UW spaarbewijs van f25.- is in 1974 f36-waard Surinaamse onafhankelijkheid - een kwestie van sparen., verstandig en handig Hoger water noopt raad van Bruinisse tot het nemen van maatregelen BRUINISSE, 3-11. De verhoogde waterstand als gevolg van de afslui ting van het Volkerak heeft reeds veel stof tot discussie en tot schre ven gegeven. Een der zaken die met spanning wordt afgewacht is de hoogte die het water werkelijk zal bereiken als een heuse stormvloed (die eens in de twee jaar wel voor komt), in zuid-west Nederland op treedt. Metingen te Bruinisse hebben aangetoond dat het verschil in hoog water ruim 40 cm is, en b(j laag wa ter ruim 20 em (lager). Afwijkingen op deze gemiddelde cijfers komen regelmatig voor (ver hogingen tot 50 a 00 cm bij stil weer). Gevreesd wordt dat bij een echte stormvloed, het hoog water zo ver zal stijgen, dat de meerpalen in de haven te Bruinisse niet meer kunnen worden gebruikt. De mering ge schiedt aan z.g. geleiders. Er glijdt een ring langs een aan de meerpa len aangebrachte staaf. Komt het water nu tot een abnormaal hoge stand dan functioneert het systeem niet meer. De ring kan niet meer met het water mee stijgen. Eigen lijk zouden dan ook nieuwe geleiders aan de palen moeten worden aange bracht, die meer speling geven bij hoog water plus 2.50 a 3 meter N.A.P. In 1971 wordt echter de G re velin gen door het dichten van de Brou- wersdam afgsloten en zijn geen bui tengewone voorzieningen meer no dig. Het gemeentebestuur van Brui nisse heeft een bijeenkomst gehou den met vertegenwoordigers van de belanghebbende mosselkwekers waaruit naar voren kwam, dat het verlengen van de geleiders een kost bare zaak is, een investering die voor 1 Vi jaar, want nadien is de zaak af gesloten, niet verantwoord kan wor den genoemd. Naast verlenging van de geleiders kan ook nog op ander wijze worden voorkomen, dat de meerdraden strak komen te staan en de meerpalen uit vloeien, namelijk door deze meerdra den te vieren. In gezamenlijk overleg met de schippers is nu besloten een nieuw artikel aan het Havenreglement toe te voegen namelijk, dat men bij een waterstand van 2 50 m plus N.A.P. verplicht is één of meer personen van 17 jaar of ouder, aan boord van een in de haven gemeerd vissers vaartuig te hebben. Deze pers(o)on- (en) kunnen dan toezien wanneer en hoever de meerdraden moeten wor den gevierd, om ongelukken met de betrokken schepen te voorkomen. Artikel 8a zal, wanneer het door de gemeenteraad wordt aanvaard luiden als volgt: Indien de water stand in één van de havens een peil heeft bereikt van 2.50 m boven N.A.P. of hoger zijn de zakelijk ge rechtigden verplicht er voor te zor gen dat hun vaartuigen zijn bemand met tenminste één persoon per vaar tuig in de leeftijd van 17 jaar of ou der, zo lang de overschrijding van de vermelde waterstand voortduurt. VENSTER BLIK DOOR HET WERELD Auto te water - Drie mensen omgekomen GENEMU1DEN. 3-11. In lie Mm- tenbroekerpolder bij Zwolle ztyn drie mensen om het leven gekomen, toen hun auto te water raakte. De auto, waarin vijf mensen za ten, werd bestuurd door de 43-jarige heer A. van Rees, die evenals zijn zestienjarige dochter Jenie