SOUL SOUNDS Verkoop van losse melk op Schouwen-Duiveland wordt gestopt Waarschuwing STR E E K NIE U WS tegen te groot optimisme Fleur („Forsyte Saga") even in ons land De toekomst van West-Irian Bedrijfspand, kantoor, kerk en bibliotheek gingen verloren Historische St. Pauluskerk te Antwerpen door brand verwoest Drie kleuters verbrand te Clinge Koersen New York sterk gestegen Vergadering C.M.M.C. en M.U.R. ZIERIKZEE. 4-4. In verband met het plan om de verkoop van losse melk te stoppen en ter toelichting van dit voornemen vond dezer da gen in het „Huls van Nassau" alhier een vergadering plaats belegd door de C.M.M.C. (Ccöp. Melk- en Melk- produkten Centrale) en de M.U.R. (Melk Unie Rotterdam). De vergade ring stond onder leiding van de de heer D. Eve.'eens, die in z|jn openingswoord een uiteen zetting gaf van het we.*k van deze organisatie, namelijk het regelen van een goede samenwerking tussen fa briek. veehouders en melkhandela ren. De secretaris van de Zeeuwse Melkfederatie, de heer C. Zee, gaf een verdere toelichting op de plan nen. Hij wees op de snelle technische ontwikkeling ook in zuivel en de veranderde koopgewoonten van de huisvrouwen. Twintig jaar geleden bestond de afzet vrijwel geheel uit losse melk, tegenwoordig is dit ech ter maar weinig meer. Aan de melk- handelaar worden hoge wettelijke eisen gesteld m.b.t. het verkopen van melk en wel in 't bijzonder als het gaat om losse melk. Daar komt bij dat de huisvrouwen over het alge meen van de losse melk af willen, al met al is de vraag naar de losse melk dan ook sterk teruggelopen. Sterke terugloop In 1958 was de afzet van losse melk ongeveer 46 procent van het to- BROODOORLOG IN APELDOORN APELDOORN", 3-4. De zogenaam de warme bakker Spijkerbosch in Apeldoorn heeft besloten de prijzen van zijn brood zo ver te verlagen, dat hij (twee cent goedkoper is dan de tegenover hem gevestigde super markt Weyenberg. Eerder deze week had! deze supermarkt de prijzen verlaagd, naar de directie meedeel de, omdat de broodprijzen en de winstmarges te hoog waren. Scheepvaartberichten Abida, 3-4 te Chiiba. Acmea, 2-4 225 m. n.o. St. Maarten naar Shellhaven. Ameland, 2-4 Los Angeles naar Seattle. Aludra, 3-4 435 m. z.w. Bombay naar Djeddah. Atys, 3-4 60 m. z. Cochin naar Bukom. Camitia, 3-4 820 m. Oost Bermuda naar Stanlow. Calamares, 2-4 te Golfito. Esso Rotterdam, 3-4 35 m. z. Kaap stad naar Kalundborg. Echo, 2-4 Halifax naar Loniden. Ganymedes, 3-4 te Le Havre. Geeststar, 3-4 Arbados naar Vieux- ford. Koratia, 3-4 Le Havre naar Stanlow. Vlieland, 3-4 Kopenhagen naar Lindby. SPORTBERICHTEN Veere I-Duiveland I 3-2 Zaterdag trok Duiveland I naar Veere, waar met 3-2 van de gast heren verloren werd. In deze spor tieve wedstrijd was overigens slechts van weinig 'krachtsverschil sprake. Na ongeveer 20 minuten wist L. de Bruine met een fraaie kopstoot zelfs Duiveland de leiding te geven (0-1). Hierna een periode met gevaarlijke aanvallen aan beide zijden tot J. Maljers een goed toegespeelde bal keurig wist af te werken (1-1), met welke stand werd gerust. In de tien de minuut na rust nam Veere de leiding toen W. Dekker doelman v. d. Hu 11e wist te passeren (2-1), maar de rechtsbinnen van de gasten zorg de hierna al snel voor de gelijkma ker en Veere moest alle zeilen bij zetten om meer doelpunten te voor komen. Een derde doelpunt voor Duiveland werd niet toegekend. In de slotfase was het opnieuw Maljers die met een fraai doelpunt de zege voor zijn ploeg veilig stelde (3-2). Geen fluit, geen voetbal NAPELS, 3-4. Een tot dusver waarschijnlijk uniek voorval heeft zich voorgedaan tijdens de voetbalwedstrijd tussen de Italiaanse clubs F.C. Vervino en F.C. Lauro. Toen scheids rechter Amato Giova bij de