Gijs de Peur Ged. Staten ongerust inzake ontwikkeling Westersclieldebekken i^ 'n W. H. Everaarts Directe verkoop koelhuisboter aan verlaagde prijzen Brug van 7 km geopend in China Situatie op Zeeuwse arbeidsmarkt minder rooskleurig geacht MIDDELBURG, 5-10. In hun geleide brief bjj de begroting voor 1969 hebben Gedeputeerde Staten van Zeeland de gang van zaken met betrekking tol de ontwikkeling rondom het Westerscheldebekken centraal gesteld. G.S. schrijven dat zij ongerust zijn of deze ontwikkeling wel een zodanige plaats verkrijgt als uit verschillende regeringsstukken mocht worden afgeleid. Ge riemd werden de tweede nota voor de ruimtelijke ordening, en de zeehaven nota, die beide het Westerscheldebekken hebben aangewezen als gebied be stond veor zeehaven en daarmee verband houdende industriële activiteiten. G.S. van Zeeland schijnen speciaal bezorgd te zijn, omdat de regering mo menteel andere factoren en overwegingen Iaat gelden, dan deze 'regerings nota voor het door haar te volgen beleid in de naaste toekomst. G. S. van Zeeland hebben er be grip voor dat de regering' maatre gelen neemt om in gebieden met grote werkeloosheid de werkgele genheid te stimuleren, maar zij zijn anderzijds van oordeel, dat zulke maatregelen er niet toe mogen lei den, dat beleidslijnen, uitgestippeld in genoemde x-egeringsnota's, zouden worden losgelaten. Volgens G.S. van Zeeland kan een stagnatie van de ontwikkeling rond de Westerschelde ernstige gevolgen hebben, met name ook voor eventuele uitbreidingsplan nen van reeds gevestigde nieuwe be drijven. Deze bedrijven hebben zich immers gevestigd met de gerecht vaardigde verwachting van een ver dere ontwikkeling van de industri ële activiteiten, aldus G.S. van Zee land. Zij schrijven verder dat bij hen de indruk heeft post gevat, dat van regeringswege ontwikkelingen wor den gestimuleerd op plaatsen die aanvankelijk daarvoor niet waren bestemd. Van wezenlijke betekenis voor de ontwikkeling in het Wester- scheldebekken noemen G.S. van Zeeland de mogelijkheid tot levering van goedkope energie. Zij schrijven dat een kernenergiecentrale in dit gebied tot een oplossing van dit vraagstuk zou leiden. In het Sloe- gebied bij Vlissingen is reeds een terrein gereserveerd, waar een kernenergiecentrale gebouwd zou kunnen worden. Zoals bekend is het wachten momenteel op cle beslissing van de Gemeenschappelijke Kern energiecentrale Nederland over de plaats van vestiging van de eerste grote Neder-landse kerncentrale. Vol gens G.S. van Zeeland zijn in het Sloegebied alle technische mogelijk heden voor een kerncentrale aanwe zig en zal de beslissing die genomen gaat worden een „economische" zijn. Over een vaste oeververbinding Westerschelde schrijven G.S. van Zeeland, dat de realisering van dit project op het ogenblik binnen de mogelijkheden ligt. Zij achten een spoedige beslissing van de regering, met name ten aanzien van de trace- Wat biedt de BEELDBUIS? DINSDAG 8 OKTOBER NED. I.: Na Fabeltjeskrant en het nieuws verzorgt de NCRV het avondprogramma zodat het voor programma wordt gevuld met „Piek Up" en „Tweekamp". Vanuit zijn eigen club presenteert Ted de Braak het platenprogramma „Piek Up". In de quiz „Tweekamp" gaan de ploe gen van de Rijksuniversiteit van Groningen en Leiden uitmaken wie van hen naar de volgende ronde mag. Na het journaal en de actua liteitenrubriek „Hier en Nu" kun nen we weer getuige zijn van de familie-moeilijkheden van de tuin dersfamilie Stein. In deze voorlaat ste uitzending van „De Glazen Stad" kan tuinder Job Stein zich nog steeds niet verenigen met de nieu we aanpak op de tuinderij door zoon Bert. Vervolgens de derde aflevering van de Frank