en de 23- jarige heer J. van de Berg Verdronk. De twee andere inzittenden, de acht tienjarige Jannie van Rees, een doch- tei van de bestuurder, en de 24- jarige heer D. Beens konden uit de auto kruipen en zich in veiligheid stellen. De ooi-zaak van het ongeluk is niet bekend. SPORT VOETBAL DFS A I-Bruse Boys A I 8-2 Het heeft er in de eerste helft lang naar uitgezien dat de koplopers het tegen hun naaste belagers uit Brui nisse zeer zwaar zouden krijgen want 8 minuten voor de rust ston den de bezoekers nog met 0-1 voor. Teen DFS zijn normale tempo her word was het met de groenwitten gedaan. De thuisclub beschikt mo menteel over een pracht ploegje jon gelui die elkaar1 in alle omstandig heden weten te steunen. Aanvoefder C. Willemse school dcor een achterhoede-misser haar 0-1 en dat bleef het tot kort voor rust toen Joop Roos gelijk maakte 1-1. Geen minuut later maakte de zelfde speler er al 2-1 van en Nico v. d. Bos kopte de bal uit een voorzei \an Wim Siesse naar een 3-1 stand Na de thee speelde DFS tegen de vrij straffe wind doch dat was geen bezwaar voor Nico v. d. Bos om er 4-1 van te maken. Jan Kenters scoorde 5-1 en toen speelde Freddie Boogerd verkeerd op zijn keeper te rug 5-2. Opnieuw Nico v. d. Bos die voor 6-2 zorgde en nadat deze spe- Jer op maat voorzette kopte Joop- Roos zijn ploeg naar 7-2. Ton slotte kogelde Wim Siessè de bal in het net en met de 8-2 stand kwam tevens het einde van een goede Avedstrijd. land wordt .althans voorlopig noy graay aangehouden door een deel van de bevolking clal prijs stelt op de rol van toeziend voogd die Den Haag nu nog speelt. Maar uiteraard niet kan blijven spelen. En het is de vraag of Nederland zo terughoudend moei blijven over de onafhankelijkheidskwestie en rus tig moet wachten tot vanuil de West de vraag hierom sterk genoeg en eensgezind genoeg wordt. De misère met tal van landen in de eerste ja ren van het geheel op eigen benen staan is doorgaans geweest dat er voor de onafhankelijkheid niet ge noeg getraind was. Na is het nog tijd om desnoods onder pressie de twee grote bevol kingsgroepen in Suriname te laten leren met elkaar te leven zonder een toeziend voogd op een afstand. Des noods zou zelfs een initiatief om een streefdatum voor de onafhankelijk heid vast te stellen best eens van Nederland mogen uitgaan. Goede vangst voor Belgische douane BRUSSEL, 3-11. De Belgische dou ane heeft dit weekeinde bij de grens post Aken-Lichtenbusch de hand ge legd op een partij van V/z miljoen smokkelsigaretten. De lading werd vervoerd door een Belgische vracht wagen die uit Teheran kwam en was aangegeven als houtvezelplaten. MARKTBERICHTEN Aardappélbeurs Rotterdam Rotterdam, 3-11. Klei-aardappelen voor het binneland: bintje 35 mm opwaarts f 22,50-23,50; bintje 40 mm opwaarts f 22,50-24,00; bintje 50 mm opwaarts f 23,00-24,00; eigenheimers 40 mm opwaarts f 26,00-29,00. Zand-aardappelen voor het bin nenland: bintje 35 mm opwaarts f 18,00-19.00. Klei-aardappelen voor de export: bintje 35-50 mm f 22,50-23,50; bintje 50 mm opwaarts f 23,0-24,00. Zand-aardappelen voor de export: bintje 35 mm opwaarts f 18,00-19,00. Vocr-aardappelen f 2,00-6,00. Stemming