Tinoccfïïo AGENDA De moordzaak- Sharon Tate PLUIM VOOR jeugdschoenen Tinoccfiio VERTON'S SCHOENEN STREEKNIEUWS Brouwse bejaarden hadden geslaagd St>Nicolaasfeest BROUWERSHAVEN, 2-12. De Brouwse bejaarden kunnen weer te rug zien op een geslaagd St. Nicoiaas feest in het Ned. Herv. Verenigings gebouw. Het bestuur had kosten nog moeite gespaard om deze middag tot en groot succes te maken. De winkeliers Schiettekatte, de Veth en kapsalon Etienne lieten zich van hun goede kant zien door de be jaarden te tracteren, welke geste bijzonder op prijs werd gesteld. Ook de fam. van Wouwe had voor een tractatie gezorgd. De presidente me vrouw Boersma, die deze middag voortreffelijk leidde, verwelkomde de vele bejaarden, waarna ieder een aardige surprise in ontvangst mocht komen nemen, waarbij een passend gedicht moest worden voorgelezen. Dit bracht de lachspieren nogal eens in beweging. Hoogtepunt was het bezoek van Sint Nicoiaas met zwarte Piet, die zeide verheugd te zijn nu eens niet de kinderen maar de oude ren een bezoek te kunnen brengen. Mevr. Jonker-de Moor (bestuurslid) die binnenkort voor geruime tijd met vakantie naar Afrika gaat, mocht een miniatuurvliegtuig in ontvangst ne men en een pakje erwtensoep, om daar de herinnering aan Nederland levend te houden. Na hèt zingen van diverse Sint-Nicolaasliederen moes ten nog enkele bejaarden bij de Sint komen. Zo waren er lovende woor den voor de heren oud-papieropha lers, wat steeds wat extra's in het laadje brengt. De heer L. Bos werd o.a. geprezen om zijn liefde voor zijn geiten. Een nieuwe speelgoedauto mocht de heer J. Koopman in ont vangst nemen omdat hij vele be jaarden ophaalt e/i weer thuis brengt. Mevr. Bos werd bedankt voor de ve le keren dat ze declameerde in Zeeuws dialect, en twee heren N.N. die steeds de „soos" financieel steu nen. Het oudste lid der bejaarden sociëteit mevr. Vlaander-v. d. Velde werd samen met Sint op de foto ver eeuwigd. Aan het slot van de mid dag mocht ieder lid een prachtig ge schenk uitzoeken. Sint kreeg voor zijn bezoek een boekenbon en Piet een geschenkenbon. Mevr. Boersma dankte het hoge gezelschap voor zijn komst en wenste allen een pret tige Sint Nicolaasviering toe. Meege deeld werd dat de kerstviering zal plaats hebben op donderdag 18 de cember a.s. Het ouclste „soós"-tid samen met Sint en Piet op de foto. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). Bouvvaktiviteiten in Bur. v. d. Havestiaat, Oosterland Betreffende de bouwaktiviteiten in de Burgemeester van der Have- straat kan worden gemeld dat door het metsel- en aannemersbedrijf Capelle-Stouten alhier een begin is gemaakt met de bouw van een bun galow vcor rekening van de heer Joh. Stouten-de Koning. Zulks op een perceel bouwgrond dat de be steder destijds heeft aangekocht van de gemeente Duiveland en gelegen in genoemde straat dicht bij de krui sing Burg. van der Havestraat-Mo- lcnweg. Verder komen de vier woonhuizen die door bouwbedrijf Boogert zijn gebouwd even verder in genoemde straat, nog dit jaar gereed. Drie van deze huizen zullen worden betrok ken door personeel van de fa. H. G. Freriks, computerdraagvloerenfa- briek, alhier, terwijl de vierde, langs het woonhuis van Joh. Dorst Wz. gelegen zal worden betrokken door een wachtmeester der Rijkspolitie. Het voornemen bestaat dat te Oos- LOS ANGELES, 4-12. De moord zaak Sharon Tate dreigt voorlopig nog niet „gerechtsklaar" te zijn. Steeds weer worden van verschil lende kanten beschuldigingen van moord ingebracht. Nu weer van de kant van Wesley Russell, de advo caat van de vrouw die de politie in het beginstadium van het onderzoek nuttige gegevens heeft