HARDERE KOERS IN VIETNAM Nabeschouwing Centrale Fokveedag Schouwen-Duiveland 1968 Steekproef landbouwproduktie 1 juni '68 BLIK DOOR HET WERELD VENSTER Het heeft er de schijn van dat zo wel Amerika als Noord-Vietnam proberen door hardheid de slepende Parijse conferentie te dwingen tot resultaten. In Vietnam zelf ziet men allerlei tekenen die er op wijzen dat de Vietcong samen met nieuw aan gevoerde Noordvietnamese eenheden een groot offensief voorbereiden. President Johnson heeft na zijn overleg met de Zuidvietnamese pre sident Thieu al aangekondigd dat hij de strijd zal intensivereneen ver klaring die eerst minister van bui tenlandse zaken Dean Rusk en daar na hijzelf nog eens zwaarder onder streepten. Met name stelt Johnson weer eens scherp dat hij van Hanoi een duidelijke uitspraak wenst wat er tegenover wordt gesteld als Ame rika de bombardementen op Noord- Vietnam geheel staakt. Hij wenst te forceren dat van bei de zijden in Parijs nu eens een con crete concessie wordt gedaan in plaats van alsmaar vruchteloos te praten. Of als het zo niet gaat - al dus Johnson ook in bedekte termen - dan moet gewoon de strijd geïn tensiveerd worden, een overweging die eveneens van toepassing schijnt op de Noordvietnamezen. Alles volgens de oude wet dat men aan de conferentietafel nooit kan bereiken wat men op het slagveld niet kan waarmaken. Waardoor het vooruitzicht opdoemt dat - als pra tend niets valt te bereiken - het op nieuw en nog harder vechten gebla zen zal zijn. ook dal komen op Hard programma Johnsons uitspraken moet men niet vergeten een tijdstip dat de republikeinse partij doende is zijn programma in elkaar te zetten waarmee de vol gende week te kiezen kandidaat voor het presidentschap in zee zal moe ten gaan. Aartspoliticus als Johnson is, moet hem er veel aan gelegen zijn dat het republikeinse program ma wel wat aan de harde kant is - dat vergroot de kansen voor Nixon en verkleint ze voor Rockefeller, on der de republikeinen de grootste voorvechter voor het verdwijnen van de Amerikanen uit Vietnam na vrije verkiezingen. Johnson weet goed genoeg dat zijn vriend Humphrey betere kansen maakt op de democratische conven tie - en later ook in de verkiezingen - als de opponent Nixon heet. Bo vendien heeft Johnson door zijn uit latingen ook. mogelijk gemaakt dat Humphrey, zonder al te radiacaal te doen, eens een beetje accent kan gaan leggen op zijn zelfstandigheid. Immers: dat hij Johnsons stroman is is het sterkste verwijt tegen Humphrey. Nu heeft hij een paar opmerkingen gemaakt de geest als Rockefeller ze maakt en hij kan er nu op wijzen: zie je wel dat ik niet in alles maar trouw achter mijn baas aanloop. Het meespelen van dergelijke bin nenlandse politieke overwegingen maakt niet dat het optimisme over het slagen van de Parijse conferen tie al te groot moet zijn. Miljoen lire door w.c. BOLOGNA, 3-8. Op een toilet in de sneltrein Bologna-Milaan opende Adolfo Bonini vrijdag zijn porte feuille om zijn geld na te tellen. Tot zijn grote schrik zag hij een stapel bankbiljetten ter waarde van een miljoen lire (6.000 gulden) door de afvoer van de w.c. verdwijnen als gevolg van een plotselinge sterke zuiging. Hij liet de trein stoppen door aan de noodrem te trekken en kroop met een aantal medereizigers de spoorbaan langs om het geld op te rapen. Slechts de helft werd te ruggevonden. De trein liep aanzien lijke vertraging op. Amerikaanse helikopters voor Thailand BANGKOK, 3-8. De Verenigde Staten hebben tien helikopters ter beschikking gesteld van Thailand voor de strijd tegen guerillagroepen die in noord-Thailand opereren. De helikopters, die ieder zestig volledig