helpt i^ptegen reumatische pijnen DE VERKEERDE DADER Herstructurering van Europese landbouw is noodzakelijk BLIK OOOR HET WERELD Een goede oplossing voor Zuid-Tirol? DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Uw reisgenoot naar etke bestemming is King. Elke King pepermunt is namelijk een „rondje energie" waardoor vermoeidheid minder kans krijgt. Omdat King stimuleert en activeert. Natuurzuivere King houdt monden fris en mensen monter.. \*ïk ARAM VAN DE EILANDEN Z1ERIKZEESCHE NIEUWSBODE VrUdlI dettmb„ 19s8 Nr. 2#31S L)e lauilljotiHoverschotten Causerie o\er „Expressie" op ouderavond openbare basisschool te Ouderkerk DEN HAAG, 3-12. „Wil men onder de huidige omstandigheden binnen de E.E.G., met de steeds toenemende landbouwoverschotten en daarmee samenhangende kosten, de belangen van derde landen op concrete wijze In het beleid betrekken, dan moet een ingrijpende herstructurering van de Europese landbouw in overwe ging worden genomen. Ik meen dat de E.E.G., ondanks haar grote inter ne moeilijkheden, de grote verant woordelijkheid moet gaan beseffen die zij als belangrijkste handelspart ner van de ontwikkelingslanden in de wereld te dragen heeft." Aldus drs. B. J. Udink, minister voor ontwikkelingssamenwerking, in een inleiding die hij maandag te Scheveningen hield in de algemene vergadering van het Koninklijke Nederlands Landbouwcomité. „De huidige gang van zaken", al dus de minister, „acht ik onder meer uit het oogpunt van internationale arbeidsverdeling nog alijd onbevre digend. Ik wijs bijvoorbeeld op het anti-verwerkingseffect van het in- verpakking: 14 40 en 210 tabletten OVERDENKING En zie, gij zult zwijgen en niet kunnen spreken. Wie dit leest in de bijbel, krijgt onwillekeurig te doen met de pries ter Zacharias. Hij heeft een goede staat van dienst, hij is trouw en ijverig geweest en hij staat als priester goed bekend. En net nu hij de priesterdienst heeft, wordt hij stom. Wij kunnen ons deze Zacharias volkomen begrijpen. Hij is al oud en ook zijn vrouw is al op jaren. He laas hebben zij geen kinderen. Ja zeker, deze beide mensen zullen wel voor een kind gebeden hebben, maar dat bidden heeft niet geholpen. Ik kan mij voorstellen dat zij bij het ouder worden de moed maar hebben opgegeven. Zij hebben, wat dat be treft, geen enkele verwachting meer. Zij zijn nuchter genoeg om te be seffen dat het niet meer gaat. Hoe zullen een oude vrouw en een oude man nu nog kinderen krijgen? Maar zie, toen Zacharias de prie- terdienst vervulde, stond een engel naast hem die zeide: „Uw vrouw Elisabeth zal u een zoon baren". Is het een wonder dat Zacharias het niet gelooft? Ja, dat is nu allemaal wel zo, maar ik wil nu eens zeggen: „is het een wonder dat Zacharias stom wordt?" Hoe zal iemand die er geen biet van gelooft nu kunnen vertellen over de grote daden van God? Zal Zacharias één zinnig woord kunnen zeggen over de boodschap van de engel? Hij gelooft er immers zelf niet meer in. Straks vieren wij weer ons Kerst feest en het Kerstfeest is niet maar een feest van herinnering. Kerst feest vieren is dus niet alleen maar denken aan de geboorte van Jezus, maar Kerstfeest is ook zien naar de toekomst. Is uitzien naar de weder komst van Jezus Christus. Och wat wacht de christen daar al lang op, al bijna twintig eeuwen. Het gaat er op lijken dat het niet meer kan. Toch hoop ik dat we er over kun nen praten. Dat we er gelovig over kunnen praten. Ongeloof maakt stom. Als we zelf niet meer in de advent leven, kunnen we er ook geen zinnig woord van zeggen. Ik hoop dat met de kerstdagen uw tong los is. D. J. voerregime dat hogere rechten en