Showroom van natuursteen en kunstnijverheidsartikelen Waarschuwingsdienst oorlogsmisdadigers STREEKNIEUWS STREEKNIEUWS „Flitsen" uit het buitenland Raffinaderij in Amsterdam 584 ste STAATSLOTERIJ „Lou de palingboer" overleden ZIERIKZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 28 maart 1968 No. 19969 „Marmo", een nieuwe zaak (Foto: Zierikzeesche Nieuwsbode). ZIERIKZEE, 27-3. ..Marmo" is de naam van een nieuwe zaak in Zierikzee. Het is de showroom van natuursteen en kunstnijverheidsarti kelen van de firma F. van Dalen en Zoon, waarvoor de firma een voor malige slagerij in het pand Korte Sint Janstraat 15 heeft verbouwd. De steenhouwerij en natuursteen- handel zocht naar een mogelijkheid 2ijr> artikelen ook voor het publiek ten toon te stellen en bestemde daar voor genoemd pand. De zaak is dan ook in de eerste plaats een show room van. in eigen werkplaats ver vaardigde werkstukken. De vroegere slagerij werd uitgebroken, totdat een ruimte met een lengte van negen meter was verkregen. De verbouwing werd geheel naar eigen ontwerp en door de eigenaars zelf uitgevoerd. De wanden van de show- en winkel ruimte zijn uiteraard in verschillen de steen en marmersoorten gehou den, waarin dan weer enkele schoor steenmantels in diverse uitvoeringen zijn aangebracht. De vloer is van tarmo-tegels, een marmersoort in geel-beige kleur. Verder zijn- aan de wanden marmeren en hard-stenen platen aangebracht waarop de kunstnijverheidsartikelen staan op gesteld. Naast de sier- en gebruiks voorwerpen van hout, houtsnijwerk, aardewerk, smeedijzer en enkele souvenirtjes. blijven de artikelen uit natuursteen toch de hoofdzaak. Sa lontafels. bloembakken e.d. in vel schillende kleuren en uitvoeringen en kleinere siervoorwerpen van vaak een verrassende schoonheid. De nieuwe zaak, waarvan de voor gevel In zebrata is uitgevoerd, kan een aanwinst voor de Korte Si. Jan straat worden genoemd. Via hel Rode Kruis? WENEN, 27-3. Het Oostenrijkse Rode Kruis en zijn instellingen wor den misbruikt om voortvluchtige oorlogsmisdadigers te waarschuwen. Dit heeft, naar het Oostenrijkse; persbureau A.P.A. meldt, de leider van het Joodse documentatiecen trum in Wenen, ir. Simon Wiesenthal woensdag op een persconferentie in Joeri Gagarin omgekomen (eerste ruimtevaarder) MOSKOU, 28-3. De eerste Rus sische. ruimtevaarder, kolonel Joeri Gagarin, is woensdag bij een vlieg tuigongeluk om het leven gekomen, zo meldt de Russische radio. Gagarin maakte samen met kolo nel Wladimir Serjorgin een oefen- vlucht toen het vliegtuig neerstort te. Beiden kwamen om. Volgens Tass zullen beiden worden begraven op het Rode Plein, vlak bij de muur van het Kremlin. De 34-jarige Gagarin was „held van de Sowjet-Unie". Joeri Gagarin, werkte aanvanke lijk als arbeider op een gieterij. In 1857 haalde hij zijn vliegbrevet en nog in hetzelfde jaar werd hij mili tair piloot. In 1960 werd hij lid van de communistische partij en gekozen tot lid van de opperste Sowjet. In hetzelfde jaar begon zijn opleiding voor ruimtevluchten, en op 12 april 1961 maakte hij als eerste in de ge schiedenis een vlucht van één uur en 48 minuten in de Wo9tok I. ZIERIKZEE Vergadering korfbalvereniging All-Ready De korfbalvereniging All-Ready houdt op woensdag 3 april a.s. in de kantine van het sportpark „Bannink" te Zierikzee de voorjaarsvergadering Op de agenda staat o.a. de deelname aan de komende zomercompetitie van de Schouwen-Duivelandse Korf bal Bond. In principe wil de Zierik- zeese vereniging met twee senioren teams deelnemen. De mogelijkheid zal verder nog worden bezien of ook met een