VIETNAM: Viëtnu of Viëtnooit „Vereniging van ouders en vrienden van het geestelijk gehandicapte kind op Schouwen-Duiveland" Wat biedt de Advertentie ZIERIKZEE, 26-10. Voor de „Ver eniging van ouders en vrienden van het geestelijk gehandicapte kind op Schouwen-Duiveland" wordt mo menteel te Oosterland een leden werfactie gehouden voor de aanwer ving van leden, donateurs of begun stigers. De actie is nog niet afge rend maar intussen kon reeds als tussenresultaat een bedrag van on geveer 600 gulden worden opgehaald een resultaat dat prachtig genoemd kan worden. Het bestuur dankt dit mooie suc ces vooral aan de correspondente van de vereniging te Oosterland, mevr. De Bruine en haar helpsters die het werk belangeloos op zich na men. De ondervonden medewerking van de plaatselijke bevolking was een stimulans om verder te gaan. Ook van andere plaatsen op Schouwen-Duiveland mocht de ver eniging van verschillende instellin gen en verenigingen toezeggingen voor financiële steun ontvangen. In het afgelopen jaar gelukte het een aklief damescomité te Bruinisse rond vierhonderd leden in te schrij ven en hetzelfde comité heeft intus sen het initiatief genomen om te trachten te Nieuwerkerk een derge lijke ac.tie te doen slagen. Daarvoor zal contact wórden gezocht met de besturen van de plaatselijke vrou wenverenigingen. De bedoeling is dat via een huis-aan-huis-actie de nodi ge leden, donateurs of begunstigers voor de oudervereniging te winnen. Jaarlijks wordt gecollecteerd voor de sociaal pedagogische nazorg. Bij vroegere collectes ging de opbrengst altijd in z'n geheel in de landelijke pot. Nu er echter een zelfstandige oudervereniging is op Schouwen- Duiveland mag Vijf-en-veertig pro cent van de opbrengst in de kas van de eigen oudervereniging blijven. De opbrengst van de collecte vorig jaar was f 2.000,-. Gehoopt wordt dat dit jaar de opbrengst nog hoger zal zijn omdat hier een streekbelang mee gemoeid is en er de eigen mensen, die het zo hard nodig hebben, van kunnen profiteren. Advertentie Nog geen twee weken geleden gaf president Johnson droevig te ken nen dat hij de hoop had opgegeven nog tijdens zijn ambtsperiode de Vietnamese puzzel op te lossen. Dat ivas zijn manier om tegen de Noord Vietnamezen te zeggen: dit is je laatste kans, tenzij jullie liever he lemaal overnieuw beginnen met de volgende president, die best eens Nixon kan heten. En de Noordvietnamezen hebben gereageerd - Johnson mag geen groot staatsman zijn gebleken, maar een zeer vernuftig speler in de po litiek is hij zeer zeker. Waarbij tus sen haakjes niet vergeten mag wor den dat een goede slag van Johnson inzake Vietnam ook nog best de kansen van zijn man Humphrey in de verkiezingsslag kan laten keren. Als er eenmaal een hoopgevend contact tussen Washington en Hanoi is ontwikkeld moeten veel Amerika nen ook twee keer nadenken als ze op zo'n netelig moment uitgerekend van politieke top willen wisselen... Klok terug Wat zich allemaal heeft afgespeeld ging grotendeels verscholen achter een mist van vage en soms ivaar- schijnlijk zelfs onware verklaringen. Maar tekenend is wel dat de Ame rikanen bijvoorbeeld contact hebben opgenomen met hun nominale bond genoten in de Vietnamese oorlog óver een staking van de bombarde menten op Noord-Vietnam. En nog veelzeggender is dat duidelijk de oorlog aanzienlijk is teruggedraaid, inclusief het terugtrekken van Noordvietnamese eenheden uit het zuiden en het weer neutraal maken van de gedemilitariseerde buffer~ zone tussen de twee Vielnams. In naam heette het grote probleem dat op de Parijse conferentie aan de orde was, hét staken van de bom bardementen door de Amerikanen, die