Anita Meijer winnares finale Talentenfestival te Zierikzee STREEKNIEUWS Franse kritiek op Israël in Veiligheidsraad Prins Bernhard in Tanzania Overstromingen in Siberië Storm over west-Zwitserland ZIEWKZEESCHE NIEUWSBODE Vrydag 15 augustus 1969 Nr. 20251 '»icDiir7cr Dave Dee liel verstek gaan, maar After Tea en The Motions waren present ganist Maarten! Bruijnes samen met drummer Henk Sinke in dit volstrekt vokale milieu bijzonder eervol gelijk eindigden op de vierde plaats. De finalisten werden bij hun optreden begeleid door het combo van pianist Harry van Hooff. Alle finalisten kre gen uit handen van mevrouw Meer man een fraai bloemstuk aangebo den en de verder beschikbaar ge stelde fraaie prijzen. Bij dit feestelijk gebeuren was in middels het verstek laten gaan van Dave Dee - en het daarop gevolgde „inpakken en wegwezen" van de THOS-t.v.-ploeg - duidelijk verge ten. temeer omdat inmiddels The Motions en After Tea waren gearri veerd en Pink Elephant er intussen voor zorgde dat niemand zich be hoefde te vervelen. Winnaresje Anita Gemeente betaalt dagje uit DORDRECHT, 14-8. Twaalf Dordtse gezinnen krijgen van de gemeentelijke woningstich ting een bedrag van vijftig gulden om een dagje uit hun woning te verdwijnen. Sinds geruime tijd namelijk is men bezig met herstelwerkzaamhe den aan hun flatgebouw dat aan het verzakken is. Het uit boren van oude betonpalen le ver tzo'n onverdragelijke ge luidshinder op, dat men er maar mee opgehouden is en dit werk nu met inzet van meer arbeidskrachten op één dag wil klaren. De gezinnen krij gen de vijftig gulden om de dag elders te kunnen door brengen. Komen ze thuis en hebben ze geen gelegenheid een warme maaltijd te berei den, dan kunnen ze bovendien voor een luttel bedrag eten in de kantine van het Dordtse stadskantoor. Sterretje ZIERIKZEE, 15-8. De grote finale van het talentenfestival „Ontdek de ster" heeft gisteren (donderdag) heel wat spanningen veroorzaakt. Niet al leen 's avonds op het podium van het ditmaal wel zeer druk bezochte C.T.V.-gebouw, waar de finalisten hun grote eindstrijd hielden en dat deden met inzet van de volle hon derd procent van hun jonge talent. Immers, de grootste spanningen de den zich 's middags al voor, toen Discobar Weltevreden geconfron teerd werd met het op dat moment bijzonder ongelegen komende bericht dat de grote trekpleister van de fi nale, de befaamde Engelse groep van Dave Dee, alle contractuele verplich tingen ten spijt, niet op tijd in Zie rikzee zou kunnen zijn. De organisatoren van het festival, Discobar Weltevreden, in het bijzon der mevrouw W. Meerman-Welte vreden, de N.V. Phonogram en Mu- ziek-Parade namen intussen geen halve maatregelen en slaagden er in de avond te redden en te zorgen voor een succesvolle afsluiting van de fi nale met het optreden van twee Ne derlandse topgroepen: The Motions en After Tea en niet te vergeten de Zierikzeese groep Pink Elephant, die deze avond beschikte over een eigen podium in de enorme zaal. De finale werd een pittige eind- race om de hoogste plaats, waaraan niet alleen de artistieke eer van een eigen plaat was verbonden, maar bo vendien een aantrekkelijke hoofd prijs voor twee personen: een vlieg reis naar Mallorca. En naar de zonnige stranden van dit fraaie eiland gaan dan Anita en Renee Meijer, de winnaars van deze landelijke talen tenjacht. Commentaar van de 14-ja- rige Anita: „Ik moet eigenlijk naar school, maar dat zal nu wel niet doorgaan". De prijswinnaars en -winnaressen werden bekendgemaakt door de jury voorzitter, de heer A. Postema, pro grammaleider van de N.V. Phono gram. Uit de juryrapporten bleek dat er slechts weinig verschil in punten was tussen de finalisten. Dat bete kende o.a. dat de zanger Alex van Voorden eindigde als een zeer goede tweede. Alweer met heel weinig ver schil werd de derde plaats toegewe zen aan Marga v. d. Noordt, terwijl Josette Godard en de Zierikzeese or- Sonde-7 teruggekeerd MOSKOU. 