heffingen kent naar de mate van be werking van het invoerprodukt. Een voorbeeld van teleurstellende optre den in internationaal verband is de houding, die de EEG heeft aangeno men bij de onderhandelingen over de internationale suikerovereenkomst. Tenslotte herinner ik aan de voor ontwikkelingslanden ongunstige ge volgen van de voorgestelde heffing op oliën en vetten". De minister kwam vervolgens tot de vraag of het plan Mansholt of andere plannen, indien zij worden uitgevoerd, verbetering zullen bren gen in de exportpositie van ontwik kelingslanden. „Ik zou deze vraag genuanceerd willen beantwoorden", aldus de mi nister, de heer Udink. „Een betere produktiebeheersing kan uiteindelijk leiden tot voordelen voor derde landen. Dit hangt echter zowel af van het succes van de her- structuerering als van de wil der lid staten om hierbij ook het ontwikke- lingsaspekt te betrekken. D.w.z. ad ditionele ruimte voor invoer schep pen. Zelfs wanneer de beroepsbevol king in de landbouw, zoals is voor zien, in aantal zal afnemen en gron den aan de landbouw worden ont trokken, blijft nog de vraag bestaan of de EEG-produktie zodanig kan worden beheerst, dat er een zekere ruimte ontstaat voor de afzet van landbouwprodukten uit de ontwik kelingslanden. In dit opzicht is dus een nieuwe dimensie nodig". Na een halve eeuw is het conflict over Zuid-Tirol opgelost. Althans dat is wat Italië en Oostenrijk ver wachten van het akkoord dat in Ko penhagen tussen de twee landen is bereikt. Het conflict had betrekking op een nu kleine 250.000 Duits spre kende inwoners van het gebied die menen dat ze niet alleen belemmerd worden bij het beleven van hun cul tuur maar ook in de mogelijkheden werk te vinden. Om van hun poli tieke expressiemogelijkheden maar te zwijgen. Na de eerste wereldoorlog werd dit deel van Tirol op vrij willekeu rige gronden van Oostenrijk overge heveld naar Italië en dat is zo ge bleven met uitzondering van een korte periode tijdens de tweede we reldoorlog toen Hitier druk doende was alle Duits sprekenden Heim ins Reich" te voeren. In de aanvang hebben de Zuid- Tirolers zich mogen voelen als een soort oorlogsbuit en dat gevoel heb ben ze behouden. Na de tweede we reldoorlog zelfs in versterkte mate. Niet alleen politiek, door hun party, maar ook door terreurdaden hebben ze van zich laten horen, vooral toen Rome besloot de provincie Bozen - i?i het Italiaans officieel Bolzano - in te lijven bij een groter gebied Trentino Alto Adige, waarin de Duits sprekenden een heel kleine minderheid werden. Een poging, vol gens de Zuidtirolers, om hen geheel en al onschadelijk te maken. Ncd. llcrv. Kerk Zicrikzcc: Gasthuiskerk: 10 en 7 uur ds. v. d. Schee. Lutherse kerk: 7 uur ds. Assendorp. Kerkwervc: 11 uur de heer M. C. Malipaard, Rotterdam; 9.30 uur zondagsschool. Serooskerke: 9.30 uur de heer Malipaard; 11 uur zondagsschool. Burgh: 10 en 7 uur ds Flink, (viering Heilig Avondmaal). Haamstede: 10 uur ds. Huizing; 7 uur ds. v. d. Kooij, (gezamenlijke dienst) Rcnssc: 11 uur ds. De Wit, (H. Doop) Noordwcllc: 9.30 uur ds. De Wit. Seharendyke: 9.30 uur ds. Van den Berg. Brouwershaven: 9.30 uur ds. Feunekes. Zonncmaire: 11 uur ds. Feunekes; 9.45 uur zondagsschool. Noordgouwe: 9.30 uur ds. Schone- veld. Drcischor: 11 uur ds. Schone- veld. .Ouwerkcrk: 10 uur ds. Faber. Nieuwerkerk: 11 uur ds. Van den Berg; 2 uur zondagsschool. Ooster- Iand: 10 uur ds. Ommering; 6 uur ds. P. Kloosterman, Goes. Sirjans- land: 10 uur ds. Van Hensbergen, Dirksland; 6.30 uur ds. Trouwborst, Oud-Beijerland. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Post. Lutherse Kerk Zierikzce: 10 uur de heer S. v. d. Meulen, Rotterdam. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 6.30 uur ds. P. C. Meijer, Oost- en West-Souburg. Haamstede: 10 en 7 uur ds v d. Kooij (gez. dienst in de Herv. Kerk, voor- ber. H.A.) Scharend\jkc: 10 uur 2.30 uur ds. Put. Brouwershaven: 10.30 uur en 3 uur ds. Keizer. Zon- nemaire: 10 en 2.30 uur ds. Jansma. Nieuwerkerk: 10 uur ds. Put; 5 uur dr. Becker. Oosterland: 9 uur ds. Keizer; 3 uur dr. Becker. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Bremmer. Geref. Kerken (Vrijgemaakt) Brouwershaven: Chr. Geref. Kerken Zicrikzcc: 10 en 6 uur ds. Op den Velde. Kerkwervc: 10 en 6 uur ds. Westerink. Haamstede: 10 uur dienst des Woords; 3 uur ds. Westerink. Nieuwerkerk: 10 uur leesdienst; 3 uur ds. Op den Velde. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur leesdienst. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur lees dienst. Geref. Gemeente in Nederland Zierikzee: 10 en 6 uur leesdienst. Renesse: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur de heer A. van der Meer. Bruinisse: 10 en 5 uur leesdienst. Remonstrants Geref. Gemeente Sommelsdijk: 10.30 uur, gez. dienst met de buitengew. wijkgemeente Lw. (Jul. van Stolberglaan), ds. H. D. van Hoogstraten en dr. J. F. van Roijen. Leger des Hcils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: Zaterdag 19 uur, zondag 10 uur. Haamstede: Zondag 10 uur. Pinkstergemeente Zicrikzcc: Meelstraat 1, zondag 7 en 21 december, 4 uur, woensdag, Inspraak Misschien dut dit zuiver een bin nenlandse Italiaanse aangelegenheid had kunnen blijven, indien niet de Oostenrijkers zich toch min of meer lotsverbonden waren blijven voelen met hun staatkundig naar Italië overgedane maar cultureel nog im mer verwante Zuidtirolers. Daar door ontstond ook een voortdurende conflictsituatie tussen Rome en We nen. Nu zullen de Zuidtirolers volgens ministeriële afspraak meer autono mie krijgen, er zal gezorgd worden dat ze wat werkgelegenheid betreft niet achteraan in de rij staan, hun taal krijgt faciliteiten ook in het of ficiële vlak, Duitse films zullen ge makkelijker naar dit gebied komen. Alles heel fraai, zozeer zelfs dat de Volkspartei die door de meeste Duits sprekenden gesteund wordt, ermee kon instemmen. Pessimisme Zo zal dus een zwerende plek in Europa genezen zijn. Tenzij men pes simistisch wil zijn: tenslotte was er al eens een akkoord over Zuid-Tirol dat volgens Wenen door Rome niet werd uitgevoerd. En ook nu weer moet het parlement in Rome nog zijn fiat geven en daarin wordt vrij sterk de mening gehuldigd dat dit een prestigekwestie is waarin men niet aan Wenen moet toegeven. „Die nieuwe Italianen moeten maar gewoon echte Italianen worden en dat Duitse maar vergeten en ver der geen gemeiër", aldus dat gevoel. En dan kan deze Tiroolse kwestie gemakkelijk dienen in de oorlog die in het Romeinse parlement gevoerd wordt tegen een regering die niet op een meerderheid steunt. De Zuidtirolers mogen wel vol goe de hoop zijn, maar met een akkoord tussen twee ministers is een halve eeuw oude ruzie niet zonder meer over en vergeten. OUWEKKERK. 