DE VERKEERDE DADER Groene Kruis Haamstede: In principe naar schaalvergroting Voorbeeldbedrijf Vanavond 5 voor zeven zeggen de juweliers van Nederland op uw TV: Wij nodigen u uit om vrijblijvend te komen kijken naar onze geschenken van goud en zilver. Verhoudingen zijn niet gewijzigd Wat biedt de BEELDBUIS? ARAM VAN DE EILANDEN De Selieldemonden" werd verkocht Voor- ril nadelen van samenbundeling HAAMSTEDE. 22-11. Een belang- ryk punt op de agenda van de vere niging „Het Groene Kruis" Burgh- iiaamstede was de bespreking over de mogelijkheid tot samen gaan werken met andere afdelingen op Schouwen-Duiveland. Een en ander werd op zeer duideljjke wijze door de voorzitter, de heer G. B. Heutink uiteen gezet. Het was betreurings- waardig dat slechts 13 van de 796 le den aanwezig waren in het wykge- bouw. De voorzitter memoreerde eerst het samenwerken met andere Kruis verenigingen en doelde op de tot stand gekomen schaalvergroting met het Oranje Kruis, Het Zeeuws Wit- Gele- en het Groene Kruis. Het blijkt nu reeds dat dit samengaan goede resultaten zal afwerpen en voor de toekomst goede mogelijk heden biedt. De vergadering hield zich verder bezig met de schaalvergroting bin nen het Groene Kruis verband en reeds meerdere malen is hierover met de verschillende besturen der andere afdelingen gesproken. Het speet de voorzitter daarbij, dat on danks de besloten sfeer dezer bijeen komsten toch al de zaak in de kran ten is gekomen Aanvankelijk voelden de afdelingen er wel voor, doch zoals de stand van zaken nu is, beperkt de schaalvergroting zich slechts tot de afdelingen in Midden- en Wester- schouwen. De voorzitter noemde als voor beelden dezer verruiming: de meer- dere mogelijkheden voor vervan ging tijdens de vrije zondagen dei- wijkverpleegsters; opvanging van de moeilijkheden bij het invoeren van de vijfdaagse werkweek; hulpverle ning aan kleinere afdelingen en be tere verdeling van het werk der wijkverpleegsters over het aantal le den. Men moet daarbij onder het oog zien dat de vereniging ter plaatse zich zelf opheft. Met nadruk wees de voorzitter er op dat het nemen van een principe,- besluit tot deelname aan dit voor stel zou betekenen dat reeds op 1 januari 1970 begonnen zou kunnen worden. Spreker wilde op deze avond nog niet verder uitweiden over de bepaalde verlangens die hij heeft en die hij ter tafel zal brengen als de besprekingen verder zullen gaan. Het bestuur vroeg niets meer dan een machtiging om aan dat voorbe reidende werk mee te kunnen doen. Inspraak De heer Joh. van Waveren wilde graag vastgelegd zien dat de afde lingen als zodanig zouden blijven be staan en elke afdeling inspraak zou hebben bij eventuele benoeming van wijkverpleegsters. „Zelfstandigheid is een groot goed, en wat door vrij willigsters ter plaatse is opgebouwd, moet men zo maar niet onder de ta fel schuiven", zeide de heer van Wa veren. De voorzitter antwoordde dat het daar nu nog te vroeg voor is om over te spreken. Zodra de concept statuten gereed zijn, zullen de leden en het bestuur alle kansen krijgen deze te bestuderen. De hoofdpunten zullen dan middels een stencil de le den toegezonden worden. Nadat ook burgemeester Everwijn een toelichting had gegeven om mee te werken, werd het bestuursvoor stel met algemene stemmen aange nomen. In zijn openingswoord had de voorzitter, zoals gewoonlijk met en kele gevoelvolle woorden aandacht geschonken aan hen die door de dood'de vereniging ontvielen en hij sprak een speciaal woord van mede leven tot de familie Stenger. Door vertrek naar elders verloor de vereniging ook zijn secretaris, de heer Th. Roest. Hem werd reeds een passende herinnering aangeboden. Aan het gemeentebestuur werd dank gebracht voor de goede samenwer king en subsidieverlening. Bij acclamatie werden in het be stuur herkozen