adidas WERELDBEROEMD DOOR KWALITEIT De heer J. Mabelis 25 jaar in Zierikzeese gemeentelijke dienst STREEKNIEUWS AGENDA Egypte verloor slag aan Suezkanaal Bejaarde Belg maakte amok DIPODE DONKERE DWERG Ecu jubilaris «lit* liit-M van veranilppingt'ii ZIERIKZEE, 11-10. Vrijdagmiddag kwamen personeel van de dienst ge meentewerken, directie, b. en w. en enige leden van de gemeenteraad op nieuw bijeen iqt de bovenzaal van het Huis van Nassau naar aanleiding van een feestelijke gelegenheid. Ditmaal werd herdacht het 25-jarig jubileum van dhr. J. Mabelis, die met z'n echt genote, kinderen en kleinkinderen door burgemeester D. W. Kastelein welkom geheten werd. „De dienst lijkt wel een jubileringsdienst, maar uit de herdenkingen van de laatste tijd blijkt ook dat het er goed wer ken Is", aldus de burgemeester. Uit het dienstverloop van de heer Mabelis blijkt dat hij een man van veranderingen is geweest: hij begon bij het gemeentelijk gasbedrijf, werd vervolgens gemeentelijk timmerman, werkte enige tijd bij de plantsoenen dienst en werd tenslotte in 1960 ma chinist van de rioolzuivering en be dieningsman van de keersluis. Bur gemeester Kastelein sprak de wens uit dat het rioolgemaal in de toe komst meer en meer een „schone" installatie zal worden. Hij wees op het belang van het werk van de heer Mabelis in Zierikzee, een stad met een oude riolering, en overhandigde de jubilaris de gebruikelijke gratifi catie. „Een gebeuren" De directeur, de heer J. Louwerse constateerde „het blijft druk in 't zaaltje", maar ook: „een jubileum blijft een gebeuren". Een jubileum in overheidsdienst betekent o.a.; de zelfde „baas", maar gepresenteerd in verschillende „gezichten". De heer Louwerse schotste in grote lijnen de loopbaan van de jubilaris die thans belast is met het toezicht op, en het onderhoud en de bediening van dc rioolgemalen en de keersluis. De heer Mabelis was betrokken bg de opbouw, montage en afbouw van de gemalen en ook bg de afbouw van de keersluis in 1958, speciaal wat be treft het motorische gedeelte en de elektrische bediening. van de rioolwaterzuiveringsinstalla tie en dat betekende voor de heer Mabelis een belangrijke en verant woordelijke uitbreiding van zijn werk. „U was immers geen techni cus maar volgde uit eigen beweging een cursus over rioolzuivering. Thans bent u in feite de beheerder over de grootste bereput van Zierikzee. Alles komt er in en je moet maar zien dat je het eruit krijgt", aldus de heer Louwerse. Zorg voor veiligheid Een andere taak van de heer Ma belis heeft betrekking op de veilig heid van de stad, namelijk dagelijkse controle en tijdige sluiting - zo nodig - van de keersluis. De heer Louwer se kwam tot de conclusie dat de ju bilaris als „man van de buitenrand" een belangrijke schakel vormt in de gemeentelijke huishouding. Namens al het personeel van de dienst over handigde de directeur, de heer Ma belis twee fraaie geschenken: een rookstandaard en een tafelaapsteker. De jubilaris werd verder toege sproken door de opzichter, de heer R. Ornée, de heer M. A. Sweere na mens bestuur en leden van de perso neelsvereniging, en de heer Manni, namens de afdeling Zierikzee van de A.B.V.A., die een geschenk onder couvert aanbood. De heer Mabelis en echtgenote, tijdens de feestelijke huldiging die plaats vond in het Huis van Nassau. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). In 1961 volgde het gereedkomen SPORT KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DORDRECHT. Op rijksweg 16 ter hoogte van het benzinestation tussen Dordrecht en Dubbeldam, hebben zich tengevolge van dichte mist en filevorming doordat de verkeersbrug over de Oude Maas gesloten was, achter elkaar vier kettingbotsingen voorgedaan. Hierbij waren 22 wa gens betrokken. Er waren zes gewon den, van wie één ernstig. ROTTERDAM. Tijdens een ver keerscontrole heeft de Rotterdamse politie in de auto van twee Spaanse studenten een kleine hoeveelheid hasjiesj gevonden. De jongelui, ze ventien en twintig jaar oud, werden in verband met overtreding van de opiumwet gearresteerd en later aan de officier van justitie in de Maas stad voorgeleid. ROTTERDAM. Zeven Rotterdam se jongemannen, in de leeftijd van 19 tot 23 jaar, zijn door de politie gearresteerd in verband met een se rie inbraken in het zuidelijk deel van de Maasstad. Hun totale buit bedroeg volgens de politie ongeveer f 15.000. De zeven pleegden de diefstallen in woonhuizen, winkels en bedrijven. ELBURG. De politie in Elburg heeft tien jongelui aangehouden, die hebben bekend ingebroken te heb ben in Zwolle, Kampen, Oosterwol- de, 't Harde, Wezep, Oostelijk Fle voland, Doornspijk en Elburg. De buit bestond hoofdzakelijk uit geld, sigaretten, snoepgoed en allerlei voorwerpen. EINDHOVEN. Philips heeft op dracht ontvangen tot levering van licht- en geluidsvoörzieningeri voor een groot conferentie- en hotelpro ject in Riyadh, de hoofdstad van Sa- oedi-Arabië. De order heeft een waarde van omstreeks 5,6 miljoen gulden. SIJBEKARSPEL. Het 4-jarige jon getje E. P. G. Groot in Sijbekarspel stak plotseling de Westerstraat over. Het kind werd gegrepen door een juist passerende auto en was op slag dood. OUDENBOSCH. De volkssterre- wacht „Simon Stevin" in Ouden bosch krijgt binnenkort een nieuw onderkomen in Hoeven (circa drie kilometer van Oudenbosch). Het wachten is nog op de definitieve goedkeuring van het ministerie van cultuur, recreatie en maatschappe lijk werk. CAPELLE AAN DE IJSSEL. Bij A. Vuyk en Zonen's scheepswerven in Capelle aan de IJssel is het 1680 ton metende containerschip Minho, bestemd voor Sea Containers Ltd. in Londen, te water gelaten. GRONINGEN. Bij een gepleegde inbraak in het politieposthuis in Hoogkerk, gemeente Groningen, zijn twee pistolen en twee doosjes kogels ontvreemd. Van dc daders ontbreekt tot nu toe elk spoor. UTRECHT. Bij het elektronische bedrijf van Indola N.V. in Utrecht zullen 180 werknemers wot den ont slagen. Het JjedrUf zal hef perso neelsbestand, momenteel ongeveer 600 man, door dit entslag en door de natuurlijke alvloeiïng terugbrengen tot 300 werknemers. Dit heeft de raad van bestuur van Indola N.V. in een communique meegedeeld. DEN HAAG. In tegenstelling tot eerdere berichten als zouden dc pre mies voor particuliere ziektekosten verzekeringen met ingang van 1 ja nuari 1970 worden verhoogd, deelt het bureau voorlichting schadever zekering mee. dat genoemde premies cp 1 januari a.s. niet zullen worden verhoogd. All-Ready I bleef B.K.C. ruimschoots de baas (5—1) Onder ideale weersomstandigheden speelde AU Ready I zaterdagmiddag op het sportpark Bannink tegen nummer twee van de rangljjst, het Breskense B.K.C. I, dat tot dusverre ongeslagen was gebleven. Nu zijn de Zeeuwsvlamingen dat echter niet meer want het Zierikzeese twaalf tal bleef tegen BKC met ruim ver schil in de meerderheid. In het begin ging het echter alle maal niet zo vlot en het wederom gewijzigde twaalftal van de rood zwarten zal daar ongetwijfeld wel niet geheel vreemd aan zijn geweest. Het bleef in de eersté helft dan ook bij sléchts één doelpunt van Piet de Ronde en daar moesten de Zierik- zeeënaren de eerste helft mee af