adspiranten twaalftal kan worden deelgenomen. Men kampt echter nog met een gebrek aan jon gens «in de leeftijd van 10 tot 13 (jaar. Verder zal de deelname aan het Swifttournoot te Middelburg worden besproken, terwijl er ook nog een mogelijkheid bestaat om ter gelegen heid van het jubileum van het Goe- se TOGO aan het TOGO-jubileum- tournooi deel te nemen. Tenslotte is de Oostenrijkse hoofdstad meege deeld. Wiesenthal zei dat hij dinsdag mi nister van justitie dr. Klecatsky een uitvoerig schrijven had overhandigd waarin hij de bewindsman op de ïrt Oostenrijk vastgestelde misstanden attent maakte. Nog de daarop vol gende nacht had hij de mededeling ontvangen dat de justitie al met de eerste stappen tegen verdachte per sonen was begonnen. van bestuurszijde het plan geopperd om te trachten de koninklijke goed keuring op de statuten te verkrijgen. BRUINISSE Inbouw motoren in schepen Bij de firma P. Maaskant en Zo nen te Bruinisse werd in het motor schip Veendam, schipper R. van Veen. een 275 p.k. ABC dieselmotor ingebouwd van het type MDXS 640 omw. min. met Reuritjes reductie keerkoppeling 2 op 1. De proefvaart had tot volle tevredenheid plaats. Verder kwam bij de firma Maas kant gereed, de vlet „Joko", van schipper van Leeuwen, tijdelijk ge domicilieerd te Zierikzee. In de vlet „Joko" werd een 165 p.k. DAF die selmotor gebouwd eveneens met keerkoppeling, kimkoeling enz. ZONNEMAIRE Jaarfeest G.J.V. „Een vaste burcht" De G.J.V. „Een vaste burcht" vierde het jaarfeest in het Ger. Ver enigingsgebouw. De voorzitter sprak een welkomstwoord, nadat gezongen was het bekende Lutherlied', waar aan de vereniging zijn naam ont leent. Enkele schetsjes werden op gevoerd, o.a.„Mies in de stoel", „De schoolopziener op bezoek" en „La ten we het mooi houden". In de pauze werd een verloting gehouden waarvoor aantrekkelijke prijzen be schikbaar waren. Aan het slot sprak ds. Jansma een dankwoord. De jeugd kreeg met deze uitvoering een volle zaal, hetgeen bijdroeg tot het wel slagen. Vermelden wij nog het „nummer" Moderne jeugdgroep, gevormd door Hans Pannekoek, Hans Jansma (zan ger), Kees van Felius, Piet Panne- koek (gitaristen). Een echte beat- groep, met als manager Kees v. d. Velde. De groep koos zich de veel zeggende naam: „Modder en Slik- spetters". Nu, de „spetters" vlogen er letterlijk en figuurlijk af, tot hi lariteit van de zaal. Aan het begin van het feest wa ren de huishoudelijke zaken afge daan. De secretaris de heer C. Gan- zeman las het jaarverslag. Het fi nancieel verslag werd gebracht door de penningmeesteresse mej. A. Da lebout. In memoriam W. G. Boot Op de begraafplaats te Haamstede vond de teraardebestelling plaats van het stoffelijk overschot van de heer W. G. Boot, die op 86-jarige leeftijd aldaar overleed. Met de heer Boot is een man heengegaan, die in een veelbewogen leven zich zeer heeft beijverd voor de gemeenschap en talrijke initiatieven heeft geno men. Hij was van talrijke verenigin gen en corporaties bestuurslid en werd gewaardeerd door zijn werk kracht, inzicht en scherpe kijk op de noodzakelijkheden, die in allerlei verbanden zich voordeden. Een com plete opsomming van al zijn funk- ties is vrijwel niet mogelijk. Het zijn er zeer vele geweest. Van 1913-1920 maakte hij deel uit als hoofdingeland van het toenma lige waterschap Sdhouwen en dien de dit instituut van 1920 tot 1945 als heemraad. Als mede-oprichter van de Boerenleenbank bekleedde hij het secretariaat van 1927 tot 1945. Verder maakte hij eenzelfde periode deel uit van het toestuur van de suikerfabriek „Puttershoek". In 1927 fungeerde