Ouderavond openbare basisscholen te Zierikzee Raiffeisenbaiik te Bruinisse overschrijdt vijf miljoen gulden aan spaargelden NOODWEER INNOORD-BELGIË STREEKNIEUWS Scholieren tekenen 1250 kaarten voor zieken en bejaarden ZIER1K.ZEESCIIE NIEUWSBODE Donderdag 13 november 1969 Nr. 20302 Problemen rond gymnastieklessen en schoolzwemmen ZIERIKZEE, 12-11. lil de boven zaal van het Huis van Nassau vond dinsdag een goed bezochte ouder avond plaats van de openbare basis scholen Nieuwe Boogerdstraat en Theo Thyssenschool. De aanwezigen werden verwelkomd door de voor zitter van de oudercommissie Theo Thtjssenschool, de heer J. Roskam, die een speciaal welkom richtte tot de wethouder van onderwas mr. K. A. Keuning, die het eerste gedeelte van de ouderavond bewoonde, en tot het onderwijzend personeel en de vertegenwoordigers van de Vereni ging van de Openbaar Onderwijs en de Schoolraad. Na het openingswoord van de voorzitter was het woord aan de heer Van Schaick, verbonden aan het Gewestelijk Arbeidsbureau te Middelburg, die voor de pauze een praatje hield over de schoolkeuze en beroepsvoorlichting en over het „hoe en waarom" van deze moeilijke za ken. Bij deze door de heer Van Schaick behandelde veelomvattende materie viel de nadruk vooral op en kele facetten van het testen van de kindex-en en de inspraak van ouders, kinderen en de school. Het praatje van de heer Van Schaick gaf aan leiding tot vele vragen van de ou ders, die naar genoegen werden be- antwoord. Jaarverslag Het jaarverslag werd uitgebracht door de secretaris, de heer W. C. Broer. In het jaarverslag werd o.a. uitdrukking gegeven aan spijtige ge voelens over het niet aanslaan van de actie om te komen tot een over dekt instructiezwembad te Zierikzee. Verder bleek uit het vex-slag van de secretaris dat gedurende het afgelo pen jaar veel aandacht werd be steed aan het probleem van een zo gunstig mogelijke verdeling van de leerlingen over de twee openbai-e scholen. De groeiende belangstel ling voor het openbare onderwijs te Zierikzee kenmerkte zich o.a. dooi de toename van het aantal leerlin- gen van de Theo Thijssenschool, het geen overigens aanleiding heeft ge geven tot huisvestingsproblemen. 'In het jaarverslag werd verder met vreugde melding gemaakt van de plannen tot de aanbouw aan de Theo Thijssenschool van een han- denarbeidlokaal. Geconstateerd werd dat de pogingen om te komen tot een meer evenredige verdeling van de leerlingen over de beide scholen niet geslaagd kunnen worden geacht en dat een geslaagde oplossing van dit probleem in 't bijzonder ook samen hangt met de realisering van een nieuwe school in plan West. Verder wei'd in het jaarvex-slag ge wezen op het in het gedrang komen van de lichamelijke opvoeding als gevolg van het ontbreken van een vak-leerkracht. Ondanks verzoeken die terzake werden gedaan is de aanstelling van een bevoegde kracht voor lichamelijke opvoeding tot nu toe niet gehonoreerd. Uit het financieel overzicht van de penningmeester, de heer J. Hoogstra ten bleek dat de uitgaven in het af gelopen jaar de ontvangsten enigszins hadden overschreden. De uitgaven wax-en namelijk f 6.196,16, de ontvangsten f 6.090,31. Gymnastiek cri schoolzwemmen Bij de rondvraag informeerde de heer A. Padmos naar de mogelijk heid voor de leex*lingen van de Theo Thijssenschool om gebruik te maken van de gymnastiekzaal in Malta. Het bleek dat hiertoe reeds enkele po gingen zijn gedaan, maar tot nu toe zonder x-esultaat. Er zal echter op nieuw wox-den getracht