hiervoor een Noordvietnamese tegenprestatie vergden, terwijl de Noordvietnamezen over geen tegen prestatie peinsden. In wezen niet zo'n moeilijk probleem. Men zou kunnen zeggen dat de tegenprestatie al geleverd is zonder er ivoorden aan vuil te maken en stilzwijgend zou dan dit probleem zijn opgelost. Andere stap Men mag aannemen dat de onder handelaars in Parijs in feite al een stap verder waren bij een veel pe nibeler zaak: wie moet met ivie pra ten over wat? De Zuidvietnamese regering verzeg zich vanouds met hand en tand tegen het ook maar minimaal erkennen van het natio nale bevrijdïngsfront - zeg maar de Vielcong - dis gelijkwaardige ge sprekspartner, iets wat Noord-Viet- nüm eist. In redelijkheid mag men ook wel vaststellen dat die N.L.F. Heeft u rugklachten Wacht niet langex\ ANTIHERNIA LEÖÏKA^ ÖF LOS INLEGRAAM Levenslange garantie Buigt nooti door Honderden tevreden gebruikers Vraagt het uw vrienden of kennissen Aanbevolen door H.H. doktoren Alleenverkoop bij: DEURLOO INTEUiVTEUBELSHOWROOM Meelstraat 31 ZIERIKZEE of men wil of niet, nu eenmaal een factor van betekenis is en dat pra ten zonder hem zinloos is. Zoals hel ook zinloos zou zijn als de Zuidviet namese regering buiten het gesprek ■bleef. De Amerikanen zijn lót de erken ning gekomen - de bekering van de vroegere havik McGeorge Bundy duidt er op - dat er wel ontzettend lang kan worden gevochten, maar dat er geen overwinning iri zicht is. Beide partijen kunnen wel beletten dat de ander wint, maar zelf geen zege forceren. Dat is al lang duide lijk en het overtuigendste argument dat er maar gepraat moet worden. Vandaar dat zowel Hanoi als Was hington naar zo'n gesprek streven. De voornaamste moeilijkheid is nu wel geworden ook dè regering van Thieu tot die erkenning van de wer kelijkheid te krijgenPresident Johnson kan nog maar korte tijd handelen. Het is de vraag of in zo korte tijd nog zoveel pijnlijke kwes ties kunnen worden opgelost. AMSTERDAM. In de Amster damse dierentuin Artis is een dwergnijlpaard geboren, een zeldza me gebeurtenis, die vooral daarom verheugend is, omdat, al sinds 1963 het mannetje Tobi beschikte over twee vrouwelijke hokgenoten. MARKTBERICHTEN Uien veiling Middelharnis Op de veiling was een aanbod van 30 ton uien, welke uitsluitend voor klasse II in aanmerking kwamen. De vraag naar middel klases II is helaas niet evenredig aan het grote aanbod, dat er momenteel over de gehele linie is. De notering voor middel II was dan ook teruglopend van f 14.- 'naar f 12,63. De laagste notering ligt hiermee f 3,50 per 100 kg beneden die van middel I, het geen beduidend meer is dan vorige week. Voor de grove werd een prijs bereikt van f 15,67, de drielingen no teerden f 13,22 en de picklers f 18,11. Voor deze sorteringen liggen de prij zen in een betere verhouding tot die van klasse I als de middel. Voor de grove is er zelfs heel weinig ver schil. In Zeeland werd naast een groot kwantum klasse II ook klasse I ge veild. De middel I noteerde op St. Annaland f 16,25, de drielingen wa ren f 15,20 en de picklers f 20,60. Grové werden er niet geveild. Op St. Maartensdijk lag de middel met f 16,55 iets hoger, doch de drie lingen waren met i' 14,90 weer iets lager. Het aanbod was daar slechts klein. Deze. week zal gelukkig het groot ste deel van de uienoogst op Flakkee in de bewaarplaats komen, waar men op voorzichtige wijze probeert de Uien zo goed mogelijk droog te krijgen. De eiefveilingen BARNEVELD. 