II C PFAFF o m B f.&. STREEKNIEUWS SUCCESJES dames- en lierj/r- wintermantels „DE MAGNEET" De nieuwe Pfaff lichtgewicht zigzag: BON „De Nederlandse Wolfederatie" „BRAUN" 1 J J f c Vergadering district Schouwen-Diiiveland K.N.B.B. BURGH, 25-9. Onder leiding van de voorzitter, de heer J. A. Vasseur, hield het district Schouwen-Duive- land van de K.N.B.B. in cafetaria „De Westhoek" te Burgh de jaarver gadering. Vóór de aanvang van de vergade ring werd het onlangs overleden lid de heer C. J. Schot met enige ogen blikken stilte herdacht. Cp „De drie Schapen" en de „Carambole" na - beide verenigingen uit Dreischor - waren alle verenigingen vertegen woordigd. Binnenkort zal door de K.N.B.B. een jeugd-sportleiderscursus worden georganiseerd, waarvoor de vereni gingen kandidaten kunnen aanmel den. Uit het financieel jaarverslag van de penningmeester, de heer J. J. Smits, bleek dat het district in het afgelopen jaar een voordelig saldo kon boeken. Namens de kascommis- sic bracht de heer F. C. Hanse ver slag uit, waarin hij adviseerde tot goedkeuring van de rekening over te gaan. De heer Smits werd door de voorzitter dank gebracht voor zijn nauwgezet beheer, waarna hem dé charge werd verleend. De beide pe riodiek aftredende bestuursleden, de heren J. den Haan en J. J. Smits, werden herbenoemd. In plaats van de heer J. L. Prummel, die als be stuurslid bedankte, werd de heer J. J. Romeijn van de biljartvereniging K.V.L. te Noordgouwe benoemd. De -ontributie voor het komende sei zoen werd door de vergadering als volgt vastgesteld: per lid f 2,per- :oonlijk kampioenschap per deelne mer f 2,en f 4,per team voor de viertallencompetitie. Bïstrictskampioenschappen De districtskampioenschappen wer den aan de volgende verenigingen toegewezen: 5e klasse libre (van 4 t'm 6 oktober): O.K.K. (Nieuwer kerk); 4e klasse libre (van 1 t/m 5 november): K.V.L. (Noordgouwe); Algemeen kader (van 8 t/m 10 no vember): „Concordia" (Ouwerkerk); 3e klasse libre (van 29 november t/m 1 december): D.G.S. (Ouwerkerk); 2e klasse libre (van 13 t/m 15 decem ber): B.V. Renesse; le klasse libre: D.O.S.- (Ouwerkerk); hoofdklasse libre (van 24 t/m 26 januari): Graaf Floris V (Brouwershaven); Bandsto ten (klein): De Lelie (Scharendijke); Bandstoten (groot) (van 28 februari t/m 1 maart): Graaf Floris V; Drie banden (klein) (van 21 t/m 23 maart): De Lelie; Districtsdag, 5 april: O.K.K. (Nieuwerkerk); Driebanden (groot) (van 14 t/m 16 maart): Concordia (Ouwerkerk). De rondvraag Hierna volgde een geanimeerde ï-ondvraag, waarin een aantal aktuele zaken aan de orde werden gesteld. In overweging zal o.m. worden ge nomen om in het volgende seizoen het aantal finalisten bij het drieban den en bandstoten terug te brengen op zes. Hierdoor zal het mogelijk ge maakt worden dat verenigingen die slechts de beschikking heben over één biljart, deze kampioenschappen ook kunnen organiseren. Besloten werd dat als spelers bij de voorwed strijden niet komen opdagen, zonder meer van de deelnemerslijst zullen worden geschrapt. De wedstrijdse cretaris, de heer J. den Haan, zegde toe dat elke vereniging in het bezit zal worden gesteld van een lijst met gemiddelden van de spelers van het district'. De heer H. der Weduwen (K.V.L.) bracht de heer Den Haan dank voor het vele werk dat hij als wedstrijdsecretaris in het afgelopen seizoen heeft verricht. SCHAKEN Zierikzeesche