat een 49-jarige inwoner van Hilversum C. van Laar, het leven kostte en waarbij zeven personen verwondin gen opliepen, ontstond toen een auto op de gladde weg slipte en tegen eer. tegenligger botste.' HERPEN. Zondagochtend vroeg, om tien voor twee, stak de 67-jarige H. Suppers uit Herpen onverwacht de rijweg in zijn woonplaats over. Hij werd door een auto aangereden en was op slag dood. HARDINXVELD - GIESSENDAM. Op de rivierdijk in Hardinxveld- .Giessendam werd een automobilist die het ijs van zijn ruit krab te, de 26-jarige electrotechnicus H. den Hartog uit Rotterdam, door een an dere auto aangereden. Hij liep zware hoofdwonden op en overleed ter plaatse. AMSTERDAM. De 66-jarige voet ganger P. Post is toen hij op de tramrials in de Bos en Lommerweg in Amsterdam liep, aangereden door een vrachtauto en aan de opgelopen verwondingen overleden. BOXTEL. Op een met automati sche halve overwegbomen beveilig de spoorwegovergang in Boxtel is een personenauto onder een trein ge komen. De bestuurder van de auto, -de 48-jarige veehandelaar Th. Meeu- wissen uit Boxtel, kwam bij het on geluk om het leven. KESTEREN. De twee meisjes uit Kesteren, Winny Budding (16) en Annemiek Scholtus (13), die drie we ken geleden van huis wegliepen en sindsdien spoorloos waren, zijn weer terecht. De politie trof hen bij een inval in de woning van een van hun vriendjes in Rhenen aan.i Samen prijs delen SABADELL (Spanje), 23-12. - Honderden leden van een sportvereniging in de textiel stad Sabadell, bij Barcelona, hebben gezamenlijk een eerste prijs gewonnen in de kerstlo terij, die door de staat wordt georganiseerd. Deze prijs be draagt 900 miljoen peseta (on geveer 46% miljoen gulden). Het gehele winnende lot werd in oktober door organisatoren van de vereniging gekocht. De len van het lot werden vervol gens aan leden van de vereni ging en kennissen van hen verkocht, waarbij zij 25 pet. extra moesten betalen voor een fonds voor een permanent clubgebouw. De grootste indi viduele winnaar is de voorzit ter van de club, Ramon Mes tres, die 15 miljoen peseta krijgt (774.000 gulden). Flitsen uit het buitenland PARAMARIBO. De heer J. A. Pengel heeft meegedeeld, het lid maatschap van de Staten van Suri name niet te zullen aanvaarden. HOLLYWOOD. Josef von Stern berg, een van de grote regisseurs van Hollywood is overleden. GENEVE. De Zwitserse politie heeft in Genève in het bagageruim van een passagiersvliegtuig van „Swiss Air" 47 machinepistolen van Tsjechoslowaaks fabrikaat ontdekt en in beslag genomen. De wapens zaten in de bagage van twee Liba nese passagiers. WASHINGTON. De Amerikaanse F-lll, een jachtbommenwerper met verstelbare vleugels, mag voorlopig hangende een onderzoek niet opstij gen. Maandagmiddag is een van de ze vliegtuigen in Nevada neergestort, waarbij de twee inzittenden omkwa men. HAVANNA. De Cubaanse premier Fidel Castro, heeft tijdens een be zoek van vijf leden van het Zuid Viet namese Bevrijdingsfront en vijf Noordvietnamezen gedreigd dat ie der die de Cubaanse suikeroogst sa boteert, zal worden gedood. MUNCHEN. De nu 75-jarige Ru- dolf Hess, de voormalige kroonprins van Adolf Hitler die tot levenslang werd veroordeeld en de enige gevan gene in de gevangenis van Spandau is, mag met Kerstmis zijn vrouw en zijn nu 30-jarige zoon spreken. MADRID. Vier leden van de Cata laanse Verenigde Socialistische Par tij, een lid van de Spaanse commu nistische partij en een student zijn maandag in Madrid wegens illegale propaganda veroordeeld van vier tot negen maanden gevangenisstraf en boete. PRAAG. Tien leden