24-10. Coöp. Ve- luwse eierveiling Barneveld. Aan voer 765.774 stuks, stemming rustig, prijzen in guldens per 100 stuks: eie ren vari 52-53 gram f 12,17-17,10; 56-57 gram f 14.25-14.47; 60-61 gram f 14,39-15.00; 64-65 gram f 14,88-15.27 Eierveiling Barneveld. Aanvoer 558.680 stuks, stemming redelijk, prijzen in guldens per 100 stuks: ei eren van 52-53 gram f 12.91-13,19; 57-58 gram f 14.40-14,74; 62-63 gram f 14,74-15,16; 66-67 gram f 15,16-15,54 Belgische eièren. Aanvoer 234.000 stuks, stemming redelijk, prijzen in guldens per 100'stuks: eieren van 52- 53 gram f 12.55-12,67; 57-58 gram f 13,96-14,05; 62-63 gram f 14,35-14,56 Eiermarkt Barneveld. Aanvoer ca. 2 miljoen stuks, handel kleine vlug, grote redelijk. Eieren van 50-58 gram f 12,50-14,55 per 100 stuks, kg-prijs f 2,50-2,51; 59-65 gram f 14,70-15,30 per 100 stuks,- kg-prijs f 2,49-2,35. Van de opbrengst wordt o.a. be- talud de begeleiding van oud-leer lingen van b.I.e.-scholen na de schooltijd, bijv. cm te zorgen voor passend werk. Ouders kunnen te recht bij de seciaal-pedagoog die de verbindende schakel vormt tussen werk en gezin en hulp biedt waar ncdig. Een gedeelte van de opbrengst zal verder gebruikt worden voor de stichting van een gezinsvervangend tehuis vcör geestelijk gehandicapten cp Schouwen-Duiveland. De collec te zal ever enkele weken gehouden worden. inchroom-staal-doublé-goud Horloger JAC. MOURER Zierikzeëj fa BLIK DOOR HET WERELD Flitsen' uit het buitenland TEL AVIV. Israëlische troepen hebben op rijf verschillende plaat sen schoten gewisseld met Jordaanse militairen. LONDEN. De biogx-afie van sir Winston Churchill, begonnen door zijn zoon Randolph die in juni over- leed, zal voltooid worden door Mar- tin Gilbert, een historicus aan de universiteit van Oxford. PRAAG. De herdenking van het feit dat 50 jaar geleden de republiek Tsjecho-Sflcwakije werd gesticht, zal zich deze week tot officiële plechtig heden beperken. De voox-genomen xnassabijeenkomsten en volksfeesten zijn van het programma geschimpt, waax'schijmlijk om eventuele demon straties tegen de aanwezigheid van de bezettingsti-oepen te vooxkomen. PARIJS. Het hoofd van de Noord vietnamese ondex-handelingsdelega- tie in Parijs, Xoean Thuy, heeft op een receptie in de Noordvietnamese vertegenwoordiging verklaard dat president Johnson gunstige gelegen heden genoeg heeft om de bombar dementen op Noord-Vietnam on voorwaardelijk te staken. HOUSTON. In het methodisten- ziekenhuis im Houston is d'e 42-ja- rige Emiliio Capobianco ovexTeden. acht uur nadat hij een nieuw hart had ontvangen. NEW YORK. De openbare biblio theek van New Yox-k heeft voor 18 duizend dollar de hand weten te leg gen op originele handschriften van de grote Engelse dichter T. S. Eliot die op 4 januax-i 1965 ovexleed. DJAKARTA. De Indonesische mi nister van vooxTichting 'heeft na een kabinetsvergadex'ing meegedeeld, dat de handel met Singapore zal worden beperkt. „De tex-echtstelling van twee Indonesische mariniers in Singapore", aldus de minister, •„heeft onze ogen, geopend, en ons gesterkt in het besluit orizè econo mie te verbeteren'". BRUSSEL. Bij de x-eorganisatie van de Belgische strijdkrachten wordt, onder de huidige omstandig heden. voor geer. van de vier briga des die in Duitsland zijn gelegerd een terugkeer naar België voorzien. KATMANDOE. Als gevolg van overstromingen en grondverschui vingen zijn in het oosten van Nepal 65 mensen 'omgekomen en 3.000 dak loos geworden, zo wordt officieel in Katmandoe meegedeeld. WASHINGTON. Mevr. Lynda Bird Robb, de oudste dochter van presi dent Johnson.' heeft in het marine- hospitaal Bethesda in Maryland het leven geschonken aan een dochter. WASHINGTON. Op zijn jongste persconferentie heeft pres. Johnson voorspeld dat vice-px-esident Hum phrey de overwinning zal behalen bij de komende presidentsverkiezin gen en dathef Huis van