binnenland en export kalm. Prijzen (excl. omzetbelasting) vastgesteld per 100 kg af bedrijf op auto voljgens kwaliteitseisen binnen land c.q. export. In Den Haag heeft altijd huivering bestaan om een initiatief te nemen dal zou uitlopen op het verlenen van onafhankelijkheid, maar dan volle dige, aan de rijksdelen in de West, zoals dat officieel heet. Een zaak die vooral ten aanzien van Suriname toch eigenlijk wel acuut aan het wor den is. Of was, moeten we misschien zeggen. De Surinaamse stemmen waarin een eis tot herziening van het ko ninkrijksstatuut kwamen vooral uit de kring van de zwarte Surinumer.s, de in getal ook zeer sterke hindoe- staanse en Indonesische groepen hoorden we hierover minder. Al is nooit erg duidelijk geweest waarheen premier Peng el nu precies koerste - zijn Creoolse achterban was in ieder geval bezield met diverse ideeën over ona Jhankelijkheid. Bij de verkiezingen echter leed hij een nederlaag vooral tegen de par tijen waarin de hindoestaanse en In donesische groeperingen verenigd zijn. Hun voorman Lachmon had als verkiezingsleus dat onafhankelijk heid nu funest zou zijn. We kunnen zeggen dat het dus een kivestie van ideeën was en niet in de eerste plaats een van racisme, die de door slag heeft gegeven, maar dat is wel wat te simplistisch gesteld. Toeziend voogd Ongetwijfeld heeft bij Lachmon en de zijnen meegespeeld dat onafhan kelijkheid nu vooral voor de niet- Creoolse groepen funest zou zijn. Een mening waarvoor maar even over de grens gekeken moest wor den naar het vroegere Brits Guyana, waar wel degelijk grote spanning be staat tussen de Creoolse en Aziati sche volksgroepen. En het optreden vein Pengel, die zich zo langzamer hand allures van een kleine dictator ging aanmeten, kan Lachmon en de zijnen niet erg gerustgesteld hebben dat de regering van een president Pengel zo hartelijk zou zijn voor de niet-Creoolse bevolking. In deze is steeds gesproken over onafhankelijkheid nu - dat die er eens moet komen is voor niemand een vraag meer. Wat nu eigenlijk is gebeurd is dat de kiezers een be slissing hierover wat naar de ach tergrond hebben verschoven. Neder- Een unieke foto van de zg. Buiten sociëteit met muziektent in de Wan deling (Slingerbos) te Zierikzee. De foto dateert uit 19-12. De Buitenso ciëteit is heel vaak schouwplaats ge weest voor ouderwetse muzikale ja DFS B I-MEVO B I 9-2 Een overwegend sterkere thuis club had weinig moeite met het maar povere spel der bezoekers. De doel punten werden gescoord door Kees de Felter 3 maal, Adrie Kenters 2 maal, Beit Visser 2 maal en Piet Priester 2 maal. De middenvoor en de linksbinnen scoorden tegen. Brusc Boys-WIK 1-2 Bruse Boys, dot de laatste tijd zul ke uitstekende resultaten heeft we ten te boeken, heeft haar aanhang deze middag wel danig t eleur ge steld. Op de overwinning van de groen-witten uit Kerkwerve viel niet of te dingen. De bezoekersver dienden de overwinding volkomen door hun grotere inzet waardoor zij overwegend het beste van net fpel hebben gehad. Een opmerkelijk feit is wel dot Bruse Boys er in de com petitie nog nimmer in is .geslaagd thuis van WIK te winnen Bruse Boys begon nog thans goed