van de Slo waakse Nationale Vergadering zijn afgetreden en door andere vervangen zo meldt Ceteka. De andere twee parlementaire lichamen in Tsjecho- Slowakije - de Tsjechische Nationale Vergadering en de Federale Assem blee - zijn al eerder gezuiverd van liberale elementen. BOEDJOEMBOERA. In Boedjoem- boera (Boeroendi) zijn maandag 23 mensen terecht gesteld wegens een poging tot een staatsgreep en het be ramen van moord op de Toetsi-stam. BONN. De Poolse regering heeft ingestemd met het Westduitse voor stel tot een tweegesprek. Zij deed dit in een nota die in Bonn is over handigd. Tijd, plaats en niveau van de besprekingen zullen in onderling overleg worden behandeld. NEW YORK. De Veiligheidsraad heeft een Afrikaans-Aziatisch ont- werp-resolutie goedgekeurd, waarin een beroep wordt gedaan op Portu gal schendingen van de soevereini teit van de Westafrikaanse republiek Guinee achterwege te laten. LONDEN, De Internationale Vere niging van Verkeersvliegers, de Ifal- pa, heeft haar voldoening uitgespro ken over de afloop van het proces in het Zwitserse Winterthur. BRUSSEL. De ministerraad van de Europese Economische Gemeenschap is het erover eens geworden dat voor april 1970 regels moeten worden op gesteld voor een gemeenschappelijke wijnmarkt. WASHINGTON. De Amerikaanse senaat heeft gestemd voor verhoging van de pensioenen van Amerikaanse spionnen, in verband met de buiten gewone stijging van de kosten van levensonderhoud. Ook de militaire pensioenen zijn verhoogd en wel met 4 procent. OSLO. Verschillende winkeliers in Oslo hebben genoeg van de gladde en besneeuwde trottoirs voor hun winkels. Zij hebben bij het gemeen tebestuur van de Noorse hoofdstad een verzoek ingediend om verwar ming in de trottoirs van de winkel straten te mogen aanbrengen. WINTERTHUR. Drie Palestijnse commandostrijders zijn in het Zwit serse Winterthur elk tot 12 jaar dwangarbeid veroordeeld wegens de aanval op het El Al-vliegtuig in fe bruari te Zürich, waarbij ze de pi loot doodden. i ATHENE. De drie Arabische jon gelui, die" zondag op het vliegveld van Athene zijn gearresteerd toen ze aan boord wilden gaan van een Boeing-707 van „Trans World Air lines", hebben bekend dat ze het vliegtuig wilden kapen, aldus een mededeling van de Griekse politie. AMMAN-TIBERIAS. Commando groepen van „El Fatah" hebben zich een weg gebaand naar een aantal Israëlische kibboetsen in Boven-Ga- lilea en het gebied van de Dode Zee. MUNCHEN. Maandag is in Mün- chen een proces beëindigd tegen drie voormalige leden van de SS, die te recht stonden wegens het doodschie ten van gevangenen in het concen tratiekamp Sachsenhausen. De 64- jarige Kurt Eccarius en de 69-jarige Kaspar Drexl werden tot respectie velijk 8V2 en 4 jaar tuchthuisstraf veroordeeld. DEMIRCI. In de vorige nacht heb ben zich ip Demirci, een stad in het westen van Turkije, drie hevige aardschokken voorgedaan. De inwo ners vluchtten de straat op. Er werd echter niemand gewond. De aange richte schade wordt niet ernstig ge noemd. De stad is dit jaar al enige malen door een aardbeving getroffen NEW DELHI. In New Delhi heb ben honderden leden van de jeugd beweging van de socialistische Praja partij betoogd tegen de toenemende werkloosheid in het land. Toen zij door een politie-kordon om het par lementsgebouw braken, ontstonden gevechten, waarbij 208 mensen wer den aangehouden. Onder hen bevon den zich vijf parlementsleden. f5 ÊÉËi Bij ons vindt u de wandkast die ook in fiw wereld past. Bij ons vindt u de verbazingwek kende mogelijkheden van de Nieuwe Formule 70. En om thuis