Zeeuwse gemeente-ambtenaren hielden bondsdag op Schouwen-Duiveland Ruimtevaart tentoonstellingen STREEKNIEUWS Verdeeldheid onder Islamitische landen Politie en kunstenaars raakten slaags Russische en Chinese leiders zullen elkaar na vijf jaar ontmoeten in Hanoi Verslechterende toestand in Belfast Politie houdt drie brandstichters aan ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Vrydag 5 september 1969 Nr. 20263 ZIERIKZEE, 5-9. Na een onderbre king van vijf jaar werd de provin ciale bondsdag van de afdeling Zee land van de Nederlandse Bond van Gemeente-ambtenaren weer gehou den op Schouwen-Duiveland. Een 50-<tal deelneemsters en deel nemers verzamelden zich in restau rant Concordia te Zierikzee, .waar zij door de presidente van de onder- ajfdi, Schouwen-Duiveland mej. Al C. Houtman welkom geheten werden Mej. Houtman deelde in 'haar ope ningswoord mede, dat deze dag voornamendijik in het westen van Schouwen-OuiveLandi doorgebracht zou worden. De route, dlie met eilgen wagens plaats vond, ging via Schud- debeurs, Noorckgouwe, Zonnemaire, Brouwershaven, Scharendijke. In Scharendijke werd 'het voorlich- triitgscen/trum door de heer M. C. Vos, waterbouwkundig opzichter, op uitvoerige en duidelijke wijze voor- Lichïkvg gegeven over de afsluiting van het Brouwershavensegat en de voorbereidende werkzaamheden van de afsluiting van de Oosterschelde. In Renesse bezocht het gezelcchap het iterrein rondom slot Moermond en begaf zich vervolgens naar res taurant „Avenue" voor 'het gebrui ken van een uitstekende lunch. Rondvaart Hierna begaf men zich op weg vla Renesse, Haamstede en Burgh naar het haventje van Burghsluis, waar men ziah aan boord begaf van de rondvaartboot van de Fa. Krijger. Dc boottocht bracht het gezelschap naar de werkzaamheden van de Del tawerken op de Roggeplaat en in de Scholphoek. Bij de terugkeer in de 'haven sprak de heer H. Serab- bitnig, voorzitter van de afdeling Zeeland een dankwoord voor deze bijzonder goed geslaagde provinci ale bondsdag, hoewel hiermede nog EINDHOVEN, 4-9. Met medewer king van de NASA en van het „Na tional Air en Space Museum" in Washington gaat Philips in zes Euro pese landen een serie tentoonstellin gen over ruimtevaart organiseren. De exposities in Nederland, West- Duitsland, Frankrijk, Oostenrijk, zullen vrijwel tegelijkertijd worden gehouden. Samenstelling en opbouw van de tentoonstelling zijn fn handen van „World Exhibitions", die ook de jaarlijkse „World Press Photo" ex positie verzorgt. Ten aanzien van de Nederlandse tentoonstelling geldt, dat er over tijd en plaats nog geen definitieve be slissingen genomen zijn. Onbehagen over het woonmilieu DEN HAAG, 4-9. Onmiskenbaar is de laatste jaren het onbehagen over ons woonmilieu gegroeid. De kritiek richt zich daarbij met name op het overvloedig gebruik van hoogbouw, de monotonie in de vormgeving van de wijk, de saaiheid van het leven in de nieuwe wijken en het tekort aan identiteit, waardoor van Den Helder tot Maastricht alle nieuwe uitbreidingen hetzelfde lijken. Dit zegt het jaarverslag 1968 van de rijksplanologische dienst. Aan al deze kritiek liggen kennelijk ver schuivingen in onze waarde-oordelen ten grondslag; meer en meer gaat men beseffen dat het woonmilieu expressie dreigt te worden van waar den uit het verleden, die voor ons denken en doen wellicht wat min der relevant zijn. Nagegaan zal moe ten worden of, wat honderd of vijf tig jaar geleden de gezondheid, de hygiëne, het fatsoen of de openbare orde in gevaar bracht dan wel de functionaliteit of efficiency bevor derde, dit nu ook nog doet