hij enige tijd als waarnemend gemeente-secretaris. In 1928 volgde het belangrijke initia tief tot oprichting van de Ver. tot Bevordering van het lager tuin- bou wonder wijs. In 1932 volgde de opening van de tuinbouwschool. Van 1937-1945 was hij dijkgraaf van de calamiteuze polder Burgh en Wlest- land. In landbouwkringen en daar buiten was hij op organisatorisch terrein bijzonder actief, o.m. als op richter van de warmwater-vlasrote- rij en zijn betrokkenheid bij de brandschadeverzekering, de var kenshoudersvereniging, de kolen - bond e.d. Verder verschenen vele publikaties van zijn hand. Een donkere periode van deze rijkbegaafde en veelzijdige is ge weest 'de oorlogstijd, waarin hij zich - tot droefheid van velen - niet op stelde aan de juiste zijde. Ook in die tijd evenwel wist hij - zij het in een fout kader - vele goede dingen voor de burgerij tot stand te bren gen, hetgeen voortvloeide uit zijn duidelijk 'humanitaire inslag en zijn wil om te dienen. Het „menselijk element" heeft in goede en 'kwade dagen dit leven duidelijk gemar keerd, waarbij opvallend was zijn inspanning voor vele zaken, die ze ker niet direct synchroon liepen met zijn eigen belang, dat hij wist weg té cijferen op een wijze, die velen in zijn omgeving vaak heeft gefrap peerd. Na de oorlog wist de heer Boot zich duidelijk te rehabiliteren en begon deze rusteloze aan nieuwe taken. Zo was hij medewerker van het woordenboek van de Zeeuwse dialekten, bekleedde hij een be stuursfunctie in de harmonie „W-itte van Haemstede" en de ijsclub Burgh -Haamstede. Zijn dood betekent het verlies van een markante persoon lijkheid, die zijn krachtig stempel jaren lang op vele sectoren van het openbare leven heeft gedrukt. DUIVELAND Jeugd deed succesvol verkeersexamen DUIVELAND, 26-3. In deze ge meente werd op 12 maart jl. onder toezicht van de rijkspolitie, de schriftelijke verkeersproef afgeno men op de navolgende scholen: de christelijke school te Nieuwerkerk, de openbare lagere school te Nieu werkerk. do christelijke school te Oosterland, de openb. lagere school te Oosterland en de openbare lagere school te Sirjansland. Van deze scholen namen respec tievelijk deel: van de christelijke school te Nieuwerkerk, hoofd de heer Slingerland, 22 kandidaten, die all enslaagden en 12 met 0 fouten. Van de openbare lagere school te Nieuwerkerk, hoofd de heer Buijze, 24 kandidaten, die allen slaagden, waarvan 1 met 0 fouten. Van de christelijke school te Oosterland. hoofd de heer Cromwijk. 17 kandi daten, die allen slaagden en 9 met 0 fouten, van de openbare lagere school te Oosterland. hoofd de heer Bolkenbaas, 15 kandidaten die allen slaagden, waarvan 5 met 0 fouten. Van de openbare lagen? school te Sirjansland, hoofd de heer Heule, 9 kandidaten, die allen slaagden, en 2 met 0 fouten. Te zijner tijd zal deze verkeersproef worden gevolgd door het praktische gedeelte. OOSTERLAND Gevonden voorwerpen Bij de rayoncommandant der rijks politie te Oosterland zijn inlichtin gen te verkrijgen omtrent de navol gende gevonden voorwerpen: Een bruine jas met gebreide kraag; herenportemonnaie met drie sleu tels; rugzak met thermosfles en brood nieuwe stalen duimstok, rood ge kleurde jongensfiets. BRUINISSE Om de feestelijke rommelmarkt Het bestuur van de stichting voor de viering van het 500-jarig bestaan te Bruinisse nodigt de inwoners van Bruinisse uit, nu de schoonmaak in volle gang is, iets weg te zetten voor genoemd comité. Tot een van de evenementen zal ook het houden van een zg. rommelmarkt behoren. Jonge mensen zullen de deuren langs gaan, om wat voor de een