Mej. J. Zwaans uit Dordrecht >verd IVIiss-Toerist van de week Camping-voetbaltoernooi op „Van Zuijen" ging van start Het weer sloeg om in Engeland Is ook maan samengesteld uit lagen? Edward Kennedy blijft in Senaat Zwaar onweer in West-Duitsland STREEKNIEXWS 1 lil kader wijnfeest ZIERIKZEE, 30-7. In een sfeer van stijlvolle gezelligheid, vond in het kader van het wekelijkse wijnfeest in de „Mondragon-foyer" woensdag avond weer de Miss-Tourist-verkie- zing plaats. Was de belangstelling - zoals wel vaker - in het begin wat aarzelend, na het speechje van de iniss-master, konden toch tien adspi- rant-missen voor het forum worden geroepen. De gelukkige le werd dit maal mejuffrouw Joke Zwaans, een kleuterleidster uit Zwijndrecht, die haar vakantie doorbrengt op de cam ping „Prinsenhoeve" te Kenesse. Iets minder druk bezocht dan de vorige week, werd het wijnfeest toch andermaal een goed succes, mede dank zij de voortreffelijke muzikale inbreng van het Trio Piet Daalhui- sen en de charmante vokaliste Sylvia van der Molen, die van haar eerste optreden te Zierikzee een topper wist te maken. De miss-master slaagde er in de reflekterende dames aan het praten te krijgen, in het kader van mini- interviewtjes, die door het publiek met belangstelling werden aange hoord. Mej. Zwaans bleek de artistieke richting toegedaan en heeft als heel duidelijke hobby's: schilderen en boetseren. Met name de hobby's gaven vaak aanleiding tot „leuke" gesprekjes. Eén der deelnemende dames gaf als hobby op: „mijn man". Het kan - maar dat werd gisteravond niet ge daan - desnoods ook nog anders ge ïnterpreteerd. Twee en drie De tweede en derde prijswinnares- sen konden goed „meekomen". Twee de werd mej. Margreet van Voorber gen, een verkoopster uit Dordrecht. Haar hobby's bleken vierledig te zijn: zwemmen .badminton, naaien en lezen. Zij kampeert op „De Oase" te Renesse. Derde in deze rij werd mevr. W. D .Kraan-Quist (helemaal) uit Hoo- gezand. Zij bleek een echte Schou- wen-Duiveland-fan, die al veel va kanties hier heeft doorgebracht. Het beviel haar ook ditmaal uitstekend. Als jury-members-miss promotors (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) traden ditmaal op mevr. Arkenbout en de heer Kotoun jr. V.V.V.-miss- manager de heer de Jager zorgde voor de praktische arrangementen, terwijl de miss-master de eer te beurt viel de winnaressen de als vanouds fraaie prijzen uit te reiken, samen met een fraaie i'uiker bloe men. HAAMSTEDE, 29-7. Dinsdagavond begon op het sportpark „Van Zuyen" het camping-voetbaltoernooi en de belangstelling hiervoor was zeer groot. Zelden zal een zo grote scha re publiek het sportpark bevolkt hebben om van voetballen te genie ten. Een der grote sportmannen uit Burgh, de heer A. van Zuyen kreeg de eer om by de eerste wedstrijd 't Zeepe-D.F.S. de aftrap te verrichten hetgeen hy met zwier deed. In poule Aspeelden de elftallen van Duinoord en Rozenhof tegen el kaar. Duinoord was stukken sterker doch Rozenhof hield stand en de rust ging met 0-0 in. Ook na de rust hetzelfde spelbeeld doch kort voor tijd viel een doelpunt aan de andere kant. Wout Heij uit Geleen scoorde voor Rozenhof het enige doelpunt in deze wedstrijd. In poule B bonden 't Zeepe en een D.F.S.