14-8. Het Russische maanverkenningsvoertuig Sonde-7, dat op 8 augustus werd gelanceerd, is donderdag naar de aarde terug gekeerd na zijn program te hebben uitgevoerd. Dit meldt het Russische persbureau Tass. Het onbemande voertuig beschreef maandag en baan om de maan. Van Russische zijde is gezegd, dat de Sonde-7 tot taak had de maan in kaart te brengen. Het ruimtevoertuig maakte een zachte landing in Kazakstan. TEL AVIV-AMMAN. Israëlische straaljagers hebben Jordaanse stel lingen in de Jordaanvallei, ten noor- d envan de Dode Zee bij de Prins Abdoellah-brug, tot zwijgen ge bracht. „Ontdek de ster" heeft een ster retje opgeleverd en het festival, dat vele honderden jongeren van hier en vakantiehoudende jeugd uit de West hoek van Schouwen in de gelegen heid heeft gesteld befaamde groepen - bijv. Ekseption en Sandy Coast - van dichtbij te zien en te horen, be hoort tot het verleden. Door het ini tiatief van de organisatoren is jong talent in de gelegenheid geweest zich in te zetten in een krachtmeting voor een bijzonder kritisch jong publiek. Intussen behoort het beat-geweld, dat gedurende vier avonden de Zuid heek heeft geteisterd, weer tot het verleden. Aan het welslagen van de festiviteiten werd mede bijgedragen door bar „Old Dutch" en snackbar „In den vergulden Neptunus". Aan de organisatie werkte verder mee de Zierikzeese V.V.V. Het ritme van de beat op deze bij zonder geslaagde finale van „Ontdek de ster" was ingeleid door tromge roffel uit een heel andere school, na melijk door de jeugdige majorettes en de drumband van de gymnastiek vereniging „Rust Rust", die de in open wagens gezeten finalisten tij dens een tocht door Zierikzee op fees- Alex van Voorden, goede tweede plaats telijke wijze begeleidden naar het C. T.V.-gebouw. In het gebouw stond inmiddels opgesteld de Kon. Harmo nie „Kunst en Eer", onder leiding van de heer E. A. de Looff. Zowel „Kunst en Eer" als de ma jorettes en drumband van „Rust Roest", allen in vol ornaat, leverden een zeer gewaardeerde bijdrage en „ouverture" aan de slotavond van dit festival. „Jong talent" zwenkt in open wagen het C.T.V.-gebouw in. Op de foto midden Anita, links Marga v. d. Noordt en rechts Josette Godard. (Foto's: Zierikzeesche Nieuwsbode). NEW YORK, 14-8. Frankrijk heeft donderdag in de Veiligheidsraad zijn misnoegen uitgesproken over de Is raëlische luchtaanval van maandag op zuid-Libanon, die als vergelding diende voor Palestijnse commando acties vanuit dat gebied. tot haar eerste zorg behoort". Frankrijk steunde alle maatrege len die ontspanning tussen Israël en Libanon mogelijk maakten. Chayet wees meermalen op de nauwe be dekkingen tussen Parijs en Beiroet. ZIERIKZEE E.H.B.O. kursus voor nieuwe leden Onder leiding van de kommandant dokter C. M. van Hoorn, organiseert de Rode Kruisafdeling dit jaar een kursus E.H.B.O. voor nieuwe leden. Gehoopt wordt hiermee de heren- ploeg aanmerkelijk uit te breiden, want die is ver in de minderheid ten opzichte van de damesafdeling. De rollen worden dus bij deze kur sus omgedraaid want hier geld: de heren gaan voor de dames. Het lesmateriaal voor deze kursus zal bestaan uit de geheel herziene negentiende druk van het Oranje Kruisboekje, dat medio september zal verschijnen. Het bevat de mini mum leerstof voor een kortere op leiding voor het eenheids-diploma, zonder het diploma te devalueren. De ontwikkeling van de ongevals- geneeskunde heeft geleid tot betere inzichten van eerste hulpverlening, het boekje is daarom veel eenvou diger, directer en doeltreffender. De handelingen zijn gemakkelijk uitvoerbaar. Nu geen ingewikkelde verbanden meer en geen ingewik kelde methodes van vervoer. Ge tracht wordt de kursist duidelijk te maken hoe bij verschillende onge vallen het slachtoffer zich presen teert en welke letsels en verbanden er voor de E.H.B.O.