de heren Joh. van Waveren, C. v. d. Maas en M. P. J. Vlaander, terwijl in de vacature Roest de heer J. LI Kristalijo werd gekozen. Aan de afdeling Rode Kruis Schouwen West werd .weer alle me dewerking toegezegd voor haar ver schillende activiteiten. De Emma- bloem-collecte werd weer een succes nl. f 870,61. Aan de medewerksters (kers) werd een klein geschenk uit gereikt opener. in de vorm van een fles- Begroting 1970 De penningmeesteresse, mevr. A. Friderichs-Landegent lichtte daarna de begroting 1970 toe die een tekort aangeeft van f 1515. De afdeling Burgh-Haamstede zal daarom niet ontkomen aan contributieverhoging. Het bestuur stelde dan ook voor om de contributie naar f 15 te brengen, hetgeen een verhoging met f 3,- in houdt. Niemand had daar bezwaar tegen. Voor hen, die uitsluitend van de A.O.W. moeten rondkomen is een regeling ontworpen om een halve ring der contributie te verkrijgen. Uit de vergadering werd nog opge merkt dat de autokostenvergoeding wijkverpleegster vrij laag is gesteld. Met zuster Steutel is echter de af spraak gemaakt dat 2/3 van de kos ten voor rekening der vereniging komt en 1/3 voor haar zelf. Zodra zij echter niet uitkomt zal zij het b'stuur direct op de hoogte stellen. Het bestuur is verder van mening dat bij eventuele samenwerking de contributie niet ver boven de f 15 zal komen te liggen. Het totaal aan tal leden komt dan op 3000. In de kascommissie werden benoemd me vrouw J. H. Boot-Fokker en de he ren E. C. Priester en J. Slager. Dank werd gebracht aan zuster Steutel die haar gehele persoonlijk heid inzet voor het Groene Kruis werk. De voorzitter ondersteunde dan ook het feit dat zij werd geko zen in de Wijkverpleegstersraad voor Zeeland te Goes. Ook de contactman, de heer Jb. Beije kreeg waarderen de woorden voor zijn goed werk in de vereniging. Bij de rondvraag wees de heer Priester op de inrit naar het wijk- gebouw; voor auto's gemakkelijk, doch voor moeders met kinderwa gens zeer moeilijk. Het bestuur zal hier verbetering in laten brengen. Advertentie Nederland 1 Feestelijke jaarvergadering afd. Briiinisse N.C.V.B. BRUINISSE, 22-11. Het program ma van de jaarvergadering van de Ned. Chr. Vrouwenbond, afdeling Bruinisse, was dermate gevuld, dat de jaarverslagen die toch by een dergelijke vergadering behoren, naar de maand januari werden verscho ven. Mevrouw Van der Spek-de Waal opende de vergadering met het lezen van Joh. 14 1-6 en hield daarover een meditatie. Het eerste toneelstukje dat werd opgevoerd verplaatste de aanwezi- LAND- EN TUINBOUW Appelen blijven goedkoop DEN HAAG, 19-11. Op de meeste Nederlandse fruitveilingen zijn de aanvoeren van appelen de laatste weken zeer ruim geworden. Er is een groot aanbod van Golden Delicious appelen die de telers thuis hebben bewaard. Voorts is er nog een flink aanbod van Jonathan èn Goudrei- nette uit de opslagplaatsen van de telers. Tevens is men begonnen met de verkoop van Cox' Orange Pippin uit de koelcellen. Voor deze appel soort bestaat een goede vraag, zo wel voor de binnenlandse markt als voor de export. Maar tegenover de overige rassen wordt deze appel wei nig aangevoerd. Klasse I grote maat Cox' Orange Pippin doet op de vei lingen al gauw tussen de 55 en 65 cent per kg. De kleine maten komen niet verder dan 15 tot 25 cent per kg. Naar verhouding erg goedkoop is de Golden Delicious. De allerbeste kwaliteiten komen in de meest ge vraagde maat aan 30 cent per kg., maar veel klasse I kwaliteit wordt op de veilingen verkocht voor 20-25 cent per kg. Klasse II kwaliteit no teert overwegend niet hoger dan 15- 20 cent met kleine uitschieters voor wat betere partijen. Jonathan is ge middeld nog iets goedkoper. gen naar de tijd rondom de eeuw wisseling, een tijd zonder radio of televisie, een tijd ook waarin de so ciale