AGENDA Nog geen definitieve keus voor overdekt bad te Zierikzee L.S.D. in koekjes STREEKNIEUWS Helft C.N.V.-leden vóór fusie Volle bus reed steile helling af DICHT 591ste Staatsloterij Alles gaat naar wens aan boord van de Apollo-10 Gemeenteraad Westersehouweu WESTERSCHOUWEN, 19-5. De raad van Westerschouwen heeft maandagavond onder grote belang stelling een uur lang gediscussieerd over het eilandelyk grote zwembad en een eigen instruktiebadje. Daarbü ging het uiteindelijk akkoord met het volgende voorstel van b. en w.: ondanks een groot aantal bezwaren besluit de raad thans nog niet tot een definitieve beslissing omtrent deelname. Het college zal verder zo snel mogelijk en binnen een half jaar de mogelijkheden en de finan ciële zijde onderzoeken voor de reali sering van een schoolinstructiebad. hetzij open en verwarmd, hetzij overdekt en verwarmd. Het college kreeg daarvoor een crediet van f 5000 om een en ander te laten onderzoe ken. Na een duidelijke uiteenzetting door de voorzitter, burgemeester H. P. Everwijn, kreeg de heer Steur het woord. „Ik proef uit uw nota dat u er niets voor voelt om een zwembad in Ziei-ikzee te bouwen. Ik vind het jammer, want wij (de V.V.D.) behar tigen de gemeentebelangen doch ook de streekzaken wegen zwaar. Wan neer wij uw voorstel aannemen dan is het Schouwen-Duivelandse bad van de baan en daar is de V.V.D. te gen. Zierikzee heeft zijn gymnasium al verloren en door zijn plaats tus sen 2 grote industriegebieden in zul len velen zich daar komen vestigen met het recht op een goed bad". De voorzitter vond deze stelling niet juist. Het college voelt ook voor een centraal bad, doch wil eerst in eigen gemeente onderzoeken wat er mogelijk is. „Graag een groot zwem bad in Zierikzee met zijn middelbare scholen, doch om de kindertjes die het basisonderwijs volgen daar tel kens heen te sturen, gaat te ver. Als we n.l. het Centraal bad volgen dan zijn we zelf voorgoed uitgeschakeld. Naar Zierikzee by meer-kosten We willen niet in ons eigen zwaard vallen. Mocht dit in te stellen on derzoek uitwijzen dat het financieel veel meer kost dan deelname aan Zierikzee, dan zullen we naar Zie rikzee gaan. Het is verder helemaal niet uitgesloten dat de gezamenlijke financiën ontbreken om een centraal bad te realiseren en dan zal er terug gegrepen moeten worden naar b.v. drie baden a la Nieuwerkerk. Bij het verlaten der lagere school moet een kind kunnen zwemmen, met of zon der diploma", aldus de voorzitter. De heer Hoogerhuis gaf de volgen de zienswijze: „Zierikzee een bad? Dan wij ook. Het heen en weer rei zen kost 10 van het lesrooster en wordt veel te duur. Bovendien doet Zierikzee er maar zeer weinig aan met zijn f 4000,-. Ik ben ervan over tuigd dat hier in Westerschouwen veel meer opgehaald kan worden. We zijn een badplaats met in 1975 drie miljoen overnachtingen en daar hoort een zwembad bij. Ik steun uw voorstel". De voorzitter merkte op dat het geen toeristisch zwembad wordt. Dit plan is reeds in 1967 bij G.S. kenbaar gemaakt en daar krijgt de gemeente wel subsidie op. Een instruktiebad wordt echter niet gesubsidieerd. De heer Kloosterman memoreerde dat het college drie maanden geleden ook al gezegd had een onderzoek naar een eigen bad in te stellen. „U heeft nu na 3 maanden onder zoek zich nog geen standpunt kunnen bepalen". Spreker meende een Schouwen-Duivelands bad te moeten voorstaan en stelde dat het