Bij de kantonrechter: Bejaarde verdachte gaf getuige 'n stomp Nieuwe president Noord-Vietnam Egypte valt uit tegen Amerika Boek over honderdjarige middelbare school te Zierikzee Emotionele uitbarsting - Zaak werd geschorst ZIERIKZEE. 24-9. Ecu eenvoudige kwestie in verband met een overtre ding van artikel 24 van het regle ment polders en waterschappen heeft in de gisteren (woensdag)morgen ge houden strafzitting van het Kanton gerecht Zierikzee aanleiding gegeven tot een emotionele uitbarsting van de verdachte in deze zaak, de schaapherder J. M. R. te Zierikzee, die op zeker moment ztfn zelfbeheer sing verloor en de als gezworene van het Waterschap Schouwen-Duive- land gehoorde getuige J. K.» land bouwer te Oosterland, te lyf wilde gaan. R. zag nog kans de getuige een stomp te geven voordat de parket wacht en een voor een andere zaak opgeroepen politieman er in slaag den de opgewonden R. uit de zaal te verwijderen. De zaak tegen R. werd hierop onmiddelijk door de president kantonrechter mr. A. Veenhoven ge schorst en uitgesteld tot over vier weken. In de zitting van vorige maand had de kantonrechter eveneens tot aan houding besloten om enige getuigen op te roepen. De bejaarde R. moest voorkomen omdat hij nalatig ge- weestzou zijn bij het schoonhouden van een stuk sloot, nabij het oude stoomgemaal bij Ouwerkerk. R. ver klaarde ter zitting een onrechtvaar dige behandeling niet te kunnen ver dragen. Uit de verklaring van de ge tuige K., die als gezworene van het waterschap belast is met het toezicht op het schonen van de poldersloten, bleek dat R. het betrokken stuk niet in orde zou hebben gemaakt. Over een andere sloot, eigendom van de herder, bestond geen verschil van mening. De twist liep echter hoog op over een zogenaamd stuk boezem kade, eigendom van baron S. In ant woord op een vraag van de kanton rechter zei R. dat zijn pacht alleen de boezem omvat en niet de „kade". Advertentie De getuige K. merkte toen op dat de schapen van R. ook wel degelijk op de „kade" hadden gelopen, waarop R. in drift ontstak en zei „tot het eind te zullen vechten voor z'n recht" en een aanval ondernam op de ge tuige, waarop de zaak door de kan tonrechter werd geschorst. De koopman P. A. K. uit Nieuwer- kerk had op 16 juli op de Delings- dijk te Middenschouwen gereden met een voor de sloop bestemd bestelwa- gentje, waarvan de banden glad wa ren afgesleten. De officier van jus titie, mr. Th. Lebret, eiste een boete van f 150,- of 15 dagen. Het voertuig is inmiddels gesloopt en daarmee re kening houdend veroordeelde de kantonrechter K. tot een boete van f 80,- of 6 dagen. Lelijke valpartij door baldadigheid Twee zeventienjarige Zierikzeese meisjes, de MAVO-leerlingen J. C. H. en W. de W. kwamen op 15 juni van dit jaar op lelijke wijze met hun bromfiets ten val toen een eveneens brommende jongeman, W. M. M. v. d. H. uit Roosendaal, die de op één bromfiets zittende meisjes op het rij wielpad van de Hogeweg te Haam stede tegemoet kwam, het sturende meisje H. een duw gaf. De meisjes vielen en kwamen via de midden berm op de drukke rijweg terecht. Het ongeval liep nog vrij goed af omdat het tweetal het geluk had dat ze liggend op de weg in het drukke verkeer niet werden aangereden. Het ongelukkige duo werd door een pas serende automobilist, A. L. B. en de heer J. B. K., beiden uit Noordgouwe naar de dokter gebracht en zij ver bleven daarna nog enige tijd in het ziekenhuis te Zierikzee. B. had ge zien dat de jongeman op de brom fiets was verdwenen in de richting Burgh. Hij reed de knaap achterna, die daarna de moeite nam terug te komen om de gevolgen van zijn bal dadigheid zelf te kunnen zien. „Dit heb ik nog nooit meegemaakt", aldus