verstrekt. Russell beweert dat de hippe com mune, waarvan verschillende leden onder wie de leider Charles Manson reeds in arrest zitten verdacht van het plegen van de beruchte vijfvou dige moord, ook verantwoordelijk is voor een stroom van rituele moor den waarvan 18 andere personen het slachtoffer werden. „Hoe meer zij konden doden, hoe beter zij zich voelden. Enkele lijken van de ver moorde slachtoffers zijn in de woes tijn begraven en zullen daarom waarschijnlijk nooit meer gevonden worden", aldus advocaat Russell. Dat deed ze voor de kost ROME, 4-12. Een 44-jarige onge trouwde moeder van negen kinderen ontdekte onlangs in de buurt van Rome een tot nu toe onbekende be graafplaats van de Etruriërs en ver kocht vervolgens allerlei waarde volle kannen die ze daar aantrof om zodoende in het levensonderhoxtcl tuin haar gezin te kunnen voorzien. Dit heeft de politie van Rome bekend gemaakt. In de hut van de vrouw werden honderden belangrijke Etru- rische stukken aangetroffen. De vrouw kan lezen noch schrijven. Zij wordt nu beschuldigd van diefstal van staatsgoederen en schen ding van de wet die het ontdekken en verkopen van archeologische voorwerpen regelt. Voorlopig is de politie nog druk bezig met het op sporen van de mensen, die de waar devolle voorwerpen van de vrouw hebben gekocht. de vriend van kindervoeten Om tc voocxococe dat U de indnik krijgt dat deic nibnelc gejehfevea v.ocdt door «er» nurkse-«consument. Wil ik dexe keer eeas beginnen met een pluim voor de fabrikanten van Puiocchio kinderschotora. Ik moet u leggen dat ik er geen flauw idee van heb wie de fabrikanten lijn. maar hun produkt »s in de meeste schoenwinkels wel te krijgen. En. ik durf het u met «er veel nadruk aanbevelen wanneer u kinderen hebt van het type. die Wd paar schoenen per twee weken verslijten. De prijs is be slist niet aan de lage kant. maar aangezien e- een pa3r onverslijtbare... en fadrc schoenen voor geleverd worden heb ik de indruk dat u er toch voordeliger mee uit beet dan met vele andere schoenen. Ik heb een aantal ervaringen gehoord van ouders, die hun kinderen dele schoenen lieten dragen, en lij waren onverdeeld enthou siast Ik vond het leuk om u dat tc vertellen. Jeugdschoenen DE VRIEND VAN KINDERVOETEN verkrijgbaar m Hasjzaken Alléén ver koop: ZIER1KZEE - HAVENPLEIN 13 Telefoon (01110) 2488 ,I)olfijn"-groep ging te water in Middelharnis Dezer dagen kwamen 33 leerlingen van het cverdekte instruktie-bad „Dolfijn" te Duiveland op in het ge meentelijk zwembad (overdekt) te Middelharnis. Van dit aantal, dat in zijn geheel het zwemexamen aflegde doubleerde er slechts één. Ditmaal deed de tot nu toe aller jongst deelnemer mee, die in Duive land ooit vcor het zwemexamen-A werd ingeschreven: de onlangs zes jaar geworden A. Boogert uit Duive land. Vcor het diploma A slaagden: afd. dames: Nieuwerkerk: N. Kik, W. A. P. v. d. Vlist; Oosterland: L. Otte, B. v. d. Have, H. T. op 't Hof, H. J. Bolle, S. A. Wesdorp, H. Dorst; Zierikzee: A. Viergever. afd. heren: Nieuwerkerk: C. v. d. Berge, A. W. v. d. Wielen, M. W. Mol, J. J. van Mourik, J. H. Lievense Bruinisse: C. L. de Keyzer. Ooster land: A. Boogert, A. v. d. Berge en M. v. d. Berge. Achthuizen (Flakkee) K. C. van Kempen. Voor het diploma B: afd. dames: Nieuwerkerk: C. J. Fol- mer, S. J. Folmer, M. W. Rodger- land, J. Geuze, P. M. v. d. Wekken, J. E. Dceleman. Oosterland: N. B. Meeïttiïfh, J. Capelle. Zierikzee: N. Ensing» afd. .heren: Nieuwerkerk: L. P. v. d. Weyde. Oosterland: G. A. Zijlstra, W. M. van Dijke, J. J. Geelhoed. De examem missie bestond uit: mevrouw Wegenaar-Wcijermans, als Om oud-Nederlandse liederen terland