toestemming voor gebruik van de Maltazaal te krijgen. Wat betreft het schoolzwemmen constateerde de heer Roskam dat het open bad te Zierikzee hiertoe voor de schooljeugd te weinig gelegen heid geeft. De oudercommissie zal in opdracht van de ouders nagaan of beoefening van het schoolzwemmen te Nieuwerkerk een oplossing kan zijn. Met betrekking tot het nieuwe schoolplan West deelde de heer Vaarzon Morel mee, dat reeds drie plannen zijn ingediend, waarvan er twee zijn afgewezen. In 't bijzonder de afwijzing van het eerste plan wex-d betreurd omdat dit voorzag in een „school voor de toekomst", n.l. een bijzonder moderne en op de toe komst gexichte school die - als de plannen waren doorgegaan - tot de modernste van het gehele land zou kunnen worden gex-ekend. Het twee de plan werd afgewezen om finan ciële redenen, zodat een derde schoolplan moest worden ingediend. Bestuursverkiezing Bij de bestuux-svex-kiezing ouder commissie Nieuwe Boogerdstraat, werd mevrouw Korstanje die aftre dend was, herkozen. De voorzitter, de heer A. Boogert, was aftredend en niet herkiesbaar. In zijn plaats wex-d gekozen de heer J. A. B. den Advertentie Haal de prachtige kleuren ■van de herfst in huis. Dat kan nu. Want ze zijn er weer Chrysanten. Prachtige najaarsbloemen. Neem een bos mee. Chrysanten brengen sfeer! SPORT DUIVENSPORT Kampioenschappen 1969 te St. Pliilipsland Kampioen duif vitesse: 1. Jac. Geense 140692, 878 pnt.; 2. Jac. Geense 2081794, 808 pnt.; 3. Joh. Quist 869671, 652 pnt. Kampioen duif midfond: 1. Jac. Geense 2081794. 2105 pnt.; 2. L. Vermeij 869616, 1966 pnt.; 3. J. Zuidweg 1000551, 1635 pnt. Kampioen duif fond: 1. L. Vermeij 2058690, 2088 pnt.; 2. J. Zuidweg 984250, 2028 pnt.; 3. L. Vermeij 2058689, 1522 pnt. Kampioen duif: 1. J. Zuidweg 984250. 3626 pnt.; 2. L. Vermeij 2058690, 3090 pnt.; 3. L. Vermeij 869516, 2999 pnt. Kampioen jonge duiven: 1. Joh. Quist 103027, 1084 pnt.; 2. L. Vermeij 2107900. 1031 pnt.; 3. L. Vermeij 2107898, 862 pnt. „De Reisduif" Kampioen hok vitesse: 1. Jac. Geense. 3078 pnt.; 2. Joh. Quist, 2467 pnt.; 3. L. Vermeij, 2348 pnt. Kampioen hok midfond: 1. Jac. Geense, 4806 pnt.; 2. L. Vermeij, 4553 pnt.; 3. Joh. Quist, 4494 pnt. Kampioen hok fond: 1. L. Vermeij, 4199 pnt.; 2. J. Zuid weg, 4074 pnt. Kampioen t.m. Orleans: 1. Jac. Geense 2081794. 2913 pnt.; 2. L. Vermeij 869516, 2487 pnt.; 3. Jac. Geense 1039359. 1913 pnt. Kampioen hok jonge duiven: 1. Joh. Quist, 3711 pnt.; 2. M. Geuze, 3483 pnt.; 3. L. Vermeij, 3445 pnt. Kampioen generaal: 1. L. Vermeij, 131.6 pnt.; 2. J. Zuid weg. 116.0 pnt.; 3. Joh. Quist, 107.0 pnt. Hengelsportvereniging De hengelspoi-tvereniging „De Grevelingen" te Bruinisse hield za terdag 8 november de junioren- en adspirantendag. 's Morgens om 9 uur vertrokken drie boten met de jeugd en hun vaders de Gi-evelïngen op. Er werd behoorlijk gevangen, maai de wind wakkei-de aan en na enkele uren besloot men de haven maar weer te gaan opzoeken. In het Ned. Herv. Verenigingsge bouw te Bruinisse werd een feestje door en voor de jongelui op stapel gezet, met patat frites als middag maal en limonade ais di-ank. Een vervroegde Sint Nicolaas had voor verrassingen gezorgd. Meisjes en jongens kregen een pakje, de uil- rei king ontlokte menig hoeraatje. Ilel hoogtepunt van het gezellig samenzijn was echter de prijsuitrei- ,De Grevelingen' Boer. De aftredende heren W. C. Broer en G. C. de Jonge, Theo Thijs senschool, werden herkozen. Aan het slot van deze vruchtbare ouderavond nam de vooi-zitter met