Eerste „zeekamp" van liet Ned. Astma Fonds in vol bedrijf ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 18 juli 1968 Nr. 20029 Jeugdige patiëntjes genieten in Schuddebeurse bossen ZIERIKZEE, 17-7. Op een flinke; afstand van de enorme seizoensdrukte in Schouwen's Westhoek hebben Ne derlandse kinderen die wel heel bij- zcnder in aanmerking komen voor een vakantie in de vrije natuur de beschikking gekregen over een uniek tentenkamp en wel op het fraai be boste terrein van het bekende land goed „Mon Plaisir" te Schuddebeurs. Daar in de bessen is een voorbeeldig kamp ingericht en vermaken jongens en meisjes zich uitstekend met vol leybal, wandelen en spoorzoeken. Het gaat er allemaal aan toe als in een „gewoon" kamp, maar niettemin bevindt de kamperende jeugd zich niet onder de hoede van vader of moeder maar onder de vleugels van het Ned. Astma Fonds, dat hier een veertiental door schoolartsen uit het gehele land geselecteerde patiëntjes een zestal weken onthaalt op een echte kampeervakantie. Uiteraard onderscheidt de dage lijkse organisatie in het kamp zich wel degelijk omdat er een medische begeleiding plaatsvindt van de kin deren. Intussen is het kamp al ruim een week volop aaai het draaien en dat tot tevredenheid van de leiding, die in handen is van de heer en me vrouw Jones-Ris, die worden bijge staan door een zevental studentes. De heer Jones, een Schot van ge boorte, is instructeur van de Out ward Bound School te Renesse. Hij is nu reeds bijzonder tevreden over het verloop van het kamp, het eer ste kamp van het N.A.F. dat dicht bij zee is opgezet en daarom ook een enigszins experimenteel karakter heeft. Mooi kamp Zoals reeds eerder werd gemeld is het N.A.F.-kamp te Schuddebeurs voortgekomen uit een initiatief van de afdelingen Schouwen-Duiveland en Goeree - Overfl akkee van het N.A.F. De financiering kwam rond dankzij bijdragen van ziekenfondsen, de Ver. tot Steun aan het Ned. Ast ma Fonds en van de ouders der kin deren. De inrichting van het kamp met nieuwe ruime tenten, een tien tal in totaal met daarbij een grote recreatietent waar creatief kan wor den gewerkt met slecht weer, heeft het niet geringe bedrag van f 40.000,- gekest. Het pronkstuk van het kamp is wel de grote toiletwagen, ingericht met zes complete wasbakken, drie douches en vijf toiletten, alles voor zien van stromend water en elek trisch ïicht. In het kamp worden hoge eisen aan de hygiëne gesteld, daarom ont breken in de tenten de strozakken, maar vindt men er moderne veld bedden met schuimrubbermatrassen. Aan de totstandkoming van het kamp heeft vooral ook bijgedragen (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). Grafschender wordt rechtszaken voorlopig niet uitgeleverd Medeminnares OEN HAAG, 17-7. De in Hasselt woonachtige Nederlander Iians van H., die in Duitsland is aangehouden in verband met grafschending in Nederland, België en Duitsland, zal voorlopig niet aan Nederland wor den uitgeleverd. Dit is meegedeeld namens de Belgische militaire auto riteiten in Duitsland, aan wie hij door de Duitse politie is overgege ven. Hij is voorgeleid aan de Belgi sche auditeur militair, zo werd mee gedeeld, maar de verhoren zijn voorlopig stopgezet. Glaasje op van Hoi eca UTRECHT, 15-7. De glaasje-op actie van het Verhond voor Veilig Verkeer krijgt in de ko mende zomermaanden een vervolg door samenwerking tussen Verhond en Horecaf. Het ligt in de bedoeling dat ongeveer 1200 gerenommeer de hotelbedrijven in ons land gedurende deze periode hun gasten een speciaal vervaar digde folder gaan uitreiken, waarin op humoristische wij ze wordt gewezen op de ge varen van alcohol in het ver keer en op de