de officier, die de houding van v. d. H. meer dan schandalig achtte. De officier eiste een boete van f 60,- of 6 dagen hechtenis en drie maanden ontzegging van de rijbevoegdheid - ook voor bromfietsen - onvoorwaar delijk. Bovendien zal de jeugdige Roosendaler een door de ouders in gestelde civiele vordering, groot f 135,- in verband met de geleden schade moeten betalen. De uitspraak was conform de eis. De kantonrech ter wees op het feit dat baldadigheid gevaarlijke gevolgen kan hebben en in dit geval heeft geledi tot veel pijn en narigheid. Op 24 juni van dit jaar kon een automobilist die reed in de richting van Zijpe in de kromming van Rijks weg 18 onder Oosterland maar op het nippertje een auto ontwijken die plotseling uit een uitrit de rijweg kwam opgereden. De bestuurder van de auto die zich plotseling de weg zag geblokkeerd was een politieman in burger. Aan de manoeuvre van het erf afrijden die fatale gevolgen had kunnen hebben had zich schul dig gemaakt de landbouwer M. van D. uit Rilland Bath. De officier acht te een ernstige correctie nodig: de eis was f 100,- of 10 dagen en zes maan den ontzegging van de rijbevoegd heid, voorwaardelijk, met een proef-r tijd van twee jaar. Mr. Veenhoven veroordeelde Van D. voor deze „dui delijke overtreding" conform de eis van de officier. „De Lichtboei" organiseerde geslaagde rolschaatswedstrijden op de Touwbaan ZIERIKZEE, 25-9. Een bottenvondst op het terrein van de Nutskleuterschool te Zierikzee gaf dinsdagmiddag aanleiding tot allerlei veronderstellingen en gissingen. De twee gevonden botten (zie foto) werden opgegraven door per soneel van de ZEGAM die grondwerk verrichtten in verband met de aan leg van centrale verwarming in de school. De beenderen, twee kaakbeen deren compleet met tanden en kiezen - werden schoongemaakt en kregen een voorlopig plaatsje in het speellokaal. Intussen bezint een deskundige zich over de eventuele betekenis van deze vondst en de herkomst van de botten, die waarschijnlijk behoren tot de stoffelijke resten van twee dieren van één soort, wellicht van paarden, maar mogelijk ook van rundvee. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). Vlotte bietenleveranties aan de haven van Bruinisse Die regenjas kan ik zei. wel waterdicht maken. Met Harmisol van mijn drogist. BOMBAY. In het midden van Bombay in India is een gebouw van vier verdiepingen ingestort. Na drie kwartier hard werken waren zestig mensen onder het puin vandaan ge haald. Vier werden toen nog ver mist. TALLASASSEE. Hevige regenval heeft in het noorden van Florida ernstige overstromingen veroorzaakt Het water heeft 26 bruggen meege sleurd.'De weerkundige dienst ver wacht dat de overstromingen nog ernstiger zullen worden dan die van 1964 in de V.S., waarbij toen vijftig mensen verdx-onken. BHOPAL. In midden-India is een bus in de rivier de Parvati gestort. Gevreesd wordt dat van de 72 in zittenden er 70 zijn verdronken. Vijf en een half uur na het ongeluk wa ren 22 lijken geborgen. Slechts de chauffeur en een passagier konden zich redden. SAN DIEGO. De Amerikaanse land-, zee- en luchtactie tegen de smokkel in verdovende middelen aan de Mexicaans-Amerikaanse grens heeft tot nog toe weinig marihuana opgeleverd maar wel stormen van protest van mensen die de grens overschrijden. GENEVE. In Afrika zijn op het ogenblik bijna een miljoen vluchte lingen en in de Arabische landen hebben 1.400.000 mensen uit Pales tina hun toevlucht gezocht. In kam pen in Zwitserland, Oostenrijk, West Duitsland en Italië verblijven 10.500 Tsjechoslo waakse vluchtelingen. CAIRO. Commando's van de Ara bische Sinai-organisatie hebben in de vorige nacht Russische Katyush- ka-raketten afgevuurd