enkele woorden afscheid van de heer Boogert, onder dankzegging voor zijn werk in het belang van het on derwijs en de jeugd verricht, als vooi-zitter van de oudexcommissie school Nieuwe Boogerdstraat. SPORT VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I Het programma voor a.s. zondag 16 november luidt: 4e klasse H: Zierikzee-Walcheren (half 3); Oostburg-Renesse; Hans- weerste Boys-Clinge; Biervliet-RCS; Sluiskil-Corn. Boys; Koewacht- Noormannen. Afdeling Zeeland Zondagcompetitie Het piogramma voor a.s. zondag 16 november luidt: le klasse: DFS I-Robur I (14.30 u., W. J. Boeye); Zeelandia I-Luctor I; Domburg I-Aardenbuig I; Schoon- dijke I-Philippine I; IJzendijke I- Lewedoi-pse Boys I; Hulsterloo I- Hoofdplaat I. 2e klasse B: Renesse II-Cortgene I (14.30 u., M. N. Krijger); Zonnemai- re I-Dreischor I (14.30 u., J. Thole- naar); Kwadendamme I-DFS II (14.30 u., J. Melis); Luctor li-Patrijzen I; Hansweertse Boys II-Dombuxg II; 's H. Arendskerke Hl-Volharding I. 3e klasse C: SVOWK I-Cortgene II (14.30 u., K. Baumann); Dreischor II-Zierikzee III (12 u., J. C. de Bilde) Volharding III-Zonnemaire II (12 u., J. de Winter); Robur III-Robur II; Hansweertse Boys III-Kwadendam- me II; Volharding II-Goes IV. Zaterdagmiddagcomiietitie Het programma voor a.s. zaterdag 15 november luidt: le klasse: MEVO I-'s H. Arends kerke I (14.45 u., A. de Nooijer); Heinkenszand I-Arnemuiden II; Nieuwdoi-p I-Wolfaartsdijk I; VCK I-Zeeland Sport V; Meeuwen II- Bevelanders I; Middelburg V-We meldinge I. 2e klasse A: WIK I-Bi-ouwersha- ven I (14.45 u., D. Schipper); SKN- WK I-Bruse Boys I (14.45 u., J. Maas) Wemeldinge II-Duiveland I (14.45 u., J. C. de Bilde); Rillandia II-DFS III (14.45 u., C. A. Heijboer); Kruinin- gen I-Kloetinge II; Waarde I-Ka- pelle II. 3e klasse A: Duiveland II-VCK II (14.45 u., C. I. Davidse); Arnemuiden III-ZSC I (14.45 u., W. A. Crucq); Wolf aartsdijk II-Nieuwland II; GPC I-Schoi-e I. 4e klasse A: Brouwershaven II- MEVO II (14.45 u., J. P. van Wel); Bruse Boys II-WIK III (14.45 u., K. Baumann); DFS IV-SKNWK II (14.45 u., J. A. de Bokx); Wissen- kerke II-Bi-ouwei-shaven III (14.45 u. J. van Dalen); Bevelanders II-Co- lijnsplaatse Boys II. Juniorencompetitie Groep A I: Ziei'ikzee A I-Middel - bui-g A I (14.45 u., L. Juffermans); Vlissingen A I-Axel A I; Zeeland Sport A I-Kapelle A I; Tex-neuzen A I-Vogelwaarde A I; HVV A I- Tei-neuzense Boys A I; Steen A I- Arnemuiden A I. Gx-oep A VII: WIK A I-Zierikzee A II (13.30 u., J. D. v. d. Linde); Renesse A I-SKNWK A I (15.15 u., J. M. Geelhoed); Bx-use Boys A I- MEVO A I (13.30 u., M. N. Krijger). Groep B XI: Ziei'ikzee B I-SKN- WK B I (13.40 u.); MEVO B I-Cort- gene B I (14.30 u.); Duiveland B I- Colijnsplaatse Boys B I (13.40 u.). Groep B XII: MEVO B II-Brou- wershaven B I (13.25 u.); ZSC B I- Dreischor B I (14.30 u.); Renesse B I- DFS B I (14.10 u.). SCHAKEN Zierikzeesche Schaakvereniging Uitslagen clubcompetitie Groep I: C. J. M. Nolet-J. J. Wes- tendoi-p Boerma 0-1; A. J. Scheele- A. de Spirt 1-0. Groep II: D. P. Schiettekatte-A. J. L. Blom Vz-Vz\ J. Overbeeke-A. J. L. Blom 0-1; A. v. d. Westen-P. C. Trompert Vz-Vz', J. J. Hoogsti-ate-R. P. Hogei'heijde 0-1; J. J. Vasseui'-A. M. v. d. Westen jr. 0-1. BRUINISSE, 12-11. Het bestuur en de Raad van Toezicht van de Co- operatieve Raiffeisenbank Bruinisse waren woensdagmiddag bueen in café ,Het Centrum" te Bruinisse, naar aanleiding van het feit dat vo rige week de vijf miljoen gulden aan spaargeld werd overschreden. De