Meer verenigings- en instellingsgroepen in de Westhoek Diploma's voor inrichtingsassistentes Voor 45 jaar. original SP0RTT0T0 Zeer succesvolle bazar voor ,X. et E." ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 16 juni 1969 Nr. 20216 Bejaarden hebben fijne duinvakantie Aan huishoudschool te Zierikzee 43 geslaagden WESTHOEK, 14-6. Het verbluf in de Westboek van groepen personen afkomstig uit verenigingen of andere instellingen neemt toe. Vorig jaar werd door V.V.V. Burgh-Haamstede hiermede een proef genomen en die verliep 10 voortreffelijk dat de di recteur van de V.V.V. al vroeg in het voorjaar van 1969 contacten zocht die hij weldra vond bij de Unie van Vrouwelijke Vrijwilligers (U.V.V.) te Botterdam waarvan het hoofdkan toor aan de Oostzeedijk is gevestigd. Deze unie is samengesteld uit een groot aantal dames uit Rotterdam die tijd over hebben om hun mede mensen te hetpen in allerlei vorm. Honderden dames helpen dan weke lijks duizenden ouden van dagen met bijv. het uitreiken van maaltijden (afd. Tafeltje-dekje), met het helpen van allerlei vervoer (bijrijdsters), het bezoeken van patiënten in ziekenhui zen speciaal met rijdende winkeltjes, met voorlezen, met het leiden van kaartclubjes en het geven van hand- werkcursussen. De unie heeft de be schikking in Rotterdam over talloze zalen waar de vooral ouden van da gen worden bijgestaan. V.V.V. Burgh-Haamstede bemid delde met een bezoek van ongeveer 250 personen die in 6 groepen huis vesting kregen in het pension „Even Buiten" aan de Zandstraat in Burgh, eigenaars de heer en mevr. C. Zijta- Bevelander. Een nieuwe groep van 40 bejaarden brengt een bus van de R. T.M. naar Burgh om de terugkeren- den weer mee naar Rotterdam te ne men. Gymnastiekclubjc Vrijdag arriveerde de laatste groep bestaande uit 40 deelnemers van een gymnastiek-clubje, ook weer een on derdeel van de U.V.V. (In Rotterdam wordt deze vereniging wel de Ver. van Uithuizige Vrouwen genoemd omdat ze zo veel voor hun medemen sen doen en daardoor bijna nooit thuis zijn). Deze groep beoefent op de Brink in Rotterdam in een grote zaal per week 3 kwartier gymnastiek en een half uurtje de zangkunst en betalen een kwartje per week waar voor ze dan koffie krijgen. WARNER speciaalzaak: ZIERIKZEE Gastvrouw is mevr. Van Dongen- Bennekom die bijgestaan door twéé leidsters de groep verzorgt. Zij maakt het gezellig, organiseert wandelin getjes, zangavonden, Bingo-avonden en er is zelfs al een dansavond ge weest. De R.T.M. zorgt voor een bus- en een vaartocht over en rond Schouwen-Duiveland en de prijs hiervan is in de totaalprijs inbegre pen. In het pension met het recrea tiezaaltje en de bijzonder mooie tuin is hel gezellig zitten en allen hebben het bijzonder naar hun zin. Ook de heer en mevr. Zijta» bijge staan door hun dochter mevr. Wit- kamp-Zijta en mej. Toos Verboom waarderen deze groepen ten zeerste. Alles wordt in groepsverband klaar- gemaakt en dat vergemakkelijkt het werk. Voor het volgend jaar mag op een herhaling en mogelijke uitbrei ding van deze groepen gerekend worden. De staf van „Even Buiten" (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). ZIERIKZEE: De mondharmonica- club „D.O.K." bracht de heer P. R., de populaire stadsomroeper, een se renade ter gelegenheid van diens gouden bruiloft. ZIERIKZEE. Toen de heer D. over de Oude Haven wandelde, sprong eensklaps een hond uit de bovenver dieping van een woning boven op zijn hoofd, waardoor D. kwam te vallen. ZONNEMAIRE. Voor de betrek king van gemeente-veldwachter heb ben zich 83 sollicitanten opgegeven. ZONNEMAIRE. Donderdagavond werd het eerste zomer concert