Inbreker met vakantie Excursie van Pomona-leden naar moderne fruitteeltbedrijven Onderbroken graanoogst werd beëindigd PlJl'Oljjrengï Zonnig weekeinde gaf drukte in Westhoek ZIER1KZEESUHU NIEUWSBODE Dinsdag 9 september 1969 Nr. 20265 Fruitkwekers waren afwisselend dagje uit Graan geborgen in de silo's BUKGH, 8-9. Wanneer een fruit kweker 5000 boompjes van 1 jaar oud op goede vruchtbare grond (één hectare groot) plant dan moet hy reeds in het tweede jaar 3 kg appels van dat boompje plukken en in het daaropvolgende jaar 10 kg. Dit houdt in dat hy in het tweede jaar 15.000 kg en in het derde jaar 50.000 kg van die hectare zal oogsten. Dit aller nieuwste op fruitteeltgebied was de aanleiding voor een 14-tal leden van Pomona, de Vereniging van Oud- Leerlingen der Tuinbouwschool, dit „wonder" te aanschouwen. Ze bleven voor het eerste bedrijf in de buurt, want deze proef ligt te Anna Jacoba Polder op het bedrijf van de heren Van Dijke, De Jager en Klompe. Gezien de enorme in vesteringen die een dergelijk bedrijf vraagt, kreeg men steun van de E. E.G. Het bedrijf is 15 hectare groot. Rekenen we even snel door dan moet hier in het derde jaar 750.000 kg fruit af komen. Een toekomst beeld zegt ons dan dat een paar honderd van die bedrijven in Ne derland voldoende zijn om aan de vaderlandse vraag te voldoen. Daar er de laatste jaren bijna geen ex port naar het buitenland meer ge weest is van grote kwantums appe len omdat ook deze mensen zelf zijn gaan telen en omdat Frankrijk en Zuid-Amerika en Australië over grote voorraden beschikken die frank en vrij Nederland binnenko men, moet er op gerekend worden dat meer dpn 90 pet. fruittelers in on sland een ander bestana moeten gaan zoeken. Dit zijn dorre cijfers met een grote achtergrond, want de fruitteelt, een langzaam maar zeker tanend ebron van inkomsten gaat dan zo goed als verdwijnen. Behalve dan de appel-„fabrieken" waar der mate grote massa's geteeld worden aan kleine boompjes dat zelfs het kundigst ewerk in de teelt, het snoeien, tot het verleden gaat beho ren. 1000 boompjes In Anna Jacoba Polder dan ston den „nog maar" 4000 boompjes op een hectare. Ze waren volgens een 3 rijen-systeem geplant, dus drie rijen appelen, een groenstrook en weer drie rijen appelen enz. Alles op IX natuurlijk en in de hoofdrassen Cox's Orange, Delicious, Goudreinet en Winston. De Cox's-en waren zo groot dat ze reeds waren geplukt. De plantafstand was 1 \Vz voor de Cox's en 1 1 Yt voor de Golden Delicious. Het maaien van de groen stroken is geen probleem want het kan in 1 dag gebeuren in deze 15 hectare. Door het enten op een hoge poot en het direct uitbuigen is de boom direct vruchtbaar en de groei er praktisch uit .Dit alles werd de Pomona-mensen voorgehouden waai de hoofdassistent van het consulent- LAND- EN TUINBOUW Goed herstel Belgische landbouwhandel BRUSSEL. 8-9. Een eerste paniek die in Belgische landbouwkringen ontstond na de devaluatie van de Franse frank is overwonnen. De Bel gische handel in landbouwproduk- ten blijkt zich over het algemeen goed te hebben hersteld van storin gen die de devaluatie aanvankelijk teweeg bracht, zo meldt „De Stan daard". De beslissingen van de Europese ministerraad na de devaluatie van de Franse frank compenseren het devaluatie-effect weliswaar niet vol ledig, doch de uitvoer van Belgische landbouwprodukten blijft gunstig evolueren. Voorzitter Gew. Raad Landbouwschap Het bestuur van hat landbouw schap heeft in zijn dezer dagen ge houden openibare vergadering be noemd (tot voorzitter van de Gewes telijke raad voor Zeeland, de heer ir. J. Prins te Goes en tot diens plaats vervanger de heer P. Minnaard te