vooi-zitter, de heer Jac. de Jon ge herinnerde er aan hoe op de bij eenkomst ter gelegenheid van het 50-jaxig bestaan de hoop was uitge sproken dat nog in 1969 deze vijf miljoen zou worden bereikt. Dit was op 18 april en er moest nog vijf ton aan spaai-geld komen om dit te be reiken, iets wat alleen notoire opti misten mogelijk achtten. Het doel werd nog eerder bereikt dan gedacht was, want het werd be reikt in de spaarweek eind oktober gehouden. Tegenover de drie gelukkigen, die met hun inleg „rond de vijf miljoen" zaten, zette hij nogmaals het zinvolle om te spax-en uiteen, (ondanks tegen- sti-ijdige berichten over geldont- waaiding, xevaluatie van de Duitse Mark of devaluatie van de Franse Fx-anc. De heer De Jonge releveex-de nog eens enkele cijfex-s. 1919: jaar BRUSSEL, 12-11. Zwax-e regenbui en die gepaard gingen met stox-m- achtige windvlagen hebben woens dagmiddag veel matex-iële schade vei-oox-zaakt in Antwerpen, Mechelen en omgeving en Brugge. In het Antwex-pse havengebied wei'd onder andex-e een portaalkraan op een containex-terrein vei'nield. Een aantal kleine schepen geraakte in de haven op di-ift. In Mechelen is voox-al schade aan gericht in het noordelijk deel van de stad dat door een windhoos wei'd ge- tioffen die vele bomen ontwortelde. BONN. Bondskanselier Brandt heeft woensdag in het Westduitse parlement duidelijk te kennen gêge- ven, dat hjj van plan is ondanks de voortdurende bezwaren daartegen van de Christen-Democratische op positie het verdrag tegen de ver spreiding van kernwapens spoedig te ondertekenen. van oplichting, spaargeld f 10.325,76; 1944: jaar van de evacuatie, spaar geld f 100.000,-; 1956: het eerste mil joen vol (Na 37 jaar 1961 vijf jaar om een half miljoen erbij te krijgen); 1963: het tweede miljoen vol (713 spaai-iekeningen); 1967: het derde miljoen met 1148 spaarrekeningen; 1968: met rentebijschrijving vier mil joen gepasseex-d en nu 31 oktober 1969 het vijfde miljoen vol. Aan de gelukkigen die het vijfde miljoen vol maakten werden daar na waardebonnen of cadeaux uitge reikt. De inleg voor het bedi-ag dat de vijf miljoen volmaakte was van Piet van den Beige, Teun Muller was de gelukkige die de vijf miljoen vol maakte, de storting eina was van mevrouw de Boed-van der Ha ve. Zij waren voor deze bijeenkomst uitgenodigd. De bank heeft thans 1580 spaaiTekeningen. In de Raif- feisenweek werden 28 nieuwe boek jes uitgegeven. Prov. Zeeuwse V.V.V. Op 29 november wordt te Goes de algemene vergadering gehouden van de Provinciale Vereniging voor Vreemdelingenverkeer. Op deze ver gadering komen de jaai'stukken aan de orde. Besproken wordt het i-ap- port: „Een nieuwe structuur van de Provinciale Zeeuwse Vereniging voor Vreemdelingen vex-keer". Zeeuwse Polder- en Waterschapsbond MIDDELBURG, 12-U. De Zeeuw- sche Polder- en Waterschapsbond houdt op dondexdag 4 dec. in de Schouwbuxg te Middelburg haar al gemene vex-gadering, welke mede in het teken zal staan van het 50-jarig bestaan van de bond. Tijdens de vex-gadering zal pi-of. dr. B. de Goe de een x-ede houden over „Het wa terschap in de strooxnvex-snelling". ZIERIKZEE Mevrouw W. J. Meex-man-Wel- tèvréden alhier slaagde dezer dagen voor het examen Baby- en Kleuter- textiel. NIEUWERKERK Afdeling Schouwen Plattelandsvrouwenbond Samen met de afdeling Duiveland, heeft de afdeling Schouwen van de Nederlandse Bond van Plattelands- vrouwen, in het Dorpshuis te Nieu werkerk, een vergadering op dinsdag 18 november. Als spreekster treedt op de schrijfster