Schaakvereniging A.s. maandag worden er in het Huis van Nassau twee thuiswedstrij den gespeeld door de schaakvereni ging Zierikzee. Zierikzee I en II spelen dan res pectievelijk tegen Goes I en Vlissin- gen III. Voor het le tiental een zwa re opgave omdat deze wedstrijd met 2 invallers gespeeld zal moeten wor den. De opstellingen zijn: 1. ds. J. H. Nawijn; 2. dr. J. J. Westendorp Boerma; 3. J. J. van den Ende; 4. C. J. M. Nolet; 5. A. J. Scheele; 6. J. M. Bevelander; 7. O. E. Vleeshouwer; 8. A. J. Hendri'kse; 9. M. C. Berman; 10. P. C. Tak. Zierikzee II: 1. A. de Spirt; 2. R. P. Hogerheijde; 3. W. C. Bi'oer; 4. P. C. Trom pert; 5. ds. I. Faber; 6. A. M. v. d. Westen; 7. J. van As; 8. J. den Boer. Schoolteam speelt tegen speler S.V. „Zierikzee" Als voorbereiding van het Rijks scholengemeenschap- Px-of. Zeeman- team dat deelneemt aan de school- zestallencompetitie, speelde de Zie- rikzeespeler R. v. d. Veken een si- multaanwedstx'ijd tegen spelers van dit team. De lyceum-leerlingen ble ken van goede schaakhuize te komen en gaven onverwacht felle tegen stand. Bert Leeuwe, Peter Flikweeri en Wiebren Vis wonnen hun partij, Jos den Boer, Huiib Uil en Kees Steke- tee speelden remise; alleen Martin Krijger verloor. Het lyceum heeft een sterk team dat dit jaar hoge ogen zal gooien in de Zeeuwse schoolzestallencompetitie. WIELRENNEN Wim Everlse werd derde in St. Jansteeii De Zierikzeese amateur Wim Evertse leverde weer voor een uit stekende prestatie door in de sterk bezette i-onde van St. Jansteen, na een bijzonder spannende eindsprint tussen een tiental renners op de 3e plaats beslag te leggen. Voor Wim die in tegenstelling met de meeste andere amateurs een volledige dag taak vei-vuld, en nu 's avonds niet meer kan trainen betekende deze wedstrijd de op een na laatste van het seizoen. Zaterdag vertrekt hij naar Zwitsei-land, om daar zondag in internationaal gezelschap het sei zoen af te sluiten. VOETBAL SKNWK A I-Renesse A I 2-1 Twee gelijkwaardige teams die elkaar bijzonder weinig toegaven. Een puntenvex-deling had dan ook een betere afspiegeling geweest van de krachtsverhouding in het veld. Reeds in de le min. wisten de be zoekers door Goedbloed de leiding te nemen (0-1). Jan v. d. Zande zorgde er voor dat met gelijke stand (1-1) kon worden gedraaid. Nadat een doelpunt van Renesse was afge keurd bezorgde Jan Thiex-y, met een doelpunt dat een getrouwe copie was van het Renesse doelpunt, 10 min. voor tijd de overwinning (2-1). Zierikzee III-Kwadendammc I 3-2 Een wedsti-ijd waarin tot de laat ste minuut met inzet van alle ki-ach- ten fris van de lever weid gespeeld. Het jongex-e en tegexder Ziex-ikzee nam door de doortastende Henk Ber- revoets de leiding. De gasten gaven dix-ect repliek (1-1). Hei-man Meier bezorgde x-ood-zwart weer een voor- spi-ong (2-1), die de gasten nog voor de rust ophieven (2-2). Na de rust een ietwat sterker Zierikzee; aan beide zijden gevaax-lijke aanvallen. Deelman De Jonge (Ziex-ikzee) stopte harde schoten op afdoende wijze. In de laatste minuut bx-acht Herman Meier Zierikzee op fraaie wijze op winst. Eindstand 3-2. Scheidsrechter J. C. de Bilde leidde goed. Zierikzee I-Hontenisse I De voetballiefhebbers(sters) weten de weg naar het sportpark te Zie rikzee te vinden, ondanks de slech te weersomstandigheden waren te gen Goes meer toeschouwers aanwe zig als tegen Breskens. Ook a.s. zon dag, nu het ongeslagen Hontenisse op bezoek komt, zal veel te genieten zijn, technisch is Zierikzee minstens de evenknie van de gasten Er is re den tot zeker optimisme inzake de uitslag. Zcnnemaire I tegen Cortgcne I Na een goede start, doch een wat teleurstellend resultaat in de wed strijd tegen Kruiningen, krijgen de rood-gelen zondagmiddag aanstaande .