Inbreker met vakantie VERDEELDHEID IN ISRAEL Oogst van gerst op Schouwen-Duiveland wordt flink aangepakt VENSTER De verliezen in Vietnam Noordvietnamese infiltratie in Laos [)i' „combine" in actie Zomer- en wintertarwe volgt spoedig DE KERKDIENST EIS VOOR ZONDAG HAAMSTEDE lil'KGII. 7-8. Zo mers weer met hoge temperaturen heeft de laatste weken het graan snel doen rjjpen. Nog maar even ligt de periode achter ons waarin het land- schap gemarkeerd werd door het wuiven van golvend graan. En dan plotseling ging het groen verdwijnen om over te gaan in een steeds ge ler wordende tint. Iloe' lang deze overgang precies duurt weet bijna niemand omdat iedereen in de West hoek tijdens de bouwvakvakantie de tijd vergeet door de overstelpende drukte. Want zelfs de landbouwer deelt in de vreugde van de recrea ties en op diverse boerderijen ver schenen caravans en werden oude stallen omgebouwd tot zomerverblij ven. Kennelijk met succes want het boerenleven van nabij aanschouwen tijdens de vakantie is voor velen zeer aantrekkelijk. Doch de landbouwer zelf kijkt el ke dag naar het produkt waarvan hij het zaad in het voorjaar of zelfs in het late najaar aan de aarde heeft toevertrouwd en dat hij tot nu toe met de meeste zorg heeft omringd. Grootste medewerker van hem is en blijft het weer en dit jaar lonkt het zonnetje hem wel zeer welwillend Israël heeft wel glorieus twee jaar geleden zijn bliksemoorlog gewon nen, maar het weet nog steeds niet hoe het die winst kan omzetten in de zozeer verlangde garantie voor een veilig voortbestaan. Zelfs is men het niet eens over wat de voorwaarden, zijn voor veiligheid, dat bleek op het congres van de socialistische partij. Mevrouw Golda Meir, de premier, verklaarde ter afsluiting dat Israël geen duimbreed zal wijken uit ver overd Arabisch gebied dat men no dig denkt te hebben voor de veilig heid. Dat is dan een vage samenvat ting van twee opinies die tegen el kaar strijden in de partij. Generaal Mosje Dajan weigerde zelfs mee te confereren indien niet de formule „veilige en overeengekomen grenzen" - voorgesteld door de partijleiding - werd vervangen door „veilige en strategische grenzen". Dat lijkt een beetje kissebissen over een woordje, maar het houdt veel meer in. Mevrouw Meir en Ab ba Eban, de minister van buiten landse zaken, stellen dat de overeen komst een absolute voorwaarde is voor de veiligheid .Dajan ziet niet zoveel in overeenkomsten. Hij laat veiligheid bepalen door militaire en strategische overwegingen. Het is een verschil in filosofie: Meir en Eban en de meerderheid in de partij beseffen dat geen normaal leven mo gelijk zal zijn als men niet inderdaad tot een vredesovereenkomst komt. Ze zien niet hoe blijvend een rustig be staan opgebouwd kan worden op een basis van militaire kracht temidden van vijanden, zoals Dajan zich ddt kennelijk voorstelt. Eiland Nu moet gezegd dat de vooruit zichten niet van dien aard zijn dat Meir en Eban veel reden hebben te verwachten dat ze ooit op goede voet zullen komen te staan met de Ara bische landen. Maar een houding als die van Dajan maakt dat zelfs ge heel onmogelijk. En de zwakte van Dajans redenering is dat weliswaar vandaag Israëls leger goed in staat blijkt te zijn tegenstanders af te we ren, maar op den duur moet het ver schil in numerieke sterkte zich toch laten gelden en dan is Israël toch maar een klein eilandje in een men senzee. Het is daarom dal Israël wel verplicht is te streven naar over eenkomst, in ieder geval zeker niets moet doen om toekomstige overeen komsten bij voorbaat onmogelijk te maken. Het