Harriëtte Freezer, die een causei-ie houdt over: „Op stand tegen sleux*", OOSTEKLAND Stichting „Kinderzorg" lnplaats van de x*eeds jax-en ge houden zg. „aardappelcollecte", ten bate van de Stichting „Kindexzorg" te Middelburg, werd nu in de Ned. Herv. Kexk ten bate van genoemde stichting een kerkcollecte gehouden, hetgeen ook door de stichting gepre fereerd wordt boven giften in natu- ra. De opbx-engst bedroeg f 238,32. Opbrengst kerkcollectes De opbrengst van de kerkcollectes in de Ned. Herv. Kerk alhier be droegen over de maand oktober: voor de kerkvoogdij f 670; diakonie f 223,33; voor Kerk en Isx-aël f 190,92 en voor de centrale verwarming f 140,01. BRUINISSE Ongelukjes Stoëiende honden kwamen deze week terecht voor de auto van de h^er Jac. de Ronde Hz. Het gevolg was een 1 kapotte koplamp en een schram in het gezichtje van een tweejarig meerijdend kind. Een deuk in de auto van de tegen partij, was het gevolg van een klei ne botsing op de hoek van deSchool- sti'aat en de Noox-dstraat, waarbij de heer M. J. uit Bx-uinisse was betrok- ken. Gratis cursus schoolschaak Het bestuur van de plaatselijke schaakvereniging Tot Ons Genoegen (T.O.G.) doet alles om het populaix-e spel nog meer ingang te doen vin den. Zij deed dit onlangs door de cursus die voor de televisie wordt gegeven te animeren, zij gaat dit op 17 november doen door een cursus schoolschaak te beginnen voor leer lingen van de 5e en 6e klas van de lagere scholen te Bruinisse. In de beide hoofden van scholen, de hei-en De Haan en Grpenveld, vonden zij voor dit idee enthousias te ïnedestandei-s. Nog een derde par tij is echter nodig om deze cux-sus een succes te doen wox-den, namelijk de medewerking van de oudex-s. De cux-sus, die iedex-e maandag avond gegeven zal wox-den van half zeven tot half acht, is gx-atis. Door T.O.G. zal worden gezox-gd voor een demonstratiebord en eventueel an der materiaal. Het is te hopen, dat deze poging van T.O.G. om het schaakspel onder de Bruse jeugd populair te maken succes zal hebben. Zierikzeese Jeugd Rode Kruis ZIERIKZEE, 12-11. Deze maand tekenen 110.000 scholieren in Neder land kaarten voor zieken en bejaar den onder auspiciën van het Neder landse Jeugd Rede Kruis. Kaarten die voorzien ziin van een nieuw jaar wens wox-den uitgereikt rond de kerstdagen c.q. de jaarwisseling in ca. 1.200 ziekenhuizen en inrichtingen In de afdeling Zierikzee is men op 14 - daarvoor in aanmerking ko mende - scholen begonnen om voor dit jaar een rekord-aantal van ruim 1.250 kaarten te tekenen. Met naam en dres erop wordt ex- nadien met spanning gewacht op de antwoordkaart die voor 70 procent terug kan worden verwacht in het eei-ste kwartaal van 1970. Wat gebeurt er als begin december de tienduizenden getekende kaarten met kerst en nieuwjaarswensen bin nenstromen op het Jeugd Rode Kuis-bureau in Den Haag? Selektic Dan .wordt er tussen St. Nicolaas en Kerstmis op het Jeugd Rode Kruis-bux-eau een waar monniken werk verrifcht: selektie. Kerst- en Nieuwjaar wox-dt door ieder kind, door elke jongere anders beleefd. Het zijn met name jonge kinderen die in tekening en Nieuwjaarswens in hun onbevangenheid soms een be- angtigend realistische kijk op het leven geven. Vandaar het soxtex-en, een ax-beidsintensieve aktie, maar wel een dankbax-e. De kaarten moe ten allemaal wox-den gelezen; de te keningen bekeken. Er moet een ver deling komen in vex-schillende kate- gorieën: bejaarden, zieken (kaarten met een beterschapswens), kinderen (alle- kaarten in