met rente! AGENDA Prov. Commissie Huishoudelijke Voorlichting ten Plattelande LAATSTE NIEUWS T.v.-reportage Ajax-Benfica Dak van bioscoop ingestort door sneeuw Tuinman Zoon STREEKNIEUWS Algemene Bank Nederland Opvolgster voor lerares mej. A. J. Roest (Van onze redakteur) ZIERIKZEE, 19-2. In aanwezig heid van de algemeen secretaresse van de Provinciale commissie voor huishoudelijke voorlichting ten plat telande in Zeeland, mevr. E. >1. Ko- bers-Dvvarshuis, werd woensdag morgen ten huize van de secreta resse van de Werkcommissie Schou- wen-Duiveiand, mevr. S. Vis-v. d. Burg, afscheid genomen van de tuinbouwlerares mej. A. J. Koest en werd haar opvolgster mej. G. Bij de Vaate geïntroduceerd. Tot spijt van velen - zo bleek tijdens deze korte bijeenkomst - gaat mej. Roest Zee land verlaten, na een werkperiode van vijf jaar. In Utrecht komt zij in een overeenkomstige funktie. Mej. Roest werd op Sehouwen- Duiveland vooral bekend door haar bloemschikcursussen, met name aan gehandicapten en gezinsverzorgsters. „Zeeland heeft zijn charmes en is boeiend", maar na vijf jaar is het ook weer weieens goed elders te werken", zo vertelde mej. Roest ons, wier aktiviteiten een geredelijke aanleiding vormden voor een alge meen praatje over het werk van de huishoudelijke voorlichting, dat wel iswaar een interessante omvang heeft aangenomen, maar nog be langrijk voor uitbreiding vatbaar is. Met name moet de groep van „niet-georganiseerden" worden be reikt en dat is niet altijd eenvou dig. Via verenigingen (Plattelandsvrou wen) e.d. gaat het uiteraard alle maal vlot. Zaak echter is dat het cursistenaantal op een veilig niveau blijft, want dat heeft uiteraard rechtstreeks te maken met de num- merieke samenstelling van het do centenkorps. Stichtingsjaar 1935 De Stichting Huishoudelijke Voor lichting werd reeds in 1935 door de toenmalige regering opgezet en werd feitelijk geboren uit de nood van de crisisjaren. Doel was vrou wen van landarbeiders en kleine boeren de nodige voorlichting te ge ven. Het werk is sindsdien belang rijk geëvolueerd en is er op gericht alle vrouwen op het platteland de nodige voorlichting te verschaffen. De cursuskosten zijn gering en dat kan alleen door een royale rijkssub sidie. De overheid beseft immers dat hiermede een landsbelang is ge- Advertentie Tegen de kou moeid, want het meeste geld wordt besteed door de huisvrouwen. In het algemeen worden geen cur sussen gegeven door de Stichting in plaatsen, waar een huishoudschool is, tenzij de directrice van de be treffende schooi hiertoe gelegenheid geeft. Normaal is het in dc« praktijk zo, dat Stichting en nijverheidsscho len nauw samenwerken c.q. contact onderhouden. De cursussen - tuin- verzorging, bloemen schikken, plan ten in de woning, strobloemen, beter bewegen e.a. - worden doorgaans aangevraagd door een vereniging, maar beslist noodzakelijk is dit niet. Een willekeurige groep dames, die voor een bepaald onderwerp belang stelling hebben, kunnen in het ge programmeerde kader van de Stich ting, aan een cursus worden gehol pen. Voer Schouwen-puiveland zijn de contactdames voor de Stichting: mevr. M. J. Röell-Camer, Haamste de; mevr. Dorst-Vos, Burgh; mej. E. v. d. Stadt, Haamstede.