Schouwse Westhoek kreeg alweer voorproefje van zomerdrukte De in Griekenland gevangen zeelieden Boter zou goedkoper kunnen Brandweer bedwong vuur op polderland Consumptiemelk wordt duurder Cliff Richard naar Nederland Enorme branden in rietlanden Bisamrat gedood op Schouwen-Duiveland Zeeuwse jaarbeurs Nieuwe ontwikkeling in de bietenteelt Zierikzee kreeg beschikking over oude Zuidliavenpoort-steen In «Ie mnan<l juli wordt liet „heel dol' Eerste toerbus WESTHOEK, 30-3. De Schouw se Westhoek heeft alweer een voor proefje gehad van de komende sci- zoendrukte. Zaterdag kwamen de stedelingen - hun drie- en vierhoog ontvluchtend - naar de duinstreek. Velen maakten van het fraaie weer gebruik ora hun caravan op te stel len. Op het strand waren al de eer ste present die zich (winters-wit) aan hun eerste zonnebad waagden. Het weer was vorige week ook dé kans voor de campinghouders; de zomerhuisjes werden gelucht, dekens geklopt en hier en daar kwam ook de verfkwast er aan te pas. Zaterdagmiddag kwam dari de grote ommekeer. Een koude zee wind, met mistbanken maakte van het strand weldra een lege vlakte. Truien en diikke jassen deden weer opgang. Het betekende het einde van een korte, maar hevige lente vreugde. Inmiddels is wel duidelijk gewor den hoe scheef het zit met de va kanties dit jaar. Het samenvallen van de Nederlandse en Duitse va kanties in de maand juli, zal ook voor do Westhoek een haast ehao- DODELIJKE ONGELUKKEN DEURNE. In de Kruisstraat te Deurne is heb 13-jarige wielrijdster- tje A. M. van der Werf uit Deurne aangereden door een achteropko mende truck met oplegger. Het meisje was op slag dood. ALMEN. De 54-jarige E. W. Biel- derman wit Ailmen (gem. Gorssel) is dodelijk gewond, toen hij op de Al- menseweg in zijn woonplaats tegen een boom botste. Hij overleed tij dens zijn vervoer naar het zieken huis. DEN HAAG. Een in 1947 geboren Nederlandse student, Victor van Wijk, is op een kamer dn de Bande- nerstrasse in Zürich levenloos in het bad aangetroffen. De jongeman hield nog een luidsprekerkabel in delhand De politie stelt een onderzoek in. .WARNSVELD. De 67-jarige mevr. W. Ch. E. Jacobsen uit Zutphen is, toen zij met de fiets aan de hand de Lochemseweg te Warnsveld over stak, door een vrachtauto met aan hanger aangereden en ter plaatse overleden. Kijken en eten ARNHEM, 30-3. Toneelgroep Theater gaat een ,,eetexperi- ment'j beginnen. Op 19 okto ber wil men daarmee in Nij megen starten bij de première in de Stadsschouioburg van de twee delen van Hendrik IV van Shakespeare in een mid dag- en avondvoorstelling. Tussen beide voorstellingen zal het publiek in de gelegen heid zijn een gemeenschappe lijke maaltijd te gebruiken in de schouwburghal. De bezoe kers kunnen een kaartje ko pen dat recht geeft op bijwo ning van de twee voorstellin- i gen en op deelneming aan de i maaltijd. De bedoeling is het eetexperiment te herhalen in de schouwbiirg van onder meer Tilburg, Apeldoorn en Eindhoven. k (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). tische toestand teweeg brengen. Tal rijke gegadigden - o.w. veel ooster buren - konden slechts vernemen dat de verhuurders voor die maand vol zit'ten. In de vaderlandse indus triesteden wordt dan ook naarstig gezocht naar vakantie-uitwisselings mogelijkheden naar juni of augus tus. Intussen gaat dit jaar een toe stand ontstaan, die in volgende ja ren voorkomen zal moeten worden. De investeringen die - met name - de campinghouders zich elk jaar ge troosten, zijn gebaseerd op een lan ger topseizoen dan de vijf weken van eind juni tot begin augustus. Met het mooie weer intussen verschenen ook alweer de eerste toerbussen in de Westhoek. Enkele stonden gepar keerd te Westenschouwen. De inzit tenden genoten van