KEITH Brand, diefstal? NUTSSPAARBANK - ZIERIKZEE De jaarlijkse wandeltocht van de S.v. „Brouwershaven" DE KERKDIENSTEN VOOR ZONDAG kluisloket ONZE PUZZELRUBRIEK STREEKNIEUWS J alles of> tijd J "De Klokkenwinkel van Zierikzee" „Flifsen" uit het buitenland Hervormde Vrouwenvereniging nam afscheid van presidente ZIERIXZEESCHE NIEUWSBODE Vrijdag 28 juni 1968 Nr. 20018 BROUWERSHAVEN, 27-6. Zoals reeds gemeld houdt de Algemene Sportvereniging Brouwershaven op zaterdag 2» juni a.». haar jaarlijkse wandeltocht. De start vindt 's middags om 2 uur plaats bij hotel „Floris V" aan de Markt te Brouwershaven. Er kan nog worden ingeschreven voor de 15 en 25 km tocht, terwijl de jeugdige wandelaars tot en met 10 jaar voor de afstand van 8 km kunnen deel nemen. Iedere deelnemer(sters), die de tocht binnen de gestelde tijd vol brengt ontvangt voor het eerste jaar de fraaie A.S.V.B.-medaille; voor het tweede jaar het cijfer twee. etc. Voor de twee grootste deelnemende groe pen stelt Brouwershaven bovendien een mooie prijs beschikbaar en voor alle verdere groepen een fraaie me daille. De routebeschrijving voor de drie verschillende afstanden ziet er als volgt uit: 8 km-tocht: Start Brouwershaven- Markt - Zuiddijkstraat - Oude Schouwsedijk - stuk Delingsdijk - Postkoets rijdt weer LEEK, 27-6. I?i Leek zet men de volgende maand de klok terug. Van 10 tot en met 26 juli uitgezonderd de week einden, gaat een echte post koets, getrokken door een span paarden, daar namelijk weer een uurdienst onderhou den op het traject Leek-Mid- wolde V.V. De rit voert de reizigers door de prachtige beukenlaan van het aloude landgoed „Nienoord". Gele genheid is aanwezig de rit te onderbreken voor de bezich tiging van de bekende kerk te Midwolde. Kijkuitsedijk - Bosweg - Rietdijk (Zonnemaire) - Kijkuitsedijk - Pro- vinclaiestraatweg - Poortdijkstraat - Markt. 15 km: Brouwershaven-Markt - Zuiddijkstraat - Oude Schouwsedijk - Zuidernieuwlandweg - Turelure- weg - Stapelsweg - Langeweg - Provincialestraatweg - Zonnemaire- dorp (rustpauze) - Rietdijk - Korte- weg - Schapeweg - stukje Zeedijk - Kijkuitsedijk - Provincialestraatweg - Poortdijkstraat - Markt. 25 km: Brouwershaven-Markt - Zuiddijkstraat - Oude Schouwsedijk - Zuidernieulandweg - Turelureweg - Stapelsweg - Bosweg - Donkere- weg - Heesterlustweg - Schudde- beurs - Dreischorsedijk - Zuiddijk - Boogerdweg - Dreischor-dorp Gaanderseweg - Provincialestraat weg - Zonnemaire-dorp - Veerdijk - stukje Schapeweg - Langeweg - Kijkuitsedijk - Provincialestraatweg - Markt-Brouwershaven. Ned. Herv. Kerk Zierikzee: Grote kerk: 10 uur ds. As sendorp. Gasthuiskerk: 10 uur (doop- dienst) en 7 uur ds. Lam. Kerkwer- ve: 9.30 uur ds. Verseput, Vlissingen, 11 uur zondagsschool. Serooskerke: 9.30 uur zondagsschool, 11 uur ds. Verseput. Burgh: 9 en 10.15 uur ds. Flink (bed. H. D.). Haamstede: 10 uur ds. Nauta. Vlaardingen, 7 uur ds. Huizing. Renesse: 9 en 10.15 uur ds. E. J. N. Kronenburg, Middelburg, 7 uur de heer M. C. Malipaard, IJssel- monde. Noordwelle: 9.30 uur ds. Fa- ber. Scharendüke: 10 uur kandidaat Boomer. Brouwershaven: 11 uur ds. Feunekes. Zonnemaire: 9.30 uur ds. Feunekes. Noordgouwc: 11 uur ds. Schoneveld. Dreischor: 9.30 uur ds. Schoneveld. Ouwerkerk: 11 uur ds. Faber. Nieuwerkerk: 10 uur (viering H. A.) en 6.30 uur (dankzegging), ds. Westerhof. Oosterland: 10 en 