mogelijkheden die er zijn om het rijden onder invloed te vermijden. Dat een glaasje-op actie niet alleen in de feestmaand december of gedurende het carnaval nood zakelijk is, blijkt onder meer uit cijfers van het C.B.S. Ge bleken is, dat juist in de va kantiemaanden juli tot en met september de meeste ongeval len na alcoholgebruik worden geregistreerd. Nederlaagtournooi „Dreischor" gewonnen door WIK Het elftal van WIK uit Kerkwer- ve heeft het nederlaagtoernooi van de V.V. „Dreischor" gewonnen. En kele weken geleden slaagden de Kerkwervenaren er in om de orga niserende vereniging op eigen ter rein met 2-5 te verslaan, hetgeen hun de eerste prijs oplevert. Goede tweede werd Brouwershaven I. dat zaterdagavond jl. de blauw-witten met 2-4 in het zand liet bijten. SV- OWK uit Ouwerkerk werd derde. De Ouwerkerkers versloegen Drei schor in !d)e tweede wedstrijd met 2-3. Zonnemaire en SKNWK kwa men beiden niet verder dan een 2-2 gelijk spel, hetgeen inhoudt, dat zij de vierde en vijfde plaats moeten delen. slak met mesje AMSTERDAM, 15-7. De Amster damse rechtbank heeft de 21-jarige Muriele C. wegens mishandeling van een medeminnares veroordeeld tot tien maanden gevangenisstraf met aftrek en voorwaardelijke ter beschikkingstelling van de "regering. De verdachte had tijdens een proef verlof uit 'de psychiatrische inrich ting in Santpoort, waarin zij op eigen verzoek wat opgenomen, ont dekt 'dat haar rivale kwaad over haar dad gesproken en dat het meis je met beider geliefde (de ex-provo leider Hans Tuinman) op reis zou gaan. Muriele zocht /haar rivale op en stak haar enkele malen met een aardappelmesje. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk OOSTERLAND. De opbrengst van de collectes in de Ned. Herv. kerk alhier bedroegen over de maan ju ni :kerkvoogdij f 660,55; centr. ver warming f 96,47; diaconie f 141,34; kinderbescherming f 136,89 en voor hulp aan 'Biafra f 136,40. Verder be vatten de ver jaarsbussen over het tweede, kwartaal van 1968 f 328,30 en de zendingsbussen f 222,95. Ger. Gemeente OOSTERLAND. Vrijdag 19 juli: ds. J. Karens, Nieuwerkerk (3 uur). DEN HAAG. Naar van de zijde van 'de Holland-Amerika Lijn wordt vernomen, is het Nederlandse pas sagiersschip „Rotterdam" erin ge slaagd zonder sleepboothulp de ha ven van De Havre te verlaten. Meisje (17 jaar) ontvoerde baby ZUNDERT, 17-7. De ontvoerster van de zes maanden oude baby uit Zun- dert, Saskia van Ostaijen, blijkt de 17-jarige Belgische M. Houtmeyer te zijn, geboren in voormalig Belgisch Kongo. Op het ogenblik wordt zij nog steeds verhoord door de rijkspolitie en recherche uit Zundert. Haar ver halen zijn zeer vaag, tegenstrijdig en nog niet te controleren. De aanleiding tot de ontvoering zou moeten worden gezocht in het feit dat zij haar aanstaande schoon ouders had verteld dat zij een baby had, mogelijk met de,illusie om dan met de zoon te kunnen trouwen. Uit de verklaringen die zij tijdens het verhoor heeft afgelegd kwam naar voren dat zij reeds een baby zou hebben, dat wordt opgevoed in een kindertehuis in de buurt van Brussel. De politie onderzoekt in hoe verre dit waar is. de kinderarts, dokter Van Loo uit Middelharnis. Andere kampen van het N.A.F. vindt men in Nederland verder alleen in bosrijke omgeving: Winterswijk, Assen, Renkum en Bre da. Het kamp te Schuddebeurs is het eerste zeekamp voor astmapatiënt jes. Worden de komende weken een succes dan zullen in de toekomst on getwijfeld ook oudere patiënten het kamp voor een aantal weken gaan bevolken. De schoolarts voor Schouwen-Dui veland, mevrouw Germing-Steidl uit Zierikzee, bezoekt het kamp dage lijks. Een therapeut uit Roterdam is belast met de