Goes. CAMDEN. In de Amerikaanse stad Camden, waar reeds enige tijd ras- senonlusten woeden, is een scherpe controle ingesteld op het bezit van wapens. Op de foto: vier jonge ne gers worden geboeid weggevoerd na dat in de kofferruimte van hun auto een geladen geweer was gevonden. schap Zeeland, de heer J. A. v. d. Weel, een toelichting bij gaf. Ge constateerd werd dat inderdaad aan deze jonge, nog maar kleine bomen, het vereiste aantal kilo's hing. Veilingbezoék Vandaar werd naar ijnaart gere den om de veiling „Noord West Bra bant" te bezoeken. Een prachtige, moderne veiling met alle apparatu- de appelen de kisten of de grotere ren zoals de „waterdumper" waarin verzamelkisten van 300 kg verlaten en van alle residu's worden ontdaan. Ook de sorteermachine, een enorme Greefa, voldoee aan de hedendaag se eisen. De geheel geautomatiseerde gascellen kunnen elk 250 ton fruit bevatten. Momenteel stonden deze cellen -leeg behalve een enkele die hal gevuld was met kersenbonbons. Voor de fruittelers uit de Noord westhoek van Brabant een prachti ge veiling waar ze terecht trots op kunnen zijn. De rondleiding in de veiling werd toegelicht door de heer J. Blok, hoofd-ass. bij het consu lentschap. Een ander tweejarig bedrijf, wat minder groots van opzet was dat van de heer J. de Leeuw te Zevenberg- senhoek. De plantafstand bedroeg SPORT ZIERIKZEE. 8-9. Op zaterdag 30 augustus en 6 september op de ten nisbaan „West-Rah" te Oude Tonge een tennistournooi gehouden om het jeugdkampioenschap van Goeree- Overflakkee en Schouwen-Duive- land. De deelnemers kwamen uit: Oude Tnoge, Melissant, Zierikzee en Brouwershaven. In het totaal 9 he ren en 11 dames. De uitslagen zijn als volgt: Heren: 1. Ger den Reijer, Zierik zee; 2. Feijko Postma, Zierikzee; 3. Piet van Dijke, Oude Tonge; 4. Bert Leeuwe, Zierikzee; 5. Iman v. d. Bijl, Brouwershaven; 6. Joop de Koeier, Brouwershaven; 7. Hans Pols, Zie rikzee; 8. Peter de Koeier, Brou- VOETBAL Toen 8 minuten voor tijd het zeer geringe aantal toeschouwers het veld al begon te verlaten omdat DFS een 3-0 voorsprong had, schoot Hoofd plaat in twee minuten tweemaal raak waardoor het nog even span nend werd. Doch verder liet de thuisclub het niet komen en zo won DFS de eerste competitiewedstrijd met 3-2 ofschoon deze voorsprong veel groter had kunnen zijn. De thuisclub speelde in een for matie die maar zeer weinig afweek van die van het vorig seizoen. Al leen stond Schoonaard weer onder de lat. In de 8e minuut trok Piet Koek vanaf de vleugel hoog en kei hard in de uiterste hoek (1-0). Bij na was het 2-0 toen de rechtsback in uiterste nood rakelings langs zijn eigen doelpaal schoot. De links- en rechtsbuiten van Hoofdplaat hadden weinig geluk toen ze beiden tegen de paal en in handen van Schoonaard schoten. Toch had DFS in de eerste helft een grote meerderheid aan de dag gelegd, doch de versterkte Hoofdplaatverdediging liet geen steek vallen. Een paniekerig gedoe ontstond voor het DFS-doel toen enige missers van de doelman bijna doelpunten voor de tegenpartij op leverden. Na de rust overweldigde DFS de geel-zwarten volkomen doch kwa mniet verder dan een kogel van Piet van Aartsen en een afgekeurd gel uit een vrije trap tipte de doel- doelpunt van Rini Dijkman. Een ko- man van Hoofdplaat maar net over de lat. Hieruit kopte Nico v. d. Graaf maar net naast. Uit èen korte voor zet vanaf de doellijn wist een dei- backs niets anders te doen dan de bal met de hand weg te slaan en uit de toegestane strafschop schoot Toon Rijnberg DFS naar 2-0. Geen mi nuut later passeerde Toon Rijnberg 4 tegenstanders om dan vanuit de passeren (3-0). In het laatste kwar- scherpste hoek