de omgeving. Executies in Kanton HONGKONG, 30-3. In de Zuid- Chlnese stad Kanton zijn de laatste tijd tenminste 900 personen door vuurpelotons terechtgesteld,, zo heeft een reiziger uit die stad meegedeeld volgens het pro-nationalistische Chi nese blad „Sing Tao Jih Pao". De reiziger zei dat' er een beweging aan de gang schijnt te zijn om de politie ke oppositie te onderdrukken „zoals in 1960", en dat in de stad geruchten de ronde doen dat meer executies zullen volgen. Onder de terechtge- stelden zouden rode gardisten, on schuldige mensen en anti-commu nistische elementen zijn geweest. Straatgevechten in Tokio c TOKIO, 30-3. Rond 2.000 linkse studenten van de organisatie „Zen- gakuren" in het centrum van Tokio hebben een bloedig gevecht geleverd met de Japanse politie. De studen ten deden een aanvail op het Ameri kaanse legerhospitaal waarin bin nenkort gewonden uit Vietnam ver zorgd zullen worden. Een groepje van 50 studenten slaagde er in de terreinen rond het ziekenhuis bin nen te dringen, waar zij echter door de politie werden gearresteerd. In totaal zijn 169 studenten aangehou den. Ruim 100 politiemannen, stu denten en toeschouwers liepen ver wondingen op. HOEKEN EN BROCHURES I.aiulbouwcijfe rs 1968 Dezer dagen is de nieuwe uitgave van „Landbouwcijfers" verschenen. Deze publikatie, die door het Land- bouw-Economiseh Instituut, met me dewerking van het C.B.S. en enkele andere instellingen, werd samenge steld. bevat ca. 250 tabellen betref fende de ontwikkeling van de Ne derlandse landbouw in al zijn fa cetten. In afwijking van hetgeen tot nu toe gebruikelijk was, zijn in „Land bouwcijfers" thans geen détailgege vens van de Nederlandse tuinbouw meer opgenomen; deze zullen in een afzonderlijke publikatie - „Tuin- bouweijïers" - binnenkort worden gepubliceerd. Een verbetering t.o.v. voorgaande uitgaven is, dat thans de tabellen naar economisch gezichtspunt zijn gerangschikt in 11 hoofdstukken, waardoor - evenals door het opne men van een trefwoordenregister - de toegankelijkheid van „Landbouw cijfers" is vergemakkelijkt. ROTTERDAM. 30-3. In verband met de veroordeling van de zes be manningsleden van het Nederlandse motorschip „Eos"; heeft de Federatie van werknemersorganisaties in de zeevaart zich telegrafisch gewend tot de Nederlandse ambassade met het verzoek maatregelen te bevor deren die tot verzachting van de strafmaatregelen kunnen leiden. Een dergelijk verzoek heeft de Federatie ook gericht lot de Panhelenic Fede ration of Seemen te Piraeus, de Griekse zeeliedenorganisatie die is aangesloten bij de International Transport workersFederation UTRECHT, 30-3, De voorzitter van de Algemene Agrarische Be drijf sbon'd, de heer Sake van der Ploeg, heeft op de voorjaarsverga dering van de vakgroep zuivelbe- werkers van zijn bond in Utrecht de vandaag (maandag) ingaande prijs verhoging van roomboter scherp veroordeeld. Hij vindt die prijsver hoging niet nodig. De in Brussel vastgestelde bedragen die kunnen worden besteed om de boterover- schotten te ruimen, kunnen naar zijn mening beter worden gebruikt om het binnenlandse verbruik te sti muleren. 'De heer van der Ploeg acht een prijsverlaging van een kwartje koelhuisboter mogelijk, als de ex portsubsidie. Jaarvergadering C.P.B. Schouwen-Duiveland Leden-mannequins hielden een geslaagde show ZIERIKZEE, 28-3. In het Nejl. Hervormd verenigingsgebouw orga niseerde de Chr. Plattelandsvrou- wenbend een bijeenkomst, die werd verzergd door het modehuis „Het do mein voor de vrouw". De heer en mevrouw Smallegange vertelden en toonden een en ander op het gebied van de nieuwste lingerie en foun dation. De show werd gebracht door een aantal dames-leden, die als manne quins optraden. Geshowd werden nachtkleding, peignoirs en founda tions in verschillende maten. Duide lijk bleek dat niet alleen goede en mooie bovenkleding belangrijk is of voldoende, maar eveneens lingerie. Bij een met passende foundation goed gecorrigeerd figuur, voelt de vrouw zich behaaglijk. De heer Smallegange vertelde een en ander over de verwerkte stoffen en een en ander over de prijzen. Ook on derjurken en „ponnen" passeerden de revue. Het echtpaar Smallegange had tevens voor een originele verlo ting gezorgd, waarin enkele dame9 ^-zakdoeken en waardebonnen won- HAAMSTEDE. 