Korfballen op Schouwen-Duiveland Uit de geschiedenis van de moedige vereniging „Zwaluwen" „Nasser, saboteur van de vrede" Kritiek van burgemeester op kritiek V.V.V. Z1ERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 23 januari 1969 Nr. 20136 Nutsdcpartement Zierikzce Film en dia-programma over Tsjecho-Slowakije SCHOUWEN-DUIVELAND, 22-1. In de jaren 1928-1929 ontstond bij een aantal jongelui in Eikerzee en Schareitdüke de drang om zich wat meer aan de korfbalsport te gaan wijden. Er werd al hier en daar een aardappelmand zonder bodem aan een paal gespijkerd en getracht hier en bal doorheen te gooien doch daar bleef hetbij. Met het voorbeeld voor ogen van Zierikzee en enkele dorpen werd op een avond in het café P. Hanse te Eikerzee de eerste stap ge zet naar een nieuwe vereniging. Oprichters waren de jongelui Han- se, allen broers, de jongens Padmos en niet te vergeten de Verwesten. Daar enkel in het late voorjaar en in de zomer werd gespeeld koos men de toepasselijke naam „Zwaluwen". De kleur werd rood-wit. Een terrein werd verkregen op een stuk weiland BKUINISSE, 20-1. Op de jongste vergadering van de gemeenteraad is burgemeester C. H. v. d. Linde in zijn nieuwjaarsrede ingegaan op in het verleden geuite krtiiek door V. V.V. Volgens een krantenbericht is van V.V.V.-züde gesuggereerd, dat de plaatselijke verenigingen zich moeten bundelen, voor het geval met het gemeentebestuur niet kan wor den gepraat. „Ik acht een dergelijke opmerking van een V.V.V.-voorzitter volkomen misplaatst", aldus de bur gemeester. Hieruit blijkt, aldus de voorzitter dat men geen vertrouwen heeft in het gemeentebestuur en verder is wel gebleken in het verleden, dat er met het gemeentebestuur altijd valt te praten en dat het open staat voor goede suggesties, van welke zijde de ze ook komen. Spreker vindt opmerkingen, als zou de aanleg van de jachthaven niet volgens de wensen van de water sportvereniging verlopen, hoogst be treurenswaardig. Deze opmerkingen zijn volkomen onjuist en dat is ook de mening van de voorzitter van de watersportvereniging. „Ook de loze kreet dat zelfs even tueel buiten het gemeentebestuur om Advertentie „Morgen is hij jarig. Wat moet ik geven?" Een platenbon is altijd raakl Voor 30 jaar.... ZIERIKZEE. Het Crisiscomité B zal binnenkort beginnen met de eer ste uitdeling van dit seizoen van kle ding. dekking en schoeisel. ZIERIKZEE. De stand der werk loosheid was vorige week: Brou wershaven 13; Bruinisse 71; Haam stede 12; Nieuwerkerk 7; Noordgou- we 8: Oosterland 29; Ouwerkerk 10; Zierikzee 144; Zonnemaire 8. ZIERIKZEE. Tengevolge van de hevig ingevallen koude is de export van uien naar Engeland vanuil onze haven geheel gestagneerd. NOORDWELLE. Dat de kerkvoog dij der Ned. Herv. Gemeente met haar tijd mee gaat bewijst dat aan het kerkorgel een elektrische wind- voorziening is aangebracht. NOORDGOUWE. Voor de betrek- 'ing van huisknecht-chauffeur in 'iet ziekenhuis hebben zich 85 gega digden aangemeld. OUWERKERK. Als bijzonderheid kan worden gemeld dat in een land bouwersgezin een dochter werd ge boren van 13 pond. Het is het elfde kind in het gezin. SEROOSKERKE. De dit voorjaar opgerichte mondharmonicavereni ging O.B.K. gaf haar eerste jaarlijk se uitvoering in café Boot. BURGH. Voor een flink gevulde zaal gaf de rederijkerskamer V.Z.O. S. in hotel De Koster een donateurs uitvoering van het spel „Ronkende motoren". ZIERIKZEE (Adv.). Gemoltonneer- le mansborstrokken, grijs met dub bel e borst 98 ct.; Jiiger vrouwenlijf jes 54 ct.; partijtje manspetten 25 ct. moltonhemden, lengte 100 cm. 88 ct.; overalls f 2,50. vlak tegenover het station