FIFAX Cees van Dorst won geslaagde eerste Haamsteedse wielerronde LAATSTE NIEUWS WERELDBEROEMD'V DOOR KWALITEIT 62.50. 49.50 25.90 STREEKNIEUWS „Down Town Jazzband" speelde grote filiale van dansfestival Wim Evertse (Zierikzee) eindigde op de zesde plaats CVan onze sportverslaggever) HAAMSTEDE, 31-8. De zater dagmiddag vcor de eerste maal ver reden ronde van Haamstede mag bij zonder geslaagd worden genoemd. Ongetwijfeld gaat dit een jaarlijks terugkerend evenement worden ge zien het enthousiasme en de mede werking welke de volijverige organi sator de heer Fokker bij het creëren van dit wielerevenement in de Schouwse Westhoek heeft mogen ondervinden. Ondanks de sombere weersvoorspellingen scheen er een heerlijk zonnetje, wat het ve.rblijf op het parcours veraangenaamde. Winnaar C. van Dorst Zeer zeker zal deze ronde, welke tot in de puntjes was georganiseerd, met medewerking van enige leden van het comité te Zierikzee, nog meer bijval in de komende jaren krijgen. Dank zij de medewerking van de middenstand en een aantal bedrijven was er een ware premiere gen. Een vaststaand feit is het nu wel dat de wielersport, die zich in ons land in een nog steeds toenemen de populariteit mag verheugen, ook op Schouwen-Duiveland vaste voet heeft gekregen. Ongetwijfeld zal na Bruimisse en Zierikzee ook Haam stede volgend jaar op de wielerka- lender prijken. Jammer was het dat in de ronde van Haamstede de Ba- tavus renners, door gebrek aan vol doende tegenwicht, hun stempel te veel op het coursverloop konden drukken. De enige ploeg die hiervoor had kunnen zorgen was gezien het aantal verpers het team van Clarijs. Evertse, die zonder enige twijfel mo menteel veruit de beste renner bij: Clarijs is, kreeg van zijn ploegma ten totaal geen steun waardoor elk verweer schipbreuk liep. Direkt na het startschot van bur gemeester H. P. Everwijn, die hier voor de initiatiefnemers feliciteerde met de wijze waarop zij deze eerste ronde hadden georganiseerd, werd er door de renners een stevig tempo in gezet. Kees van Dorst was de eerste die er in slaagde een, van de talrijke, premies op zak te steken. Wim Evertse ondernam hierna een solörit van 8 km waarmee hij op klassement premie van f 25,- beslag kon leggen. Na 6 km vielen de eerste uitvallers, Raaymakers, Kees Frijters en Broe ders, wegens pech te noteren. Toen er 12 km onder de wielen waren weg gedraaid was er al een negental ren ners, Van Beek, Bermon, Holt, Kerk hof, Schoots, Bakker, Jongenelen, Machielse en Ros die het tempo niet meer konden volgen. Na 24 km cours slaagden C. Dorst, W. Deelen. P. Le- gierse, drie Batavusrenners er in ge zelschap van P. Oerelemans en L. v. d. Schee in uit het peloton te ont snappen, waarbij1 zij snel een 100-tal meters voorsprong namen. Evertse probeerde alleen het gat te dichten, tevergeefs evenwel. Na 30 km, toen de koplopers er inmiddels in waren geslaagd hun voorsprong tot ruim 200 m. op te voeren, kreeg hij ge zelschap van Tinny van Hasselt en Ad Wouters. Wouters voelde er even wel niet veel voor om Evertse en Van Hasselt zij zijn drie ploeggeno ten aan de kop te brengen, terwijl Van Hasselt de kracht miste om Evertse voldoende steun te verlenen. Tot cp 50 m van de koplopers wist het drietal het nog tot op een gege ven moment te brengen, maar door gebrek aan samenwerking slaagde men er niet in deze kloof te over bruggen. Onder aanvoering van Van Dorst, Deelen en Legierse werden de koplopers hierna geen moment meer bedreigd. Stroosnijder en Van Over- velt probeerden nog bij het drietal achtervolgers te komen, maar nadat Van O vervelt zich weer had laten af zakken werd ook Stroosnijder weer spoedig door het peleton opgeslokt. Na 35 km deden Boy