omstandigheden en het leefmi lieu nogal wat verschilden van die van tegenwoordig. Verschillende dames beeldden ver volgens een bepaald liedje uit. Dit liedje moest door de aanwezigen in de zaal worden geraden en gezongen De pauze bracht koffie met eigen gebakken koekjes of cake, terwijl loten werden verkocht voor de mee gebrachte pakjes. Ieder bestuurslid kreeg na de pauze eerst een fraaie bloemruiker als waardering, waarbij een door enkele leden gemaakt gedicht werd toegezongen, toepasselijk op ieder bestuurslid afzonderlijk. Gymnastiek (met maskers), bloemen schikken en nog een toneelstukje volgden na de pauze, terwijl de verloting van de pakjes tot het laatste was bewaard. Het gaf aanleiding voor veel plezier en hilariteit. Met het zingen van het Bondslied werd de gezellige avond gesloten. Biesheuvel: LEEUWARDEN, 21-11. De fractie leider van de A.R.P. in de Tweede Kamer, mr. B. W. Biesheuvel, gelooft niet dat als gevolg van het belas tingdebat van de afgelopen week de verhoudingen tussen de Anti-Revo lutionaire Partij en enerzijds het ka binet en anderzijds de K.V.P. en C. H.U. zijn gewijzigd. De gebeurtenis sen van de afgelopen week zijn van geen betekenis voor de wenselijk ge achte samenwerking van de drie christelijke partijen. BRUINISSE, 20-11. Vorige week is bij inschrijving verkocht het proef bedrijf „De Scheldemonden", het 30 ha. grote bedrijf, dat gedurende plm. 20 jaar als voorbeeldbedrijf in de landbouwvoorlichting in Noord-Zee land een belangrijke rol heeft ge speeld en waarop vooral op het ge bied van de uienteelt belangwekken de proeven werden genomen. Door concentratie op één groot bedrijf in Noord-Beveland is „Scheldemonden" overbodig geworden. De koopprijs van het 30 ha. grote bedrijf (lichte zavelgrond van goede kwaliteit) met inbegrip van de ge bouwen was f 480.000. Koper werd de heer de Winter, die enkele jaren geleden het bedrijf in de polder Oos- terland kocht, tot dan toe in beheer bij de familie B. de Jonge. Een for midabel bedrag; er is wel eens een tijd geweest, dat de grond in Brui nisse minder waard was. Op 30 oktober 1730 werd te Brui nisse een hofstede verkocht groot 63 gemeten 217 roeden met inbegrip van veldvruchten voor f 20 per ge- met; en op 17 april 1732 een hofste- Twee mensen in auto verbrand LEEUWARDEN, 22-11. De 29-jari- ge Aebe Wielinga en zijn 21-jarige zuster Renske Wielinga, beiden uit Murmerwoude, zijn omgekomen bij een ongeval onder Dokkum. De auto van de twee jonge mensen raakte in brand, nadat zij met een tegemoet komende vrachtwagen in botsing waren gekomen. Zij konden niet op tijd uit het brandende wrak worden bevrijd. Australische plannen Verolme gaan niet door ROTTERDAM, 22-11. De plannen van scheepsbouwer Verolme om in het Australische Northwest Bay (Zuid Tasmanië) een nieuwe werf te gaan bouwen, gaan niet door. Dit houdt verband met het feit dat de federale Australische regering heeft geweigerd om Verolme de „ge bruikelijke" subsidie van 33 Vz pro cent in de bouwkosten te geven. Verolme had in Zuid Tasmgnië een werf willen stichten waar tan kers tot 60.000 ton konden worden gebouwd. Leerstoel voor het verzekeringsrecht ROTTERDAM, 21-11. De senaat van de Nederlandse economische hogeschool te Rotterdam heeft in zijn vergadering van 20 november de plannen tot het instellen van een bijzondere leerstoel voor het verze keringsrecht en het oprichten van een verzekeringsinstituut (instituut voor verzekeringsrecht) bij de hoge school in beginsel aanvaard. Over enige gewenst geachte wijzigingen in het reglement voor deze leerstoel zal nog nader overleg worden ge pleegd met de Stichting Verzeke ringswetenschap in Den Haag. de (huis en schuur) mei 135 gemeten korenland voor f 12 per gemet. Hier bij moet dan wel worden vermeld, dat de polder Bruinisse in die tijd geteisterd