Afgevaar digden er niet aan te pas zal ko men om uit te maken wie de vol gende president zal zijn. SAIGON. Amerikaanse eenheden hebben in de „gedemilitariseerde zone" 65 Noordvietnamezen gedood, zo is van Amerikaanse zijde mee gedeeld. eb Op verdenking van spionage is een 42-jarige redactiesecretaris van de Oostenrijkse x-egeringsvoorlich- tingsdienst aangehouden. Bij hun zuiveringsactie in het zuidelijk deel van de gedemilitari- seerde zone iix Vietnam hebben Amerikaanse, troepen vx-ijdag 232 Noordvietnamezen gedood, aldus een miiitaix-e woordvoerder in Saigon. BEELDBUIS? DINSDAG 29 OKTOBER. NED. I. Een heel bijzonder jeugd programma van de VPRO: een re portage pan hel grote Doe-feest, waarmee vandaag in Haarlem de kinderboekenweek werd geopend. Tweehonderd kinderen konden zich daar uitleven in allerlei activiteiten, die de creativiteit moeten stimule ren. In de laatste tien minuten voor acht. uur geeft Dora Wijnalda een kort overzicht van de haute couture van het seizoen 1968-1969. Na het journaal neemt Fred van der Vlugt weer enkele auto's onder de loep, zo als de nieuwe Volkswagen 411 en de Mercedes 200 - D. Het belang rijkste programma-onderdeel van vanavond is een documentaire van Simon van Collem, getiteld „Van Lu- bitsch tol Ledndér". Hij geeft daarin een beeld van de ontwikkeling van de Duitse filmindustrie van 1918 tot 1945. De NVSH besteedt haar tien minuten aan het onderwerp Jeugd en Sex. Daarna het laatste nieuws en de zesde les in de Teleaccursus Noten en Tonen. NED. II. De NTS-rubriek „Scala" omvat actualiteiten, de rubriek „Van gewest tot gewest" en sportherinne- ringen van Jan Cottaar. Na het jour naal een aflevering van „Dubbel ganger'' met de ondertitel „Paul en z'n vader". In Wenen ontmoeten Peter en z'n nieuwe vrouw een ze kere Catherine, die een zoontje heeft waarvcln Mark de vader is. Ddarna Denk-Beeldmet de rubriek' van Jack van Belle over geestelijke stro mingen. In het eerste deel wordt de anthroposofische vereniging aan de kijkers voorgesteld; dan zijn er ac tualiteiten en tenslotte worden aan de hand van reacties van kijkers het probleem van leven na de dood en de illusie van de reïncarnatie na der bekeken. In het programma „Studentenhaver" zal voor de twee de maal een selectie worden gege ven van de cabaretprestaties van de studerende jeugd. Tot. slot „Verbin ding metOnder deze titel zal regelmatig een keuze worden ge daan uit programma's, die via de Eurovisie worden uitgezonden. DINSDAG 29 OKTOBER. NED. I: 18.50 Fabeltjeskrant (in kleur): 18.56" Ster- 19.00 Nieuws: 19.03 Ster; 19.06 Doe-feest van 30 oktober tot 9 november; 19.50 Haute couture confectie (kleur); 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 We reld op wielen20.50 Van Lubilsch lot Leem der; 22.30 Sextant; 22.40 Journaal: 22.45 Pauze23.00 Teleac: Noten en tonen; 23.30 Einde. NED. II: 18.50 Fabeltjeskrant (in kleur); 18.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Scala; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Dubbelganger (kleur); 20.45 Denk-beeld; 21.35 Studenten haver: 22.00 Verbinding met22.25 Journaal. BEILEN. De 80-jarige wielrijder W. Cuiper uit Assen is toen hij de drukke rijksweg bij Hooghalen wil de oversteken, aangereden door een passerende vrachtauto en op slag gedood. KERKNIEUWS Ned. Hefv. Kerk Bex-oepen te Brugge (Px-ot. Evang. kerk) '(België) en te Ispra Varese (cec. evang. gem.) (Italië) J. Veen, erri. pred. te Alphen aan de Rijn - te Zierikzee (Toez.) W. Sirag te Rot- terdam-Z - te Besoyen (toez.), A. Talsma, kand. te 's-Gravenhage - te Wierden (vac. B. A. v. Donkersgoed) T. Langerak te Veenendaal - te Din- teloord C. J. P. Lam te