en van even groot belang is. Men zal ervoor moeten openstaan dat in onze lichte luchtige, zonnige en ruime woon vormen al deze waarden zijn geho noreerd, doch dat niettemin het oor deel over het stedelijk woonmilieu - vooral onder de jongeren - een diep tepunt heeft bereikt. MARGRATEN. Ook de modernste oogstmachines weten geen raad met de ook in Zuid Limburg door lang durige regen geteisterde gewassen. Een landbouwer in Margraten ging zijn haverveld te lijf met een tracaor waarachter een grasmaaimachine (een zg. rondmaaier) bevestigd was. De „geschoten" haver hoopt hij nu tenminste nog tot veevoeder te kun nen verwerken. niet het einde gekomen wat». Op de terugtocht werd de route gemaakt via Westenschouwen, Burgh, Haam stede, Noord wel le, Serooskerke naar Zierikzee. Hiervandaan keerden de deelne mers naar hun woonplaatsen terug, waarbij zij terug kcxnden zien op een geanimeerde en afwisselende pro vinciale bondsdag. Advertentie Gebakken Schouwse paling is één van de visspecialiteiten van „'f (uw gastheer A. Duynstee) Tafelreserveringen (01110) 2584 (Voor gezelschappen ook zaal beschikbaar) Arrestaties in Columbia BOGOTA, 4-9. Naar uit welinge lichte bronnen verludt, zijn in Co lumbia meer dan dertig burgers en militairen, onder wie drie kolonels, gearresteerd. Zij zouden verduiste ringen hebben gepleegd en zullen voor een «krijgsraad verschijnen. Rotterriüiiuiimers stalen verdovende middelen ROTTERDAM, 4-9. Twee jeugdige Rotterdammers, de 19-jartge ios- werkman Ed. F. en de 20-jarige ma troos Leendert L. moesten donder- morgen «iin Rotterdam terechtstaan voor een «inbraak in een apotheek aan de Van ;der Takstraat in de Maasstad, waarbij zij een -grote hoe veelheid verdovende middelen en twee injectiespuiten buit maakten. De officier van justitie eiste tegen beide Rotterdammers een gevangenis straf van vijf maanden waarvan twee voorwaardelijk. GEMEENTE WESTERSCHOUWEN Burgerlijke Stand en loop der bevolking over augustus Geboren: 1. Marc Man tin, zoon van R. M. Jones en J. Ris (Renesse); 5. Francis ca Joppa, «dochter van H- J. Hanse en J. J. de Koeijer (Elle- meét); 8. Maria Laurina, dochter van B. Boot en W. Timmens (Haam stede); 12. Marïnus Peter, zoon van M. A. v. d. Maas en P. C. Verton (Haamstede); 15. Johannes Cornells, zoon van J. W. de Keijzer en J. H. Kooijman (Renesse); 19. Martin Jaco zoon van M. Soeters en J. S. v. Leeuwen (Haamstede, geboren- te Zierikzee)24. Elvira Maria Martha, dochter van D. Vos en E. M. M. T. Simons (Haamstede); 27. Wallemina Johanna, dochter vain P. J. van Darnme en J. W. Straijer ('Haamste de); 28. Siimonia Ferpetua, dochter van R. Steur en E. Manna, (Burgh). Gehuwd: 6. Tangeman, Dirk Ja cobus, oud 21 jaar en Heijstek, Ma ria Gijsje, oud 18 jaar (Haamstede- ^s-Graverthage, gehuwd te 's-«Gra- venhage); 29. Oostdijk, Cornells Adriaan, oud 22 jaar en Verloo Ja- coba Claaiha, oud 20 jaar (Haam- stede-Zierikzee, gehuwd te Zierik zee). Overleden: De Dreu, Huijgtje, oud 80 jaar, wed. van C. Steutel (Goes); 9. Niieuwenhuiisen, Jan Willem, oud 43 jaar, eöhtg. van C. A. v. Nes (Maasdam); 16, De Meulemneester, Marinus, oud 91 jaar, wed. van N. Overdulv.e (Haamstede); 13. Luij en- dijk, Wilhelmus Anfonliius, oud 60 jaar, eCht-g. van J. W. Visser (Rot terdam). Vertrokken: 1. L. Goëdbloed en -gezin (Renesse) naar Rotterdam; 4. R. E. Hulshof (Renesse) naar Zierik- ze e; 8. mej M. Y. Dijkstra (Burgh) naar 'Hoogeveen; 13. J. M. Kostense en echtg. (Noordwelle) naar Breda; 15. mevr. J. M. Veth-Smalleganige (Haamstede) naar Zierikzee; 15. T. Priemiis en echtg. (Noordwele) naar