Eikerzee. Het lag naast de bekende terp of vluchtheuvel en was eigendom van de heer L. v. d. Bout van de boer derij „Den Butteroek". Alle wedstrij den werden per fiets bezocht zowel vriendschapplijk als in competitie verband. Onderling een fijne ploeg waaruit een grote kennissenkring groeide. Hoe groot de nederlaag in het begin ook was Zwaluwen bleef sportief en netjes. In die tijd zorgde mej. Riek Moermond voor het mo reel van het twaalftal en zij was de grote gangmaker om de moed er in te houden zelfs toen ze in Zierikzee teg enhet grote Excelsior met 16-1 achterstonden. Nog steeds korfbalt Zwaluwen doch nu onder de naam Z.S.C. Op de foto de Zwaluwen uit 1935: v.l.n.r. achterste rij Bert v. Dongen, men tot grootse daden kan komen, is niet bevorderlijk voor een goed samenspel, vooral in de belangrijke periode, waarin de gemeente zich thans bevindt", aldus de heer Van de Linde, die opmerkte dat men zich bij geschilpunten tot de gemeente raad moet wenden. Gelet op de „hearing" van enige tijd geleden, meende hij dat de gemeente op de goede weg is. Hij riep dan ook op op bouwende kritiek te leveren, opdat gezamenlijk een nieuwe toekomst kan worden opgebouwd. ..Flitsen" uit het buitenland KYOTO. Op het terrein van de universiteit van de Japanse stad Ky oto zijn Maoïstische studenten slaags geweest met „marxistisch-revisionis- tische" studenten. MADRID. Voor een 'krijgsraad in Madrid iheeft de openbare aanklager dinsdag 'gevangenisstraffen van 12 tot 30 jaar geëist tegen vier jongelui die beschuldigd werden van een se rie 'brandstichtingen. MOSKOU. De drie Russische ruimtevaarders, die vorige week in de Sojoez 4 en -5 om de aarde heb ben gecirkeld, Wolynow, Chroenow en Sjatalow, zijn van luitenant-ko lonel bevorderd tot kolonel. BRUSSEL. Joseph Merlot, vice- premier en minister van economi sche zaken van België, is in een zie- kenhus in Luik overleden. Hij was daar opgenomen nadat hij op 9 ja nuari het slachtoffer was geworden van een ernstig verkeersongeluk. Dinsdagavond kreeg hij een hartin farct, waaraan hij drie uur later is gestorven. MOSKOU. De Sowjet-Unie en Jor danië hebben een overeenkomst voor economische en technische samen werking gesloten. Ook is een ak koord getekend betreffende Russi sche hulpverlening aan Jordanië, zo meldt Tass. LONDEN. Een groep Rooms-ka- tholieken heeft in Londen een „ver nieuwingsbeweging'' gesticht. Zij zal met name streven naar vernieuwing op het 'gebied van de geboortenbe- pefking. De beweging zou op de steun van 200 geestelijken kunnen rekenen. KIEL. Een oefening met tien snel- boten van de Westduitse marine in het Kattegat is afgebroken nadat vijf vaartuigen door aanvaringen zo danig waren beschadigd dat zij naar de haven terug moesten. Persoonlij ke ongelukken waren er niet. SAIGON. De Zuidvictnamese vei ligheidsdienst heeft in een drogisterij in het hartje van Saigon een krach tige radiozender in beslag genomen, bestemd voor het contact tussen de in de stad geïnfiltreerde Vietcongle- den en de buiten de stad gelegerde strijdkrachten. WASHINGTON. De regering- Nixon zal het Sowjet-Russische aan bod om besprekingen te beginnen over beperking van dé bewapenings wedloop op het gebied van raketten met nucleaire ladingen met voorrang in overweging nemen. Dit heeft het Amerikaanse ministerie van buiten landse zaken dinsdag door zijn woordvoerder bekend laten maken. Cor Geene, Nico van Dongen. Jaap Vrieze. M. v. d. Velde, Adri VerjaaL Wim Boot en Plet van Bloois. De da mesafdeling v.l.n.r. Willy Flohil, Leent je v. d. Zande, Jans Boot, Dick Verjaal, Tina Verwest en Mai'ie Lou- werse. Over de Haamsteedse korfbalvere niging