daar zij door Frans de Oude, die een voorzet van Adrie de Jonge fraai inkopte, dc leiding wist te némen (1-0). WIK liet zich door deze achterstand evenwel geenskins van de wijs brengen. Het was Adrie Verhoge die er voor zorg de dat er met gelijke stand kon wor den gerust. Na de hervattng hebben beide teams op sportieve wijze óm de zege gestreden. Piet Berrevoels ge lukte het voor WIK de winnende treffer te scoren 1-2 waarmée de overwinning terécht kwam bij hét elftal dat er het méést aanspraak op mocht maken. Zierikzee III-Kwadendammc II 6-0 Een vrij gemakkelijke overwinning voor de roodzwarten daar de bezoe kers er maar zelden in slaagdén de rood-zwarte defensie in het nauw'ié brengén. Leo Kastéëlè (2 maal) en Cees 'Struik zorgden voor een 3-0 ruststand. Na de rust werd hei door Leo Kasteele (4-0), Johnny Verkaart liet nummer vijf aantekenen waarna ten slotte deelman. Potkornie uit een stafschop het halve dozijn volmaak te. Zonnemairc-Renesse II 8-1 Een dik verdiende overwinning voor de thuisclub dine gedurende de gehele wedstrijd domineerde. Re- nesse had het nog aan het voortref felijk werk van haar doelman Pland- soen te danken dat de dubbele cij fers met werden gehaald. Zorinemai- re kwam op goedkope wijze aan de leiding toen Piet Berrevoets het le der iri eigen doel schoot (1-0). Door twee 'doelpunten van Wim Hanse, één van Adrie Geelhoed en één van Wim Hoogerhuis (Renesse) werd de le helft met een 4-1 voorsprong voor Zonnemure afgesloten. Na de thee brachten Adrie Geelhoed l2 maal), Wim Hanse en Leen de M u riek de eindstand op 8-1. WolfaartsdUk-MEVO 3-1 Het heeft de orunjehemden in hun uitwedstrijd, tegen de voor deze ge legenheid in het blauw-zwart ge stoken ploeg uit Wolfaartsdijk, be paald niet meegezeten. Al vrij spoe dig nam MEVO een voorsprong door Piet bij de Vaate na goed aangeven van zijn broer Kees (0-1). Wolfaarts dijk zette, gesteund door de vrij sterke wind, een serie gevaarlijke aanvallen op. De MEVO defensie, die deze middag beslist niet in haar beste vorm stak, liet nogal eens een steekje vallen, waarvan in de eer ste helft tweemaal werd geprofi teerd door de Wolfaartsdijk voor- waartsen. Ruststand 2-1. Na dc pauze kreeg MEVO, gesteund door het windvoordeel, een geweldig velqloverwicht en Wolfaartsdijk be perkte zich tot uitvallen, die even wel niet van gevaar ontbloot waren. De doelpunten bleken echter duur, want ondanks enkele goede kansen voor de MEVO voorwaartsen bleef de toch wel verdiende gelijkmaker uit. Ongeveer 10 min. voor het einde van de wedstrijd zette MEVO alles op alles en trok met man en macht ten aanval. Ze verwaarloosden zo doende hun verdediging en dat werd fataal. Wolfaartsdijk bracht de eind stand op 3-1 en won verdiend. WIK II-ZSC 3-3 Hoewel ZSC els favoriet binnen de lijnen kwam gaf de puntenverde ling de krachtsverhouding in het veld toch vrij gced weer. De rood wit ten nomen door Bram Koomans de leiding 0-1 waarna Joost Mannic, deze middag in een productieve bui, voer de gelijkmaker zorgde. ZSC scheen hierna de teugels stevig m handen te gaan nemen toen zij door Cor Kloet en Cor Dorreman' een 3-1 voorsprong wisten te nemen. WIK liet zich door