is niet alleen een conflict tus sen Dajan en Eban en kleine groep jes om hen heen. Waarschijnlijk ver deelt de controverse ook de bevol king. Maar Dajan lijkt wel zeer voor zichtig om daaruit de konsekwenlie te trekken dat hij beter een eigen partij kan stichten, nu zijn stand punt zozeer door het socialistische congres is verwaterd. Waarschijn lijk denkt hij hierbij aan het geval Ben G.oerion, zijn grote vriend, die ook in verband met een dergelijke toe, want op een paar donkere daag jes na vergezelde ze de eindsprint van zijn graan gewassen bijna elke dag. De machines waren al enige weken geleden in gereedheid gebracht want de boer kent het handwerk niet me<?r van vroeger. „Erwten pikken", een bezigheid voor de landarbeider die vroeger massa's zweet kostte en bij na elke dag een schone grote rode zakdoek is er niet meer bij, want dit werk dat juist aan de graanoogst vooraf gaat is geheel gemechaniseerd en het aantal landbouwers dat nog steeds de erwten op ruiters zet neemt af. De erwtenmaaimachine is een der uitvindingen van de laatste na-oorlogse jaren die zware man- werk-uren heeft verdrongen. De „combine" Het grootste monster waarover de boer beschikt en dat tevens de groot ste hap uit de investeringsportefeuil le vraagt is de „combine". Beschei den van omvang in getrokken uit voering is deze maaidorser uitge groeid tot een gigantisch apparaat dat zich zelf als een alles verslin dend voorwereldlijk dier op wielen door het graan zich een pad vreet. kiuestie uit de socialistische partij trad en vervolgens politiek de woes tijn werd ingestuurd: hij was wel populair in het land, net als Dajan nu, maar de Israëli's stemden toch niet op hem. Als Dajan dus in de partij blijft, dan is dat om daarin verder te werken aan een verhar ding van Israëls houding. Hij heeft als strateeg wel berekend dat hij daarmee meer bereikt dan door zich net als Ben Goerion indertijd in het isolement te laten dringen. Van Da jan zal men nog meer horen, al heeft hij dit keer een amper verhulde po litieke nederlaag geleden. Hij is het niet gewend op te geven voor hij ge wonnen heeft. Flitsen uit het buitenland MOSKOU. Het blad van de Russi sche jeugdbeweging Komsomolskaja Prawda, heeft donderdag op zijn beurt een aanval gedaan qp de schrijver Anatoly Koeznetsov, die onlangs bij een bezoek aan Enge land heeft besloten daar le blijven. CANBERRA. Vandaag vrijdag zul len de drie leden van het Anzus- pakt, Amerika, Australië en Nieuw- Zeeland, in Canberra bijeenkomen om de strategie van de jaren zeven tig te bespreken. De Nieuwzeelandse premier Keith Holyoake bestempelt deze conferentie als „de belangrijk ste die wij de laatste jaren gehouden hebben". SAIGON. Bij een zware ontploffing in de Chinese wijk van Saigon zijn zeker acht mensen om het leven ge komen. Tien huizen werden verwoest door het exploderen van ongeveer lien kg TNT, die daar zou zijn ge plaatst door de Vietcong. NUI DAT. Artillerie van een leger eenheid van Nieuw Zeeland heeft abusievelijk de Vietnamese stad Baria. hoofdstad van de provincie Phoeoc Toey, beschoten .Twee Viet namese burgers werden gedood en twee anderen gewond. LONDEN. De Britse romanschrij ver Graham Greene heeft in een brief in deJtTimes" zijn collega's op geroepen, geen publikatie van hun werken in de Sowjet-Unie meer toe te staan zolang Russische schrijvers niet meer vrijheid krijgen. PRAAG. Meer dan de helft van de jonge communisten heeft geen ver trouwen in de huidige leiding van de Tsjechoslowaakse communistische partij. Dit blijkt uit een onderzoek dat is ingesteld door de