JOPPE'S Jubileum v.v. „Zierikzee" werd besloten met feestavond STREEKNIEUWS SÜCCESJES j N.V. Delta Elektronika 1 Een jongeman voor de inpakafdeling Voordelig huishouden hoeft voor u geen probleem te zijn! Het verkeer in Londen is maan dagochtend ernstig gehinderd door een wilde staking in de Londense on dergrondse, waardoor meer dan de helft van de treinen niet reden. ZIERIKZEE. 18-10. Als sluitstuk van het heidenken van haar vijftig jarig bestaan beod de voetbalvereni ging zateidagavond in de Graan- beurs van het Huis van Nassau haar leden en donateurs een feestavond aan. In zijn openingswoord sprak de w.-n.veorzitter de heer J. Th. Brou wer een bijzonder woord van welkom tet burgemeester D. W. Kastelein en zijn echtgenote, verschillende raads leden, de erevoorzitter de heer K. Jonker en verschillende ereleden. Een woord van dank bracht de heer Brouwer aan de feestcommissie bestaande uit de heren J. J. Snijders, J. de Jonge en Joost Hagestein, die bijzonder veel werk hebben verzet om deze avond mogelijk te maken. Voor het behouden van een zekere bend, en deze nog te verstevigen, is het organiseren van een avond als deze ter gelegenheid van het gouden jubileum zeer zeker van belang. Presentjes Als blijk van waardering voor hun verdiensten voor de verenignig in de afgelopen vijftig jaar. ter voorbeeld aan de jonge leden, kregen de ere voorzitter de heer K. Jonker en de ereleden de heren M. Cashoek, A. v. Westen, C. Hagestein en M. Krijger- een presentje aangeboden .terwijl hun echtgenotes een ruiker bloemen in ontvangst mochten nemen. De trainer de heer G. J. M. Olyhoek, die op deze dag jarig was. mocht eveneens een presentje in ontvangst nemen. De heer Olijhoek bood zelf, namens de leden, aan de jeugdcom missie een voetbalspel aan. waar naar hij hoopte in de wintermaan den, als er niet gevoetbald kan wor den, veel gebruik van zal worden gemaakt. Le heer Olijhoek brak hierna nog een la.ns voor het jeugd werk wat hij bij zender belangrijk ncemde en deed een beroep op de aanwezigen zich als scheidsrechter te melden om het thans nog aanwe zige tekort op te heffen. Beker De heer Jan van Beveren, aan voerder van het eerste elftal, over handigde hierna aan de voorzitter de fraaie beker welke te Oud Beijer- land onlangs werd gewonnen. Het wcovd was hierna aan de conferen- ciec-parcdist Nico Schoolenberg die met medewerking van het dansor- kest „The Sound Diggers" de talr ijke aanwezigen enige vrolijke en aange name uurtjes heeft bezorgd. Dank zij de spontane medewerking van de plaatselijke middenstand, waarvoor- een bijzonder woord van dank werd gesproken, vond er in de pauze een geslaagde verloting plaats. OUWF.RKERK Tegelplateau Het kinderspeelveldje, liggende ten zuiden van het bluswaterbassin zal worden getransformeerd in een tegel plateau. Egalisatie en aanvoer van zand voor dit werk is reeds geschied. Bezoek harmonie uitgesteld Het bezoek, dat de muziekvereni ging een dezer dagen aan Yerseke zou brengen, kan voorlopig niet doorgaan. Op de wekelijkse repeti tieavond is dit meegedeeld. Er is een brief van de vereniging „Mozart" uit Yerseke ingekomen, waarin de moei lijkheden. die deze muzikale visite thans in de weg staan, worden uit eengezet. Vanzelfsprekend zal van dit tijdelijk uitstel nog geen afstel komen. NIEIJWERKERK Opbrengst Zeeuwse collecte Door de leden van het Nieuwer- kerkse Bejaardencomité werd f 251,34 opgehaald, ten bate van de Zeeuwse Collecte. Bouwaktiviteiten Zoals bekend, zullen er in de Muyweg binnenkort drie partikulie- rc woningen worden gebouwd. Wan neer deze voltooid zullen zijn, zal deze straat geheel volgebouwd