Kanselaar, Ber- tus Slings, Ad van Overvelt, Stroo snijder en Wim de Wilde nog een poging zich uit het pel'eton los te werken, maar 6 km verder moesten ook zij zich weer gewonnen geven. Wim Evertse deed nog even een po ging om alleen de leiders in te lopen maar al spoedig zag hij het nutteloze van zijn poging in, en liet hij zich weer tèrug vallen op Wouters en Van Hasselt. Precies na 78 km te hebben afgelegd, na een achtervol ging van 46 km werd het drietal door het peloton vervoegd. Op dit moment hadden de leiders een voor sprong van 1 minuut 50 sec. op het peloton. Met nog 12 km voor de boeg slaagde Peet Versc.hure erin uit het peloton te ontsnappen om 6 km ver der weer te worden ingelopen door Wouters, Evertse, Van Overvelt, Van Hasselt, v. d. Schaaf, v. Brussel en Ouwerkerk, die zich uit het peloton hadden weten los te werken. Uit de ze groep viel Ouwerkerk in de voor laatste ronde nog terug, terwijl de rest zich buiten schot wist te houden. Bij de eindsprint van de kopgroep toonde Cees v. Dorst zich onbedreigd de sterkste waardoor hij dit seizoen zijn negende overwinning kon boe ken. Bijzonder spannend was de eindsprint van de zeven achtervol gers. Tweehonderd meter voor de eindstreep slaagde Wim Evertse erin zich aan de kop van deze groep te plaatsen. Op de laatste 100 meter kreeg hij nog een zware aanval af te slaan van Wouters en Van Overvelt maar met een uiterste krachtsinspanning slaag de hij erin deze met succes af te slaan, waarbij hij driekwart lengte cp zijn naaste belager Wouters wist vcor te blijven. Spijtig genoeg deed zich in de laatste ronde op de krui sing Zandweg-Moerweg-Steursweg nog een valpartij voor waarvan J. Braspenninox uit Roosendaal en P. Godde uit Zwijndrecht het slacht offer werden. Nadat dt. Stenger uit Haamstede de eerste hulp had ver leend bleek Godde, die naar het Ro de Kruis ziekenhuis te Zierikzee moest worden vervoerd, er met een waarschijnlijk gebroken enkel het ergst aan toe te zijn. Braspennincx ken met enige schaafwonden en een lichte hersenschudding naar huis worden vervoerd. De uitslag was: 1. Cees van Dorst, Roosendaal, de 90 km in 2 uur 1 min. 15 sec.; 2. Wim Deelen, Nw.-Lekker- land; 3. Piet Legierse, Den Bommel; 4. Piet Oerlemans, Tilburg; 5. Leen v. d. Schee, Portugaal; 6. Wim Evert se, Zierikzee op 1 min. 27 sec.; 7. Ad Wouters, Zundert; 8. Ad v. Overvelt, Zegge; 9. Tinny v. Hasselt, Roosen daal; 10. Peet Verschure, Hans weert; 11. Gerrit v. d. Schaaf. Zwijndrecht; 12. Rinie v. Brussel, Melissant; 13. Wim Prinsen, Hank op 1 min. 55 sec.; 14. Boy Kanselaar, Rotterdam.; 15. Arie Vingerling, Simonshaven; 16. Hans v. d. Lugt, Vlaardingen; 17. Theo Schilperoort, Zwijndrecht; 18. Frank Ouwerkerk, Rotterdam; 19. Tony Stroosnijder, Krudndngen; 20. Bertus Slings, Alblasserdam. Zij nog vermeld dat de Rijkspoli tie zich op voortreffelijke wijze van haar taak kweet zodat de renners totaal geen last van het publiek on dervonden. Een aantal renners in cle Ronde van Haamstede. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode) Advertentie Zierikzee opende seizoen met overwinning op uit de vierde klas gepromoveerde Breskens adidas „Ranger" superklasse. Achillespees- bescherming. Met voetbed. Speciale nylonzooi met schroefdoppen. adidas „Rlo" hoog, breed, soepel, sterk. Aangevulkaniseerde blauwe noppenzooi. adidas „Mexico" 'n fijne lichte schoen. Zuidamerikaans model. Goede pasvorm. Zwarte noDponzool. Levering: via dc handel importeur: J. van Kooyk VALKENSWAARD Vcor een talrijk publiek is Zierik zee erin geslaagd het nieuwe seizoen te openen met een verdiende 4-2 overwinning op het uit de 4e klas gepromoveerde Breskens. In de 1ste helft zag het er evenwel nog lang niet naar