op Israëlische stellingen en munitiedepots in het frontgebied in Sinai. DJAKARTA. In oost-Java zijn 40 arrestaties verricht in verband met sabotage op uitgebreide schaal aan staatsplantages van suikerriet, spoor wegen en telecommunicatie-installa- ties, zo meldt het persbureau „An- tara". BRUSSEL. Voor het Hof van As sisen te Antwerpen is de "berechting begonnen van een 40-jarige Belg, „Peerke" Verhaert, die beschuldigd wordt van vier moorden, van wie een op een Nederlander, en brand stichting. ROME. Om de sociale onrust in het land tegen te gaan heeft de Ita liaanse regering voorgesteld de hu ren van alle arbeiders- en midden standswoningen een jaar lang te be vriezen. WASHINGTON. Het State Depart ment heeft laten weten dat er maar ongeveer 500 man Amerikaans over heidspersoneel, onder wie een hand jevol militairen, in Laos zijn. ring een „provocatie". ZIERIKZEE, 22-9. Door de leiding van „De Lichtboei" te Zierikzee werden op de Touwbaan, zeer ge slaagde rolschaatswedstrjjden gehou den, waarvoor bij de Jeugd een uit stekende belangstelling bestond Hieronder volgen de uitslagen: Al miljoenen kaarten verkocht voor Expo '70 UTRECHT, 24-9. Tot nu toe zijn al 6.5 miljoen toegangsbewijzen ver kocht voor de wereldtentoonstelling die op 15 maart 1970 in Osaka (Ja pan) wordt geopend. In Japan zelf begon de voorverkoop al bijna een jaar geleden. In maart startte de verkoop via de kantoren van de Ja panse luchtvaartmaatschappij en via reisbureaus in de Verenigde Staten en Europa. Costa Rica is het laatste land dat zich voor deelneming aan de Expo '70 heeft gemeld. Het totaal aantal landen bleef echter 77, aangezien Li banon zijn aanmelding heeft inge trokken. Half september waren al 71 landen druk bezig met de bouw van hun paviljoen. Men is inmiddels ook begonnen met de aanleg van mono- rail-verbindingen en rollende trot toirs tussen de verschillende pavil joens. Vreemd ongeluk CANBERRA, 24-9. De 41-ja rige constructiewerker Lam bert Boer uit de voorstad Hacket van Canberra is ern stig gewond door een vreemd ongeluk. Hij was aan het werk op de derde verdieping van een in aanbouw zijnd ge bouw in Canberra, toen hij door een zeven centimeter lange klinknagel in de slaap werd getroffen, vlak naast het oog. Een zes meter verder werkende collega was bezig met een klinkrevolver klink nagels in het metalen geraam te van het gebouw te schieten. Een daarvan drong niet in het metaal maar ketste af en trof Boer. Deze moest door de brandweer met een brancard uit zijn hachelijke positie wor den gehaald, waarbij pas nieu we schuifladders konden wor den gebruikt. De toestand van Boer is na een spoedoperatie bevredigend. Scheepvaartberichten Atys, 20-9 200 m. z. Adelaide. Ameland, 20-9 770 m. n.o. Kp. Natal. Esso Rotterdam, 20-9 New York naar Aruba. Gulf Swede, 20-9 pass. Takoradi naar Milfordhaven. Kara, 21-9 te Duinkerken. Kenia, 20-9 Singapore naar Perzische Golf. Zafra, 21-9 Portland Maine. Hoogstrate; 2. Coby Kenters; 3. Co- ra Krijger. Jongens van 12 en 13 jaar: 1. Han v. d. Zande. DODELIJKE ONGELUKKEN UTRECHT. In het akademisch ziekenhuis in Utrecht is in de vorige nacht de 20-jarige bouwvakarbeider M. de Kreij uit Tienhoven overle den aan de verwondingen, die hij za terdagmiddag bij een verkeersonge luk in -Utrecht opliep. BARENDRECHT. In het St. Cla- raziekenhuis in Rotterdam is de 60- jarige E. B. C. van de Stel uit Rot terdam overleden, nadat hij ruim een maand geleden gewond raakte bij een ongeval in Barendrecht, waarbij hij tijdens het oversteken van een weg met zijn bromfiets ge schept werd door een auto. VOORBURG. Op de Parkweg in Voorburg is de 24-jarige C. K. E., wiens woonplaats de politie niet be kend