- mevr. v. d. Panne. Scharend ij ke; mevr. van der Bijl-Kik, Brouwershaven; de direc trices van de landbouwhuishoud- scholen; mevr. Vis v. d. Berg, Zie- rikzee; mej. zuster de Vries "(Groene Kruis, Zierikzee). Voorlichtingscentrum Het voorlichtingscentrum is ge vestigd in het Landbouwhuis te Goes, waar belanstellenden op de dinsda gen terecht kunnen. Behalve cursus sen kunnen - zo vernamen wij - ook lezingen en demonstraties worden aangevraagd. Bij elkaar is de Stich ting, dat wel duidelijk, een hele organisatie geworden, die veel goed werk doet en kan doen voor het le ven ten plattelande. Causerie voor Herv. vrouwenvereniging te Bruinisse Philips gaat computers maken EINDHOVEN, 20-2. Op 24 febru- ari zal de N.V. Philips' Gloeilampen fabrieken in west-Europa een serie „office computers" met geïntegreer de schakelingen op de markt bren gen. In Nederland ligt de vertegen woordiging in handen van de N.V. Procento Amsterdam. Deze „P 350 serie*' vertegenwoordigt een nieuwe categorie elektronische machines voor directe gegevens in de adminis tratieve sector. Moord in Haarlem HAARLEM, 20-2. Vannacht om half een heeft men in een bouwkeet in Haarlem het lijk aangetroffen van een man, die naar de politie ver moedt door wurging om het leven is gekomen. Tevoren moet hij met een fles op het hoofd zijn geslagen. Het slachtoffer zou ongeveer 65 jaar oud zijn. Het motief is beroving. HILVERSUM, 20-2. De N.T.S. geeft heden-donderdagavond, van 18.30 tot 18.50 uur, een filmreportage van de woensdag gehouden wedstryd Ben- fica-Ajax. Na deze reportage op Ne derland 1 volgt om 22.45 uur nog een uitgebreider filmverslag, met nabe schouwing, op Nederland 2. Referendum in Frankrijk PARIJS, 19-2. Het door president de Gaulle aangekondigde referen dum over regionale hervormingen en een hervorming van de senaat zal op 27 april worden gehouden. Dit is woensdag na afloop van de weke lijkse kabinetsvergadering in Parijs bekend gemaakt. BRUINISSE, 17-2. „Niets is in het leven van de mens zekerder, dan dat h(j er eenmaal niet meer zal zijn. Het ene geslacht gaat en het an dere komt en dat het leven „een ge stadig sterven" is, moge wat ouder wets zijn uitgedrukt, een waarheid is en blijft dat op geboren worden, onherroepelijk sterven zal volgen". Aldus de heer A. J. van den Hoorn, internist aan het Zweedse Rode Kruis-ziekenhuis, in een causerie: „Waarheid of leugen aan het ziek bed", voor de Hervormde Vrouwen vereniging, onder leiding van mevr. H. M. de Koning-Jumelet. Nu is het zo dat de mensen een ongemotiveerde angst hebben voor het ziekenhuis. Mensen die naar een ziekenhuis moeten zijn ziek of zij moeten naar aanleiding van klachten die zij hebben onderzocht worden. Maar dat betekent niet dat zij dal ziekenhuis niet meer levend zullen verlaten of dat zij geopereerd moe ten worden. Procentsgewijs sterven veel meer mensen door verkeerson gelukken dan in een ziekenhuis. Dus zouden we wanneer we in een auto stappen, angst moeten hebben, maar dat is nu juist niet het geval. Er zijn echter mensen die in een ziekenhuis worden gebracht, waarvan de dokto ren weten, dat de kans dat zij het genezen zullen verlaten gering of zelfs uitgesloten is. Wat is eigenlijk genezing? Toch ook maar een fase op weg naar het einde. Maar er zijn in derdaad gevallen van mensen die" niet meer genezen zullen en het is goed dat zij dat weten. Men moet hen echter wel geleidelijk op de dood voorbereiden en waar dat mogelijk is daarbij zeker de familie inscha kelen en ook een predikant of gees telijke. En de boodschap dat het ziekbed niet meer door genezing, maar de dood zal worden gevolgd, moet voorzichtig ter kennis van de betrokkene worden gebracht. Vooral voorzichtig, want de geestesgesteld heid van een ziekte is anders dan van een gezonde. Dit kan onder meer ge constateerd door de reakties op het ontvangen van kleine attenties. Deze worden op het, ziekbed anders (beter) gewaardeerd dan in het volle leven. Zelden werd een abrupte mededeling dat een patiënt gedoemd was te ster ven gevolgd door een poging tol zelfmoord, omdat de zieke op ster ven niet voorbereid was. Voorzichtigheid en veel stuur manskunst