vervoer een concreet struikelblok voor het college is en dat moet en kan anders geregeld worden. De voorzitter bestreed deze opmer kingen en zeide dat in de raad van 27 januari werd besloten om verdere mogelijkheden te bespreken met de plan-commissie. De commissie zou dan een vergadering belegd moeten hebben hetgeen echter niet gebeurd is. Het college zou dan reeds een krediet hebben aangevraagd voor een nader advies-onderzoek. „Het grootste struikelblok is niet het ver voer doch het meegaan met Zierikzee want dan moeten we in lengte van dagen onze kinderen naar Zierikzee sturen", zei de voorzitter. De heer Hendrikse onderstreepte ergens het V.V.D.-standpunt, doch kon ook met het college akkoord gaan. Hij meende dat het mogelijk was om het tijdsbestek van 6 maan den onderzoek terug te brengen op drie maanden en dan een definitieve uitspraak te doen. Met de vakanties op komst meen de de voorzitter dat deze gestelde tijd niet te halen zou zijn. Krediet De heer Goossens vond de f 5U00 krediet een groot bedrag. „Kan de Dienst Gemeentewerken dat niet doen? De kastanjes in de Noord straat vragen ook al een onder- zoekskrediet. De Dienst G.W. heeft een directeur en ambtenaren en waar zijn die voor?" De voorzitter achtte de Dienst G.W. hier wel toe in staat, doch de ervaring met zwem baden ontbreekt. De Dienst zal wel ingeschakeld worden doch het ad vies moet van elders komen. Een waarschuwende vinger werd door de heer Dalebout geheven. „Hier komen grote bedragen op ta fel en we moeten goed overwegen en niet overhaast te werk gaan. Grote steden martelen al jaren met zwem badproblemen en hier moet alles haastig". Het krediet van f 5000 zou volgens de heer Kloosterman kunnen voorkomen worden door een „zwem- badenfabriek" advies te vragen. Over een te gebruiken gebouw was de voorzitter optimistisch en noem de als voorbeeld de oude tuinbouw school. Hij stelde nog eens nadruk kelijk dat het streekonderzoek door de Centrale Bad Commissie Zierik zee niet goed is uitgevoerd. „De com missie is moedeloos". Tot die gedach te kwam de heer Steur, ..Deze com missie had met gedegen voorstellen moeten komen met de kosten erbij en dan hadden we kunnen beslis sen hier of daar". De commissie stond niet open voor opmerkingen van andere zijden en dat was volgens de voorzitter een groot bezwaar. Al deze vaagheid noopte de heer Kloosterman tot de volgende con clusie: „De gehele opzet is verkeerd. De praktijk heeft uitgewezen dat een gefundeerd oordeel niet mogelijk is. Ik zou willen voorstellen een start- geld voor deze commissie; desnoods een andere commissie benoemen die samenspraak met de raden houdt over een instruktiebad, overdekt of niet". Wethouder Van Waveren, zelf commissielid zeide dat het college precies weet wat een instruktiebad kost. Een nieuwe commissie komt met precies hetzelfde plan, een eilan- delijk bad, mits alle gemeenteraden meewerken. „Wij kennen alle be zwaren en houden ons vast aan onze HOUSTON, 19-5. Alle instrumen ten aan bcord van de Apollo-10 wer ken uitstekend, zo hebben de ruimte vaarders Stafford, Young en Cernan maandagmiddag aan het controle station in Houston gemeld. Het ruimteschip bevond zich toen op on geveer 200.000 km van de aarde. De snelheid was afgenomen tot circa 6.000 km per uur. Naar mate de Apollo-10 zich ver der van de aarde verwijdert, zal de snelheid nog meer afnemen, totdat de cabine zich onder invloed van