OVERGORDIJNSTOFFEN S 1 Pi PI pi Pi r EXCLUSIEF CONVAIR STOFFEN EDELME VOORJAARS-KOLLEKTIE NIEUW Jdiunflh NIEUW NIEUW Verosol (voor zomer en winter) nieuw bedrukte Damast nieuw Terlenka weef- en drukstoffen nieuw dubbel geweven stoffen nieuw drukstoffen nieuw Dralonstoffen nieuw bedrukte Cretonne vanaf f 1,98 nieuw lï! Nieuw voor Uruime keuze uit 200 gordijnstoffen uit voorraad leverbaar Moet hij weten. Maar Willem Mies en Ard, Keessie en Jan, U en ik, wij allemaal drinken echte Up. Bubble Up. Lekker tot d: laatste drup SUCCESJES Zie onze etalage's li Uit voorraad leverbaar meubelshowroom: Meelstraat 31,tel. 01110-2946 woningtextiel Zierikzee, Appelmarkt 4 tel. 01110-2825 1 Huis te Renesse SMILLEGANGE Hoe goed is uw tuin? Zo goed als de mest 'm maakt Bottelaars voor Zuid-Nederlandn.v. Fr.Verheijen Zn, Baarie Nassau. Notaris P. HEERING te Zie rikzee zal bij inschrijving verkopen: Het goed onderhouden huis met tuin te Renesse, aan de Hogezoom nr. 136, groot 14.60 are. In de loop van de zomer in vrij genot te aanvaarden. Bezichtiging in overleg met genoemde notaris, te wiens kantore nadere inlichtingen te verkrijgen zijn (Oude Ha ven 55, tel. 01110-2747). Inschrijvingen uiterlijk 17 april a;s., ten kantore van genoemde notaris. >taillana controle Soepele step-in van Triumph. s Maakt slan ker Moeiteloos. On merkbaar. Rekt lenig mee met elke bewe ging die u maakt. Als u gaat zitten. Als u zich bukt. Daarvoor zorgen het Lycra-satijnen front, zijpanden en achter pand. Die reiken soe pel in de lengte. Niet in de breedte. De makke lijke Taillana Control G heeft uw figuur steeds onder perfecte con trole. Maten: 38 - 46. Wit of zwart. 24.50 r INTERNATIONAL ...voorde modebewuste vrouw Het domein voor de Vrouw RALSTON 502 Wit voor wie werkelijk witter wil witten. De ideale plafond- en wandverf, die niet afgeeft na droging. Ook in kleuren. Volop in voorraad bij: L. C. Hoogerhuis Verf en gereedshappen Renesse Diversen: Kunstgebittenreparaties Gouden tanden. Zitdag: don derdags van 9-2 uur, Korte St. Janstr. 2, Zierikzee. En daar kunt u op wachten! Op de vloer en aan de muur: sanitair van Henk Ver schuur! Loodgieters-, gas- en waterfittersbedrijf, Koraal straat Zierikzee. Tel. 2223. Voor al uw verzekeringen, hypotheken, leningen, enz. naar C. J. Flikweert, vert. „Vesta", De Cranestraat 11, Zierikzee. Wilt u na het stookseizoen weer een schone schoorsteen geeft u dan vroegtijdig op en wij komen na afspraak, op geheel Schouwen-D uiveland. Beleefd aanbevelend, P. Ge luk, Nieuwe Haven 119, Zie rikzee, telefoon 3129. Voorjaar is rernieuwing. - Vernieuwing betekent ver ven. Voor alle verven, zowel muur, hoogglans als satijn, naar Mol, Nieuwe Boogerd- straat 27, Zierikzee, Autorijschool Lemsom, Kerk- werve, tel. (01110)2259. Er kend en gedipl. door F.N.O.P. en V.A.M.O.R.-opleiding voor rijbewijs B-E (luxe auto) en C-E/D-E (vrachtwagen en bus). Verkeersles iedere dins dag om 7.30 uur in ons theo rielokaal. Meer dan 200 verschillende behangdessins in voorraad. Kiest desgewenst uit het staalboek. Ons advies is: be sluit na het zien op de rol. Mol, Nieuwe Boogerdstraat 27, Zierikzee. Huwelijk De Nederlandse Partnerbond. De Bond van ongeh., wed., wedn. en wettig gescheide- nen. 2000 leden en 21 afd. in heel Nederland. Ongedwon gen contactmogelijkh. door vakantie- en weekendreizen, ontspanningsavonden, enz. Eigen bondsbl. „Entre Nous" (8 grote pag.). Tot. jaarcan- tributie f 35,(incl. 1 gratis advertentie). Vraag inl. en gratis proefnummer in gesl. envl. aan het landel. Bonds- kantoor, H. J. van Heekplein 55-208, Enschedé, tel. (05420) 22767. maty Juist met uw mestprobleem helpt Edelmé. Edelmé heeft als hobfdbestanddeel droge,verrijkte stalmest. De ideale voeding voor planten en bloemen. Edelmé geeft uw planten een betere bloei èn een mooier, voller blad. Edelmé maakt uw tuin opvallend mooi. Edelmé: stinkt niet is droog, maar stuift en verwaait niet is prettig strooibaar is handschoon Verkrijgbaar bij: Bloemenhuis Leeuwe Havenpark 12 - Zierikzee Bloemenhuis H. A. Felius Paardenstraat 6 - Zierikzee Fa. J. v.d. Sluis Hoogezoom 59 - Haamstede Fa. P. Verton Hoogezoom 189 - Renesse Fa. J. W. Kleppe Nieuwstraat 51 - Bruinisse Ontheffingsnr.628

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 14