zijn. Deze bouw zal genoemde straat een nog mooier aanzien geven. Enige jaren geledén werd de rij van Bo- gaertswoningen voltooid aan de rechterzijde van de straat. Aan het eind van de Ooststraat, op een nog braak liggend stukje grond zal bin nen geruime tijd ook een partikulie- re woning verrijzen. Verkoping Vorige week werd in het verga derlokaal naast het kerkgebouw van cle Gereformeerde Gemeenten te Nieuwerkerk aan de Molenstraat, een verkoping gehouden van goede ren. vervaardigd door de vrouwen vereniging. Groot was de afname van de goederen, die in rijke getale op tafels waren uitgestald. De opbrengst loog er niet om :als eindresultaat kon worden geboekt f 3250. De netto opbrengst komt ten bate van de zen ding. BRUINISSE Kinderpostzegels Door de leerlingen van de open bare schcol voor basis onderwies te Bruinisse werd voor een bedrag van f 775,50 aan kinderpostzegels ver kocht, de leerlingen van de christe lijke school brachten het tot f 745. Stichting Feestaktiviteiten Bruinisse Door de heer B. de Groot werden door middel var. een circulaire po gingen aangewend, om het ..slapen de" comité: Stichting Festiviteiten Bruinisse, 'n Stichting die in 1968 was geresuteerd uit de opgeheven Stich ting viering 500-jarig bestaan, weer te wekken, maar verschillende leden hadden de slaapperiode van de Stichting benut om geruisloos als lid te verdwijnen. Op een vrijdagavond naar aanlei ding van de circulaire belegde bij eenkomst in de cantine van het re creatieoord Stoofpolder zagen we echter weer vele oude gezichten en vele spijbelende bestuursleden heb ben hun plaats in het nieuwe comité „Stichting Festiviteiten Brunisse" weer ingenomen. Bruinisse kan met gei usthcid, de komende burgemees ter feesten c.q. de leesten ter gele genheid van de 25-jarige bevrijding tegemoet zien. In het nieuwe comité hebben thans zitting de dames: mej. Reingoudt, mevr. M. van der Spek-de Waal en mevr. A. de Koning-Bil en de heren: J. van der Have, H. Schot, C. van Liere, M. van Driel, H. J. van den Ouden, M. K. Krepel, M. Jumelet, J. J. Viergever, W. A. Bruggemans, L. A. Jonker van de Zande, S. J. P. Jumelet, H. Groeneveld, W. Hen- drikse, A. van Hoof en C. Jumelet. Aanvaring Het motorschip H.A. 27 van de heer H. Jumelet uit Harlingen (vroe ger te Bruinisse) met mosselen op weg van het Groninger Wad naar Zeeland is bij het uitvaren van de Beatrixsluis te Vreeswijk, in de bui tenhaven van die sluis aangevaren door een tanker en gezonken. De aanvaring was zo ernstig, dat het schip binnen enkele minuten zonk. Gelukkig waren de opvarenden schipper H. Jumelet met zoon en knecht, allen aan dek. (de aanvaring gebeurde in de nacht van donderdag op vrijdag) c.q. in de stuurhut en zij korden aan boord van de tanker overstappen. Het schip zal na te zijn gelicht, op een werf in Vreeswijk worden her steld, maar de schade is groot, de kottei was juist de vorige week voorzien van een nieuwe motor ter waarde van f 30.000. PORT ELIZABETH. De Zuid- Afrikaanse minister van volksge zondheid, Ca rel de Wet, heeft ge pleit voor de voortzetting van de harttransplantaties, ondanks de groei en de kritiek tegen dergelijke opera ties. Pastoor stichtte brand PASSAU, 20-10. Drie dagen na een brand in een tehuis voor geestelijk gehandicapte kinderen in het Beier se dorpje Fürsteneck heeft de eige naar van het tehuis, dr. Fritz Low, maandag tegen de dorpspastoor een aanklacht wegens brandstichting in- gediend. De geestelijke Georg Stetter is intussen door het bisschoppelijk ordinariaat in Passau geschorst. Pastoor Setter trad op als woord voerder van een belangengemeen schap die ageert tegen