-er van direct belang zijn. De Rode Kruistaken breiden zich snel uit, men denke slechts aan de mobiele teams bij grote ongevallen, het bemai>nen van ambulances en het assisteren bij allerlei soorten sport en spel. Ook de vakantie-pro jecten voor invaliden en bejaarden vragen steeds meer vrijwilligers en doen steeds een beroep op de ko- lonnes. Wie genegen is hierbij te helpen kan zich voor genoemde kursus, die maandag 8 sept. a.s. begint, opgeven bij de leidster-docente L. v. d. Sluis- b. d. Vaate, Rode Dorp 39, tel. 2992, waar ook alle gewenste inlichtingen zijn te verkrijgen Afd. Schouwen Plattelandsvrouwenbond Op vrijdag 22 augustus wordt te Schuddebeurs een tuinmiddag ge houden door de afdeling Schouwen van de Ned .Bond van Plattelands vrouwen. Hiervoor is de tuin be schikbaar van mevrouw M. Kosten- Zeijler (Kloosterweg 37). Mej. C. G. Rezelman, landbouwhuishoudschool- lerares zal een demonstratie geven met toelichting over: „Kruiden in huis en tuin". RENESSE Gasontploffing in Oostemijkse woning Woensdagavond 5.45 uur ontstond brand in het pand Elzenmeet 1 te Renesse, toen na een gasontploffing in een oven een zich daarin bevin dende plastic bak vlam vatte. De vrouw des huizes, mevr. E. Giliam- se, had de oven willen aansteken en nadat dit niet meteen gelukt was even later een nieuwe poging on dernomen. Toen had zich echter gas in de oven verzameld. Nadat de vlammen uit de oven sloegen, sloeg zij alarm. Een buurman, de heer R. M. Jones, drong, na de brand weer te hebben laten waarschuwen, de reeds vol rook staande gang bin nen en doofde het vuur gedeeltelijk met emmers zand. Toen echter even later de eveneens gealarmeerde gebr. van Klooster met een schuim- blusser arriveerden, was het pleit snel beslist. De brandweer, die daar na verscheen, behoefde niet meer in te grijpen. OUWERKERK Concert Leger des Heils-korps In tegenstelling tot hetgeen in het dinsdagnummer werd vermeld, zij thans medegedeeld, dat het optreden van het Leger des Heils-korps te Vlaardingen niet zal plaats hebben op de camping „De Vierbannen", maar zondagavond op de Ring te Ouwerkerk. Na een muzikale wan deling, volgt, een openbare muziek uitvoering. OOSTERLAND Concert op Hofplein Zaterdagavond concerteert „Oos- terlands Fanfare" aan het Hofplein te Oosterland, vooral met het oog op de mogelijkheid de hier woon achtige bejaarden te gerieven. Te voren wordt een rondgang gemaakt. Het fanfarekorps staat onder leiding van de heer Jac. Capelle, De Franse gedelegeerde, Claude Chayet, verklaarde dat de escalatie van geweld in het Midden-Oosten „nu de veiligheid en stabiliteit be dreigt van een land dat steeds een matigende rol in het conflict heeft gespeeld". Zijn regering vreesde dat de Israëlische vergeldingsactie de toestand alleen maar slechter maakte en een belemmering vormde voor „de bijdrage die de Libanese regering kan leveren tot het herstel van de vrede, een zaak die naar onze overtuiging DAR ES SALAAM, 14-8. Prins Bernhard kwam in Dar Es Salaam aan voor een partikulier bezoek, zo heeft een woordvoerder van de Ne derlandse ambassade daar meege deeld. De prins, die samen met de her tog van Edinburg het presidentschap bekleedt van h't wildreservaat vrien den van Scrcngcti, zal waarschijn lijk enige tijd doorbrengen in de na tionale reservaten van Tanzania. Prins Bernhard, die uit Porto Er- cole kwam, brengt verder een be zoek aan zijn boerderij „Ilift Wall Estate" in Tanzania. Hij blijft onge veer veertien dagen. MOSKOU, 14-8. In het Siberische distirct Trans-Baikal zijn door over vloedige regenval duizenden hecta ren land overstroomd, zo meldt de Prawda. Met boten en helicopters worden geisoleerde mensen van het nodige voorzien. Over honderden ki lometers zijn er wegen vernield. De stad Tsjita, 300 km ten oosten van het Baikalmeer, staat gedeeltelijk blank. 