Stichting Zeeland gaf visie op sociaal-culturele toekomst Verschil tussen kameel en dromedaris bleek erg moeilijk DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG Grebbelinie Wat biedt de BEELDBUIS? Provincie Utrecht koopt deel van de l)e binnenstad van Zierikzee ZIERIKZEE, 11-6. In opdracht van de burgemeester en wethouders is door het Provinciaal Opbouworgaan Stichting Zeeland - gelijk gemeld - een rapport uitgebracht over de sociale en culturele ontwikkeling van in 't bij zonder de binnenstad van Zierikzee. In de inleiding van het rapport, dat deze week tijdens een gehouden persconferentie door b. en w. voor publikatie werd vrijgegeven, wordt vastgesteld dat in het geheel van Schouwen-Dui- veland en wat men zou kunnen noemen het „midden-deltagebied" zich pers pectieven openen voor de gemeente Zierikzee op een versnelde groei. Door de ligging van de stad bestaat er een reële mogelijkheid de bevolkingsom vang in de toekomst uit te breiden, aldus wordt geconstateerd. Een dergelijke uitbreiding veron derstelt echter een aantal voorwaar den die onderling samenhangen en die op hun beurt weer afhankelijk zijn van het aantal inwoners. Hierop werd reeds gewezen in de eerder uit gebrachte rapporten ten behoeve van het bestemmingsplan-west. In ver band met het te ontwerpen bestem mingsplan voor de binnenstad vraagt thans echter de sociale en culturele ontwikkeling van dit stadsdeel de aandacht. De binnenstad van Zierikzee bezit een eigen typische centrum-functie, zowel voor de stad zelf als voor een uitgestrekt omliggend gebied. Een bestemmingsplan voor de binnenstad heeft bovendien te maken met sa nering, reconstructie en restauratie van een bestaande bebouwing, die deels van monumentale waarde is. Het bestemmingsplan west en het bestemmingsplan voor de binnenstad staan overigens uiteraard niet los van elkaar: tussen binnenstad en buitenwijken zullen dan ook goede verbindingen nodig zijn. Gesteld wordt dat alhoewel de binnenstad voldoende plaats moet kunnen bieden aan typische stadscentrumvoorzie ningen het doel van dit bestem mingsplan' ruimer gesteld kan wor den, namelijk: een optimale ruimte scheppen voor een dynamische, leef bare en doelmatig-functionerende sa menleving, met behoud en restaura tie van een zo groot mogelijk aantal cultuur-historische en esthetisch waardevolle elementen. cent. Geconstateerd wordt dat het teruglopen van het inwonertal van de binnenstad dus waarschijnlijk meer veroorzaakt wordt door gezins verdunning dan door een uittocht van hoofden van huishoudens of met andere woorden: hele gezinnen. Aangenomen mag echter, aldus wordt verder opgemerkt, dat de ver traging in de woningbouwactiviteit te Zierikzee in de laatste paar jaar een sterker teruglopen van de bevol king van de binnenstad heeft voor komen. By een systematische sanering van de binnenstad kan echter worden verwacht dat men op een grotere schaal dan voorheen te maken krygt met verhuizing van gezinnen. De er varing elders leert dat zich hierby problemen kunnen voordoen die bij zondere aandacht vragen. Als voorwaarde voor de'ontwikke ling van een woonfunctie van de bin nenstad wordt primair gesteld: de aanwezigheid van een aanvaardbaar en aantrekkelijk woon- en leefkli maat. Verondersteld wordt verder dat in de binnenstad uitsluitend eensgezinswoningen zullen worden gebouwd en slechts ten dele woning wetwoningen. De vloeroppervlakte en in het bijzonder de gevelbreedte van de oorspronkelijke en vele nog bestaande (al dan niet monumentale) panden zullen in vele gevallen onvol doende zijn voor nieuw te creëren woningen. De bruto woningdichtheid van de binnenstad van Zierikzee be draagt momenteel ca '23,8 woningen per ha. Grote variaties Naar stadsdeel