het verblijf van de eerder genoemde kinderen binnen de gemeente, omdat zij vreest dat daardoor het toeristenverkeer wordt geschaad. Enkele dagen gele den was een groep kinderen na in kopen in het dorp bij het tehuis te gengehouden door enkele tientallen lieden, die daar bij eeri kampvuur „de wacht hielden" onder het genot van sterke drank, zodat het er naar een mededeling van de pastoor „jo lig" toeging. Dat er in het tehuis zelf brand uitbrak hadden ze naar hun zeggen niet bemerkt. ZIERIKZEE, 20-10. De oude meelfabriek van H. A. Geluk aan de Engelse- kade is onlanys aangekocht door de N.V. Thermecon te Zierikzee. Onder supervisie van de Rijksdienst voor Monumentenzorg zal het historische pand grondig worden gerestaureerd, waarna hel t.z.t. als kantoorpand in gebruik zal worden genomen. Ook enkele aangrenzende oude pakhuizen zullen worden gerestaureerd. (Foto: Zierlkzecsche Nieuwsbode) Wat biedt de BEELDBUIS? WOENSDAG 22 OKTOBER. NED. I. Een feestelijk middagpro gramma van de KRO. Het bekende BIO-vakantieoord bij Arnhem krijgt een derde paviljoen. Dat is moge lijk dank zij de opbrengst van de grammofoonplaat Drie maal drie is negen, waarop vele bekende urties- ten kinderliedjes zingen. Enkele van die artiesten zijn er vanmiddag bij om het feest te vieren. Voorts „Kijk zelf maar", een programmaatje over creutiviteil bij de jeugd. De voor avond is voor „Scala" met o.m. het overzicht van de weekbladen en de kerkelijke actualiteiten van „Ken merk". Daarna is de avond een vraagteken. Als het sladion in Rot terdam is uitverkocht wordt de in terland Nederland-Bulgarije uitge zonden. Anders koynt de film „Vo nt na Vaninivan Roberto Rosselini op het scherm. De rolprent speelt in de eerste helft van de negentiende eeuw,als in Italië als nawerking van de Franse revolutie een opstandige beweging bestaat, die tegen het ker kelijk gezag optreedt. Daarna nog een Socuterafilmpje over het Rode Kruis en het maandelijks televisie concert van de NOS. liet Omroep orkest voert uit de ouverture Rus- lan en Ludmilla van Glinka, de se renade voor strijkorkest van Elgar en de suite de Moldou van Smetana. NED. II. De leut van de Boertjes van Buuten met hun Lubbert, Drika en Gaitjan, komt uit het Amfion Theater in Doetinchem. Gasten zijn Ronnie Tober en Les Shaloms. De detectives van Politie New York" stellen een onderzoek in naar cle dood van een callgirl. Het meisje kwam om het leven tijdens een nog al luidruchtig feestje met vrienden en vriendinnen. De getuigen weige ren echter te spreken. Dan een afle vering van de serie „Grote figuren uit deze tijd", een televisieportret van de in 194S lafhartig vermoorde grondlegger van de geweldloze strijd Mahatma GhandiDe Doe-het-zelf rubriek met o.m. tips voor het plan ten van bollen en het maken van een wenteltrap, sluit het programma af. De HIRO komt dan nog met „Wij Europeanen", „Jongensstad Brasil", 40 jaar AVO en het HlRO-magazine. DONDERDAG 23 OKTOBER. NED. I. De VPRO begint met „Zendtijd", ongebruikelijke visie op het leven op aarde, verstrekt door Jan en Nico Haasbroek, Paul Haenen en Ton Hasebos. In „Wereld op wie len" test Fred van der Vlugl de Volkswagen 411 en geeft een rij-im- pressle van de Renault 12. Na het ■journaal„Berichten uit de samenle ving". waarin niet de actualiteiten zelf, maar de structurele aspecten daarvan worden belicht. De rubriek wordt afgewisseldmet beelden van de huldiging van Gerard Kornelis van het Reve in de Allerheiligste Hartkerk in cle Amsterdamse Von delstraat. Behalve cle met de P. C. Hooflprijs begunstigde schrijver zelf werken aan dit programma mee de kunstcriticus