die dezelfde oprichtingsjaren beleefde van Zwaluwen schreven we reeds een herinnering in het nummer van vorige week dinsdag. De foto van S.S.S. toont de volgen de speelsters en spelers: v.l.n.r. voor ste rij: Leentje v. d. Velde, Jan Kloet Overbeke, Mina van Almkerk, Ploon Bom, Jo Groenewoud, Truus de Jong, Ma Groenewoud en Keetje Visser. Achterste rij: Kees Boot, Piet van Dalsen, Wim Moelijker, Cor Kommer Wim van Sluijs, Piet Slager, Wim Gilijamse en Marien Kok. Verwest, Bart Dorreman, Wim de HONGKONG. Het Noordvietna- mese persbureau meldt, dat de Viet Gong de V.S. ervan beschuldigt, de 21-jarige Amerikaanse militair Ja mes Brigham vermoord te hebben, die in het begin van de maand dooi de Vietcong werd vrijgelaten. NEW YORK. De Israëlische minis ter van defensie. Mosje Dayan, heeft verklaard, dat hij tegenstander is van iherstel van de grenzen tussen Israël en zijn Arabische buurlanden, die bestonden vóór de juni-oorlog van 1967. PRAAG. In tegenstelling tot Jan Palach heeft de 25-jarige arbeider Josef Hlavaty, die in Pilsen zichzelf in brand stak, niet uit politieke oog merken gehandeld. Dit heeft, zo meldt radio-Praag, de Tsjechische minister van binnenlandse zaken Roessel dinsdag tegenover journalis ten verklaard. NEW ORLEANS. In New Orleans is dinsdag het proces begonnen tegen de 55-jarige Clay T. Shaw, een za kenman in ruste, die 'beschuldigd wordt van samenzwering voor de moord op president John F. Kennedy BADEN-BADEN. Een adjudant en een korporaal van een Frans leger onderdeel in west-Duitsland zijn maandag om het leven gekomen toen tijdens een oefening een vlammen werper ontplofte. Vijf militairen raakten gewond, van wie een ernstig SAIGON. Een Amerikaanse mili taire woordvoerder heeft meegedeeld dat de Vietcong in twee dagen drie Amerikaanse F-100 Super Sabre jachtbommenwerpers boven Zuid- Vietnam heeft neergeschoten. LONDEN. Een brand heeft hel 9550 ton metende helikopterschip „Blake" van de Britse marine be schadigd. De voormalige kruiser die tot een vliegdekschip voor helikop ters wordt verbouwd, ligt in een droogdok in Portsmouth. Advertentie „Ze houdt van muziek. Dus?" Een platenbon is altijd raakl Wat biedt de BEELDBUIS? VRIJDAG 24 JANUARI. NED. I. Het voorprogramma van de NCRV is op de hippe toer: Twienhel magazine voor tieners en twens met muziek die de jonge ren graag horen en praatjes met mensen en dingen die hen interesse ren.. Na het journaal en Hier en nu" opnieuw een Joop Doderer show. Hij wordt terzijde gestaan door een reeks medewerkers, waaronder Cin- da. Peters, Anita Radier, Jessica van Olden en Anke Cordess. Hoofdin specteur Barlow van „Bureau Bris tol" vraagt daarna weer de aan dacht. Er is iets niet. in orde met de eigenaar van een boetiekje en zijn bezoekers. Voor een vrolijke bende zorgt Farce Majeure", Dat wordt weer spotten met nationale en inter nationale toe- en misstanden. Hier na „De Bakker van hel Binnenhof", een programme, van Jan van Hillo over minister Bakker van verkeer en waterstaat. Teleac sluit de uitzen dingen af met les 11 van de cursus Frans voor gevorderden NED II. In „Vaders tegen wil en dank" weet butler French niet mat hij hoort wanneer een neefje hem komt vertellen dat hij later Landarts Advertentie Cadeau per post: Een platenbon is altijd raakl roil worden en geen butler zoals de familietraditie het. toil. Vooraf een aflevering van „Scala". Na het jour naal een dubbele aflevering van „Peyton Place". Allison blijft voor lopig nog proberen hel ongelukkige dochtertje van de familie Schuster van alles te leren. Mevr. Schuster gaat dokter Rossi om raad vragen. Claire Morgan zoekt dokter Rossi