29-3. Vrijdag avond omstreeks half zes loeide op nieuw de brandsirene. Het bleek dat ditmaal dc brand woedde cp de ter reinen (polderland) van de heer R. C. W. de Haan aan de Torenweg te Haamstede. De eigenaar was bezig om zijn grond waar nog all wat dood onkruid op lag af te steken doch het vuur is hem hierbij uit de hand gelopen, waardoor het oversloeg naar opslag terreinen van de fa. A. Galijamse uit Haamstede. Op dit terrein stond een houten loods en hier en daar lag wat hout opgestapeld, hetgeen gevaar liep door de vlammen te worden vernietigd. De brandweer was snel ter plaatse en -kon de vlammenzee snel bedwingen. Overleg over de ambtenarensalarissen DEN HAAG, 30-3. De centrale commissie voor georganiseerd over leg in amtenarenzaken is op het de partement van binnenlandse zaken bijeengekomen. Overlegd wordt over een voorstel tot het leggen van een vloer in de vakantie-uitkering voor ambtenaren en over het verlenen van een twee de trendvoorschot. Onder leiding van staatssecretaris mr. C. van Veen hopen de regerings delegatie en de personeelsdelegatie. die wordt gevormd door tien verte genwoordigers vna vijf ambtenaren- organisaties tot overeenstemming te komen. De staatssecretaris wil de zes procent-regeling voor de vakantie toeslag aanvullen met een minimum, die voor dit jaar op f 540 wordt ge steld en het volgend jaar verhoogd wordt tot f 600. UTRECHT. 30-3. De prijs van con sumptiemelk zal binnenkort worden verhoogd, zo hebben de heren S. van der Ploeg en J. Koster, voorzitter respektievelijk sekretaris van de Al gemene Nederlandse Agrarische Bedrijfsbond. aangekondigd in de voorjaarsvergadering van de vak groep zuivelbewerkers van deze bond in Utrecht. De prijsverhoging is noodzakelijk in verband met het wegvallen van de laatste steuncmaatregelen en de hogere verwerkingskosten. Het laatste argument wees de heer Koster van de hand, omdat er nog geen nieuwe C.A.O. voor de zuivel industrie is en dus ook geen sprake is van hogere verwerkingskosten. De heer Koster, die mededeelde dat over de verhoging van de consump- tiemelkprijzen woensdag in het Pro- duktschap voor Zuivel is gesproken, kondigde aan, dat zijn bond niet be reid is aan de prijsverhoging mede te werken als geen overeenstem ming is bereikt over de nieuwe C.A.O. De commentator van de. Israëli sche radio heeft zondag gezegd, dat de Verenigde Staten sterke druk uit oefenen cp de delegaties van Israël en Jordanië bjj de V.N. om akkoord te gaan met de aanwezigheid van waarnemers van de V.N. aan de be standslijn. DEN HAAG, 30-3. De Engelse zan ger Cliff Richard komt zaterdag 27 april naar ons land. Onder auspici ën van de interkerkelijke jeugdbe weging Youth for Christ zal hij sa men met de Engelse zanggroep The Settlers optreden in de Haagse Hout- rusthallen. De baten van dit optre den zijn geheel bestemd voor het project Rennies Mill in Hongkong. Zowel Cliff Richard als The Settlers werken zonder honorarium hieraan mee. Oorlogsnabes taanden naar Nederland Dank zij de opbrengst van de in november gehouden „Klaprooscol lecte" kan het Nederlands Oorlogs graven Comité ook in 1968 weer gro te groepen nabestaanden van in de jaren 1940-1945 in ons land gesneu