is, aangehouden, nadat hij de Voorburgse politie-agent H. J. Si- bers met een pistool had bedreigd. AMSTERDAM. De 24-jarige Lam- berta A. M. Elders uit Laren (N.H.) is in het IJ in Amsterdam verdron ken. De vrouw is met haar auto door het hek van de oude pontvertinding Falkenweg in Noord in de De Rui- terkade gex-eden. Advertentie Bartex is de fijnste snelscheercrême die ik ken. En nog de voordeligste ook! Babylijkje gevonden in afvoer van toilet AMSTERDAM, 24-9. In de afvoer van een toilet op de tweede etage van hotel Corner House aan de Nieuwezijds Voorburgwal in Am sterdam is gistermiddag het lijkje van een pasgeboren baby - een jon getje - aangetroffen. De ontdekking werd gedaan door een loodgieter, die was geroepen omdat het toilet ver stopt was. Het lijkje is overgebracht naar het sectielokaal aan de Over toom, waar een onderzoek naar de doodsoorzaak zal worden ingesteld. Kolendampvergiftiging BUITENPOST, 24-9. De 66-jarige mevrouw S. Iedema-Wiersma uit Buitenpost is in het Bonifaciuszie- kenhuis te Leeuwarden overleden aan de gevolgen van kolendampver giftiging waardoor zij in de nacht van 27 op 28 augustus werd verrast toen zij samen met haar echtgenoot enige tijd in de huiskamer verbleef. De man, de 70-jarige M. Iedema, overleed nog dezelfde nacht. Rijnzwemmer in Zwitserland gestart ZURICH, 24-9. Woensdag is de 28- jarige Westduitse zilversmid Klaus Pechstein bij Ilanz in Zwitserland begonnen aan een 21-daagse zwem tocht door de Rijn. Hij hoopt op 15 oktober in Rotterdam aan te komen, na een afstand van ongeveer 1200 km. te hebben afgelegd. Hij zal per dag zes tot acht uren in het water blijven en in die tijd gemiddeld dertig kilometer afleggen. Een rubberboot en een auto zullen hem op zijn tocht begeleiden. m Bij een ontploffing in een grote drukkerij te Chicago zijn woensdag minstens zes mensen om het leven gekomen en 30 a 40 gewond. 4 BRUINISSE, 23-9. De bietenleve ranties via de haven van Bruinisse zijn deze week vlot gestart. De eer ste vracht die over de weegbrug te Bruinisse werd aangevoerd was van de heer A. M. Geluk te Noordgouwe. De eerste vracht werd door zoveel andere gevolgd, dat het gereed lig gende schip, de „Josefine" van schip per C. Pecher uit Roosendaal (480 ton) 's avonds al was vol gereden. De meeste van deze bieten kwa men uit de Schouwse corridor, zij Advertentie Wastafel verstopt? Fifax lost op. Haal het even bij de drogist. Het boek werd gemaakt in op dracht van de Jubileumcommissie met steun van het departement en samengesteld door een redaktiecom- missie, met de oud-rector dr. J. J. Westendorp Boerma als hoofdredak- teur. Het veelzijdig werk geeft een boeiend beeld van een eeuw school leven. Het boek is verlucht met tal rijke - vaak unieke - foto's en ge drukt op kunstdrukpapier. Het telt bijna honderd pagina's en heeft als verrassing een grote „uittrekfoto", gemaakt bij gelegenheid van de ope ning van de nieuwe school aan de Manhuisstraat in 1938. Het werk kreeg een inleidend woord mee van dr. J. L. P. Brants, inspekteur van het voortgezet onderwijs. De hoofdredakteur wijdt een be langrijk hoofdstuk aan de Latijnse school, die bestond van 1304-1880 en sluit daarop aan met een opstel over de gemeentelijke H.B.S. (1869-1907). Belangrijk in het schoolleven waren uiteraard de directeuren. De eerste was G. Kok jr, die van 1869-1901 in de school de scepter zwaaide, ge volgd door J. A. de Bruyne (1901- 1921), o.m. bekend geworden door zijn boek: „De geschiedenis van Ne derland in onzen tijd 1848-1888". Eerï hoofdstuk is gewijd aan de Rijks H.B.S. (1907-1946), in het kader waarvan het licht valt op de direc teuren: ir D. J. Krijtbosch (1921- 1924), dr H. de Noo Bzn (1924-1932) en