Vrijdagavond Over 5 dagen is het alweer St Ninnlaac ONZE PUZZELRUBRIEK De verdwenen robijn ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Vrijdag 29 november 1968 Nr. 20106 Het vaststellen van vergaderin gen, evenementen, bijeenkomsten e.d. op de vrijdagavond, heeft voor Schouwen-Duiveland in liet alge meen en Zierikzee in het bijzon der, naar ons gevoelen, op het punt van de frekwentie ongezonde afmetingen aangenomen. Zodra blijkbaar ergens een afspraak moet worden gemaakt voor de datum van een vergadering, valt bijna au tomatisch het woord „vrijdag avond" en dat wordt langzamer hand een bijna funeste zaak. Wij zouden de heren secretaris sen wel heel dringend willen vra gen onze agenda-redaktie te bel len om te informeren welke data „schoon" of bijna schoon zijn. De vrijdag is daar bijna nooit bij. De afgelopen woensdag en donderdag waren er vrijwel geen vergaderin gen te Zierikzee, maar heden (vrij dag) staan aangekondigd: een C. B.T.B.-vergadering (lang tevoren vastgelegd); een Z.V.U.-avond; een Rode Kruis vergadering en een vergadering van een kiesvereni ging. Van de laatste bijna twee, maar die werd (dan toch) verzet naar 6 december. Bovendien is er nog een „hearing" van een politie ke partij op vrijdag. Een naarstig bestuderen van de vrijdagavond voor voorgenomen vergaderingen, zouden wij sterk willen aanbevelen, want het kan niet anders of het een gaat het an der schade berokkenen. De eerlijkheid gebiedt dat er ook een stukje redaktioneel „eigen belang" in deze opmerking schuilt. Het is eenvoudigweg onmogelijk dat men op één avond vijf of zes bijeenkomsten op het punt van be langrijkheid, een adequate ver- slagsbegeleiding kan geven. Iets feestelijks komt - zo blijkt in de praktijk - helemaal automatisch op de vrijdag en dat hangt natuurlijk duidelijk samen met de vrije za terdag, die echter nog lang niet voor iedereen geldt. Het zou de moeite waard zijn te onderzoeken of men ook niet eens midden in de week blij zou kunnen zijn. On danks pogingen hier en daar, on danks ook een regelmatig hier pu bliceren van de weekagenda's, blijft het met de vrijdagavonden sukkelen. Alles op één kluitje. Het is een tijdsverschijnsel, maar verre van prettig. Het N.V.V. en de P.v.d.A. UTRECHT, 28-11. „Hctmerendecl van de leden (64 pet.) van de bij het N.V.V. aangesloten organisaties geeft politiek de voorkeur aan de Partij van de Arbeid. Binnen .het N.V.V. staat d'e Alge mene Nederlandse Agrarische Be- drijfsbond met 90 pet. P.v.d.A.-aan hangers aan de top. Deze 'gegevens uit een rapport over een opiniepei ling door de Nederlandse Stichting voor de Statistiek in opdracht van het N.V.V. heeft de voorzitter van de Algemene Nederlandse Agrarische Bedrijfsbond, de heer Sake van dei- Ploeg, bekend gemaakt bij de ope ning van de algemene vergadering' van zijn bond in Utrecht. KERKNIEUWS Ned. H'erv. Kerk Beroepen te Doornspijk: E. J. Schimmel le Harderwijk; te Goude rak: P. Koüjn te Scherpenisse; te IJsselmuiden (toez.): C. Vos te Gou da; te Randwijk: S. d'e Jong te Hou ten (Utr.), die bedankte voor Tholen. Benoemd tot bijstand in het pasto raat te Maarn: C. M. M. Ferguson, vlootpred. te Den Helder. Aangenomen naar Voorst (Geld.) (toez.): K. van Otteren te Lathum. Bedankt voor Julphaas (toez.): S. Brandsma te Gramsbergen. Advertentie t m VOOR DE HANDEL: B.D. LEEFSMA N.V. IKERKSTR. 