uitgeruste militairen kunnen vervoe ren, zullen dienen als versterking die de infiltratiewegen over de gren zen van Laos en- Cambodja blokke ren. Tvvee-en-tachtig mensen overleven vliegtuigongeluk MILAAN, 3-8. Van de 95 inzitten den van een DC-8 van de Italiaanse luchtvaartmaatschappij Alitalia, heb ben 82 mensen het leven er afge bracht. Het toestel botste tegen een beboste heuvel in de omgeving van Milaan. Het passagiersvliegtuig was op weg van Rome naar Montreal, via Milaan. Toen het op het vliegveld Malpensa van Milaan wilde landen, stortte het neer. Er woede een zwaar onweer. Eén van de stewardessen, die ge wond in een ziekenhuis ligt, zei dat de bomen de val heben gebroken. Ook een geluk was dat het toestel niet dadelijk in brand vloog. Er waren 85 passagiers en 10 be manningsleden aan boord. Bejaarde vrouw bij auto-ongeluk gedood UTRECHT. 3-8. Op de kruising Bloklaan-Rijksstraatweg in Loenen is een ongeluk gebeurd, dat een 69- jarige vrouw uit Bussum het leven kostte. Haar man, de 74-jarige G. J. uit Bussum, die de auto bestuurde waarin zij zaten, verzuimde op de kruising voorrang te geven aan een auto die werd bestuurd door de 20- jarige monteur E. Nagel uit Breuke- len. De vrouw, C. J.-D., werd bij de botsing zo ernstig gewond, dat zij na aankomst in het r.k. ziekenhuis in Hilversum overleed. Jongen uit rijdende trein gevallen UTRECHT, 3-8. Tussen Dronrijp en Franeker ,op het baanvak Leeu- warden-Harlingen. is de achtjarige ■Jan Engbrenghof uit een rijdende trein gevallen. De jongen was met zijn ouders op weg naar Franeker. Vermoedelijk heeft de jongen aan de sluiting van de treindeur getrokken. Hij viel uit trein en rolde via de spoorbaan in een sloot. Hij werd daarbij aan hoofd en benen gewond, doch bleef bij ken nis. Na het gebeurde reed de trein naar Dronrijp terug. Een arts, die in de trein zat, achtte een zo spoedig mogelijke opneming van de jongen in het Diaconessenziekenhuis in Leeuwarden noodzakelijk. De trein had ruim een half uur vertraging. UTRECHT. De veertig miljoen extra di ede regering beschikbaar heetf gesteld voor de bestrijding van de werkloosheid in de komende win termaanden, is volgens het Neder lands Verbond van Vakverenigingen niet meer dan een druppel op een gloeiende plaat, een ..kruimelmaat- regel". DODELIJKE ONGELUKKEN VRIES. De 46-jarige J. Polharst uit Assen is zaterdagmorgen bij een verkeersongeluk op de rijksweg tus sen Groningen en Assen, in de ge meente Vries, om het leven gekomen. De auto, waarin hij als enige zat, kwam op de linkerrijbaan in botsing met een tegemoetkomende vracht wagen en reed vervolgens tegen een boom aan de rechterzijde van de Weg. De heer Potharst was op slag dood. DENEKAMP. Op de weg van Denekamp naar Ootmarsum, even voorbij de oprijlaan naar het land goed „Singraven", is een. personen auto in een bocht van de weg in de berm geraakt en over de kop gesla gen. Daarbij werden de drie inzit tenden uit de wagen geslingerd. Eén van hen, de 24-jarige N. de Boer uit Amsterdam, is ter plaatse overleden. De twee anderen werden gewond. Zij zijn aaar het ziekenhuis in Ol- denzaal overgebracht. HEEMSKERK. In een ziekenhuis in Heemskerk is de zesjarige Marie Anna Klijn uit Uitgeest overleden aan de verwondingen die zij opliep, toen zij bij het oversteken van de Geesterweg in haar woonplaats aan gereden werd door een bestelauto. NAARDEN. De Busseumse broers Frits en Adrie Klare zijn in de nacht von donderdag op vrijdag met hun auto bij Abcoude verongelukt, te wa ter geraakt en verdronken. De broers 23 en 18 jaar oud - kwamen uit een gezin van vijf kinderen. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DEN HAAG. Het nieuwe systeem, dat de Nederlandse Staatsloterij in september invoert is er uitsluitend op gericht de geldstroom naar het buitenland in te dammen. De wijzi ging heeft bovendien als uitgangs punt en gevolg, dat de minister van financiën volgend jaar 200 procent meer opstrijkt, aldus een verklaring van het ministerie. DEN HAAG. Zes chauffeurs van het transportbedrijf J. A. van Spron- sen uit Monster, die in Denemarken waren gearresteerd op' verdenking van smokkel, zijn allen weer vrijge laten. DEN HAAG. In de Haagse Hout- rusthallen verzamelde zich een me nigte van enige duizenden getuigen van Jehova om de welkomsttoe spraak aan te horen waarmede het door het wachttoren genootschap ge organiseerde vierdaagse congres on der het motto: ..goed nieuws voor al le natiën" wex-d geopend. HOOFDDORP. De 57-jarige G. B. Kersten uit Nijmegen kwam om het leven toen hij zonder op het verkeer te letten de Kruisweg in Hoofddorp overstak. Het slachtoffer maakte deel uit van een groep invaliden, die een dag uit waren geweest. De man werd gegrepen door een auto en was op slag dood. DEURNE. Op het Loon in Deurne is gisteravond omstreeks negen uur de 68-jarige mevrouw A. M. Ver stappen, die rechts op de rijweg liep. door een achteropkomende autobus geschept en aan de gevolgen overle den. HAARLEM. De directie van de N.V. Nederlandse Raffinaderij van Petroleumprodukten te Haarlem deelt mede dat de gezamenlijke aan deelhouders in de N.V. Nederlandse Raffinaderij van Petroleumproduk- ten tot. overeenstemming zijn geko men met de Witco Chemical Corpo ration te New York betreffende een overdracht van de aandelen aan de Witco Chemical Corporation in- New York. 's-GRAVENZANDE. Tijdens werk zaamheden op het bouwwerk van de machinefabriek Gefra in 's-Graven- zande, is de 55-jarige W. C. Monster uit Rotterdam, van het bouwwerk gevallen en op slag gedood. Hij stond het werk te bekijken, deed een paar stappen achteruit en bleef vermoe,- delijk achter een draad haken. AMSTERDAM. De in juli be haalde overschotten bij de spaar banken, zijn merendeels wat kleiner dan die in juli 1967. In een enkel geval werd zelfs een lichte ontspa- ring 'geconstateerd. MILL. De 16-jarige J. Bisschops uit Mill is bij het zwemmen in een grintkuil verdronken. HILVERSUM. Op 22 augustus her denkt de N.V. Kon. Haardenfabriek E. M. Jaarsma te Hilversum de dag, waai'op honderd jaar geleden de ba sis voor het huidige bedrijf werd ge legd. Die dag zal des middags om 3 uur voor relaties en genodigden een receptie worden gehouden in Grand Hotel Gooiland te Hilversum. AMSTERDAM, 3-8. Gisternacht is in het trapportaal van een woning aan de Admiraal de Ruijterweg in Amsterdam op vier plaatsen brand gesticht. De bewoonster van de der de etage werd door geknetter van vuur wakker. Met een buurman kon zij de vlammen met emmers water blussen. Gelijkvloers en op de eerste etage werden sporen van petroleum, stukken poetskatoen en een gebro ken petroleumfles gevonden. Het brandpiket heeft de zaak in onder zoek. SAiLTEN. De 62-jarige heer B. J. te Linderte is om het leven gekomen na een bedrijfsongeval bij de hout en bouwmaterialenhandel N.V. Paske in Aalten. Het slachtoffer was met behulp van een zg. zijlader planken aan het verladen en werd' door en kele van de zijlader vallende plan ken getroffen. LAREN (N.H.). De politie van La ren (N.H.) heeft een man- gearres teerd, die in Bussum een groothan delaarster in pruiken voor een be drag van f 530 heeft opgelicht. Het is de 44-jarige H. J. P. uit Amster dam, die beweert 'kapper te zijn en die haarstukken heeft meegenomen. ROTTERDAM. In het Dijkzigt- ziekenhuis is de 17-jarige