ook op, maar dan gedreven door to taal andere motieven. Dan vertoe ven we weer een uur lang in Felix Meritis in Amsterdam, de kunsttem pel van Ramses Shaffy. Men krijgt gedeelten te zien uit het programma „Shaffy Cantate", dat vorig jaar met veel succes draaide. Medewerken den aan het programma zijn behal ve Ramses zelf Liesbeth List, Mar jol Flore, Sylvia Alberts, Thy$ van Leer, het trio Louis van Dijk en Eelko Nobel. ZATERDAG 25 JANUARI. NED. I .Het eerste net Q0-at 's mid dags zeer sportief van start. Drie uur achter elkaar beelden van de Europese schaatskampioenschappen in Inzeil. De VARA vult het voor programma met een aflevering van „Rawhide"Het journaal wordt ge volgd door Johnny Jordaan. Johnny, de enige Amsterdammer die zelfs op Broadway success enoogstte, heeft jarenlang in het vergeetboek gestaan De VARA liet hem nu een eigen tv- sliow maken. Een show, waarin hij samen met Tante Leen, het ene Jor- daanlied na het andere mag zingen. Quizmaster Berend Boudewijn geeft zijn kandidaten weer de gelegenheid om per seconde wijzer te worden. Vervolgens een nieuwe aflevering van „Detectivebureau 0". Na het laatste nieuws een extra „Achter het Nieuws"-uitzending over het gebruik van marihuana en andere verdoven de middelen. NED. II. Op deze zaterdag ook op liet tweede net een middagprogram ma. Sonja Barend presenteert Dagje Ouder", met tips voor vrijetijdsbe steding, wenken voor het houden van huisdieren en een gesprekje met de nu 91-jarige pianiste Elsie Hall. Voor de jeugd „Komt dat zien, komt dat zien", een nieuwe door Jaap ter Haar geschreven strip over het leven van een poppekasthaas. 's Avonds in „Scala" o.m. nieuws uit de dagbla den, kunstreportages en aandacht voor sport. Voor het nieuws dan nog de gebr. Kalleman, die op teksten van Eli Asser weer eens heibelen. Ze hebben opdracht een waardige film te maken. Na „Brandpunt" de met verdwijning van het Nederland se scherm bedreigde serie „De Wre kers". John Steed en Emma Peel houden zich bezig met het opsporen van verdwenen mensen. Een mens- etende plant wordt door hen ontdekt maar of die van de verdwijningen oorzaak is? Na het maandelijkse KRO-sportmagazine „Brandpunt buitenspel" ivordt de avond besloten met een korte meditatie door W. de Graaff, die spreekt n.a.v. Markus 16 14-18. VRIJDAG 24 JANUARI. NED. I: Schooltelevisie: 11.00 Ver kennen en ontdekken; 11.25 Walter en Connie; 11.50 Einde; 18.50 Fabel tjeskrant (kleur): 1S.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Ster; 19.07 Twien; 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Hier en nu; 20.45 De Joop Do- derer-show21.20 Bureau Bristol; 22.10 Farce majeure22.30 De Bak ker van hel Binnenhof (kleur); 22.55 Journaal; 23.00 En France avec Ni colas; 23.30 Einde. NED. II: 18.50 Fabeltjeskrant (in kleur); 18.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Scala; 19.30 Vaders tegen wil en dank (kleur); 19.56 Ster; 20.00 Jour naal; 20.16 Sier; 20.20 Peyton Place; 21.05 Shaffy Cantate (kleur); 22.05 Televizier; 22.40 Journaal. ZATERDAG 25 JANUARI. NED. I: Teleac: 9.30 Export; 10.00 Noten en lonen; 10.30 Kijk eens wal ik zeg; 11.00 En France avec Nicolas; 11.30 Einde; 14.45 Europese schaats kampioenschappen; 18.00 Einde; 18.50 Fabeltjeskrant (kleur); 18.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Ster; 19.07 Rawhide19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Johnny's Jordaan; 21.00 Per seconde wijzer; 21.50 De tectivebureau 0; 22.40 Journaal.- 22.45 Achter het nieuws; 24.00 Einde. NED. II: 16.00 Nieuws; 16.02 Dagje ouder; 17.00 Komt dal zien, komt dal zien; 17.30 Einde; 18.50 Fabeltjes krant (kleur); 18.56 Ster.