-formatie de strijd aan. On danks enige grootheden uit het semi- profvoetbal die 't Zeepe had opge steld (Spiers uit E.D.O. Haarlem), Hogenberk (Elinkwijk) en Achter berg (Rheden) was D.F.S. sterker en voor rust knalde Piet Kok zijn ploeg naar 0-1. Na de thee was het dezelf de speler die voor 0-2 zorgde waar na Dick de Meij de eindstand op 0-3 bepaalde. De tweede wedstrijd in poule A. was de mooiste en spannendste van de avond, want Duinrand en Bloms hoeve deden niet voor elkaar onder. Jammer dat de practisch eendere shirts het volgen van de strijd zeer moeilijk maakte. De keeper van de Duinrandploeg dook tijdens een fraaie safe tegen een der doelpalen waardoor een grote wond aan de knie ontstond. Na behandeld te zijn door colonne-personeel van de afd. Vier en twintig doden bij busongeluk PRAAG, 30-7. Een busongeluk in Bezdecin in centraal Bohemen heeft het leven gekost aan 23 passagiers en de chauffeur van een bus, aldus het Tsjechoslowaakse persbureau C. T.K. Negenentwintig inzittenden werden gewond. De bus werd gegre pen door een trein op een bewaakte overweg, waarvan de bomen niet waren neergelaten. LONDEN, 30-7. Het prachtige zo merweer werd dinsdag in Engeland ruw verstoord door een felle storm, die op verscheidene plaatsen schade teweegbracht en de vakantie van tal- loz engrondig bedierf. Zware brekers beukten de kusten, die in de afgelo pen periode tjokvol zonnende toeris ten zaten. Op de meeste plaatsen viel overvloedig regen, die hier en daar voor overstromingen zorgde. Nieuw westelijk initiatief inzake Berlijn WASIIINGTON/BONN, 30-7. - Dc Verenigde Staten, Frankryk en En geland bereiden een nieuw diploma tiek offensief voor, om, met instem ming van de Westduitse regering, het Russische standpunt inzake de Ber- lijnse kwestie af te tasten. Dit is woensdag in Washington bekendge maakt. Volgens goedingelichte kringen zal hierbij de nadruk liggen op een de finitieve en ondubbelzinnige regeling van de toegang tot Berlijn. Men wil hiermee nagaan hoever de Russische bereidheid tot een Europese veilig heidsconferentie en tot algehele ont spanning gaat, aldus officiële bron nen. Schouwen W. van het Rode Kruis kon hij zich verder laten verbinden door dokter Stenger. Voor rust was het Konings uit Heiningen die de Blomshoeve een voorsprong gaf. 0-1. Na de rust hanteerde de scheidsrech ter het boekje wel wat te serieus want toen Duinrand van keeper ver anderde en dit niet bij de arbiter meldde gaf deze bij de eerste bal die hij ving een strafschop, die voor van Poelje, Vlissingen, in een doelpunt werd omgezet 0-2. Dit werd tevens de eindstand. Een interessant treffen was dat tussen twee ploegen jeugdig materi aal uit Ginsterveld en de Alg. Bank Nederland. Van Harmeien uit Schie dam schoot Ginsterveld naar 1-0 en vlak na de rust maakte dezelfde spe ler er 2-0 van. Doch toen kwam de Bank opzetten en uit een voorzet van Spricht (D.F.C. Dox-drecht) schoot Bakker (Sliedrecht) raak. Het was ten slotte Bakker die ook voor de gelijkmaker zorgde. Donderdag (vandaag) worden de wedstrijden voortgezet. Conny van Bergen trok weinig publiek naar „De Ark" RENESSE, 31-7. Het optreden van de bekende Nederlandse zangeres Conny van Bergen en het befaamde dixieland-orkest „The New Orleans Syncopaters" in „De Ark" te Rnesse heeft niet veel mensen aanleiding gegeven hun tenten, caravans of ho telkamers te verlaten voor een „avondje uit", want helaas moest het optreden van de artisten plaatsvin den voor een zwaar onderbezette zaal. Overigens trokken de vocaliste en het orkest zich van de slechte op komst van het publiek weinig aan en vooral Conny van Bergen oogstte veel succes met o.a. Summertime en When the Saints. Het is uiteraard een spijtige zaak dat ook het initiatief van de organi satoren voor deze uitstekende avond, gelet op de publieke belangstelling, op een teleurstelling is uitgelopen. Dit gehele seizoen was de zaal tot nu toe slechts éénmaal uitverkocht: maandag j.l. voor het optreden van The Golden Eaxrings. Het is echter