j. van Wageningen uit de Maasstad overle- d'en. De jongen was op 14 maart jl. met zijn bromfiets op de kruising Sit ad h ouders weg-Va n A ers senla a n tegen een/ lichtmast gereden en moest toen met ernstig hoofdletsel naar het ziekenhuis worden ge bracht; ROTTERDAM. Het stoffelijk over schot van een man is aangetroffen in de lq Kabendrechitse haven. Het werd later geïdentificeerd1 als. zijnde varn de 19-jarige matroos P. D. J. Scött uit Salcombe (Engeland). ROTTERDAM. Een van de drie Algerijnen die afgelopen woensdag op Schiphol ontvluchtten, toen zij door eeni man van de Rotterdamse vreemdelingendienst naar een vlieg tuig met bestemming Algiers werden gebracht, is terecht. SCHIPHOL.. Onder leiding van de minister van binnenlandse zaken van de Indiase deelstaat Tamil Nadu de heer Thiru M. Muthuswamty, is een uit zes man bestaande Indiase delegatie uit Londen op Schiphol aangekomen. LAND- EN TUINBOUW Een wereldras in de vensterbank In een vorig artikel is beschreven, hoe Pieter de Swart een aardappel ras tot stand bracht, waarin de mo derne kwaliteiten gepaard gaan met de oude smaak van het Botergeeltje, en dat het dertig jaar heeft gekost alvorens de Nederlandse huisvx'ouw ever dit ras, dat de zeer toepasse lijke naam Lekkex-lander heeft ge- ki-egen, kon beschikken. I. ZIERIKZEE, 1-8. De secretaris van de Centrale Fokveedag Schouwen- Duiveland, de heer H. A. v. d. Werf, schreef onderstaande nabeschouwing over de op 4 juli te Zierikzee gehou den Centrale Fokveedag. Op het hiervoor uitermate geschikt terrein m de Zuidhoek was het voor de fokkex-s van dit gewest weer de taak om te laten'zierx op welk ni veau hun inzendingen van rundvee paax'den en schapen door hen is ge bracht. Na reeds gepubliceerde uit slagen van de individuele keuringen en de hieruit- voortgekomen kampi oenen en x-eserve-kam pioenen, komt het ons juist voor één en ander nog eens de revue te laten passeren. Vooral voor de niet-mgewij den im mers zijn deze uitslagen een aantal dorre cijfers, die ongetwijfeld met moeite zullen worden verwerkt. De afdeling koudbloedpaarden toonde ook cp deze dag een collectie dieren om van te watex-tanden. Hoe wel de inzending va,n deze groep elk jaar kleiner wox-dt1 (modei-ne land bouwmachines verdringen deze edele dieren), kon worden vastgesteld dat de kwaliteit op een zeer hoog peil is gekomen. Onze volle bewondexóng voor deze enthousiaste fokkers, die steeds weer opnieuw in staat blijken deze prestaties te leveren. De hoog ste eer was dit jaar weggelegd voor de geweldige 7-jax'ige merrie: Connie van- Cx-omstrijen, gefokt uit de oudex-s Constant van Bleijendaal en Zaza van Bergerhof. Het rundvee De afdeling xnmdvee, kwantitatief met 143 diei'en de grootste inzending, vei-dient ook de volle aandacht. Van de 6 ingeschreven stiei-en wax-en 3 dieren niet vei-schenen, hetgeen wel enige afbreuk deed aan deze catego rie. Hier verwierf Aaltje's Adema, zoon van de preferent verklaarde Adema 441 en de uitstekende produktiekoe Betsie, zelf een dochter van de alom- bekende Rotterda Sikkema 89. het begeerde kampioenschap. De eige naar was de heer A. Bolijrx te Ou- werkerk. Bij de kalfvaax-zen was dit jaar fa voriet: Sneeker 189 van de heer A. J. Dalebout te Ouwerkerk. Deze be haalde namelijk enkele weken gele den ook op de Z.L.M.