Deter met Boter Echte koffie voor een échte vakantie „0id <zE)utck" geopend van 5 tot 2 uur het leven is goed, mevrouw er is weer grasboter. Grasboter.en u proeft* in elk gerecht het voorjaar. Die levendige, fijne smaak bezit alleen wat de natuur echt zelf belieft te maken. Dat kan alleen de kalverjonge lente! Grasboter smaakt, als kruidenverse lente, naar (eindelijk) meer zon, meer blijheid, Smaakt op verliefde tongen, naar meer. Uloemengilde grasmaai- machine die zweeft op een LUCHTKUSSEN A. ROM BOUTS In de winkel met het Bloemengilde-embleem kunt u met deskundig advies rustig en gezellig een per soonlijk boeketje samenstellen. Altijd vers, fris en vriendelijk. Iii ieder huis steunt men het Rode Kruis! Voor artistieke bruidsreportages Jan Krakeel Nieuwe Boogerdstraat 12 Zierikzee, Tel. 01110 2691 vraag inlichtingen bij Neemt deei aan de wandeltocht te SCHARëNDIJKE op zaterdag 7 juni a.s. Vertrek: 14.00 uur. Start en finish bij de muziektent in het dorp. De tocht gaat over 8 en 15 km. Inschrijfgeld vóór o£ op 5 juni: 1,50 per persoon; na 5 juni 2,per persoon. Aanmelden bij: P. J. van der Horst, Ingridstraat 13, Scharendijke; L. Louwerse, Dijkstraat 6, Scharendijke (tel. 01117-392); D. Fontein, Burg. de Bruijnstraat 29, Ellemeet; J. Th. Brouwer, Nieuwe Haven 57, Zierikzee (tel. 01110-2546). SUPRA Een échte vakantie. Helemaal echt genieten. Van de zon. De zee. De bossen. En af en toe een bakje échte koffie. Supra-koffie. Altijd vers. Vacuum verpakt. Lekkerder dan wat dan ook. En zó klaar. Supra snelfilterkoffie. Echte vakantie, slokje na slokje! Supra koffie van Hem 20 - .ZIERIKZEE Telefoon 3510 b.g.g. 2475 Koffieprijzen verlaagd! Nil Supra normaal maalsel en snelfiltermaalsel f 1.94!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 11