Bezoek de grote voorjaarsbeurs te Zierikzee 11 -13 -14 -15 -16 -17 en 18 mei Lekkere worst zelf gemaakt „De Keurslagers" PULLMAN OPENINGSTIJDEN: Slagerij R. A. Ornée BOOT GEEN PERMANENT Suèdine damestasjes Adverteren doet verkopen CONSTRUCTA „CONTURA" wasautomaatt 830,- SUCCESJES Radio v.d. Berge Steunzolen Elastieken kousen S LU IJS ZN. majorette (01110) 3064 i ('s Zondags gesloten) van 14.00 17.00 uur en van 19.00 22 00 uur Donderdag 16 mei geopend van 10.00 17.00 uur en van 19.00 22.00 uur St. Domusstraat 8 - Zierikzee Woensdag: Gehaktdag 500 gr. 2,28 Hierbij 100 gr. boterhainworst 0,25 Dinsdag (Koninginedag) de gehele dag GESLOTEN X De moderne meisjes hoeven echt geen permanent te nemen om 'n goed houd baar, modern model in het haar te hebben! Laat je haar voor 10,modelleren. Houdt minstens drie maanden. Gaat niet krullen of golven en minder gauw vet haar! Lange Nobelstr. 18, Zierikzee, telef. 2470 f 42,90 worden nog steeds verkocht bij FIRMA KOEVOETS Havenpark 5 Zierikzee Wederom een nieuwe telg bij de Constructa-familie! Een knop met 'n denkhoofd, dat heeft de nieuwe „CONTURA"! Afmeting: breedte 58 cm hoogte 85 cm diepte 60 cm Inhoud: 4 kg wasgoed Automatische wasmiddelentoevoer Zeer sterke motor Deur met elektr. zekerheidskontakt Kijk bij WELTEVREDEN De Constructa- specialist voor verkoop én service Appelmarkt 6-8 Zierikzee Telefoon (01110) 28 05 Te koop: Enkele prima Solex brom fietsen in diverse prijzen, bij A. van Hese, Weststraat 5-7, Zierikzee. Bankstel, bergmeubel, salon tafel en eethoek. Inruil en financiering mogelijk. - L. Kaashoek, Lange Nobelstr. 23 te Zierikzee, telef. 2167. U krijgt veel méér dan alleen maar een mooie tijk wanneer u een PULLMAN matras koopt. Natuurlijk worden Pullman matrassen bekleed met de beste en mooiste soorten damast. Dat kan moeilijk anders bij zulk hoogkwalitatief binnenwerkU kunt zelfs op staal kiezen uit vele kostelijke kleuren en mo derne dessins. Maar toch is de bekleding niet het voor naamste. Een nieuwe matras kopen is geen kwestie van tijken kijken. Belangrijk is wat er onder zo'n tijk zit. Kijkt u daarom allereerst of de naam PULLMAN op de matras staat. Slechts dan weet u absoluut zeker dat die matras niet alleen prachtig is om te zien maar ook perfect om op te slapen. Een Pullman is ideaal, want de volmaakte balans van de binnenvering en de veer krachtige afdekking, gemaakt van natuurlijke grondstoffen, garanderen voor vele jaren een heer lijke, gezonde ligging een Pullman wordt zonder prijsverhoging ook in anti-hernia uitvoering geleverd hoewel de standaardmaten variëren van 78x188 cm tot 138x198 cm, wordt er voor u op bestelling een Pullman naar maat vervaardigd; een Pullman matras vormt met een Pullman Boxspring het ideale bed voor extra luxueus, dubbel slaap comfort. Voor inlichtingen en folders: NV Pullman Matrassenfabrieken Zwijndrecht De Pullman Boxspring Combinatie Deze combinatie bestaat dus uit twee delen, de basis en de bovenmatras. De basis is een boxspring, voorzien van een verticale Pullman-vering, gemonteerd op een soliede houten frame, die een absoluut vlakke ligging garandeert. De boxspring staat op zwartmetalen pootjes, eventueel voorzien van zwenkwieltjes, en is overtrokken met een effen tijk dat past bij de bovenmatras. Talrijke mogelijkheden Desgewenst kunt u bij zo'n Pullman Combinatie een bijpassend voet- en/of hoofdbord bestellen, hetzij in teakhout, hetzij meteen originele Skai-bekleding.Twee van deze combinaties naast elkaar geplaatst, vormen een vorstelijk lits-jumeaux. Vraag de nieuwste folder aan of laat uw winkelier u eens inlichten over de Pullman matrassen met binnenvering of met een binnenwerk van Dümoflex (veredeld polyether) en de Pullman Boxspring Combinatie, 'tls zo weinig moeite en u slaapt zoveel prettiger en gezonder op een echte Pullman. Gevraagd: Zelfstandige hulp in de huishouding (intern), minimumleeftijd 20 jaar. Enige ervaring met kinderen vereist. Meerdere hulp aanwezig. Grote kamer met t.v. Met vakantieplannen kan re kening worden gehouden. Mevr. M. C. B. COOK, Van Somerenweg 47, Rotterdam 16 Telefoon (010) 140160. nieuwste Melkmarkt 6-8 Tel. 2962 Zierikzee Hoe krijgt men een mooi gazon Inzaaien met het beste zaad en dat is M.S.G. Bemesten met de onovertrof fen ASF korrels. Onkruid-vrij houden met Or- ga Mix, Bentrol, Certrol. Maaien met 'n goede maaier (hand, motor of elektrisch). Dit alles haalt u natuurlijk bij een vakman, dus hiervoor naar: Haamstede - telefoon 437 Oók voor schrijfmachines (vanaf 179, en telmachines (vanaf 100, naar: „DE NIEUWE BOEKHANDEL" Joop Volkcri Telef. 2439 - Zierikzee Hebt u de Wala majorette al op de TV geziende lichte, soepele foun dation voor iedere vrouw die graag jong wil zijn? De Wala majorette blijft vormhoudend en elastisch, pok na tientallen wasbehandelingen. Wij zullen u ook graag de bijpassende panty en gaine tonen. Speciaalzaak: Foundations Lingerie Corsetterie Schuithaven 4 Wala Roulette Triumph Playtex Schiesser Telefonisch aangesloten onder nummer (01110)3176 Veehandel D. van der Welle Schiiithavcn 13 - Zierikzee Vanaf heden telefonisch aangesloten onder nummer Administratie- en assurantiekantoor H. BREMER Poststraat 34 Zierikzee Leverworst aan 't stuk per 250 gram van 1,20 voor 0,88 VLEESAANBIEDINGEN Schouderkarbonade per 500 gram 2,68 Saksische leverworst per 100 gram 0,55 Voordelig en vlug klaar! 2 dubbele Hamburgers 1,98 3 slavinken 0,98 Speciale woensdagreclame: Extra mager gebakt per 500 gram 2,98 Gehakt - lialf om lialf per 500 gram 2,18 Simmers Haamstede Simmers en Plaating Zierikzee

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 8