medio december weer een politieman wordt gestationeerd. Of dit echter gerealiseerd zal kunnen worden hangt af van de bewoon baarheid van de toegewezen woning. Het lag nl. in de bedoeling dat de woning op de andere hoek voor de wachtmeester zou zijn. Deze was al verder klaar. Nadien is hierin ech ter verandering gekomen. Nog iets bewaard van oude Zuiderzeeflora NAARDEN, 3-12. Een stuk van de oude Zuiderzeekust tussen de ves ting Naarden en de uitspaning Oud- Valkenveen blijkt een bijzonder in teressant gebied te zijn, aangezien hier iets bewaard is gebleven van de oude Zuiderzeeflora. Het rapport, dat dez edagen door een vogelwerkgroep uit het Gooi werd ingediend bij provinciale en gemeentelijke autoriteiten en na tuurbeschermingsorganisaties vestigt de aandacht op dit unieke terrein. Het is volgens het rapport de eni ge plaats, waar ondanks indijking en verzoeting van het water de oude zoutflora van de Zuiderzee zich heeft kunen handhaven, zoals de blauwe zeedistel, de zeepostelein en de zand- haver. Ook heeft men enkele andere zeldzame planten aangetroffen, waaronder orchidee-achtigen. KERKNIEUWS Ds. Q. Huyser gaat naar Frankrijk (Van 1961-1965 te Zonnemaire) ZONNEMAIRE, 3-12. Ds. Q. Huy ser zal zondag 7 december a.s. 's morgens in de Rehobothkerk aan de Bakkersdijk, 's middags in de Triom- fatorkerk aan de Gebroken Meeldijk en 's avonds in de Bethelkerk in de Dorpsstraat afscheid nemen van de Gereformeerde Kerk van Baren- drecht. De dienst van half acht in de Bethelkerk zal de officiële afscheids- dienst. zijn waarbij ook argevaardig- den zullen worden uitgenodigd. Veertien dagen later, n.l. zondag 21 december 1969 zal hij te Chatillon- Coligny en 's middags om half drie te Sens, na vooraf, zowel in de mor gendienst als ook in de middagdienst te zijn bevestigd door ds. J. G. Los uit Chatillon-Coligny, intrede doen als predikant van de Gereformeerde Kerken van Chatillon-Coligny (Loi- ret, Frankrijk) en Sens (Yoftne, Frankrijk), welke voor de dienst des Woords zijn gecombineerd. Ds. Huy ser is daar beroepen irr de vakature van ds. A. L. Janse de Jonge, die op 29 september van dit jaar (1969) naar Ispra Varese in Italië is vertrokken en die daar een week later intrede heeft gedaan als predikant van de Evangelische Oecumenische Ge meente. De bevestiger, ds. J. G. Los uit Chatillon-Coligny, is Pasteur van de Eglises Réformées Evangóliques Independantes en verricht tevens hulpdiensten te Chatillon-Coligny cn te Sens. Ds. Huyser diende van 1.961 tot 1965 de gereformeerde kerk van Zonnemaire. MIDDELBURG, 1-12. Maandag 8 december zal de KRO-radio in de personen van Kees Schilperoort en Jos Timmer zitting houden in café- restaurant „De Eendracht" te Mid delburg, en de microfoon wyd open zetten voor iedereen boven de 65 jaar, als die hy of zij tenminste een oud Nederlands lied ten gehore kan brengen. Dit lied moet dan minstens even oud zijn als de zanger of de zangeres zelf, waarbij mag worden aangete kend dat noch Kees Schilperoort noch Jos Timmer er voor terug- „Supreme" ontvlucht aan haar ontvoerder LONG BEACH, 3-12. Cindy Bird- song (30) van de negerzanggroep „The Suprêmes" is onder bedreiging met twee messen uit haar .woning te Long Beach in Califomië ontvoerd maar zij slaagde erin aan haar ont voerder te ontsnappen door uit een rijdende auto te springen. Zij is in een ziekenhuis om aan schaafwon den te worden behandeld en zal na röntgenonderzoek naar huis terug keren. schrikken het lied in dialect te aan horen. De K.R.O. zal de deelnemers muzi kaal bijstaan in de vorm van een pi anist maar zij mogen, als zij dat wensen, ook zichzelf begeleiden of laten begeleiden. Aan het eind van de middag zal worden beslist wie het meest curi euze lied ten gehore heeft gebracht. Deze prestatie wordtt beloond met een optreden, begeleid door het Huisorkest van de K.R.O.