6 uur ds. H. J. Groenewegen, Schiedam. Sirjansland: 10 uur ds. Huizing, 6.30 uur dr. C. Graafland, Veenendaal. Brulnisse: 10 en 5 uur ds. Jagersma. Lutherse Kerk Zierikzee: 10 uur ds. Dordrecht. A. Mulder, Gereformeerde Kerken Zierikzee: 10 en 6.30 uur ds. Nawijn. Haamstede: 9, 10.30 en 7 uur ds. L. J. Boeyinga, Rijswijk. Renesse: 7 uiuj Advertentie In onze ondergrondse kluisinrichting zijn Uw waarden veilig geborgen in een De huurprijzen vallen U mee. dagelijks geopend van 10.00-12.30 en 1.30-4.00 uur. Het sombere weer, zet de mensen blijkbaar aan tot iels meer winters getinte activiteiten. Vandaar dat de stapel inzendingen op de wekelijkse puzzel weer groeit. Zo kreeg de puz zel van vorige week weer een goede belangstelling. De eei'ste prijs is ditmaal bestemd voor: de heer J. L. de Meij, Kerkstraat 7 Burgh De tweede prijs gaat naar: mevr. A. Timmerman- v. d. Valk, Dam 1, Zierikzee De oplossing van de puzzel is de volgende: Horizontaal: 1. brouwer; 6. toen dra; 11. ook; 12. oir; 13. ier; 14. eel- de; 17. eerst; 20. ka; 22. emmer; 24. de; 25. kogel; 28. akker; 31. esp; 32. alp; 33. rag; 34. spil; 37. alle; 39. no ta; 40. ulaan; 41. omsk; 42. anti; 44. pari; 46. ven; 48. pas; 49. elp; 51. edele; 54. anita; 56. mm; 58. peter; 61. kg; 63. raket; 56. vadem; 68. nee; 70. ere; 71. ina; 73. drummer; 74. nor maal. Verticaal: 1. boek; 2. r.o.; 3. oke; 4. wal; 5. roem; 6. tree; 7. eer; 8. dit; 9. re; 10. arme; 15. eng; 16. del; 18. era; 19. sik; 21. aks; 23. melkagaat; 24. dra; 26. opstand; 27. eli; 29. kil; 30. eremiet; 35. pan; 36. lui; 37. a.n.p.; 38. lor; 43. til; 45. aan; 47. eem; 50. lak; 52. eva; 53. epe; 54. ara; 55. ice; 56. mond; 59. eter; 60. even; 62. goal; 63. reu; 64. kam; 66. dor; 67. mia; 69. er; 72. na. De nieuwe puzzel De nieuwe puzzel luidt als volgt: Horizontaal: 1. overschot; 6. preek; 11. plakmiddel: 12. Eng. voorzetsel; 14. deel v. h. hoofd; 15. windrich ting (afk.); 17. meerstemmig koorge zang; 19. Eng. voorzetsel; 20. com pagnon (Eng. afk.); 22. vreemde munt; 23. dierenliefkozing; 25. bid (Lat.); 26. dringend; 29. gewas; 31. bijb. naam; 32. boom; 34. lirisch ge dicht; 35. drank; 37. vogel; 40. Eu ropeaan; 42. naschrift (Lat. afk.); 43. ter plaatse (afk.); 44. sportartikel; 46. beroep; 49. bergweide; 51. meisjes naam; 53. godin; 54. voorzetsel; 56. aanhaling; 59. soort stof; 61. gewicht; 62. toiletartikel; 64. klein vertrek; 65. pl. in Brabant: 66. voorzetsel; 68. pl. in Limburg; 71. geheel de uwe (Lat. afk.); 72. onbep. vnw.; 74. hond; 75. snij werktuig; 77. slotrede; 78. woes teling. Vertikaal: 1. wrok; 2. natuurkun- determ (afk.); 3. speelgoed; 4. deel v. d. dag (afk.); 5. geluid; 6. paar; 7. godsdienst (afk.); 8. laag; 9. Frans onbep. vnw.; 10. beroep; 13. grond toon; 16. nakomeling; 17. voorzetsel; 18. klopje; 19. vlaktemaat; 21. in- sekteneter; 22. bewijs van verdriet; 24. uurwerk; 25. voorzetsel; 27. stof- maat; 28. steenkoolprodukt; 30. de somma van (afk.); 32. Ind. dorp; 33. begrip; 36. ieder; 38. familielid; 39. pl. in Gelderland; 41. vogel; 44. deel v. e. uur; 45. beetje; 46. deel v. h. hoofd; 47. bevel; 48. spoorstaaf; 49. van het jaar; 50. draak; 52. familie lid; 55. meisjesnaam; 57. meisjes naam; 58. ter attentie van (afk.); 59. jongensnaam; 60. Europeaan; 63. beenderinhoud; 64. vereniging; 67. huid; 69. deel v. e. Fr. ontkenning; 70. koeiemaag; 