Putten. Aangenomen naar Apeldoorn (Wijkgem. Zevenhuizen, twaalfde pred. pl.) (toez.) D. Noordmans te Hoogeveen. Bedankt voor Nieuwkoop D. Bou- man te Garijp (Fr.) - voor Zuidbroek (tcez.) J. L. v. d. Best. Geref kerken Beroepen te Maassluis (vac. K. W. Dercksen) F. v. d. Bos te Nieuw- Lekkerland - te Sche.rmerhorn A. Kooreneef, kartd. aldaar, die dit be- x-oep ook aannam - te Woudsend exi te Heinkenszand D. Tieleman, kand. te Amstex-dam - te Emmeloord B. G. de Valk te Heerenveen-Zuid. Aangenomen naar Rottevalle W. Wijbenga, kand. te Assen, die be dankte voor HoornsterZwaag, De Wilp, Blija, Oldenhove en Sellingen. Geref. gemeenten Beroepen te Nieuw-BeijexTand G. Schipaanboord te Apeldoorn - te Waardenburg L. van Haaren te Amersfoort. - y 'n uitgekiend prettig mondstuk BC fik "f en genoeg rookkanalen om licht JiA m te trekken en nooit bitter te t 1 worden. Brandt krijtwit. 27 ct y gaf de nieuwe REIV/IOVA KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. De Indonesische de legatie op de in het Kux-haus te Scheveningen gehouden donoxlanden -confex-entie heeft de behoeften van zijn land aan nieuwe toezeggingen van buitenlandse hulp voor het ka lende x-ja ar 1969 geraamd op 500 min. dollars. AMSTERDAM. De jaarlijkse in ternationale watex'sport- en kam- peertentoonstelling Hiswa wordt in 1969 voor de veertiende maal gehou den. Van vrijdag 7 t.m. zondag 16 maart vinden de bezoekex-s dn de grote hallen van het nieuwe RAI- gebouw te Amstex'dam. DELFT. In de Delftse Stadsdoelen zal cp zatex-dag 16 november, een provinciaal congres woi'den gehou den over de Europese vredespolitiek, georganiseerd door de politieke par tij Radikalen. Op dit congx-es zullen o.a. de Tweede Kdmex-leden drs. J. M. Aarden (gx-oep-Aarden) en mr, M. van der Stoel (P.v.d.A.) inleidin gen houden. De dag wordt besloten met een forumdiscussie. ROTTERDAM. Een 38-jarige be drijfsleider heeft in de Eerste IJzer- stx-aat in Rotterdam voor hevige con sternatie gezorgd toen hij zonder aanwijsbare reden vijf pistoolscho ten door het raam van zijn huis loste HEERLEN. De 17-jaiige H. Ex-ven is te Heerlen met zijn bx-omfiets, teen hij uit de oostelijke tunnelafril nabij het station te Heerlen kwam, in. botsing gekomen met een autobus, die werd bestuurd door de 25-jarige P. A. uit Heeften .Korte tijd1 later is het slachtoffer in het ziekenhuis in Heerlen overleden. HELMOND. In Helmond is de vijfjarige Hans van Hoorn uit Hel mond door een verkeersongeluk om het leven gekomen. Het kind stak de Bakelse dijk .over, waarna het door een personenauto, bestuurd door J. C. uit Warmond, werd ge grépen. Het slachtoffertje werd naar het St. Lambertusziekenhuis ge bracht, waar het een half xxur later overleed. DEN HAAG. De voorgenomen en in de defensienota 1968 aangekon digde verkoop van 30 Nederlandse Starfighters aan West-Duitsland tot een totaalbedrag van 75 miljoen gulden, gaat mogelijk- niet door. ZAANDAM. De 60-jarige C. Jon ker uit Zaandam is in het Wilhelmi- nagasthuis te Amsterdam ovex-leden aan de gevolgen van een bedrijfson geval. dat hem woensdag overkwaxn in een bedrijfshal van de Bruyn- zeelfabrieken te Zaandam. HUIZEN. De gemeen.tex-aad van het Gooise vissex-sderp Huizen heeft met 11 tegen 6 stemmen besloten geen medewerking te verlenen aan het openstellen van het zwembad „Sijsjesbexg" op zondag. UTRECHT. Oxidaniks de poging- van een aantal suppoosten van het hoofdgebouw van de universiteit aan de Kromme Nieuwe Gracht in Utrecht om te verhinderen hebben 200 tot 250 studenten de curatoren kamer van de rijksuniversiteit be zet. Deze zaal was op dat ogenblik ontruimd. Europoort: uniek groen landschap ROTTERDAM, 