geen waarde meer heeft, maar voor een ander via genoemde rommelmarkt misschien juist iets is. wat hij of zij al lang zocht, op te halen. SINT PHILIPSLAND Causerie voor C.P.B. over „Effatha" In „De Druiventros" hield de afde ling St. Philipsland-Anna Jacobapol- der van de C.P.B. de maandelijkse vergadering'. Op deze vergadering waren aanwezig de heren Blok en Roos, beiden onderwijzer aan het Christelijk Instituut voor dove kin deren „Effatha" te Voorburg. De heer Blok vertelde voor de pau ze over het werk dat op het Insti tuut verricht wordt, terwijl de heer Roos zo nu en dan een nadere toe lichting gaf. Het werk op „Effatha" is zeer moeilijk waarvoor van de onderwijzers veel geduld gevraagd wordt. Maar tevens is het ook een mooi en dankbaar werk als zij deze kinderen leren spelen met behulp van alle hun ten dienste staande middelen. De heer Blok „vertoonde nog verschillende dia's waarop te zien was hoe dit werk voor deze kin deren wordt gedaan. Door middel van een bandrecorder hoorden de aanwezigen hoe deze kinderen leren spreken. Zo werden de aanwezigen op indringende wijze nader met dit werk in kennis gebracht. Er moet dankbaarheid zijn dat het mogelijk is om deze gehandicapte 'kinderen tóch te leren spreken en hen zelfs een vak te leren. Zowel voor jon gens als voor meisjes zijn daarvoor op „Effatha" mogelijkheden. Tot slot werd nog medegedeeld dat de volgende vergadering op 4 april wordt gehouden, samen met de N.C. V.B. Scheepvaartberichten Atys, 27-3 te Mena Ai Ahmadi. Acmaea, 26-3, 12 m. W Mona Eil. naar Curagao. Abida, 26-3 Singapore naar Tokyo. Echo, 26-3 420 m. ZO Kp. Race naar Halifax. Ganymedes, 26-3 te Breinen naar Antwerpen. Gulf Swede, 27-3 76 m. Z Plymouth na'ar Dublin. Miississippilloyd, 27-3 Houston1 naar New Orleans. PARIJS. De Franse afgevaardigde heeft de benoeming van generaal Michel Fourquet tot chef generale staf van 'de strijdkrachten goedge keurd. Fourquet volgt generaal Ail- leret op, idie onlangs bij een vlieg tuigongeluk om het leven kwam. NEW ORLEANS. 'Het tijdschrift „Life" heeft er in toegestemd, dat de zogenaamde „Grand Jury" van New Orleans een kleurenfilm te zien krijgt van de moordaanslag op pre sident John F. Kennedy. BERLIJN. De studenten van de universiteit van de Oostduitse stad -Halle hebben er voor gepleit dat zij meer zeggenschap krijgen bij de re organisatie van het hoger onderwijs Ln oost-Duitslan'd. PORT LOUIS. Op het eiland Mau ritius hebben inheemse militairen met steun van Britse troepen woens dag 52 mensen aangehouden en ge weren, zelf gemaakte bommen en ander wapentuig in beslag genomen tijdens een zes uur durende razzia in de hoofdplaats Port Louis. WASHINGTON. In, een procla matie, waarin hij de op 19 mei be ginnende week uitroept tot „Wereld- handelsweek", heeft president John son bij het Amerikaanse bedrijfsle ven aangedrongen op vervaardiging van betere en goedkopere produkten en op vergroting van de verkopen naar het buitenland. BONN. De Westduitse regering heeft strengere maatregelen geno men om het rijden onder invloed te gen te gaan dat zoveel, dodelijke verkeerson geluk ken veroorzaakt. MADRID. De Spaanse politie is woensdag drie faculteitsgebouwen van de Madrileense universiteit bin nengedrongen en heeft daar aan plakbiljetten afgescheurd, waarop diverse eisen stonden, zoals het recht om vrije studentenverenigingen le vormen. Dc politieke commissie van het Indonesische parlement heeft woens dagmorgen unaniem besloten dat ge neraal Socharto, die momenteel waarnemend president Ls, tot 1973 tot president moet worden benoemd. AMSTERDAM, 