uiteraard niet de bedoeling om elke week alleen maar „Beat" in „De Ark" te brengen. Op de manier waarop het nu gaat KERKNIEUWS Oud Ger. Gemeente BRUINISSE. Maandag 4 augustus: ds. J. van Prooijen, van Stavenisse (7.30 uur). EINDHOVEN. Vannacht is in het ziekenhuis te Eindhoven de 56-jari- ge bromfietser J. Ooms uit Eindho ven overleden. De man kwam zon dagnacht om twee uur op de Hoog straat met zijn toevallig daar fiet sende zuster in aanrijding. BERGEN OP ZOOM. Woensdag is in de Westerschelde bij de gemeente Kloosterzande een Belgische vakan tieganger, de 36-jarige R. Remortere uit Beveren-Waes, bij het zwemmen door de sterke stroom meegesleurd. Het slachtoffer heeft niet meer de wal kunnen bereiken en is verdron ken. DEN HAAG. Op de kruising Troel- strakade-Melis Stokelaan in Den Haag kwam de 77-jarige heer A. Ph. van Strien met zijn bromfiets in bot sing met een tegemoetkomende be stelauto. Het slachtoffer, dat vermoe delijk onverwachts links afsloeg, overleed ter plaatse aan zijn ver wondingen. zal het echter voor de organisatoren 1 echter niet haalbaar zijn om goede en gevarieerde gezelschappen op de planken te brengen en dat zou niet alleen voor Renesse, maar in feite voor de gehele streek ongetwijfeld een groot verlies zijn. Renpaarden (32) levend verbrand EAST ST. LOUIS, 29-7. In de Amerikaanse stad East Sint Louis zijn 32 renpaarden levend verbrand toen de stal waarin zij stonden in vlammen opging. De paarden be hoorden toe aan verschillende eige naars. Guy Martin, de stalhouder, vermoedt dat er sprake is van brand stichting. De schade aan de stal wordt geschat op meer dan 350.000 gulden. De totale waax-de van de ver loren paarden is niet precies bekend. SPORT VOETBAL Canipiiigtoernooi Renesse Na de wedstiij den welke op dins dag en woensdag in het camping- toernooi te Renesse zijn gespeeld, zijn de halve finalisten bekend. In poule A toonde Julianahoeve zich de sterkste, terwijl in groep B Transpex-ant zich door een 1-0 zege op Bonafide in d ehalve finale plaat ste. In poule C won Internationaal met 1-0 van de Wilhelminahoeve, maar dit was één doelpunt te wei nig oiTi zich te kunnen plaatsen, daar Duinhoeve/Karavaan, waartegen In- ter met 0-0 gelijk had gespeeld, met 2-0 van Wilhelminahoeve had ge wonnen. Vxnjagavond komen in de halve fi nale Tx-ansperant-Duinhoeve/Kara- vaan en Julianahoeve-Schouwen tey gen elkaar uit. Duiveland I-Colynsplaatse Boys I Op zaterdagavond 2 augustus a.s. hoopt de sportvereniging „Duive land" op het sportterrein „De Saële" alhier haar vierde nederlaagtour- nooiwedstrijd te houden. De voetbal club Duiveland I zal dan uitkomen tegen de Colijnsplaatse Boys I van Colijnsplaat. De aanvang is gesteld op kwart voor zeven. Ook deze wed strijd belooft weer een mooie te wor den als het weer en het veld goed zijn. Mr. M. de Niet voorzitter Eerste Kamer DEN HAAG, 30-7. Bij Koninklijk Besluit is op voordracht van de mi nister van binnenlandse zaken be noemd tot voorzitter van de Eex-ste Kamer der Staten Generaal voor de zitting, welke zal aanvangen op 16 september 1969, mr. M. de Niet, se dert 6 november 1956 lid van de Eer ste Kamer. De heer de Niet wordt als zodanig de opvolger van prof. dr. ir. J P. Mazure, die het voorzitterschap heeft bekleed sedex-t de zitting, welke aan ving 20 september 1966. Kiiul gedood door landbouwtrekker SUAWOUDE, 30-7. De zesjaxige Petx-us van der Molen is woensdag middag op een landweg bij het Noorderend van de door zijn vader bestuurde landbouwtx-ekker gevallen. Het kind werd door de zware ach terwielen overreden en was vx-ijwel op slag dood. Ontploffing op plezierjacht