-een oude bekende tegenstander op bezoek. Dan komt namelijk Cortgene I haar afwachting in Zonnemaix-e maken. De Noord-Bevelandei-s moes ten 'afgelopen zondag bij Dreischor de punten achterlaten, doch dat houdt helemaal nog niet in, dat Zon nemaire dit d.e blauw-witte buurtge noten na gaat doen. Vorig jaar ble ven de punten na een zeer spannen de wedstrijd in Zonnemaire en ho- penlijk kunnen de rood-gelen ook nu weer voor een eervol resultaat zor- gen. Bij gunstig weer tx-ekken de wedstrijden tegen Cortgene altijd veel publiek, zodat het daar ook nu wel niet aan zal mankei-en. KORFBAL Geen beslissingswedstrijd NOAD-DFS II Naar vernomen wordt zal geen beslissingswedstrijd meer- worden gespeeld tussen de beide 2e klasse kcrfbalkampioenen 1968, t.w. DFS II uit Burgh-Haamstede en NO AD I uit Dreischor. Normaliter was het zo, dat via een beslissingswedstrijd tussen deze twee kampioenen zou wox-den uitgemaakt, wie volgend jaar naar de le klasse van de SDKB zou promoveren, doch DFS II schijnt geen prijs op px-omotie te stellen, daar het eex-ste team ook al in de le klasse uitkomt. Hoewel dit nog niet vast staat, valt echter wel aan te nemen, dat NOAD I volgend jaar- weer in de hoogste klasse van het Schouwse korfbal uit zal komen. k De reserves van W.I.K. uil Kerkwerve wisten in de strijd tegen S.K.N.W.K. 11, zaterdag jl., baas te blijven in „eigen huis". All-Ready tegen Animo III in Souburg De Zierikzeese korfbalvereniging All Ready, welke als eerste Schou- wen-Dulvelandse vex-eniging deel neemt aan de wintei-korfbalcompe- titie van de Zeeuwse Kox-fbal Bond, trekt zaterdag a.s. naar Oost-Sou burg om daar het vrij stex-ke Animo III partij te gaan geven. Wat de resultaten van deze Sou- bui-gse drielingen beti-eft is bekend, dat de eex-ste wedstrijd tegen Elto met 4-2 verloren werd en dat een week later tegen Volhai-ding uit. Yerseke met 4-4 gelijk werd ge speeld. De Soubux-gex-s hebben dus reeds een punt vei-zameld, terwijl All Ready na twee gespeelde wed strijden nog op de eex-ste winst zit te wachten. Afgaande op het vex-- toonde spel van zatex'dag jl. in de thuiswedstx-ijd tegen Zuidwesters, welke wedstrijd slechts met mini maal vex-schil verlox-en werd, zit het er voor de rood-zwarten waarschijn lijk wel in om één puntje mee- naar Zierikzee terug te brengen. De wed strijd 'begint om 4 uur en wordt ge leid door scheidsrechter J. varr Rooijen. Utrecht centrum van autozwendel UTRECHT, 26-9. Vorig jaar zijn in west-Duitsland 60.000 auto's ge stolen. Een zeer aanzienlijk deel daarvan is via de automarkt in Utrecht aan de man gebi-acht. Die man is dan meestal „de kleine man" die zijn spaai-centjes in een tweede hands auto steekt en de kans loopt, meb zij nikoop erg bedx-ogen uit te komen. Volgens de heer J. van Dam, hoofdagent-rechercheur bij de poli tie te Utrecht, is de hele handel in tweedehands auto's ver-ziekt. Hij is nu al anderhalf jaar, eerst samen met één collega, nu met een gx-oep van zeven man, bezig met het ont rafelen van