sluiten. Na de thee vlotte het echter veel beter bij All Ready en Bres- kens kreeg het af en toe zwaar te verduren. Na tien minuten spelen was het weer Piet de Ronde, die de Zeeuwsvlaamse korf wist te doorbo ren, hetgeen 2-0 betekende. BKC kwam af en toe ook nogal eens aan bod, doch doelpunten vielen weer aan Schouwse zijde te noteren. Toen Henk Vermeule een afstandsschot afvuurde op de Bressiaanse korf le verde dat niet direct een doelpunt op. doch de bal werd door aanvoer der Rinus Kloet fraai opgevangen en ingeschoten (3-0). Na 20 minuten spelen kwam BKC door Hans van Kruiningen aan een verdiend tegen- punt (3-1), doch daardoor liet de thuisclub zich geenszins ontmoedi gen. André Wurth profiteerde han dig van een dekkingsfout in het Breskense verdedigingsvak en schoot op zijn gemak in (4-1). Tien minuten later kreeg de van DOSKO-Noord- welle oyergèkomen Leo Fonteine een moeilijke kans doch hij schoot raak, hetgeen 5-1 betekende. BKC kreeg kort voor tijd nog een strafworp toegewezen, doch Ria Asard faalde in het nemen ervan, zodat in de MONTREAL. In de Canadese stad Montreal heeft de politie met de gummistok groepen betogers ver spreid die ondanks een demonstra tieverbod op wilden trekken naar het stadhuis om het ontslag van het gemeentebestuur te eisen. score geen verandering meer kwam. Zaterdag aanstaande speelt All Ready I opnieuw thuis. Als tegen stander zal dgn'fungeren Olympia I uit Wilhelminadorp. SCHAKEN Sclioolzeslalleiicompetitie Zeeuwse Schaakbond Ook dit jaar neemt de schaakver eniging van de Rijksscholengemeen schap „Prof. Zeeman" weer deel aan de school-zestallencompetitie van de Zeeuwse Schaakbond. Dè eerste wedstrijd was op zaterdag jl. uit té gen het Christelijk Lyceum in Goes. Deze ontmoeting eindigde in een 5-1 overwinning voor de school uit Zie rikzee. De persoonlijke uitslagen zijn als volgt: A. van der Weij-W. Vis 'xI±-Ve\ Vleugel-K. Steketee 0-1; J. Dekker- B. Leeuwe 0-1; H. de Hollander-M. Krijger H. van Iwaarden-H. Uil 0-1; R. de Boer-H. van 't Veer 0-1. De eerstvolgende wedstrijd is een thuiswedstrijd tegen het Stedelijk Gymnasium uit Middelburg. In 1967 won het Zierikzeese team in Mid delburg van deze school met 5-1. HENGELEN Competitiewedstrijd HS .V. „Oostersclielde" WESTENSCHOUWEN, 12-10. Een dertigtal leden waren present voor de zevende competitiewedstrijd van de H.S.V. Oosterschelde. Deze wedstrijd vond plaats tussen de Westbout en de Punt van Westen- schouwen. De vangst was matig, be halve voor de heer Steehouder, wel ke 895 gram vis aan de haak wist te slaan. De uitslag van de wedstrijd luidt als volgt: 1. G. Steehouder, 925 pnt.; 2. C. van Beveren, 360 pnt.; 3. G. Re- niers, 324 pnt.; 4. P. v. d. Werf, 224 pnt.; 5. C. v. d. Werve, 212 pnt; 6. A. Coppoolse, 143 pnt.; 7. D. Sies, 133 pnt.; 8. P. v. d. Welle, 107 pnt.; 9. A. Kort, 107 pnt.; 10. C. van Schelven, 105 pnt.; 11. M. de Haan, 102 pnt.; 12. G. Bakker, 99 pnt.; 13. M. Luijk. 89 pnt.; 14. C. Legemate, 86 pnt. en 15 E. Smit, 70 pnt. De stand voor clubkampioenschap luidt thans: 1. G. Steehouder, 2793 pnt.: 2. P. v. d. Werf, 2148 pnt; 3. C. v. d. Werve, 1682 pnt.; 4. C. van Be- veren, 1517 pnt.; 5. C. Schot, 1435 pnt.; 6. G. Bakker, 1392 pnt.; 7. J. van Eenigen, 1347 pnt.; 8. A. v. d. Welle, 1326 pnt.; 9. C. Droog, 1309 pnt., 10. S. Smit. 1279 pnt.; 11. A. Verbeek, 1276 pnt.; 12. L. Verloo, 1254 pnt. De grootste vis, een paling van 510 gram, werd gevangen door G. Stee houder. De volgende wedstrijd zal plaats vinden op 8 november. VOETBAL DPS IV-MEVO II 2-4 Een betere MEVO-ploeg versloeg