Middenschouwen; 18. mej. B. M. Boender (Noordwele) naar Poortu- gaal; 20. C. F. van Mierlo (Burgh) naar Hilversum; 20. J. G. Plandsoen (Noordwele) naar Katwijk; 26. D. W. Schönau (Noordwelle) naar Utrecht. Aantal inwoners per 1 september 1969: 4204. Verdroging landbouwgronden rond bouwdok Zonnemaire Naar wy vernemen heeft de Ge westelijke Raad voor Zeeland van het Landbouwschap in de deze week gehouden vergadering met instem ming kennis genomen van de resul taten van het overleg met de Delta dienst van de Rijkswaterstaat over de verdroging van de landbouwgron den rond het bouwdok te Zonnemai re. Medegedeeld wordt dat verwacht mag worden dat de schade die aan verschillende gewassen is ontstaan, tengevolge van onttrekking van grondwater, op bevredigende wijze zal worden geregeld. Excursie Chr. Plattelandsvrouwen bond afdeling Sch.-Duiveland De eerste bijeenkomst na de va kanties van de Chr. Plattelandsvrou wenbond afdeling Schouwen-Duive land zal plaats vinden in de vorm van een excursie naar het Slot Moermond, waarin gevestigd de Out ward Boundschool te Renesse. De excursie vindt plaats op dinsdagmid dag 9 september. ZIERIKZEE Vergadering „Philatelica" De eerstvolgende vergadering van de afdeling Schouwen-Duiveland van „Philateiioa" zal zijn op maan dagavond 8 september a.s. iiï de bo venzaal van Mondragon. In bespre king komt o.a. de „Dag van de Post zegel 1.969". De regionale viering van deze dag voor Zeeland en Wesf- Brabanit zal plaatsvinden te Middel burg, en wel op 11 oktober a.s. Massale samenzangdienst Op zaterdagavond 13 september aanvang 7.30 uur wordt in de Grote Kerk te Zierikzee een massale sa menzangdienst gehouden. Medewer kenden zullen zijn: Verenigde Koren Schouwen-Duiveland o.l.v. C. J. Groen! eer, organist Dirk Jansz. Zwart, toegang -gratis. Gezongen wordt uit de Hervormde Bundel. Van de samenzang en de koorzang zal een plaatopname worden ge maakt door BmG. Grammofoonpla ten uiit Bloemendaal. KERKWERVE Jaarvergadering sportvereniging De sportvereniging „WIK" te Kerkwerve-Noordgouwe zal haar al gemene ledenvergadering houden op vrijdag 12 september 1969 in het ver enigingsgebouw te Kerkwerve. Be langrijke punten van de agenda zijn de bestuursverkiezing en de begro ting voor het verenigingsjaar 1969- 1970. De vergadering zal de taak hebben een voorzitter, secretaris en penningmeester te kiezen, omdat de huidige functionarissen niet herkies baar zullen zijn. Omdat ook te Kerk werve de animo voor bestuursfunc ties niet groot is, zal het niet eeh- voudig worden in deze vakatures te voorzien. De begroting voor het jaar 1969-1970 vertoont, zoals deze door het bestuur is opgesteld, een tekort van plm. f 700, terwijl ook het batig saldo van f 900 geheel is benut voor dekking van uitgaven in dat jaar. Het tekort is ontstaan door de uitga ven voor het ingebruik nemen van het sportveld te Noordgouwe en de stijging van de vervoerskosten, nu in de pas gestarte competitie vier van de vijf elftallen zijn ingedeeld in een klasse met clubs uit Noord- en Zuid -Beveland. Alleen al de brugkosten zullen ongeveer f 200 bedragen. Naar verwachting zal het wel uit draaien op contributie-verhoging. dag tussen half vijf en half zes. Het gezelschap wordt ontvangen door de plaatselijke verenigingen in het Verenigingsgebouw, waar een ieder die met de nieuwe eerste bur ger wfl kennis maken welkom is. Voor de goede gang wan zaken is het gewenst, dat de Ingezetenen tus sen 4 uur en half vijf hun plaatsen innemen, opdat allen gezeten zijn bij de komst van burgemeester De Kam en zijn familie. VERENIGDE NATIES, 5-9. Ara