stand 2-0 de thuisclub nog een doelpunt toekende trachtten spelers en supporters van Lauro het met krachtdadige middelen te overtuigen dat zijn zienswijze fout was ge weest en dat het voor hem veel beter was het reeds toe gestane doelpunt achteraf toch maar weer af te keuren. Het duurde enkele minuten voordat de politie de vechten den gescheiden en de orde hersteld had. Toen Giova ech ter met een fluitsignaal de wedstrijd weer wilde hervat ten kon hij zijn fluit nergens meer vinden. Kennelijk had een van de supporters of spe lers van Lauro kans gezien deze hem in de algemene ver warring te ontfutselen. Aan gezien er geen reservefluit voorhanden was, moest de rechtspreker de wedstrijd in arren moede voortijdig staken. tale pakket melk en meikprodukten. Dit is teruggelopen tot plm. 12 pro cent in 1867. Deze ontwikkeling heeft plaats gevonden zonder propaganda en zal ongetwijfeld zo doorgaan. De verkoop van zgn. dagmelk be drieg op Schouwen-Duiveland plm. 81.CC0 flessen in 1958 en in 1967: 956.000 flessen. Van de gesteriliseer de melk bedroeg het aantal in 1958 710.000 flessen, tegen 1.004.000 Hes sen in 1967. Uit deze cijfers blijkt wel duidelijk waar de vraag van de huisvrouw naar uitgaat. Wat betreft de uit melk gemaakte produkten stijgt de vraag naar de zg. luxe-produkten. de omzet van vla is de laatste tien jaar gestegen met 54 procent en van slagroom met 23 procent. De geschetste factoren, aldus de heer Zee, hebben er toe geleid de verkoop van losse melk stop te zet ten, hij sprak de hoop uit dat het publiek begrip voor deze maatregel zal hebben. De heer Zee gaf de dames het ad vies, in geval men nog losse melk gebruikt, niet over te gaan op geste riliseerde melk met de kroonkurk, maar op de zg. dagmelk, deze hoeft voor het gebruik ook niet gekookt te worden. Na een korte pauze hield mejuf frouw Boudewijnse van het Ned. Zuivelbureau een praatje over het gebruik van melk en meikproduk ten. WASHINGTON, 4-4. Noord-Viet- nam heeft naar de mening van Geor ge Ball onder zware druk van de SowjetUnie en van de Oosteuropese landen gestaan alvorens het positief reageerde op het jongste Ameri kaanse aanbod tot onderhandelingen. De gewezen Amerikaanse onder minister van buitenlandse zaken heeft gisteravond in een uitzending van de Amerikaanse televisie tevens gewaarschuwd tegen te hoog ge spannen verwachtingen met betrek king tot het spoedig tot stand komen van vrede in Vietnam. Nadat hij had geconstateerd, dat thans het langdurige proces kan be ginnen dat uiteindelijk tot werkelij ke vredesonderhandelingen zou kun nen leiden, zei Ball, dat de houding van Hanoi een val zou kunnen zijn om een zomeroffensief voor te be reiden, do politieke ontwikkeling in de V.S. vóór de presidentsverkie zingen te beïnvloeden of om de po sitie van de Zuidvietnamese rege ring te verzwakken. Ook drie vooraanstaande Ameri kaanse senatoren hebben in dezelfde uitzending gewaarschuwd tegen te groot optimisme. Nieuwe brailleflrukmachine DEN HAAG. 3-4. Tik, tik, tik. tik met een snelheid van vier letters per seconde perst in de Nederlandse Blindenbibliotheek in Den Haag een idtra-moderne brailledrukmachine punten in het papier. De bladen van de boeken verschijnen in een tempo, dat vier maal zo hoog is als tot dus verre het geval was. Romans, wetenschappelijke lec tuur, vele studieboeken, alle van groot belang voor de blinde mede burger, worden met de regelmaat van een klok afgeleverd. De machine ontworpen door T.N.O. in Delft en uniek in Europa, zal ook dikwijls gebruikt worden voor het vervaar digen van cursusmateriaal. Veel blinden studeren bij de Leidsche Onder wijs-instellingen en de schrif telijke leerstof moest tot dusver met de hand gebrailleerd