25, AMSTERDAM,TEL. 2327271 Geen onoverkomelijke moeilijkhe den blijkbaar bij de puzzel van vori ge week, al was enkele malen 4 (ver tikaal) „es" fout ingevuld. Er waren ook heel wat inzendingen. De donke re weken voor Kerst stemmen ken nelijk tot nadenken. De eerste prijs is bestemd voor: de heer H. Bodbijl, Duinroosweg 4, Haamstede De tweede prijs gaat naar: Francien Braber, Ring 15, Dreischor De oplossing van de puzzel is de volgende: Horizontaal: 1. koppel; 6. ijsbeer; De nieuw 11. las; 12. kor; 14. ram; 15. maan; 17. koker; 19. lood; 21. mandril; 22. duizend; 23 er; 24. toren; 26. se; 27. bel; 29. men; 30. laf; 32. baron; 34. galon; 36. d'or; 37. pachter; 38. rat; 39. koket; 41. meter; 44. kar; 45. neb; 47. Nijl; 49. al; 51. forel; 53. ka; 54. monster; 56. tijgerin; 58. pret; 59. le ven; 61. lama; 62. een; 64. nor; 65. lijn; 66. terras; 67. sokkel. Verticaal: 1. kummel; 2. plan; 3. pandoer; 4. es; 5.. kok; 7. sr.; 8. bal zaal; 9. emoe; 10. ridder; 12. kolom; 13. reden; 16. aar; 17. kit; 18. run.; 20. ons; 25. rechter; 27. barok; 28. loper; 30. Laren; 31. forel; 32. bok; 33. nat; 34. gems; 35. nar; 40. kap ster; 42. tijdelijk; 43. lampet; 45. no ren; 46. beter; 48. kanaal; 50. lor; 51. fel; 52. lijn; 53. kim; 55. neer; 57. rank; 60. vos; 63. na; 65. L.O. puzzel De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. feestmaal; 6. ont plofbaar projectiel; 11. gezichtsor gaan; 12. scheepsvloer; 14. vrouwe lijk rund; 15. op alle plaatsen; 17. stuwende kracht (figuurlijk); 19. be zieldheid', vuur; 21. handtas met twee grote oren; 22. opening achter in de mand die naar d'e slokdarm leidt; 23. boom; 24. vertrouwelijk; 26. muziek noot; 27. vragend voornaamwoord; 29. onderdeel v. e. tennispartij30. zangstem; 32. de derde matador in hot omber- en quadrillespel; 34. in- sekt; 36. niet moer aanwezig; 37. op zettelijk grievend; 38. koraalbank; 39. edelaardig; 41. toneeltoerusting; 44. grappenmaker; 45. touw dat ter versterking in de rand v. e. zeil wordt vastgenaaid; 47. landmaat; 49. ter nagedachtenis (afk. Latijn); 51. drinkgereedschap; 53. militaire rang' (afk.); 54. zangvogel; 56. boertige na bootsing v. e. ernstig 'stuk; 58. ge wonden bundel; 59. stad in Afrika; 61. ongaarne; 62. drank; 64. flauw hartig; 65. griezelig; 66. ondeugdelij ke waar; 67. plotseling. Verticaal: 1. lage kandelaar met platte voet; 2. Europeaan; 3.'scheeps keuken; 4. landbouwwerktuig; 5. lid woord; 7. merk dat bij het ijken in meet- en weegwerktuigen 'geslagen wordt; 8. één der spelers v. e. voet balelftal; 9. Europeaan; 10. kleding stuk; 12. hoeveelheid (b.v. van een geneesmiddel); 13. behaagziek; 16. ingezet stuk; 17. honingdrank; 18. snelle loop; 20. bovendeel van de halm bij graangewassen; 25. mis noegd, knorrig; 27. spoorwagen; licht ontvlambare vloeistof; 30. vrou welijk beroep; 31. buurt onder Bar- neveld, ten zuiden van Garderen; 32. tenen mand; 33. slangvormige vis; 34. veel tussenruimte latend; 35. Engelse titel; 40. soort vloerzeil; 42. opstelling van soldaten; 43. fcuto- malische grondstamper; 45. roofdier; 46. militaire uniformpet; 48. altijd; 50. Engels eiland; 51. ijzeren mond stuk dat men een paard tussen het gebit legt; 52. snel, vlug; 53. ge wricht; 55. richtsnoer, regel; 57. hoogste overheidspersoon in 'd'e Voor malige republieken Venetië en Ge nua; 60. proper; 63. vorm van mij; 65. voegwoord. Wat biedt de BEELDBUIS? ZONDAG 1 DECEMBER. NED. I. De eucharistieviering komt uit het St. Clara-ziekenhuis in Rot terdam-Zuid, waar de