ook de doelman te tier schakelde DFS terug naar een 3Vz 1 Yz en de bomen (type IX) staan op grond met een afslibbaar van 35 pet. Veel aandacht is hier aan de bestuiving besteed. Ook hier al in het tweede jaar bomen met 3 en 4 kg. appelen. De rest van de dag werd de fruit teelt vaarwel gezegd en eerst een boottocht door de Biesbosch ge maakt. De „Zilvermeeuw", vertrok ken vanuit Drimmelen, had bij het abnormale lage water af en toe moeite om de Biesbosch-wateren die tot slootjes waren gereduceerd, te doorvaren. Toch wel een tocht die apart door het 3 meter hoge riet. Via „Spijkerboor" en „Keesjes Killeke" werd de Amer weer bereikt. In Drimmelen werd het schip verlaten. Vandaar naar Hilvarenbeek gere den om een kwartiertje in het leeu wenpark „De Beekse Bergen" té vertoeven. Nog nooit zijn Wester- schouwse fruitkwekers zo dicht bij de koning der dieren geweest als de ze groep. Intotaal werden 49 dieren van vlakbij aanschouwd. Een enkel dier waagde een oogje aan de appel en peremensen doch verder kwam het niet. De dag werd besloten met een di ner in hotel De Klok te Breda. Om streeks half elf arriveerde Pomona weer in Burgh en Haamstede. wershaven; 9. Adriaan Kaptein, Oude Tonge. Dames. Poul A: 1. Maddy van Sluis, Brouwershaven; 2. Marlies Afcsendorp, Zierikzee; 3. Cornée Kap tein, Oude Tonge; 4. Mieke Slager, Brouwershaven; 5. Ineke Heester man, Melissant. Dames. Poul B: 1. Nelleke Drij- gers, Brouwershaven; 2. Jeanet de Koning, Oude Tonge; 3. Jelly Pom- per, Zierikzee; 4. Lien v. d. Bijl, Brouwershaven; 5. Marianne den Boer. Brouwershaven; 6. Annemieke v. d. Werf, Melissant. Uitslagen finale wedstrijden A en B: 1. Maddy van Sluis; 2. Nelleke Drijgers; 3. Jeanet de Koning; 4. Marlies Assendorp. lager tempo en daardoor rukte Hoofdplaat naar vqren. Door twee grove verdedigingsfouten kon Mar tens in de 82e en 83e minuut de ach r terstand verkleinen tot 3-2, doch verder liet Jaap Rijnberg en zijn mannen het niet meer komen. Advertentie in de huid gezondheid en zuiverheid UTRECHT. De afdeling Utrecht van de Politieke Partij Radicalen heeft een zwarte lijst opgesteld' van zestien Utrechtse pensions voor bui tenlandse werknemers, die naar haar oordeel ronduit slecht zijn. Prehistorische grotten ontdekt DJAKARTA, 6-9. Een groep Aus tralische en Indonesische onderzoe kers heeft in Zuid-Celebes grotten ontdekt die, naar zij geloven, vijf tot zesduizend jaar geleden door men sen zijn bewoond, zo heeft het Indo nesische persbureau Antara meege deeld. Behalve muurschilderingen van wilde zwijnen en kippen zijn ge raamtes, potscherven en stenen en benen voorwerpen aangetroffen. De vondsten worden nader bestudeerd door de Gadja Mada universiteit in Djokjakarta. De Ausraliërs zoeken naar be wijzen van mogelijk verband tussen de prehistorische cultuur op Zuid- Celebes en die van Australië. VOETBAL Dreischor H-Hansw. Boys UI 5-2 De reserves van Dreischor zijn zondag de nieuwe voetbalcompetitie goed begonnen en Hansweertse Boys III werd al meteen met een 5-2 ne derlaag naar huis terug gezonden. Het duurde ruim 25 minuten eer er een doelpunt te noteren viel. J. Voshol van de bezoekers kreeg toen een strafschop toegewezen, welke hij prompt benutte (0-1). Dreischor kwam na een half uur gemakkelijk en goedkoop aan de gelijkmaker toen A. Steur de bal in eigen doel werkte (1-1). Nog juist in de eerste speelhelft maakte Winus Overweel voor de blauw-witten opnieuw een doelpunt en dat betekende 2-1 voor Dreischor. Na de rust duurde het een kwartier eer er weer gescoord werd en door toedoen van J. Goe- mans werd het 3-1. J. Voshol maakte er 3-2 van doch Rinus Mol zorgde op zijn beurt voor 4-2 .Kort