worden. Politie-auto had botsing OUDERKERK AAN DE AMSTEL, 3-4. Een wagen van de rijkspolitie is in volle vaart, met loeiende sirene en zwaailicht, tegen een sportauto gereden. De politieauto was total- loss. De inzittenden raakten echter geen van allen ernstig gewond. Dit gebeurde in Ouderkerk aan de Am- stel, waar de rijkspolitiewagen (door heen reed, op weg naar de grote brand' in Weesp. De auto kwam uit Heemstede waar de mobiele colonne van de rijkspo litie bezig was met karabijnoefenin gen. De vuurzee in Weesp was zo enorm dat de rijkspolitiekorpsen uit alle omliggende gemeenten, tot aan Aalsmeer toe, er naar toe waren ge komen. Een van de vijf Poolse vice-mi nisters voor buitenlandse handel, Jozef Kutin, is woensdag ontslagen. Een reden daarvoor werd' bij de be kendmaking niet opgegeven. Kutin is de veertiende hoge functionaris die na de studentenonlusten is ont slagen. Hij is vermoedelijk een Jood. ZIERIKZEE Verkoop eerste Zeelandbrug-zegel Op de zomerzegels 1968 komen - gelijk reeds gemeld - afbeeldingen voor van een aantal Nederlandse bruggen, w.o. de Zeelandbrug. De verkoop van deze bijzondere zegels gaat op dinsdag 9 april a.s. van start op alle postkantoren. De echtgenote van de commissaris der koningin in Zeeland, mevr. C. van Aartsen-Stap heeft zich bereid verklaard op die dag een eerste Zeelandbrug-postzegel te kopen. De korte plechtigheid vindt plaats in de onmiddellijke omgeving van de brug, in aanwezigheid van verschil lende autoriteiten. „Kijk"-avond TheoThijssen school Dinsdagavond vond in de open bare Theo Thijssenschool in Malta een goed bezochte „kijk"-avond plaats. Er was deze avond volop ge legenheid voor de ouders om het werk van de leerlingen te bezichti gen en een praatje te maken met de leerkrachten. In verschillende loka len waren leuke werkstukjes te zien, gemaakt door de leerlingen, zoals tekeningen, knip- en plakwerk, en resultaten van handenarbeid en handwerken. Prijs voor lyceumleerling Op de te Vlissingen gehouden j a a r 1 i j kse voordra chtwedstri j den voor middelbare scholieren in Zee land, won de 2e klas-leerling (Prof. Zeeman-lyceum) H. Uijl te Zierikzee in zijn rubriek de hoofprijs en een eerste prijs met een gedicht van An nie M. G. Schmidt. De 14-jarige Huib mocht als prijs een boeken- bon in ontvangst nemen. Vergunning nodig voor collecte Van de zijde van de gemeente wordt er nog eens de aandacht op gevestigd dat alle inzamelingen (col lecteren met busjes of lijsten, ge bruik van prikkaarten, verkoop van zegels of andere produkten enz.) die huis aan huis worden gehouden al leen mogen plaats vinden indien' daarvoor een schriftelijke vergun ning van burgemeester en wethou ders is afgegeven. Alleen voor in zamelingen die uitsluitend onder geestverwanten geschieden is geen vergunning nodig. Op naleving van de ccllectebepalingen zal in het ver volg nauwgezet worden toegezien. Coaster(s) in Nieuwe Haven In de Nieuwe Haven arriveerde de coaster „Glory" uit Groningen om tarwe te laden met bestemming Engeland. Dit seizoen zijn reeds 11 coasters met tarwe voor export naar Enge land vanaf deze haven door de C.A.V. alhier verladen, terwijl in! de loop van deze maand er nog enkele volgen. HAAMSTEDE Brandalarm als april-„mop" Maandagavond omstreeks 22.15 uur werd de knop der brandsirene door onbekend gebleven personen (persoon) ingedrukt. De op zijn hoog ste toon loeiende alarminstallatie boven op het dak van het gemeente huis bracht nog al wat consternatie teweeg. De brandweerlieden waren weldra ter plaatse doch het bleek loos alarm. Kennelijk een aprilgrap dus, maar dan wel een heel kwalijke AGENDA Donderdag 4 april Zierikzee Huis van Nassau. 