profH. A. Gomperts, Hans Keiler, de bas Herman Schey, de Christelijke Nationale Brass Band onder leiding van Meindert Boekei, de Zangeres zonder Naam en wie toevallig meer in de kerk mocht zijn. Na het laatste nieuws nog de Teleac -les Organiseren en leiding geven. NED. II. Het voorprogramma wordt gevuld door „Scala" en het gewestelijk journaal. De TROS na het journaal met de TROS-toto, waarmee een aardige stuiver te ver dienen is voor vele kijkers. Vervol gens „The Stonesin the Park". On langs gaven de Stones een concert in het Londen Hyde Park. Een uitzon derlijk kleurig stel hippies maakte dit bijzondere concert mee. Daarna is „De cllef van Washingtonweer pa raat. Hij gaai naar Luzern en daar worden plotseling reeksen dief stallen gepleegd. De dief dankt aan zijn re putatie, dat de politie hem inrekent. Een half uurtje Opnamen van het optreden van de bekende Canadese jazzpianist Oscar Peterson in Am sterdam alvorens de gezamenlijke kerken het programma afsluiten met cle vierde uitzending in de serie Vragenreeksmet als ondertitel „Baatzuchtige rentmeesters". WOENSDAG 22 OKTOBER. NED. I: 17.00 Feest in Arnhem; 17.25 Kijk zelf maar17.45 Einde 18:50 Fabeltjeskrant (kleur); 18.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Ster; 19.07 Scala; 19.31 Kenmerk; 19:56' Sier 20 00 Journaal: 20.16 Ster; 20:20 D 66 20.30 Vanana Vanini (kleur); 22.15 Socutera; 22.30 Toonbeeld; 23.10 Journaal. NFD. II: 18.50 Fabeltjeskrant (in kleur): 18.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.05 Mik: 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Politie New York (kleur); 20.45 Gandhi, revolutionair zonder geweld: 21.25 Zelf doen; 22.05 Wij Europeanen; 22.10 Jongensstad 'Bra sil; 22.20 HlRO-magazine; 22.25 Jour naal: 22.30 Levende filosofie (Teleac) 23.00 Einde. DONDERDAG 23 OKTOBER. NED. I: 18.50 Fabeltjeskrant (in kleur); 18.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Ster19.07 Zendtijd; 19.30 Wereld op ivielen: 10.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Berichten uil de sa menleving? 20.30 Gerard Kornelis vav het Reve In de Allerheiligste Hart-kerk; 21.30 Berichten uit cle samenleving; 21.50 Vervolg van de hn'dining van G. K. van het Reve; 2?. .30 Journaal; 22.35 Organiseren en leiding geven (Teleac); 23.05 Einde. NED. II: 18.50 Fabeltjeskrant (in kleur); 18.56 Ster;. 19.00 Nieuws; 19.03 Scala; 19.30 Van gewest tot gewest; 19 56 Ster; 20.00 Journaal: 20.16 Ster; 20.20 TROS-toto; 20.35 The Stones in the park; 21.25 De dief van Washing ton (kleur); 22.15 Oscar Peterson speelt; 22.30 Vragenreeks 4; 23.10 Journaal. Bij deze zeggen wij dank 1 voor het medeleven ons be- toond na het overlijden van i ons zoontje en broertje PETER CHRIST1AAN' j Zierikzee, 21 oktober 1969 C. A. GOUDZWAARD N. GOUDZWAARD- DE LOOZE MAJA Te koop Door inruil verkregen: Een gebruikte sta-caravan (7 p.) en twee caravans (5 p.). C. •Pouwer, Veere. tel. (01181) 280; Camping „Oranjezon", Vrouwenpolder, tel. (01189)] 549. Door Gods goedheid werden j wij verblijd met de geboorte van een zoon LOURENS ANTHONIE Wij noemen hem Lou L. DEKKER T. A. DEKKER- MAARTENSE Middelburg, Veerdam 6 18 oktober 1969 c. j. SCHERPHUIS zenuwarts Vrijdag a.s. spreekuur van 9.00-10.00 in plaats van 10.00-11.00 uur MIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIMIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIIIMIIIIIIMIIIIIIIIIIll Nieuwe Boogerdstraat 2 - Zierikzee E iE vraagt: Tl 1111111111111111111111111M1111111111111111111111111111111111111111111111111111 IT Diepvries spinazie - 450 gram slechts 0.59 500 gram diepvries patates 0,75 (Daar kunt u heel wat zakjes uit halen!) Pot knakworst 0,99 Grote doos Bugles-Whiftles - zoutjes om te vullen - slechts1.79 Pak a twee keukenrollen 0,98 Literblik capuc(jners - heerlijk met gebakken uitjes en spek 0,55 Nasi- of bami-goreng van UNOX - heel blik 1,59 Deze kwaliteitskoffie voor deze prijs is onvoorstelbaar: 250 grain vacuuiii-verpakte Centra- koffie - voor slechts1.4-4 ZELFBEDIENING Kruideniers sinds 1831! Poststr. 