Sinatra-show. Mede werkenden aan deze shoio zijn Ella Fitzgerald en de Braziliaanse gita rist Antonio Carlos Jobim. In „Ge zond Gezin'' behandelen een vrou wenarts en een zenuwarts hel pro bleem van de ongewilde kinderloos heid. Tot slot. een uitzending van de HIRO, het laatste journaal en de herhaling van de Teleaccursus No ten en Tonen". NED. II.: In het informatieve pro gramma van de NTS „Scala" de ru brieken Van Gewest tot Gewest", de Olympische herinneringen van Jan Cottaar en de parlementaire no tities uit Den Haag. Na het journaal de tweede aflevering van „Dubbel ganger". Met behulp van Eva, de vrouw van de vermoorde rijke play boy Mark Wainwright, tracht ge heimagent Peter Murphy zich in te leven in de rol van Mark Wain wright. Vervolgens „Denk-Beeld" met als onderwerpen „Iets meer over reïncarnatie en het leven na de dood", een bezoek aan de Rozen kruisersorde, actualiteiten en de boe kenrubriek. In het nu volgende pro gramma „Studentenhaver" enkele hoogtepunten uit de cabaretpro gramma's van -het studentencabaret in Utrecht, Wageningen en Amster dam. Het avondprogramma wordt besloten met „Inburgeren ingebur gerd", een kijkje in de waarderings cijfers en de cijfers van de kijk dichtheid van het programma „In burgeren". DINSDAG 8 OKTOBER. NED. I.: schooltelevisie: 11.00 ont dekkingen in onze samenleving: 11.25 van Wilson tot Johnson; 11.50 einde; 18.50 de fabeltjeskrant (kleur); 18.56 ster; 19.00 nieuws; 10.03 ster: 19.06 pick-up (kleur); 19.31 tweekamp; 19.56 ster; 20.00 journaal; 20.16 ster; 20.20 hier en nu; 20.45 de glazen stad: 21.25 Frank Sinatra en Ella Fitzgerald (kleur); 22.10 gezond gezin; 22.30 Hiro-magazine; 22.35 opsporing verzocht; 22.50 journaal; 22.55 pauze23.00 teleac Noten en Tonen; 23.30 einde. NED. II.: IS.50 de fabeltjeskrant (kleur): 18.56 ster; 19.00 nieuws; 19.03 scala20.00 journaal; 20.16 ster; 20.20 dubbelganger (kleur); 20-45 denk-beeld; 21.35 studenten haver; 22.00 inburgeren ingebur gerd?; 22.15 journaal. vaststelling van het grootste belang. G.S. van Zeeland schrijven in hutr géleidebrief het zeer te betreuren dat van regeringszijde tot op heden geen medewerking is verleend om de voorgenomen vestiging van de aluminiumfabriek Pechiney mogelijk te maken. Werkgelegenheid Wat betreft de werkgelegenheid in Zeeland schrijven G.S. dat de gere gistreerde arbeidsreserve in de eer ste zes maandep van 1968 hoger was dan in het eerste half jaar van 1967. G.S. wijzen erop dat de uitvoering van de Deltawerken, de kanaalwer- ken in Zeeuwsch-Vlaanderen en de werken aan de Schelde-Rijn-verbin- ding extra arbeidsplaatsen bieden, doch dat deze van tijdelijke aard zijn. Zij zijn van mening dat de si tuatie op de arbeidsmarkt in Zee land minder rooskleurig is dan veel al wordt gedacht. G.S. van Zeeland wijzen er op, dat ten gevolge van de daling van het aantal bouwvergunningen in Zee land er in de bouwsector een ten dens merkbaar is tot het afstoten van werknemers. Er wordt gevreesd dat het aantal werknemers in de bouwsector in Zeeland eind 1968 400 a 500 lager zal zijn dan in 1967. Volgens G.S. van Zeeland zal het uitblijven van nieuwe industrieves tigingen in Zeeland in dit verband voor de arbeidsmarkt ernstige ge volgen hebben. De ontwikkeling van de woningbouw in Zeeland neemt volgens G.S. zulke dreigende vor men aan, dat zij bij de minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Or dening een onderhoud hebben aan gevraagd. In 1967 werden in Zeeland nog 4600 vergunningen voor woning bouw afgegeven, terwijl het aantal in 1968 waarschijnlijk niet meer dan 2600 zal bedragen. Volgens G.S. is deze teruggang te wijten aan het feit dat er thans een nauwe relatie ge legd is