zaterdagmiddag op het terrein aan de J. J. Boeijesweg het vierde elftal van DFS. Beter omdat het plaatsen veel correcter was en op het juiste moment geboden kansen werden be nut. Het krachtsverschil was niet bijster groot en DFS presteerde het om twee strafschoppen te misren. De thuisclub nam al spoedig de lei ding door Frans Kik, doc)i T. de Jonge tekende de gelijkmaker aan. MEVO nam voorsprong door een schot van R. Duim dat keeper v. d. Zande verschalkte (1-2). Na de rust vergrootte de Zierikzeese ploeg de voorsprong door een hard schot van T. de Jonge en het was J. Uil die MEVO naar een 1-4 vooxsprong schoot. DfS miste daarop twee strafschoppen door Dick de Glopper en Peter Tangeman. Uiteindelijk ver kleinde de thuisclub de achterstand door Frans Kik tot 2-4. Met deze stand kwam het einde en de bezoe kers wonnen verdiend. S.K.N.VV.K. A I-AV.I.K. A I 5-ü De strijd heeft zich voornamelijk afgespeeld op de helft van W.I.K. De Nieuwerkerkers waren veel beter. Na een kwartier spel konden de blauw-zwarten een voorsprong ne men door Jan Tierie die alleen voor de W.I.K.-doelmön kwam en niet miste (1-0). Vijf minuten later maak te de keeper een grote fout en Jan Tierie was er als de kippen bij om de bal in het net te werken (2-0). Jan'v. d. Zanlde zorgde nog voor de rust voor 3-0 door uit een moeilijke hoek raak te schieten. In de tweede helft drongen de Nieuwerkerkers steeds meer op. Het was dan ook niet verwonderlijk dat de stand nog hoger opliep. Ja nTierie onderschepte een terugspeelbal van een achterspeler en passeerde de keeper (4-0). Een paar minuten voor het einde was het Piet Slootmaker die de eindstand vaststelde (5-0). Damvereniging „Zierikzee" Uitslagen clubcompetitie 10-10 1969. M. Flikweert-F. Roggeband 0-2; C. Verton-W. C. Boot 2-0; M. C. de Wild-J. J. Folmer 1-1; J.L. Smal- heer-F. Roggeband afgebroken; B. Verton-C. L. Boot 2-0; J. Huigens-C. P. v. Putten 2-0. Trein vertraging door inzie in trein Een ruzie tussen lang- en kortha- rige passagiers, waarbij ook klappen werden uitgedeeld, was de oorzaak dat de voorlaatste trein van Den Bosch naar Roosendaal zondagavond 40 minuten oponthoud kreeg in Gil- ze-Rijen. De conducteur die tussen beide wilde komen kreeg ook een pak slaag. Hij liet de trein stoppen en haalde de politie van Gilze-Rijen er bij, die een aantal herrieschop pers meenam naar het politiebureau. Een groot aantal burgers en militai ren kwam door de ruzie te laat op de plaats van bestemming aan. TEL AVIV, 11-10. Generaal Mosje Da'yan, dè Israëlische' minister van defensie, heeft verklaard, dat Israël de slag aan het Suezkanaal die de afgelopen zofner is geleverd, heeft gewonnen. Egypte was er niet in ge slaagd de versterkte linie langs het Suezkanaal te doorbreken, zoals president Nasser van Egypte zich in maart had voorgenomen. „Niet één enkele Israëlische stelling is ver woest", aldus Dayan in een toe spraak in Tel Aviv tot ingenieurs en architecten. OOSTKRLAND Jongeman dodelijk verongelukt Zaterdagmiddag ongeveer kwart ever vgf had op Rijksweg 18 onder Ocsterland bg de Blauwe Keet een erqstig verkee.scngeva! plaats dat aan de 20-jarige J. Lokkerbol uit Rctteidani het leven heeft gekost. Dc jengemen, die hier was gelo geerd bij een kennis, kwam per rij wiel uit de Oud Heilige Weg gereden en wilde de rijksweg oversteken voor de Blauwe Keet. waarschijnlijk riet lettend op een personenauto die uit de richting Zierikzee naderde en bestuurd door G. E. S. uit Den Haag. Hij werd geschept en bleef zwaar gewond cp hel wegdek liggen. Dok ter Speelman was spoedig aanwezig en