STEENWIJK, 30-7. In het kanaal Steenwijk-Ossenzijl heeft zich op het plezierjacht van de heer Westland Ned. Herv. predikant te Udel (Gld.), woensdagmiddag een ontploffing voorgedaan. Bij deze gasontploffing werd zijn echtgenote ernstig gewond. Zij is naar een ziekenhuis te Heeren veen ovèx-gebracht. Ds. Westland, als mede twee dames die zich aan boox-d bevonden, kwamen er tamelijk goed af. Het jacht is grotendeels uitge brand. Naar de ooi-zaak woi-dt een onderzoek ingesteld. Zware mishandeling na feestje VENLO, 30-7. Wegens zware mis handeling van zijn kostbaas M. B. heeft de gemeentepolitie te Venlo N. X. geai-iesteerd. Na een feestje wilde de aangehou dene zijn kostvrouw met een bierfles te lijf gaan, hetgeen echter door de kostbaas wei-d vei-ijdeld. Deze slaag de erin X. buiten de deur te zetten. X. wist evenwel later opnieuw bin nen te komen en sloeg B. met een porseleinen beeld, dat hij van een kast gi'eep, op zijn hoofd. Beiden wei-den zodanig gewond, dat zij naar het ziekenhuis moesten worden over- gebracht. Hier bleek dat de kostbaas door de slag op zijn hoofd een scheur in zijn schedel had opgelopen. X. zal vrijdag voor de officier van justitie woi-den geleid Amazone verongelukt LEEUWARDEN, 31-7. Gisteren is de 17-jarige amazone Freida van As sen uit Leeuwarden gedood toen zij bij een val van haar schichtig gewor den paard onder de achterwielen van een passerende tractor terechtkwam. Het slachtoffer maakte met nog meer leden van de landelijke rijvei-eniging HOUSTON/TEXAS, 30-7. Dc gege vens die tot dusver zyn ontvangen van dc op de maan achtergebleven seismograaf wyzen er op dat dit he mellichaam misschien evenals de aarde is samengesteld uit lagen, met een buitenste korst van 20 km dikte, zo heeft dr. Garry Latham, die ver bonden is aan het geologisch labo ratorium Lamont van de Columbia- universiteit, woensdag op een pers conferentie meegedeeld. Dit zou betekenen dat dc maan Amerikaanse troepen terug uit Vietnam O BIEN HOA, 30-7. In het kader van het plan van president Nixon om voor eind augustus 25.000 man Ame rikaanse troepen uit Vietnam1 terug te trekken, zijn woensdag opnieuw 750 man naar huis vertrokken. Zij behoren tot de negende divisie, die in de Mekong-delta gestationeerd is geweest. In totaal zijn thans 7.300 man teruggetrokken. vroeger in een gesmolten toestand heeft verkeex-d, aldus de geoloog, die verklaarde dat, behalve die krachti- ge maanbevingen, die overeenkomen met betrekkelijk lichte aardschok- ken, 25 oppervlaktetx-illingen zijn ge registreerd, die door grondverschui- vingen zouden kunnen zijn veroor zaakt. „Maar wij zouden voor posi tieve gevolgtrekkingen een veel kx-achtiger verschijnsel, mogelijk tweekeer zo sterk, willen waarne men", aldus dr. Latham. Het zekere voor het onzekere SAN REMO, 31-7. Toen een inwoner van de Italiaanse stad San Remo dezer dagen zag hoe zijn vijfjarig zoontje al zijn speelgoed stuksmeet schrok hij zo dat hij meteen naar zijn verzekeringsagent liep om zich voor 150 miljoen lire (ongeveer 900.000 gulden) te dekken voor eventuele wettelijke aanspra kelijkheid. Rusland gaat Irak helpen BEIROET, 30-7. De Sowjet-Unie gaat Irak helpen met projecten die de winning van achttien miljoen ton olie jaarlijks uit de olievelden van Roemaila beogen. Een eerder deze maand gesloten ovei*eenkomst voor ziet tevpns in de aanleg van een pijp leiding naar de Perzische Golf, zo heeft een woordvoerder van de Iraaksè Nationale Petroleummaat- schappij (INOC) volgens x-adio-Bag- dad meegedeeld. In het eerste kwar taal van 1972 moet de oliepx-oduktie beginnen. BOSTON,- 30-7. De Amerikaanse senator