de activiteiten van een Duitse bende autozwendelaars die een groot aantal vertakkingen heeft in ons land. Kind viel van balkon BLERICK, 25-9. D driejarige Ed dy Wethly is woensdagmorgen, toen hij zich te ver over de balustx-ade van zijn ouderlijke woning boog, van het acht meter hoge balkon gevallen en op het voor de woning gelegen trot toir terecht gekomen. De jongen is woensdagmiddag in het ziekenhuis te Venlo aan de opgelopen verwon dingen overleden. EINDHOVEN. Z.K.H. de Prins der- Nederlanden heeft in het „Evoluon" in Eindhoven bij de viering van het 20-jarige bestaan v.an de Koninklij ke vereniging „Onze Luchtmacht" luitenant-genex-aal buiten dienst S. Mante de medaille voor bijzondere verdiensten van die vex-eniging op gespeld. OOSTERLAND Schoenmakerij wordt opgeheven De enige schoenmaker te Ooster- land, de heer J. van Almenkei-k, zal deze week voor het laatst reparaties verrichten en zijn zaak opheffen. Door de verandex-de tijdsomstandig heden is er voor een doi-psschoenma- kerij geen bx-ood meer. Wel een ver schil met vroeger tijden toen er hier ter plaatse wel di-ie schoenmakers een botei-ham konden verdienen. Naar wij ver-nemen gaat de heer van Almenkerk in dienst van de compu- tordraagvloerenfabriek van de heer Frex-iks aan de Van den Abeele- straat, met ingang van maandag a.s. Wilde ganzen waargenomen Zondagmorgen wei-dén hier ter plaatse weer de eerste wilde ganzen waargenomen, een teken dat het weer spoedig winter gaat worden. De vogels plegen ieder jaar uit het hoge noorden, waar ze hun bi-oed- plaatsen hebben, naar zuidelij kei- streken te trekken, meestal ongeveer half september. Coederenverkoop Naaikrans Ger. Gemeente De verschillende goederen, ge maakt in de loop van het jaar dooi de naaikrans der Ger. Gemeente: „Bid en Werk", presidente mevrouw E. van 't Hoff-Blaak, zullen cp dins dag 1 oktober a.s. weer ten verkoop wox-den aangeboden in het Ned. Herv. Verenigingsgebouw aan de Sint Joostdij.k, van half drie tot vijf uur in de middag en van zeven tot half tien in de avonduren. Er is een mooie collectie vervaax-digd op het gebied van naai-, brei- en boi-duur- werk. Er is voor ider wel wat naar zijn of haar gading. De vereniging hoopt op een goede belangstelling van de zijde van het publiek, tem'eer omdat de ontvangen gelden een nut tige bestemming zullen krijgen, n.l. ten bate van de zendingsactie der Ger. Gemeenten in Nigeria en West- Irian. KERKNIEUWS Chr. Geref. Synode HILVERSUM, 26-9. De Chr. Ge ref Synode behandelde vandaag on der meer de instructies van de par ticuliere synodes van het zuiden en van het oosten, die beide bedoelden in de kerkorde een bepaling op te nemen, waardoor het niet meer mo gelijk is dat een predikant die nog geen drie jaar in zijn gemeente staat, door een andex-e gemeente wordt be roepen. De rapporterende commissie stelde-de synode voor aan deze ver- zoeken te voldoen en de synode deed: dat inderdaad. Ook heeft vandaag drs. J. P. Versteeg de synode mee gedeeld dat hij zijn benoeming tot hoogleraar aan de theologische hoge school te Apeldoorn aanvaardt. Met gi'Ote blijdschap wij kennis van de ge] van onze dochter MARINA CORNEL: (Mirjan) M. P. KRISTALIJN K. C. KRISTALIJN- HEIJBOER Brouwershaven, 23 sept. 1968 Molenstx-aat 30 Tijdelijk: Zweedse Rode Kr. ziekenhuis, kamer 13, Ziex-ik- Met gi-c^te blijdschap en dank baarheid geven wij kennis van de