72. zangnoot; 75. ti tel (afk.); 76. naamloze vennootschap (Fr.); 73. windrichting (afk.). ds. Flink. Scharendijke: 9.30 en 2.30 uur ds. Bremmer (bed. H. A.). Brou wershaven: 10 uur leesdienst, 2.30 uur ds. P. Schravendeel, Middelhar- nis. Zonnemaire: 10 en 2.30 uur dr. Becker. Nieuwerkerk: 10 en 5 uur de heer Jansma. Oosterland: 10 uur leesdienst, 3 uur ds. Nawijn. Brui- nisse: 10 uur ds. Wiersma, Apeldoorn 5 uur ds. Bremmer, em. pred. Gereformeerde Kerken (Vrijgemaakt) Brouwershaven: 10 en 3 uur ds. Kei zer Haamstede (in de Geref. kerk); 5 uur ds. Keizer. Chr. Geref. Kerken Zierikzee: 10 en 6 uur ds. Op den Velde. Kerkwervc: 10 uur ds. Weste rink, 6 uur ds. Boersma, Goes. Haam stede: 9 uur en 10.30 uur ds. Broers- ma, 3 en 7 uur ds. Westerink. Nieu werkerk: 10 uur dienst des woords, 3 uur ds. Op den Velde. Gereformeerde Gemeenten Haamstede: 10 en 2.30 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 10 en 3 uur ds. Ka rens. Oosterland: 10 en 2.30 uur lees dienst, 6.30 uur ds. Karens. Gereformeerde Gemeenten in Nederland Zierikzee: 10 en 6 uur leesdienst. Renesse: 10 en 3 uur leesdienst. Nieuwerkerk: 9.45 en 3.30 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Oud-Gereformeerde Kerken Oosterland: 9.30, 2 en 6 uur lees dienst. Bruinisse: 10 en 5 uur lees dienst. Remonstrants Geref. Gemeente Sommelsdyk: 10 uur ds. G. Ch. Duinker, Rotterdam. Leger des Heils Zierikzee: 10 uur heiligingsdienst, 12 uur jeugdsamenkomst, 19.30 uur verlossingssamenkomst. Rooms-Katholieke Kerk Zierikzee: Eucharistieviering zater dagavond 19 uur, zondag 8 en 10 uur. Haamstede: Eucharistievieringen za terdag 17.00 en 19.00 uur, zondag 8.30, 10 en 19 uur, 11.30 uur Duitse dienst. Renesse: Eucharistievieringen zater dag 17.00 en 19,00 uur; zondag 9.30, 11 en 19 uur. 8 uur Duitse dienst (toeristenkerk De Ark). Demonstratie met transportwerktuigen voor aardappelen te Zierikzee Op vrijdag 5 juli a.s, wordt te Zierikzee een belangrijke demon stratie georganiseerd met transport werktuigen voor aardappelen, in het gebouw van de C.T.V. Voor deze demonstratie is een gro te hoeveelheid aardappelen gereser veerd, zodat het mogelijk zal zijn om de praktijk tijdèns de aardap peloogst zo goed mogelijk te even aren. Getracht wordt om het meest interessante en nieuwste materiaal in Zierikzee te verzamelen. Aanwe zig zullen zijn diverse wagens, trans porteurs, boxenvullers, stortbakken, onderlossers en opsohepmachines. De demonstratie wordt georgani seerd door de Federatie van Vereni gingen voor Bedrijfsvoorlichting en de Rij kslandbóuwvoorlichtingsdienst voor de Zeeuwse eilanden. ZIERIKZEE Kerkconceiten Evenals vorig jaar is de organist Dirk Jansz. Zwart uit Rotterdam, voornemens in de Nieuwe Kerk te Zierikzee een aantal orgel-concerten te geven. En wel op :dinsdag 2, 9, 16, 23 en 30 juli; en dinsdag 6 augus tus, terwijl op 10, 17, 24 en 31 augus tus de bespelingen zullen plaats vin den op zaterdag. Op dezelfde data zullen de zg. lunchconcerten plaats vinden, eveneens in de Nieuwe Kerk Weekeinde ARTSENDIENSTEN Zaterdag 29 en zondag 30 juni Dokter C. M. van Hoorn, Zierikzee, tel. (01110) 2080, neemt waar voor de artsen Bontkes en Van der -Waarden. Dokter W. J. Terpstra, Brouwersha ven, tel. (01119) 280, neemt waar voor de artsen Stenger en Simons. Dokter H. Speelman, Oosterland. tel. (01114) 280, neemt