- Heineken Heerlijk, helder Heineken SUCCESJES Waar we héén gaan...? Dwars door de korenvelden... Zó veel koelruimte op zó een klein grondvlak voor zó een lage prijs! tMEl KOELKAST inhoud 140 liter W. H. Everaarts „URSUS" siergaas S LU IJS ZN. Voor buitenlands geld en reisverzekeringen in elk geval naar een bondsspaarbank NUTSSPAARBANK ZIERIKZEE Langs het pad door het golvende graan staan de prachtigste bloemen voor een zomers veldboeket. Gezellig om straks op tafel te hebben als het tijd is voor een lekker kopje koffie. Douwe Egberts Koffie, het fijnste van de plantages, op speciale manier gebrand en, door de grote vraag, altijd vers bij'uw winkelier verkrijgbaar. FIJNE DESSERT 250 g 2.08 ROOD MERK 250g 1.90 NIEUW! ZILVERMERK Gemalen koffie. Vacuum verpakt. Handig voor week ends. Gemakkelijk als reserve voor on verwachte situaties. lekkere koffie... Poststraat 2 Zierikzee Wij bieden u nu aan: Siergaas, vlechtwerk enz., legen contante betaling, met 10-15 °/o korting! Doet nu uw voordeel (bij elke lengte). Haamstede - telefoon 437 Te koop: Autogarages f350,schuur tjes f 185,vakantiehuisjes f 950,Vraagt gratis pros- pektus. - Houtbouw Ubachs, Kerkrade. Toer- en stacaravans. Keuze uit 30 stuks. Caravanbedrijf Slaakweg 5, Heinkenszand. Tel. (01106) 659. Diversen: Verkeersbord met opschrift niet parkeren of uitrit vrij laten. 30 cm doorsnee. Gaat jaren mee. Uit voorraad le verbaar. Mol, Nieuwe Boo- gerdstraat 27, Zierikzee. Jongensfietsen, grote maat 134,-, compl. met licht enz. enz. A. van Hese, Weststraat 5-7, Zierikzee. Reisbureau Ribbens, Nieuwe Haven 103, tel. 2028, Zierik zee. Voor al uw vakantierei zen. Vraagt reisfolders. Verpleegster worden? Liefst in een nieuw ziekenhuis en in een moderne, gezellige stad? Onze eerstvolgende op leiding vangt in september aan! Inlichtingen: Directrice Diaconessenhuis, Eindhoven. Keijzer's Rijschool leidt u op voor uw rijbewijs (met zes maanden militaire ervaring). Schuddebeurs, telef. (01110) 2418. Schakelt u over van kolen op olie? Ook dan kunt u te recht bij Moerland, Lammer markt 10, Zierikzee, tel. 2358. Nieuwe klanten een gratis vat. H.H. veehouders. - Wij ver zorgen de klauwen van uw melkvee. J. Flikweert, telèf. (01114)442, Nieuwerkerk. Chr. Contact Bureau (C.C.B.) voor Nederland, Lindelaan 32, Krommenie (N. H.). Huwe- lijksbemidd. en briefw. Voor inl. postz. bijsluiten. Kunstgebittenreparaties Gouden tanden. Zitdag: don derdags van 9-2 uur, Korte St. Janstr. 2, Zierikzee. En daar kunt u op wachten! Gebouwd volgens de modernste techniek: sandwich-constructie. waardoor extra laag stroomverbruik en grote nuttige ruimte. Met kras- en hittebestendig bovenblad. Afme tingen: HxBxO: 85 x 44,5 x 60 Ga dit koe juweel zien bij: 'I "'"i Bondsspaarbanken zijn niet alleen veilige en rentegevende bewaarplaat sen voor spaargeld. Zij zorgen voor alle geldzaken van het gezin. Zij bie den U de modernste betaalmethoden van spaargirorekening en gegaran deerde spaarbankcheques. U kunt natuurlijk ook te allen tijde in con tanten over Uw spaartegoed be schikken. Zij adviseren U gaarne hoe U zoveel mogelijk van hogere rente op termijnrekeningen kunt profiteren, aangepast aan Uw om standigheden. Zij helpen U desge wenst aan een hypotheek voor een eigen huis enzovoorts. Dank zij al deze service is uitbetaling van Uw salaris, loon of pensioen via een bondsspaarbank het toppunt van ge mak. (Opgericht 1819) Telefoon: 01110-2310 - Postrekening: 18770. dagelijks geopend: 9.0012.30 en 1.304.00 uur. donderdagsavonds bovendien van 7.00—8.00 uur. Met Heineken wordt het een gezellige avond. ■■•"ti',.;r Haal Heineken in huis. Heerlijk, helder Heineken. Altijd brouw-vers. Schenk dat gulle gezelligheidsbier en opeens is er weer die onovertroffen, gezellige stemming. Daar zorgt u voor, samen met

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 10