8 uur, scheidsreeh- tersvereniging. Brouwershaven 7.30 uur. toneelgroep J.G.. Wij kun nen niet alles weten. Burgh-Haamstede Wijkgebouw. 8 uur, algemene leden vergadering Groene Kruis. Zonnemaire Wijkgebouw. 8 uur. algemene leden vergadering Groene Kruis. Vrijdag 5 april -ft Onder patronaat van de E.E.G. wordt een wedstrijd gehouden om de „Europa Jeugdprijs voor Foto en Film". In de groep 13tot W-jarigen werd de eerste prijs in de voorselektie gewonnen door het W-jarige meisje Anita Jösl. De ingezonden foto's en films worden op 20 april a.s. te Brussel in Europees verband beoordeeld RENESSE Stichting Dorpshuis In plaats van de aftredende heren H. J. Simons en J. de Wit werden per 1 april jl. tot penningmeester en secretaris van de Stichting Dorps huis Renesse, waarvan de bestuurs leden om de 2 jaar moeten aftreden en niet direct herkiesbaar zijn, be noemd de heren D. v. d'. Hoeven en W. A. M. Kalkman. Onze dorpsgenoot de heer L. M. Braber slaagde dezer dagen voor het diploma middelbare tuinbouw school te Boskoop. FINANCIËN EN ECONOMIE Coöp. Raiffeisenbank „Zierikzee e.o." ZIERIKZEE, 3-4. De spaarbank van de Coöp. Raiffeisenbank „Zie rikzee e.o." passeerde de mijlpaal van een bedrag van f 12 miljoen aan spaargelden. Op de datum van de opening van het nieuwe gebouw in november 1965 bedroeg het totaal aan spaar geld f 8 miljoen. In nog geen drie jaar kwam er derhalve een derde bij. De spaargelden worden vrijwel volledig uitgeleend in het eigen werkgebied in de vorm van hypo thecaire leningen en kredieten in rekening-courant. Aan degene die de f 12 miljoen volmaakte werd een geschenk aangeboden in de vorm van een gratis inleg. Deze ontvingen ook de aan de f 12 miljoen vooraf gaande inlegger en degene, die de eerste storting naar de f 13 miljoen verrichtte. OOSTERLAND Paasos Door slagersbedrijf D. J. Geelhoed aan het Groenendaal alhier, werd dezer dagen op de Paasveetentoon- stelling te Rotterdam een roodbonte paasos aangekocht van rond 700 kg. Het prachtdier verwierf een 2de prijs in de afd. „Tweetanders" en is dus nog maar goed twee jaar oud. Het dier werd gefokt door de land- bouwer-veéhouder D. H. Fonkert uit Heenvliet. Zierikzee Mondragon, 8 uur, lustrumviering Rotary. Huis van Nassau, 8 uur, algemene ledenvergadering S.D.K.B. Burgh Hotel Het Wapen van Burgh, 8 uur. kolenvereniging E.M.M. Bruinis se Hotel Storm, 8 uur, Gew. Raad van de P.v.d.A., gespreksbijeenkomst schadevergoedingsregeling ex. art. 8 Deltawet. Advertentie mad production international postbus 1453 - rotterdam Or veel - ja. zeer veel - vuldig verzoek en wegens het enorme sukses vorige week in de graanbeurs. presenteren wij nog éénmaal, voor iedereen die het gemist heeft en voor iedereen die het eigenlijk toch graag nog 'n keertje wilde zien: THE CRAZY WORLD of wéér In de graanbeurs wéér op zaterdagavond a.s. Nu is het echt de laatste kans! N.B. Nog steeds krijgen wij brieven en kaarten op het oude kantooradres. S.v.p. niet meer! Uitsluitend Postbus 1453 Rotterdam. (Ook het snelste!). SCHIPHOL, 4-4. Fleur, de verlei delijke dochter van Soames uit de Engelse t.v.-serie over de Forsyte Saga, is vanochtend na slechts een uur slaap in haar 18e eeuwse cotta ge in Londen, vermoeid maar pittig, DJAKARTA, 4-4. Het onafhanke lijke Indonesische blad „Noesanta- ra" heeft 'donderdag er bij de rege ring op aangedrongen, dat zij pas sende maatregelen treft om te ver zekeren, da't de bevolking van West Irian volgend jaar zich er voor uit spreekt een deel van Indonesië te blijven uitmaken. In. dit verband wijst het blad er op, dat de welvaart in West-Irian sinds het in 1963 een deel van Indonesië werd, ver as ge daald onder het peil onder het Ne derlandse bewind. Dit zou o.a. een gevolg zijn van het weghalen van allerlei goederen tijdens het