ingebruikne ming van de nieuwbouw wordt ge vierd. In de middag het weekjour- naal en Monitormet °'-Tn. het we kelijkse interview, de wegeninfor matie, de rubriek „Nattehis" (Bert Garthof over de vogeltrek), en „Pau- lus" en „Huck Finn". In „Woord voor woord" vertelt Aart Staartjes het laatste verhaal. Daarna de kerkelij ke uitzending „God in Frankrijk", een bloemlezing uit Franse chansons door Marijke M er ekens, Ton van Duinhoven en André van den Heu vel. Na NTS-sport neemt de AVRO ons mee naar een avondje in de Moulin Rouge. Dit beroemde Parijse etablissement heeft onlangs zijn ju bileum gevierd. Het spektakelstuk van vanavond is getiteld „Fascina tion". In „Sportpanorama" is het een en ander te zien van de presta ties, die de Nederlandse deelnemers aan de Londen-Sydney Marathon le veren. De avond wordt besloten met „Kunstgrepen" van Pierre Janssen en Leen Timp. NED. II. In het derde deel van „De Vrijbutiers" gaat er iets verkeerd met een apparaat dat 'iet weer kan beïnvloeden. Half acht gaat de NC RV verder met het eerste deel van een nieuwe natuurserie „Le Sahara vert", waarin een Franse filmploeg een blik werpt op de geschiedenis van 's werelds grootste woestijn. Na enkele liederen van het Christelijk Kamper Mannenkoor het televisie spel „Kerstman in Duplo", een Ba- varia-produktie. DU poëtisch ver haal, dat niet van humor is ontbloot, vertelt van een romantische kleine jongen, die onvoorwaardelijk in de kerstman gelooft. Vervolgens „Con cert met Aafje Heynis". Aan dit pro gramma werken voorts mee de so praan Deny Aleman-van Strien, de tenor Wislaw Ochman en het Pro menade-orkest. De avond wordt voortgezet met „Vechten voor vrede, blauwdruk of misdruk". „Door opi nievorming moet elke burger gaan deelnemen aan het leerproces van de vrede, immers een zaak, die ge leerd moet worden", aldus samen steller N. van Gelder, die eens per twee maanden een aflevering van deze serie zal brengen. Tot slot, van de avond leest Hans Veerman Psalm 138. MAANDAG 2 DECEMBER. NED. I. „Rinaldo Rinaldiniopent het KRO-programma. Hij is opnieuw gevlucht, maar Cavalcanti is nog niet onschadelijk gemaakt. Aanslui tend de wekelijkse rubriek van de kerken „Kenmerk". Na hei jouraal het derde deel van de musical „Uit het dagboek van Joop ter Heul". Ver volgens een programma van André Tuynman over Cuba. Hij wil laten zien hoe kerk en samenleving op het eiland van Fidel Castro samengaan. Daarna zien we in een aflvering van „Politie New York" een staaltje van autodiefstal. Rechercheurs ontdek ken dat men in een bar een gestolen auto op bestelling kan krijgen. Een kort optreden van het Trio Oscar Pe terson gaat vooraf aan hel laatste journaal, dat weer gevolgd wordt door de eerste Teleacles in de cursus over export. NED. II. De VARA op het tweede net betekent „Coronation street". Dennis Tanner gaal vrolijke avond jes organiseren, zulks ten plezier e van Jack en Annie Walker. Voor acht uur bespreekt de redaktie van „Haar-HCm'' reacties op het eerste programma in de serie Eettafel-pro bleemtafel. Na het journaal de actu aliteitenrubriek „Achter het nieuws" en de tips voor de consument, sa mengebracht in Koning Klant". Dan is het tijd voor de tweede aflevering van „Eettafel-probleemtafel". Alvo rens het laatste nieuws de aandacht vraagt nog een zeer probleemloos programma, getiteld Een lach en een traan". Die worden geproduceerd in „De Salamander" in het Belgische Mechelen, waar Johnny