tussen de activiteiten van de woningbouwcorporaties in de wo ningwetsector en de activiteiten van deze corporaties in de premiesector. G.S. van Zeeland schrijven het contingent van woningwetwoningen van 600 voor 1968 indertijd alleen te hebben aanvaard, omdat hen verze kerd werd dat er vrijheid zou heer sen in de premiesectcr en dat op grote schaal de mogelijkheid zou be staan voor het bouwen van premie- huurwoningen. Het betekent voor G.S. van Zeeland een teleurstelling dat deze vrijheid nu in ernstige mate wordt beperkt door de relatie die wordt gelegd met het aantal wo ningwetwoningen. Rotterdam verhoogt ramtarieven ROTTERDAM, 5-10. Als de Rot- terdamse gemeenteraad met een des betreffend voorstelvan het college van burgemeester en wethouders akkoord gaat, zullen de abonne mentstarieven van de „Rotterdamse Electrische Tram" (RET) opnieuw worden verhoogd. Poststraat 2 ZIERIKZEE AMSTERDAM. Tegen de 20 gear resteerde jongelui, die het Mexi caanse consulaat in Amsterdam even hebben bezet, is op het hoofd bureau van politie proces-verbaal opgemaakt terzake van lokaalvre debreuk. Allen zijn na verhoor weer heengezonden. De Amerikaanse senaat heeft met 44 tegen 13 stemmen erin toege stemd voor de buitenlandse hulp een miljard 932 miljoen dollar beschik baar te stellen. Triest besluit van Werelddierendag UTRECHT, 5-10. Werelddierendag heeft in Utrecht een triestbesluit gekregen: een weddenschap van ca fébezoekers kostte een pony het le ven. Enkele rh'annen rond de borrelta fel van café „Camping .Johannapol- der" daagden de heer H. van Galen vrijdagavond uit zijn pony uit het weiland te halen en het café binnen te voeren. De „beloning" zou f 25,- zijn. De heer Van Galen nam de uitdaging aan. Toen hij met zijn po ny bij het café terug kwam, was een van de andere mannen in een auto gaan zitten om het dier met de koplampen aan het schrikken te maken. Het „grapje" lukte uitste kend, want de pony sloeg op hol. De heer Van Galen - die invalide is - kon er niet achteraan, omdat zijn bromfiets was verdwenen. Het paard rende Rijksweg 22 (de rondweg om Utrecht) op en werd daar op slag gedood bij een frontale botsing met een personenwagen. De auto was total loss, evenals een tweede wa gen, die op het wrak inreed. De be stuurders bleven ongedeerd. Naculculatie trend ambtenarensalarissen DEN HAAG, 5-10. De hoogte van de nacalculatieuitkering voor amb tenaren voor 1968 is bepaald op, 0.88 procent voor 1968 met een doorwer king in 1969 van 1.19 procent. Overeenstemming over die hoogte van die uitkering is bereikt in. de centrale commissie voor georgani seerd overleg in ambtenarenzaken. De vergadering van deze centrale commissie werd geleid door staats secretaris rnr. C. van Veen van bin nenlandse zaken. De ambtenarensalarissen waren eerder dit jaar at verhoogd met in totaal 3.5 procent, zodat, met de nu vastgestelde nacalculatie, de salaris verhoging uiteindelijk in 1968 4.38 procent bedraagt. Deense koning mag niet zwemmen KOPENHAGEN, 5-10. De Deense minister van onderwijs, Helge Lar- sen, heeft in het parlement te Ko penhagen meegedeeld dat koning Frederik van Denemarken geen ge bruik méér zal maken van het zwembad voor lichamelijke opvoe ding in verband met de protesten vani de' studenten. De studenten hadden ei- tegen ge protesteerd dat zij iwee keer per wéék verscheidene uren lang niét konden zwemmen in het bad omdat d:e koning daar op die uren vertoef de. De kwestie was in het parlement aan de orde gesteld door een links- socialistische afgevaardigde. Nederlands voorstel: BRUSSEL. 