Chevron En win geld, geld en nog eens geld. CHEVRON SUPER So j oez-rui mtevlucht zonder „koppeling" Speel mee! in het Chevron kleurenspel. I I Chevron: Een nieuwe naam met nieuwe kleuren. Nu gaat Chevron in zee met een grote geld-actie: het Chevron kleurenspel. Ga naar een Chevron station dat in het teken van deze actie staat en speel mee! ledereen mag meedoen. Er zijn tienduizenden prijzen met een totale waarde van honderdduizenden guldens! Prijzen van 1,—2,50, 5,-, allemaal handje contantje, na juist antwoord op een verkeersvraag. (wettelijk verplicht) Maar er zijn ook prijzen van 10,-, 100,-, 500,-, ja tot 1000,— toe! U neemt ze in ontvangst na oplossing van een verkeerspuzzel. (wettelijk verplicht) Ga due naar Chevron en win geld, geld, en nog eens geld. Uitgesloten zijn Chevron wederverkopers en hun personeel, alsmede de emplöyées van Chevron Petroleum Maatschappij (Nederland) N.V., en medewerkers van het reclame-wedstrijd-bureau. MOSKOU, 18-10. Het zag er vrij dagavond naar uit dat de Sowjet- russische ruimte-onderneming zo goed als voorbij was, met de meer spectaculaire verrichtingen, zoals die voorspeld waren door semi-officiële Sowjetkringen en westelijke deskun digen, nog onvervuld. Het tweede ruimteschip, de So- joez-7, keerde vrijdagmiddag kort na het middaguur plaatselijke tijd op de aarde terug, waarmee een einde kwam aan speculaties dat het schip een koppeling tot stand zou brengen met zijn zusterschip Sojoez-8, als een eerste stap tot de constructie van een permanent bemand ruimtesta tion. De Sojoez-6 keerde reeds don derdag met zijn tweekoppige beman ning op de aarde terug. Gemeld werd dat de drie mannen van de Sojoez-7 zich in goede conditie bevonden, na hun geslaagde landing in centraal- Azië. Het dichtst dat één van de drie ruimteschepen bij een ander is ge weest, was woensdag, toen de So- joez-7 en Sojoez-8 elkaar benader den tot op een afstand van ongeveer vijfhonderd meter. Flitsen uil het buitenland LONDEN. Het Britse ministerie van defensie heeft ontkend dat Is raël Sowjet-Russische tanks naar Engeland gezonden zou hebben, zo als de „Daily Express" donderdag ochtend had geschreven. FRANKFURT. De Westduitse spoorwegen hebben de minister van verkeer Georg Leber gevraagd alle spoorwegovergangen voor autover keer af te schaffen. CAIRO. Egypte heeft bij de voor zitter van de veiligheidsraad een memorandum ingediend waarin op- gemarkt wordt dat de V.S. aan Ame rikaanse militairen in het Israëlische leger toestaan hun Amerikaans taatsburgerschap te behouden. MEXICO-STAD. Volgens een woordvoerder van Interpol, zijn smokkelaars begonnen, zich van straalvliegtuigen en snelle zeewaar dige vaartuigen te bedienen om smokkelwaar naar onbewaakte kus ten te vervoeren. SEOEL. De Amerikaanse strijd krachten in Zuid-Korea zullen in 1973 gerepatrieerd worden als de Amerikaanse troepen die in Vietnam dienen dan geheel uit Vietnam zijn teruggetrokken en als het Zuidkore- aanse expeditiekorps eveneens gere patrieerd zal zijn. TOKIO. Drie-en-dertig Amerkaan- se oorlogsschepen, waaronder drie vliegtuigmoederschepen, liggen in de vlootbasis Yokosuka bij Tokio voor anker. Een militaire woordvoerder van de Verenigde Staten heeft vrij dag geweigerd commentaar tè geven op deze ongewoon sterke concentra tie. STOCKHOLM. De Nobelprijs 1969 voor medicijnen is toegekend aan de Amerikaanse geleerden Max Del- bruck, Alfred D. Hersey en Salvador E. Luria. GENEVE. De Griekse oud-minis ter van voorlichting en onderwijs Georges Mylonas, die onlangs ont snapt is van het eiland Amargos waarheen hij dooi- de kolonels-regë- ring was verbannen, bevindt zich se dert tien dagen ih Genève. Volgens de Zwitserse pers heeft hij politiek asiel gevraagd. Zelf weigert hij elke verklaring op het ogenblik. VATICAANSTAD. Paus Paulus heeft de drie Amerikaanse maanrei- zigers van de Apollo-11, Neil Arm strong, Adwin Aldrin en Michael Collins en hun echtgenoten in parti culiere audiëntie ontvangen. SAIGON. De met Nederlands geld gemoderniseerde polikliniek van het ziekenhuis Hong Bang te Saigon is donderdag overgedragen aan de Zuid Vietnamese regering. PARIJS. Aan de staking van 24 uur bij de Franse posterijen, uitgeroepen door het communistische vakverbond C.G.T., nam gemiddeld 12 procent van het personeel deel, zo heeft een woordvoerder van de P.T.T. meege deeld. WASHINGTON. Twee Russische ruimtevaarders, Georgij Beregovoj en Konstantin Feoktistov, gaan een bezoek van twee weken aan Ameri ka brengén als gasten van de Ame rikaanse ruimtevaarders. De eierprijzen Coöp. Veluwse Eierveiling Barneveld Aanvoer 1.137.259 stuks, stemming rustig. Prijzen .per 100 stuks: eieren van 52-53 gram f 8,79-8,89; van 56-57 gram f 9,93-10,39; van 60-61 gram f 10.30-11.30; van 64-65 gram f 11,13 -11,75. Eierveiling Barneveld Aanvoer 700.690 stuks, stemming rustig. Prijzen per 100 stuks: eieren van 51-52 gram f 8,31-8,59, van 56-57 gram f 9,97-10,40; van 61-62 gram f 10,79-11,26; van 66-67 gram f 11,62 -12,07. Belgische eieren Geen aanvoer. Eiermarkt Barneveld Aanvoer ca. 2.050.000 stuks, han del traag. Prijzen per 100 stuks: eieren van 50-58 gram f 9,25-10,80, kg. prijs f 1,85-1,86; van 59-65 gram f 11,00- 12,00, kg. prijs f 1,86-1,85. Witte eieren 25 tot 50 cent per 100 stuks lager.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 8