deze achterstand even wel allerminst intimideren. Nog voor dc le helft was verstreken wist Mannie de achterstond tot 2-3 terug te brengen. Na de hervatting slaag de de groen-witte defensie erin meester van haar terrein te blijven, terwijl hun collega's aan de overzij de nog eenmaal voor Mannie moes ten zwichten 3-3 SKNWK II-Colpl. Boys II 3-3 Gebrek aan voldoende inzet had den tot gevolg dat de reserves van SKNWK bij het rust signaal tegen een 3-0 achterstand aankeken. Na de thee, die hen blijkbaar' goed had verkwikt, tapten zij uit een ander vaatje. Succes ken dan ook niet uit blijven. Han Padmos wist met c-en kopbal de achterstand tot 1-3 te ver kleinen. Kees Lodewijk bracht, met een voltreffer de stand op 2-3 waar na like Steens met een kopbal er voor zorgde dat de helft van de in zet te Nicuwerkerk bleef 3-3. Zierikzee A II-SKNWK A I 0-3 Ondanks het feit dat Zierikzee zich in deze wedstrijd uitstekend heeft geweerd hebben zij toch dc puntjes aan hel produktiever spelen de SKNWK moeten afstaan. Pas en kele minuten voor het verstrijken, van de eerste helft slaagde Jan Thiery erin om SKNWK de leiding te geven 0-1. Ook na dé rust blééf Zierikzee uitstekend tegenstand bie den. In de slot fase bracht Kien Stoutjesdijk de stand op 0-2 waarna tenslotte Jan v. d. Zande de eind stand op 0-3 bepaalde. KORFBAL All-Ready II-Ondo II 1-2 Destijds verloor All Ready II in haar eerste wedstrijd te Sint Lau rens met niet minder dan 9-1 van Ondo II, maar nu brachten de rood zwarten het er in de thuiswedstrijd heel wat beter af dan toen. Het werd tenslotte eeii eervolle 1-2 nederlaag. De harde wind deed zaterdag veel afbreuk aan hel spel en ofschoon ér in het veld niet veel krachtsverschil viel te bespeuren waren de gasten over het algemeen genomen toch wel wat beter. Nadat de rust met 0-0 was ingegaan slaagden de bezoekers er in om met 0-1 aan de leiding te komen. Jan Kort bracht voor All Ready de balans weer in evenwicht, maar uiteindelijk scoorden de gasten nogmaals, hetgeen 1-2 en tevens het einde betekende. Zaterdag 8 novem ber a.s. speelt All Ready II tegen Stormvogels II uit Westkapelle. HENGELEN Hcngelwedstr. H.S.V. Oosterschcldc Zaterdag 8 november a.s. zal de achtste clubwedstrijd van dit se:- zoen plaats vinden. De leden van de H.S.C. Oosterschelde vertrekken vanaf het Havenplein naar de plaats van de wedstrijd. Nu de vis weer bijtlustig'er wordt, zullen bij goed weer, stellig weer vele hengelaars aanwezig zijn. MICROKORFBAL Start le klasse micro- korfbal te Oude Tonge In de sporthal van Oude-Tongc start vandaag (dinsdagavond) voor dc lc klassers de microcompctitic van de K.N.K.B., afdeling Zuid-West. Er wordt deelgenomen door 6 achttallen, waai van er niet minder dan 5 afkomstig zijn van Schouvven- Duiveland. DBGC I uit Oude-Tongc is de enigste Flakkeese deelnemer. In de openingswedstrijd (half 8) moet hel gepromoveerde NOAD I uit Drcisehor hel opnemen tegen SKNWK I uit Nieuwerkerk, waarbij een gelijk spel het meest in de lijn der verwachtingen ligt. Daarna speelt de kampioen van vorig jaar DFS I uit Burgh-I-Iaamstede tegen WIK I uit Kerkwerve, waarbij DFS wel de sterkste zal blijken tc zijn. ZSC