partij-orga nisatie in Zuid-Moravië en waarvan de resultaten woensdag zijn gepubli ceerd in het conservatieve commu nistische weekblad „Tribuna". Slechts de kale stoppel laat het ach ter zich en de stropersmachine, die weldra volgt smijt het opgegaarde stroo in grote pakken op de grond, waarna de landbouw wagen met op- raapmechanisme een veld met een prachtig graan gewas in enkele lut tele dagen omtovert in een beeld waarvan men de herfst op zich af voelt stormen, n.l. een kaal stoppel- land. Inmiddels zijn ook in de Westhoek de eerste percelen gerst ge„combined" en de zon heeft zich in dat produkt van 1969 danig laten gelden, want het vochtgehalte, bekend en berucht uit vorige jaren is er niet bij. Rond de 14 0 o zeggen de mensen van het graanontvangcentrum Gebr. Lande- gent aan de Meeldijk en zij kunnen het weten want de wagens brengen de droge korrels met tonnen naar de grote loodsen en silo's. Een drukke periode breekt ook voor deze men sen aan en talloos zijn de overuren. Mocht het weer zo blijven dan zal in een week een enorme massa graan geoogst zijn want ook de winter- en zoroertarwe kleurt snel naar de oogstmogelijkheid. De „combine" aan het werk. (Foto Zierikzeesche Nieuwsbode) WEEKEINDE- ARTSENDIEN ST Zaterdag 9 en zondag 10 augustus Dokter W. Bontkes, Zierikzee, tel. (Ö1110) 2280, neemt waar voor de artsen Van Hoorn en Van der Waarden. Te Haamstede, Renesse en Brou wershaven hebben alle artsen gedu rende de zomermaanden dienst in eigen praktijk. Dokter Stenger, Haamstede, telefoon (01115) 280, dokter Simons, Renesse, telefoon (01116) 280 en dokter Terp stra, Brouwershaven, tel. (01119) 280 Dokter H. Speelman, Oosterland, tel. (01114) 280, neemt waar voor dokter Van Leeuwen. Dokter E. E. Vleugels Schutter, Zie rikzee, tel. (01110) 2780, neemt waar voor dokter v. d. Zando Zuster Waasdorp, Oosterland, tele foon (01114) 707, neemt waar voor zuster Risseeuw. Zuster A. K. Werkman, Kerkwerve, tel. (01110) 2309, neemt waar voor zuster Van Beveren en zuster Steutel. DIERENARTS Dierenarts T. van Roon, Zierikzee, telef. (01110) 2180, heeft dienst. De weekeindediensten vangen aan op zaterdagmorgen om half tien. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk BRUINISSE. De in de Ned. Her vormde Kerk te Bruinisse gehouden collecte voor de Inwendige Zending bracht f 339,10 op. SAIGON, 7-8. De betrekkelijke ge vechtspauze in Vietnam blijft zich weerspiegelen in de verliescijfers. Volgens een Amerikaanse opgave sneuvelden vorige week 139 Ameri kanen - 29 meer dan de week daar voor maar ruim 100 minder dan het wekelijks gemiddelde voor dit jaar tot dusver. Aan Zuidvietnamese kant sneuvelden 276 militairen (14 min der dan de voorafgaande week), ter wijl de verliezen van de Vietcong en de Noordvietnamezen lichtelijk zou den zijn gestegen tot 2.025 man. Sinds 1 januari 1961 zijn nu 37.598 Amerikanen in de strijd gevallen. Daarnaast stierven nog 6.351 man als gevolg van ongelukken of ziekte. In diezelfde periode zouden 535.186 Noordvietnamezen en Vietcongstrij- ders zijn gesneuveld, een cijfer dat door Hanoi niet betwist wordt. MOSKOU. Radio Moskou heeft ge zegd dat Amerika goed moet besef fen dat acties tegen het socialisme in oost-Europa onvermijdelijk op te genstand van Rusland zullen stuiten. Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote kerk: 9.30 uur ds. v. d. Schee. Gasthuiskerk: 10 uurds. Assendorp, 7 uur ds. W. E. den Her tog, Oud-Beijerland. Kerkwerve: 11 uur ds. Van den Berg. Serooskerke: 2 uur ds. Flink, (Bed. H.D.). Burgh: 10 uur ds. Flink. Haamstede: 9.30 en 7 uur ds. Huizing. Renesse: 9 uur ds. L. M. Verseput, Vlissingen, 10.30 en 7 uur, (interk. dienst), ds. De Wit. Noordwelle: 9 uur ds. De Wit. Scha- rendjjke. 