werd door oevervallen, zo dat de vrees er achter zat, dat het gekochte land door een oeverval (waaraan de talrijke „welen" langs de dijk herinneren), zou onder vloei en en de lasten om die dijken te herstellen, die van de boeren werden gevraagd in die tijd groot waren. Maar een bedrag van f 16.000 per gemet (zij het dan met inbegrip van ruim 20 jaar geleden gestichte ge bouwen) is nog nooit voorgekomen. DINSDAG 25 NOVEMBER. NED. I. Voor de jeugd een nieu we serie: „De rare vogels", geschre ven door Dic^k Dreux. De eerste af levering kreeg als titel „De schom melende schuliplaats" en laat ons kennis maken met de hoofdpersonen in dit verhaal, te weten een moder ne tiener gespeeld door Wim Zo mer) en De Graauw, eigenaar van een woonboot (rol van Jan Teulings) Om half acht een nieuwe „Peyton Place"-aflevering. Betty gaat Rod ney helpen door Steven Cord be langrijke gegevens te vertellen. Ma rian Flower wil bij David Schuster gaan werken. Aansluitend aan het journaal een aflevering uit de serie Strange Report". Adam Strange komt tot de ontdekking dat er nog steeds groepen sekten zijn die zich bezig houden met hekserij. Zo'n sek te schijnt de hand te hebben in de dood van een meisje. Bij het lijk van het meisje werd een vreemd beeldje gevonden. Willem Duys is daarna te zien in „Voor de vuist weg" waarin hij weer allerlei ongewone mensen voor de camera's haalt. Tot slot nog actualiteiten op te dienen door het team van Avro's Televizier. NED. II. Na „Scala" gaat de KRO verder met een reportage van het Slowaaks dans- en zangensemble Lucnica. Na het nieuws een CBS- documentaire over Japan. Zowel land als bewoners komen ter sprake. Gids bij deze „wandeling" door Ja pan is professor Edwin Reischauer, voormalig Amerikaans ambassadeur in Japan. De documentaire is te be schouwen als een inleiding op de volgend jaar in Japan te houden we reldtentoonstelling. De rest van de avond wordt gevuld met de eerste uitzending uit de serie „Graham Greene en de film". In deze serie zullen verschillende films worden vertoond, waarvoor de onlangs 65 jaar geworden Engelse auteur Gra ham Greene het scenario schreef. Voor vanavond viel de keus op „The Fallen Idol" (Een kind klaagt aan), in 1948 gemaakt onder regie van Sir Carol Reed. Het is een thriller. Hoofdfiguur in het filmverhaal is de negenjarige Felipe, zoontje van een ambassadeur, die zo'n beetje voor ieder lid van de huishouding moet jokken. De butler zag hij eens tij dens een vrijpartijtje e» ook over de ringslang, die sommige bedienden de stuipen op het lijf jaagt, mag hij evenmin praten. Felipe is dan ook nog getuige van ruzietjes, die beslist niet aan de grote klok kunnen wor den gehangen. DINSDAG 25 NOVEMBER. NED. I: Schooltelevisie 10.45 Ver kennen en ontdekken; 11.10 Activi teiten in de Nederlandse kerken; 11.35 Beroepen na de l.t.s12.00 Ein de; 18.50 Fabeltjeskrant (kleur); 18.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Ster; 19.07 De rare vogels; 19.32 Peyton Place; 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Strange report (in kleur); 21.10 Voor de vuist iveg; 22.10 Avro's Televizier; 22.55 Journaal; 23.00 Schak envoor beginners Tele- ac); 23.30 Einde. NED. 11: 18.50 Fabeltjeskrant (in kleur); 18.