is dus nodig om een zie ke de boodschap over te brengen, die hij moet weten. Maar men moet ook wel heel zeker zijn, dat inder daad een patiënt een ongeneeslijke ziekte heeft, wil men kunnen spre ken over een naderend einde. Na deze boeiende causerie werden veel vragen gesteld, waarbij door de inleider werd opgemerkt, dat veel mensen gerustgesteld zijn, wanneer de dokter «hen heeft medegedeeld SPORT MICROKORFBAL VIOS I-SKNWK I 4-5 Dat de Nieuwerkericers in de slot fase van microkorfbal wedstrijden altijd over sterke troeven beschik ken, hebben zij ook in de wedstrijd tegen VIOS uit Numansdorp over duidelijk gedemonstreerd. Adrie Ko mijn wist de blauw-zwarten al spoe dig een 0-2 voorsprong te geven, doch Jan van Prooijen slaagde er nog in de eerste •speelhelft in om een tegen punt te laten aantekenen (1-2). Na de rust was het Miep Bijl, die met een atfstandstreffer de balans „er in evenwicht bracht (2-2). VIOS kwam nu sterk in het offensief en de Duivelanders dreigden door de knieën te gaan. De van Delta ge leende mevrouw Poortvliet-de Vos gaf aan VIOS de leiding en Diraa Vo gelaar deponeerde de bal opnieuw in de Nieuwerkerkse korf (2-4). SK- NWK moest hierop het antwoord voorlopig schuldig blijven, doch het getij keerde met gunstig resultaat. Nadat Kees Radewalt een strafworp onbenut had gelaten was het L. Ouiwens, die met een ver schot de hoop liet 'herleven (3-4). Even later was het weer Ouwens, die nu de ge lijkmaker liet aantekenen (4-4). Vier minuten voor het einde viel de be slissing. Jan de Jonge - al zo vaak matchwinnaar voor SKNWK - brak door en zijn schot was raak (4-5). Achteraf bleek het oen zeer kostbare overwinning te zijn geworden. EYSDEN. 19-2. Het dag van dc bioscoop Modern in Eysden bü Maastricht is in de nacht van dins dag op woensdag ingestort doordat een dikke sneeuwlaag op het dak lag. Het vallende dak nam ook nog een complete zijmuur mee. Alleen het to neel en de projectie-cabine bleven onbeschadigd. De vallende muur kwam terecht op een geparkeerde auto naast het gebouw. In de bioscoop was, in ver band met allerlei feestelijkheden, geen meubilair aanwezig. De totale schade wordt op circa tachtigdui zend gulden geschat. De bioscoopex ploitant is niet voornemens de der tig jaar oude bioscoop weer op te bouwen. In een Maastrichts kledingmaga zijn stortte woensdagmiddag om streeks 1 uur een glazen dak in van wege neervallende sneeuw, die van een naastgelegen dak schoof. Glas, balken en sneeuw kwamen tot in de winkel terecht. een onbetekenende ziekte te hebben. Zo is het ook met de bezoeken aan een kruidendokter of dergelijke. Al leen het bezoek ai, kan een invloed hebben, die de merken kalmeert en gerust stelt; zij genezen omdat hun ziekte tamelijk onschuldig was. Met ernstige ziekte alleen heeft dit ech ter weinig te maken. Advertentie Voor een vakkundige en voordelige inrichting naar Woninginrichters Mol 19 - Tel. 2887 - Zierikzee Directeur-arts bij de provinciale raad voor de volksgezondheid in Zeeland In zijn laatste vergadering heeft de Provinciale Raad voor de Volles- gezondheid1 in Zeeland tot directeur- arts benoemd de heer J. M. S. Mol, arts te Bergen op Zoom. Deze benoeming vond plaats ter voorziening in de vacature, ontstaan door het vertrek van de heer Th. A. Bos, arts, die zich als 'huisarts in Tholen vestigde. •De heer Mol, die sedert 1960 als schoolarts en waarnemend gemeen te-geneesheer bij de Gemeentelijke Geneeskundige Dienst te Bergen op Zoom werkzaam is, staat als erkend sceiaal-geneeskundige ingeschreven in het register van de Sociaal-Ge neeskundige Registratie-Commissie van de Koninklijke Nederlandse Maatschappij tot 'bevordering der Geneeskunst. Hij