-radio in het programma „Van Twaalf tot Twee" op dinsdag 16 december aan staande. Het gevaar van D.D.T. ROME, 3-12. Dr. A. A. Boerma, directeur-generaal van de F.A.O., de voedsel- en landbouworganisatie van de V.N., heeft in Rome verklaard dat deskundigen van zijn. organisatie en 'l de wereldgezondheidsorganisatie de kwestie van de schadelijkheid van het insektendodende middel D.D.T. opnieuw in studie zullen nemen bij hun jaarlijkse onderzoek naar de ge varen op lange termijri voor de ge zondheid van insekticiden, dat woensdag begon. Vergadering „Ons Voordeel" - Noordwelle NOORDWELLE, 2-12. In zaal Lok- ker-v. d. Zande vergaderde de land- bouwvereniging „Ons Voordeel", on der voorzitterschap van de heer M. J. Steur. De opkomst was niet groot. De voorzitter verwelkomde de he ren R. de Groot, directeur van de C.A.V., diens medewerker de heer Put en de heer Zwart van de Voor lichtingsdienst. De heer Steur zeide het prettig te vinden, dat de C.A.V.-directeur be reid werd gevonden tot een kennis makingsbezoek en het wel en wee van de C.AV. nader te bespreken. De voorzitter memoreerde de gun stige oogst werkzaamheden en het rooien van vele gewassen in de na zomer, die ieder zich lang zal heu gen. Toch kan er nog geen optimis me bestaan inzake land- en tuin bouw Het is een internationale zaak geworden. Er wordt over ons beslist en het is zaak om gezamenlijk - via de organisatie - onze stem te laten horen. „Weliswaar weten wij geen afzetmogelijkheden voor de over schotten, niettemin is het noodzake lijk de zaak goed in de gaten te hou den en nauwlettend te volgen". Misschien is grond uit de produktie nemen, wel de enige oplossing, zei de diploma-consul, zwemonderwijzer de heer J. Groenenberg en K.N.Z.B.-of- ficial J. v. Bodegraven. Advertentie Speciale JEUGD- SPAARBANK op donderdag van 4.00-5.011 uur NUTSSPAARBANK ZIERIKZEE voorzitter, die meende dat men er met het rooien van fruitbomen al leen niet is. Het geven van een andere bestem ming in welke vorm dan ook, is be langrijk. Een verdere verlaging van de prijzen, zou de boer kapot maken, aldus de heer Steur. C.A.V. problemen De heer De Groot ging hierna in op diverse C.A.V.-problemen, als opslag inkoop en afzet voor de vele produk- ten. Gezamelijke inkoop en afzet biedt grote perspectieven. Nog meer werken in groter verband, zal in .de toekomst nodig zijn. Menn wordt dan ook sterker op de afzetmarkt, het geen noodzakelijk is. De balans van de C.A.V. werd uitvoerig toegelicht en gestelde vragen werden beant woord. De voorzitter dankte de heer De Groot en hoopte op 'n pretige sa menwerken me de leden en de C.A.V. De voorzitter bracht nog in bespre king een gezamenlijk met Haamste de te houden vergadering, waar door een deskundige spreker de gehele landbouwproblematiek kan worden doorgepraat. Hij wekte op deze in februari te houden vergadering te bezoeken, waarna sluiting. Algemene vergadering Z.L.M. Op maandag 22 december wordt in „De Prins van Oranje" te Goes de algemene vergadering gehouden van de Z.L.M. Het woord zal worden ge voerd door het Kamerlid ir. D. S. Tuynman, over het onderwerp:,. Ver slindt ook de groene revolutie haar eigen kinderen?" NIEUWERKERK Veel zwemmen in „Dol-Fijn" Hoewel velen het niet in hun hoofd halen tijdens deze temperatuur nog te gaan zwemmen, gaat dit in Dui veland zijn gewone gangetje. Het bad is allereerst overdekt, en ten tweede verwarmd, zodat groot en klein kan zwemmen