geboorte van ons zoontje eh. broex-tje WILLEM MACHIEL (Wim) MACH. VAN.DIJKE S. M. VAN ÖIJKE- DE'-KOSTER SJAAK ANSJE Nieuwex-kex-k (Z.) 23 september 1968 Esdoornstraat 23 Verloofd: MARJA MALIP. PAAI 2 - ----- RD MAARTEN GOUDZWAARD Rottei'dam, 28 september 1968 Oosterse Tuin 82 Voorschoterlaan 104 In plaats van kaaien Ir. F. VAN ARKÉL JEANETTE SCHUlTS hebben de eer, ook namens wedex-zijdse ouders, kennis te geven van. hun voornemen op woensdag 9 oktober 1968 in het huwelijk te treden. September 1968 Amstex-dam/Ziex-ikzee Huwelijkssluiting: 14.30 uur in het gemeentehuis te Voor- bux-g. Huwelijksinzegening: 15.00 uur in de Oude Kerk, Heren- stx-aat te Vooi-bux-g, door de weleerw. zeex-geleerde heer dr. F O. van Gennep. Receptie: 17.00-18.30 uur in Tavex-ne Hoornwijck, Jan Thijssenweg 2, Rijswijk. Toekomstig adres: Edisonstraat 14, Badhoevedox-p. IIANS BERGMANS MAATJE VAN DER geven, mede nameijl' weder zijdse ouders, kenn® van hun voox-genomen huwpKjk. van de voltrekking zal plaats hebben op vi-ijdag 11 oktober a.s., des namiddags 2.30 uur, ten stadhuize te Ziex-ikzee. Huwelijksinzegening in cle Gasthuiskex-k, om 3.00 uux-, door ds. J. B. Assendox-p. Zierikzee, oktober 1968 Havenpark 1 De Cx-anestraat 28 Gelegenheid tot feliciteren van 5.30 tot 7.00 uur in de bovenzaal van het „Huis van Nassau". Toekomstig adres: Jannewekken 15, Zierikzee. Voor de vele blijk» medeleven, ontvangen t^flens de ziekte en na het oJveriljden van onze geliefdq. man en vader MARINUS BASTIAAN VAN DE VELDE betuigen wij hiermede onze opx-echte danlc Inzenderheid onze dank aan dokter W. Terpstra te Brou wershaven, voor de zox-gvolle behandeling. E. VAN DE VELDE- DE POCTER ,T. F. VAN DE VELDE Kerkwerve, september 1968 Te koop: Een kolenhaard, zeer geschikt voor niet al le groot-vertrek, voor slechts f lfr.^-.-Bevx-agen Bagimestraat 39, Ziel-tk^ee. telef&on 2126. Vierwiels handtrekwagpnt^ op luchtbanden, laadverxnif- gen 300 tot 400 kg, zeer ge schikt voor tuinder of boom gaard. Te bevx-agen: teldmon (01113) 437. Pirch, .ifz.g.st., slechts 5.000. km gelopen. W^aterpflfsje! Lammenjia#kt"'T7Zierikzee.. inds na 6,00 uui"). Bij Hoornick: Grote partij heul: planken, balkenj rib ben, latten, enz. epz. Jjoffèr- stx-aat 4-6. Ziex-ikree. Vérte- genwooi'diger M. W. Janse. telef. 2158. I.g.st.z. kinder*wageiy(„: stra"), hoog models Elleboog 7, Ziex-ikzee. Bi-oeiramen: teak f 6,—v^per stuk, vui-en f 5,-r- ptm^ètuk. Vorstvx-ij houdend plgSfig en glaswcldekens. Óoststraat 25, Nieuwerkerk, tel. (011.14) 769. „Fobi-ux" 3-tx-apsf oliöfl'aard, z.g.a.n. r 200 1 platte mïtur- tank. Telef. (011l0)3l«& Diversen: 10 dagen Kitzbühpl. 'Ideale wintex-sportplaatsjf ii^ jTii'ol, vanaf f 268,Vhor qÉze en nog meer x-eizen, inlJFReis bureau Ribbens, Nieixwe Ha ven 103, Ziex-ikzee, tel. 2028- 2877. Cp zaterdag 28 septémber a.s. haalt de muziej^eifeiiiging „N. en U." te ^onnajnaire, weer oud papier op. «et het a.u.b. gebundeld klaar? 15 dagen naar Torrerublinos voor slechts f 586,^—£J ver geet er de wintetdf VoW deze en nog veel meejfv&ped, inl.: Reisbureau Ribnens^Nicuwe Haven 103, Ziex-ikzee. telef. 