bische en niet-Arabische Islamiti sche landen zijn er niet in geslaagd een gezamelijk standpunt dn te ne men om de Veiligheidsraad bijeen te roepen over de brand in de Al- Aksa-moskee in Jeruzalem. Dit :is in welingelichte kringen in New York vernomen. Twee jongens op bromfiets omgekomen DRONTEN, 4-9. Donderdagmiddag om 5 uur reden de 15-jarige Gerar- dus Greveling en de 11-jarige Albert Wierma op een bromfiets vanaf een boerenerf een drukke verkeersweg bij Biddinghuizen in Oostelijk Fle voland op. De jongens werden door een personenauto gegrepen en waxen op slag doodL De bestuurster van de auto mankeerde niets. De auto werd zwaai' beschadigd. UTRECHT. De 52-jarige Amster damse schilder H. B., die de Utrecht se politie vannacht arresteerde op verdenking de 38-jarige handelaar J. G. uit Amsterdam te hebben neer geschoten, heeft bekend. Hij zal zo spoedig mogelijk aan de officier van justitie in Utrecht worden voorge leid. Zaterdag start van de Zierikzeese kertnis ZIERIKZEE. 5-9. Morgen, zater dag 6 september om tien uur. gaat de jaarlykse Zierikzeese kermis weer van start. Gisteren en vandaag wa ren de verschillende exploitanten volop in de weer met de opbouw van de verschillende attracties op het Havenplein. Op de kermis verschijnen de vol gende attracties en kramen: een au toscooter van J. F. de Voer, een golf baan van P. Witte, een suikerspin van G. J. Berkhout, een autoscooter voor kinderen, zg. mini-cars, van A. G. M. Wegkamp, grijpkranenamuse- ment van Joh. Sipkema, een lijntrek- en bussentent van J. Witte, een bull- dozer-schuivenspelattractie van J. P. J. Galle, een palingkraam van War ner, een schiettent van J. de Vries, een oliebollenkraam van C. Jong- mans, een nougat- en suikerkraam van Jae. Theuns, een babymolen van G. v. d. Zande, een klokkenspel van J. F. Sipkema, een volleybalspel van F. H. Dauphin en een poffertjes kraam van L. H. v, d. Linde. Oprichting jeugdkoor De zangvereniging „Soli Deo Glo ria" te Kerkwerve heeft het voorne men te komen tot oprichting van een jeugdkoor. Kinderen van 12 jaar en ouder, van alle gezindten, uit Kerk werve, Noordgouwe en omgeving kunnen zich voor nadere inlichtin gen en opgave wenden tot mej. L. Verton, Kerkweg 26 te Kerkwerve. De leiding van het jeugdkoor zal ke rnen in handen van de heer Nieland, organist-dirigent. OUWERKERK Het bezoek van burgemeester De Kam Het aangekondigde «bezoek van burgemeester De Kam, onongen za terdag 6 september, aan Ouweiikerk, zal aanvangen om 13.45 uur bjj ga rage Remeeuws, aldus wordt ons na der verzocht te willen mededelen. SIRJANSLAND Kennismakingsbezoek burgemeester De Kam De nieuwe burgemeester van Dui- veland li's voornemens om met zijn gezin, «na :de dorpen Ouwerkertc en Oosterland, ook een bezoek te bren gen aan Sirjansland op zaterdagmid Roerige opening van expositie in Utreeiit UTRECHT, 4-9. Bij de opening van de tentoonstelling „Nederlandse Beeldhouwkunst '64-'69" is het don derdagmiddag in de Nicolaikerk in Utrecht tot ernstige ongeregeldheden' gekomen. Drie mensen werden daar bij licht gewond. De moeilijkheden ontstonden na dat in de kerk al grote onrust was veroorzaakt doordat de Wassenaar- se kunstenaar Bonies opkwam voor zijn collega's die niet tot de kerk werden toegelaten omdat zij de daar voor vereiste kaart niet hadden. Het kwam tot een vechtpartij tussen een aantal kunstenaars. Aan de vechtpartij was een felle discussie in hét kerkportaal vooraf gegaan tussen een tiental kunste naars en iemand die zich als kunste naar uitgaf. Deze man, die zich uit gaf voor J. G. W. A. van Voorst tot Voorst, zei