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Scala; 19.30 Lucnica; 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 De Ja panners (kleur); 21.10 Graham Gree ne en de film; 22.40 Journaal. Sint niet welkom op gemeentehuis te Oude Pekela OUDE PEKELA, 22-11. Hel ge- meentebestuur van Oude Pekela heeft dit jaar Sint Nicolaas niet op het gemeentehuis willen ontvangen. Wel waren alle vergunningen voor de intocht op zaterdag verleend. Het gemeentebestuur heeft laten weten met spijt dit besluit te hebben moeten nemen, gezien de huidige verhouding tussen het gemeentebe stuur en de plaatselijke midden stand. Enkele weken geleden leverde het bestuur van de handelsvereni ging scherpe kritiek op burgemees ter en wethouders in verband met het vuilwaterprobleem in Oude Pe kela. Genoemd college zou zich vol gens de handelsvereniging niet vol doende hebben ingespannen dit pro bleem voor Oude Pekela op te los sen. Prins Bernliard pleit voor Wereldnatuurfonds DEN HAAG, 21-11. Op woensdag 26 november a.s., te 22.10 uur, zal prins Bernhard in een televisie-in terview dat via de zender Hilver sum I wordt uitgezonden, een toe lichting geven op de grote actie die het Wereldnatuurfonds op het ogen blik voert voor het behoud van flora en fauna op de Galapagos-eilanden. Een groot aantal banken in Neder land werkt hieraan mee door het verkopen van knipriksen waarop een gouden panda, het embleem van het Wereldnatuurfonds. Meisje (19) verongelukt TILBURG, 22-11 Tijdens een in haalmanoeuvre is zaterdagmiddag de 19-jarige studente Maria Zim merman uit Tilburg op de Spoorlaan aldaar met haar bromfiets tegen de zijkant van een autobus gereden. Zij kwam te vallen en kreeg het rech- terachterwiel van de bus over het hoofd. Het meisje was op slag dood. FEUILLETON door FRANK VAN FALCKENOORT Enfin, het was verkocht en be taald. En hij had er geweldig aan verdiend. Niet, dat hij de klant had bezwendeld. In zaken altijd eerlijk zijn, was zijn stelregel. Maar je mocht er wel een extraatje opgooien zo'n buitenkansje moest je toch be nutten? Plotseling schrok hij tot de wer kelijkheid terug, want een fel rood licht dook uit het zwart op en werd zwaaiend op hem gericht. Gelijk remde hij af en keek op zijn snel heidsmeter. Ooe! Dat ging geld kos ten: ruim vijf en zestig. En het was hier vijftig. Idioten om zo laat in de avond nog te controleren. Nu ja, pech gehad. 21. Onder aanmoedigende kreten en goed keurend gestamp werden Aram en Tudor tot aanvoerders der bevrijde slaven uitge roepen. Binnen enkele uren hadden zij de wanorde, aangericht door het gevecht, her steld en terwijl Tudor de verdeling der wachten regelde en de roeiersploegen in deelde, nam Aram de voorraden op en be keek het schip op zijn zeevaardigheid. Zijn eigen volk was een ras van zeevaarders en hijzelf kende alle soorten schepen, maar toch nam het onderzoek vele uren in be slag. De schemering viel reeds over de ri vier toen hij het dek weer betrad. Tot zijn verbazing wachtte Tudor hem hier reeds op en wenkte hem dat hij hem spreken moest. Hij voerde zijn vriend mee naar de voorplecht, buiten het gehoor van de man nen. „Ik moet u iets zeggen, mijn vriend", begon de reus een weinig verward. „De hele dag heb ik er over nagedacht. Wij hebben samen enkele gevechten gedeeld, maar wij weten weinig van elkander. Eens vertelde ge mij dat een storm u op de kust van dit gebied schipbreuk deed lijden. Maar ge weet niet waarom ik mij in dit land-dat-niemand-kent waagde, nietwaar?" „Ga verder", mompelde de jonge krijger. „Wat bedoelt ge, Tudor?" „Weet dan", zei de reus ernstig, „dat ik net als gij een vreemdeling ben. Ik regeer over een rijk, dat door de zee van dit ge bied gescheiden wordt en nimmer zou ik mij hier gewaagd hebben. Mijn volk vreest deze kusten niet minder dan het uwe. Maai er was een dwingende reden dat ik mij alleen hierheen begaf". „En welke reden kan dat zijn?" ,,Ik heb een zuster", zei de reus somber. „Zij werd de schoonste van mijn rijk ge noemd. Maar drie maanden geleden ver dween zij plotseling. Onbekenden ontvoer den haar naar dit gebied. Ik kwam te we ten waarheen zij werd gebracht en trok uit om haar te redden. Maar ik huiver voor haar lot, want zij werd gebracht naar de meest gevloekte plaats van dit onbekende land: naar Pareh, de ruïnenstad, aan de oevers van deze rivier, waar het kwaad zelf zijn zetel