vervult in Noord- Brabant en. Bergen op Zoom een aantal functies op sociaal-genees kundig en maatschappelijk terrein, waaronder het voorzitterschap van de Vereniging van Schoolartsen in Noord-Brabant en Zeeland. Verwacht mag worden, dat de heer Mol'zijn werkzaamheden als direc teur-arts van de Raad per 1 april 1969 zal kunnen beginnen ZIERIKZEE Schoorsteenvegen blijft noodzaak (Ingezonden) De N.V. ZEGAM schrijft ons: „Bij een aantal personen is een misver stand gerezen, dat noodzakelijk uit de weg moet worden geruimd. Men blijkt nl. dikwijls van mening te zijn dat bij overgang van gasverwarming het vegen van de schoorsteen voor goed achterwege kan blijven. Het te gendeel is waar: de schoorsteen dient periodiek door een deskundig en ver trouwd vakman te worden geveegd, omdat een verstopping van het af voerkanaal mogelijk is, doordat de len van de pleisterlaag of achterge bleven roet van de vroeger gebruikte brandstof losraakt en de afvoer ver stopt. De oplossing voor veilig stoken ligt voor de hand: men dient periodiek de schoorsteen te laten vegen, want welk soort verwarming men ook kiest, de veilige weg is goed en re gelmatig onderhoud van het schoor steenkanaal. De komende schoon maaktijd biedt een goede gelegen heid maatregelen voor veilig stoken te treffen". Kampweek Leger des Heils Het Leger des Heils te Zierikzee organiseert in samenwerking met het Jeugdclubhuis „De Lichtboei" ook dib jaar weer een 'kampweek. Even als vorig jaar zal do 'kampweek ook nu weer in Lunteren worden ge houden en wei van 28 juni tot en met 5 juli a.s. Laagste inschrijver Door de Rijkswaterstaat te 's-Gra- venhage werd aanbesteed het her stellen van oeververdedigingen langs het Veerse meer met bijkomende werkzaamheden in Wissenkerke. Van de 9 inschrijvers werd het Aan nemingsbedrijf „Sehouwen-Duive- land" N.V. te Zierikzee de laagste met een bedrag van f 153.000. Opvol ger was Aannemingsbedrijf M. C. van den Dries te Zierikzee met f 155800. De hoogste inschrijving kwam binnen van de firma P. van Dongen en Zoon te Haamstede met als inschrijvingssom f 194.000. HAAMSTEDE In het rusthuis „Duinoord" gaat de kok, de heer A. de Bruine, zijn functie verlaten. In zijn plaats is aangesteld de heer M. Kommer te Burgh. RENESSE Spuitgasten maakten uitstapje Het jaarlijkse reisje van het vrij willige brandweerkorps voerde dins dag naar Rotterdam, waar, na een gezellig etentje, de Snip en Snap- revue werd bezocht. Dit bezoek be tekende echtej' nog niet het einde van de reis, want na de revue toog men naar de nachtclub „EI Amra". Hier vermaakten de brandweerman nen zich tot het middernachtelijk uur, waarna men om 2.30 uur in Re- nesse terugkeerde. De taak van de brandweer werd intussen waargeno men door het brandweerkorps van Haamstede, versterkt met nog en kele „thuisblijvers". Bespreking camping-voetbal-toernooi Deze week heeft er een bespreking plaats gevonden tussen het bestuur van de S.V. Renesse, de organisatie van het campingtournooi, dat in de van het campingtournooi, en de lei ders van de 10 deelnemende cain- pings aan dit voetbaltoumooi, dat in de zomer gehouden wordt. Deze be spreking was noodzakelijk geworden door de uitbreiding die het toernooi dit jaar >te zien zal geven (10 inplaats van 6 campings). Belangrijkste punt was de levering door de campings van hulpkrachten voor de leddiing. Daar de campingleiders positief te gen het voorstel van de organisatie stonden, zal dit toernooi, dat vorig jaar meer dan 2000 bezoekers trok, ook dit jaar weer een succes kunnen worden. ELLEMEET Jaarvergadering Plattelandsvrouwen De jaarvergadering van de afde ling Noordiwelle e.o. van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen werd gehouden in het verenigingsgebouw te Ellemeet, onder leiding van de presidente mevr. Elenbaas-Kik. Het jaarverslag van de secretaresse werd zender aanmerkingen goedgekeurd. D.e penningmeesteresse, mevr. v. d. Hoek-v. d. Graaf, gaf een financieel vers lag en kon ondanks véle uitga ven melding maken van een batig saldo, evenals mevr. Scholten na mens de gymnastiek en mevr. Steur- Prins namens het potje „Lief en Leed". Als nieuw kascommissielid werd benoemd mej Houtman. Bij de bestuursverkiezing was mevr. Dale bout-Koster aftredend en niet-her kiesbaar. In verband met de groei van de afdeling werd het bestuur van de afdeling met twee leden uit gebreid, zodat er drie 'bestuursleden gekozen moesten worden. Gekozen werden de dames mevr. Krijger- Vrij, mevr. Gilijamse-Meijers en me vrouw Hanse-Bax. De presidente dankte vervolgens de scheidende vice-presidente mevr. Dalebout-Kos ter voor het vele werk dat zij in de afgelopen zes jaar voor de vereniging heeft gedaan. Als blijk van waarde ring kreeg mevr. Dalebout een hand- werkboek aangeboden en een ruiker bloemen. Na de rondvraag en pauze werd de avond verder gezellig door- gebracht met 'het Binigo-spel en wer den gedichten voorgedragen door mevr. van Tiggelen-v. d. Noord en mevr. v. d. Wiel-Jansen. BROUWERSHAVEN Adi'ertentie Dam 21 Zierikzee clubhuis dient hotel Van der Weijde te Noordgouwe, terwijl het verder in de bedoeling van de jonge biljart vereniging ligt om na een jaar in bondsverband uit te komen. NIEUWERKERK Vergadering Rationalisatiekern Het bestuur van de vereniging „Rationalisatiekern'' Nieuwerkerk, deelt mede, dat de vergadering van donderdag (vandaag): uitgestald is tot donderdagavond 27 februari. Dan zal spreken de heer van Maanen over het onderwerp „Varkensmesterij", in hotel „De Meebaal". BRUINISSE De te Bruinisse gehouden col lecte voor het fonds voor de volks gezondheid „Draagt Elkanders Las ten" heeft f 252,05 opgebracht. Bouw middenstandswoningen De aannemerscombinatie te Brui nisse 'heeft een plan gereed om in plan West II een aantal royale mid denstandswoningen te bouwen die voor f 44.500 vrij op naam kunnen worden 'gekocht (inclusief grond), welk bedrag nog verminderd wordt met f 8.700 aan rijkspremie. Ook hy potheek kan worden verstrekt. ZIJPE Donderdag 20 (ebruarl Drelschor De Drie Schorren, 7 uur, uitvoering „Crescendo". Brouwershaven Jeugdgebouw, 7.30 uur, uitvoering A.S.V. voor de bejaarden. Bruinisse Verenigingsgebouw, vergadering N. C.V.B. Nieuwerkerk Ons Dorpshuis, 8 uur, Modeshow. Vrijdag 21 februari Zierikzee Concertzaal. 8 uur, blijspel „En ik dan?" (Z.V.U.). Huis van Nassau, 7.30 uur, Fok- en Controlevereniging „Schouwen-Dui- veland". Huis van Nassau, 8 uur, N.V.V.-be- stuurdersbond. Kerkwerve Uitvoering sportvereniging W.I.K. Nieuwerkerk Ons Dorpshuis. 7.30 uur, ledenverga dering Chr. Nat. School. Burgh Hotel Bakker, 7.30 uur, jaarvergade ring varkenshoudersvereniging „De Opgaande Zon". Hotel „Het Wapen van Burgh", 7.30 uur, feestavond D.F.S. Zaterdag 22 februari Zierikzee Concordia, 7.30 uur, feestavond P.J.G. Huis van Nassau, 2 uur, jeugdmid- da'g „All-Ready". Dreischor De Drie Schorren, 7 uur, uitvoering „Crescendo". Kerkwerve Verenigingsgebouw, uitvoering sport vereniging W.I.K. Renesse Dorpshuis, uitvoering fanfare „Luc- tor et Emergo". Westcnschouwen 2 uur start wandeltocht Jeugd Vo gelwacht. Ouwerkerk Caissons, 2 uur, start wandeltocht Jeugd vogelwacht. Pont sloeg dienst over Enkele samenvallende omstandig heden, het lage water, de harde noord-ooster ,de vorst en de sterke stroom in het Zijpe, deden de leiding te Zijpe besluiten de pont Zijpe- Anna Jacobapolder woensdagvoor middag niet te