dat hij beeldhouwer was en enkele plastieken op de tentoon stelling had. Hij hield zijn „colle ga's" tegen toen zij de kerk binnen wilden gaan. De rede die de direc trice van het Centraal Museum mej. dr. M. E. Houtzager, voor ruim hon derd genodigden hield, werd onder broken toen de driftige kluwen kun stenaars uit het portaal de kerk in rolde. Tijdens de vechtpartij werd her en der geslagen en getrapt, terwijl ook de mensen buiten aan het vechten sloegen. „Van Voorst tot Voorst" werd op een gegeven moment twin tig meter weggesleurd waarna hij door adjudant Schouten van de ge meentepolitie te Utrecht werd ont zet. Later verklaarde adjudant Schou ten dat deze „beeldhouwer" een po litieman is. „Ik vind het niet ver standig dat hij zich als kunstenaar heeft voorgedaan, maar onze mensen houden ook wel eens van een lolle tje. Dat ik niet onmiddelyk kon zeg gen, dat hij geen beeldhouwer was, moet echt niet worden uitgelegd als protectie", aldus de heer Schouten. ZEEPALING DEN OSSE, 5-9. De heer J. de Jonge te Den Osse slaagde er dezer dagen in een echte zee paling te vangen met een werphengel. De lengte van de ruim 80 cm., het gewicht was paling was niet minder dan 12 ons. Opvallend van de zil verkleurige vis was de zeer brede rugvin en de brede, enigszins platte kop. Zeepalin gen, die vooral ook voorkomen in de Middellandse' Zee en het oostelijke deel van de Atlanti sche Oceaan kunnen wel 2 me ter lang worden en een ge wicht behalen van rond de 100 pond. HONG KONG, 4-9. Mogelijk zullen Russische en Chinese leiders elkaar - voor het eerst in vyf jaar - ont moeten bij de begrafenis van presi dent Ho Tsji Minh. in Hanoi. Een: Ghalniese 'delegatie, o.l.v. Tsjoe En Lal 'is al aai Hanoi aangekomen. Premier Kosygiim 'heeft een) bespre king met d'e Japanse minister van fouiitenLandse zaken Aichnl, afgezegd, daarmee specuilabies in de hand wer kend' ddt hij haar Hanoi zal vliegen. De «laatste omtimoelnng tussen Chine se «en Rusrtsühe leiders was in 1964, itoen Tsjoe En Lai' Moskou bezocht oim «de feestelijkheden ter gelegen- 'heoiid van «de verjaardag van de SowjeitJuniiie «bij «te wonen. De datum van dé begrafenis va«n Ho Tsji1 Minh De onderhandelingen over het vrijlaten van de 'drte bemanningsle den van eer. op 17 augustus boven Noord-Korea neergeschoten Ameri kaanse helikopter, zijn donderdag niet uit de impasse geraakt, ondanks d'e Amerikaanse (bereidheid1 excuses aan «te ibïeden voor het incident. iDe Britse militaire autoriteiten hebben «barricaden laten afbreken, die de protestantse extremisten in Belfast hadden opgeworpen ter hoogte van ide Donegal-straat. 'Een Egyptische delegatie ii$ in Benghazi aangekomen voor «het over handigen van een1 persoonlijke bood schap van president Nasser aan de nieuwe machthebbers in Libië. lm Tel A'viiv is «bekendgemaakt dat Israëlische str aalvliegtuig en woensdag aanvallen hebben gedaan op drié Arabische guenriHabases in d'e heuvels «aan de voet van dc berg Hermen «in Zuid-oost-Libanon. DEN HAAG. In verband met de politieke toestand in Libië heeft dit land het telegraaf- en telefoonver keer met het buitenland voorlopig gestaakt. Een 50-jarige procuratiehouder ulilt Bremen blijkt «in vijf jaar 'tijd Sn de badplaats Travemünde onge veer een 'half miljoen mark' te heb ben verspeeld, wel«k bedrag hij vrij wel geheel van zijn werlcgever had verduisterd. Voorts ihadl 'hij nog 84.000 mark bij een bank opgenomen. In Zuid-Laos is woensdag een tweemotoriig militair ttt'anssportvlileg- «tul'ig kort nadat «het was opgestegen «neergestort. De inzittende twaal f bungors cn zeven