komen grote varia ties voor. In het centrum bedraagt de woningdichtheid 16,4. Verwacht kan worden dat een aantal thans nog bewoonde grootste panden hun woonfunctie zullen verliezen ten be hoeve van in het bijzonder een kan toorfunctie. Geconcludeerd wordt het volgende: Een gemiddelde bruto-wo ningdichtheid van 23,8 in de gehele binnenstad moge op het eerste ge zicht betrekkelijk gunstig lijken als uitgangspunt voor de bepaling van het toekomstig woning-aantal. Reke ning houdend met de benodigde ruimte voor cëntrum-voorzieningen voor een in bevolking groeiend om liggend gebied, zal het aantal wo ningen in de binnenstad niet op het huidige peil (1551) gehandhaafd kun nen worden. De omvang van de woonfunktie zal daardoor in niet geringe mate ver minderen: voor handhaving van het woningbestand op ca. 1500 eenheden v bestaat stellig onvoldoende ruimte. Auto-rally Burgh/Haamstede Woonfunctie In het rapport wordt uitgegaan van de visie dat de binnenstad als zodanig beter zal functioneren, als zij tevens een woonfunctie bezit voor alle lagen en schakeringen uit de be volking, omdat verondersteld mag worden dat het centrum daardoor weer een meer levendig karakter zal verkrijgen. Opgemerkt wordt echter dat het ook mogelijk is, bij het beleid uit te gaan van de visie dat de bin nenstad slechts een woonfunctie voor specifieke bevolkingscategorieën be hoort te verkrijgen. Restauratie van een groot aantal panden zal vrijwel uitsluitend mogelijk zijn als deze panden - eventueel naast een win kelfunctie - èen woonfunctie, krijgen* Bovendien is i*estaureren in vele gevallen alleen zinvol, als aan de betreffende straatwand ook (aange paste) nieuwbouw plaatsvindt. Bui ten de winkelzone in het centrum van de binnenstad zullen de straten vrijwel overwegend een woonfunctie verkrijgen. De binnenstad zal haar woonfunc tie behouden, mits woi'dt voorzien in een aan moderne (en toekomstige) eisen aangepast woon- en leefkli maat en dito wooncomfort. Teruglopen inwonertal binnenstad Het teruglopen van het inwoner tal van de binnenstad van 5.500 in 1960 tot ca. 4.740 thans (een vermin dering van 14 procent) wijst er op dat 'er reeds een opmerkelijke ver mindering van de bevolkingsdicht heid in dit stadsdeel is opgetreden. Het aantal bewoonde woningen liep in die tijd slechts terug van 1.601 tot 1.512, een vermindering van 6 pro- MUIZENISSEN ADELAIDE, 12-6. Zwermen muizen zaaiden paniek in een voorstad van Adelaide. De di recteur van een zoutfabriek in deze voorstad, Wingfield, ver klaarde: „De muizen rennen over onze voeten terwijl wij werken". De inwoners van Wingfield klagen steen en been over de muizeninvasie en het is zaak vooral de levens middelen buiten hun bereik te houden. Een functionaris van het Australische ministerie van landbouw meent, dat de knaagdieren niet uit het reeds geteisterde Mallala, 60 km. noordelijker, waar kinderen gisteren reeds 5.000 muizen doodden, afkomstig zijn. BURGH-HAAMSTEDE, 11-6. Het verschil tussen een kameel en een dromedaris scheen in de deze week gehouden autorally voor de bewo ners van Westerschouwen, byzonder moeilyk te zyn. Het zien van het plaatje met een één-bulter was voor 98 u/u der deelnemers genoeg om een zucht van verlichting te slaken. He laas, 100 meter verder stond de ka meelafbeelding met twee bulten en dat gaf de goede richting aan. Zyn we goed ingelicht dan waren er slechts twee deelnemers, uiteraard nummer 1 en 2 wordend, zo helder om de dromedaris te laten waar hy was. Overigens was bij goed opletten deze rally wel te rijden. De tijdcon- troles speelden velen parten zodat er nogal wat strafpunten vielen. De 42 deelnemers kwamen na af loop bijeen in de grote recreatiezaal van camping „Duinrand" aan