Hoes de scepter zioaait. Hij bracht de volgen de sterren mee: de Heikrekels, Eddie Wally, Slome Japie, Zwarte Lola en Dikke Leo. Na het nieuws nog een extra uitzending „In het hart van Europa". Zo heet de film, die on langs tijdens het vijftigjarig beslaan van de republiek Tsjecho-Slowakije in de Praagse bioscopen werd ge toond. ZONDAG 1 DECEMBER. NED.' I: 11.00 Eucharistieviering; 12.00 Einde; 15.00 Nieuws; 15.02 Weekjournaal; 15.25 Monitor; 16.55 Einde; 18.55 Fabeltjeskrant (kleur); 10.00 Woord voor woord; 19.0!?* God in Frankrijk; 19.30 Sport; 20.30 Jour naal; 20.35 Een avond in de Moulin Rouge (kleur); 22.00 Sportpanorama; 22.20 Kunstgrepen; 22.45 Journaal. NED. II: 18.55 Fabeltjeskrant (in kleur); 19.00 Journaal; 19.05 De vrij buiters; 19.30 De woestijn vertelt (in kleur); 20.20 Het Chr. Kamper Man nenkoor; 20.35 Kerstman in Duplo; 21.05 Concert met Aafje Heynis; 21.50 Vechten voor de vrede; 22.25 Een lied tot bevrijding; 22.30 Jour naal. MAANDAG 2 DECEMBER. NED. I: 18.50 Fabeltjeskrant (in kleur); 1S.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Ster: 19.06 Rinaldo Rinaldini; 19.31 Kenmerk; 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Flitsen uit het dag- zoek van Joop ter Heul (kleur); 21.10 Cuba si?; 21.50 Politie New York (kleur); 22.15 Het Oscar Peterson- trio22.25 Journaal; 22.30 Pauze; Teleac: 23.00 Export; 23.30 Einde. NED. II: 18.50 Fabeltjeskrant (in kleur): 18.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Coronation street; 19.52 Haar-hem; 20.00 Journaal; 20.16 Ster20.20 Ach ter het nieuws; 20.45 Koning Klant; 21.00 Haar-hem; 21.30 Een lach en een traan; 22.10 Journaal; 22.15 In het hart van Europa. TWEEDE KAMER „Notitie" gevraagd over monetaire ontwikkeling DEN HAAG, 28-11. De Tweede Kam'er heeft minister de Block van economische zaken een „notitie" ge vraagd over de mogelijke gevolgen voor het Nederlandse bedrijfsleven van de iin Frankrijk en in Duitsland genomen monetaire 'maatregelen. De te verstrekken gegevens moeten een zo volledig mogelijke en feitelijke informatie verschaffen. Een verzoek van de economische commissie uit de Kamer om in het bezit van een der gelijke nota te worden gesteld, werd door de Kamer overgenomen. Ook is een „notitie" gevraagd over de ontwikkeling binnen Euratom. BOEDAPEST. Bij een spoorweg ongeluk in de buurt van Nagyteteny- Diosd zijn drie mensenom het leven gekomen en tien gewond. Twee oudste inwoners van West-Duitsland overleden BONN, 28-11. De twee oudste in woners van West-Duitsland zijn woensdag in de ouderdom van 107 jaar, enkele uren na elkaar gestor ven. Het zijn Bertha Patzwahl die in maart volgend jaar 108 jaar gewor den zou zijn. Zij ontsliep zeer vredig in het dorpje Harksheid in Slees- wijk-Holstein. Een honlderd km ver der, in Allfeld' (Neder-Saksen), stierf enkele uren later Johann Woest, 'een landbouwer, die eveneens begin vol gend jaar 108 geworden zou zijn". Woest heeft tot zijn 106de jaar ge^' werkt. Enkele maanden geleden was hij nog hout aan het zagen op de binnenplaats va.n zijn boerenwoning. ZIERIKZEE, 28-11. Te Zierikzee vond de opening plaats van de nieu we tapijtenspeciaalzaak van de fa. Deurloo in het pand Appelmarkt 14. Om nog een extra de aandacht te vestigen op deze gebeurtenis werden gisteren (donderdag) door twee re clamevliegtuigen „parachuutjes" bo ven de stad uitgeworpen met prijzen tot f500. Foto: een kijkje in de nieu we zaak. (oFto: Zierikzeesche Nieuwsbode). Advertentie „Ze is morgen jarig en wportTver weg" Een platenbon-per*b'nef is altijd raakl v.a. ƒ4.25 SPEEL MEE OM 1000 GULDEN IN ZIERIKZEE! Hebt U deze ioto kompleet? Ja, (lau krijgl U 50 gulden Voor 60 jaar.... NOORDGOUW E. Aan het Burger lijk Armbestuur is gelegateerd 2000 j.oaarvan de rente zoveel mogelijk moet strekken voor de bewoners van het armhuis de Konijershuisjes. ZIERIKZEE. Ben w. maken be kend dal aan. de voormalige school D aan het Havenplein en. aan het raadhuis regenwater verkrijgbaar is tegen betaling van één cent per emmer.. ZONNEMAIRE. Ook hier begint de waternood zich te doen gevoelen. Reeds is de kerkebak gesloten en haalt men uit de schooltras. Verlan gend ziet men uit vaar een flinke regenbui. BRUIN1SSE. De zangvereniging Euplioniaherdacht haar 20-jarig bestaan. Ter gelegenheid daarvan werd in de Conferentiekamer een uitvoering gegeven. BRUINISSE. Alhier is een voor lopig comité gevormd om te komen tot de oprichting van een afdeling van Het Groene Kruis. ZIERIKZEE. Ter gedachtenis aan het 50-jarig priesterschap van Z.H. paus Pius X gaf de R.K. zangvereni ging SI. Cecilia alhier een uitvoering ZIERIKZEE (Adv.). Het Hervormd Diaconie Armbestuur vraagt prijs opgave voor de leverantie van 1500 kg. ongebloemde nieuwe gort. Mon sters met prijsopgave zo spoedig mo gelijk inleveren. ZIERIKZEE. Uit een nalatenschap werden verkocht de herberg „De Gekroonde Suikerbietmet het daar naast staande woonhuis voor f 2351; het wijn- en bierhuis bij de Duive- landse poort voor f 500; de herberg „De Harmonie" aan de Balie voor 1850. Weekeinde ARTSENDIENST Zaterdag 30 november en zondag 1 december Dokter G. J. V. d. Waarden, Noord- gouwe, teL (01112) 480, neemt waar voor de artsen Bontkes en Van Hoorn. Dokter G. A. M. Stenger, Haamstede, tel. (01115) 280, neemt waar voor de artsen Simons en Terpstra. Dokter H. Speelman, Oosterland, tel. (01114) 280, neemt waar voor dokter Van Leeuwen. Dokter L. J. v. d. Zande, Nieuwcr- kerk, tel. (01114) 388, neemt waar voor dokter Vleugels Schutter. Zuster J. Compagne, Oosterland, tel. (01114) 273, neemt waar voor zuster Risseeuw. Zuster A. K. werkman, Kerkwerve, tel. (01110) 2309. neemt waar voor zuster Steutel en zuster Van Be veren. DIERENARTS Dierenarts W. A. M. Kalkman, Re- nesse, tel. (01116) 310, neemt waar voor dierenarts T. van Roon. De weekeinde-diensten vangen aan op zaterdagmorgen om half tien. Js Advertentie/^ een mysterie-roman door Frank van Falckenoort „Ik hoop evenwel, dat het u nog zal gelukken de dader van de moord op mijn gewezen vrouw te vinden". „Wij zullen alle beschikbare en ge oorloofde middelen daartoe aanwen den", antwoordde Koks koel. „Doch, zoals ik reeds zei: tot nu toe ont breekt ieder spoor". Nadat Van Brantenaar vertrokken was, vroeg Koks aan Klein, die zwij gend het gesprek had aangehoord en ondertussen gedaan had, alsof hij in een krant was verdiept: „En Klein, wat denk jij er nu van?" De jonge verslaggever keek de re chercheur met grote ogen aan. „U wilt toch niet beweren, dat hij de moordenaar is van zijn vroegere vrouw?" Koks lachte. „Ik denk er niet aan, om dit te beweren. Ik heb je al eens eerder gezegd, dat ik weet,' dat hij het niet gedaan kan hebben, omdat hij in de nacht van de moord in Zwitserland vertoefde. Daarvan heb ik de 'bewijzen". „Maar", aarzelde Jopie, „dan be grijp ik toch niet .waarom u aan mij vraagt: wat denk jij er van?" Koks