9.30 uur ds. Van den Berg. Brouwershaven: 11 uur ds. Feunekes. Zonnemaire: 9.30 uur ds. Feunekes. Noordgouwe: 11 uur ds. Schoneveld. Dreischor: 9.30 uur ds. Schoneveld, Ouwerkerk: 10 uur ds. Kuin. Nieu- werkerk: 10 uur ds. Westerhof. Oos terland: 9.30 en 6 uur ds. Ommering. Sirjansland: 11 uur ds. v. d. Schee, 6.30 uur ds. v. d. Linden, St. Philips- land. Bruinisse: 11 uur ds. Omme ring, 5 uur ds. Feunekes. Lutherse Kerk Zierikzee: Geen dienst. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 5 uur ds. J. Nieuws- ma, Apeldoorn. Haamstede: 9 en 10.30 uur ds. v. d. Kooy, 7 uur ds. Put. Renesse: 7 uur ds. De Wit. Scha- rendijke: 9 en 10.30 uur ds. Put, 7 uur ds. v. d. Kooy. Brouwershaven: 10.30 en 3 uur ds. Keizer. Zonnemai re: 10 uur kand. Jansma, 2.30 uur ds. Keizer. Nieuwerkerk: 10 en 5 uur ds. Bremmer. Oosterland: 10 en 3 uur ds. Wentsel. Bruinisse: 10 en 2.30 uur kand. Eringa, ber. pred. te Tholen. Geref. Kerken (Vrijgemaakt) Brouwershaven: 9 uur leesdienst, 7 uur ds. LOK, Zuidhorn. Haamstede: geen dienst. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur ds. P. op den Velde. Kerkwerve: 10 uur ds. Weste rink, 6 uur kand. H. Last. Haamste de: 11 uur kand. Last, 5 uur ds. Wes terink. Nieuwerkerk: 10 uur lees dienst, 3 uur ds. Op den Velde. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 uur, 2.30 uur en 7 uur, ds. G. A. Zijderveld, Middelburg. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur ds. Ka rens. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur leesdienst. Geref. Gemeente in Nederland Zierikzee: 10 en 6 uur leesdienst. Renesse: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. FEUILLETON door B. J, ten Wesepe Trouwens, Sjaak kwam die nacht helemaal niet thuis. En de volgende dag evenmin. Pas vier dagen latei- pikte men hem op, puur toevallig, in de binnenstad. Sjaak ging gewillig mee. „Is er wat loos, jongens?" Sjaak was altijd gemoedelijk tegenover de rechercheurs. „Wat weet je van de inbraak bij Van Zanten, Sjaak?" „Om precies te zijn: niks, jongens!" ,,'t Is anders jouw manier van wer ken". Sjaak lachte, helemaal niet van zijn stuk gebracht. „Imitators zijn er altijd geweest". „Waar was je vier nachten geleden, Sjaak?" „O, een paar dagen er tussen uit. Ze hadden een karweitje voor me in Antwer pen, maar het was me te link. Er moest eerst een nachtwaker in slaap gezongen worden en jullie weten, dat ik daar nooit aan mee doe. Geen ge weld, dat is me te vieselijke". „Heeft iemand je daar die nacht gezien, Sjaak?" „Weet ik veel.... hoe gaat dat in onze kringen.... je houdt je mond dicht. Ik was in elk geval niet hier". „Dat zullen we moeten onder zoeken, Sjaak". „Jullie doen maar, jongens, maar als ik niks op m'n ge weten heb, krijg ik de schurft in, als jullie me vasthouden.Ze hielden hem toch maar vast. Twee getuigen herkenden hem pertinent, als de man met de koffer in het nachtelijk uur bij de juwelierszaak. Flauwekul, mopperde Sjaak. „Ik heb. niet eens een koffer. En in het donker lijkt iedereen op iedereen. Dat is geen be wijs. Zijn er vingerafdrukken gevon den?" „Klets niet, Sjaak, we weten allemaal, dat je met handschoenen aan werkt". „Voetafdrukken dan?" „Daar ben jij ook te link voor Sjaak. We brengen je bij de officier, die moet maar beslissen, of je al of niet naar huis mag gaan". Maar de offi cier zag in twee getuigenverklarin gen en het feit, dat Sjaak helemaal geen alibi had, voldoende bewijzen om Sjaak op te bergen. Dus zat hij Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur de heer A. van der Meer. Bruinisse: 10 en 5 uur leesdienst. Remonstrants Geref. Gemeente Sommelsdijk: 10 uur mevrouw ds. T. Elders-Mayer, Rotterdam. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. Rooins-Katholieke Kerk Zierikzee: zaterdag 19 uur; zondag 8 en 10 uuj'. Haamstede: zaterdag 19 uur, zondag 8.30, 10 en 19 uur. Re nesse: zaterdag 19 uur, zondag 9.30 en 11 uur. Moorden in Arabische luchtelmgenkampen GAZA, 7-8. In vluchtelingenkam pen in de strook van Gaza zijn woensdagavond de lijken van twee vermoorde Arabieren aangetroffen, zo hebben Israëlische kringen mee gedeeld. Men vermoedt dat het een wraakoefening betreft van een Ara bische terreurorganisatie. Een aantal Arabieren is voor ondervraging aan gehouden, Enkele dagen geleden had het „Volksfront voor de bevrijding van Palestina" al melding gemaakt van de „terechtstelling" van een be woner van een vluchtelingenkamp, die als „agent van Israël" was ont maskerd. BANGKOK, 7-8. De premier van Thailand, veldmaarschalk Thanom Kittikachorn, heeft woensdag ver klaard dat steeds meer Noordvietna- mese tanks, artillerie en infanterie Laos binnenkomen. Hij noemde de toestand in dat land kritiek. De Thailandse regering is, aldus de pre mier, steeds meer op haar hoede voor communistische infiltratie van Laos uit. Thailand is in het bijzonder ver onrust door de val van de strate gisch belangrijke Laoliaanse stad Moeong Sooei, die begin juni in com munistische handen viel. Hierdoor is Thailand op de directe invasieroute van de communisten komen te lig gen, aldus de premier. de derde dag na zijn arrestatie al in het Huis van Bewaring. Maar Sjaak bleef ontkennen: ik was in Antwer pen. Ook tijdens de rechtzaak. Na een eis van vijf jaar hield hij er twee over, maar zonder aftrek, zodat hij de twee volle jaren moest uitzitten. Voor vervroegde invrijheidstelling kwam hij, als meermalige recidivist niet in aanmerking. Doch de gesto len juwelen, hangers en stenen, rin gen en oorbellen waren nooit gevon den. Broeks gaf tenslotte het consig ne: „Wachten, jongens, tot Sjaak vrij komt. Dan beginnen we opnieuw". En nu zat Sjaak met zijn gezin in de trein op weg naar Heidenrijk, waar men ruim twee jaar geleden zo ongeveer twee hectaren bos en heide had omgeploegd, op zoek naar de ju welen .Met negatief resultaat. Aflei- dingsmauoeuvre, van Sjaak? Men was geneigd het te geloven, vandaar, dat men hem na zijn invrijheidstelling schaduwde. Zeven weken lang, zonder enig re sultaat. Sjaak speelde de nette, op passende huisvader, die braaf dage lijks naar zijn werk toog ,daar zijn negen uren vol maakte om vervol gens op de fiets huiswaarts te rijden. En 's avonds 'n wandelingetje, of een bioscoopje met moeder de vrouw, of thuis zitten turen naar de beeldbuis. En zaterdagsmórgens voor dag een dauw er op uit om te gaan vissen, een eind het kanaal op. Met als klap stuk van de week het zondagse" be zoek aan de Legerzaal. EvenwelBroeks kende Sjaak. Ook één van zijn bijnamen: Linke Sjaak. Hij weet al lang, dat we hem op de hielen zitten, daarom houd-ie zich koest. Hij wacht zijn kans af. Wat heeft hij bijvoorbeeld op die zater dagmiddag uitgespookt, toen Timan hem kwijt raakte in dat warenhuis? Dat was ongeveer twaalf uur. Pas om drie uur ontdekte men, dat hij thuis Voor W jaar BRUINISSE. Een tiental werklo zen is thans in drenst van de polder Bruinisse bij de in behandeling zijn de wegverbeteriug in de Molentveg. ZIERIKZEE. (Adv.). Ham 16 cent per ons; rookvlees 20 