dagelijkse leiding van de voor het medische gedeelte nood zakelijke oefeningen. Overigens bie den de lange kampdagen volop ge legenheid tot ontspanning in de vorm van sport en spel in de prachtige omgeving. De heer Jones heeft hier bij de leiding volgens een aangepast licht programma, waarin overigens een zekere stijgende lijn is aange bracht. Voor praktische hulp uit de direk- te omgeving, zoals bijv. het bescbik- baarstellen van auto's voor een dag je uit in de naaste omgeving, wordt de helpende hand geboden door de serviceclub „Round-Table". De Ro tary club Zierikzee heeft financiële steun toegezegd. Het Staatsbosbe heer verleende de onmisbare mede werking door het terrein voor het goede doel ter beschikking te stellen. Overigens niet alleen het terrein maar ook het stenen gebouwtje waarin de keuken is ingericht en de kampleiding de beschikking heeft over de moderne onrn/isbare appara tuur als een koelkast en wasauto maat. Intussen draait het N.A.F.-kamp op Schouwse bodem volop, zodat dit „experiment" alle kans van slagen lijkt te bieden. Natuurlijk hopen de jeugdige kampeerders wel op 't no dige goede weer. De zon is ook in Schuddebeurs een eerste eis voor een geslaagd kamp Wat biedt de BEELDBUIS? VRIJDAG 19 JULI. NED. I. In de middag een repor tage van de Vierdaagse-deelnemers in Nijmegen. „Christobal'' is nog al- lijd zoekend naar de verborgen schat. In „Disco-duel" wordt onder leiding van Herman Stok ernstig van gedachten gewisseld over het liedje „Jij en ik" op de plaat ge bracht door Jelle en Rita en Hey Tambourine Girl", gezongen door Patricia Paay. Na het journaal een- film van Joost Tholens over volks tuintjes. In Berlijn sleepte dit filmp je geheel onverwacht de tweede prijs in de wacht. De aflevering van „Bo nanza" vertelt van Little Joe die met open ogen zijn ongeluk tegemoet loopt. Zijn broers moeten hem day. weer Hit de ellende halen. „Brand punt'' vult de rest van de KRO- avond. NED. II. De Tour-reportage be handelt vandaag de etappe van Sal- lanches naar BesanQon, De renners komen al weer aardig op huis aan. In het voorprogramma het week- journaal voor gehoorgestoorden en de rubriek „Open Oogvoor de mo gelijkheden om. de vrije tijd tol kostbare tijd te maken. De VARA brengt uil studio Bellevue in Am sterdam en de reizende circustent die deze week in Oostvoorne staat het programma „Zomaar een zo meravond". Wat nieuws, wat caba ret, wat muziek, kortom voor elk wat wils. Presentator is Henk van Stipriaan, de regie heeft Herman Wigbold. ZATERDAG 20 JULI. NED. I. In de middag de postze gelrubriek met zegels uit Oostenrijk, gevolgd door Abott en Costello, die duizend dollar thuisbezorgd krijgen. De vierde aflevering van „Beren streken" geeft een nieuw avontuur te zien van Mark en zijn grote brui ne vriend. Tot slot van de middag „Kijkkast" met een bezoek aan de grootste speelgoedtentoonstelling ter wereld en iets over Japanse letter tekens. 's Avonds eerst een nieuwe aflevering van Liebermann en Lie- bermann". In het voorprogramma verder nog een medley van de mu sical „Bye, byebirdie". Na het jour naal gaat de NCRV verder met de Lucy-show, waarin de nieuwe ste wardessen een show verzorgen rond hun diploma-uitreiking. „Zeskamp", hel internationale spel tussen Bel gische en Nederlandse steden, komt ditmaal van het marktplein van Sliedrecht. In „De Gevangene" speelt nummer zes een zeer gevaarlijk spel letje met nummer twee. In „Evan gelie" spreekt ds. Sillevis Smitt over Mattheus 13 47-52. Tot slot Pan de zaterdag enkele conclusies over Uppsala. NED. II. Na Barend gaan we met de AVRO de naaldvormige berg The Old Man op het eiland Hoy beklim men, voor bergbeklimmers een moei lijke opgave. Na het journaal weer naar het buitenland. In de aan komstplaats van de Tour de France zit Willem Duys voor de microfoon en de camera zal de nodige Neder landse deelnemers aan de Tour in terviewen. Tot slot nog een uur lang met de verwikkelingen in „Peyton Place". VRIJDAG 19 JULI. NED. I: 16.00 De Vierdaagse in Nijmegen; 17.00 Einde; 18.50 Barend; 18.