Edward Kennedy heeft mee gedeeld dat hij zijn zetel in de se naat niet opgeeft en zich volgend jaar, wanneer zijn zittingstex-mijn af loopt, hei-kiesbaar zal stellen. Mocht hij herkozen woi-den dan zou hij zijn volle termijn van zes jaar uitdienen. Dit wordt opgevat als een aanwijzing dat hij zichzelf als presidentskan didaat voor 1972 uitsluit. HAMBURG, 30-7. Zware onweers buien hebben in de nacht van dins dag op woensdag in de Duitse dis tricten Hpssen, Beiex-en en Noord- rij n-Westfalen gi-ote schade aange richt. In Hessen kwam het zelfs tot een complete wolkbreuk waardoor vele straten en kelders onder water .liepen. Bij Niedermarsberg in Noord - rij n-Westf alen werd verkeersweg nummer zeven gestremd door omge waaide bomen. In gx-ote delen van West-Duitsland is de hittegolf nu voorbij. Er komen temperatuurverlagingen voor van 10 tot 12 graden. N.V. Waterleiding Mij. „Midden-Zeeland" Op woensdag 27 augustus zal in Grand Hotel „Bx*ittania" te Vlissin gen een receptie worden gehouden, waarop afscheid wordt genomen van de heer ir. T. Verheul, directeur van de N.V. Waterleidingmaatschappij „Midden-Zeeland". Nu al begin gerstoogst Op Schouwen-Duiveland is als ge volg van het mooie weer de oogst van de gerst al begonnen en wordt gecombined. Insidex-s achten dit wel te vroeg, vooral als men bedenkt, dat enkele weken geleden toch nog gesproken werd van een „laat jaax-", omdat de stand van het groene gewas drie we ken achter was bij vorige jaren. Het vostgehalte is nog hoog; de op brengst aan de matige kant. ZIERIKZEE Spreekuren wethouder vervallen Van gemeentewege vei-zoekt men ons te willen mededelen, dat de spx-eekux-en van wethouder mr. K. A. Keuning op 5 en 12 augustus a.s., in vei-band met uitstedigheid van be trokkene, komen te vei-vallen. RENESSE Enige dagen geleden slaagde onze dorpsgenoot de heer J. Zwiers voor het vakdiploma Hotel-, Café- en Restaurantbedrijf. Geslaagde balonnenwedstrijd Woensdagmoi-gen om 10 uur ston den zeer vele kindex-en op camping „Internationaal" te trappelen van on geduld om mee te doen aan de door Sunkist geoi-ganiseerde ballonwed strijd. Men heeft deze wedstx-ijd al op vele campings georganiseex-d. En met succes, want men heeft al kaartjes terug ontvangen uit o.a. Denemar ken, Zuid Spanje, Frankrijk en Duitsland. Vele prijzen heeft men voor dit landelijk evenement be schikbaar gesteld. De hoofdpx-ijswin- naar mag voor f 500 speelgoed uit zoeken in een groot wax-enhuis. De R.K. kerkdiensten voor zaterdag en zondag De Euchax-istieviex-ingen van de R. K. Kerk te Renesse zijn voor a.s. za terdag vastgesteld op 17 en 19 uur. Zondag a.s. worden de diensten ge houden om 10 uur, 11.15 en 19 uur. De dienst van 10 uur zal worden uit gezonden door de K.R.O.-radio. In deze Eucharistieviering zal voorgaan kap. J. Commissax'is, het combo staat onder leiding van F. Dreesens. Orgel- en hoboconcert Zaterdag 2 aug. wordt in de herv. kerk te Renesse een concex-t gegeven door Henk Loohuis, ox-gel en Philip Fey ,hobo. Naast orgelwerken van Bach, Fx-anck en Reger zullen orgel en hobo werken van Fesch, Weis man en Geminiane ten gehox-e bren gen. Het concert wordt besloten met een vlak voor de aanvang van het concert op te geven thema. Frontale botsing tussen twee brommers Dinsdagmiddag omstreeks vier uur vond op het fietspad langs de Stoof- weg te Renesse een ernstige botsing plaats tussen twee jeugdige brom fietsers. Het ongeval gebeurde in een scherpe bocht, die ter plaatse door begx-oeiing ex-g onoverzichtelijk is. De 16-jarige H .van E. uit Tilburg liep tengevolge van deze botsing een schedelbasisfractuur op en werd overgebracht