jij-vox-m gaan naar kinderziekenhuizen) en buitenlan- dex-s (voor de talrijke buitenlandse patiënten van het Havenziekenhuis in Rottex-dam). Het Rode Kruis is een neuti-ale in stelling dat wik zeggen voor iedex-- een. Om alle ontvangers van de kaarten een wex-kelijk plezier te doen wox-den de vex-schillende kate- gcrieën ondei-vex-deeld in: algemeen, katholiek en pi-otestant. En om nu ook nog te voorkomen dat een tehuis in Koudekerke allemaal kaarten uit een school van Zierikzee krijgt wor den tenslotte de kaai-ten „gemixed" via een soort lopende band Pas dan zijn alle kaarten gereed om vex-zon- den te wox-den naar ziekenhuizen, sanatcx-ia, inrichtingen, e.d. Het overweldigende aantal aan vragen (waaraan niet eens volledig voldaan kan worden) maakt duide lijk dat deze jaarlijkse terugkerende aktie bijzonder aannslaat bij allee mogelijke typen scholen. Dit doet het eveneens bij de rie ken en bejaarden. Wanneer de ant- woox-dkaarten terug komen bij net Jeugd Rode Kruis-bux-eau in Den Haag begint.de sortei*ing op nieuw. De kaarten worden gesorteGi-d per afdeling en in de afdelingen worden de kaarten tenslotte doox-gezonden naar de scholen. Vahk ontslaat ex- door het ontvangen van èen ant woordkaart korresspondentie, Reeds tien jaar In de afdeling Ziei-ikzee doet men al ongeveer tien jaar aan -ieze aktie mee. Alle scholen met uitzondex-ing van de kleuterscholen en klas 1 en 2 van de lagex-e scholen, omdat een zekei-e kwaliteitseis aan de tekening mag woi'den gesteld) doen er aan mee. En daar er nog nooit eerder via dit medium aandacht is geschonken aan deze aktie mogen de deelnemen de scholen hieronder wel eens een keer genoemd wox-den. Het zijn: Openbara Lagex-e school „Pi-ines Irenéschool", Kex-kwerve, Chi'. Nationale school. Kei'k\vei*ve; Gpenbax-e Lagere school „Nieuwe Boogerdstx-aat 26"; Openbare Lagex-e school „Theo Thijssenschool"; Chr. Nationale Basisschool „Jhr. Johan de Louis de Jongeschool" (in wording), Chr. Nationale Basisschool ..Jan Wouter van den Doelschool", R.K. Lagere school „H. Willibi-oi-dusschool School v.cor B.L.O. „Beatrixschool", Rijksscholengemeenschap „Px-offes- sor Zeeman" (atheneum-havo en mavo); Chi\ Mavoschool; T.andbouw- huishoudschool „Pxinses Juliana"; Lagere land- en tuinbouwschool „De Kluut"; Lagere Technische 'school. Een bijzonder gaaf foto-exemplaar van de Godskamers ie Zierikzee, een rij zeer karakteristieke huisjes aan het begin van het Slingèrbos, ter hoogte van het Hofferplein. Na de ramp werden - gelijk bekend - de huisjes afgebroken. Reeds vroeger hebben wij een ioto gepubliceerd van. de Godskamerljes, maar op het punt van kwaliteit sprong deze er uit. Vandaar hier. een reprise. king voor het behaalde kampioen schap. Prijsuitreiking Junioi-en. - De uitslag was: 1. Chr. Christiaens, Prinsenbeek (beker); 2. G. Kik, Bruinisse (lauwerkx-ans); 3. J. Matthijssen, Roosendaal (medaille) 4. K. Klink, Bruinisse (medaille); 5. M .van Zundert, Roosendaal, (me daille); 6. J. van Dox-st, Wouw; 7. L. van Galen, Bruinisse-Roosendaal; 8. L. Plat, Rotterdam; 9. R. van den Ende, Rotterdam; 10. T. de Waal, Bruinisse. Adspiranten: 1. R. Bergman, Brui nisse (beker); 2. I. Bergman, Brui nisse (lauwerkrans); 3. A. Christi- aans, Prinsenbeek (medaille); 4. R. Polderman, Rotterdam (medaille); 5. A. Gabriels. Wouw (medaille); 6. D. Bokhout. Briclle; 7. J. van Doist, Wouw; 8. R. Bindcls, Roosendaal; 9. V. Kil (Roosendaal); 10. J. Konings, Roosendaal.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 3