de Hogeweg, waar zij werden toege sproken door de heer C. B. Blom, voorzitter van de organisei'ende ver eniging V.V.V. Burgh-Haamstede. Deze dankte de heren M. Dijkman en D. E. Mooij voor het in elkaar zetten van deze rit. Ook de contro leurs werden in dit dankwoord be trokken. De heer Mooij ging hierna de rit op papier nog eens na waarna hij de uitslag bekend maakte. De prijzen bestonden uit artikelen voor man, vrouw en auto. WEEKEINDE- ARTSENDIENST Zaterdag 14 en zondag 15 juni Dokter W. Bontkes, Zierikzee, tel. (01110) 2280, neemt waar voor de artsen Van Hoorn en Van der Waarden. Dokter W. J. Terpstra, Brouwersha ven, tel. (01119) 280, neemt waar voor de artsen Stenger en Simons. Dokter H. Speelman, Oosterland, tel. (01114) 280, neemt waar voor dokter Van Leeuwen. Dokter E. E. Vleugels Schutter, Zie rikzee, tel. (01110) 2780, neemt waar voor dokter v. d. Zande. Zr. W. C. Steutel, Haamstede, telef. (01115) 226, neemt waar voor zr. Van Beveren en zr. Werk man. DIERENARTS Dierenarts T. van Roon, Zierikzee, telef. (01110) 2180, heeft dienst. De weekeindediensten vangen aan zaterdagmorgen half tien. De uitslag: De uitslag was: 1. W. J. Goud zwaard, Haamstede, 18 strafpunten; 2. A. Gilijamse, Haamstede, 27 pnt.; 3. N. A. Tuinman, Burgh, 42 pnt.; 4. W. P. de Vrieze, Haamstede, 45 pnt.; 5. J. Simons, Haamstede, 47 pnt.; 6. M. O. Hanse Jr., Haamstede, 48 pnt.; 7. C. J. Boot, Burgh, 52 pnt.; 8. L. Kik, 52 pnt.*, 9. J. W. de Jonge, Re- nesse, 59 pnt.; 10. Joh. v. d. Bos, Haamstede, 60 pnt.; 11. M. O. Han se Sr., Haamstede,. 61 pnt. en 12. J. A. Dalebout, 77 strafpunten. Bij de pi-ijzen waren twee diners voor twee personen, resp. aangebo den door hotel restaurant „De To renhoeve" te Haamstede en Grand hotel restaurant „Witte van Haem- stede" te Haamstede. De prijs voor de beste dames-equipe ging naar El- leke Gilijamse te Haamstede met 62 strafpunten. Twee meisjes verdronken ROZENBURG, 12-6. Bij het baden in het Bi*ielsemeer zijn twee meisjes, afkomstig uit de gemeente Rozen burg, verdronken. De 11-jarige Jo hanna W. Dentener en de 12-jarige Peggy Volkerst waren om half twee per fiets van huis vertrokken. Toen ze 's avonds nog niet thuis waren en bekenid werd dat ze waren gesigna leerd bij het Brielsemeer, werd al arm geslagen. Donderdagmorgen vroeg heeft de rijkspolitie te water het lijkje van Johanna Dentener op- gedregd, naar het andere meisje wordt nog gezocht. Vijf doden bij verkeersongeluk in Frankrijk NANCY, 12-6. In de vorige nacht heeft zich in Oost-Frankrijk een ver keersongeluk voorgedaan, dat vijf doden en twee gewonden heeft ge- eist. In Dommartin-les-Toul werd een personenauto door twee tege- moetrijdende vrachtwagens vermor zeld. Het heeft enige uren geduurd voordat de slachtoffers uit de wrak stukken konden worden bevrijd of geborgen. Twee inzittenden van de personen auto, de twee chauffeurs van de vrachtwagens, onder wie een Neder lander, en nog een inzittende van ëen der vrachtauto's zijn bij de drievou dige botsing om het leven gekomen. COTONOU-DAHOMEY. Het Rode Kruis heeft de luchtverbinding tus sen Cotonou, de hoofdstad van Da homey, en het vliegveld Oeli in Bia- fra hervat. De verbinding was ge staakt nadat op 5 juni een Rode Kruis-vliegtuig door de Nigeriaanse luchtmacht was neergeschoten, waar bij de vier bemanningsleden waren omgekomen. UTRECHT, 12-6. Dc staat is be reid de nog niet aan de provincie Utrecht overgedragen delen van dc voormalige Grebbelinie, behoudens enige gedeelten die nog voor mili taire doeleinden in gebruik zyn, aan de provincie te verkopen voor ruim f 140.000,-. De aangeboden percelen, kunst werken e.d. hebben een oppervlakte van 94 ha en omvatten o.m. delen van de liniedijk langs de Eem en