2-12. Op de gehou den ouderavond van de openbare ba sisschool te Ouwerkerk, is het woord gevoerd door de heer R. Soesman, leraar aan de R.S.G. „Professor Zee man" te Zierikzee. Hij behandelde 't onderwerp: „Expressie". Spreker had al eens rondgekeken en feliciteerde het personeel van de ze kleine school, waar reeds veel ex pressie is. Hij vroeg zich af: „Wat kan worden „uitgedrukt?" Reeds de kleinste kinderen drukken zich uit door de gebarentaal. Iemand moet zich schriftelijk en mondeling kun nen uitdrukken. Mensen die in de school staan, kunnen soms weinig uitrichten. De ouders moeten met het kind bezig zijn en zich afvragen: „wat kunnen wij elkaar laten zien"? Men moet zich geven en er wat uit laten komen. Op school gaan wij al vroeg beginnen: tekenen is ergens de eer ste stap in de wereld. Het indrukken vastleggen op papier zit in de kin deren. Wat is er nu in de school mis? Is kennis inderdaad zo belangrijk? Wij proberen het kind meteen als volwassene tegemoet te treden, maar dit heeft een heel andere wereld. Wij gaan het omvormen. Hier „zit de fout in". Behalve tekenen is expressie ook met klei werken. Hier kunnen wij heerlijk mee bezig zijn. De angst moet weg, het kind moet zich vrij kunnep uiten". Spreker gaf verschil lende voorbeelden van gedichten en tekeningen waaruit blijkt, wat er uit komen kan. „Door hiervan gebruik te maken kunnen wij veel bereiken. Men kan al spelenderwijs met de kinderen bezig zijn. Tekeningen kunnen wij ook voor taal-expressielessen gebruiken: een opstel maken n.a.v. een tekening en zo kunnen wij van tekening tot pra ten komen". Spreker wees op de belangrijkheid de kinderen los te krijgen. „Hoe moeten wij de vrije tijd besteden? In het hangen in de grote stad en in de relletjes zit een brok verveling. Bie den wij het kind genoeg ruimte, om zich te vermaken? „Wij hebben het oneindig goed. Ik geloof niet, dat wij naar een crisis toe gaan. Kunnen wij het kind voldoende bezighouden is de grote vraag. Bieden wij ze genoeg plezier thuis? Dit is een enorm pro bleem. Wij hebben vaak het gevoel dat wij bij het onderwijs 35-50 jaar achterlopen, want de ontwikkeling gaat enorm snel. Gebruik alle technieken, die er zijn, het kind is dan ergens mee be zig. Laat ze op hun eigen manier teke nen. Zij herinneren dit zich later des te beter. De spreker benadrukte: Ex pressie gebruiken bij het onderwijs en het kind de kansen geven, om het te gebruiken. „Ik vind', aldus de heer Soesman, „dat deze school een heel eind op de goede weg is". De heer W. A. Kuyper vroeg, of het kind niet de verkeerde richting uitgestuurd kan worden. Spreker stelde hem hieromtrent gerust. „Pra ten", zei hij, „is een dringende be hoefte de taal te ontwiKkelen. Aan de t.v. zit bij de kinderprogramma's beslist een goede kant. Een hele avond kijken is natuurlijk verkeerd". De voorzitter, de heer Holm zei aan het slot van de avond, dat be geleiding van de kinderen door de ouders onontbeerlijk is. Hij bracht de heer Soesman zijn hartelijke dank namens de oudercommissie voor het gebodene en overhandigde een boe kenbom Nog meer slachtingen in Vietnam? SAIGON. 4-12. In de provincie Quang Ngai zijn door de geallieerde legers kortgeleden nog erger misda den begaan dan de massaslachting van Son My. Dit heeft de Zuidviet- namese senator Tran Van Dong be kend gemaakt in een verklaring die voornamelijk gestoeld was op mede delingen van Vietnamese burgers die de slachting hebben overleefd. Tran Van Don voegde daar nog aan toe dat „die misdaden ongeveer een jaar geleden zijn begaan met name door Koreaanse troepen". Advertentie. dienst. Iedere uur, Bijbelstudie. T elef oonaanslui tingen in de E.E.G. DEN HAAG, 3-12. Een aantal te lefoonaansluitingen in de Europese Economische Gemeenschap moet te gen 1985 ongeveer verdrievoudigd zijn. Als dat gebeurt zal het tele foonnet echter nog maar een dicht heid bereikt hebben die landen als bijv. Zwitserland of Nieuw Zeeland in 1967 al hadden. In de Ver. Staten en Zweden werd dat aantal in 1967 al ver oversclmeden. De noodzaak van verdrievoudiging blijkt uit een studie die op verzoek van de Euro pese commissie is