velde en begraven geallieerde mili tairen, uitnodigen een bezoek aan Nederland te brengen en de graven van hun familieleden te bezoeken. De eerste groep van 80 personen komt van 3 tot 7 mei; deze komen uit Engeland. Ook van 28 juni tot 2 juli en van 9 tot 13 augustus komen er groepen nabestaanden van 80 per sonen uit Engeland. Van 27 mei tot 4 juni maken 130 tot 150 nabestaanden uit de Verenig de Staten een pelgrimage naar de oorlogsgraven in ons land en van 14 tot 20 juli komen er 40 uit Polen. De laatste grote nabestaandengroep komt uit Canada; deze telt 150 per sonen en zal van 9 tot 17 september in ons land zijn. GIETHOORN. 30-3. In noordwest Overijssel is door nog onbekende oorzaak vlak bij het waterdorp Ka- lenberg 40 ha. rietland afgebrand, dat eigendom was van Staatsbosbe heer en een particulier. Er gingen 5000 bossen riet verloren. De bewo ners van Kallenberg hebben er met vereende krachten voor gewaakt dal de brand over zou slaan op het dorp. Vrijdagmiddag achter Scheerwolde is 40 ha. rietland afgebrand. Men w.as daar bezig met het verbranden van afval, wat uit de handi liep. Het land ds eigendom van een ontgin ningsmaatschappij nen. De mannequins ontvingen een bloemetje, evenals mevr. Smallegan ge, die een bijzonder woord van dank kreeg voor haar vele werk „achter de schermen". Ook de heer Smalle gange kreeg een presentje. In de dank werd ook betrokken mevr. Van der Velde-de Kok, die fraaie bloemen en dito bloemstukjes had meege bracht. Geëindigd werd met een danklied. Huishoudelijke agenda Tevoren was de huishoudelijke vergadering gehouden op deze jaar vergadering. De presidente, mevr. S. P. Op 't Hof-de Rijke toonde zich zeer content over de grote belang stelling. In een korte meditatie her innerde zij aan het ernstig ongeluk, dat één der leden het leven kostte. Gewezen werd op de broosheid van het leven en de noodzaak werd on derstreept bereid te zijn om voor God te verschijnen. Verwelkomd werden een drietal dames uit Zuid-Beveland en enkele dames van' de C.B.T.B. Het jaarlijks reisje zal op 23 april worden gehou den naar de Huishoudbeurs te Am sterdam en het nieuwe Schiphol. In de vakature mevr. Van Dijke-Hoek, die zich niet meer herkiesbaar stel de, werd voorzien door verkiezing van mevr. K. Dalebout-Boot te Noordgouwe. De aftredende ontving hartelijke dankwoorden van de pre sidente. Zij kreeg een bloemstukje aangeboden. De secretaresse bracht het jaar- verslag uit en de penningmieesteres- se het financieel verslag. De C.P.B. telt 113 leden. Op deze avond kon den tien nieuwe leden worden inge schreven. Er is in kas een batig sal do van f 200,. BRUINISSE, 30-3. Het feit dat in de afgelopen winter een aantal bi- sam- of muskesvatten op het eiland Tholen werd gevangen deed het be stuur van het waterschap Schouwen besluiten, om in Tholen poolshoogte te gaan nemen en zich op de hoogte te stellen van de gedragingen van deze dieren. De heren J. Kwaak, gezworene, L. G. Pikkaart, technische hoofdambte naar en de kantoniniers L. de Jonge, Bruinisse en C. Kwaak, Oosterland bezochten in februari Tholen en maakten studie van de bisamratten en hun holen en gedragingen in de waterleidingen. Dit bleek geen over bodige excursie te zijn geweest want dinsdag 26 maart ontdekte kanton- nier De Jonge uit Bruinisse in de z.g. Kraag, de boezem bij de voor malige suatiesluis sporen en gangen die de aanwezigheid van muskus- of bisamratten deden vermoeden. Vrijdag 29 maart werd een aantal klemmen geplaatst en reeds zater- Zuid-Afrika Iaat geen gevangenen vrij KAAPSTAD, 1-4. „De veroordeel de terroristen kunnen, in 'het belang van 'de inwoners van Zuidwest-Afri ka, niet in vrijheid worden gesteld". Dit verklaarde de minister van bui tenlandse zaken van Zuid-Afrika, Muller, in een brief, die in het af gelopen weekeinde aan V.N.