I uit Scharcndijke gaat het op nemen tegen DBGC I en hier zal de uitslag wel niet ver van een gelijk spel verwijderd liggen. Wedstrijd- commissaris is J. Hof uit Ouddorp en als scheidsrechters fungeren J. .1, Brabcr (Delta). J. S. Vogelsang (VIOS) en G. Poortvliet (Delta). Alle wedstrijden duren een half uur met 5 minuten rust, zodat een netto speeltijd van 25 minuten overblijft. Advertentie Dat kan! Voor elke f 25,- kunt u een spaarbewijs kopen. In 1974 ontvangt u dan. behalve de gestorte f 25,-, boven de vaste rente ook nog een belastingvrije spaarpremie van 20%. Dat is f 5,- per spaarbewijs. Als u en uw vrouw samen sparen, kunt u op deze manier van maxi maal f 500,- aan spaarbewijzen zelfs zo'n f 720,- maken. Aan het Premie Spaarplan kunnen deelnemen zij die in Nederland wonen, tot de leeftijdsgroep van 21t/m59 jaar behoren en in het vorige jaar een belastbaar inkomen hadden van ten hoogste f 15.000,—. Het maximale spaarbedrag is f 250,— per deelnemer per jaar en f 500,— voor een echtpaar. Vraag morgen eens nadere inlichtingen. Spaarbanken, Postkantoren, Banken,Boerenleenbanken enRaiffeisen- banken zullen u graag helpen. U kunt ook een brochure over alle spaarvormen van het Premie Spaarplan aan vragen bij het Ministerie van Sociale Zaken en Volks gezondheid. afdeling Voorlichting buzits /ƒ-/ N,yoriniDg, Postbus 51, Den Haag. (ife'y MS ZM Schouwen-Duivelandse Sportspiegel Rcncssc verloor Zierikzee liep wat in D.F.S. verbeterde haar positie Zonnemairc won moeiteloos Dreischor leverde keurig werk Kranig S.V.O.W.K. M.E.V.O. haalde het niet. VOETBAL K.N.V.B. In de 4e klas H liet de voorhoede van Renesse hel in de thuiswedstrijd tegen Noorman nen wederom afweten, ivaardoor de bezoekers met een 2-0 overwinning huiswaarts konden keren. Zierikzee zag kans om Corn. Boys in eigen huis met 3-0 te kloppen waardoor '11 puilt je op leider Sluiskil, dat te gen Biervliet met 2-2 gelijk speelde, kon inlopen. RCS liet bij Koewacht 'n steekje vallen (1-1). Clinge behaalde bij Oostburg zijn eerste overwinning in dit seizoen (2-3). Hansweertse Boys stuurde Walcheren met een 3-0 nederlaag naar Vlissingen terug. Sluiskil 8 7 1 0 25- 7 15 RCS 8 6 1 1 21- 6 13 Zierikzee S 6 1 1 27-10 13 Biervliet S 5 3 0 28-12 13 Iiansw. Boys 8 4 1 3 20-14 9 Noormannen 8 3 3 2 22-21 9 Corn. Boys 8 2 3 3 9-12 7 Walcheren 8 3 0 5 10-15 6 Koewacht. 8 0 4 4 9-19 4 Oostburg 8 1 1 6 6-20 3 Clinge 8 1 0 7 10-24 2 Renesse 8 1 0 7 4-31 2 In de reserve 3e klas C hield Al liance II, door met 3-0 van Middel burg III te winnen, de leiding ste vig in handen. Vlissingen III haalde de puntjes binnen bij hekkesluiter Axel III (1-2). Zowel RCS II-Zee- land Sport II als HVV' 24 II-Goes II eindigde in een 1-1 gelijk spel. Alliance II Middelburg III Vlissingen 111 HVV '24 II Goes II Zeel. Sport II Steenbergen II Zierikzee II RCS II Axel III 7 7 0 0 24- 7 4 1 2 13- 6 3 2 1 15- 6 3 2 1 17- 7 2 2 3 14- 7 2 2 3 15- 6 2 1 3 13- 6 1 2 3 8- 7 1 2 4 9- 7 0 2 5 6- lippine moest afstaan (1-2). Zeelandia 9 7 1 1 24- 7 15 DFS 9 7 1 1 33-14 15 Domburg 9 5 3 1 20-12 13 Philippine 9 6 0 3 25-17 12 Hoofdplaat 9 4 2 3 17-13 10 Hulst erloo 9 4 1 4 17-16 9 Aardenburg 9 4 0 5 19-20 8 Schoondijke 9 4 0 5 15-16 8 Luclor 9 2 2 5 14-27 6 IJ ze.ndijke 9 2 l 6 12-27 5 l.cwed. Boys 9 1 2 6 10-25 1 Robur 9 I 1 7 15-33 3 lu de 2e klas B had koplo per Zon- winst. aan Patrijzen afstaan (1-3). Dreischor leverde keurig werk door Hansweertse Boys II in eigen huis met 3-0 te verslaan. Cortgene kwam bij Kwadendamme maar net met de hakken over de sloot (4-5), terwijl Volharding bij Luclor II één kost baar puntje verspeelde (1-1). 