uit dat de puntjes bij de thuisclub terecht zouden komen. Zie rikzee, dat technisch wel de meer dere was en zelfs enige goede sco ringskansen kreeg, bleef toch nog al vaak het antwoord .schuldig op het enthousiaste en open spel van de bezoekers. Vooral het korte spel in de voor hoede was een kolfje naar de hand van de Breskens defensie, die wel bijzonder gul was met het weggeven van een aantal hoekschoppen. Na de rust gooide Zierikzee het over een andere boeg, en werd het spel veel meer epen gehouden. Breskens, dat duidelijk blijk gaf haar beste krach- en in de le helft 'te hebben verbruikt schoot toen aanmerkelijk tekort te gen de roo'd-zwarten. Na een weder zijds 'terreinverkennen kreeg Zierik zee de eerste kans om de score te openen. Na een goed trekballetje van Vermeulen kwam Th. Klink geheel vrij voor doelman Manneke te staan, maar hij faalde volkomen. Aan de andere zijde ging een gevaarlijk schot van 'de 1.buiten rakelings over de lat. Een. goed schot van Willemse wist de voortreffelijke doelman: Manneke te 'Stoppen. De Zierikzee verdediging moest zich hierna enige malen ter dege inspannen om de in een hoog tempo opererende Breskense voor- waartsen van het lijf te houden. In de 17e minuut gelukte dit niet ge heel, na een snelle aanval over de rechtervleugel. Notebaairt kreeg uit de voorzet de- bal in vrije positie toegespeeld, waarna hij laag in schoot (0-1). Zierikzee stelde 'alles in het wenk om de balans weer in even wicht te brengen. Een vrije trap van Th .Klink wist Manneke over zijn heiligdom te stompen. Zierikzee had bepaald met pech af te rekenen toen een kogel van Vermeulen de lat beukte. Toen een ieder miin of meer de gelijkmaker van de thuisclub ver wachtte ondernamen de gasten in. de 21e minuut een snelle uitval over hun rechtervleugel, waarna het leder naar de vrij staande Fenijn werdi ge speeld die van1 dichtbij hoog inschoot (0-2). Zierikzee liet zich door deze achterstand nog allerminst uit het veld slaan. Het spel in de voorhoede werd over het algemeen te kort ge houden om succes te kunnen boeken. Tcch hadden de rood-zwarten bij na succes toen A. Klink het ieder voor de grijpende handen van Man neke wegkopte, maar Vermeulen schoot uiifc een bijzonder lastige po sitie net naast. Drie minuten voor het verstrijken van de le helft werd het volhouden beloond met een schitterend doelpunt van J. Willemse die een hoge voorzet van Lodewijk ineens op zijn slof nam, waarna het leder onhoudbaar in het net ver dween '(1-2). Breskens, dat hierna zichtbaar was aangeslagen, had nog' alle moeite om haar voorsprong in de le helft te behouden. Reeds na anderhalve minuut spelen in de 2e helft was de balans in evenwicht door een d'er verdedigers van Bres kens die met Tiggelhoven op zijn huid gezeten onhoudbaar inschoot (2-2). Zierikzee toonde zich hierna duidelijk de sterkste. In> de 10e min', gaf Willemse een uitstekende pass aan Vermeulen die de doelman geen schijn van kans gaf (3-2). Een goede kopbal van deze speler ging even la ter over de lat, waarna een kogel van hem .een zelfd'e lof onderging. Door dat Breskens zich nu veelal tot de fensief spel moest bepalen kreeg de Zierikzee-.ve cdedigimg, waarin de ge blesseerde Berrevoets na de rust werd vervangen door Habzman, ruimschoots de gelegenheid om haar voorhoede aan het werk .te zetten. Na een goed opgezette val over de lin kervleugel loste de hard werkende en voortreffelijk spelende Kees Lo- •dewij'k in de 17,e minuut een ver rassende schuiver, waarop doelman Manneke het antwoord schuldig bleef (4-2). De strijd' was met dit doelpunt definitief beslist. Doelman. Stoutjesdijk wist nog een gevaarlijk schot op uitstekende wijze onscha delijk te maken. Naarmate