bewind van president Soekarno. welbespraakt en bijdehand op Schip hol aangekomen, waar ze zich eerst uitvoerig op ging maken, vervolgens 10 minuten ini een stoel rechtop met gesloten ogen energie opdeed en daarna tijdens een haastig ontbijt enkele journalisten te woord stond. Haar eigen naam is Susan Hamp- srire. Ze heeft lang asblond haar, bruine ogen en droeg een bontjas van lams vel met daaronder zwarte nylon fantasiekousen. Susan is op dringende uitnodiging van het Nederlands Astma Fonds enkele uren naar ons land gekomen. In Aalsmeer moest ze vanochtend maand- en weekprijzen uit de grote puzzle actie trekken. Aangezien ze vanavond alweer in Norwich, 200 km. ten noordoosten van Londen, op de planken moet staan, kon ze maar enkele uren in ons land blijven. Ook gisteravond moest ze daar optreden en kon toen slechts per auto naar Londen reizen, waar ze om 4 uur vanochtend arriveerde. Een uur la ter moest ze al naar het vliegveld vertrekken voor het BEA-vliegtuig, dat om half acht naar Schiphol vloog. Vuurramp treft Weesp WEESP, 3-4. In enkele uren tijd is woensdagmiddag in Weesp door branden voor waarschijnlijk enkele miljoenen guldens aan schade aan gericht. Donkere rookwolken ver duisterden het zwerk boven de ge meente, waar op een gegeven mo ment zelfs op vier plaatsen brand woedde. Na vele uren harde strijd door het brandweercorps van Weesp en de te hulp geroepen en gesnelde corpsen van Muiden, Diemen, Am sterdam, Hilversum en een mobiele kolonne van hcrhalers uit Laren kon de trieste balans worden opgemaakt. BRUSSEL, 3-4. Een zware brand heeft dinsdagnacht de zestiende eeuwse St. Paulus Kerk in Antwer pen en een aangrenzend vroeger do minicanerklooster verwoest. Brand weerlieden en tientallen vrijwilligers zijn er, vaak met levensgevaar, in geslaagd de meeste kunstschatten die de kerk bezat, w.o. werken van Rubens, Jordacns en Van Djjck, te redden. Vele kunstwerken zijn zwaar beschadigd door bluswater of door dat ze in de haast uit de lijsten ge sneden moesten worden. De brand was 's avonds laat uit gebroken in een aangrenzende win kel. Toen het vuur in dat pand ge blust scheen, laaide het omstreeks Irak heeft de secretaris-generaal van de Arabische Liga en alle an dere Arabische regeringen verzocht om een spoedbijeenkomst van minis ters van buitenlandse zaken vóór 10 april. Deze zou een conferentie van Arabische koningen, presidenten en emiers moeten voorbereiden. middernacht plotseling weer op en sloeg - aangewakkerd door felle wind - over naar het voormalige klooster naast ide kerk en vervolgens naar de kerk zelf. Gezinnen die het oude klooster bewoonden, konden tijdig in veiligheid worden gebracht. Rond twee uur nam de brand zul ke afmetingen aan, dat men de hui zen in de omgeving moest laten ont ruimen en de hulp inriep van mili tairen en de Bescherming Bevolking. Tientallen vrijwilligers onder de nieuwsgierigen, die vanuit de om liggende oude havenwijk naar de brand stroomden, hebben tot op het laatste ogenblik geholpen bij het redden van de kunstwerken. Zo slaagde een groep van dertig mensen er om twee uur, terwijl de vlammen reeds tientallen meters hoog uit het dak oplaaiden, in een drieluik van Rubens („De geeseling") uit de kerk te brengen. De berging van de kunst werken werd zo goed en zo kwaad als het ging geleid1 door prof. Bau- douin, conservator van het Rubens huis. De laat gotische St. Paulus kerk is tussen 1540 en 1571 gebouwd voor rekening van de Dominicaner-orde. Het koor werd pas in 1631 voltooid. Het prachtige schip is 81 meter lang en is verdeeld in drie beuken door twee rijen ronde zuilen. Onder de talrijke kunstschatten van deze rijke kerk zijn vooral de biechtstoelen uit de school van Aart Quellijn de