voor het einde slaagde Winus Overweel er nogmaals in om de Hansweertse doelman te passeren en in deze stand kwam geen verandering meer. Brouwcrshaven-Kruiningen 2-1 Brouwershaven zorgde in haar eerste thuiswedstrijd voor een aan gename verrassing door het sterker geachte Kruiningen beide puntjes afhandig te maken. In deze vaak boeiende strijd gaven beide partijen elkaar bijzonder weinig toe. In de eerste helft, toen zij de wind in de rug hadden, slaagde Kruiningen er in een 1-0 voorsprong te nemen. Uit een goed opgezette aanval bracht Rinus v. d. Weele na de hervatting de balans weer in evenwicht (1-1). Toen een ieder er al op rekende dal dit ook de einduitslag zou gaan wor den wist Rien de Boer kort voor tijd het winnende doelpunt te scoren (2-1). Wolfaartsdyk II-ZSC 2-3 In de le helft zag het er nog lang niet naar uit dat beide puntjes mee naar Scharendijke zouden gaan. On danks een groot veldoverwicht slaagden de rood-witten er in het eerste half uur van de wedstrijd niet im om een bres in de verdediging van de thuisclub te slaan. Het begon er zelfs donker uit te zien toen Wolfaartsdijk twee scoringskansen wist te benutten waardoor de rust met 2-0 inging. Na de rust wisten de rood-witten zich keurig te her stellen. Cor Hillebrand verkleinde met een kopbal de achterstand tot 2-1, waarna de 51-jarige oude EDO- speler Lasschuit voor 2-2 zorgde. De goed doorzettende Cor Kloet bracht hierna een Wolfaarlsdijkse verdedi ger zo in het nauw dat hij in eigen doel scoorde (2-3). ROTTERDAM. De Rotterdamse recherohe 'heeft drie jeugdige Rot terdammers 'in de 'leeftijd van 18 tot 21 jaar gearresteerd in verband met een grote serie inbraken iin Rotter dam, Schiedam en "VUaardingen. Het "drietal heeft bekend het afgelopen jaar 'in deze plaatsen veertig inbra ken te hebben gepleegd in winkels, woonhuizen en pakhuizen. MARKTBERICHTEN Aardappelbeurs Rotterdam ROTTERDAM, 8-9. Klei-aardap- pelen voor het binnenland: Bintje 35 m mopwaarts f 16,00; Bintje 40 mm opwaarts f 16,50-17,00; Bintje 50 mm opwaarts f 17,00-17,50; Eigenheimers 40 mm opwaarts f 22,00-22,50. Klei-aardappelen voor de export: Bintje 35-55 mm f 16,00-17,00; Bintje 50 mm opwaarts f 17,00-17,50. Voer-aardappelen f 5,00. Stemming: binnenland en expoi't rustig. Prijzen (excl. omzetbelasting) vast gesteld per 100 kg af bedrijf op auto volgens kwaliteitseisen binnenland c.q. export. door B. J. ten Wesepe Tal komt overeind. „In orde, me neer. Daar heb ik m'in mannetje voor; m'n advocaat ;in Mokum. Die 'knapt dat wel voor me op, als ik een boökiie open dbe over hoe men mij hier vannacht heeft behandeld. Ik heb hier geen strafbaar feit gepleegd en dus wens ik met rust te worden gelaten. Odk door de veldwachterij 'hier. Ik hoop, dat ddit goed duidelijk is? Voor wat de resterende dagen betreft. En voor de rest wens ilk u een goed'e morgen." Even later 'loopt Sjaak Tal weer in de zon en fluit een vrolijk deun tje. Althans hij is vrolijk. Dat hij verschrikkelijk vals fluit, horen en kel een paar voorbijgangers, die ge schrokken blijven staan en hem misprijzend nakijken. .Maar daar 'heeft Sjaak geen erg iin. Hij heeft die dorpssmeris eventjes goed op z'n nummer igezet. Ondanks alle na righeid van de afgelopen nacht is zijn dag nu goed. Zelfs het verlies van de zak met juwelen neemt hij sportief op. Beter dat dlie sufferd nu vastzit, dan Sjaak Tal. Had-ie met z'm klavieren maar van die glasies af moeten blijven. Truusje van Duinkerken hoort in hotel-café-restaurant „De Heid'e" bij stukjes een beetjes, wat ei- in de af gelopen nacht is voorgevallen. Zo ongeveer de hele politiemacht van Heidenrijk ils op de been geweest en heeft achter een beruchte inbreker aangezeten. Een inbreker, die zijn buiib indertijd Jhi'er Sn Heiden rijk heeft verstopt. Truusje luistert en knikt en geelt eenlettergrepig commentaar. Het zal haar een zorg zijn. Wat er 's nachts in ihet bos gebeurd', initeresseerd haar WESTHOEK. 