-secre- taris-generaal Thant is overhandigd. Zuid-Arika reageerde hiermee op een resolutie van de veiligheids raad van 14 maart waarin de invrij heidstelling van veroordeelde Zuid west-Afrikaanse nationalisten werd geëist. dagmorgen had men succes. In een klem werd in de waterloop eert groot mannetjesexemplaar gevangen. Dit dier werd zaterdagmorgen aan de dijkgraaf de heer A. M. Geluk ge toond. Deze gaf de vangers een com pliment voor hun attentheid, om di rect in te grijpen, toen men de mus kusrat op het eiland vermoedde. Men moet wel aannemen dat hier sprake is van overzwemming van het Mastgat of het Keeten. PRIJSVERLAGING STOOKOLIE DEN HAAG. 30-3. Wegens recen te marktontwikkelingen en wijziging in de extra aanvoerkosten van ruw»» aardolie is dooi* de aardolieindustrie en de handel in aardolieproducten in overleg met het ministerie van economische 2aken besloten de prij zen van zware stookoliën met ingang van maandag 1 april *1968 mei f 2,50 per 1.000 liter kg. te verlagen. Deze prijsverlaging betekent dat de nieu we stookolieprijzen ten hoogste f l per 1.000 liter/kg. hoger mogen zijn dan die welke golden onmiddellijk voor het ontstaan van de midden oosten crisis, met dien verstande dat de prijsstijging welke op 1 juli 1967 plaatsvond als gevolg van de ver hoging van de omzetbelastingtarie ven, variërend van f 0,50 tot f 0.55 per 1.000 liter/kg., mede in aanmer king mag worden genomen. PvdA wil samenwerken met Radicalen, PSP en D'66 TERNEUZEN, 30-3. Drs. G. M. Nederhorst, lid van de Tweede Ka mer voor 9e P.v.cLA. heeft zich in Terneuzen op een politieke forum avond uitgesproken voor een samen werkingsverband tussen enerzijds de P.v.d.A. en anderzijds de Christen Radicalen, de P.S.P. en D '66. „Dc* P.v.d.A. is bereid tot een samenwer kingsverband", aldus de heer Neder- horst. Dit gesprek zou zijns inziens kunnen plaats hebben omdat er veel is dat deze groeperingen bindt. MIDDELBURG. 30-3. Van 6 tot 11 mei a.s. zal te Middelburg de Zeeuwse Jaarbeurs worden gehou den voor industrie, handel en con sumenten in Zeeland en West-Bra bant. Er worden op deze beurs on geveer 20.000 bezoekers verwacht. Deze jaarlijkse beurs is bedoeld als een provinciale handelscontactbeurs waar de fabrikant tegenover de de taillist staat. Er worden 80 stand houders op de beurs verwacht. Mo menteel zijn er 62 stands geboekt. Dikke Haagsche Courant DEN HAAG, 30-3. De Haagsche Courant van vrijdag weegt vier en een half ons en werd in sommige wijken van de stad in gedeelten be zorgd. Het dagblad is met 72 pagi na's de omvangrijkste krant die tot nog toe op oen gewone doordeweek se dag van de pers rolde. De 'Haagsche Courant is naar de oplage gerekend de zesde krant van ons land en het grootste geweste lijke dagblad. Van de 72 pagina's waren er 48 geheel met adverten ties gevuld. Van de overige 24 pa gina's waren er 6 waarop geen in gezonden mededelingen voorkwa men. Generaal Gowon, het hoofd van het militaire bewind in Nigerie, heeft zondagavond in een radio- en televisie-rede de 'overtuiging uitge sproken, dat met de laatste militaire successen van de Nigeriaanse troe pen „de ruggegraat van de Biafraan- se opstand" was gebroken. LAND- EN TUINBOUW Een geheel nieuwe ontwikkeling in de suikerbietenteelt, nl. de toe passing na opkomst van een on kruidbestrijdingsmiddel. Tot nu toe stonden alléén midde len voor toepassing vóór opkomst ter beschikking. Het nieuwe middel op basis van phenmedipham voor toepassing in suiker- en voederbie ten na opkomst van het gewas, is Betanal. Het middel werkt voornamelijk via het blad van de onkruiden. Het is dus noodzakelijk dat de onkrui den op het moment van spuiten zijn