naar het Rode Kruis ziekeixhuis te Zierikzee. De eveneens 16-jarige C. W. werd aan het hoofd gewond. OOSTERLAND Leerlingen basisonderwijs Dit jaax- verlieten 31 kleuters de chr. kleuterschool „Radda Barnen" alhier, 19 jongens en 12 meisjes. Naai de christelijke school gaan er na dc vakantie 18, waarvan 8 jongens en 10 meisjes en naar de openbare la- gere school 12, waarvan 10 jongens en 2 meisjes. Eén jongen gaat naai de R.K. lagere school te Zierikzee. SCIIARENDIJKE Interkerkelijke zangdienst Zondagavond aanstaande wordt in de hervormde kerk van Schax*endijke een zangdienst gehouden, uitgaande van de gezamenlijke hervormde en gei-efoi'meei'de kerkeraden ter plaat se. Medewei'king verleent het be kende koor van Kloetinge, o.l.v. Iz. Ruissen. De dienst wordt geleid dooi de hervormde predikant, ds. van den Berg. De toegang is uiteraard gratis; er zal wel een collecte zijn. BRUINISSE Oud-dorpsgenoot naar Suriname Bij de 30 leraren die van de Suri naamse regering een gratis reis naar dit land kregen aangeboden, om land en volk beter te leren kennen, be hoort ook de heer F. Kik Kz„ leraar aan de H.B.S. te Enschedé. De heer F. Kik werd geboren te Bruinisse en kreeg zijn middelbare opleiding in Zierikzee. Overdracht bedrijf De heer H. E. Braber te Bruinisse, die zich ruim 30 jaar geleden als smid op Bruinisse vestigde in de smederij van de firma Meermans en die enkele jaren geleden overging naar het industrieterrein aan de Dorpsweg, waar wat eens een land- bouwsmederij was, ^uitgroeide tot een constructiebedrijf, gaat deze tak van zijn bedrijf beëindigen. De gebouwen op het industrieterrein zijn verkocht aan de firma P. Maaskant en Zonen te Bx-uinisse. De oorspronkelijke smederij en het woonhuis aan het Kerkplein werd geheel een zaak afgestemd op de re creatie, voor de verkoop van huis houdelijke ax-tikelen, souvenirs, ga la nferieën en dergelijke. Deze zaak wordt in de komende maanden nog vergroot. Zieke zwaan afgemaakt Dx-ie pex-sonen, de heer H. Koriu- aax-d en de dames mevr. van de Vee ken en Anja de Wijs, x-esp. opvaren den van de motox-schepen „Paragon" en „Antriso" vingen in de mond van de vluchthaven aan het Zijpe een witte zwaan, die zij op het politie bureau afleverden. De politie consta teerde dat het dier ziek was, zij bracht het ter verpleging bij de heer A. Moelijker. Een zorgvuldig onder zoek wees uit, dat het dier zodanig aan de kop vex-wond was, dat beide ogen in staat van ontbinding ver keerden. Het dier was niet meer te redden en is afgemaakt. Kind aangereden Het kind uit het gezin Bal-Klink te Bx-uinisse dat zondag door een brom fiets werd aangereden, is niet de 13- jarige Rinus, maar de 3-jax-ige Renee. ZIJPE Ruzie en aanrijding in file In de file die dagelijks voor de veerponten staat te wachten is het noodzakelijk attent te zijn en op te x-ijden als men aan de beurt is. Dit ondex-vond E. S. uit Willemstad, die niet in zijn wagen zat, toen de file begon te rijden. Hij werd gepasseerd door de achter hem komende J. C. L. E. uit Tilbux-g. Dat was niet naar het genoegen van S„ die toen hij tex-ug was gekomen, px-obeerde zijn oude plaatsje voor E. weer in te ne men. Ruzie en een lichte aanrijding met blikschade aan beide auto's was het gevolg. De politie maakte proces vex-baal op. Een superzalm De heer J. Fondse te Burghsluis kwam woensdagmorgen hij het lichten van zijn fuiken tot de ontdekking dat er een bijzonder zware vis in zal. Het bleek een zalm van bijna 5 kg. te zijn. Een niet alledaagse vangst, die in de keuken vati een der gerenommeerde hotels verdween.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 4