Paarden hielden de benen droog bij Straó Haamstede-Burgb v v v- St',iare,uliikt' e o- Paniek in Nairobi STREEKNIEUWS V.N.-secretaris acht bomstop eerste stap naar conferentie HET OOG VAN SIVA Koude en beeldbuis hielden veel mensen thuis vanaf Burgh nog twee echte zware loerisiïie Verliest en WUlt W3t 1)11 llltVOemig VUll I)eltH|)lilll Belgische werkpaarden zich bij de %J X HAAMSTEDE-BURGH, 24-2. On danks temperaturen die het vries punt benaderden kan de stra 1968 van Haamstede en Burgh geslaagd ge noemd worden. Het was bitter kuud en dat was aan de belangstelling goed te merken. Grootste concurrent van het feest waren de wereldkam pioenschappen schaatsen en overal verraadde een flitsende beeldbuis dat er meer animo was voor het schaatsenrijden dan voor de paar densport. Op het strand waren een veertig tal dapperen aanwezig om het been spoelen der paarden te aanschou wen, doch dit koude, waterige tafe reel werd hun niet gegund omdat 98 pet. der trouwe viervoeters hun be nen droog wensten te houden en het eenvoudig vertikte om te water te gaan, ondanks het vurig aandringen der ruiters en amazones. «Een enkel dier plonsde een schuimig spoor door het ijskoude water doch trok zich ijlings terug op het ook niet warme strand. Toch was de draven de paardenstoet, geformeerd door 29 dieren op het strand een imposant gezicht. Via het ruiterpad verdween paard voor paard de duinen in om zich snel naar hotel „Westenschou- wens Welvaren" te begeven waar een drankje er in ging als koek. Door de Burghse polder werd rich ting Westbout ingeslagen en van hieruit waren het slechts enige hon derden meters naar Burghsluis waar het „oude Sluusje" de paardendoor- tocht beleefde. Over de Meeldijk (het nieuwe Burgsluis bezit geen ca fé meer zoals vroeger, waar altijd een afstappertje naar een danrkje leidde( naar Burgh, waar inmiddels de kon. harmonie „Witte van Haem- stede'' mot drumband zich bij de kruising Meeldij k-Moerweg had op gesteld en de paarden met vrolijke marsmuziek vooraf ging om in het dorp tot de ontdekking te komen dat de belangstelling maar schamel was. Even werden de beide hotels bij toerbeurt bezocht en toen naar Haamstede waar wel iets meer pu bliek op de been was. Burgemeestertijke wensen Hier werd front gemaakt voor het gemeentehuis, vanwaar de bur gemeester van Westerschouwen de heer H. P. Everwijn de stoet toe sprak. Hij gaf uitinig aan zijn leed- De universiteiten in Egypte zijn maandag voor onbepaalde tijd geslo ten in verband met felle protesten van studenten tegen de huns inziens te milde vonnissen tegen een aantal militaire leiders, die verantwoorde lijk zijn gesteld voor de nederlaag in de juni-oorlog met Israël. NAIROBI, 24-2. De binnenkort in Engeland van kracht wordende im migratiebeperking heeft de tiendui zenden Aziaten in Kenia - voorna melijk afkomstig uit India en Pa kistan - in paniekstemming ge bracht. Zij willen nog naar Enge land voordat de deur dicht gaat. De luchtvaartmaatschappijen hebben extra vlieg buigen ingezet om hen zo veel mogelijk terwllle te zijn. Er zijn meer dan 100.000 Aziaten in Kenia die een Brits paspoort heb ben. Velen vrezen dat zij staatloos zullen worden als zij niet naar En geland kunnen, want Kenia zil hen graag kwijt. V.G.L.O.-leerlingeii kunnen méér UTRECHT, 24-2. Bij het voortge- zet gewoon lager onderwijs zijn veel leerlingen die achterblijven bij hun capaciteiten. Hun interesse is ge richt op het concrete doen en veel minder op het verbale onderwijs, hetgeen zich demonstreert door hun gebrekkige belangstelling voor le zen. Oorzaak van dit achterblijven van de vglo-leerling: door sociale en andere omstandigheden maakt hij geen optimaal gebruik van zijn ca paciteiten. Dit zei drs. V. J. Weiten van het Hoorland-instituut in Nijmegen op de jaarvergadering van de vglo-sec- tie van de Prot. Chr. Onderwijzers vereniging in Utrecht. DODELIJKE ONGELUKKEN DIDAM. In Didam is .de 19-jarige motorrijder B. J. J. Tervoort