gehou den in de door acht elektrische lam pen schitterend verlichte muziektent ZIERIKZEE. (Adv.). Een compleet woonkamer-ameublement 142,50, bestaande uit 1 buffet, 1 theekast, 1 tafel, 2 fauteuils, 4 stoelen met moquette. BURGH. De Vereniging voor Vreemdelingenverkeer in Burgh- Haamstede heeft met de verschillen de muziek- en zangverenigingen in deze gemeenten een regel'ng getrof fen dat gedurende het seizoen bij gunstig weer beurtelings te Haam stede en te Burgh een concert ge geven zal worden. ZIERIKZEE. Bij de invoering van de rijwielbelasting zullen de rijwiel plaatjes, die tot bewijs van betaling zullen dienen, tegen 3 per stuk verkrijgbaar worden gesteld op het postkantoor. ZIERIKZEE. (Adv.). Prima cocos- loper 60 ct. per el; lste soort ge kleurde matten vanaf 35 ct. per el; mooie gestreepte loper 50 ct. per el. 'Advertentie. Vijfde wandeltocht SKNWK op 5 juli De Sportkambinatie „SKNWK" te Nieuwerkerk organiseert op zater dag 5 juli a.s. voor de vijfde maal haar wandeltocht door Duiveland. Er kan worden deelgenomen voor 5, 8 of 15 km. De start is bepaald om 2.00 uur vanaf het sportterrein te Nieuwerkerk. KORFBAL NO AD II-ZSC II 5-3 De reserves van NOAD bleven ook in de thuiswedstrijd tegen Z.S.C. uit Scharendijke weer in de meerder heid, zodat de goede plaats op de ranglijst voor de blauw-witten be houden bleef. Er waren 10 minuten gespeeld toen Cor van der Sande de club uit Drei- schor de leiding gaf door fraai in te schieten (1-0). Vijf minuten later kwamen de gasten echter met succes terug en J. Hillebrand slaagde er in om de gelijkmaker in de korf te de poneren (1-1). De strijd ging nu vrij wel gelijk op en in de 22e minuut was het Hans Geelhoed die NOAD opnieuw aan de leiding bracht (2-1). Enkele minuten later was het echter weer J. Hillebrand, die opnieuw ge lijk maakte (2-2). Na een half uur spelen slaagde Wijna van Nieuwen- huijze er in om de blauw-witten op 3-2 te brengen en dezelfde speelster had even later opnieuw succes voor NOAD (4-2). Voor dat scheidsrech ter J. L. Hanse uit Burgh echter de rust aankondigde, had A. Hillebrand de achterstand nog tot 4-3 terugge bracht In de tweede helft bleken de doel punten duur te zijn. Het zag er dan ook geruime tijd naar uit, dat men geen doelpunt meer zou zien. Na een half uur kwam NOAD toch nog even aan bod en Riet van der Linde stel de de zege definitief veilig (5-3). HENGELSPORT Hengelweclstrijd H.S.V. „Oosterschelcle" Aanstaande vrijdagavond organi seert de H.S.V. „Oostersdhelde" haar vierde clubwedstrijd. Deze za] plaats vinden in 'het „Diepe Gat'' (Aanvang 18.45 uur). De wisselbeker voor het „Diepe Gat", thans in het bezit van de 'heer J. Leurs, staat deze avond op het spel. Mede gelet op de vakan- tietijd worden voor deze avond be halve de streekleden ook vee] Belgi sche leden verwacht. AFC-Drachten X Roerm.-de Musschcn X Schalke 64-Baycrn M X Bulg.-Polen X Dcnem.-Ilong. X RW Oberh.-Alscnb. X Tasm.-Karlsr. X Nevend.rRW Essen X Frcib.-Hertha Z. X Rapid-W-Wackcr W X Admira-Austr. W X Graz AK-Sch. W. Br. X Austr. Ki-Sturm Graz X DUIVENSPORT P.V. „De Bruse Trekker" Wedvlucht vanaf Rouen (F.) af stand 325 km. Gelost 6 uur, aan komst le duif 11.08 uur, laatste prijs winnende duif 11.57 uur. Mooie vlucht. De uitslag luidt als volgt: J. Fol- mer 1, 10, 16 en 18; P. Steketee 2 en 12; H. van Noorden 3; T. M. Dale bout 4, 5, 7, 13. 