8-9. De landbouwers hebben de afgelopen week dankbaar gebruik gemaakt van het mooie weer om het nog te velde staande graan te oogsten. De door een byzonder natte regeuperiode onderbroken oogst kon dus worden afgemaakt en de combines, nog zwaar onder het stof van de zo ontydig beëindigde dorsperiode, kwamen de velden weer opgereden om het werk weer te be ginnen. Het weer bleef voortreffelijk en zaterdag was hei gebeurd met de werkzaamheden. Het graan was ge borgen en opgeslagen in grote silo's. De opbrengsten zijn meegevallen, hoewel de wintertarwe beter uit de bus is gekomen dan de zomertarwe. Een stoppelland bleef over, waar hier en daar de groenbemesting om hoog schiet bevrijd van het overkoe pelende graan. Ook de stoppelploeg deed zijn dienst en het herfstbeeld heeft nu meer dan duidelijk de over hand gekregen. WESTHOEK, 8-9. De nazomer zorgde voor een aangename,verras sing in de vorm van een stralende zaterdag en zondag. De gevolgen bleven niet uit, want een groot aan tal eigenaars van tweede huisjes en zomerhuizen trok reeds vrijdag naai de kust en ondervond daar in de av.ond moeilijkheden voor het veer Anna Jacoba-Zijpe. Daar moesten sommige automobi listen één of twee ponten wachten. Zaterdag zette de tocht naar de kust zich voort en weldra bleek dat de nog geopende middenstandszaken (sommige zijn al met vakantie) hier niet tegen opgewassen waren. Er waren bakkers zonder brood en sla gers zonder vlees, doch met blik en verpakt brood kwam toch nog ieder aan zijn trekken. Het strand trok velen en het was heerlijk toeven voor duizenden, waarbij zich zondag ook nog massa's dagjesmensen schaarden. Opnieuw een zomerse aanblik hetgeen ook de gevulde par keerterreinen duidelijk demonstreer den. Dat de herfst nadert is duidelijk te bemerken aan de al wat killer wordende avonden en zoals de Westhoekers al jaren zeggen: „Met Burghse markt gaat om zeven uur de lamp aan". De dagen worden kor ter en weldra zal ook de laatste toe- nauwelijks, wa.n.t 's nachts zal ze ei- vast niet komen. Ze is doodsbang v.oor aanranders, want daarover lees je zo vaak .in de kramt. Daarom komt ze er zelfs overdag wiet in haar eentje. En zeker wiet in de vakantie- tijd, want dan ziit er van alles tussen In het restaurant komen ook wel eens van die handtastelijke jonge lui, zomergasten, die blijkbaar van meniilng zijn, dat ze zich buiten hun woonplaats meer mogen permiteren. Iw zulke gevallen laat Truusje mer ken. dat ze er vast wiet van gediend is. Want Truusje is een heel serieus meisje. Bovendien heeft ze nu een vriend en Frans is een aardige, nette jongen, wiens zoenen wel erg vurig zijn en haar soms in verwarring brengt, maar die voor het overige in- en In-keurig is. Een fijne reis naar Arnhem en daar lis ze voor het eerst van haar leven dim de bioskoop geweest. Geweldig* zoiets. Met open ogen heeft ze itwee uur naar de flit sende beelden gekeken. Ze heeft er van gedroomd. En ook van Frans die zo aardig voor haar ds geweest de hele dag. En wiens kussen ze wel prettig vindt, al bezorgen ze haar hartkloppingen en wilde verlan gens, die ze tot nog /toe wiet gekend heeft. Al was ze heel voorzichtig, want moeders stelregel als altijd, alle man nen zijn. onbetrouwbaar. Doch al spoedlig kreeg ze vertrouwen in de vlotte, altijd vrolijke vertegenwoor diger. Maar vanmorgen heeft iedereen de mond vol over de gebeurtenissen der afgelopen