- 19.00 Nieuws; 19.03 Scala; 19.30 Mijn broei en ik; 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Brandpunt; 21.00 De wrekers; 21.50 Brandpunt-buitenspel 22.40 Evangelie; 22.45 Journaal. ZIERIKZEE, 22-1. Voor het Zie- rikzeese Nutsdepartement trad dins dagavond in de Mondragon-foyer op de heer J. v. d. Krift te 's-Graven- hage, die een film- en diaprogramma verzorgde over Tsjecho-Slowakfje. De heer Van der Krift kent dit land goed omdat hfó er vele malen ge weest is. Zijn zeer uitgebreide zelf vervaardigde dia-serie getuigt hier van. De film „Onder de vleugels van de meeuwen" toonde Tsjecho-Slowakije in vogelvlucht. Het was een op het toerisme afgestemde, voorlichtende kleurenfilm, die het fraaie landschap goed deed uitkomen. In de dia-kollektie was een indrin gende serie opgenomen van de hoofdstad Praag, de „Gouden Stad", of „De Stad met de 1000 torens". Aan de kleur van de gebouwen., -geelach tig, dat in het zonlicht een gouden glans krijgt, heeft de stad het pre dikaat „Gouden Stad" te danken. De architecteuur van de hele stad wijst op vroegere glorie en de vele histo rische gebouwen herinneren ook aan die tijd. De heer Van der Krift was in de hoofdstad bij de laatste 1-mei^ viering. Hem was toen het bijzonder enthousiasme opgevallen waarmee het feest gevierd werd. Tijdens de Russische invasie verbleef hij in het stadje Mesto Holice. Daar werden de bezetters gastvrij ingehaald met bloemen en geschenken. Een dia toont de burgemeester van het stadje die een Russische commandant een groot pakket versnaperingen aan biedt. Liberaliseringsinvloeden Na 1 mei waren de liberaliserings invloeden direkt te merken. Alle kerken kregen een opknapbeurt; „Wat geef ik aan een tiener cadeau?" Een platenbon is altijd raak! MARKTBERICHTEN Uieiiveiling Middelharnis 'De officiële uitvoercijfers van de week tot 21 januari bevestigen de verwachting. Gezien de geringe uit voer van de laatste weken met als gevolg een lege markt, was het le verwachten, dat hierop een grote ex port zou volgen. Voor de eerste voor ziening van deze lege markt werden hogere prijzen betaald, wat een sneeuwbalwerking tot gevolg had. Hogere prijzen brachten meer aan bod mee en toen de markt aan zijn verzadigingspunt kwam en de ex port eigenlijk weer tot het normale peil zou moeten dalen, was daar de druk van 'het grotere aanbod, waar door de prijzen daalden. Het heeft enige tijd geduurd voordat alles zijn evenwicht weer gevonden had, doch men hoopt hier op het ogenblik toch aan toe te zijn. De prijzen liepen niet al la veel terug. Zo daalden de grove klasse II van f 23,16 naar f 22,55 en de drie lingen van f 19,05 naar f 18,03. De middel 'klasse II werd in twee par tijen verkocht, 10 ton ging voor f 18,67 en de rest voor f 18.03. Aan de teler kan f 18,45 worden uitge keerd of f 0,58 per 100 kg. minder. De picklers bleven met f 23,09 on veranderd in prijs. 'De weekexport was 6651 ton. waarvan 2276 ton naar West-Duits land ging. Frankrijk was tweede met 2-183 ton en Afrika derde met 1015 ton. Hiermee zijn de grote afnemers genoemd. Naar Engeland ging slechts 446 ton en naar Italië 345 ton. Het restant werd in kleine hoeveelheden naar diverse landen verzonden. Amerikaanse luchtbrug voor oefening voltooiid NEURENBERG, 22-1. De luchtbrug van de Amerikaanse luchtmacht tus sen Kansas en Neurenberg in hei ka der van de oefening „Reforger I" is dinsdagavond beëindigd. Enkele mi nuten vroeger dan voorzien landde de laatste van de 62 transportvlieg tuigen van het type C 41 „Starlifter" op de luchthaven van Neurenberg. Daarmee waren in 33 uur ongeveer 5000 officieren en soldaten uit de