2028-2877. Huwelijksreportage^ Jan Krakeel Nieuwe Booger^strë IP" 12 Zierikzee, Tel. 0111^ 2691 i/4 ER' Het programma VAKANTIE IN DE WINTER' 1968/1969. van Reisbureau Wagons-Lits Cook is ver schenen. U kunt dit thans verkrijgen bij Fa. A. RIBEENS Wzn. Nieuwe Haven 103 - Zierikzee De nieuwe collectie /a 1 is weer binnen! Prijzen vanaf 49,75 tot 179,50 5 Komt U vi-ijblijvend eens kijken? Nieuwerkerk - Telef. (01114)265 Vrijdagavond tot 9.00 uur geopend Overal aan huis te ontbieden GEMEENTE BROUWERSEJ Bckendmakiii" hiermede, speciaal aan de inwonei's van Noordgouwe, Schuddebeux-s en Zonnemaire, bekend, dat de BADHUIZEN in Ncoxdgouwe en Zonnemaire met ingang van 1 oktober 1968 zullen worden gesloten. Eventueel nog lopende abonnementen, die na de sluitings datum vei-vallen, zullen, voorzover zij betreffen een tijdval na 1 oktober 1968, op aanvraag worden gerestitueei-d. Aanvx-agen om tex-ugbetaling kunnen tot 15 oktober 196? wei-den ingediend. Brouwex-shaven, 23 september 1968. Bux-gemeester en wethouders voornoemd, Mi'. J. P. BOERSMA, bui*gemeester. A. A. GUNST, secretaris. weinig hendeitjes, knoppen en wieltjes, dus gemakkelijk werken... ingebouwde motor., rustig, praktisch geruisloos... voor zijn prestaties de laagst geprijsde lichtgewicht zigzag-naaimachine... over de nieuwe Pfaff lichtgewicht raken wij niet uitgepraat... laat u zich geheel vrijblijvend bij ons of bij u thuis de Pfaff 94 of 95 demonstreren. Ons zigzag-programma loopt van 248.- tot 842.- Pfaff Naaimaehinehuis W. Rikken nv Bergen op Zoem - Kortemeestraat 17 - tel. (01640) 5878 Naam: Adres: Flaats: voor gratis foldex-s en inlichtingen, inzenden aan Pfaff Naaimachinehuis, Korte Meestraal 17, Bergen op Zoom Voor zuiver wollen dekens, breUfol en breigoederen: -A- G.A. De winkelauto komt op: Vrijdag 27 september 1968 bij C. N. Steenland, Stoofweg 1, Dreischor van 13.00-13.30 uur Jst. Deïst. Zonnemairevan 14.00-14.15 uur J. v. d. Hoek, Zuidweg 11, Zonnemaii-e van 14.45-15.30 uur L. Dalebout, A 15, Noordgouwevan 15.45-16.15 uur Dinsdag 1 oktober 1968 bij: J. A. van Schelven, Brouwershaven van 9.30-10.15 uur L. M. Moei-mond, Dx-eischor van 11.00-11.30 uur N. A. Deist, Schuddebeursvan 12.30-13.00 uur M. J. Zeijler, Oostex-land van 13.45-14.30 uur A. M. Neele; Lageweg 24, Six-jansland van 15.00-15.30 uur Wcensdag 2 oktober 1968 bij: Pax-keex-terrein Noox-dstraat, Bux-gh- Haamstede van 9.15-10.00 uur J. J. Dalebout, Bux-gh-Haamstede van 10.15-10.30 uur R. H. Blom, Renesse van 11.00-11.45 uur Café Lokker, Noordwelle van 12.30-13.00 uur Dorpsplein, Sex-ooskerke van 13.15-13.45 uur Bux-g. de Bruynstraat, Ellemeet van 14.00-14.30 uur Pai-keerterrein Gei\ Kerk, Scharendijke van 15.00-15.30 uur K. A. van Langei-aad, Kex-kwerve van 15.45-16:30 uur Donderdag 3 oktober 1968 bij: Ring, Nieuwerkei-k van 9.15-10.00 uur Mevr. Kuijper, Ou wei-kerk van 10.30-10.45 uur Ring, Ouwei-kei-k van 11.00-11.45 uur KI. Kik, Bx-uinisse van 13.00-13.30 uur Van Klinken, „Boumanslust", Nieuwex-- kerk van 13.45-14.00 uur Coöp. Aank. Vex-en. Ziex-ikzee van 14.30-15.30 uur Verschillende aanbiedingen o.a.: Saliara-dekens en Telstar-dekens, dessin 1052, 190 X 230 cm nu 69,50 Noorse wol, per knot nu 1,60 Hcïanca pantalons, practhige kwaliteit, vanaf 8,75 Bij aankocp van twee flanellen lakens nu 1,korting Nylons, 30 dernier, naadloos, slechts 0,95 „KOOPT NU - DAN SPAART UI" '"V HET elektrische scheerapparaat! „Braun Sixtant S" f 99,50 nu met f 15,-- inruil dus S4.50 Voor verkoop en service: WELTEVREDEN Appelmarkt 2-6-8-16 j /Mk Telefoon (01110) 2805 en 3316 vwv W ZIERIKZEE

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 3