25 Reizigerstreinen zijn in het water vastgelopen. Brand in Skoda-fabrieken PRAAG, 14-8. Het Tsjechoslo- waakse persbureau CTK meldt dal er dinsdagavond een enorme brand is uitgebroken in de Skoda-fabrieken te Mlada Boleslav en dat men deze brand pas woensdagavond meester is geworden. Als gevolg hiervan onder vindt de produktie van het nieuwe model, de' Skoda-1970, ernstige moei lijkheden. Roulettespelers in Tilburg aangehouden TILBURG, 14-8. Donderdagavond heeft de Tilburgse politie met twin tig man een inval gedaan in een wo ning in de Philip Vingboonstraat, op het vermoeden dat daar roulette ge speeld werd. De politie trof bij haar komst dertien personen (zeven man nen en zes vrouwen) aan rond een tweetal speeltafels. Allen werden zij voor nader verhoor aangehouden en ingesloten. De speeltafels, fiches en een bedrag aan geld werd in beslag genomen. De overrompeling was zo compleet dat geen der aanwezigen verzet pleegde of een poging tot ontsnappen ondernam. De Nederlandse en Bel gische spelers bleken afkomstig uit alle lagen van de bevolking. Jongetje verdronken DOORWETH, 14-8. Donderdag middag omstreeks half twee is in het golfslagbad De Branding te Door- weth de 3-jarige Gerrit Huibers uit Oosterbeek verdronken. Hij was met zijn moeder en zusje in het bad. Ter wijl de moeder zich even verwijder de zou het zusje op haar broertje passen. Vermoedelijk is hij even zon der toezicht geweest en in het on diepe bad gevallen, wat niet direct is gemerkt. Een der omstanders maakte de badmeester er opmerk zaam op, dat er een jongetje in het water dreef. Pogingen om de levens geesten nog op te wekken bleven vruchteloos. Jeugdige verkeersslachtoffers in Amsterdam AMSTERDAM, 14-8. De 15-jarige Belinda Verdonk is op de kruising Middenweg-Weth. Frankenweg in Amsterdam op haar bromfiets aan gereden door een vrachtauto. Enige uren later is zij in het ziekenhuis overleden. De 12-jarige Hendrika van Dam is op de Houtmankade met haar fiets onder de aanhanger van vrachtauto gekomen en gedood. Het meisje reed naast haar moeder, die haar al ver scheidene malen had gewaarschuwd meer rechts te houden. Nadat de vrachtauto haar reeds was gepas seerd, is zij toch weer naar links uit geweken en onder de aanhangwagen terechtgekomen. Zestien doden bij busramp in Engeland LONDEN, 14-8. Bfj ccn busramp te Consett in de buurt van de noord- Engelse stad Newcastle zyn donder dagavond zestien mensen om het le ven gekomen en zesentwintig men sen gewond. De slachtoffers waren leden van een kegelclub die een dagje uit wa ren. Hun autobus reed tijdens een steile afdaling door een muur, stort te van een hoge berm en kwam te gen een huis terecht. De 69-jarige bewoner vertelde: „Ik dacht dat er een vliegtuig was neergestort. Ik ging de voorkamer binnen en zag de opengereten zijkant van de bus de passagiers lagen langs het huis verspreid." Weer treinongeluk in West-Duitsland HANNOVER, 14-8. Donderdag twee dagen na het spoorwegongeluk op het traject Bremen-Hamburg, zijn op een baanvak in het district Bre- mervoerde (in het noordelijke deel van Neder-Sakscn) twee motorwa gens op elkaar gereden. Drie men sen zijn otn het leven gekomen en twaalf gewond. Schilderij vail Rembrandt uit Rusland naar liier Uit de Sovjet Unie is de toezeg ging gekomen, dat Rembrandts schil derij „Abrahams Offer" tentoonge steld kan worden op de tentoonstel ling „Rembrandt 1669-1969", dip op 12 september in het Rijksmuseum te Amsterdam wordt geopend. Het schilderij is nooit buiten Rus land geweest, sinds het in 1779 door keizerin Catharina