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Ster; 19.06 De avonturen van Christobal; 19.32 Disco-duel; 19.56 Ster; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Volkstui nen; 21.00 Bonanza (kleur); 21.50 Brandpunt; 22.35 Journaal. NED. II: 18.30 Tour de France; 18.50 Barend; 18.56 Ster; 19.00 Nieuws; 19.03 Weekjoumaal; 19.25 Open oog; 20.00 Journaal; 20.16 Ster; 20.20 Zomaar een zomeravond; 22.15 Journaal. KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND ZWIJNDRECHT. De 63-jarige heer G. Lubbelink uit H.I. Ambacht slipte met zijn auto op het Pieterman-via duct bij Zwijndrecht. De wagen sloeg over de kop. Zijn echtgenote, de 56-jarige mevrouw K. J. H. Lub- belink-Fonteine, werd uit de auto geslingerd, kwam met haar hoofd op een betonnen rand terecht en was op slag dood. GOES. De 16-jarige G. J. Lepoe- ter uit Kapelle, die op 22 juni jl. met een bromfites bij Kapelle-Biezelin- ge onder een vrachtauto raakte is in het Wilhelminagasthuis te Am sterdam aan zijn verwondingen overleden. DEN HAAG. De 20e internationale technische ituinbouwbeurs „Wehate 68" die van dinsdag 9 tot en met za terdag 13 juli jl. in de Haagse Hout- rusthallen is gehouden, heeft 32.440 bezoekers getrokken, ongeveer het zelfde aantal als vorig jaar. ROOSENDAAL. In het St. Fran- ciscus ziekenhuis in Roosendaal is overleden de heer F. Staal uit Moer dijk, die in de nacht van vrijdag op zaterdag jl. met zijn auto in Dintel- oord tegen een boom was gebotst. De mede-inzittende, de 19-jarige G. van Gils uit Moerdijk werd daarbij op slag gedood. ODOORN. In Odoornerveen (gem. Odoorn) is de 63-jarige heer H. Heins en zijn 60-jarige vrouw A. Heins- Alberts bij een verkeersongeluk om het leven gekomen. Door onbekende oorzaak zijn ze met hun auto in een bocht tegen een boom gebotst, waar na de auto in het langs de weg lo pende kanaal terecht kwam. AMSTERDAM. Blijkens een re cent consumentenonderzoek van Philips heeft 27 pet. van alle perso nenauto's in Nederland een auto radio aan boord. Voor vrachtwagens, die niet in het onderzoek waren be trokken, wordt eenzelfde bezettings graad geschat. Aldus deelt de RAI mee. GROOT TERNAAIEN. In Groot- Ternaaien is Lieke Snel begraven. Het stoffelijk overschot van het meisje werd vorige week maandag in de bossen bij Swalmen gevonden. Ze werd vermist sinds 28 oktober van het vorige jaar. BEILEN. De 47-jarige mevrouw Boers-van Goor uit Wijster werd op slag gedood, toen de auto, waarin zij zat, op een wegkruising te Beilen frontaal tegen een uit de richting Assen komende auto botste. De be stuurder van de auto, die linksaf wilde slaan, heeft de tegemoet ko mende bus waarschijnlijk te laat opgemerkt. OOSTERHESSELEN. De 73-jarige E. Kroezen uit Nieuwlande (gemeen te Oosterhesselen) is om het leven gekomen, toen hij met de bromfiets het kruispunt-, provinciale weg-Jo- hannes Poststraat in Oosterhesselen overstak en door een personenauto werd aangereden. Stuilierechten MA VO-diploma's DEN HAAG, 17-7. De studierech- ten, die zijn verbonden aan het di ploma van een vierjarige school voor middelbaar algemeen vormend on derwijs (mavo) of van een driejarige afdeling voor mavo, zijn vastgesteld. Deze rechten gelden voor de scho len, die werken volgens de zoge naamde experimentenwet en die op