liet het slachtoffer raar het Zweedse Rode Kruisziekenhuis te. Zierikzee vervoeren terwijl later op de avond overbrenging naar het Dijkzigl ziekenhuis te Rotterdam rccdzakelijk werd geacht. Het slachtoffer is dezelfde avond nog overleden. Het rijwiel werd zwaar beschadigd terwijl cok de auto ver schillende deuken opliep. De rijks politie stelde een onderzoek in naar de toedracht van de zaak. SIRJANSLAND De kinderpostzegelactie De kinderpostzegelactie heeft hier ter plaatse f 249 opgebracht. Dit mooie bedrag werd bijeengezameld door de leerlingen uit de klassen drie, vier, vijf en zes van dc open bare lagere school. ZIJPE „Krammer" voer omhoog De veerboot „Krammer" van de dienst Zijpe-Anna Jacobapolder is vrijdagmorgen omstreeks zes uur in dichte mist een kilometer buiten de veerhaven vèn Zijpe op dc slikken omhoog gevaren en vast blijven zit ten. Toen de boot was drooggevallen is de stoker van de „Krammer" te voet naar de wal gegaan om te ver tellen, waar de boot was. In het be gin van de middag is de boot weer vlot gekomen en om half twee kon de dienst worden hervat. De passa giers, die voor het mei-endeel met de auto waren, hebben de gehele mor gen op de veerboot moeten door brengen. Trein hotste op verlaten personenauto UTRECHT, 13-10. De laatste trein van Alkmaar naar Den Helder heeft zondagnacht ruim anderhalf uur ver traging opgelopen toen de trein te gen een personenauto botste die leeg en onbeheerd op een particuliere overweg stond. Het bleek dat de be stuurder van de auto van de ovèr- wegbevloering was geraakt en niet meer in het rechte spoor kon krij gen. Hij was onderweg om hulp. Toen hij terug kwam vond hij slechts het wrak van zijn auto. Familiedrama in Wiii'zbuig (Beieren) WÜRZBERG, 11-10. De 44-jarige Ernst Nick, een hoge ambtenaar van hel Beierse ministerie van landbouw heeft zaterdagmorgen zijn vrouw en beide kinderen vermóórd en daarna de hand aan zichzelf geslagen. Nick zcu aan een depressie hebben gele den als gevolg van overplaatsing. BRUSSEL, 11-10. Een 76-jarige Belg heeft donderdagavond te Aalst in Oost-Vlaanderen met een revolver geschoten op een vijftal weduwen en twee van hen getroffen en ernstig gewond. De dames, in de leeftijd variërend van 63 tot 76 jaar, keerden terug van een bierfeest in het naburige Wieze, waar zij de oude man ontmoet, doch zijn gezelschap geweigerd hadden. De man was ontstemd over de wei gering meteen naar Aalst terugge keerd, waar hij de weduwen met een geladen revolver opwachtte toen ook zij arriveei-den. Zijn vuurwapen weigerde na twee schoten, die twee van de vrouwen troffen en vrij ernstig verwondden. Een derde weduwe geraakte gewond, doordat zij in de verwarring viel. De dader kon korte tijd later wor den gearresteerd. Maandag 13 oktober Zierikzee Huis van Nassau. 7.31) uur. algemfenc ledenvergadering Zierikzeese IJsver eniging. Mondragon, (foyer), 7.30 uur, „zingen met Cecilia". Mondragon, (foyer), 2.15 uur, bijeen komst Plattelandsvrouwen. Dreischor Plaatsenhuis, 7.30 uur, vergadering gemeenteraad Brouwersh. Dinsdag 14 oktober Zierikzee Stadhuis, raadszaal, 8.15 uur, openb. vergadering Sportraad. Hervormd verenigingsgebouw, 8 uur, Vereniging van Rechtsz. Hervormden spreker ds. C. Korevaar. 