laten varen. En woensdagavond 8 uur werd de laat ste reis gemaakt. SINT PHILIPSLAND Uitvoering „Concordia" De muziekvereniging „Concordia" l'e Sint Philips]and houdt op vrijdag 21 februari a.s., in hotel „De 'Drui ventros" de jaarlijkse uitvoering. De rederijkerskamer „Eendracht" uit Oud-Vossemeer zal een toneelstuk in drie bedrijven, getiteld „De kater komt later", voor het voetlicht bren gen. Tevoren zullen onder leiding van de directeur, de heer C. W. Del- 'hez uit Steenbergen, een vijftal mu zieknummers ten gehore worden ge bracht. Orang-oetan tweeling MUNCHEN, 20-2. In de dieren tuin Hellabrunn in Miinchen is een o-rang-oetan-tweeling geboren. Het zijn een mannetje en een vrouwtje. Zij moesten dadelijk na htm geboor te - dinsdag - naar een kliniek ge bracht worden. Ver. van Onderwijzers en Onderwijzeressen Op woensdag 5 maart a.s. wordt in restaurant „Jacob Cats" te Brou wershaven, de algemene vergadering gehouden van de Vereniging van Onderwijzers en Onderwijzeressen op Schouwen-Duiveland. Op deze vergadering worden de jaarstukken uitgebracht. Bestuursverkiezing is noodzakelijk wegens periodieke af tredingen en ter voorziening in de va'kature, ontstaan wegens vertrek van de heer M. v. d. Maas. Een le zing zal worden gehouden door de heer J. Geleyns, rijksinspecteur van het L.O. over het onderwerp: „Waar gaat het heen met ons onderwijs?" ZONNEMAIRE Afd. Noordgouwe e.o. Plattelandsvrouwenbond Op donderdag 27 februari a.s. wordt in het verenigingsgebouw te Zonnemaire, de voorjaarsvergade ring gehouden van de afd. Noord gouwe e.o. van de Ned. Bond van Plattelandsvrouwen. Op deze avond zal mej. E. v. d. Stadt, directrice van de 'landbouwhuishoudschool te Haamstede een kaasfondue bereiden. NOORDGOUWE Noordgouwe heeft twee biljartclubs Op 16 januari jl. werd te Noord gouwe, naast de reeds bestaande bil jartclub, een tweede vereniging op gericht. Als naam werd D.W.S. ge kozen, hetgeen betekent Door Wils kracht Sterker. Momenteel hebben zich 11 ledon voor het lidma*atschap aangemeld, doch uitbreiding valt ze ker te verwachten daar nog nieuwe leden worden aangenomen. Er werd inmiddels een voorlopig bestuur ge kozen terwijl de vrijdagavond als clubavond werd aangenomen. Als Nixon's Europese reis DEN HAAG, 20-2. President Nixon gaat een bijzonder vermoeide week tegemoet, als hij zondagoch tend uit Amerika vertrekt voor be zoeken aan de hoofdsteden van vijf Europese landen en West-Berlijn. Achtereenvolgens gaat hij naar Brussel, Londen, Bonn, West-Berlijn, Rome en Parijs, vanwaar hij via Rome - voor een gesprek met paus Paulus - naar Washington terug keert. Op het program voor de reis van acht dagen uit en thuis zijn 40 tot 50 uur uitgetrokken voor gedachtenwis- selingen met de verschillende West- europese leiders. 1111111111111111II1111111111111111111111111111111IU STEUNT de aktie .Overdekt zwembad' Stort uw bijdrage op giro s E 137677 t.n.v. Zierikzeesche E Nieuwsbode met vermelding E van het motto! Ook kasstor- E tingen zijn welkom! niiiiiiiiiimiiiimiiiiiimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Nieuw bij de ABN: de BTW-rekening met 4Vk% rente. Op een BTW-rekening kunt u dagelijks het geld storten, dat u later voor de BTW aan de fiscus moet afdragen. Zo reserveert u tijdig en bijna ongemerkt uw belasting. U kunt het tegoed overmaken aan de fiscus of er zelf over beschikken door overboeking naar een deposito-rekening bij de ABN. Over het tegoed op uw BTW-rekening wordt een rente vergoed van 4'/2% per jaar! Zo verdient u aan uw belastinggeld. Wilt u meer weten? Op onze kantoren zal men u graag nader inlichten. U bent welkom bij de

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 2