de aantrekkingskracht van de maan, weer sneller gaat voortbewegen. De Apollo-10 komt woensdagavond (Ne derlandse tijd) bij de maan, waar de cabine gedurende 62 uur omheen zal cirkelen. Commandant Stafford en zijn met gezellen hadden slechts twee klach ten. Zij hadden bij het slapen last van het geluid van de kleine raket motoren, die door periodieke stoten automatisch de cabine in een draai ende beweging houden, om niet voortdurend dezelfde kant aan de warmte van de zon bloot te stellen. Door deze raketjes draait de cabine in ongeveer één uur om haar as. Een andere klacht betrof het drinkwater dat sterk naar chloor smaakte. De ruimtevaarders kregen vanuit Hou- Drama in kinderhuis HANNOVER, 19-5. Drie jongens van zes jaar hebben in een kinder huis te Bad Salzdethfurth een vier jarig speelkameraadje om het leven gebradht. Het lijkje werd maandag, overdekt met wonden van slagen en beten, gevonden. De daders hadden o.a. een stoelpoot gebruikt. opdracht. Nadat de heer Hoogerhuis nog had gezegd dat wij geen bad van een miljoen nodig hebben, en het overdekt of open, waar de heer Kloosterman naar vroeg nog niet aan de orde is, werd het voorstel van b. en w. aanvaard. Het Hoge Burgh, waar vroeger een burcht opstond ter beveiliging tegen de strooptochten der Noormannen is nog maar alleen over. De voorlaat ste, die van Souburg gaat ten onder aan een winkelcentrumbouw. De Rijksdienst voor het Oudheid kundig Bodemonderzoek acht het uit cultuurhistorische en recreatieve overwegingen noodzakelyk dat de burcht bewaard blijft en zo mogelijk wordt gerestaureerd. De raad sprak zich in principe uit voor behoud en restauratie van het onderhavige mo nument. De voorzitter voegde er aan toe dat dit nog wel enige jaren zal- du ren omdat er geen geld voor is. Over een mogelijke dupering van eige naars der gronden waaronder de restanten van de burcht liggen wil de de heer Priester meer weten. „Ze zijn al gedupeerd door de bestem ming die er al op lag", antwoordde wethouder v. d. Klooster. De heer Steur wilde meer over de restauratie weten. Wanneer de voor zitter goed had verstaan zouden in de verre toekomst de oude plaggen hutjes met de grote burchtringeri rondom het geheel hersteld worden als een bezienswaardigheid. Bij de verder voorkomende zaken kwam de zaak Ossewaarde nog eens ter sprake. Het college had in een uitvoerige nota de raadsleden inge licht over de juiste gang van zaken. De heer Steur dankte het college voor deze uiteenzetting en stelde dat het van alle blaam gezuiverd was. De voorzitter: „We zijn geen boe mannen". Ook de heer Hendrikse was blij met deze uiteenzetting. De heer Hoogerhuis dacht er evenwel anders over en vond dat de Hinder wet maar raar was toegepast. Hij haalde enkele feiten nog eens aan en meende dat de heer Ossewaarde ge heel anders is behandeld dan ande re slagers op Schouwen-Duiveland. „Een rechtvaardige behandeling zit er hier niet in". „Het spijt me dat u niet hebt ge zegd: u had eerst beter naar b. en w. kunnen komen om juiste inlichtin gen", antwoordde de vooi'zitter. ston de raad de eerste portie water weg te gooien, omdat de chloor, die aan het water wordt toegevoegd om verontreiniging te voorkomen, zich kennelijk nog niet voldoende niet het water had vermengd. Wat de geluidshinder van de ro tatieraketten betreft, kregen Staf ford en zijn metgezellen te horen dat hier niets aan te doen was en dat zé wel aan het