v7 voor kolenhaard en kachel, Syntraciel lang gloeiende warmte goedkoper dan gewone antraciet Syntraciel Melkman - merkman juist nu de lekkerste chocola verkoopster hulpverkoopster U proeft wel waarom! Door de speciale plaats die de melkhandelaar in zijn wijk inneemt, geniet hij het vertrouwen van de huisvrouw. Hij verkoopt dus het beste dat er is en zorgt zo voor te vreden klanten. Daarom heeft uw S.R.V.-melkman besloten uitsluitend en alleen merkartikelen te verkopen Bij hem weet u wat u koopt. En het kwaliteitspeil blijft constant. Uw S.R.V.-melkman is voor u een merkman. Zoek je een afwisselende werkkring als in een zaak vol nieuwe ver koopmogelijkheden? Waar klanten komen waar van je niet weet of ze "25 cent of 250,gaan besteden. Waar je het ene moment een kop en schotel en even later een exclusieve wand- tegel kynt verkopen. Waar je 5 dagen per week werkt en je een goed salaris verdient. Zoek je een afwisselende werkkring? Kom dan eens met ons praten! Er is tevens plaats voor een voor enkele ochtenden of middagen per week. Gehuwd geen bezwaar. «OH. DE VRIES miEsjr ZIERIKZEE Telefoon 2573 - na 6 uur 3513 Verkade geeft U gelijk dat U de lekkerste chocola wilt. U weet wat lekker is. Daarom neemt U elke keer weer repen en blokken van Verkade. Deze advertentie is voor iedereen die nu nog grove kolen stookt, zoals noten twee of drie, eierkolen of briketten. Als u daartoe behoort, lees dan verder. Over Syntraciet. Syntracietis gemaakt van heel fijne zuivere antraciet. Het is daarom goedkoper dan gewone antraciet-noten (soms wel tot drie gulden !»r mudl) Het is speciaal geschikt voor haarden en kachels. En ook voor de open haard. Syntraciet geeft u rijke, gloedvolle warmte. Syntraciet brandt heerlijk, is van constante hoge kwaliteit en beter regelbaar dan welke andere grove kolensoort ook. Kachel en haard zijn vlugger aan, dus warmte in een wip. Heef t u nooit eerder Syntraciet gestookt, probeer dan eens een paarzakjes. Vraag uw kolenhandelaar erom. Het is best mogelijk dat Syntraciet u heet goed zal bevallen. En dat u het blijft stoken, elke winter weer. Zoals zoveel gezinnandat al doen. w vraag het uw kolenhandelaar padaponaard handelsmerk Sfagfamljnart/PSM.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1969 | | pagina 8