dr U. Schults (1932-1938). Onder de titel „Vier oudgedienden" schrijft M. J. Bij de Vaate over de lerai-en: drs Van der Molen, dr Klein Wassink, dr Röhner en mejuffrouw Oudemans, die vele jaren met hun zijn goed uitgegroeid en aanzienlijk hoger van gewicht dan vorig jaar bij de eerste leveringen, zodat een hogere opbrengst per ha. dan vorig jaar wordt verwacht. Van het gehal te is momenteel nog weinig bekend, maar gezien het gezegde, dat de „zon" voor de suiker moet zorgen, zouden de verwachtingen niet pessi mistisch behoeven te zijn. MOSKOU, 24-9. De Noordvietna- mese nationale vergadering heeft Ton Due Thang tot president van de democratische republiek Vietnam gekozen, zo meldt het Russische persbureau „Tass" uit Hanoi. Ngoe- jen Liong Bang is tot vice-president gekozen. voortreffelijke doceertalenten de school hebben gediend. Aansluitend daarop volgt een hoofdstuk van de zelfde schrijver, onder de titel: Sfeer, suiker en slik", waarin de „geest van het gebouw", vroegere studiereisjes naar Stampersgat (suiker) en de fietsreizen van buitenleerlingen wor den besproken. School in oorlogstijd Aparte vermelding verdient het hoofdstuk: „School in oorlogstijd", waarin dr Westendorp Boerma tal rijke, stilaan vergeten, bijzonderhe den over die moeilijke tijd heeft ver werkt. Dr Boerma diende de school van 1938-1967, eex-st als directeur, la ter als rector tot aan zijn pensione ring. Nadien wei-d hij opgevolgd door dx-s P. Vis, die een artikel wijdt aan de Rijksscholengemeenschap. Aparte hoofdstukken vx-oegen het lyceum (1946-1968) en „De mensen voor de klas", waarin ver-schillende leraren wox-den besproken, evenals de mede- wex-kers, o.w. wijlen de heer J. Holm, concierge en de toenmalige amanu ensis, wijlen de heer B. Vex-doox-n en hun respektievelijke opvolgers. Spe ciale aandacht wordt besteed aan de schoolstaking, die in 1951 uitbrak, als gevolg van het feit dat de bui- tenleex-lingen niet van de R.T.M.-bus gebx-uik mochten maken. Een aparte periode vormde de wa tersnoodramp en de tyd nadien, waarin diepte- maar ook hoogtepun ten vallen aan te wjjzen. In dit px*ettig lezend boek valt ver- der uiteraard de belangstelling op de beroemdste leerling van de school Meisje verkracht onder bedreiging met dolkmes UTRECHT, 24-9. De Uti-echtse re- chei-che heeft in de voi-ige nacht dr jongens van 15, 16 en 18 jaar aan gehouden nadat zij kort tevoren eer 19-jarig Uti-echts meisje onder be di'eiging met een dolkmes hadden verkracht. De jongens (een chauffeur, een scholier en een leerling-kok) maak ten kennis met het meisje in een Utrechts restaurant. Ze namen har mee in hun auto. Ondei-weg werd' ze aangehouden door de politie. LV chauffeur kon geen autopapieren to nen en ki'eeg de opdxacht daai-mer binnen een uur op het politiebux-eax te verschijnen. Zijn naam weid in middels genoteerd. De knaap kwam niet opdagen, maar op een van de politiebureaus kwam wel een meisje met haar ouders aangifte doen van aanlanding en verkrachting. Even later bleek dat het om hetzelfde meisje ging uit de gesignaleerde auto. Na de verkeerscontrole wai'er de knapen met het meisje naar een stil plekje op de Aziëlaan gereden. Drie Duitse dames omgekomen hij botsing HORST, 24-9. Op het krulspur Middenpeelweg - Griendtsveensew onder Horst is een Duitse personer auto door een vooiTangsfout in bo sing gekomen met een bestelauto u Belfeld (L.). De botsing was zo hevir dat van de drie inzittende bejaax-de dames, afkomstig uit Kx-efeld, twee op slag dood wax-en, terwijl de dei-ae dame zwaar gewond wex-d en op weg naar het ziekenhuis overleed. De slachtoffei's zijn de bestuui-sler van de Duitse personenauto, de 69- jarige mevx-ouw E. Muller-Jansen, de 