-tentoonstelling het kampioenschap. Ook nu moesten de concurrenten het onderspit del ven tegen 'deze welgevormde, niet te robuuste, vaars die voor de toekomst veel beloften inhoudt. Het kampioenschap bij de melk koeien werd een volledig succes voor de gebrs. Beije te Haamstede. Deze enthousiaste fokkers wisten met zelf- gefokte dieren de hoogste eer voor zich op te eisen. Kampioene en ere- kampioene werd Mina 6, die naast haar exterieurkwaliteiten ook heeft bewezen produktïef te zijn. Zij gaf in haar loopbaan (7 lactatie-perioden) ruim 40.000 kg melk, met een gemid deld vetgehalte van 3,66 procent. Het reserve-kampioenschap was voor Mina 8, eveneens een fokpro- dukt van de Gebrs. Beije. Beide dieren werden geboren uit Mina 5, ook op deze keuring aanwe zig. Dit fameuze drietal sleepte ook de eei-ste prijs in de wacht bij de ï'u- briek: koeien met tenminste twee 'di- i'ecte afstammelingen. Niet alle bijzondere x-assen ko men echter zo moeizaam tot stand. Rond de eeuwwisseling hield school meester K. L. de Vries te Suameer zich reeds bezig met het kweken van nieuwe aai-dappelx-assen, met als enig technisch hulpmiddel de venstex-bank van de school, waarin de zaailingen in bloempotten en bokkingkistjes op gekweekt werden. Geen enkel wetenschappelijk in stituut dat meester De Vries bege leidde, geen enkel vergelijkingsma teriaal wat hem ter beschikking stond. Ondanks deze primitieve wijze van kweken gelukte het in 1905 een x-as te winnen, dat na Vele avonturen een wex-eldx-eputatie verwierf, die op de dag van vandaag (ruim zestig jaar- latex-) nog door geen enkel ander ras is verslagen. De Bintje - want zo wex-d het ras naar een van zijn leei'lingen ge noemd - leent zich van alle Eux-opese aardappelrassen het beste voor de bereiding van patat frites en de ver werking', tot chips. Het x-as hééft bo vendien met alle andere x-assen ge meen, dat het een goede smaak be zit. De huisvrouw die thuis patat frites wil gaan bakken, zal dan ook goed doen nadrukkelijk naar Bintje te vragen. Als köokaai'dappel is de Bintje minder geschikt en gaat de voox'keur van de Nederlandse huisvx-ouw, die een lekkere maaltijd op tafel wil to veren, uit naar een kwaliteit als die van Doré, Lekkex-lander en later in het seizoen naar Eigenheimer, Fui-oi-e en Ii'ene. Wel zou men iedere huisvrouw op het hart willen di-ukken: koop niet slechts aardappelen, maar noem ook de soort dat u wenst. Alleen dan bent u verzekerd van een goede, constante kwaliteit. De kring van terrariavrienden - zij delen zelfs hun woning met slangen en krokodillen - blijkt in Europa groter te worden. Ja, het is weer eens wat anders. Zo hoorde men te Bonn van een vrouw die heel dol is op een (niet zo gevaarlijke) leguaan, die de naam Picasso kreeg. Speelkameraadje is een kleine teju uit Zuid-Amerika. Picasso krijgt vlees, maar ook plantaardig voedsel. De eigenaresse wil haar lievelingen voor geen geld missen DEN HAAG, 3-8. Door het Cen traal Bureau voor de Statistiek zijn de uitkomsten bekend gemaakt van de steekproef landbouwproduktie per 1 juni 1968. Het aantal melkgevende koeien nam tce van 1.678.000 stuks op 1 ju ni 1967 tot 1.724.000 stuks op 1 juni 1968 3 px-ocent). De di-oogstaand drachtige dieren verschilden in aantal nauwelijks van dat op 1 juni 1967 (103.000 in 1967 Voor 35 jaar BROUWERSHAVEN. In de afge lopen week is alhier aangevoerd en verscheept 32650 kg. hooi. De prijs bedroeg ongeveer f 16 per 1000 kg. BRUINISSE. De brandweer moest uitrukken om een zwerm bijen, die zich had neergezet op een muur van de o.l. school, te verdelgen. Dit niet veel voorkomend geval trok zeer de aandacht van het publiek. NIEUWERKERK. Door de jonge- vrouwenvereniging „Excelsior'' werd de door haar vervaardigde kleding stukken, in totaal 65 stuks, verdeeld over 21 gezinnen van verschillende gezindten- BRUINISSE. Opgericht werd een comité „De Zeeuwse Beker" dat zich ten doel stelt enige verkwikking te bereiden aan de zwaar-verdrukte gelovigen in Rusland. BROUWERSHAVEN. De