3Ï - Zierikzee - Tel. 2067 De zaak waar u moet zijn voor iets bijzonders! SPOR'I VOETBAL MEVO wint verrassend van Arneinniden II (2—1) Het herstel van de inzinking heeft zich na de 1-0 overwinning tegen Zeeland Sport V hoopgevend voort gezet. De oranjehemden speelden na genoeg in dezelfde opstelling als vo rige week met een uitzondering. Die eno uitzondering was Piel Bij de Vaate, welke zijn come-back vierde door op een voor hem vreemde rechtsbuitenplaats, een prima wed strijd te spelen. Mevo begon met een serie gevaar lijke aanvallen en uit één daarvan wisten ze door Peter de Oude in de tiende minuut de leiding te nemen (0-1). Arnemuiden trachtte de bakens te verzetten, maar veel verder dan het middenveld kwamen ze niet. Dat werd anders, toen Rinus Ravia met een bloedende wenkbrauw-blessure in de 21e minuut moest uitvallen om zich door een dokter te laten verzor gen. MEVO ging met tien man ver der en ondanks verwoede pogingen van de gastheren om de gelijkmaker te scoren kon met een 1-0 voorsprong gerust worden. Na de rust 'een sterk verdedigend MEVO met ondanks hun tweemans voorhoede toch nog gevaarlijke uit vallen. Het heeft er lang naar uitge zien, dat de 1-0 voorsprong behou den kon worden, totdat de Arnemui den linksbinnen, in de 31 ste minuut van de tweede helft, keihard en on houdbaar voor doelman v. d. Linde, de bal in de touwen joeg (1-1). In middels was tot ieders verbazing Ri nus Ravia weer binnen de lijnen verschenen en dit betekende voor de gasten een zo grote stimulans, dat ze enthousiast in de aanval gingen. Dit resulteerde in een prachtig doelpunt van Peter de Oude (2-1). In de res terende 8 minuten wisten de oran jehemden deze kleine overwinning vast te houden en zodoende twee kostbare punten mee naar huis te nemen. Nipt gelijkspel van DFS tegen Domburg (2—2) Op vrij fortuinlijke wijze heeft een teleurstellend spelend D.F.S. in de voorlaatste minuut nog een gelijk spel uit het. vuur kunnen slepen. De blauwwitte Domburgers waren dit maal de betere ploeg, deels door hun beter plaatsen en deels door hun veel beter aanvallend spel. Tegen dit Domburg was DFS dat volledig uit kwam niet opgewassen en dit kwam vccral na de rust tot uiting. Voor de rust had de thuisclub al ervaren wat een goede verdediging met keeper Wim v. d. Velde aan het hoofd de bezoekers hadden. Zij nog opgemerkt dat de Domburgers allen een kop langer waren dan hun tegenstanders hetgeen duidelijk merkbaar was in de kopduels die bijna allen door de blauvvwitten. werden gewonnen. Er was zeer veel publiek dat voor een groot deel uit Domburgers bestond. Na enig heen en weer getrap trekt DFS ten aanval doch voorlopig heeft de verdediging der blauwwitten wei nig moeite met de meer individuele pogingen om succes te behalen. In de 10e minuut werd Piet v. Aarsen bij een dergelijke poging gehaakt en uit de vrije schop zette Nico v. d. Graaf de bal hoog voor. Voor Toon Rijnberg was het een klein kunstje om met een harde kopstoot de bal achter V. d. Velde te deponeren. 