de wed strijd vorderde zakte het spelpeil steeds verder af, om ten slotte als een nachtkaarsjc uit te gaan. Stijgend aantal doden in Perzië TEHERAN, 2-9. Een aantal pers verslaggevers, die door het rampge bied in Perzië zijn getrokken, schat het aantal doden als gevolg van de aardbevingen op meer dan 14.000. De officiële opgave van vanmorgen was: 8.222. Te Kachk, hetj centrum van de eerste grote aardbeving van. zater dag, zijn door de politie en het Per zische Rode Kruis meer dan 4.500 doden geteld. Zondagavond zijn de stad Gonabad en het omliggende gebied door nieu we schokken getroffen. Het aantal daklozen wordt op meer dan 100.000 geraamd. ZIERIKZEE Leerling-verpleegsters legden examen af Drie leerling-verpleegsters, allen werkzaam in het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis, alhier, hebben met succes het overgangsexamen afge legd van het eerste naar het tweede leerjaar. Voor dit examen slaagden: de leerlingverpleegsters C. A. van der Bijl, L. Krijgsman en C. N. van Nieuwenhuijzen. Gezellige avond „Delta-Foto" „Delta-Foto", de Zierikzeese ver eniging van amateurfotografen, zal op vrijdag 6 september een aanvang maken met het nieuwe seizoen, en dat gaat gebeuren in' de vorm van een gezellige avond. Er zal o.a. een collectie foto's worden getoond' en kennis worden gemaakt met nieuwe leden. De bijeenkomst zal gehouden worden in „Mondragon". Geslaagd zwemfestijn In zwembad „De Val" werden za terdag wedstrijden georganiseerd. Geholpen 'door het zonnetje kwam men tot enkele goede resultaten. Zo werd voor meisjes onder de 12 jaar een snel9te tijd genoteerd van 50.6 op de 50 meter schoolslag. Sipke Dekker kwam zelfs voor jongens on der de 12 jaar to.t een tijd van 47.6. De winnaars werden tenslotte be paald door de tijden van de vier ge zwommen afstanden bij elkaar op te tellen, hierdoor werd d'e medaille voor de .meisjes onder de 10 jaar uit gereikt aan R. Verbeek, voor de meisjes onder de 12 aan M. Huiser Voo rmeisjes onder de 14 aan A. Simmers, voor meisjes onder de 16 aan W. Vos en bij de dames ging de prijs naar B. Geluk. Bij de jongens gingen de prijzen naar: H. Verwest, A. Bakker en R. Verbeek, voor respektievelijk de 12, 14 en 16 jarige zwemmers. Dit voor de eerste keer gehouden festijn, mag zeker geslaagd genoemd worden. WESTERSCHOUWEN Fruitfee naar Haamstede De traditie getrouw zal de Zeeuw se fruitfee met haar hofdames op woensdag 18 september een bezoek brengen aan Westerschouwen. Het trio, bestaande uit 'de dames A. van Nieuwenhuijzen (Lepelstraat), L. Weststraite (Hans weert) en T. Koole (Goes), wordt omstreeks 11.30 uur officieel ten gemeentehuize te Haam stede ontvangen. Na de lunch wordt het rusthuis „Duinoord" bezocht, waar weer fruit namens d'e N.F.O. en Pomona 'dat beschikbaar wordt ge steld door de Coöp. Tuinbouwveiling „De Zuid-Hollandse Eilanden" te Rotterdam, aan de bewoners wordt aangeboden. Een zelfde geste ge schiedt in het Zweedse Rode Kruis ziekenhuis te Zierikzee, waar het ge zelschap omstreeks 16 uur wordt ver wacht. DREISCHOR Dorcas opent seizoen De hervormde vrouwenvereniging „Dorcas" te Dreischor gaat weer met haar winteraktiviteiten beginnen. De eerste bijeenkomst zal plaats vinden op dinsdagavond a.s.. in de wirater- kerk van Dreischor. Brand in bijgebouw van AGENDA Maandag 2 september Stadhuis, 3 uur, vergadering Vlees keuringskring „Zierikzee". Dinsdag 3 september Brouwershaven Ned. Herv. Kerk, 7 yiur, overdracht gerestaureerd kerkorgel. Donderdag 5 september Zierikzee Gemeentemuseum, 8-10 uur, „Zierik- zeese avond". Jongen verdronken bij het zeilen ,De Hartekanip'' Verstopt? ELKF. DROGIST HEEFT HET! HEEMSTEDE, 1-9. Een uit de ze ventiende eeuw daterend koeshuis