14 en 19; A. J. Uze- lenberg 6; J. Quist 8; B. de Ruiter 9 en 20; A. de Koning 11 en 17; J. de Jonge 15. Junioren-uintslag: J. van Boven 1; Ohr. Bal 2; J. Kik 3. „De Reisduif" - Brouwershaven Uitslagen P.V. „De Reisduif" te Brouwershaven op 1 juni vanaf Ghartres. Afstand 404 km. A. J. Flikweert 1, 3, 5, 6 en 7; J. M. Kloet 2 en 8; H. Wesdorp 4. Wedvlucht op 7 juni vanaf Orleans Afstand 456 km. G. Fli'kweert 1, 3 en 4; A. J. Flik weert 2, 5 en 6; J. M. Kloet 7, 8 en 9; H. Wesdorp 10 en 13; Joh. Flik weert 11; C. Wesdorp 12 en 14. Woensdag 18 juni a.s. inkor-ven voor Ohateauroux. TWEEDE KAMER Ongerustheid over hogere waterstanden DEN HAAG, 14-6. De Tweede- Kamerleden Zijlstra (ARP) en Van Rossum (SGP) hebben de minister van verkeer en waterstaat schrifte lijk er op gewezen dat bij de plaat selijke bevolking en in de regionale pers onrust is ontstaan door de ver hoging van de hoogwaterstanden die in de wateren ten zuiden van de Volkerakdam, die nu nog in open verbinding staan met de open zee, is opgetreden nadat de Volkerakdam is afgesloten. Vraagstellers willen weten of de verhogingen van deze hoogwater standen in overeenstemming zijn met hetgeen uit laboratoriumproe ven en/of berekeningen mocht wor den verwacht of dat het juist is, zo als uit hetgeen ter sprake kwam in de vergaderingen van enkele water schappen, dat deze verhogingen be langrijk hoger zijn dan werd ver wacht. Grote belangstelling verwacht bij lancering maanlandings-Apollo WASHINGTON, 15-6. Op Kaap Kennedy verwacht men een ware zondvloed van belangstellenden voor het vertrek van de Apollo 11, die op 16 juli begint aan de reis naar de maan die de landing van de eerste Amerikanen mogelijk moet maken. Er wordt op twee miljoen toeris ten gerekend, voor wie op de rcispa- gina's van de kranten al extra vluch ten worden aangeboden naar Florida, met mogelijkheid tot overnachten tot op afstanden van 150 km van Kaap Kennedy. Dc kleine politieafdeling van Cacao-Beach wordt versterkt met politiemannen uit heel Florida. Een functionaris van de Amerikaan se lanceerbasis heeft al schertsend voorgesteld dc nationale garde le alarmeren om te zorgen dat de auto's van de startingenieurs er nog door kunnen. ZIERIKZEE, 16-6. Hel monde linge eindexamen van de opleiding Inrichtingsassistente beeft in de huishoudschool „Prinses Juliana" plaats gehad op 9, 10, 11, 12 en 13 juni j.l. Daarbij waren vier gecom mitteerden aanwezig: twee uit de sector Inspectie Volksgezondheid en twee uit het Ny verheidsonder wys. Aan 'het examen werd deelgeno men door 46 leerlingen, waarvan er 43 slaagden. (Eén leerlinge kon aan het mondeling en schriftelijk niet deelnemen maar zij maakte wel een zeer goede stage.) Bij de geslaagden waren er 18 met een zeer goede sta ge, terwijl de andere leerlingen hun praktijkjaar goed tot voldoende brachten. De diploma's werden vi'ijdagmid- dag tijdens een prettig samenzijn uitgereikt door de directrice, mej. Van Liere. Zij feliciteerde de meis jes mede namens de leerkrachten en sprak de wens uit dat ze hun mooi gekozen beroep met veel zorg en toe wijding zullen verrichten. Eén van de leerlingen sprak een woord van dank tot de directxuce en de leerkrachten waarbij zij een schildex-stuk bestemd voor de school aanbood. De leerlingen werden ver der gelukgewenst door één van de geccmmitteex'den, die ook de direc trice en 'het onderwijzend personeel feliciteerde met de bereikte resulta ten. De volgende aantallen leerlingen kozen reeds een beroep: 12 verpleeg ster, 12 voor kindei'téhuizen, 6 voor kraamvex'zorging, 1 voor verloskun dige, 2 voor kinderbescherming, 2 bejaax'denïxelpster, 4 ziekenvexv.oxg- ster en twee inrichtingsassistente. Onderstaande leerlingen zijn ge slaagd en ontvirxgen het Inas-diplo- ma. Zierikzee: G. Beije, J. Constandse, A. den Hartog, N. Kostermans, J. Lokker, M. Moexmond, C. Padmos, F. Renshof, J. Sanderse, W. Wijs man. 