uit de Londense collectie Walpole werd verworven. Het werk is een hoogtepunt uit Rembrandts eerste periode. Het be hoort tot de verzameling van de Hermitage in Leningrad; een expert van de Hermitage komt als vaste begeleider met het schilderij mee. GENEVE, 15-8. In Genève zijn donderdagavond verscheidene men sen in een ziekenhuis terecht geko men als gevolg van een zware storm over west-Zwitserland. Door wind stoten van meer dan 110 km. werden bomen ontworteld en elektriciteits- cn telefoonleldingen vernield Op het meer van Genève wordt één persoon vermist. AMSTERDAM, 15-8. Vandaag Komt met de dagboot in Hoek van Holland een gezelschap van tachtig Britse oorlogsnabestaanden aan, die enkele dagen de gasten zullen zijn van het Nederlands Oorlogsgraven Comité, het zogenaamde „Klaproos comité", dat dergelijke acties bekos tigt uit de opbrengst van de jaar lijkse „klaprooscollecte". De Griekse autoriteiten hebben Constantin Loundras, echtgenoot van de na de militaire staatsgreep uit geweken uitgeefster Helen Vlachos, in vrijheid gesteld. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepbaar: kand. J. N. Schrijver, Groenekanseweg 139, De Bilt. Ge;\ Kerken Beroepen te Aalten: W. Haverkamp, Aalsmeer. Gerf. Gem. in Nederland NIEUWERKERK. Vrijdag 15 augus tus, 's avonds 7.00 uur, ds. J. Pan- nekoek, Terneuzen. Paus Paulus roept op tot gebed GASTELGANDOLFO, 14-8. Paus Paulus heeft de roomskatholieken opgeroepen meer zelf te bidden. „Heden ten dage", zo zei de Paus, „bidden zelfs goede gelovige men sen - zelfs zij die hun leven hebben gewijd aan de Heer - minder dan zij vroeger deden". De Paus richtte zich op zijn we kelijkse algemene audiëntie, gehou den op zijn zomerverblijf te Gastel- gandolfo, tot een groot aantal bede vaartgangers. Hij stelde het opgroei en van de mens in het dagelijks le ven verantwoordelijk voor diens verminderde godsdienstige opvattin gen en gebeden. „Dit heeft de overhand gekregen over het innerlijke leven, waarvan weinig mensen de wetten en de vol doening kennen", zo zei hij. „Deze gang van zaken is de gees telijke, menselijke en maatschappe lijke tragedie van deze tijd", aldus de Paus. De Paus zei dal men het contact met het mysterie van de godsdienst alleen in zijn eigen inner lijk kon vinden. Rumoer onder dienstweigeraars ASSEN. 13-8. In kamp Vledder van het ministerie van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk voor ge wetensbezwaarden tegen de militai re dienst in Vledder. is onrust ont staan door de arrestatie van de 21- jarige dienstweigeraar C. J. P. Deze was te werk gesteld bij de staatsdrukkerij in Den Haag, waar hij door verzuim niet langer kon worden gehandhaafd. Hij werd te ruggestuurd naar het kamp Vledder, waar hem twee dagen huisarrest werden opgelegd. Dit werd door P. geweigerd. Hij werd daarop door de rijkspolitie gearresteerd. Toen de rijkspolitie kwam om hem naar Diever over te brengen, kwa men de 21 kampgenoten in verzet. Een uitgang van het kamp werd dooi de politie geblokkeerd, waarop de politie een andere uitgang nam en de protesterenden voor de politieauto met geweld werden verwijderd. Wat biedt de BEELDBUIS? ZONDAG 17 AUGUSTUS. NED. I. In de ochtenduren een kerkdienst uit Londen, belegd door de Wereldraad van Kerken. Kerklei ders uit alle delen van de wereld nemen er aan deel. Het middagpro gramma omvat behalve het nieuws, het weekjournaal voor slechthoren den, de verkeersinformatie en een reportage van het wielrennen in Brno een herhaling van de film, die werd gemaakt over de „Operatie Icarus". Hierbij vormde de parachu tesprong van een beginneling onder werp van een t.v.