het Valleikanaal, vier kaden, twee forten en een brug. Enkele delen van Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote kerk: 9.30 uur ds. Assendorp. Gasthuiskerk: 10 en 7 uur ds. J. P. van Roon, Katwijk aan Zee. Kerkwerve: 11 uur ds. Assendorp; 9.30 uur zondagsschool. Serooskerke: 9.30 uur ds. Schoneveld; 11 uur zon dagsschool. Burgh: 11 uur ds. Hui zing. Haamstede: 9.30 uur ds. M. O. Hanse Lzn., jeugddienst; 7 uur ds. Huizing. Renesse: 9.30 uur ds. De Wit. Noordvvelle: 11 uur ds. De Wit. Scharendijke: 10 uur ds. Van den Berg. Brouwershaven: 11 uur ds. Feunekes. Zonnemaire: 9.30 uur ds. Feunekes. Noordgouwe: 11 uur ds. Schoneveld. Dreischor: 9.30 uur ds. Huizing. Ouwerkerk: 10 uur ds. Fa- ber. Nieuwerkerk: 10 uur ds. Wester hof (viering H. A.), 6.30 uur ds. Wes terhof (voortzetting H. A., dankzeg ging). Oosterland: 10 en 6 uur ds. J. van Woerden, Middelburg. Sirjans- land: 10 en 6.30 uur ds. Snoei, bed. H. D. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. H. W. Waardenburg, Rotterdam. Lutherse Kerk Zierikzee: 10 uur ds. C. G. Pijpers, Den Haag. Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 6.30 uur ds. D. Pas- schier, Souburg. Haamstede: 10 en 5 uur ds. J. Wessel, Middelburg. Scha- rendyke: 9.30 en 2.30 uur cand. A. Vreugdenhil, Zwartewaal. Brouwers haven: 10.30 en 3 uur ds. Keizer. Zonnemaire: 10 en 2.30 uur ds. Jans- ma. Nieuwerkerk: 10 en 5 uur dr. Becker. Oosterland: 10 uur gecomb. dienst met Nieuwerkerk; 3 uur de heer Ezinga, Zwolle. Bruinisse: 10 en 5 uur ds. Poppe, Serooskerke. Geref. Kerken (Vrijgemaakt) Brouwershaven: 9 Uur leesdienst, 7 uur ds. Van Dijk, Souburg. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur ds. Op den Velde. Kerkwerve: 10 en 6 uur, kand; W. Moerdijk, Apeldoorn. Haamstede: 10 uur leesdienst, 3 uur kand. W. Heftig treffen aan Israëlische grens TEL AVIV, 12-6. Drie Israëlische militairen, onder wie een luitenant, en acht leden van de Arabische ver zetsorganisatie El Fatah zijn woens dag om het leven gekomen bij een fel gevecht, dat zich in de omgeving van Jericho, op 11 km van de Israë lisch-Jordaanse bestandslinie, heeft afgespeeld. Dit is door een woord voerder van het Israëlische leger be kendgemaakt. Levenslang voor Dominas DORMUND, 12-6. In Dortmund is de statenloze „zware jongen" Pe tras Dominas tot levenslange tucht huisstraf veroordeeld wegens de roofmoord op de 70-jarige Westduit- se herbergier Albrecht Hoehmann en diens 10 jaar jongei*e zuster Lina. Dominas is bovendien levenslang ontzet uit de burgerrechten. Zijn verdediger had voor vrijspraak ge pleit. Schip wachtte 2 weken op gedroste matroos HAMBURG, 12-6. Na ruim twee weken vergeefs gewacht te hebben op de terugkeer van de gedroste 36- jarige matroos Gi You Gin, heeft de Chinese vrachtboot „Djining" van 8.693 ton in de nacht van woensdag op dondgrdag de haven van Ham burg verlaten. De matroos is op 28 mei weggelo pen en diende twee dagen later in Hamburg een verzoek om politiek asiel in. de Grebbelinie liggen op Gelders grondgebied, maar het provinciaal bestuur van Gelderland heeft te kennen gegeven geen bezwaar te hebben legen de Utrechtse koop. Over de bestemming ervan zal dan nog ambtelijk overleg volgen. Het prov. bestuur van Utrecht, dat de staten de benodigde gelden en fiat heeft gevraagd, zal_binnenkort in een speciale nota aangeven welke delen van de voormalige Grebbelinie een functie gaan vervullen ten behoeve van de openluchtrecreatie. Moerdijk. Nieuwerkerk; 10 uur lees dienst, 3 uur ds. Op den Velde. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur ds. Karens. Oosterland: 10, 2.30 en 6 uur lees dienst. Geref. Gemeente in Nederland Zierikzee: 10 en 6 uur leesdienst. Renesse: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 uur (viering H. A.) en 3.30 uur, ds. J. Pannekoek, Ter- neuzen. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Remonstrants Geref. Gemeente Sommelsdijk: 10 uur ds. J. van den Berg, Ned. Herv. pred. te Vlissingen. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 19.30 uur ver lossingssamenkomst. Rooms-Katholicke Kerk Zierikzee: zaterdag 19 uur; zondag 8 en 10 uur. Haamstede: zaterdag 19 uur, zondag 8.30, 10 en 19 uur. Re nesse: zaterdag 19 uur, zondag 9.30 AALTEN. Bij een verkeersongeval en 11 uur. op de kruising Hamelandroute-Re- devoortsestraat te Aalten werd op woensdagavond de 20-jarige mejuf frouw M. Heilbron uit Doetindhefri zo ernstig gewond dat zij kort na aankomst in het ziekenhuis te En schedé overleed. ZONDAG 15 JUNI. NED. IIn het middagprogramma na het nieuws, het weekjournaal en de verkeersinformatie een documen taire in de reeks uitwisselingspro- gramma's tussen een aantal landen. Nu de Amerikaanse bijdrage die is gemaakt voor jeugdige kijkers. On derwerp is de Atacma-woestijn in Chili, die te boek staat als de droog ste plek ter wereld. In de middag ook nog de bekende Duitse quiz „Einer wird gewinnen" met als spel leider de bekende Hans Joachim Kuhlienkampf. Tussen de bedrijven door wordt muziek gemaakt door het Griekse ensemble „Les Athenians". In de avond de kerkelijke uitzending „Vertegenwoordiger"een film over het hoofd van de communicatieafde ling van de Wereldraad van Kerken ds. A. v. d. Heuvel, als het ware een „vertegenwoordiger" die de kerk, het geloof ,moet verkopen. Na het zondagse sportnieuws een AVRO- programma. Hoofdschotel hiervan is de „zarzuela" „De Graaf van Se- villa". De zarzuela. waarmee we on langs al kennis hebben kunnen ma ken, is een soort operette, maar dan hélemaal op z'n Spaans. Het is een dol verhaal: een schilder moet een model hebben voor een schilderij van d-e heilige Maria. Hij heeft een meis je op hel oog, maar haar verloofde voelt er echter niet voor. Tot slot laten Pierre Janssen en Leen Timp „Kunstgrepen" zien. NED. II. Na „Pluimpje" volgt „De taal der dieren", een Russische film over de manier waarop dieren met elkaar communiceren. Daarna een kort programma van bijbelliederen. Vervolgens een filmportret van de beroemde Spaanse danseres Antonita Singla .Het is meer een gespeelde documentaire over het doofstomme Zigeunermeisje, dat na haar gene zing een danseres werd, waarvoor heel Spanje te hoop loopt. De NC RV vervolgt met de laatste afleve ring van de feuilleton „Een Victori aanse vrouw" naar het boek Por trait of a lady" van Henry James. Er komt een ontknoping die hele maal bij het verhaal Past, Ralph is ziek en gaat sterven: Isabel gaat hem nu pas begrijpen. De actualiteiten rubriek „Hier en Nu" gaat vooraf aan de dagsluiting, waarvoor ds. A. C. D. v. cl. Bosch weer aanknoopt bij het Onze Vader. MAANDAG 16 JUNI. NED. I. De KRO begint met een programma van de Duitse televisie „Rond de wereld in zang en dans". Een groot aantal, folkloristische dansgroepen geven een beeld van de werkelijk Latijns-Amerikaanse dan sen, Mozart Modern" is een pro gramma rond de pianist Gunter Maier-Noris, die op een eigen ma nier Mozart speelt. Aansluitend aan het journaal de derde aflevering van GIBRALTAR. Het sluiten van de Spaanse grens na-ar Gibraltar heeft ter plaatse een groot arbeiderstekort veroorzaaktOp de foto: soldaten van de British Royal Anglian Regi ment, die het tekort in een bakkerij helpen op te vangen. Een reizend carillon AMSTERDAM, 12-6. In de ko mende week zal ter gelegen heid van hel 50-jarige Neder landse klokkenspelvereniging in de Amsterdamse buitenwij ken, georganiseerd door de Amsterdamse carillon com missie, concerten worden ge