'sHeer Arendskerke III en Domburg II kwamen ook tot een puntenverde ling (2-2). Zonnemaire 9 8 0 1 40-13 16 Dreischor 9 7 1 1 21-14 15 Cortgene 9 7 0 2 39-20 14 Patrijzen 9 5 3 1 33-14 13 Volharding 9 5 2 2 25-16 12 Hansw. Boys 9 3 2 4 21-24 8 Luctof II 9 3 2 4 16-23 8 Domburg II 9 2 2 5 16-19 6 Kw.damme 8 2 1 5 16-31 5 's H. Arendsk. III 9 2 1 6 17-23 5 DFS II 8 1 0 7 6-29 2 Renesse II 9 1 0 8 13-37 2 In de 3e klas C had leider Zierik- 3 14 17 9 14 8 11 S 15 6 19 6 16 5 16 4 12 4 20 2 zee III niet veel moeite met Kwa dendamme II (6-0). SVOWK stelde zich kranig te weer tegen Robur II maar de blauw-witten konden niet voorkomen dat beide puntjes (1-2) mee naar Goes gingen. Dreischor II gaf Robur III geen kans (5-1), ter wijl Zonnemaire II de puntjes bij Goes IV moest achterlaten (5-2). Vol harding III won met 5-2 van Cort gene II, terwijl Volharding II met 2-1 van Hansweertse Boys III ver loor. AFD. ZEELAND. ZONDAGCOM PETITIE. DFS kon haar positie weer verbeteren dank zij een ruime 4-0 overwinning bij ÏJzendijke en de verrasende nederlaag welke Dom burg met 4-3 in eigen huis van Schoondijke kreeg te inkasseren. Zeelandia maakte te Middelburg te gen Robur geen fout (6-0). Lewe- dorpse Boys kon in haar thuiswed strijd tegen Hoofdplaat, haar eerste overwinning boeken (2-1). Aarden burg gaf Luclor geen kans (6-0), ter wijl Hulsterloo de puntjes aan Phi- Zierikzee III 8 8 0 0 45- 7 16 Robur II 9 8 0 1 48- 6 16 SVOWK 9 6 0 3 29-13 12 Hansw. Boys 111 9 6 0 3 26-19 12 Goes IV 9 5 1 3 25-16 11 Volharding III 9 4 2 3 26-20 10 Dreischor II 9 3 2 4 28-25 8 Kw.damme II 9 3 2 4 18-28 8 Cortgene 11 9 3 1 5 15-17 7 Robur III 9 1 1 7 11-48 3 Zonnemaire II 9 1 1 7 9-44 3 Volharding II 8 0 0 S 8-35 0 ZATERDAGCOMPETITIE. In de le klas heeft MEVO het bij het be zoek aan Wolfaartsdijk niet kunnen klaren (3-1). Leider Nieuwdorp leed een verrassende 3-0 nederlaag bij het laag geplaatste Wemeldinge. VCK, dat met 2-1 van Middelburg V won, kon hierdoor de leiding overnemen in gezelschap van Heinkenszand dal met 2-1 bij Bevelanders tvon. Meeu wen 11 kwam, door met 5-3 van Zeeland Sport V te verliezen, nog steviger op de laatste plaats, 's Heer Arendskerke en Arnemuiden 11 deel- ncmaire niet dc minste moeite met Renesse II (8-1). DFS II moest dc den broederlijk de puntjes (1-1). VCK 10 8 0 2 18- 7 16 Heinkenszand 10 7 2 1 23-14 16 Nieuwdorp 10 7 1 2 30-11 15 Wolfaartsdijk 10 4 3 3 12-11 11 's H. Arendsk. 10 5 1 4 17-21 11 Arnemuiden II 10 2 5 3 13- 9 9 Bevelanders 10 4 1 5 16-18 MEVO 10 1 0 6 11-16 8 Zeel. Sport V 10 2 4 4 14-15 8 Middelburg V 10 3 2 5 14-33 8 W emeldinye 10 2 2 6 11-16 6 Meeuwen 11 10 1 1 S 11-29 3

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 5