werk loosheid onder de landarbeiders schijnt in deze gemeente weer te zullen beginnen. Dezer dagen heb ben zich 8 werkzoekende landarbei ders aangemeld. ZIERIKZEE (Adv.). Vers gebran de pinda's 4 pond voor 25 ct.; half pond toffees 16 cl.; pot zuivere bij enhoning 25 ct.; half pond prima bo terhamworst 17 ct.; jam, pér luxe emmer a 2 pond 39 ct. BRUINISSE. Op zijn verzoek is de benoeming van de heer B. J. van Oeveren gemeentesecretaris alhier, tot burgemeester van Kortgene in getrokken. BROUWERSHAVEN. In de verga dering van de S.D.A.P., gehouden in hotel Ringelberg, is met algemene stemmen aangenomen een voorstel inzake boycot van Duitse waren. ZIERIKZEE. Op het bouwterrein aan het Vrije vond de eerste steen legging plaats voor de Zierikzeese Badinrichting. tegen 104.000 in 1968). Het gedekte jongvee nam toe van 437.000 stuks in 1967 tot 445.000 stuks in 1968 2 procent). Het overig rundvee voor de fokke- rij liep terug van 1.233.000 stuks in 1967 tot 1.216.000 stuks in 1968 lVz procent). De varkensstapel blijkt t.o.v. vorig jaar juni belangrijk te zijn toegeno- ïrien nl. van 4.396.000 stuks in 1967 tot 4.960.000 stuks in 1968 13 pro cent). De gedekte zeugen namen toe van 336.000 stuks tot 353.000 stuks 5 pi-ccent). Het aantal zeugen bij de biggen gaf ook een uitbreiding' te zd'en en wel met 20 px-ocent. De biggen bij de zeug namen in dezelfde orde van grootte toe. De mestvarkens tot 90 kg namen toe van 2.257.000 stuks in 1967 tot 2.532.000 stuks in 1968 12 procent). Het aantal leghennen, bedroeg op 1 juni 1968 15,4 min stuks tegen 15,3 min stuks op 1 juni 1967 Vz pro cent). Harttransplantatie' patiënten zagen wi HOUSTON (Texas), 3-8. Drie hart- transplantatiepa'tiënten zijn geza menlijk naar een wedstrijd gaan kij ken lini het Astx-odome-stadion van Houston in Texas. Eet waren de 47- jarige Everétt Thomas, de 54-jarige Louis Fiierro en d'e 46-jarige George Debcrd. Debord mocht daarvoor het ziekenhuis voor de eerste keer ver laten. Thomas leeft op Blaiberg na het langst met een nieuw hart. In Houston zijn zes geslaagde hart transplantaties verricht. Amerikaanse bevolkingscijfers WASHINGTON, 3-8. Het aantal inwoners van de Verenigde Staten bedrGeg cp 1 januari naar schatting 260.248.000 personen, een toeneming ten opzichte van 1 januari 1967 van 2.138.000, aldus het Amerikaanse bu reau voor de statistiek. Er wei-deri in dat jaar '3,6 miljoen geboorten, 443.000 immigranten en 1,9 miljoen overlijdensgevalien gere gistreerd. De groei. 1,08 procent, is de laagste sinds 1945, wat geweten wox-dt aan het laagste geboortecijfer in de geschiedenis van de V.S., 17,9 per duizend inwoners. KOREAN DE VERSCHRIKKELIJKE 18. Vol walging keert Ai-am zich van dit droeve schouwspel af. „Die kerel, die Kor- ban, moet vernietigd wox-den!" mompelt hij tussen zijn tanden. Wanneer pi*ins Grubalt het niet alleen kan, zal ik, zodra ik thuis ben, een vloot uitrusten en hem te hulp komen! Maar waar is Sar gebleven?" Zoe kend speurt Aram in het rond, doch er is geen spoor van Sar of de roeiers te oe- kennen. „Misschien hebben zij zich tussen de rot sen vex'scholen", zegt hij tot zichzelf. Doch waar hij ock zoekt, de mannen zijn nergens te vinden. Misschien zijn zij naap het schip terug gekeerd om hulp te halen, schiet het door zijn hoofd en meteen begint hij het steilt bex-gpad naar de kust af te dalen. Ieder ogenblik verwacht hij hen te zullen tegenkomen, doch hij blijft alleen en als hij eindelijk, na een moeilijke tocht het klein kiezelstrand bereikt heeft, ontsnapt hem een kreet van woede en teleurstelling: het schip is verdwenen!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 6