militairen zouden om hot. ilcven zijn gdlrom'en. i«s «nog «niet bekend. In Hanoi1 is een comité van 26 vooraanstaande per sonen gevormd om d'e plechtigheid voor te bereiden. Hét Engelstalige dagblad Vietnam Guardian), «dat dn Zuid-Vietnam verschijnt, «noemde Ho Tsji! Minh in een hoofdartikel „een legendarische figuur in d'e Zuidvietnamese ge schiedenis. Gehaat door velen, ver eerd door «de massa, heeft hij een uniteke rol «gespeeld in het leven van alile Vietnamezen van d'e ze genera- «toe." BELFAST, 5-9. De toestand in de Noordierse hoofdstad Belfast is van nacht weer verslechterd nadat pro testantse extremisten opnieuw enige hoofdwegen blokkeerden met grote barricaden. Britse troepen, die enkele uren te voren nog pas de barricaden hadden opgeruimd, kwamen opnieuw in ac tie. Ze werden door honderden men sen met hoongelach ontvangen. Op verscheidene plaatsen stonden sol daten en protestanten vijandig te genover elkaar. Het kwam echter niet tot botsingen. De autoriteiten in Noord-Ierland hebben tot nog toe oogluikend toegelaten dat de barri caden op verschillende plaatsen wor den gehandhaafd doch het is verbo den op hoofdwegen obstakels op te richten die het verkeer kunnen hin deren. ZUIDLAREN, 5-9. De rijkspolitie i'n Zuidlaren «heeft «aangehouden de 21-jartge M. S., de 19-jairiige G. M. en ide 18-ja'riig'e M. A. J. van W„ al len uiit Zuidlaren. De jongens wer den ervan verdacht het wachtlokaal voor buspassagiers in Zuidlaren in brand 'te hebben gestoken. Heit lo kaal werd -met benzine overgoten, di'e uit een geparkeerde auto was gestolen. Na verhoor «is komen vast te staan «dat het deze drie knapen waren, die '5 «nachts herhaaldelijk de brandweer van Groningen en Zuidlaren met loos «alarm lastig vie len. Er stonden huizen in brand, waarin zich «nog kinderen bevonden, of er waren auto's te water geraakt enz. De jongens zijn ingesloten in Zuidlaren en hebben een volledige bekentenis «afgelegd. Het is niet uit gesloten dat ze meer op hun kerf stok hebben. Deze week zullen ze voor de officier van justitie in Gro ningen worden voorgeleid. „Zon aan de overkant" - roman over Schouwen ZIERIKZEE, 5-9. Dezer dagen verschijnt bij dc uitgeverij J. H. Kok N.V. te Kampen een tweede Zeeuwse roman van dc Delftsc auteur Jan II. Oosterloo. Speelde dc vorige (Dc toekomst ligt weer open) zich af op het eiland Tholcn, dc nieuwe roman, waarvan dc titel luidt „Zon aan dc overkant", heeft als plaats van handeling de Westhoek van Schouwen cn meer in het bijzonder het dorp Haamstede. Het verhaal speelt zich af in een voor Schouwen-Duiveland be langrijke periode, die begint kort na dc watersnood cn (voorlopig) eindigt na het leggen van dc Grcvclingcndam en dc bouw van dc Zcelandbrug. Hoofdpersoon is Leo Gclcynsc, een jongeman die. zo dra dc plannen 0111 het eiland uit zyn isolement te verlossen bekend zijn geworden, zyn plannen richt op dc toekomst, waarin hy goud ziet blinken. Ilij begrijpt, dat dc Westhoek steeds meer vakantie gangers zal gaan trekken en dc grondprijzen er snel zullen stygen. Zijn zakclyke inslag leidt hem naar materieel succes, maar zyn leven wordt er niet rykcr door. Hy moet ervaren, dat geluk niet kan worden gekocht. Zy, die de Westhoek kennen, zullen by het lezen van deze roman dc hoofdfiguur kunnen volgen op zyn tochten door dc streek cn die daardoor kunnen zien door dc ogen van de schrijver, die hem voor namelijk kent door dc vakanties, die hij cr doorbracht. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). De autoscooterbaan in opbouw.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 3