gemaakt door de Federation des Ingenieurs des Tele communications des Communautes Europeennes (FITCE). Aanval op Cambodjaans gebied SAIGON, 4-12. Amerikaanse vlieg tuigen hebben woensdag voor de tweede maal in drie weken Noord- Vietnamese batterijen in Cambodja aangevallen, zo heeft een Ameri kaanse militaire woordvoerder in Saigon meegedeeld. Een pas geïinfil- treerd Noordvietnamees bataljon had 160 man verloren bij een aanval op een Zuidvietnamese grenspost, daar niet ver vandaan. FEUILLETON door FRANK VAN FALCKENOORT „Had u meneer Grooteborg toen nog niet gezien?" „Nee, ik denk van niet. Nee ik weet het zeker, want toen ik het toestel weer op de tafel zette, keek ik naar hem.... naar zijn stoel zal ik dan maar zeggen en wilde hem vragen: bent u gevallen of zoiets. Gelijk zag ik hem liggen". „En toen?" „Nou, ik heb een paar stappen dichterbij gedaan, maar toen ik al dat bloed zag, ben ik hard naar bui ten gerend. Net kwam meneer Ste- geman voorbij". Gert dacht na. De omgevallen ra- 28. Met een zachte kreet sprong Aram te rug in de schaduw, Tudor met zich mee trekkend. Maar hij wist meteen dat het geen zin meer had. De verdwaasde vorst, aan het hoofd van zijn lugubere jachtstoet, had hem gezien. Hij hoorde hem enkele woorden schreeuwen. Even daarna vernam hij het hoge gejank van de kleine reptielen die als jachthonden dienst deden en die hun spoor duidelijk gevonden hadden. Verward schreeuwend hield de stoet stil voor de gesloten deuren van het donkere gebouw. Laroet de Prater fladderde opge wonden op. „Zij hebben u gevonden! O vreemdelingen, even dwaas als de vorst, waarom hebt ge u bloot gegeven". „Wijs ons de weg naar dc achterzijde van uw huis!" gebood Aram kort, wetend dat er geen seconde meer te verliezen was. „Wellicht kunnen wij zo ontkomen!" „Mijn huis!, 'n Overdrijving, mijn vriend! Dit is één van die oude, leegstaande hui zen waaraan Pareh zo rijk is. Ik ben te voorzichtig om een vaste woonplaats te zoeken in een stad waarover een gek re geert. En een uitweg is hier niet. Het ge bouw is vermoedelijk van binnen half in gestort en „Trek je zwaard, Tudor". zei de jonge krijger. „Als wij ingesloten zijn, zullen wij ons verdedigen! Ik laat mij niet levend door deze stoet gevangen nemen". „Spreekt zo een redelijk schepsel!" gilde Laroet driftig. „Moet ik dan alleen maar intelligente gespreksgenoten vinden om hen een kwartier later onder veel vertoon van heldenmoed weer te verliezen. Zelden hoorde ik zelfzuchtiger gepraat! Blijft hier! Ik zal trachten de gek van uw spoor te brengen! Zijn aandacht is gauw afgeleid! Misschien is hij om te praten! O, de schande om kostelijke conversatie aan een dwaas te verspillenZijn stemmetje werd zachter, want met een sprong had hij zich verheven en fladderde omlaag, recht op de jachtstoet toe. „Lowis!" kwet terde hij. „Dwaze Lowis! De wind blaast uw naam over de rivier Shane eh in de moerassen lachen de kleine dieren. Hoor naar mij, Lowis!" Bij het horen van zijn geschetter hief de sombere koning van Pareh zijn hoofd en vestigde een wazige blik op de Prater, die dicht om zijn hoofd cirkelde. Aram voelde een dodelijke spanning in zich opkomen. „Ik ben Lowis de Rechtvaardige", mom pelde de man op het hoge rijdier. „Wie waagt het Lowis de Rechtvaardige te sto ren in zijn jachtvermaak dio wees op een worsteling. Had Grooteberg zich nog verweerd? Maar plotseling schoot hem een andere ge dachte te binnen. „U hebt beweerd, dat meneer Grooteborg niet veel geld bezat. Als ik me goed herinner, zei u: hij had genoeg om van te leven. Hoe kwam hij daaraan?" „Meneer had vroeger een groente winkel in