en twee daaraan grenzende wonin gen, op de grens van Heemstede en Bennebrcek zijn 'in de as gelegd, ook een nabijgelegen woning waar acht patiënten verblijven van de Rooms-katholieke psychiatrische in richting voor jongens „De Harte- kamp" 'ging 'dn vlammen op. Mail aangehouden in bezit van verdovende middelen AMSTERDAM, 1-9. In de nacht van zaterdag op zondag heeft de re cherche van het bureau Warmoes straat te Amsterdam io een vara de café's dn de rosse buurt een man aangehouden, die in het bezit bleek te zijn van vier 'lucifersdoosjes, ge vuld' met vermoedelijk marihuana. Hij is overgebracht naar 'het hoofd bureau en in. handen gesteld van de afdeling verdovende middelen. b Zes personen uit een gezin zijn gisteravond om het leven gekomen bij een verkeersongeluk op de auto weg' Pompei-Napels. De auto waarin zij zaten slipte met een snelheid van 150 km. per uur, sloeg over de kop en spietste zich aan de vangrail. HUIZEN, 2-9. De 15-jarige Wil lem Kriek uit Huizen is zondagmid dag met zijn zeilboot op het Gooi meer omgeslagen en verdronken. De rijkspolitie te water uit Lelystad is, samen met de gemeentepolitie van Huizen, zes uur aan ,het zoeken ge weest- voordat het stoffelijk over schot werd1 gevonden. Men zocht ook naar twee jongens van 12 en 15 jaar, van wie werd verondersteld dat zij met Kriek waren gaan zeilen. Latei- bleek dat deze twee jongens met een brommer het IJsselmeer rond waren gaan rijden. De oorzaak van het on geluk is niet bekend. Er stond weinig wind. MARKTBERICHTEN Paardenmarkt Utrecht UTRECHT, 2-9. Op de Utrechtse paardenmarkt werden vandaag 324 dieren aangevoerd. De prijzen waren voor: luxe paar den f 1200 tot f 1650; werkpaarden f 1200 tot f 1625; oude paarden f 825 tot f 1475; 3-jarige paarden f 925 tot f 1250; 2-jarige paarden 1' 750 tot f 950; veulens f 300 tot f 650; hitten f 700 tot f 950. Slachtpaarden per kg geslacht ge wicht van f 2,60 tot i 3,60; jonge slachtpaarden per kg geslacht ge wicht van f 3,60 tot f 3,80. De han del was matig. Veemarkt Rotterdam ROTTERDAM, 2-9. Totaal aan gevoerd 1667 stuks vee, t.w. 1214 rundeden en 453 varkens. Prijzen per kg: slachtrunderen: prima f 4,80-5,20, le f 4,20-4,65, 2e f 3,80-4,05, 3e f 3,60-3,75; stieren f 4,30-4,85; worstkoeien f 3,55-3,70; slachtvarkens prima geen notering, le f 2,32-2,36, 2e f 2,29-2,32, 3e f 2,18- 2,29; slachtzeugen f 1,75-1,85; zware varkens f 1,95-2,05. Runderen: aanvoer iets ruimer, handel kalm, prijzen even lager. Varkens: aanvoer korter, handel kalm, afloop traag, prijzen lager. Zeer druk bezochte dansavond in Zierikzeese Concert zaal afsluiting van een geslaagd experiment ZIERIKZEE, 31-8. Het Zierikzeese „Dansfestival 1968" kan thans defi nitief gerekend worden tot één van de zeer geslaagde experimenten cp liet terrein van de „luchtige toer", die deze zomer werden opgezet cm niet alleen toeristen maar ook „eigen mensen" amusement te bieden. Amuse ment wel te verstaan van uitstekend gehalte. Immers, dankzij een initiatief van drie samenwerkende Zierikzeese horeca-bedrijven - „Old Dutch", „Duy- velants Kcffyhuys" en „Auberge Maritime" - kre.eg een (bijzonder enthou siast) publick op de vrijdagavonden een selectie gepresenteerd uit de beste jazz-erkesten van het land. Het mag uniek worden genoemd dat befaamde orkesten als „The Down Town Jazzband" en „New Or leans Synccpaters" deel uitmaakten van de voor het „Dansfestival" aan getrokken reeks orkesten. Op het po dium van de Concertzaal verschenen intussen nog meer klinkende namen uit de jazz-wereld: „The Stork Town Dixie Kidds" - dit orkest verzorgde de eerste avend op 26 juli - „The Jerry Jcx Six" en „The South Jazz Band". Vele honderden dansende paren vormden het