grond hiervan vergoeding krijgen voor hun mavo-experiment. Het diploma van een vierjarige mavo-school geeft toelating tot scho len, cursussen en examens, waartoe ook het onder rijkstoezicht afgege ven ulo-diploma toelating verschaft. De Nederlandse man en zijn kleding AMSTERDAM, 17-7. De Neder- landse man, die per jaar meer dan een miljard aan zijn bovenkleding besteedt koopt nu al meer dan drie overhemden per jaar. In het jaar 1967 schafte hij zich 14 miljoen over hemden aan, rond 2 miljoen regen en overjassen, 2,6 miljoen kostuums, 1,5 miljoen kolberts en 8,6 miljoen pantalons. Deze cijfers zijn afkom stig van de Vereniging Nederlandse Herenmodebeurs, die op 2, 3 en 4 september in het RAI-gebouw in Amsterdam weer een beurs houdt. Overigens was volgens de vereni ging 1967 bepaald geen goed jaar. Exotische bloeier OUWERKERK, 15-7. In de hortus van de heer Joh. van Oeveren, Oostweg 5 te Ouwer kerk, bevindt zich een exoti sche plant, waarvan de her komst en benaming voor leken onbekend zijn. De bladeren zijn langgerekt, hard en plm. 1 m. lang. Aan het einde er van zit een zeer harde stekel. De bloemen zijn op 1 m. hoog te ingeplant en vormen een tros of tuil van 2 m. hoogte. Gelukkig heeft de trotse be zitter dit vreemdsoortig won der van Moeder Natuur tijdens de storm van verleden week vastgezet, anders was het ge heel vernietigd geweest. Dit puikje van Flora's kinderen bezit 6 bloembladen en meel draden. De plm. 6 cm. grote bloemen zijn citroenkleurig, terwijl de punten roestachtig bruin zijn. De gelukkige eige naar had niet kunnen dromen, dat dit zeldzame exemplaar nog eens zou bloeien; dit is echter sedert 13 jaar thans voor het eerst wel het geval en de (tropische) plant prijkt thans in volle luister. Vroeger stond aan het eind van de Molenstraat te Bruinisse een windmolen. Enkele buurtbewoners hebben de goede gedachte gehad de historie te laten herleven en een fraai werkstuk van een molen gemaakt, die thans bij ge legenheid van de feestelijkheden in het 500-jarige Bru, een passende afslui ting vormt van de Moleyistraat. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). SPORTBERICHTEN VOETBAL Brouwershaven versloeg Dreischor met 4—2 In het leader van het nederlaag- toernooi, dat de V.V. „Dreischor" deze zomer organiseert, werd zater dagavond de laatste wedstrijd ge speeld waarvoor Brouwershaven was uitgenodigd. De Brouwenaren kwamen in deze wedstrijd een doel punt te kort om mee te kunnen din gen naar de eerste plaats, want en kele weken geleden versloeg WIK uit Kerkwerve de organiserende ver eniging met 2-5. Na 15 minuten spe len namen de Brouwenaren via een doelpunt van Rien den Boer cve lei ding (0-1) en het was dezelfde spe ler, die er in de 40e minuut ook 0-2 van maakte. Dreischor kreeg kansen genoeg om wat van de opgelopen achterstand in te halen, doch vooral slecht afwerken speelde de blauw- witten parten.In de tweede helft kwam Dreischor echter veel beter voor de dag en reeds na 5 minuten wist Simon de Vlieger de achter stand tot 1-2 terug te brengen. Drei schor werd gevaarlijker en Jan van den Bos liet. zelfs de gelijkmaker aantekenen (2-2). Daarna vlotte het bij de thuisclub niet te best meer en Brouwershaven nam het initiatief weer over. Na een half uur spelen maakte Roon er 2-3 van en dezelfde speler bracht de eindstand op 2-4. Dreischor telde 3 en Brouwershaven 4 invallers. Camping-voetbal toernooi Gisteren (maandag)avond is te Renesse weer een aanvang gemaakt met het jaarlijkse voetbaltournooi tussen een aantal campings. De deelnemende campings zijn: Schou wen .Julianahoeve, Wilhelminahoe- ve, Duinhoeve/De Caravan, Interna tionaal en Bremhoeve. Dat voor