stond op en klopte Klein ge moedelijk op de schouder. „Dat komt nog wel. Want - en nu keek Koks ineens heel grimmig - nu ga ik aan het werk, jongeman, en jij moet mij daarbij helpen". Klein keek de rechercheur ver wonderd aan. „Helpen?" vroeg hij. „Jawel", antwoordde Koks, terwijl hij zijn pijp en een groezelig zakje rooktabak uit de zak haalde. „Maar denk er om: zo lang ik geen toestem ming geef, mag er niets getelefo neerd, geschreven of gepubliceerd worden naar of in je krant. Op het ogenblik ben je lot nader order mijn assistent, omdat iilo liever geen poli tieman bij me wil hebben voor het verdere onderzoek. Zodra de tiid ge komen is, dat alles gepubliceerd mag werdén, zal ik het wel zeggen. Jij begrijpt me dus goed: Ik ben de baas en jij bent de knecht, die zijn baas onvoorwaardelijk gehoorzaamt. Af gesproken?'' Even dacht Jopie na. Maar ook maar éven. Toen stak hij spontaan zijn hand uit en drukte die van de rechercheur. „In orde", zei hij een voudig; „U kunt op me vertrouwen''^ „Mooi zo", sprak Koks verder, on derwijl zijn pijp aanstekend. „En ga nu eens naar een broodjeswinkel en •koop wat sandwiches, want we gaan samen een poosje op reis. Misschien wel de hele dag. Bel tevens je krant op en zeg hen, dat ze zich niet on gerust 'moeten maken, als je van daag je neus niet meer op hun bu reau laat zien. Datzelfde bel je ook maar naar je hospita. En dan kom •je maar weer terug". „Oké, ,chef!" Jopie verliet kamer zeven en had na een klein half uur tje zijn boodschappen gedaan. In zijn hand had hij een pakketje, waarin de sandwiches. „Wat nu?" vroeg hij. „Ga zitten en wacht rustig af. Vóór we een telefoontje gehad heb ben, kunnen we toch niets begin - •nen. Mijn mensen zijn aan het werk. Houdt je gemak, want wellicht heb ben we nog een hele reis door de boeg". „Ik snap er nog geen fluit van", bekende Jopie eerlijk, intussen op een stoel plaats nemend. „Komt wel, wacht maar kalm af. Van Brantenaar gaat natuurlijk van uit het politiebureau eerst naar zijn hotel om af te rekenen. Daarna gaat hij weg, hetzij naar Schiphol, voor een der vliegtuigen, hetzij naar Am sterdam, voor de Pullmanlrein. En aangezien het eerste lijnvliegtuig naar Bern eerst om half vijf van middag gaat, heb ik zo'n idee, dat hij de middagpullman via Brussel neemt, om maar zo spoedig mogelijk uit Nederland le komen". „Dus toch Van Brantenaar", meen de Jopie te moet enconcluderen. „Neen", antwoordde Koks, die schik !had in de jongeman. „Hij is het niet". Op dit ogenblik rinkelde de bel. Koks nam de microfoon en kreeg te horen, dab Van Brantenaar een plaats besproken had in „Etoile du Nord", die om 'kwart over elf uit Amsterdam vertrekt. „Mooi, dankje wel. Nee, verdér is er niets meer. Zoals afgesproken is, kunnen jullie, na gecontroleerd te hebben, dat hij inderdaad in deze trein zit, weer terugkeren". Koks legde de microfoon weer op het toestel en haalde zijn hoed en jas uit een kast. „We gaan op reis, jongeman. Kom mee, de jacht gaat beginnen Hoofdstuk 10. De verdwenen robijn. Klokke elf reed een kleine, doch snelle personenauto Haarlem uit in de ridhting van Den Haag. Aan het stuur zat de kleine rechercheur, ter wijl naast hem Klein behaaglijk zat weggedoken in de kussens. Reeds een paar maal had Jopie aan Koks gevraagd, wat men ging doen en waar de reis heen ging, doch Koks had enkel geantwoord: „Dat zul je wel zien". (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 9