'Haamstede: P. van. den Berge, A. Landegent. Burgh: A. van Dongen. Scharendijke: C. Hanson. Ellemeet: L. Ringeïberg. Serooskerke: J. Bodbijl, I. van den Hoek. Duiveridijke: T. van Wouwe. Dreischor: J. Vermaas. Nooi'dgouwe: C. van Ajmkerk. Zonnemaire: A. van Rihee. Kerkwerve: I. van den Hoek. Ouwerkerk: E. de Rijke. Nieuwerkerk: S. Brouwer, N. Stout- jesdijk, H. van der Wielen. Oosterland: M. Meerman, C. Zwager. Bruinisse: N. van Popering, A. Vlam. Den Bommel: S. Jongeling, M. Ras. Hei-kingen: A. den Boer, W. de Korte Nieuwe Tonge: B. Buys, J. Vermaas, B. Verolm e. Oude Tonge: M. Pieterse. Ouddorp: C. Pikaart, Y. Breen. Middelharnis: M. Tieleman, B. van Wezel. Sommelsdijk: L. Vis. Drie leerlingen zijn afgewezen, terwijl er 1 kandidate wegens een anto-ongeluk niet aan het examen kon deelnemen. Minimumprijsregeling vroege aardappelen DEN HAAG, 14-6. Met ingang van 16 juni treedt op de Nederland se veilingen een minimumprüsrege- ling voor vroege aardappelen in wer king. Deze gaat uit van het Centraal Bureau van de Tuinbouwveilingen en geldt tot nader order. De ophoudprijs van vroege aard appelen boven 28 mm is voor de ko mende week vastgesteld op 16 cent per kg. Bij eventuele doordraai krijgt het produkt een bestemming tot vee voeder. Het zit er niet in dat dit in de komende weken gaat gebeuren want de veilingprijzen van vroege aax-dappelen lagen eind voi'ige week tussen 55 en 65 cent per kg. Vei'- wacht wordt dat de eerstkomende tijd het aanbod klein zal blijven. De dooxdraaivexgoeding bedraagt bij de ophoudprijs van 16 cent per kg voor klasse 1 13 cent per kg en voor klasse 2 7 cent per kg. Van al le vroege aardappelen die op de vei lingen worden aangevoei'd zal dit seizoen een heffing woiden ingehou den van 20 cent per 100 kg ten be hoeve van het minimumprijzenfonds van het Centraal Bureau van de Tuinbouwveilingen. In de loop van het seizoen zal de ophoudprijs ge leidelijk worden verlaagd. In midden-Java heeft een plot selinge 'grondverschuiving in het dorp Soember Woengoe vier doden geëist en twintig gewonden. De slachtoffers werken aan een project voor 'het herstel van wegen. De grondverschuiving gebeurde enkele dagen geleden. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND UTRECHT. Negen personen zijn gewond geraakt bij een treinbotsing op het emplacement in Arnhem. Dc Oostzijde van het emplacement is versperd, waardoor geen treinver keer mogelijk is in de richtingen Zutphen en Duitse grens. NALAND. In het xucx-eaticcen- txoxm Vinkeloord in de gemeente Nu land is de 31-jarige P. J. v. d. Bex*g tijdens het zwemmen in een pas aangelegd en nog niet officieel ge opend zwembad verdronken. AMSTERDAM. De mosterdkleu- rige Alfa Romeo, waarin de vier overvallers in Amstei-dam zijn ont komen, heeft de Amstexxiamse re cherche teruggevonden in de Go- vert Flinckstraat in Amsterdam-zuid De auto bleek te zijn gestolen. Van de daders ontbreekt nog ieder spoor. RIJSSEN. In Rijssen (Overijssel) zijn enkele ziektegevallen geconsta- teerd, die veel gelijkenis vertonen met gevallen van kindex-verlamming. Er zijn 2 kinderen van ca 12 jaar opgenomen in ziekenhuizen. AMSTERDAM. Studenten heb ben vrijdag een discussie-, informa- tie- en actiecentrum gevestigd „op de stoep" van de Lange Leidse- dwarsstraat, voor het gerechtsge bouw in Amsterdam, waar de Maag- denhuisprocessen plaatsvinden. AMSTERDAM. Nabij de Abcou derstraatweg in de Bijlmermeer is een dijk van een kunstmatig meertje doorgebroken. De straatweg is over een lengte van ongeveer 2 kilometer vanaf de kxxiising met de Schiphol- weg blank komen te staan. Het ver keer wortd thans omgeleid. AMSTERDAM. Tijdens