5-10. Nederland heeft in Brussel de voorraad overtollige koelhuisboter in de E.E.G. direct aan de consumenten te verkopen tegen verlaagde prijzen teneinde de con sumptie een blijvende stimulans te geven. Naar uit ingelichte kringen in Brussel werd vërrromen, staat in het door Nederland bij de Europese Commissie ingediende voorstel, dat door middel van de huidige maatre gelen ter bevordering van de afzet geen blijvende toeneming van de consumptie kan worden bereikt. Op het ogenblik wordt de boter, zoals a In de Mexicaanse kamer van af gevaardigden zijn twee parlements leden op de vuist gegaan tijdens een debat over de gevechten van deze week op het plein van de drie cul tures. MARKTBERICHTEN Uieiiveiling Middèlharnis Hoewel er door. de regen weinig, aanbod van uien is, blijft de prijs praktisch onveranderd. Hieruit blijkt dus, dat de vraag eveneens niet bij zonder groot is en de handel nog" voldoende uien te pakken kan krij gen, cm zijn afnemers tevreden te stellen. De Zeeuwse veilingen noteerden voor de middel van klasse I f 14,58, voor de drielingen f 15.10 en voor de picklers f 13,96. Op de veiling te Middèlharnis lagen de noteringen voor de middel en de picklers op hetzelfde niveau, resp. f 14,49 en f 14,52, de drielingen waren echter f 1.60 per kg lager en werden afge mijnd voor f 13.50. Het totale aan bod in Middèlharnis van klasse I was slechts 9 ton. Een partij klasse II werd verkocht voor I' 12,00 per 100 kg, cle afzetmogelijkheden hier voor zijn echter niet groot. Het is te hopen, dat dit spoedig verbetert, want van de uienoogst, die nog bin nengehaald moet worden, zal helaas een aanzienlijk deel voor klasse II verkocht moeten worden, omdat de kleur hiervan niet meer aan de kwa liteitseisen voldoet. Alleen partijen, die goed in hun huid zitten, kunnen door drogen geschikt gemaakt wor den voor klasse I. De export in de laatste verslag- week was nog ruim 5100 ton, doch deze periode loopt' tot 21 september- toen men nog het, produkt redelij k binnen- kon -krijgen. bekend, tegen verlaagde prijzen ver kocht aan de verwerkende industrie, in de vorm van baterconcentraat, als tóevoeging san het voer van kalve ren en aan ontwikkelingslanden. Van Nederlandse zijde wordt er op gewezen dat het optrekken van de Nederlandse boterprijs tot het hoge re gemeenschappelijke b.oter-prijspeil de boterconsumptie in Nederland met bijna de helft heeft doen ver minderen, zodat er een oplossing voor deze kwestie zal moeten wor den gevonden. Andere mogelijkheden Op 5 september, zo verneemt het ANP van het ministerie van land bouw in Den Haag, -heeft minister Lardinois de E.E.G.-instanties in een brief verzocht, de verkoop van goed kope koelhuisboter direct aan de consument toe te voegen aan de lijst der door de Europese Commissie ge opperde mogelijkheden voor de af zet van boteroverschotten, die o.m. de verkoop aan bijzondere catego- riën afnemers inhoudt. Over vrijwel allé in die lijst genoemde mogelijk heden zal de E.E.G.-ministerraad neg moeten beslissen. Het enige wat er, hier en elders in de gemeenschap, van gerealiseerd is, is de afzet in de vorm van boterconcentraat. Toevoe- DODELIJKE ONGELUKKEN BLESKENSGRAAF. De 22-jarige A. M. de Gier uit Bleskensgraaf is bij een verkeersongeval op de pro vinciale weg in zijn woonplaats om het leven gekomen. Hij reed met de door hem bestuurde auto tegen een truck met oplegger, die de provinci ale weg opdraaide. HIPPOLYTUSHOEF. Bij het over steken van de rijksweg nabij een benzinestation in Den Oever is de 41-jarige heer W. Tijsen uit Den Oever door een auto aangereden en vrijwel op slag gedood. ROERMOND. In het gehucht Spik nabij Roermond heeft een geval van kolendampvergiftiging voorgedaan ten gevolge waarvan de 72-jarige mevrouw Ida Sanders-Stoks is over leden. ROTTERDAM. De 59-jarige tim merman M. P. van der Ploeg uit Rotterdam is in de bananenloods op het- terrein van Müller-Prog'ress aan de prinses Beatrixhaven in de Maas stad dodelijk verongelukt.' ging' van boter aan kalvervoer (in plaats, van plantaardig vet) staat ook op die lijst, maar het gebeurt nu nog nergens in de E.E.G. Eind mei, nadat de E.E.G.