26-3. Voor de Am sterdamse haven arriveerde vanuit de Perzische Golf de onder Franse vlag varende tankei „D' Artagnan" met 65.000 ton lichte ruwe olie, waar mee de nieuwe Mobil Oil raffinade rij Amsterdam, die in het westelijk havengebied van de hoofdstad is gebouwd met het, zoals het in de vaktaal heet, opstarten kan begin nen. Deze vakterm betekent dat men de gereedgekomen installaties lang zaam. fase voor fase. controleert en op gang brengt. In fiete is men hier eigenlijk in februari al mee begon nen en pas op 24 september zal de officiële opening van de raffinaderij geschieden, vermoedelijk door een lid van de koninklijke familie. In Heraklion, op Kreta, zijn ze ven bemanningsleden van het Ne derlandse vrachtschip Eos elk tot zeven maanden gevangenisstraf ver oordeeld wegens het vernielen van Griekse vlaggen. Zij waren dinsdag jl. gearresteerd. De zeelui zijn tegen het vonnis in beroep gegaan. MUIDEN, 28-3. Vanmorgen is op het gemeentehuis in Muiden uit Agi- mont (België) officieel bericht bin nengekomen, dat „Lou de paling- beer", bij de burgerlijke stand inge schreven als L. Voorthuizen, is over leden. Lou was enige maanden geleden in het geheim vertrokken naar België en sindsdien slaat het bekende witte huis nabij de Hakkelaarsbrug in Muiden te koop. Enkele volgelingen van Lou. die zich God noemde, be wonen dit huis nog, omdat men bang is, dat de straatjeugd het zou slopen. Aangezien Lou zijn vertrek nooit bij het bevolkingsregister van Muiden heeft gemeld, is hij Muidenaar ge bleven. Lou de palingboer werd op 19 fe bruari 1898 in Anna Paulowna gebo ren. Op 8 juni 1938 vestigde hij zich in Muiden als palingboer in de Ach- terkerkstraat. Enige jaren latei- stichtte hij een secte. Lou „de onsterfelijke god", zoals hij zelf zei. is voor het eerst in het nieuws gekomen toen hij verbood een dokter te laten komen bij het kind van een van zijn volgelingen, dat ernstig ziek was geworden. Het kind overleed en er kwam een rechtszaak van. Later kwam hij1 nog herhaaldelijk in het nieuws tot er plotseling ge ruchten de ronde deden dat Lou dood zou zijn, maar dat zijn dood zou wer den verzwegen „omdat hij als god niet dood kon gaan". Een onderzoek van de politie bracht aan het licht, dat hij enige maanden geleden met Venlo's bedrijf ontslaat 44 man VENLO, 28-3. Het expeditiebe- drijf Paul Will ems N.V. te Venlo heeft ibij het gewestelijk arbeidsbu reau te Venlo een ontslagaanvrage voor het 44 man tellende personeel ingediend. Deze ontslagaanvrage is volgens de directie een gevolg van de nieuwe wegvervoersovereenkomst met west-Duitsland, die op 1 april van kracht wordt en waardoor het aantal vergunningen voor het grens overschrijdend verkeer drastisch is beperkt. Botsing tussen een groot en klein vliegtuig ST. LOUIS (Missouri), 28-3. Boven het vliegveld van de Amerikaanse stad St. Louis zij-n woensdagavond een privé vliegtuigje en een DC-9 straalpassagiersvliegtuig met elkaar in botsing gekomen. Het tkleine toestel verongelukte en beide inzittenden kwamen om het leven, maar het passagiersvliegtuig slaagde erin veilig te landen. AGENDA Donderdag 28 maart Renesse Dorpshuis, 7.30 uur, alg. ledenverga dering Coüp. Raiffeisenbank „Schou wen". Kerkwerve Verenigingsgebouw, feestavond V.O. Oosterland Kerkgebouw Oud-Geref. Gemeente, 7.30 uur, tijdrede ds. J. P. Verkade. Vrijdag 29 maart Zierikzee Huis van Nassau, 7.30 uur, Vogel vreugd. Serooskerke Dorpshuis, 7.30 uur, ledenvergade ring Groene Kruis. Bruinisse Gemeentehuis, 11 uur, openbare aan besteding. Brouwershaven Café-Restaurant Jacob Cats, 8 uur, jaarvergadering