wanneer men maar wil. Sedert de ingebruikname is het zwemmen onafgebroken doorgegaan. Het aantal leszwemmers beliep 7750. Het aantal „losse" baders schal men op ruim 29.170, waardoor men tot de conclusie komt dat er bijna 37.000 mensen het Duivelandse instruktier bad bezocht hebben. Zondagsschool In verband met de instudering van de kerstliederen wordlgewezen op de veranderde aanvangstijden van de zondagsschool die een gevolg zijn van de veranderingen in de kerk diensten van de herv. gemeente. Zondag 7 december a.s. begint, de zondagsschool nl. om 14 uur. BRUINISSE Uitbreiding zaak in huishoudelijke artikelen De firma H. E. Braber te Bruinisse zette eind november alles op alles, om tijdens de winkelweek te kunnen starten met een vergrote en ver bouwde zaak. Van de ambachtslje-.. den die dit. moesten verwezenlijken, werd het uiterste gevraagd, maar de firma Braber mocht het genoegen smaken nog juist voor de drukke dagen het vergrote deel in gebruik te kunnen nemen, dat met de oude winkel een goed geheel vormt, zij het dan dat na de feestdagen dit nieuwe deel nog verder moet worden afgewerkt. Waar deze zaak een enorme sortering van huishoudelijke artikelen, souvenirs, speelgoed enz. heeft, was de vergroting geen over bodige luxe. Sint Nicoiaas op bezoek bij vrouwenverenigingen De ger. vrouwenvereniging vierde St. Nicolaasavond. De presidente, mevr. P. IJzelenberg-Olree opende de avond met een welkomstwoord, er werd gezongen Psalm 103 1 er\ 11, waarna mevr. A. Wiebrens-Béek- man een inleiding hield over De Tijd, naar aanleiding van Prediker 3 1-15. Na de pauze kwam de pakjespret, bij elk pakje zat een gedicht en de lachspieren kwamen veelvuldig in beweging. Na de tweede pauze waar in chocolademelk en koek zich best lieten smaken, werd gezongen Gez. 280 1 en sloot mevr. Steketee deze gezellige avond met gebed. Ook de vrouwengroep „Beter Be wegen" van de gymnastiekvereniging „Kwiek" te Bruinisse kreeg bezoek van Sinterklaas en zwarte Piet, die verschillende leden persoonlijk aan spraken. Mevrouw IJzelenberg-Olree had voor deze gelegenheid een Sin terklaasrijm gemaakt, dat lustig ge zongen werd. Er was chocolademelk en speculaas, terwijl de heer L. Ca pelle enkele films vertoonde door hem zelf opgenomen, onder andere van de feestelijkheden van het 500- jarig bestaan. Donderdag 4 december Nieuwerkerk Noodschool, 7 uur judo-demonstratie Maandag 8 december Oosterland 7.30 uur, Coöp. Landbouwver. D.E.S. Renesse Dorpshuis, 4 uur en 8 uur, filmvoor stellingen Rode Kruis. Dinsdag 9 december Zierikzee Huis van Nassau, 7.30 uur, Ver. voor Bedrijfsvoorlichting. Stadhuis, 8 uur, begrotingsvergade ring gemeenteraad. Dreischor De Drie Schorren, 7.30 uur, algemene ledenvergadering afdeling Z.L.M. Noordwelle Zaal Lokker-v. d. Zande, 3.30 en 8 uur, filmvoorstellingen Rode Kruis. Sclieep v a a r I be rich ten Attis, 2-12. 120 m. N Kreta. Acmaea, 2-12. Campier naar Singa pore. Esso Amsterdam, 2-12. 10 m. NW Noordhinder. Gulf Swede, 3-12. Isle of Grain naar Bant ry baai. INGEZONDEN STUKKEN Vliegende oogarls In Kenia is één op de honderd mensen blind. De omringende lan den in deze hoek van Afrika geven eenzelfde beeld te zien. Met goede hulp is 80 procent van deze blind heid te genezen of te voorkomen. Echter er zijn te weinig mensen be schikbaar om te kunnen helpen. Zo was er een half jaar geleden in Ke nia één oogarts (elf miljoen inwo ners!) en in Tanzania een tijdelijke oogarts. Een Nederlandse oogarts heeft een tijdlang in Oost-Afrika gewerkt. Sa men met zijn hem assisterende echt genote bewerkte hij een gebied zo groot als de vierhoek Londen-Gi- braltar-Warschau-Oslo. Langs