waar voor dokter Van Leeuwen. Zuster N. A. van Beveren, Renesse, tel. (01116) 303, neemt waar voor zr. Sleutel on zr. Werk man. Zuster J. Compagnc, Oosterland, tel. (01114) 273, neemt waar voor zuster Risseeuw. DIERENARTS Dierenarts T. van Roon, Zierikzee, tel. (01110) 2180, neemt waar voor dierenarts Kalkman. De weekeinde-diensten vangen aan op zaterdagmorgen om half tien. BURGH Eeiste klasse o.l. school bezocht circus De eerste klasse der lagere school te Burgh had nog een dagje uit naar het strand tegoed. Daar het weer de laatste week geen strandbezoek mo gelijk maakte werd besloten om de leerlingen naar het circus Boltini te vervoeren. De meisjes en jongens reden, vergezeld van hun onderwij zeres, mej. M. Bliek en wat leden der oudercommissie per bus naar het circus. Onnodig te zeggen dat de jongelui een heerlijke namiddag ge had hebben waar zelfs een dagje strand niet tegen op kan. Ten zeer ste voldaan arriveerden ze 's avonds dan ook weer omstreeks half acht behouden thuis. HAAMSTEDE Zangdienst in Ned. Herv. kerk Wij vestigen de aandacht op een mooie zangdienst die dinsdag 2 juli des avonds in de Ned. Herv. kerk te Haamstede wordt gehouden. Mede werking verlenen de organist T. Fa ber, het Ned. Hen'. Kerkkoor uit Haamstede en het Kinderkoor Wes telijk Schouwen. Dit wordt het eer ste onderdeel van het zomerpro- gramma zoals de Ned. Herv. Kerk dit heeft opgesteld. Om jeugdkorps „Wille van Haemstede" Heden (vrijdag)middag zullen in het repetitielokaal van de Kon. Hor- monie „Witte van Haemstede" 40 jongeren die zich opgaven voor lid van een te vormen jeugdkorps, ken nis maken met hun leraren van de Zeeuwse Muziekschool. DREISCHOR Dreischor-junioren naar seriewedstrijden De voetbalvereniging „Oude Ton- ge" organiseert zaterdag 29 juni a.s. op het gemeentelijk sportpark aan de Havendijk seriewedstrijden voor senioren en junioren. Hieraan zal ook worden deelgenomen met een junioren-eltal van de V.V. „Drei schor", dat drie wedstrijden op Flakkee gaat spelen. Het tournooi begint 's morgens om 10 uur. OOSTERLAND Ergerlijk vandalisme Dat de baldadigheid van de jeugd grote vormen gaat aannemen onder vond de koster van de Ned. Herv. Kerk alhier, de heer C. J. de Later. Bij het binnentreden van het kerk gebouw vond hij allemaal glas en stukken steen op de kerkvloer en de banken. Bij nader onderzoek telde hij 60 uitgegooide ruitjes in de glas- in-lood 'kerkramen. Dat dit een zeer schadelijke zaak is weet ieder die wel eens een ruitje gezet heeft in glas-in-lood ramen. Om dan nog maar te zwijgen van de kosten van dit extra dure oud-Hollandse glas. Gelukkig heeft de koster de jeugdige daders kunnen opsporen. Ze zullen er stellig meer van horen. DUIVELAND Vergadering gemeenteraad De raad dezer gemeente komt in een openbare zitting bijeen in het gemeentehuis te Nieuwerkerk, on der voorzitterschap van burgemees ter A. A. van Eeten, op heden (vrij dag) avond 28 juni. De twaalf pun ten tellende agenda luidt als volgt: 1. Opening; 2. Vaststelling notu len vergadering van 16 mei 1968; 3. Ingekomen stukken en medede lingen; 4. Vaststelling 12de wijziging gemeentebegroting over het dienst jaar 1967; 5. Vaststelling 13e wijzi ging gemeentebegroting dienstjaar 1967; 6. Vaststelling 14de wijziging gemeentebegroting dienstjaar 1967; 7. Vastelling 15de wijziging gemeen tebegroting dienstjaar 