lawaai zouden wen nen. Inderdaad vielen de astronau ten later, nadat zij een slaappil had den ingenomen, in slaap. BERKELEY, 19-5. De nationale garde, in Berkeley te hulp geroepen om onlusten aan de universiteit van Californië te smoren, heeft strikte opdracht gekregen meisjes te nege ren die fruit en koekjes aanbieden. Twaalf gardisten waren zaterdag ,ihighgeworden nadat ze versna peringen toegestopt hadden gekre gen waar LSD door was gemengd, zo deelde een woordvoerder van de na tionale garde mee. De bewuste man nen deden maandag weer dienst, zonder nadelige gevolgen te hebben ondervonden van hun onverwachte „trip". In de Vogezen (Frankrijk) sneeuwde het EPINAL, 19-5. De koudegolf die zich over een groot deel van Europa heeft uitgebreid, heeft ook in Frank rijk voor zeer sterke temperatuur dalingen gezorgd. In het gebied van Angoulème zakte het kwik in enkele dagen 28 graden. Maandag waren in sommige delen van de Vogezen de wegen met bijna acht centimeter sneeuw bedekt ZIERIKZEE Spreekuur wethouder Het spreekuur van de wethouder van onderwijs, mr. K. A. Keuning, is verschoven van heden (dinsdag) naar woensdag 21 mei, 7 uur. Slotdienstje Vriji. Hervormde Zondagsschool In een druk bezocht, opgewekt en sfeervol slotdienstje van de vrijzin nig hervormde zondagsschool werd gisteren (maandag)avond) afscheid genomen van veertien kinderen. Ds. J. B. Assendorp sprak de jongelui toe, overhandigde allen een fraaie bijbel en sprak daarbij de wens uit, dat velen het godsdienstonderwijs op de catechisatie zullen voortzetten. Voordat afscheid van de kinderen werd genomen was onder leiding van mevrouw Vis-de Reus op vlotte wijze een gevarieerd programma af gewerkt, waarbij veel werd gezon gen en de oudste kinderen, fraaie gecostumeerd, enige spelen opvoer den: ,J)e Talenten", „De Zaaier", dat zich afspeelde, in deze tijd, en „De Barmhartige Samaritaan". Mevrouw de Regt-de Rijke begeleidde de ge zongen liederen aan het orgel. Dank zij de opbrengst van het Vreugde potje kon de jeugd na afloop een geschenkje aanbieden bij enkele zie ken thuis. HAAMSTEDE Afd. N.C.V.B. Op 20 mei vergadert in de Ger. Kerk de afdeling van de N.C.V.B. Als spreker treedt op de heer Hack over het onderwerp: Albert Schweit zer. RENESSE Opening seizoenmarkt Morgen - woensdag 21 mei - zal burgemeester H. P. Everwijn van Westerschouwen de seizoenmarkt openen achter de kerk (Korte Reke). Deze opening vindt plaats om 9 uur. BROUWERSHAVEN Leerlingen o.l.-school deden verkeersexamen Voor bet alhier gehouden ver keersexamen 'door leerlingen van de o.l.-school, slaagden de volgende kandidaten: Annie Fokker, Cor Stoel, Peter de Munnik, Leo Flikweert, Cobi Goudzwaard, Johan Paauwe, Hans Flikweert, Leo Fokker 0 ft., Dinie van Klinken 0 ft., Arnold Mandemaker 0 ft. De drie laatstgenoemde leerlingen maakten geen fouten in het prakti sche gedeelte, dat bestond uit het afleggen van een parcours in Brou wershaven. DREISCHOR NOORDGOUWE Opbrengst Bisschop Bekkers-actie iHet bedrag, dat de bevolking van Dreischor gestort heeft bij de Coöp. Raiffeisenbank ten gunste van de Bisschop Beckers-actie, bedroeg f 162. Tevens is hiervoor in Noord- gouwe een bedrag van in totaal f 26,80 gedeponeerd in de openbare lagere sdhool, die door het hoofd was opengesteld, aangezien Noord- gouwe geen bank rijk is. Jammer was echter, dat de openstelling voor dit doel niet genoeg bekend werd, wat ook te