Oude bekend. Verder is bekend een reeks van 15 grote doeken, de geheimen van de rozenkrans uitbeeldend. TERNEUZEN, 3-4. In Clinge in Zeeuws-Vlaanderen, zijn woensdag middag drie jongetjes van 4xfz jaar verbrand. De kinderen speelden on der een afdakje, achter het huis van de familie Naessens, met lucifers. Onder het afdakje lag stro, dat in brand raakte. Dc kinderen zijn ver moedelijk gestikt. Toen de bewoners van het huis de brand ontdekten, was het reeds te laat. Het afdakje stond al in lichter laaie. De omgekomen jongetjes heet ten Naessens, Verschueren, van Dorsselaar. Hun voornamen zijn niet bekend. Totaal uitgebrand was een groot pand aan de Nieuwstad, waar de brand, vermoedelijk ontstaan door kortsluiting in de spuitapparatuur van de kunststofproduktie van sani tair van de N.V. Geesink, ook het kantoor van deze firma in reini- gingsmaterieel, een technische werk plaats van de gemeente en de open bare leeszaal had verwoest. Kerkgebouw Op een fikse steenworp afstand stond de nog rokende puinhoop van de uit 1928 stammende gereformeer de kerk, nog weer enkele honderden meters verder had boer Bleijenburg zijn hooiberg in vlammen zien op gaan. Vlak naast het totaal uitge brande pand aan de Nieuwstad was ook de christelijke kleuterschool door het vuur aangetast en had grote waterschade geleden. In de Midden straat tenslotte, midden in het oud ste uit de middeleeuwen daterende gedeelte van de gemeente, was men er in geslaagd een vuurhaard in de kiem te smoren. Nog kenden de bewoners niet ge loven hoe het vuur binnen zo korte t(jd zich als een monster door de plaats had kunnen heenvreten. Enkele minuten nadat het eerste vuur aan de Nieuwstad was ontdekt raasden de vlammen, voortgejaagd door de wind. al door het hele pand. Aan het redden van de administratie en de boekhouding van Geesink viel niet te denken. In allerijl moesten de veertig personeelsleden een goed heenkomen zoeken. Hetzelfde speel de zich af in de openbare leeszaal. Concierge Bunschoten, die boven dé leeszaal woonde, kon ook slechts zichzelf en zijn gezin in veiligheid stellen. Boeken Meer dan twintigduizend boeken boeken waaronder enkele antiqua rische exemplaren (onder meer de fabels van La Fontaine) werden een prooi van het vuur. Een deel van de kunstschatten van Weesp, die we gens de restauratie van het koets huis op de zolder ondergebracht wa ren, ging ook verloren. Daarbij wa ren een schilderij van Vlieger, voor stellende een overzicht van Weesp en veel antiek meubilair. Het kost bare Weesper porcelein, het eerste porcelein dat in ons land werd ver vaardigd. was gelukkig in het mu seum Willet Holthuyzen in Amster dam ondergebracht. NEW YORK. 3-4. In het eerste uur van de handel op de Newyorkse effectenbeurs zijn de koersen sterk gestegen en werd een bijzonder gro te omzet geboekt als gevolg van de verklaring van Hanoi dat het onder handelingen met de Verenigde Sta ten wil voeren. De bedrijvigheid was van dien aard dat de elektronische tikker een achterstand van twintig minuten op de handel opliep. In het eerste uur werden 6.32 miljoen aan delen verhandeld. Dat was nog meer dan afgelopen maandag toen in het eerste uur door de verklaring van president Johnson dat hij de bom bardementen op Noord-Vietnam had stopgezet een omzet van 6.06 miljoen aandelen werd bereikt. De Zuidvietnamese regering heeft vandaag verklaard „het initiatief te verwelkomen, waarvan het doel is in rechtvaardigheid en vrijheid spoe dig een eind aan de oorlog te ma ken". Zes mensen zijn woensdagavond om het leven gekomen bij ongeluk ken als gevolg van een orkaan, die een deel van de Amerikaanse staat Arkansas trof. De schade is groot. l

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 2