26-10. In het Bol- lek-Europcort-Maasvlakte gebied zal een volledig doorgroend haven- en industrielandschap ontstaan, dat uniek is in de wereld, zo irieent ir. A. Raad, de man die in Rotterdam verantwoordelijk is voor de groen- aanleg. Iri 1960 is'besloten om door een groenbeplanting het werkklimaat in het. haven- en industriegebied te ver-beleren. Handicaps voor de gróen-rVoorzienerseen bijzonder on vruchtbare zandbodem, gx-ote wind kracht, zeezout, stuifzand en drag lines en tractox-en, die hier nog steeds bezig zijn het gebied zijn vox-m te geven. Vliegramp in de V.S. LEBANON, New Hampshire, 26-10 Een tweemotorig passagiersvliegtuig is vrijdagavond op een vlucht van Boston naar Lebanon in New Hampshix-e dicht bij de landings plaats op een 800 meter hoge berg neex-gestox-t. Zeker 29 van de 42 inzittenden - 39 passagiex-s en drie bemanningsle den - zijn om het leven gekomen. Het gebied waar de ramp plaats vond is zo moeilijk bereikbaar dat ax-tsen per pax-achute moesten wor den neergelaten. Naar mededeling van de politie zijn 10 inzittinden gered, van wie er dx-ie in levensgevaar zijn Voor 50 jaar.... ZIERIKZEE. De Staatscourant be vat de acte van de N.V. Drogerij en malerij „De Kapel" te Kapelle bij Zierikzee, gemNieuwerkerk. DREISCHOR. Bij de wekelijkse distributie van vlees bleek dat de loonslager 40 kg. vlees achtergehou den had om het uls „smokkelvlees" te verkopen. ZIERIKZEE. De minister van landbouw deelt mee dat begonnen zal ivorden met tiet °P grote schaal distribueren van goedkope boven- en onderkleding. ZIERIKZEE. Ds. J. G. de Jongh nam afscheid van de Evang. Luther se Gemeente alhier, na aldaar ruim acht jaar te hebben gearbeid. ZIERIKZEE. De helft van de leer lingen van de Ambachtsschool is ziek. De ziekte is waarschijnlijk de Spaanse griep. De school zal voor een week ivorden gesloten. SCHUDDEBEURS (Adv.). Onder getekende als gemachtigde der rege ring vraagt te koop: wilde kastan jes a f 0,12 per kg. ZIERIKZEE. Bij de toewijzing van kaarsen krijgen de zg. lichtloze gezinnen voorrang. Voor de maan den november en december krijgen deze 1 pak kaarsen verstrekt. ZIERIKZEE. In de Concertzaal vond een toneelvoorstelling plaats van hel successtuk „Soldaten-Moe ders", een anti-ooflogsdmma in vijf bedrijven door Nelly tioekstra-Kap- teyn, naar de film „Franse Moeders" ZIERIKZEE. De propaganda- avond van de Ned. Ver. tot afschaf fing van alcoholische dranken werd op ergerlijke wijze verstoord door een groepje vrolijke en erg rumoe rige jongelui. is kaas uit het vuistje de h van handigste hapje van het huis KORBAN DE VERSCHRIKKELIJKE 65. Ademloos luistert Aram naar het ge luid van de raderende voetstappen. Zij komen uit een zijgang voor hem. Welke kant zal de man uitgaan? Het volgende moment kan Aram zijn ge stalte ondex-scheiden. De man komt de hoek cm en gaat niets vermoedend de an dere kant uit. In de ene hand draagt hij een kruik, onder de andere arm een pak. Aram kan bij dit flauwe licht niet oxxder- scheiden of de man gewapend is. Onhoorbaar sluipt hij achter hem aan. Wat hij px-ecies van plan is, weet hij zelf nog niet. De rover heeft niet het minste idee. dat hij gevolgd wordt. Zachtjes flui tend sloft hij vdort, slaat een hoek om en dan nog een hoek. Popelend van ongeduld blijft Aram ach ter hem aansluipen. Waar zal de man hem bx-engen? Het waarschijnlijkste is, dat de kerel zijn vex-blijf gaat opzoeken. Doch dan weet Aram tenminste waar die zich be vinden. Cpeens blijft de man staan. Ax-am maakt zich zo plat mogelijk tegen dè muur van de gang. Hij hoort de man in d'e verte met. een bos sleutels x-ammelen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 6