merken is aan de op brengst. NIEUWERKERK Veel belangstelling voor „Dol-fijn" Na de officiële opening van zater dag 17 mei, was er voor jongeren en ouderen, maandag gelegenheid om het instruktiebad „Dol-fijn" te Nieu werkerk, Ae bezichtigen. Alle school kinderen en kleuterséhoolleerlinge- NIEUWERK, 19-5. Omstreeks kwart voor acht, maandagavond 1.1., deed zich ter hoogte van „De We reld" te Nieuwerkerk een auto-onge luk voor, waarbij één auto totaal vernield werd, en een ander bescha digingen aan de voorzyde opliep. Het ongeluk gebeurde, toen J. S. uit Nieuwerkerk met zijn auto de Ooststraat van zijn woonplaats wilde inslaan, komende uit d;e richting Zierikzee. Achter hem reed eve ".eens een personenwagen, bestuurd door B. K. te Rotterdam. Laatstgenoemde bemerkte de aanstalten om li.rksaf te slaan, te laat, en probeer Ie te passeren. Hierbij kwamen beid. wa gens in botsing met elkaar, en i icht- tjes kwamen overdag kennis maken met de nieuwe aanwinst, en na vier uur n.m. tot 's avonds negen uur was er voor alle belangstellenden gelegenheid om het „dolfijne" bad te zien. Druk is hiervan gebruik ge maakt. Uit alle vier kernen van de gemeente Duiveland en ook daar buiten, zijn jongeren en ouderen op gekomen ter kennismaking. En nu gaat het zwemmen beginnen. De on langs benoemde badmeester, de heer J. Grcenenberg, tot voor kort werk zaam te Vlaardingen, zal het zeker niet aan werk ontbreken. Mejuffrouw C. Roks zal voor de kaartverkoop en het onderhoud zorgen. Verschei - denen gaven zich reeds op voor de te volgen zwemlessen. OOSTERLAND Het bejaardenreisje De bejaarden-sociëteitsbezoekers (sters) hopen op donderdag 22 mei weer hun jaarlijks reisje te maken per touringwagen. Het damescomité, zomede helpsters en organisten, zul len eveneens van de partij zijn. De reis zal ditmaal naar Zuid-Beveland gaan. Gehoopt wordt op gunstig weer zodat de bejaarden van deze trip weer heerlijk kunnen genieten. UTR.ECHT, 20-5. Van de leden van de bij het Christelijk Nationaal Vak verbond aangesloten organisaties is 87 procent voor een samenwerking tussen C.N.V., N.K.V. en N.V.V. Vijf tig procent van de leden is, als het tot een fusie zou komen, voor een fusie tussen de drie vakcentrales. Bij maar een relatief klein deel van de leden berust het lidmaatschap van de christelijke vakbeweging op principiële motieven. Bij de jongste leeftijds categorie leeft het minst de opvatting, dat de christelijke vakbe weging een noodzakelijke organisa tievorm is. KRIMPEN AAN DE LEK, 20-5. Vanmorgen om tien minuten over half acht is de volbezettc bus van de Twee Provinciën, bestuurd door chauffeur Treure uit Krimpen aan de IJssel, ter hoogte van Oostcr- straat-Onderdewaal van de hoge Lekdijk gereden die daar 7 a 8 meter hoog is. Wonder boven wonder werd nie mand van de meer dan 40 passagiers gewond. De bus reed door een ijze ren hek en zijn val van de steile dijk werd enerzijds opgevangen door een huis en aan de andere kant door een paal van het energiebedrijf waardoor de bus voor omvallen behoed werd en er niemand van de passigiers uit de bus werd geslingerd hetgeen als de paal en het huis er niet geweest waren zeker gebeurd zou zijn. Ver schillende omwonenden zagen het ongeluk vanuit hun woonkamer ge beuren en hoorden een verschikke- lijke klap gepaard gaan met veel vuurwerk, dat veroorzaakt werd door het afknappen van elektrici teitsdraden. De buschauffeur werd licht gewond. NIJMEGEN. Naar schatting ruim duizend studenten hebben zich door middel van een gehouden stemming in de kantine van de faculteit der wis- en natuurkunde van de katho lieke universiteit in Nymegen, tegen de bezetting van het bureau van de senaat van de universiteit gesteld. 