-minis- terraad een akkoord had bereikt over de gemeenschappelijke zuivel- en rundveeprijzen, heeft cle minister- al zijn voornemen te kennen gege ven cm tegen de winter toestemming van de Europese Commissie te vra gen voor de verkoop van goedkope koelhuisboter in Nederland. Tioee belangrijke culturele gebeurtenissen maken west-Berlijn deze weken tot een internationaal trefpunt: de opening van de nieuwe Nationalgalerie, ontworpen door de 82-jarige Mies van der Rohe, en een door het Art Insti tute in Chicago samengestelde tentoonstelling van het gehele werk van de in Aken geboren architect. Architect van der Rohe bewees zijn buitenge wone kunnen niet alleen met talrijke mooie bouwwerken van beton, staal en glasclie richtinggevend waren en zijn voor de architectuur van de 20ste eeuw, maar ook als leraar aan het Bauhaus, dat hij vele jaren leidde, en later in Chicago. De foto toont één van zijn belangrijkste scheppingen, het Toronto-Dominion (1963-1968). Blaiberg moet eens weer aan nieuw hart CHICAGO, 5-10. tor.Philip Blai berg, de eerste mens die het langst met het hart van een ander mens heeft geleefd, zal ongetwijfeld te zij ner tijd' een ander hart moeten 'heb ben, aldus heeft dr. Christian Bar nard gezegd, die op 2 januari de overplanting bij Blaiberg in het Kaapse ziekenhuis „Groote Schuur" verrichtte. Barnard verwacht, dat vroeg of laat het organisme van dr. Blaiberg het overgeplante hart zal afstoten en dan zou een nieuwe overplanting moeten worden verricht. Dr. Barnard heeft evenwel gezegd, dat de 'gezondheidstoestand van Blaiberg goed is. „Maar wij kunnen het afstotingsproces niet verhinde ren, wel vertragen". HONGKONG, 5-10. Op 1 oktober is imi Nanking een brug van 6.700 meter over de Yang Tse voor het verkeer opengesteld. 1 Oktober is een nationale feestdag in China. 'De Ibrug heeft twee dekken boven elkaar en zal zowel voor het auto als voor het treinverkeer worden gebruikt aldus meldt radio-Peking. De nieuwe brug is de langste van de drie. thans bestaande Yang Tse- bruggen. KERKNIEUWS Ned. Herv Kerk Beroepen te Groot Ammers B. M. Meijnd'ert te Woudenberg, die be dankte voor Maarssen (toez.) - te Zoetermeer C. J. P. Lam te Putten - te Hall G. F. W. Herngreen, laat stelijk pred. voor b.w. te 's-Graven- hage. Bedankt voor Drachten J. van Ginkel te Oosthem - voor Benthui zen en voor Nieuwpoort dr. A. van der End te Kootwijk. Geref. Kérken Beroepbaarstelling - De heer D. Tieleman, Koninginneweg 218-1V te Amsterdam, is beroepbaar. Aangenomen naar Zonnemaire D. Jansma, kand. aldaar, die beroep baar gesteld was door de classis Zierikzee. Geref. Kerken Vrijgemaakt Beroepen te Leeuwarden-Huizum K. J. Kapteyn te Overschild. Feuilleton door J. G. J. Bax Nadab Gijs het doosje aan de dok ter gegeven had, merkte Hoos op: „Je moet de groeten hebben van Leen en Willem en Frans Vermeu- ien, van' allemaal". „Heb je Frans gesproken?" „Ja, Gijs". „Dat is jammer, ik heb helemaal vergeten te zeggen, dat hij zo gauw mogelijk aan zijn neef, je weet wel Jacob, wil laten weten, dat zijn vader met 'dait' geld van Rinus niks te maken heeft, toat had-ie zich wijs laten maken en daarom is-ie hem ge smeerd, snap je?" „Goed", beloofde Hoos, „ik ga direct naar hem toe". „Ik had zelf willen gaan maar nou ken ik niet", besloot Gijs met een mat glimlachje. Spoedig daarna verscheen Marie tje, bijna