enthousiaste publiek van het festival, waarbij burgemees ter D. W. Kastelein en wethouder mr. K. A. Keuniag en echtgenote tot de ere-gasten van de finale mochten worden gerekend. Zeer velen zullen ongetwijfeld met groot genoegen terugdenken aan één of meer van de gehouden dansavon den „oude stijl", die zich iedere keer weer afspeelden in een sfeervol in gerichte Concertzaal. De dansvloer was immers steeds „glad genoeg" en een speciaal gebouwde festival-bar was berekend op een extra groot (en extra dorstig?) publiek. Vrijdagavond was dus de avond van de grote finale. Het laatste bal werd een doorslaand succes en vormde ongetwijfeld het hoogtepunt van het afgelopen festival. De avond werd dan ook „gemaakt" door het bekende orkest „The Down Town Jazz Band", een formatie jazz-musici van hoog niveau, die zich ondanks hun grote faam in Zierikzee bepaald niet „te groot" achtten om zo nu en dan een muziekje in driekwarts maat te laten horen. Uiteraard wer den vele „evergreens" ten gehore ge bracht maar niet minder gewaar deerd werden de nummers uit het meer commerciële repertoire van „Down Town". Muzikale gasten Als een sympathieke geste begroet ten dé zeer vele festivalgangers het gebaar van de band om drie jonge musici, die zich onder het danslus- tige publiek bevonden, in de gele genheid te stellen enkele nummers mee te spelen. Twee Duitse toeris- afwisselden met een avondje uit in Zierikzee, ontpopten zich als uitste kende musici, die op klarinet en ban jo enkele inslaande hits lieten horen. Om het gastoptreden compleet te maken: achter de drums zat opge steld de Zierikzeese drummer Henk Sirake, medewerker van het Gew. Arbeidsbureau, die bij de realise ring van het „Dansfestival 1968" een belangrijke rol heeft gespeeld en be middelend optrad bij het aantrek ken van de orkesten en het contrac teren van de musici. Goede voorbereiding Het laatste bal bestond niet louter uit muziek en dans. Er werd ook het woord gevoerd, namelijk door bur gemeester D. W. Kastelein, die déze avond uit eigen waarneming beves tigd zag wat hij reeds van verschil lende zijden had' gehoord en wel dat het Dansfestival een succes mag worden genoemd. Burgemeester Kastelein constateerde dat dit suc ces in de eerste plaats te danken is aan de goede voorbereiding van het festival en de medewerking van uit stekende orkesten. „Het is vast geen gGedkope zaak gewest en ik hoop wat de financiën betreft dat het fes tival rendabel zal zijn", aldus de burgemeester, die als tolk van een dankbaar en enthousiast publiek dank bracht aan de drie organisato ren voor het genomen initiatief en hoopte op een volgend succes. Dankwoorden en bloemen Mede namens de heren v. d. Hulle en Weber van resp. „Duyvelants Koffyhuys" en „Auberge Maritime", dankte de heer De Looze van „Old Dutch" een rijtje medewenkers en medewerksters aan de zes gehouden dansavonden en wel in, 't bijzonder de heer Jacq. Clerx. Verder dankte de heer De Looze zijn collega's v. d. Hulle en Weber. Drie dames werden vervolgens in de bloemetjes gezet: mej. Meerdink en de dames v. d. Hulle en De Looze. Dit intermezzo en de officiële af sluiting van het festival werd door vele enthousiaste balbezoekers met luid applaus onderstreept. Intussen was het „laatste woord" op dit laat ste grote dansfestijn uiteraard aan de muziek. De goede stemming liet dan ook tot in de kleine, uurtjes be paald niets te wensen over. „The Down Toion Jazzband" sloot de rij van prominente orkesten die het podium van de Zierikzeese Concertzaal bestegen bij gelegenheid van een ten, die hun vakantie in de Westhoek geslaagd „Dansjeslival 1968". Foto: solowerk van de trompettist.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 2