geven door een rijdend caril lon, Het bestaat uit 25 klokken en is eigendom van een be kende klokkengieterij in Noord Brabant. Het spel is op gesteld op een speciaal voor dit doel vervaardigde aan hangwagen die door een trek ker naar de gewenste plaats wordt gebracht. Niet alleen is het op deze manier mogelijk het carillon bij de mensen „thuis" te brengen, het vol st rekt unieke is dat het pu bliek, doordat klokkenspel en speeltafel volkomen vrij staan, tijdens de concerten de beiaar dier kan zien. LONDEN. De viér leden van een Britse noordpoolexpeditie zijn met hun 36 honden door helicopters van de Britse ijsbreker Endurance opge pikt. Door dooi bleek het niet moge lijk het doel, Spitsbergen, per slede te bereiken. De oversteek van het Arctische continent is wel gelukt. de Duitse serie „Wat nu, grote man". Daarna „De beeldenaars van Breda". Dat zijn de leerlingen van de afde ling filmvorming van de kunstaka- demie van Breda, die voor hun vin geroefeningen graag de oranjestad als onderwerp nemen. Fragmenten uit het werk van deze aankomende cineasten. Een Nederlandse produk- tie is het feuilleton „Rust noch duur'' met de cast van het Lurelei-cabaret. Milly neemt het allemaal niet zo moeilijk en als haar echtgenoot' en schoonzus Martha aanmerkingen maken voelt ze zich gedrongen een betrekking te accepteren. Maar dat ivas nu ook niet helemaal de bedoe ling. NED. II. „Scala" wordt gevolgd door „Coronationstreet", vaste prik op de tweede -net avonden van de VARA. Na het journaal voor de tweede maal in het seizoen „Met de muziek mee". Het programma komt ditmaal uit Zwolle, waar behalve de vaste medewerkenden o.m, de Belgi sche zangeres Tonia aanwezig is. De tweede halve finale van de orgel wedstrijden Cor Steyn Trofee is in dit programma opgenomen. Hoofd schotel van de maandagavond is de film Desk Set'V een Amerikaanse filmkomedie over een kantoor, waar een computer - met deskundige - de hele boel in het honderd stuurt. De meisjes van het archief zien hun héle toekomst gedwarsbooind. Er ontstaat een complete opstand. Bovendien zorgt, de computerdeskundige voor een tikkeltje liefdesverdret. ZONDAG 15 JUNI. NED. I: 15.30 Nieuws; 15.32 Week journaal; 15.55 Verkeersinformatie; 16.00 jeugddocumentaire (kleur); 16.25 Einer wird gewinnen (kleur); 17.30 Einde; 18.55 Pluimpje (kleur); 19.00 Woord voor woord; 19.05 Ver tegenwoordiger; 19.30 Sport; 20.30 Journaal20.35 El Huesped del Se- villano (kleur); 22.00 Kunstgrepen; 22.25 Journaal. NED. II: 18.55 Pluimpje (kleur); 1.00 Journaal; 19.05 De taal der die ren (kleur); 20.05 Kijk eens om je heen zijn we in de wereld wel alleen (kleur); 20.15 Antonita Singla (in kleur); 21.05 Een Victoriaanse iirouw (kleur); 21.50 Hier en nu; 22.00 Evan gelie; 22.10 Journaal. MAANDAG. 16 JUNI. NED. I: 1S.50 Pluimpje (kleur); 18.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Ster; 19.07 Rond de wereld in zang en dans, Brazilië (kleur); 19.28 Mozart modern; 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Wat nu, grote man; 21.16 Beeldenaars van Breda; 21.45 Rust noch duur (kleur): 22.25 Jour naal; 22.30 Pauze23.00 Filmkunde in het voortgezet onderwijs (Telcac) 23.30 Einde. NED. II: 18.50 Pluimpje (kleur); 18.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Scala; 19.30 Coronationslreel; 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Met de muziek mee21.00 Geen gehoor op kantoor (Iclcur); 22.40 Journaal. Het vissen in Nederland is weer overal aan de gang. De visser die een camera meeneemt, ligt een slag voor, want hij kan zijn vangst en die van zijn vrienden fotograferen. Valt er niets te vangen, dan is er de natuur voor een mooi plaatje. I

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 4