gelijktijdig met de zieken wagen. Snel werd afscheid genomen. Gijs werd op aanwijzing van de dokter op de draagbaar gelegd en voorzichtig naar buiten gedragen. Buiten stonden vele dorpsgenoten, die van het ongeluk hadden gehoord en Gijs gedag kwamen zeggen. Ont roerd zagen, zij hoe Gijs tussen hen cloor weggedragen werd'. „Het 'beste Gijs", klonk het hier en daar zacht. Gijs groette even door zijn hand op te lichten en werd1 toen snel de wa gen ingeschoven, waar Marietje naast hem plaatsnam. Hoofdstuk 27. Lang zullen ze leven, lang zullen ze leven, lang zullen ze leven in de gloria. In de glo.rijaaa! In de glo. fi..a! Hiep,, hiep. hiep, hoera! Hiep, hiep, hiep, hccra! Marietje er. Rinus stonden lachend én dankend1 voor dé gebrachte hul de aan, de deur van het Baarsje. Zij waren die ochtend getrouwd en had den de dag rustig bij Marietje thuis doorgebracht. Zij hadden 's morgens koffie gedronken en later warm ge geten. Voor de vrienden en beken den moest echter ook iets gedaan worden, een gezellig avondje met een natje en' ëeri droogje. Omdat het! huisje van Hoos te klein was, had 'deze Sivous in de arm genomen en' zo warén zij nu "gezellig hij él- kaar in het Baarsje. Sivous had voor alles gezorgd, de zaak was feestelijk met- groen en planten versierd, er hingen slingers en guirlandes en de bloemen die zij hadden gekregen, waren overge - bracht. De tafeltjes waren tegen el kaar geschoven, zodat het hele ge zelschap aan één lange tafel zat. Si-- virus was ook' gast en wel in zijn kwaliteit van voorzitter van de kla ver jas verend ging ,zijn beide doch ters zorgden voor de bediening. Zo juist hadden enkele ledien van de harmonie een stukje tér£ beste gege ven. Het was slechts een deputatie, voornamelijk bekenden van Rinus, die u>it het hoofd - konden blazen, want het 'was buiten donker. Zij kwamen nu binnen met stijve vin gers van de-kou,, want het was nog knap fris en namen eveneens' aan de tafel' plaats. •Het bruidspaar zat in de versierde stoelen in het midden van''de tafel. Marietje straalde van vreügde én geluk, Rinus zat trots naast haar, telkens boog 'hij zich naar haar over oni voor cle zoveelste maal te vra gen, of zij het gezellig vond. En ge zellig was het aan, de lange feeste lijke tafel, een ieder voelde zich op zijn gemak. Zij zaten immers in hun oude stamcafé. Het was een zeer groot gezelschap, behalve de familieleden, waren ook Frans Vermeulen met Gerda aanwe zig, voorts Lange Jam met Greet, 'thans zijn vrouw, de Rooie, boer Ja nus en van dén Berg. Willem Van' 'de meLkstal en nog andere leden van de kaartclub, velen met hun vrouwen of meisjes. Nadat Jan op veelvuldig verzoek zijn 'beroemd ge worden solopartij ten gehore had gebracht, verscheen nog een late gast. Ieder keek nieuwsgierig wie er binnen kwam. „De dokter!" 'klonk het vérwon- derd van mond tot mond. Verwon derd ,maar tevens verheugd, want de jonge dokter was zeef gezien on der de gewone dorpelingen, die het als een grote eer beschouwden, dat de dokter- op hun feestje kwam. Hij werd dan ook op zijn algemene groet: „Goeie avond, 'allemaal!" har telijk met „Dag dokter" verwelkomd Met1 een Meur van. blijdschap en verlegenheid stonden Marietje en Rinus op toen de. dokter op hen toe kwam en hen feliciteerde. „Dank u wel, dokter", bedankte Rinus hem, „wij vinden het een grote eer, dat u speciaal hierheen gekomen bent om ons te feliciteren en ook namens Marietje, ik bedoel mijn vrouw", verbeterde hij verlegen lachend, „dank ik u voor de mooie bloemen". „Ja, dokter", stemde Marietje in, „ze waren prachtig. Ze waren zo mooi, dat we ze 'thuis gelaten hebben". (Slot volgt).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 6