dit toernooi een nog steeds toenemende belangsttlMng bestaat bleek reeds duidelijk op de eerste avond, daar zich een groot aantal toeschouwers langs de lijmen had geschaard. De eerste ontmoeting vond plaats tus sen de Julianahoeve en het elftal van de Duimhoeve/De Caravan. Na een aantrekkelijke wedstrijd won de Julianahoeve deze ontmoeting ver diend met 3-1. De tweede wedstrijd ging tussen de Wilhelminahoeve en Schouwen, welke in een 1-1 gelijk spel eindigde. Bij deze twee wed strijden verschenen een aantal 'be kende voetballers, die hun sporen op de grasmat reeds lang hebben verdiend, binnen de lijnen. Evenals vorig jaar bezette bij Schouwen Ja nus v. d. Gijp weer de midvoorplaats, terwijl het doel van de Wilhelmina hoeve werd verdedigd door doelman van Vliet. ATLETIEK Esther Goedhart-Schot derde op nationale ranglijst discuswerpen De Zierikzeese Delta-Sport-atlete Esther Goedhart-Schot heeft dezer dagen bij in Den Haag gehouden na tionale wedstrijden weer een mooie plaats bezet cp de nationale rang lijst discuswerpen. Zij wierp de dis cus over een afstand van bijna 45 meter en met deze worp plaatste de Zierikzeese atlete zich als nummer drie op de nationale ranglijst. Te Breda eindigde Esther Goed hart met een discusworp van 43.55 meter als tweede. Bijzonder mooi was ook haar prestatie met de kogel. Op dit nummer bezette zij met 12.92 meter de tweede plaats achter Els van Noordduin, die met een stoot van wereldklasse (16.78 meter) het Nederlandse record verbeterde en hiermee een reisje naar Mexico ver diende. Els van Noordduin mag zich intussen rekenen tot de drie of vier sterkste kogelstootsters ter wereld. Aan de nationale wedstrijden kon niet worden deelgenomen door de Zierikzeese atlete Jannie Schot, die in verband met een hersenschudding opgelopen bij een korfbal wedstrijd, ziek te bed ligt. DALEN. Op het kruispunt Ver lengde Brugstraat-Steigerwij k-Pere- boomlaan is een vrachtwagencom binatie uit Sneek in botsing geko men mét de van rechts komende personenauto, die werd bestuurd door /de 62-jarige D. Haaien uit Elim De vrachtauto sleepte de personen auto een dertigtal meters mee, waar na beide voertuigen in de langs de weg lopende Wijk terecht kwamen. De heer Haaien was vrijwel op slag dood. Voor 40 jaar.... ZIERIKZEE. Op het plein achter het „Huis van Nassau" werd zondag een gewestelijke landdag der S.D.A. P. gehouden. ZIERIKZEE (Adv.). Extra fijne beug zoute vis 65 ct. per pond; echte beug kelen en lippen f 1,40 per pond. ZIERIKZEE. Opgericht werd de „Oudheidkundige vereniging Schou wen-Duiveland". Het aantal leden bedraagt 15. ZIERIKZEE. Op de Appelmarkt werd de nieuwe melksalon „De Landbouw" geopend. Het is de 3de inrichting die wij in onze stad op dit gebied hebben. ZIERIKZEE. In het Gravensteen wordt een schilderijententoonstelling gehouden van de loerken van de kunstschilder J. C. Thiele. ZIERIKZEE. De tweedaagse land- boïiwtentoonstelling van de Z.L.M. werd geopend door minister J. B. Kan. HAAMSTEDE. In het postkantoor is vannacht ingebroken. Er wordt een blikken trommel vermist waar van de inhoud een belangrijke waar de vertegenwoordigt. ZIERIKZEE (Adv.). Kersen 30 ct. per pond; appelen 15 ct. per stuk; tomaten 25 ct. per pond; appels 10 ct. per stuk. RENESSE. Voor de jaarlijkse ker mis heb ben dit jaar een bijzonder groot aantal kramen, tenten, spel len en inrichtingen van vermake lijkheden een standplaats op het dorpsplein ingenomen. Anjers zijn er nu volop. Profiteer ervan. Vooral nu de prijs zo meevalt. Neem die fijne kleuren mee naar huis. En verras er uw kennissen mee. Anjers brengen sfeer!

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 1