V. S. naar west-Duitsland gebracht. Per trein en vrachtwagen werden de eenheden naar het oefengebied Gra- fenwöhr. niet ver van de Tsjechische grens, gebracht waar de Amerikanen op 29 januari met. een zevendaagse oefening beginnen. kinderen gingen voor het eerst sinds tientallen jaren weer ter eerste com munie. Er was weer demonstratie- recht, waarvan o.a. door de Israëliërs dankbaar gebruik werd gemaakt door bij het Johannes Hus-monu- ment te demonstreren. Er zijn veel Israëliërs in Tsjecho-Slowakije. Praag telt vier synagogen. Behalve van Praag had de heer Van der Krift ook dia's van andere steden en van het platteland. We za gen o.m. de grote jaarbeurshallen van Brno, het stadje Lidice, in de tweede wereldoorlog geheel ver woest en het historische stadje La- dabolslav. In het land worden veel edelstenen gevonden. De heer Van der Krift had een hele verzameling bij zich, die in de pauze door be langstellenden werden bewonderd. De voorzitter van het Nutsdeparte ment, mr. J. Liigthart, die de spreker ook had ingeleid, dankte voor de lange kleurrijke avond. De lezing van de heer Van der Krift kwam in de plaats voor de op deze datum eer der gedachte lezing met film van het sleepbootbedrijf "Wijsmuller, die we gens buitenlands verblijf van de spreker geen doorgang kon vinden. JERUZALEM, 22-1. „Nasser, die de architect van de oorlog is geweest, is nu te voorschijn gekomen als de saboteur van de vrede", heeft de Is raëlische -minister van buitenlandse zaken, Abba Eban, dinsdagavond in een vraaggesprek voor de televisie gezegd. In commentaar op de rede die Nasser maandagavond in de Egyptische nationale vergadering ge houden 'heeft, zei Eban: „Nooit eer der is het verzet tegen de vrede op zulk een extreme en onverzoenlijke manier onder woorden gebracht". Nasser beweerde dat Egypte de V. N.-resolutie van november 1967 zou hebben aanvaard. „Deze toespraak verwierp alle principes van die reso lutie", aldus Eban. SPORTBERICHTEN VOETBAL K.N.V.B. Distirct Zuid I Afdeling Zeeland Zondagcompetitie Het programma voor a.s. zondag 26 januari luidt: le klasse: DFS I-Aardenburg I (half 3, scheidsr. C. de Nooijer); Pa trijzen I-Robur I; Domburg I-Lewe- corpse Boys I; Schoondijke I-Luctor I; Zeelandia I-Hulsterloo I. ";Res. le klasse: Renesse II-Honte- nisse II (half 3, scheidsr. A. van der Schoor); Zeelandia II-Walcheren II; HVV II-Oostburg II. 2e klasse B: Dreischor I-Zonne- maire I (half 3, scheidsr. A. D. J. Kloet); Cortgene I-'s Heer Arends- kerke III. 3e klasse D: Volharding I-SVO- WK I (half 3. scheidsr. E. R. Mulder) Patrijzen 111-Robur III. Zaterdagmiddagcompetitie Het programma voor a.s. zaterdag 25 januari duidt: le klasse: 's Heer Arendskerke I- Hoek I; Middelburg V-Veere I; VCK I-Bevelanders I. 2e klasse A: Brouwershaven I- Duiveland I (3 uur, scheidsr. L. Baaijens); Bruse Boys I-Kapelle II (3 uur, scheidsr. J. Lubbers); SVD I- WIK I (3 uur. scheidsr. J. Beuns); Borssele I-DFS III (3 uur. scheidsr. F. C. Landa); Beren I-Nieuwdorp I. 3e klasse A; WIK III-WIK II (3 uur. scheidsr. R. v. d. Wateren); DFS IV-SKNWK II (3 uur, scheidsr. L. Juffermans). Juniorencompetitie Groep A I: Arnemuiden A I-Goes A I; Terncuzen A I-Axel A I. Groep A V; Kapellc A I-Goes A II; Wemeldinge A I-Robur A I. TURNEN Kringkaiupioeuschappen le Yerseke Op zaterdag 25 januari worden door de gymnastiekvereniging V.Z. O.S. te Yerseke, onder auspiciën van de Zebra, in de gemeentelijke turn zaal te Yerseke, de Kringkampiocn- sdhappen gehouden voor meisjes. Hieraan wordt deelgenomen door Doltasport te Zierikzee. Gemeenteraad Bruinisse

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 9