Enschedé. Die heeft-ie een jaar of tien geleden verkocht. Daar voor kocht hij een huisje onder Lon- neker, waarin hij vijf jaar heeft ge woond. Dat verkocht hij ook weer en kwam toen hierheen". „Toen leefde mevrouw Vardèl nog, nietwaar?" De ou«ïe vrouw knikte. „Ja. Een ontzettend lief mens. Wel verschrik kelijk, nietwaar, meneer? Zo jong gestorven". Hoolwerf kreeg kriebels in zijn nek. Hij herinnerde zich, dat Vardèl gezegd had: mijn vrouw is drie jaar geleden gestorven. Hoe is die vrouw gestorven?" Hij vroeg het en mevrouw Alis- sen antwoordde: „In het kraambed, meneer. Beiden dood. Ja, dat was verschrikkelijk. Meneer Vardèl is er kapot van geweest. Het was zo'n leuk stel, meneer. Hij was dol op haar". Dat gaf ook al geen houvast. Na nog een paar onbelangrijke vragen gesteld te hebben, keerde hij terug naar Dorringen, waar hij de officier van justitie in Almelo opbelde Hij kreeg de toezegging, dat de num mers van de twee en twintig bank biljetten alsnog genoteerd zouden worden. Zelf zag hij er niet veel heil in, maar het was net zoals Cobie had gezegd: In een dergelijke zaak mag je geen enkel detail verwaarlo zen. In de loop van de ochtend reed hij nog eens naar Enschedé, sprak met de beide dochters, maar werd niet veel wijzer, hoewel hij niet los kon komen van de indruk, dat ze hem iets willens en wetens verzwegen. Bij de zoon gekomen, vroeg hij om de sleutel van het huis. De man fronste zijn wenkbrauwen. „Waarom is dat nodig? Morgen wor den de meubels weggehaald". Gert schudde langzaam het hoofd. „Dat gaat niet door, meneer. Al zit de vermoedelijke dader in Almelo in het huis van bewaring, dan wil dat nog niet zeggen, dat wij er hele maal mee klaar zijn. Telkens komen ernog een paar nieuwe gezichts punten, die ons noodzaken ze uit te werken. Het is nodig, dat ik de ka mer nog eens bekijk". De man haalde zijn schouders op. „De meubelen zijn al vèrkocht en betaald. Ze zijn niet meer van mij". „Dan brengt u het geld met be kwame spoed terug en wacht ons fiat af. Zolang ik dit nodig oordeel, wordt er in de woning niets veran derd. De officier van justitie kan het namelijk nodig oordelen er zelf een kijkje te nemen. Of de verdediger. Die heeft er ook recht op. Vóór u een schriftelijke toestemming krijgt van de officier van justitie, mag er bij wijze van spreken geen blaadje pa pier het huis uit. Wilt u daar reke ning mee houden?" „Ik leg me onder protest hierbij neer, meneer. Maar ik stel me van daag nog in verbinding met een ad- vokaat. Ik wens dit niet zonder meer te accepteren. Mijn vader is ver moord en iedere enweet, wie het ge daan heeft. Watwilt u nog meer? Achter privégeheimen zien te ko men?" Gert lachte even. „Die interesseren me niet, meneer Grooteborg. voor zover ze niet in verband staan met de moord. Wat ik misschien nog kan ontdekken, is tenslotte mijn zaak. Uw advokaat kan zich met mij hier over in verbinding stellen". Met tegenzin verstrekte de zoon enkele sleutels aan Hoolwerf. Daar mee gewapend reed hij terug naar Dorringen en deelde daar op het bu reau mee, dat ze hem in het Wold konden vinden. Waarna hij eerst naar huis ging om te eten. 's Middags was hij in het Wold. „We gaan het hele huis nog eens doorzoeken, jong. Ergens in nVn ach terhoofd gaat een alarmbelletje en dat betekent doorgaans, dat ik iets over hel hoofd heb gezien. Laten we vurig hopen, dat de lieve familiele den niet al te veel aan het streunen zijn geweest". „Streunen?" Prins keek zijn col lega verwonderd aan. „Dal is een oud-Amsterdamse uit drukking, meneer. Het betekent zo veel als: nazoeken". (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 7