-reportage. Na de gebruikelijke zondagse uitzendingen komen de gezamenlijke kerken met een documentaire over de Tsjechi sche vrijheidsheld en reformator Jo hannes Hus. Hoofdschotel van hel V AR A-programma is een aflevering van de Franse serie „De laatste vijf minuten". Opnieuw een spannend verhaal, waarin commissaris Bov.rrel en zijn assistent Dupuyweer heel wat denkwerk moeten verzetten. Het traditionele lijk is ditmaal van een jongedame, die als tuinarchitecte werkzaam was. Ze werd gevonden in een boomgaard en daar blijkt ze niet zomaar een juf te zijn geweest. Tot slot opnamen van het Loos- drechts jazzconcours, waar vanavond de finale plaats vindt van jazz oude stijl. NED. II. „Hochzeit om Bodensee" is een Eurovisie-uitzending van de Oostenrijkse televisie in het kader van de beroemde Bregenzer Fest- spiele. Op de eilandjes voor de kust van Bregenz wordt opgevoerd de operette „Himmelblaue Trame" van Robert Stolz. Het wordt ongetwij feld een avondje waar de operette liefhebbers van zullen smullen. De rest van de avond is voor David Frost. Behalve zijn vaste medewer kers komen er gasten als de zanger Tom Jones, de zangeres Caterina Valente en de pop-groep Herman Hermits. MAANDAG 18 AUGUSTUS. NED. 1. De AVRO begint met de vermakelijke serie „Vaders tegen wil en dank". AVRO's „Regiovizier" van Ria Bremer vult de rest van het voorprogramma. Aansluitend aan het journaal voor de voorlaatste keer de „Keerkwis" van Fred Oster. Hoofdmoot van de avond is een af levering van „De Saint", die het in de zomermaanden maar erg druk heeft. Hij behandelt een uitermate vreemde zaak dit keer. In Athene weet een zakenman nl. op zeer slim me manier ons aller Simon Templar voor zijn karretje te spannen. Tot slot een Duitse documentaire over de Hitlerjugend, de schare minderjari ge knaapjes, die door Hitler Duits land werd. ingeschakeld voor de oor logsvoering. Frans van Houtert be handelde dit stuk geschiedenis voor Nederland. Men vraagt zich wel eens af, wat van die jonge jongens ge worden is, die nu rond de veertig jaar oud zijn. Misschien krijgen we op die vraag nu een antwoord. NED. II. Tot half acht „Scala waarna de NCRV verder gaat met een aflevering van „Yao". Na het journaal een aflevering van de serie speciaal voor de televisie gemaakte avondvullende speelfilms „Première Theater". In een krijgsgevangen kamp van de Japanners stort een- geallieerd vliegtuig neer, dat belang rijke informaties aan boord heeft. Twee gevangenen komen daar achter en besluiten het apparaat uit het toestel te slopen en het naar de ge allieerden te brengen. Ze maken een avontuurlijke reis. Het is allemaal verschrikkelijk spannend en knap gemaakt. De actualiteitenrubriek „Hier en Nu" en de dagsluiting van ds. Sillevis Smit sluiten de maandag avond af. ZONDAG 17 AUGUSTUS. NED. I: 11.00 Eurovisiedienst uil Londen; 12.00 Einde; 15.30 Nieuios; 15.32 Weekjournaal; 15.55 Verkeers informatie; 16.00 Operatie „Opera tie" (kleur); 16.25 Wielrennen; 17.00 Einde; 18.55 Pluimpje (kleur); 19.00 Woord voor woord; 19.05 De waar heid wint; 19.30 Studio-Sport; 20.30 Journaal; 20.35 De Shadoks en de Gibis (kleur); 20.40 De laatste vijf minuien; 22.10 Loosdrechts jazzcon cours 1969; 22.45 Journaal. NED. 11: 1S.55 Pluimpje (kleur); 19.00 Journaal; 19.05 Hochzeit am Bodensee (kleur); 21.20 Frost op zon dag; 22.10 Journaal. MAANDAG 18 AUGUSTUS. NED. I: 1S.50 Pluimpje (kleur); 1S.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Ster; 19.07 Vaders tegen zvil en dank (in kleur); 19.30 Regiovizier; 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Keer kwis; 20.50 Dc Saint (kleur); 21.40 Dc Hitlerjugend; 22.25 Journaal. NED. II: 18.50 Pluimpje (kleur); 18.56 Ster: 19.00 Nieuws; 19.03 Scala; 19.30 Yao (kleur); 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster: 20.20 Doortocht naar Mindanao (kleur): 21.55 Hier en nu; 22.20 Evangelie; 22.25 Journaal.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 3