Pullman tilt zwaar aan kwaliteit óók voor zijn lichtgewichtmatras Omdat de grimmig-koude dagen weer op komen dageir Daarom! De meeste mensen laten hunantraciet nu atbezorgenBinnen is binnen- redeneren zij -ên je hoeft'je nergens meer drukom temaken PULLMAN*; VERLICHTINGEN! Fa. S. A. van Gastel Zoon Drukwerk voor handel en industrie: L 0 Bij Pullman gaat vermindering van het gewicht niet ten koste van kwaliteit. Ook de Butterfly lichtgewicht- binnenveringmatras is een échte Pullman met hoogkwalitatief binnenwerk. Onvermoeibaar veerkrachtig voor heerlijke, gezonde ondersteuning. De Butterfly weegt 1 /3 minder dan andere Pullman binnenveringmatrassen, maar heeft dezelfde enorme draagkracht. Hoe dit bereikt wordt? Door het gebruik van absoluut gelijkwaardige doch minder zware afdekmaterialen. Op het interieur van elektrisch geharde veren worden een stevige laag sisalvezels een warme deklaag van 2 cm dikke soepele polyether een toplaag van 1 cm dikke polyether - voor het doorstikken - aangebracht. De Pullman Butterfly is verkrijgbaar in elke gewenste maat! Bekleding: prachtige damast in blauw, beige of apricot naar keuze. Met een Pullman Butterfly kunt u alle kanten uit. Ook letterlijk. De 1-persoons uitvoering weegt nauwelijks 14 kg. Voor inlichtingen en folders: N.V. PULLMAN Matrassenfabrieken - Zwijndrecht Drogisterij en Parfumerie Havenpark 32 Zierikzee Telefoon 2361 Naast onze beroemde huizen „Orlane" en "Lancöme" hebben we hieraan toegevoegd „Shiseido", op twee na het grootste concern ter wereld, met 200 doktoren voor controle! Hierin hebben wij een specifieke aanbieding. Nu kunt u voordelig baden en douchen met Sjoep! Grote plastic flacon f 3,05. Op de laatste Parfumerie beurs kochten we de nieuwste snufjes. Het beste- en meest gesorteerde adres voor uw Parfumerieën, Toiletartikelen, Specialité's en Verband- artikelen. Vorige week NIEUW op de BEURS in Utrecht NU reeds voorradig bij WELTEVREDEN Hanglampen Wandlampen Olielampjes Tafellampen Staande Schemerlampen Appelmarkt 8 ZIERIKZEE Telefoon (01110) 2805 zeker van warmte.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 9