42. Zwijgend vochten de beide mannen verder. Plotseling gleed Gallash' voet weg over een ronde kiezelsteen en van die ene seconde aarzeling bij zijn tegenstander maakte Aram gebruik. Hij maakte een bliksemsnelle schijnbeweging naar Gal- lash's hoofd en toen de ander het zwaard ophief om de slag af te weren, gaf Aram van onder af een krachtige houw tegen het wapen, dal zó aankwam, dat het zwaard Gallash uit de handen vloog. Vliegensvlug wilde hij zich omdraaien om het weer op te vangen, doch daarbij verloor hij het evenwicht en sloeg achterover op het zand. In de volgende seconde was Aram bij hem, plantte hem de punt van zijn zwaard op de borst, en zei: „Wilt ge thans naar me luisteren?" Gallash wendde het hoofd af en snauwde: „Ge hebt de strijd gewon nen! Maak er een einde aan!" Doch nu ging er een dreigend gemompel op onder de krijgers, die Gallash verge zeld hadden. Langzaam drongen zij op en reeds flitsten hier en daar de zwaarden uit de scheden. Aram begreep, dat hij snel moest han delen. „Terug daar!" donderde hij. „Nog één beweging en uw aanvoerder is er ge weest!" Zijn woorden misten hun uilwer king niet. Zwijgend weken de krijgers te rug. Plotseling wierp Aram zijn zwaard neer. greep zijn gevallen tegenstander in de borst en zette hem met één ruk op de benen. „Zo", zei hij, „en thans zult ge luis teren, naar wat ik u te zeggen heb, en waarvoor ge me daarnet niet de tijd wilde laten!" Adldas-,,2000" cl schroefdoppon, nieuwe verbeteringen, en. 62,50 Adldas-„Wembley" mei Adip.'in- noppennool.cn. 65,- Adidab-,.Europa Cup" met schroefdoppen. cn. G0,50 Adldas-„Rlo" met Adipan-noppenzool. cn. 51,SO Adidas-,.Santiago" met schroefdoppen. cn. 44,- Adldas-„La Paz" met blauwe noppenzooi. ca. 33,- Vraag Adidas Katalogus aan bij Importeur: ,J. van Kooyk. Postbus 27, /"vSöSSx Valkenswaard. A^ooon DODELIJKE ONGELUKKEN BARENDRECHT. De rijkspolitie te water heeft het stoffelijk over schot geborgen van de 51-jarige J. Janssen uit Zaltbommel. die vorige week woensdag na het spwngen van een kabel in het water werd geslin gerd tijdens sloopwerkzaamheden aan de Barendrechtsc brug. Het li chaam werd gevonden in de Oude Maas onder Rhoon. MONNIKENDAM. De 64-jarige uit Leeuwarden afkomstige mevrouw B. C. Rusch-Mulder is bij een auto-on geluk om het leven gekomen. Bij een inhaalmanoeuvre met haar perso nenauto verloor zij de macht over het stuur en kwam in de Trekvaart naast de E-10 tussen Monnikendam en Edam terecht. Haar echtgenoot kon tijdig uil het water worden ge red. SCHIERMONNIKOOG. De UK 77 heeft het stoffelijk overschot van de heer J. Drijfhout, kapitein-eigenaar van de begin vorige week vergane kustvaarder „Donau", opgevist. Het lijk is drie mijl noord-oost van het wrak aangetroffen. GRONINGEN. De 59-jarige com- pagne-arbeider C. van Echten uit Ruinen (Drente) is bij de Friesch- Groningschc suikerfabriek te Gro ningen verdronken. Dc man was uit gegleden en kwam via een bieten- goot in een waterreservoir terecht. ROODESCHOOL. Dicht bij het station in Roodeschool is het 2-jari- ge meisje Wia Sietske Wieringa door de trein Groningen-Roodeschool aangereden en aan de gevolgen overleden. DEN HAAG. De 88-jarige heer J. Blankespoor is dood in zijn woning aan de Pcilstraat in Den Haag aan getroffen. Dc man blijkt om het le ven te zijn gekomen door koolmon- oxydevergiftiging. NOORDWIJKERHOUT. In Noord- wijkerhout is de 88-jarige heer P. M. van der Weijden door onbekende oorzaak met zijn rijwiel onder het reehternchterwiel van een inhalende vrachtauto geraakt. De heer van der Weijden overleed vrijwel onmiddel lijk na het ongeval. TILBURG. In een ziekenhuis te Tilburg is overleden de zestigjarige heer A. Smulders uit die gemeente, die op 16 september op de Stokhas- seltlaan in zijn woonplaats met zijn fiets in botsing is gekomen met een personenauto cn daarbij ernstig werd gewond.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 2