Watersportvereni ging. een aantal volgelingen de wijk naar België had genomen. Toen dit verblijf in België bekend werd, zetten Lou's volgelingen dn Amsterdam een grote reclamecam pagne op touw, waarbij werd aange kondigd dat „god Lou" iira de hoofd stad spreekbeurten zou vervullen. Het was echter nimmer Lou die kwam maar een van zijn volgelin gen, „zijn zonen" zoals men zei. tot Lou plotseling weer opdook en een vrijwel mislukte bijeenkomst hield in gebouw „Frascati". Daarna kwam hij nog eenmaal op de televisie en daarop verdween hij zonder een spoor achter te laten. SPORTBERICHTEN SCHAKEN Zierikzee I-Axel I GVzS1/» Hieronder volgen de uitslagen van de gespeelde wedstrijd Zierikzee I- Axel I. J. J. v. d. Ende-H. Groenenboom dr. J. J. Westendorp Boerma- H. de Ridder 1-0; M. J. Enzlin-B. B. Kloosterman 1-0; C. J. M. Nolet-A. P. de Ruijter V2-V2; ds. J. H. Nawijn -J. Lensen %-%; J. M. Bevelander- M. Jansen 0-1; O. E. Vleeshouwer- M. Mattelé 1-0; A. J. Hendrikse-A. J. v. EsCh %-%; P. C. Tak-R. H. de Ridder %-%; A. de Spirt-F, de Regt 1-0. Totaaluitslag 6^-3^ voor Zie rikzee. Uitslagen Zierikzee II-Middelburg II N.o.g.-D. P. Cornelisse 0-1; J. Ver- kerk-T. Klaver 0-1; P. C. Tak-N. Mast 1-0; A. de Spirt-J. C. Visser 10; R. P. Hogerheijde-J. den Engels man; 1-0; W. C. Broer-F. Breel 0-1; H. Stam-H. Materna 0-1; n.o.g.-C. de Rijke 0-1. Totaaluitslag 3-5 voor Middelburg II. Nu de competitie afgelopen is, kan de balans opgemaakt worden. Zie rikzee I heeft 9 wedstrijden ge speeld, waarvan 6 gewonnen, 2 re mise en 1 verloren. Zierikzee be haalde 54 bordpunten. Deze punten werden al-s volgt gescoord: 1. C. J. M. Nolet 7 uit 9; 2. M. J. Enzlin 6Vi uit 8; 3/4. A. J. Hendrikse 5% uit 8; 3/4. dr. J. J. Westendorp Boerma 5V2 uit 8; 5. J. J. v. d. Ende 5V2 uit 9; 6. J. M. Bevelander 4V2 uit 7; 7. A. J. Scheele 3% uit 6; 8. O. E. Vleeshouwer 3% uit 7; 9/10. ds. J. H. Nawijn 2% uit 5; 9/10. M. C. Berman 2% uit 5; 11. A. de Spirt 2 uit 4; 12/13. J. Verkerk \Vz uit 3; 12/13. P. C. Tak lV> uit 3; 14. R. v. d. Veken 1 uit 1; 15. R. P. Hogerheij- de 1 uit 4; 16. J. C. Hollander Vz uit 1. M. J. Enzlin bleef als enige speler ongeslagen; een uitstekende presta tie! J. M. Bevelander had de pech zijn enige 0 op de laatste speeldag te incasseren. Eveneens 1 verlies- partij hadden: J. J. v. d. Ende, ds. J. H. Nawijn, C. J. M. Nolet, A. J. Hendrikse en M. C. Berman. De kunstenaar Roëll d' Hase vervaardigde een beeld van de Franse wijsgeer Diderot, die de eerste grote encyclopedie samenstelde. Het beeldje vo?jd vorig jaar een plaatsje op de Keukenhof. Duizenden mensen zagen het, maar ook een mezenpaar had er belangstelling voor, het gebruikte de mond van Diderot als... nestkastje. (Foto: Onze eigen tuin). Advertentie Donderdag 28 maart 1968 DERDE KLASSE Prijzen van: 15 zijn gevallen op nummers eindigende op: 7 50 zijn gevallen op nummers eindigende op: 564 100 zijn gevallen op nummers eindigende op: 391 200 zijn gevallen op nummers eindigende op: 582 400 zijn gevallen op nummers eindigende op: 940 1.000 zijn gevallen op nummers eindigende op: 9967') Een prijs van f 2.000 is gevallen op het nummer: 072616 Een prijs van 2.000 is gevallen op het nummer: 077287*) Een prijs van 1 2.000 is gevallen op het nummer: 025740 Een prijs van 2.000 is gevallen op het nummer: 084267') Een prijs van 2.000 is gevallen op het nummer: 040662 Een prijs van 5.000 is gevallen op het nummer: 081523 De prijs van 30.000 is gevallen op het nummer: 064053 Let wel: op dit nummer zijn twee prijzen gevallen.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 4