621 studenten stemden tegen de be zetting, 268 voor en ruim 80 onthou dingen. ten een enorme ravage aan. De wa gen van S. slingerde langs een heg, gir'g verscheidene malen overzij, en boorde zich tenslotte in het welig groen van de tuin van Duivelands eerste burger. Gekanteld en met de wielen naar boven, totaal vernield, beëindigde de wagen zijn tocht. De andere wagen kwam terecht in de berm. vlak bij de wagen van S. De voorruit sneuvelde, en het voorstuk liep schade op. Beide bestuurders konden na afloop hun belevenissen aan de politie navertellen. J. S. werd met rugklachten onder behandeling van de plaatselijke arts gesteld. B. K. kwam er met enkele schaafwon den aan armen en benen en de schrik af. Dinsdag 20 mei Zierikzee Nutsspaarbank, 9-4 uur, tentoonstel ling „Kinderen exposeren". Gebouw Paternosterstraat 1, 7 uur en 8.30 uur, instruktie-avond Jeugd- vogelwacht. 19.00 uur, start excursie Kring Sch.- D. Ver. van Oudleerlingen Tuin- bouwcursussen. Ned. Hervormd Verenigingsgebouw, 7.30 uur contactavond SOPHIA-vere- niging tot Bescherming van Dieren. Brouwershaven Jeugdgebouw, 8 uur, afd. Brouwers haven Ned. Bond van Plattelands vrouwen. Burgh Hotel Bakker, 8 uur, bijeenkomst Rode Kruis. Woensdag 21 mei Zierikzee Ned. Herv. Verenigingsgebouw, 2.30 uur, bejaardensociëteit N.C.V.B. Kerkelijk probleem 1 opgelost t ADELAIDE, 20-5. De Gerefor- t meerde Kerk van Scacombe J Gardens, een voorstad van i Adelaide zit om kachels ver- 5 legen en groentekweker J. J Vink uit het nabije Darlington J vond daarvoor een oplossing. J Op een stuk van zijn land ging J hij witte chrysanten kweken - J de bloem dic hier te lande bü J moederdag hoort en die op die J dag in geweldige hoeveelheden wordt verhandeld. De 300 boe- J keften die hij wist te oogstenJ werden door de leden van de J gereformeerde jeugdclub Ba- lamara aan de man gebracht en leverden 160 Australische J dollars (640 gulden) op - ruim- J schoots genoeg voor de ka- chels voor dc kerk. in Nederland Stijgend alcoholgebruik DEN HAAG, 19-5. De binnenLand- se afzet van ge distilleerde dranken heeft in 1968 221.700 -hl. ad 100 pet. bedragen, tegenover 205.400 hl. ad 100 pet. in 1967, eer. stijging van 7.9 procent. Van die 221.700 hl. in 1968 was ca. 20.700 hl. buitenlands ge distilleerd, tegen 16.600 hl. in 1967, een stijging van 24.7 procent. 'Dit blijkt uit het jaarverslag over 1968 van het Produktschap voor ge distilleerde dranken dat in de be stuursvergadering is vastgesteld. Nu was daar een dreef en voor het huis stond een auto, die onder het motto: de geest is wel gewillig, maar het vlees is zwak, een durende ver leiding vormde om er in te gaan zit ten en er een beetje mee te rijden. De dreef heeft niets met verkeer te maken en zo kan men achter hel stuur gaan zitten, zonder het „pa piertje", waarvoor zo veel (te veel) bloed, zweet en tranen worden ge offerd. Ja, de kat kan een sterk ka rakter hebben, maar men moet haar niet al te stevig op het spek binden. Enfin, dal ging allemaal goed, maar het was al bijna, donker, zodat de verlichting er aan te pas moest komen. Er was keus uit tweestads licht of