heeft. Hij stopte bij de twee politie agenten, van wie er een naar het opengedraaide raampje liep en vroeg „Had u haast, meneer?" „Nou, haastEen mens wil graag gauw thuis zijn, nietwaar?" De agent knikte. „Dat snap ik. Maar het mag nu eenmaal niet op deze manier. Wij hebben drie en zes tig gemeten. En u?" „Ik heb er niet op gelet, agent. Het spijt me. Maar als u het zegt, zal 't wel zo zijn". „Kijk, dat is redelijk. Mag ik even uw papieren zien?" Evert Vardèl overhandigde het mapje met rijbewijs, belastingkaart en kentekenbewijs, waarin de man even vluchtig keek en toen begon te schrijven. De andere agent had even naar het nummer van de wagen ge keken en liep toen op zijn collega toe, die hij wat in het oor fluisterde. Beiden keken ze de man achter het stuur aan. Ze keken nu beiden op het rijbewijs. Eén van hen zei: „Bent u meneer Vardèl uit Dorrin gen? Postzegelhandelaar van uw be roep?" Vardèl knikte, enigszins verbaasd, want zijn beroep stond uiteraard niet op het rijbewijs. „Ja, die ben ik. Waarom vraagt u dat?" „Dan hebben we een klein appel tje met u te schillen, meneer. Het bureau in Apeldoorn wil u spre ken". Grote verbazing bij de man in de wagen. „Mij? Waarom? Omdat ik te hard heb gereden?" „Nee, dat is punt twee in dit ge val. Wij weten het ook niet. Mis schien een aanrijding gehad? En doorgereden?" „Niet dat ik weet. Kijk zelf maar, mijn wagen is helemaal onbescha digd". „Nu ja, dat zien we wel. Ik kom naast u zitten en wijs u de weg. Het is enkele minuten rijden. Als het niks betekent, bent u zo weer weg, nietwaar?" De man liep om de auto heen, opende het portier en ging bij Var dèl zitten. De man besloot het hu moristisch op te nemen. „Zal niks anders opzitten, hè?" De agent knikte. „Dat is verstan dig gesproken. Even kijkenja, de weg is vrij. U kunt meteen wel draaien. Over de brug al maar recht door. Tegenover de markt is het bu reau". Terwijl Vardèl de weg terug reed, zag hij in zijn spiegeltje, dat de an dere agent in de politiewagen was gestapt en vrij dicht achter hem aan reed. Dat gaf hem een onprettig ge voel. En iets in hem gaf de waar schuwing: er is wat aan de hand. Dat van het „aanrijdinkje" is maar een smoesje, om me in het bureau te krijgen. Zou die griet het geld soms gestolen hebben, waarmee ze de al bums met postzegels betaalde? Dan stond hij er gekleurd op. Maar van heling konden ze hem niet beschul digen. Hij was geheel ter goeder tro.uw geweest. Tenslotte had hij de tip van Goldmeijer gekregen. Zelf kende hij de vrouw immers niet? Hij deed praktisch nooit zaken met par ticulieren. Stel je voor, dat zou dan een lelijke financiële strop zijn. De agent zei: „Wat kalmer, me neer. Rijdt u die poort maar in aan uw rechterhand. Er staan al genoeg auto's op straat". Vardèl voldeed zwijgend aan het verzoek. Op de binnenplaats van het politiebureau zette hij de wagen neer en draaide het sleuteltje om. Op het bureau zei de agent: „Een ogenblikje, meneer, wacht u hier even". Vardèl zag hem een trap op lopen. De agent klopte op een deur en nadat hij het vertrek had betre den, zei hij tot de man achter het bureau, die hem vragend aankeek: „Inspecteur, we hebben hier die me neer Vardèl uit Dorringen. Om kwart ovèr tien is zijn aanhouding en voor geleiding op de telex gekomen. Tij dens onze snelheidscontrole op de Deventerstraat pikten we hem". De inspecteur keek de politieman verrast aan. „Weet je zeker, dat hij het is?" De ander legde de autopapieren op het bureau. „Alsjeblieft, meneer. U kunt het zelf zien, het kenteken ook klopt. De wagen is een grijze V.W., de man geeft ook nog toe postzc- gelhandelaar te zijn". „Dat is geweldig. Breng 'm maar boven. En ehbel de gemeente politie van Dorringen op. Zij moeten hem dan maar ophalen". (wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 5