ct. per ons; tong 20 ct. per ons; ontbijtspek 10 ct. per ons; preskop 8 ct. per ons; leverworst 6 ct. per ons. BRUINISSE. Door de Weegbrug- vereniging is in de Verlengde Beurs straat op de plaats van de oude een nieuwe fairbank geplaatst met een weegvermogen van 20 ton. ZIERIKZEE. De ger. predikant dr. J. van Lonkhuyzen nam afscheid van zijn gemeente. De predikant gaat met emeritaat en zal zich in Zeist gaan vestigen. BRUINISSE. Een 14-tal werklozen vertrok naar de Wieringermeer om daar behulpzaam te zijn bü het vlas trekken. Wanneer volgende week de werkverschaffing en steunverlening worden gestopt, gaan er nog meer deren heen om werk te zoeken. ZIERIKZEE. (Adv.). Speciale aan bieding. Elektrische wasmachine, zeer solide, prima motor, volle garantie f 37,50; bij aankoop van een wringer met 5 jaar garantie vanaf f 10,50 een wringerbok voor 50 ct.; strijkijzers in diverse modellen, uitzoeken 85 ct. NOORDGOUWE. Een door een speciaal daartoe aangestelde com missie ingesteld woningonderzoek heeft uitgewezen dat cle woningtoe standen niet erger dan elders zijn, hoewel de veelvuldige klachten an ders doen vermoede]i. BRUINISSE. Voor het aanslaan van oesterbroed wordt door sommi gen iets nieuws geprobeerd. Er wor den schelpen op zeeften uitgezet zo dat de oesterbroedjes zich op de schelpen kunnen vestigen. Men be hoeft dan later deze niet af te steken. VROUWENPOLDER. De rijkspoli tie stelt een onderzoek in naar het lot van de 27-jarige P. van Belzen uit Middelburg, die sinds enkele da gen wordt vermist. Volgens zijn va der- was hij deze week naar Vrou wenpolder gegaan. Een plaatje uit 1912 van de Schuit haven tè Zierikzee. Heel lang zijn typisch geweest de lindebomen aan de linkerzijde. Hier in die tijd nog volop kinderkopjesen winkels in thans nog bestaande panden (achter grond). 12 zat. Wat deed hij in die drie uren en waar deed-ie het? Uit de hele stad hadden ze de dag rapporten opgevraagd en uitgeplo zen. Een zakkenroller vvas in die drie uren bezig geweest op trams, maar daar was Sjaak niet de man voor. Er had een inbraakje plaatsgevonden in de kantine van een verlaten voet balveld, achter in de Watergraafs meer. Ook niets voor Sjaak, kruimel werk. Op de pont was ook iemand een portemonnaie gerold. Zou Sjaak kunnen zijn., maar niet waarschijn lijk. Verder nog een tasjesdief in de Jordaan. ook niets voor Sjakie. En dan tenslotte die leeggeroofde win kelkassa bij de Jan Evertsenstraat. Dat zou Sjaak gedaan kunnen heb- ben, want de tijd klopt: ongeveer om één uur. Maar hoe kon Sjaak de si tuatie ter plaatse zo goed weten? Voor zover men zich kon herinneren, was hij na zijn invrijheidstelling nooit in deze buurt geweest. Sjaak kwam zelden in de binnenstad, bleef doorgaans in Noord. Nee, al deze ge vallen waren feitelijk niets voor Sjaak, die er waarschijnlijk minach tend zijn schouders over ophaalt, als je het hem vraagt. Sjaak is de grote man .voor wie geen brandkast veilig is, die elke kluisdeur kan openen en iedere alarminstallatie perfect buiten werking stelt. Sjaak de professional. Doch dat hij wat heeft uitgevoerd, waarbij hij liever zijn schaduw niet in de buurt had, stond wel vast. Enfin, in Heidenrijk zou men hem dag en nacht in de gaten houden. Er was zelfs een rijksrechercheur met vakantie, die speciaal naar Heiden rijk vertrok om de helpende hand te bieden. En een plaatselijke agent van de rijksplitie zou zich ook uitdossen als. vakantie houdende vreemdeling. Tenslotte kent Sjaak immers geen mens in Heidenrijk? (Wordt vervolgd)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 2