1-0. Even moest scheidsrechter Wolfert wat vermaningen uitdelen en wat meer vrije trappen toestaan, doch het bleef sportief. Voortijdig uillo pen van keeper Schoonaard werd DFS rccdlcttig, want in de 30e mi nuut schoot Peter Hubregtse de bal ever hem heen in het net. 1-1. De thuisclub verhoogde het tempo en het was Nico v. d. Graaf die tot 2 maal toe hard inschoot. Keeper V. d. Velde weerstond deze kogels echter. Tijdens dit offensief schoot de rechts back de bal hard naar voren en ver woede pogingen van Kees Rijnberg cm de bal te bereikenmccht niet baten. Peter Hubregtse, snel meege komen schoof de bal langs Schoon aard. 1-2. Na de rust bleef Domburg de be tere ploeg en DFS dat zijn midden veld verloren zag gaan had alle moeite om verdere doelpunten te voorkomen. Af en toe moest met kunst- en vliegwerk opgeruimd wor den, doch het.gelukte. Bij een van die verre trappen werd Ko Tuinman ge wond aan de voet en hij werd ver vangen door Jan v. d. Klooster. Teen iedereen al vertrouwd was met een verdiende Domburg-overwinning kwam in de voorlaatste minuut de klap op de-vuurpijl. Toon Rijnberg mocht een corner nemen en het was Nico v., d. Graaf die de bal met een slip via het hoofd in het uiterste hoekje liet verdwijnen, 2-2. All-Ready behaalde krappe zegge op Olympia (2—1) All-Ready is er zaterdagmiddag niet in geslaagd om het onderaan de Ranglijst bengelende Olympia I uit Wilhelminadörp zonder meer met een flinke nederlaag naar Zuid-Beveland terug te sturen want uiteindelijk be haalden de Zierikzeeënaren maar een zeer krappe 2-1 overwinning. Deze overwinning was echter genoeg om zich aan de leiding te handhaven terwijl de rood-zwarten nog steeds ongeslagen zijn. All-Ready heeft echter in deze wedstrijden teveel kansen gemist terwijl zelfs een aan tal strafworpen niet werden benut. De eerste helft moest dan ook wor den afgesloten met 1-0. Het doelpunt werd: gemaakt uit een doorloopbal var mevrouw Ada van Tiggelhoven- Hage. Piet de Ronde en Tcnny Hage misten elk een strafworp. Ook in de tweede helft lukte het allemaal weer niet zo best. Na onge veer 10 minuten spelen leverde een ver schot van mevrouw Van Tiggel- hoven een 2-0 stand op, doch vrijwel direct daarna werd het door Jan 'HAKEN Schaukcompctilic T.O.G. Bruinisse Gespeeld werden de volgende par tijen: A. van den Berge-P. van de Velde 1-0; J. Jumelet-A. Verton 1-0; Th. Mullcr-M. Houkamp 1-0; B. de Ruiter-D. Brommer (afgebr.); A. J. Deurloo-M. Houkamp (afgebr.); W. Kootstra-L. Houkamp V2-V2; J. Ju- melet-M. Iiaeck 1-0; Th. Muller-H. van den Berge 1-0. Mondeel 2-1. All-Ready probeerde van alles om deze stand nog wat vei liger te stellen doch zelfs een vol gende strafworp door aanvoerder Rirus Kloet gemist. Toen- scheids rechter C. Nieuwenhuize voor de laatste maal floot had All-Ready de wirst weer binnen. Zaterdag 25 ok tober a.s. speelt All-Ready I een uit wedstrijd tegen Zuidwesters II te Oost-Souburg. Overleden man lag wekenlang in huis LEEUWARDEN, 20-10. Op aanwij- zing van buren, is de Leeuwarder politie een huis aan de Werkmans- lust binnengedrongen, waar het stof felijk overschot is aangetroffen van de 70-jarige J. Vader. Het lijk ver keerde in vergaande staat van ont binding. De man moet dan ook al oen aantal weken geleden zijn over leden. Het huis verkeerde in een ver vuilde en wanordelijke staal. De heer Vader leidde een soort kluize naarsbestaan en had nooit contact mot de buren. De man hield een stuk of zes katten en zwierf 's nachts vaak door de stad. Overdag liet hij zie hmeestal niet zien. De buren werden gealarmeerd door het miau- w van de katten in en rond het huis je. De poliite verklaarde, dat het moeilijk is vast te stellen of de man nog familie heeft. SPORT Atlas II-All-Ready II 3-5 De reserves van All-Ready slaag den er zaterdag te Riltbem. in om zich ten koste van