nadut. Truusje bedient de klanten, luistert en knikt. Ja. het geeft een hele opschudding, want zoi'els is sinds heugenis nog niet ver toont in Heidenrijk. Maar de dader Inmiddels zijn diverse landbou wers begonnen met het rooien van de aardappels. Het lijkt er op dat de teelt dit jaar een geheel ander karakter gaat krijgen dan vorig jaar omdat de prijzen aanmerkelijk beter liggen dan in 1969 en daardoor is het aanbod kleiner. Het zware graanverkeer op de we gen is van de baan. De tractoren die de lasten graan naar de opslagplaat sen trokken krijgen weer even rust en zullen het pas weer druk krijgen bij het begin van de bietenoogst. De combines worden schoon gemaakt en als het ware in het vet gezet om pas over 11 maanden weer uit de schuur gereden te worden. Een periode van grote drukte is voor de boer voorbij en het herfst werk staat voor de deur. Een periode van mooi weer kan hem daarbij zeer behulpzaam zijn. Lege i>elden en akkers (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). rist huiswaarts zijn gekeerd. Het zondagse bezoek bij mooi weer zal echter blijven, daar zijn de verbin dingen te gemakkelijk voor gewor den. Diplomaten bezoeken stierenkeuring LEEUWARDEN, 6-9. Diplomatieke vertegenwoordigers in, Nederland van 25 verschillende landen, onder wie 15 ambassadeurs, komen woensdag 10-september op bezoek bij het 90- jarige Fries Rundveéstamboek dat op die nag in de Frieslandhal te Leeuwarden zijn grote jubileumstie- renkeuring houdt. De diplomatieke vertegenwoordigers reizen met een speciale bus uit Den Haag naar Leeuwarden onder geleide van een motorescorte. Prins Claus opnt Zeister slot DEN HAAG. 8-9. Z. k. h. prins Claus heeft het voornemen op woensdag 8 oktober het silot te Zeist officieel in gebruik ite stellen. Het Zeister slot dateert uit 1686. Het is geheel gerestaureerd en zal als cul tureel centrum ten dienste staan van de bevolking van Zeist en> voor 'het 'houden: van congressen en ontvang sten. 30 hebben ze in z'n kraag gepakt. Bij het opgraven van een zak juwelen betrapt. Hij zit nu in het politiebu reau. Ze zeggen, dat het een jonge man is, maar ihet moet een beruchte Amsterdamse inbreker zijn. Maar goed. dat ze hem nu hebben. Die zal wel een heel poosje opgeborgen wor den Ja, in Heidenrijk had men stof itdt praten. Het middagblad heeft al een uitgebrei'dt verslag van de af faire en zelfs de initialen van de arrestant: F. V. uit Utrecht, van be roep vertegenwoordiger. Hé, dat is eigenaardig! Iedereen had 'het over een beruchte Amster damse inbreker, want de juwelen zijn afkomstig van een inbraak in een Amsterdamse juwelierszaak. En nu blijkt de arrestant een Utrechte naar te zijn. Heeft die krant het dan mis? Maar er staat toch duidelijk: „Naar wij van de groepscomman dant dér Rijkspolitie te Heidenrijk vernemen Truusje heeft even gelegenheid om snel een blik in de krant te slaan F. V. En een Utrechtenaar En een vertegenwoordiger Er rinkelt een alarmschéiletje bij Truusje. Want dé aardige jongen, waarmee ze gisteren uit geweest is. heeft dezelfde initialen: Frans Vlas- ma F. VEn hij komt uil Utrecht en is vertegenwoordiger. Ze heeft het gisteren immers zelf ge zien op zijn rijbewijs? En op zijn pas? Hij had immers gevraagc., of ze niet eens een keer met hem mee wilde naar Duitsland, maar Truusje 'heeft geen pas. Wat moet ze er mee? Toen heeft Frans zijn pas laten zien. Met zo'n zwart boekje moclvt je nu de grens over. (Wordt vervolgd) TENNIS Wedstrijden om het jeugdkampioenschap van Schouwen-Duiveland en Goeree-Overilakkee DFS—Hoofplaal (na 3—0 voorsprong) eindigde in 3—2 FEUILLETON

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 7