rustig te kiezen: neem de vier kleurenfolder gratis mee. Wilkom. I woninginrichting. DE MEUBELSHOWROOM van Zierikzee - Meelstraat 31 27, 29 en 30 december .KERSTSHOW Van 2 - 5 uur Vrije toegang Drogisterij-parfumerie Het Centrum wenst allen prettige kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar J. DUBEL - DAM 7 - ZIERIKZEE Het publiek van Haamstede en Burgh wordt er op attent gemaakt dat de meeste winkels zaterdag 27 december na 13.00 uur GESLOTEN zijn. Wij wensen alle cliëntèle, vrienden en bekenden prettige kerstdagen en een voorspoedig 1970. Wij hopen U in 1970 weer op dezelfde prettige wijze te mogen bedienen. WELTEVREDEN EN ALLE MEDEWERKERS Appelmarkt 8 en 16 ZIERIKZEE Personeel gevraagd Voor direct: Automonteur. Goede verdiensten! Esso Ser- vicenter, Renesse. Tel. (01116) 670. Te koop Een kinderwagen, kleur wit en blauw. Te bevragen aan het bureau van dit blad. Groothandel in bouwmate rialen N. Snoei, Dirksland. - H. H. landbouwersAls u plannen hebt om varkens te gaan houden, dan kunnen wij u alle benodigde materialen leveren en zeer gunstig in prijs. Tevens hebben wij ook hard hout voor het maken van varkensboxen. Vert.w.: J. M. Folmer, p/a Ooststraat 25, Nieuwerkerk. Tel. (01114) 769. Diversen Autoverzekering! All risks vanaf f 230,W.A. vanaf f 100,Inl. bij A. O ver weel, Dreischor. Telef. (01112) 439. Wij lessen met Ford Cortina en DAF 55. Elke maandag avond theorie om 8 uur. U wordt gehaald en thuis ge bracht. Rijschool Keijzer, Ho ge Zoom 144, Renesse. Tel. (01116)-692. V.V. „Zonnemaire". Toto nr. 22 inleveren op maandag 29 december. Heren! Voor 'n vluggeen rus tige behandeling naar kap per C. A. Uil. Visstraat 10, Zierikzee. Telef. 3325. Autorijschool A. J. Kort. er kend en gediplomeerd door FNOP en VAMOR. Opleiding voor rijbewijs B-E, luxe auto C-E, vrachtauto en D-E bus. Iedere week verkeersles. Te vens autoverhuur. Zeeaster- straat 8, Nieuwerkerk. Tel. (01114)-478. Voor de komende feestdagen nog even knippen? Dan naar kapper C. A. Uil. Visstr. 10, Zierikzee. Telef. 3325. Voor ratten- en muizenbe- strijding. „Tomorin" lokaas en poeder en „Gumarix" rattenring. Tuinbouwhuis Sluijs en Zn., Haamstede; Joh. den Boer Renesse. Maakt het gezellig in huis met de kerstdagen! Voor uw kerststukjes en kerstbomen, snijbloemen of potplanten ruime keus bij bloemenma gazijn E. Jonker, winkel Zuid straat 4, Haamslede. Telef. (01115) 566. Prachtige rookstandaards - keuze uit moderne en ook passend bij klassiek, bij Si garenmagazijn D. C. Vierge ver, hoek Kraanplein, Zierik zee en Weststraat, Haam stede. Doet uw voordeel bij Meu- belrama! „Draka" polyether- matrassen, 13 cm dik, 80 X 190, van f 99,75 voor f 69,75; 120 X 190 van,.-f 149,voor f 109,Burg". Boumanlaan 1, Nieuwerkerk. Tel. (01114) 268. Uitsluitend contant. Kleding Goed ideevoor uw bont in ieder geval kijken bij de grootste en goedkoopste bont zaak van NederlandDui zenden korte en lange bont mantels tegen zeer aantrek kelijke, lage, betaalbare prij zen. Bont kopen is een zaak van vertrouwen. Een 3-jarig schriftelijk garantie-certifi caat is dat vertrouwen waard. Meer waarborg voor bont. - Desgew. zeer soepele krediet- service. - „De Bontkoning", Hoogstraat 97, Rotterdam. - Zie de étalages. - Vrijdags avonds tot 9 uur geopend. Bij koop 2 treinretours vergoed, Verloren Trouwring. Gaarne terug te bezorgen bij E. de Nijs, De Vagerstraat 52 te Zierikzee. Telef. 2451. Gouden speld (bladmotief); aandenken. Tegen beloning terug Ie bezorgen: Gracht- weg 10, Zierikzee. 0

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 5