Atlas II van de onderste plaats af te werken. De Zïeiilczeeënaren bleven met 3-5 in de meerderheid. Op oen slecht ter rein, waar het krioelde van molsho pen en andere oneffenheden speel den de rood-zwarten een vrij goede wedstrijd. Stoffel Duinhouwer gaf All-Ready al spoedig de leiding (0-1) Jaap Geleijnse was kort daarna wat ongelukkig door een strafworp te missen, doch enkele minuten later kreeg All-Ready weer een strafworp toegewezen en nu schoot Stoffel Duinhouwer feilloos in (0-2). In de resterende speeltijd kreeg All-Ready nog veel kansen, doch Jaap van Klinken moest het teveel alleen pro beren en dat leidde niet tot succes. De thuisclub kwam er wel wat beter in en slaagde er met twee treffers in om de ruststand op 2-2 te bepalen. Direct na de rust ontstond een wat vreemd doelpunt voor de thuis club. Ko Willemse had zich in de buurt van de lijn wat bezeert en ter wijl iedereen dacht, dat er wel even afgefloten zou worden werd er rus tig doorgespeeld en dat leverde At las een derde doelpunt op. (3-2). Even zag het er nu naar uit, dat de rood-zwarten door de knieën zouden gaan, doch dat veranderde, nadat Jaap van Klinken - na vele vergeef se pogingen - de gelijkmaker in de Walcherense korf had gedeponeerd. (3-3). Alles was nu weer mogelijk en toen een doorloopbal van Jaap Ge leijnse de Zierikzeeënaren weer op 3-4 bracht gaf dat tevens de nodige dosis moed. Kort voor het eind trof een achtmeterschot van Geleiinse doel en dat was voor All-Ready ge noeg. (3-5). n i| VEN SPORT P.V. „Gevleugelde Vrienden", Kampioenschappen 1969 Vitesse hok: 1. W. Blom, 2331 p.; 2. Felius-Westenbrugge, 2223 p.; 3. Gebr. Wesdorp, 2032 p.; 4. C. Berre- voets en Zn, 1568 p.; 5. M. Wesdorp, 1525 p. Vitesse duif: 1. W. Blom, ring no. 417736, 947 p.; 2. Gebr. Wesdorp r.no. 316341, 832 p.; 3. Gebr. Wesdorp r.no. 841994, 765 p.; 4. W. Blom, r.no. 433011, 669 p.; 5. Felius-Westenbrug- ge r.no. 316232, 618 p.. Midfond hok: 1. W. Blom, 2421 p.; 2. Felius-Westenbrugge, 2412 p.; 3. Gebr. Wesdorp, 2056 p.; 4. L. Fontei- ne, 1780 p.; 5. M. Wesdorp, 1509 p. Midfond duif: 1. Felius-Westen brugge, r.no. 842057, 1183 p.; 2. M. Gieskens. r.no. 6067609, 936 p.; 3. W. Blom, 433011, 837 p.; 4. Abr. Stoutjes- dijk, r.no. 842227, 787 p.; 5. Gebr. Wesdorp, r.no. 841994, 642 p. Fond hok: 1. Felius-Westenbrugge, 1663 p.; 2. Bauman-Noordijk, 1607 p.; 3. L. Fonteine, 1243 p.; 4. W. Blom, 1224 p.; 5. Hagesteijn-Hoek, 910 p. Fond duif: 1. Feleus-Westenbrugge. r.no. 433628, 518 p.; 2. H. v. d. Linde, r.no. 852736, 481 p.: 3. W. Blom, r.no. 433229, 428 p.; 4. Bauman-Noordijk, r.no. 842201, 421 p.; 5. Bauman-Noor dijk, r.no. 433481, 419 p. Hok jong: 1. J. de Dekker, 3024 p.; 2. Gebr. Wesdorp, 2784 p.; 3. J. Krij ger, 2754 p.; 4. Feleus-Westenbrugge, 2715 p.; 5. M. de Zeeuw, 2430 p. Jong duif: 1. Feleus-Westenbrugge, r.no. 2107061, 1192 p.; 2. Feleus-Wes tenbrugge, r.no. 2107064, 1128 p.; 3. W. Blom, r.no. 100059, 1080 p.: 4. Gebr. Wesdorp, r.no. 100650, 1051 p.; 5. J. Dekker, 100798, 887 p. Kampioen 2 eerst getekende alle vluchten: 1. Feleus-Westenbrugge, 6573 p.; 2. W. Blom, 4902 p.; 3. Gebr. Wesdorp. 4518 p.; 4. C. Berrevoets en Zn. 2258 p.; 5. Jac. Dekker, 2091 punten. Prestalieprijs alle vluchten: 1. Fe leus-Westenbrugge, 74 p.; 2. W. Blom 67 p.; 3. Gebr. Wesdorp, 55 p.; 4. H. v. d. Linde. 29 p.; 5. Jac. Dekker en L. Fonteine, 23 p. Kampioen stervluchtenFeleus- Westenbrugge. Generaal kampioen: 1. Feleus- Westenbrugge, 9013 p.; 2. W. Blom, 8100 p.; 3. Gebr. Wesdorp, 6788 p.; 4. J. Krijger, 5510 p.; 5. C. Berre voets en Zn.. 5385 p.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 5