71-jax-ige mevx-ouw G. Scholten-Goe de en de 69-jarige mevr. G. Peiltzer, allen uit Krefeld. NEW YORK, 24-9. Egypte heeft bij monde van zijn minister van buitenlandse zaken, Mahmoed Riad, in de algemene vex-gadering der Verenigde Naties een bittere aanval op Amei-ika gedaan. Het beschuldigde Washington er van dat het mede-vex-antwoordelijk is voor de huidige toestand in het midden-oosten. Minister Riad verklaax'de dat de Amerikaanse steun aan Israël op militair, politiek en financieel ter rein, terwijl Arabische gebieden be zet blijven, in strijd met het V.N.- handvest en schadelijk voor de vre de in het midden-oosten. Riad nam Amerika met name kwalijk dat het kortgeleden was begonnen met de levering van Phantom-vliegtuigen aan Israël. prof. P. Zeeman, Nobelpx-ijswinnaar in 1902 en wex-eldbekend geworden door de ontdekking van het Zeeman- effekt. De oud-leei-ling H. Doeleman wijdt een artikel aan het schoolblad „Contact", opgericht in 1924 en nog altijd bestaande. De schoolfeesten horen er natuux'lijk ook bij. Ze wor den bespx'oken in een feestelijk stuk met dito plaatjes van verschillende schoolavonden. Aan het boek leverden verder een bijdrage de oud-leex-lingen: J. Pot (het ax-tikel stamt uit 1949), W. A. Rensen, mevrouw M. J. Keuning-Is- tha, G. J. Voi-stheuvel Labi-and, me vx-ouw E. Bosse-Zoeter en mevx-ouw M. G. Smit-van Wavex-en. De lex-aar Nederlands E. Leeflang ploos honderd jaar notulenboeken na en vex-zamelde een serie unieke uitspraken, tijdens leraarsvergade ringen, die kwistig door het boek zijn heengestrooid. Eindexamenkandidaten Het werk bevat verder de namen van alle docenten, die ooit aan de school les gaven of er thans aan ver bonden zijn en de namen van alle geslaagde eindexamenkandidaten in de verschillende afdelingen. Ook voor niet-insiders bevat het boek talrijke interessante bijzonder heden, want een school als de onder havige heeft uitex-aax-d talrijke dra den, die hem met de gemeenschap verbinden. Een waardevol boek in de reeks over Zierikzee verschenen werken en uiteraard bijzonder passend in het kader van de eeuwfeestviering van de school, die op handen is. Een illustratie uit het boek. Een fragment van de binnenstad rond de tijd, dat de thans jubilerende school van start- ging. Flitsen uit het buitenland TEL AVIV. In de hoogvlakte van Golan, ten noordoosten van Koenei- tra, zijn bij twee aparte vuurgevech ten twee Arabieren gedood door Is raëlische patrouilles. Er werden twee Sowjet-Russische geweren, mu nitie, een anti-tankgranaat en raket ten bij de lijken aangetroffen. TEL AVIV. Er stroomt weer wa ter door het Ghor-bevloeiingskanaal in Jordanië, dat deze zomer twee maal zwaar door Israëlische lucht aanvallen is beschadigd. Dit is een gevolg van een besluit van Israël de herstelwex-kzaamheden ongemoeid te laten. Meisjes van 6 en 7 jaar: 1. Anita van Leeuwen; 2. Jetty v. d. Werf; 3. Lia Willemse. Jongens van 6 en 7 jaar: 1. Leo Oosse; 2. John van Lingen! 3. Johnny Wisse. Meisjes van 8 en 9 jaar: 1. Anja Lagrauw; 2. Anja Stoutjesdijk; 3. Quirien van Dijke. Jongens van 8 en 9 jaar: 1. Wim de Boer; 2. Rini de Looze; 3. Jan de Boer. Meisjes van 10 en 11 jaar: 1. Yvon ne Yzebout; 2. Annette de Vlieger; 3. Ellen Brenk. Jongens 10 en 11 jaar: 1. Kees Jan de Oude; 2. Tonnie Schults; 3. Kees Boot. Meisjes van 12 en 13 jaar: 1. Anke „Honderd jaar blokken" ZIERIKZEE, 24-9. Onder de titel „Honderd jaar blokken" - „Van Hogere Burgerschool tot Rijksscholengemeenschap" is by de Drukkerij v/h Laken- man Ochtman te Zierikzee een boekwerk verschenen over de geschiedenis van de in oktober 100 jaar bestaande middelbare school te Zierikzee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 4