groot lichtwant het dim licht leek uitgevallen. Groot licht werd het, want met zo'n brandende lucifer aan weerszijden ziet men niet veel. Kort nadien blijkt dat ook de ge ringste auto-zonde onmiddellijk af gestraft wordt. Vraag mij niet hoe het kan, want op technisch gebied is blijkbaar alles mogelijk. Onderge tekende - zeer onervaren en aan merkelijk dwaas - liet zijn sleuteltje in het contactslot zitten, ging toen - door welke vreemde drift gedreven is onbekend - naar buiten; deed de deur dicht en - zoals bleek - voor goed, want die deur viel in het slot. Een eigenaardig voorval. Let op vrienden, als een automo biel helemaal goed is afgsloten, kan men nog gemakkelijker een bank kluis binnendringen dan zo'n vehi kel. Ramen? Zaten dicht. Tocht- raampjes? Zaten dicht. Halve linnen bekapping? Bleek van binnen afge sloten met een grendel. Natuurlijk gaat men „rontelom de auto" ijsberen, zoals Coolen's kluize naar rond zijn hut, maar dat helpt niet. En de lichten maar vol branden en mooi de accu leegzuigen. En daar sta je dan en wal doe je dan? Fluks een garage opgebeld, die op voorhand commentarieerde: „Da's niet zo mooi!" Na een poosje wach ten komt er een technische afgezant, met een tas vol instrumenten. Hij wrikt wel even aan de portieren, maar dat was meer voor de vorm. Hij neemt daarna een fiks vijltje en zaagt het boutje door, dat het tocht- raampje van boven op zijn plaats houdt. Haalt de technische afgezant hierna een fikse hengelstok te noor- schijn en begint te peuren naar het contactsleuteltje. Maar dat lukte niet. Steekt, de technische afgezant tenslotte- met reeds enige tekenen van vertwijfeling - zijn naakte arm tussen een smal kiertje en kan - zie hoe wonderen zich voltrekken - juist de kruk van het portier lippen. Man repareert alles weer en ver dwijnt in de donkere avond. Maar rijden was er niet zo direct bij, want het contactsleuteltje was aan dc punt zo interessant verbogen, dat het juist niet meer werkte. Een speurtocht daarop naar een hamer en een ste vige steen om dat dingetje te plet ten en toen lukte het zowaar en re den Wc twintig meter naar huis. Daarna lichtjes uit, sleuteltje in dc. zak en portieren niet meer op slot. Voor deze gelegenheid alleen! SCHIEREIL ANDMAN. 20 mei 1969 Tweede klasse Prijzen van 15,- Prijzen van 50,- Prijzen van 50,- Prijzen van 100,- Prijzen van 100,- Prijzen van 200,- Prijzen van 400,- Prijzen van 1.000,- Een prijs van 2.000,- Een prijs van 2.000,- Een prijs van 2.000,- Een prijs van 2.000,- Een prijs van 2.000,- De prijs van 5.000,- De prijs van 50.000,- zijn gevallen op nummers eindigende op: 2 zijn gevallen op nummers eindigende op: 09 zijn gevallen op nummers eindigende op: 81 zijn gevallen op nummers eindigende op: 380 zijn gevallen op nummers eindigende op: 547 zijn gevallen op nummers eindigende op: 609') zijn gevallen op nummers eindigende op: 310 zijn gevallen op nummers eindigende op: 3207 is gevallen op het nummer: is gevallen op het nummer: is gevallen op het nummer: is gevallen op het nummer: is gevallen op het nummer 095170 068025 058604 063686 087808 012436 039148 De extra prijs van 100.000,- is gevallen in serie C op nummer 033336 en de troostprijs van 2.000,— op nummer 033336 van elk der andere series. Let wel: op dit nummer zijn twee prijzen gevallen. Auto totaal vernield bij botsing onder Nieuwerkerk

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 2