de jong ste ongei*egeldheden in de Amster damse binnenstad zijn tien betogers in de leeftijd van 19 tot 33 jaar aan gehouden wegens openlijke geweld pleging. VLAARDINGEN. Tot slot van de avondviex'daagse in Vlaardingen heeft een groep van 100 a 150 jon geren door baldadig optreden ge tracht roet in het eten te gooien. Nadat de politie had getracht de jon gelui met zachte hand te veixvij de ren en hieraan geen gevolg werd ge geven, werd gedwongen van de gum mistok gebiuik te maken. KERKNIEUWS Jubilerende ds. B. Wentsel (Brouwershaven) Ridder in de Orde van Oranj-Nassau RIDDERKERK, 14-6. In het re creatiegedeelte van dc Gereformeer de Kerk, de „Ontmoetingskerk" te Ridderkerk, vond zaterdagmiddag 14 juni 1969 de huldiging plaats van emeritus-predikant ds. B. Wentsel van de gemeente Ridderkerk, thans woonachtig te Brouwershaven, die 15 juni zijn vijftig-jarig predikantschap vierde. Ter gelegenheid hiervan, bood de Gereformeerde kerkeraad haar oud-predikant een receptie aan. Overvol was de zaal, waarin de ju bilaris zitting had in aanwezigheid van zijn familie. Deze middag vond een aanvang dooi' een reeks van sprekers, die na mens kerken en andere instellingen en instanties, van hun belangstelling blijk gaven. Voordat men aan de eei'ste spreker het woord gaf, kreeg de gouden jubilaris uit handen van burgemeester mr. J. P. Boersma van Brouwershaven, de versierselen van Ridder in de Orde van Oranje Nas sau in zilver, op de borst gespeld. Ds. J. J. Tissink, Gereformeerd px-edikant te Riddex'kerk sprak waar derende woorden en feliciteerde hem namens kerkeraad en gemeente van Ridder-kerk. Uit zijn eerste stand plaats waren de heren De Kok (A'dam-noord-Nieuwendam) en Hoe ve (Zunderdorp) aanwezig, om hun vroegere dominee van harte te feli citeren. Namens de classis Zierikzee sprak dr. J. H. Becker, Ger-ef. predikant te Nieuwerkerk. Hij dankte ds. Wentsel voor al het werk in zijn emeritaats- gemeente Brouwershaven en niet te vergeten, de classis Zierikzee, ver- ï-icht. Hem werd een boekenbon overhandigd. Ds. G. den Heeten, pre dikant aan de Gereformeerde Kerk te IJsselmonde, feliciteerde de be jaarde predikant, die nog steeds zeer vitaal is, en een goede gezondheid geniet, en dankte hem voor de jaren lange arbeid verricht in de classis Barendx-echt, waarvan ds. Den Hee ten afgevaardigde was. Ds. A. C. Mooij, Gereformeerd predikant te Enschedé,, de opvolger van dominee Wentsel in Ridderkex-k, toen deze in 1960 met emeritaat ging, noemde hem een „onvergetelijk man", waar van hij zeer veel heeft geleerd, tij dens de periode dat hij samen met hem en zijn vrouw in Ridderkerk mocht vertoeven. De heer A. R. van Nes, zwager van ds. Wentsel, sprak namens de familie, en onthulde eni ge bijzonderheden omtrent de jubi lerende predikant die, voordat hü zich als px-edikant in de combinatie Nieuwendam-Zundex-dox-p vestigde, bankbediende was in Amsterdam. De jubilax-is heeft volgens hem „nog het Straatbewoiiers verjagen Marokkanen DEN HAAG, 16-6. Bewoners van de Van Ravensteinstraat in (het Haagse schiiderskwartier hebben vannacht een kosthuis voor Marok kanen vernield en de buitenlandse aiheidSkraChten het dak opgejaagd. De politie heeft het gébouw ontzet en de 33 Marokkanen in veiligheid gebracht. Volgens de eigenaresse van het pension zou een voormalige werknemer van ihaar dit volksge richt legen haar cn de buitenlan ders hébben georganiseerd. één en ander in te halen". Nadat de eindeloze stroom gelukwensen via de luidsprekers een ieder had be reikt, konden de aanwezigen zich naar de jubilaris begeven, om hem geluk te wensen met dit groots ju bileum. Zondag 