opgekomen. Het effect is afhankelijk van het weertype, na 4-8 dagen zichtbaar. Het middel ds bijzonder selectief ge bleken voor bieten, in belangrijk hogere doseringen dan de vereiste praktijkdosering treedt geen schade op. Hierdoor speelt het ontwikke lingsstadium van de bletenplant nauwelijks een rol bij het bepalen van het juiste tijdstip van spuiten. De selectiviteit is 'het grootst vanaf he moment dat de kiemlobben van de bieten geheel zijn gestrekt. Elke grondsoort Gezien de werkwijze van Betanal wordt het bestrijdingseffect niet be- invloed door hoge humus- of klei- gehalten van de grond, waardoor het middel op elke grondsoort kan. worden ingezet. Regen binnen 6 uur na de behan deling kan echter het effect beïn vloeden. Bij schrale weersomstan digheden bij voorkeur tegen de avond spuiten. Het juiste tijdstip van toepassing wordt voornamelijk bepaald door het ontwikkelingsstadium van de onkruiden. In het algemeen mogen de onkrui den niet meer dan 2 echte blaadjes hebben ontwikkeld. Wanneer veel kamille, kleefkruid, varkensgras en waterpeper voorkomen moet de be handeling in het kiemplantstadium van die onkruiden worden uitge voerd. Grassen en wortelonkruiden wor den niet of in onvoldoende mate be streden. Voor grassen moet de op lossing gezocht worden in een daar toe geëigend middel, vóór opkomst. Historisch opschrift ZIERIKZEE, 30-3. De aan het Franse blad „Echo de Marseille" verbonden journalist Emilie Zadani- que, heeft de gemeente Zierikzee bericht gestuurd van een hoogst merkwaardige vondst, die h\j deed in de Alpes Maritimes in een puinveld. De - inmiddels opgezonden en ont vangen - steen, heeft zonder enige twijfel oorspronkelijk ingemetseld gezeten, in de oostmuur van de Zuidhavenpoort. De steen bevat een tekst in dichtvorm, die de oorsprong van de steen meteen verklaart. Opvallend in dit verband is dat itijdens d'e restauratieperiode van dé poort, men onder in de oostmuur een kleine ruimte vond, die met kleine steentjes was opgevuld. Hoogstwaarschijnlijk heeft hierin oorspronkelijk „onze" steen gezeten, die thans dus - na vele eeuwen - weer te Zierikzee is teruggekeerd. Het opschrift luidt als volgt; Graef Willem leende mij recht en wal Tot drymoet ku>am de Vlaender hier (en ral, Tegen pylen, blidien en rammen De vest was stantvaste doer dapp're mannen. Geen pest, brant of oproer Verhiesch dat enig schip niet en voer Want handel in mee, coren, wijn en sout Brocht de stat rijekdom ende gout. Al d'yver, vlijt was voor 'l gewin En roem van Siercxzee, den graeflijckheit so goet van sin Dat de poorters niet en aen 't aerts ie seer hielen En weeren vuul begeert uit hunne sielen. Anno Domini MDLIX. Dum licet in rebus jucundis vive beaius. (Geniet van de voorspoed zolang ze U ivordt toegestaan). Op oude plaats Van gemeentezijde vernemen wij dat de steen mogelijkerwijs in de toekomst opnieuw in de muur van de Zuidhavenpoovt zal worden inge metseld. Voorlopig echter ds hij aan gebracht in de aankondigingsvitrine voor het stadhuis, ter bezichtiging. Nadien krijgt hij - in nadere af wachting - een plaatsje in het mu seum. Over de mogelijke manier waarop deze unieke steen in het zuiden van Frankrijk is terecht gekomen, kon den de stedelijke historici ons miel informeren. Het meest waarschijn lijk is dat de steen in de Vlaamse tijd is geroofd en op een of andere manier in zuidelijker regionen is te recht gekomen. Volgens do zondag bekend ge maakte resultaten van een openbare opiniepeiling in Frankrijk heeft de Ga uillis tische partij de afgelopen vijf maanden een zodanige winst geboekt bij de openbare mening, dat zij waarschijnlijk de verkiezingen zou winnen als deze nu gehouden zouden worden. (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 5