1967; 8. Vast stelling 16de wijziging gemeentebe groting. dienstjaar 1967; 9. Verkoop grond aan L. W. Boogert Joh.z. te Oosterland aan de Suzanna Maria Loncquestraat; 10. Verlening subsi die t.b.v. godsdienstonderwijs op de lagere scholen van Ouwerkerk en Nieuwerkerk. BRUINISSE Pakhuis wordt woonhuis Ongeveer 85 jaar geleden liet de heer L. H. vani den Berge te Brui nisse, een huis bouwen aan de Noorddijik, dicht bij' de haven. De heer van den Berge woonde op die manier vlak bij zijn beurtschip, we gens zijn wekelijkse vaart naar de Rotterdamse markt werd hij markt schipper genoemd (verbasterd tot i H 2 jaar verzekerd tegen verlies en diefstal I zie de gehele INDUS-COLLECTIE in onze etalage v/h W. van der Maas Poststraat 13 Zierikzee Telefoon (01110)2101 masteschipper). Na zijn overlijden in de eerste wereldoorlog werd het huis een pakhuis van granen. De laatste jaren stond het leeg, nadat eerst de firma P. Maaskant en Zo nen een aantal jaren zijn bedrijf er in had uitgeoefend. Thans wordt het voor de heer A. P. C. Verton uit Breda (oorspronkelijk Nieuwerkerk) weer verbouwd tot woonhuis door Bouwbedrijf Tieleman. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Nijmegen (wijkgem. Dukenburg) W. J. J. van der Waal te Oldenkeppel - te Nijland (toez.) A. Storm te Pesse. Bedankt voor Doornspijk (vac. R. W. Steur) S. de Jong te Houten (U.) Geref. Kerken Beroepen te Haarlemmermeer- Oostzijde D. Braam, kand. te Lei derdorp. Aangenomen naar Den Helder (vac. M. Hamming) G. D. L. Breder- veld te Qost- en West-Souburg. Bedankt voor St. Anna Parochie (vac. J. W. de Roo) W. J. de Ruiter te Harkema-Opeinde - voor Bode graven, Oldehove en voor Zuidwol- de (Dr.) iï. Alsmeier te Laar (DLd.) Christ. Geref. Kerken Beroepen te Soestdij'k P. Beekhuis, kand. te Eemdijk. Geref. Gemeenten Beroepen te Borssele en te Zeist A. M. den Boer, kand. te Ridder kerk te Waardenburg J. Baaijens, kand. te Ridderkerk - te Vlissingen A. Snoep, kand. te Utrecht. Advertentie Broodmand P74 Prachtige ovale broodmand, ge heel in juwelierspleet vervaar digd. en van een „rijk"motief voorzien. Heel mooi! Slechts f 80,-. Komt u gauw een kijkje nemen? Havenplein 1 - Zierikzee Telefoon (01110) 2443 naast 's-Gravensteen BERLIJN. De Westberlijnse poli tie heeft het Japanse en Sinologische instituut van de Westberlijnse vrije universiteit ontruimd, dat door stu denten was bezet uit protest' legen de leiding van het instituut. BONN- De wetten op de noodtoe stand zijn 'donderdag in het West- Duitse Staatsblad gepubliceerd en daarmee van kracht geworden. De regering van de Bondsrepubliek kan nu in noodgevallen de in de grond wet verankerde rechten van de bur ger in belangrijke mate beperken. PRAAG. Het Tsjechoslowaakse parlement heeft de perscensuur af geschaft. Ceteka meldt dat de na tionale vergadering woensdag met 184 tegen 30 stemmen bij 17 onthou dingen het desbetreffende wetsvoor stel heeft 'goedgekeurd. SAO PAULO. Verzetslieden heb ben in Sao Paulo (Brazilië) een aan slag gepleegd op het hoofdkwartier van het leger door het te rammen met een vrachtauto vol munitie. De chauffeur was tijdig uitgestapt en werd door een andere auto opge pikt. Een schildwacht verloor het leven en vijf werden gewond. SANTIAGO. De regering van Chi li heeft voor de provincies Valpa raiso, Aconcagua en Coquimbo de ramptoestand