15 juni daaropvol gend, ging de bejaarde predikant voor in de dienst des woords in Rid- dex-kex-k. Massaal onderzoek naar hartziekten LEIDEN, 14-6. Een medisch team verbonden aan het academisch zie kenhuis van de katholieke universi teit te Nijmegen zal in een omlig gend gebied waarin circa 200.000 mensen wonen, alle gevallen van ziekten aan de hartkransslagader gaan registreren. Dit heeft zowel be trekking op plotselinge sterfgevallen als op patiënten die thuis of in het ziekenhuis worden behandeld. Deze gegevens zijn nodig bij de voorbex-ei- ding van het beleid van het minis terie van sociale zaken en volksge zondheid ten behoeve van vex-ple- ging van deze patiënten en voor de secundaire preventie. Renesse wierp zich op de evenementen RENESSE, 14-6. Vrijdag j.l. open de burgemeester H. P. Everwijn de door de muziekvereniging „Luctor et Emergo", ten bate van het „Instru mentenfonds" georganiseerde bazar in het dorpshuis te Renesse. Geflan keerd door zijn echtgenote en de voorzitter van het bazarcomité de heer W. Lemsom, was hij, gevolgd door de spelende muzikanten het po dium opgestapt, waarna hy werd in geleid door de voorzitter. Staande naast het „rad van avon tuur" merkte de burgemeester op, dat hij de laatste tijd ontzettend veel openingen had verricht, maar dat dit meestal iets blijvends betrof hetgeen van deze, twee dagen durende bazar, niet kon worden gezegd. „Om aan geld te komen kan een vereniging drie dingen doen", aldus de burgemeester. Allereerst kan hij subsidie aanvragen, maar door de 'beperkte geldmiddelen is er weinig kans op succes; ten tweede kan men met de zaa'k stoppen, wat de weg van de minste weerstand is; ten dex-- de kan men zelf iets organiseren. De heer Ever wijn verheugde zich erop dat men in Renesse in staat geble ken was met eigen krachten een ba zar op te bouwen die er wezen mocht. 'Hij feliciteerde het bazarco mité met de fraaie opzet van het ge heel en deed een beroep op bevol king en toeristen deze bazar ook tot een geldelijk succes te maken. Hij opende hierop de bazar. De muzi kanten „Ibliezen daarna de bazar open" waarna de aanwezigen zich enthousiast op de aanwezige evene menten stortten. Hevig aangemoedigd door de heer N. van Tilggel'hove vlogen de plank jes met nummers voor het „Rad van avontuur" weg en daarmee de fraaie prijzen. De schiettent was overbezet en boven het getik van de buksen klonk het gerammel van de sjoel stenen. In de touwt jes treks t and was het wat rustiger, daar men de prij zen hier geruisloos naar boven kon trekken. Behendigheid was nodig bij 'het steekspel, waar getracht •moest worden prijzen, idie achter kippengaas lagen uitgestald met een 'koperen buisje aan te raken. Raakte men echter het gaas dan klonk een geniepig belletje en miste men de prijs. Vélen overschatten bij het bal- lëngooien hun werptechniek en bij het spijkerslaan konden de „kracht mensen" zich uitleven. Hier kon men de dames laten zien wat men waard was. Maar helaas, velen konden de enorme spijker niet in drie klappen in het hout laten verdwijnen of er ger nogmen miste finaal. Dan maar snel naar de textielstand, waar alles vergeten en vergeven was en de dames hun ogen uitkeken. En daar ook het boekenstalletje. Het pop- en bruinebonenraden liep goed en bovendien waren de zakken oliebollen snel verkocht. Zo groeide deze bazar uit tot een enoxTn suc ces voor de muziekvereniging, die van het zelf, op deze bijzonder aan trekkelijke manier, verdiende geld zeker goed gebruik zal xnaken. De geschatte bruto-opbirengst is f 4700. (Fo'bo Zierikzeesche Nieuwsbode).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 3