hospi talen trekkend (twee weken per hos pitaal), een aantal operaties verrich- tend, maar vooi-al andei*en leren te opereren, waaronder verpleegsters. Dan weer verder met het lichte vliegtuigje van de „Flying Doctor Service". Naar bij voorbeeld een gebied waar de tradities van be paalde stammen vei'bieden zichzelf te wassen, waardoor honderd pi'O- cent der bevolking aangetast is door oogziekten. Als deze stammen geleerd kon worden zich om de dag te wassen, zouden er 30 procent min der zieken zijn. Hier is dus een uit gekiende voorlichting een eerste vei*- eiste. Wat kost nu zo'n oogoperatie in Oost-Afrika? Gemiddeld, ja u leest het goed, f 2,50! Dat wil zeggen dat voor vijf simpele Nedei'landse gul dens mensen van blind weer ziende kunnen worden gemaakt. Op de Lionsclub „Schouvven-Dui- veland" is een beroep gedaan, lan delijk in een actie mee te doen. In samenwerking met de bakkers op Schouwen-Duiveland is er een ver koop van Weihnachtsstollcn georga niseerd op zaterdag 20 december a.s. De stollen kosten f 3,50 per stuk een gewone prijs. Hiervan is f 1,25 bestemd voor de „Flying Doctor Ser vice". Dat wil zeggen, dat door vier verkochte stollen weer iemand kan gaan zien! Gezien de welddadige nood in de beschreven landen hopen we, dat u mee wilt helpen deze nood te besti'ijden door een of meerdere stollen te bestellen bij uw bakker. Vanaf 8 december start deze aktie, waai'bij ze voor-al de bakkers bij voorbaat willen danken voor hun medewei-king. Wilt u meer weten en zien over dit werk, kijkt u dan op 9 december naar de documentaire hierover, welke op de televisie woi'dt uitgezonden met een voorwoord van prins Bernhai'd. Tot slot nog dit. Actie voor blin den: waarom niet voor Biafx-a, Viet nam, mijnramp, zwembad? Ach, een beetje licht brengen, juist in deze maand december, we dachten dat het toch zin zou hebben. Lionsclub „Schouwen-Duiveland". ARAM VAN DE EILANDEN 27. Het wonderlijke wezentje, dat zichzelf Lai'oet de Prater noemde, had de aandacht van de beide mannen volkomen vastge houden. Maar nu er een stilte viel, reali seerden zij zich plotseling hoe het rumoer buiten ondertussen sterker was gewoi'den. En toen zij een blik over de rand van het balcon wierpen, maakte een hevige schrik zich van hen meester. „Aram!" hijgde de reus. „Kijk!" Door de verwaai-loosde straat onder hen ti*ok een spookachtige stoet. Vreemde creaturen droegen toortsen en lichtbakken, bij wier bloedrood schijnsel donkere ruitei-figuren zich aftekenden. Om hen heen sprongen kleine, reptielachtige dierenMaar het middelpunt van dit alles word gevormd door een reusachtig zwijnachtig beest, vele malen groter dan een paard, dat op zijn rug een kleine dikke gestalte toi'ste. Ge huld in een vuurrood kleed, met op zijn hoofd een zware kroon, zat hij daar en liet zijn wazige blik zonder ophouden over de omgeving dwalen. La roet kreeg hem in het oog en giechelde hoog. „De koning van Pareh! De koning van Pareh is met zijn jachtstoet in de nacht uitgetrokken! Vraag niet waarop hij jaagt! Hij weet het zelf niet! Alles is zijn prooi. Kijk naar hem. Hij is LowiS de grote koning van Pareh en hij is volkoVnen gek!" Het kleine Wezentje tikte zichzelf' veelbetekenend op het voor hoofd. Zijn parmantigheid was dwaas, maar Aram voelde geen neiging om te lachen. Strak staarde hij voor zich uit. Tot hij eensklaps zijn vuisten om de stenen bal konrand klemde. Eén van de dwalende blikken van de man op het hoge rijdier scheei'de over het balkon en plotseling staarden dé jonge kfijger en Lowis, de dwaze koning van Parch, elkander recht in d<? oger* 1

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 2