afgekondigd. Er heerst de grootste droogte sinds 120 jaar. Meer dan 150.000 schapenzijn al om gekomen. RIO DE JANEIRO. Onder leiding van studenten hebben naar schatting 80.000 mensen in Rio de Janeii'o or delijk gedemonstreerd voor vrijheid en universitaire hervonning. BOGOTA. De vrije universiteit van Bogota (Colombia) is door me rendeels uiterst linkse studenten be zet. Zij eisen hervormingen en het ontslag van de rector. NEW YORK. De dekolonisatie commissie van de Verenigde Naties heeft met 18 tegen drie stemmen bij twee onthoudingen een resolutie aangenomen, waarin wordt aange drongen op volledig wapenemborgo tegen Portugal om een eind te ma ken aan de onderdrukking van de bevolking in de Afrikaanse gebieds delen van dat land. MONTEVIDEO. Duizenden amb tenaren in Uruguay hebben ondanks het 'dreigen met ontslag door de overheid hun staking van 24 uur ter ondersteuning van looneisen door gezet. DJAKARTA. Minister Luns zal volgende week donderdag een be leefdheidsbezoek brengen aan pre sident Soeharto van Indonesië. BONN. In de laatste minuut voor het parlementaire zomerreces zijn de regeringscoalitiepartijen in Bonn dinsdagavond tot een compromis ge komen over een programma inzake de verkeerspolitiek van de West- Duitse regering. SAIGON. De ontruiming van Che Sahn is twee dagen geleden begon nen en geschiedt deels over de weg nummer vier, in oostelijke richting, deels met hefschroefvliegtuigen. Van Amerikaanse zijde is ver nomen, dat zij in beginsel vijf da gen zal duren. BRUINISSE, 27-6. De Hervormde Vrouwenvereniging „Helpt Eikader" hield haar laatste vergadering voor de grote vakantie, tevens de laatste vergadering die geleid werd door de presidente mevrouw Jagersma-Rie- mer, wegens haar aanstaand ver trek naar Arnhem. Nadat gezongen was Psalm 146 1, werd door de presidente een in leiding gehouden over enkele ge deelten van Galathen 5 en 6. Paulus spreekt ini dit Schriftgedeelte van de liefde jegens de naaste, een ge deelte ook dat moeilijk in de prak tijk is te brengen, maar toch één der grondslagen van het christelijke le ven. Nadat deze mooie inleiding vol doende was besproken, werd over gegaan lot het verkiezen van een nieuw bestuurslid wegens het ver plicht aftreden van mevr. J. de Ronde-Duson. Gekozen werd me-vr. A. de Koning-Bil. Als dank voor het vele door mevr. de Ronde-Duson voor de vereniging gedaan, ontving zij ccn zilveren Hugenotenspeldje (broche-model). Nadat door mevr. Kok-Boogert nog een kort verhaal was gelezen, dankte mevr. B. Bouwens-Jumelet de scheidende presidente voor haar driejarig presidentschap van de vereniging. Op haar verzoek werd mevr. JPagersma toegezongen Ps. 121 4, terwijl als herinnering aan haar Bruse periode aan mevrouw Jagersma een souvenir (bonbon- schaaltje) werd aangeboden. Mevr. Jagersma op haar beurt zeide het werk voor de vrouwenvereniging altijd met vreugde en liefde te heb ben 'gedaan. Wel moest zij erkennen, dat het gezien de gezinsgrootte niet. altijd gemakkelijk was geweest. Persoonlijk werd van mevr. Ja gersma nog geen afscheid genomen, gezien de gezamenlijke activiteiten met betrekking tot het 500-jarig bestaan. De eerstvolgende vergadering na de vakantie is D.V. 3 september. Na dat gezongen was Gezang 177, sloot mevrouw Jagersma de vergadering met gebed. Advertentie

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 3