uit Di dam zwaar gewond, toen hij, bij het inhalen van een personenauto en een vrachtwagen, ten gevolge van het lirtksafslaan van de vrachtwa gen in de berm reed en over de kop sloeg. Enige uren na het ongeluk is hij in het R.K. ziekenhuis van Ze venaar overleden. APELDOORN. In de nacht van za terdag op zondag is de 25-jarige A. H. Nieuwland uit Brummen om het leven gekomen bij een auto-ongeluk dat plaats had op de Arnhemseweg tussen Apeldoorn en Beekbergen. Zijn auto kwam in botsing met een tegenligger. HOOGEZAND. Op de Kielsterach- terweg in Hoogezand is een perso nenauto aangetroffen die tegen een boom was gereden. De bestuurder van de auto, de 23-jarige G. Eising uit Musselkanaal, bleek bij de bot sing te zijn omgekomen. Een vriend van hem. die naast hem zat, werd enrstig gewond naar een ziekenhuis in Groningen vervoerd. AMSTERDAM. De 24-jarige na tuurkundig ingenieur R. A. van der Veen uit Den Haag is om het lerven gekomen toen hij op de Sloterweg in Amsterdam met zijn auto slipte en tegen een boom botste. Het slacht offer, dat op weg was naar zijn woonplaats, raakte bekneld en moest door de brandweer worden uitge zaagd. wezen over het feit dat vorige week bij het Strafeest in Renesse niemand van het gemeentebestuur aanwezig was om de ruiters toe te spreken en de beste wensen in ontvangst te ne men. Een samenloop van omstan digheden leidde tot dit verzuim. Spreker dankte verder de ruiters en de harmonie vqor hun bereidwillig heid om dit feest luister bij te zet ten. Kan nog vermeld worden dat stoet lichtere dieren hadden gevoegd Via een rit door Haamstede naar het ruisthuis ..Duinoord" betraden de paarden de oprijlaan van het Slot Haamstede om daar nog eens lekker uit te draven. En na dit dartel gedoe trok iedereen, mens en dier op huis aan. In de avonduren was een ge kostumeerd bal een trekpleister voor de jongelui waarop feestneuzen be keken en bezongen werden. In de domeinen (Foto: Ziërikzeesche Nieuwsbode). ZIERIKZEE De heer A. M. Geluk niet herkiesbaar als Kringvoorzitter Z.L.M. In de vrijdagavond in de Graan- beurs van het Huis van Nasöau ge houden algemene vergadering van de Kring Schouwen-Buiveland van de Z.L.M. heeft de Kringvoorzitter, de heer A. M. Geluk, officieel medede ling gedaan van zyn voornemen om zich niet als zodanig herkiesbaar te stellen. In april a.s. zal een nieuwe algemene vergadering worden ge houden waarin uit een voordracht van drie kandidaten een nieuwe Kringvoorzitter zal worden benoemd. Bij de aanvang van de vergadering sprak de heer Geluk een openingsre de uit (zie elders in dit nummer) en richtte hij een speciaal woord van welkom tot de erevoorzitter van de Kring, de heer H. C. v. d. Zande, wethouder Bij de Vaate van Zierik- zee, Z.L.M.-voorzitter ir. Prins, al gemeen secretaris mr. Wage, Rijks- landbouwconsulent ir. Van Beekom en de assistenten van de R.L.V.D. Voor een verslag van de inleiding gehouden door de heer B. Heringa, adj. dir. gen. van de landbouw bij de E.E.G.. die sprak over het onderwerp „De Landbouw in West-Europa", verwijzen we naar de krant van morgen. De Kringcontributie werd voor 1968 opnieuw vastgesteld op f 0,30 per ha. Mr. Gast te Brouwershaven adviseerde namens de financiële commissie tot goedkeuring van de rekening. Over 1967 kon melding worden gemaakt van een batig saldo van ruim f 700,-, zodat het vermo gen van de Kring thans is toegeno men tot ongeveer f 16.000.-. In de plaats van de aftredende heer Gast werd de heer J. Deïst uit Zonnemai- re benoemd tot lid van de financiële commissie. Vissersvereniging „Helpt Elkander" In het verslag van de recentelijk gehouden vergadering van de Vis sersvereniging „Helpt Elkander" stond abusievelijk vermeld dat een brief inzake het wormen spitten op banken, werd ontvangen van de voorzitter van de Visserij op de Zeeuwse Stromen. Dit was echter een brief van de directeur van de Visserijen van het ministerie van landbouw en visserij. Hoogste punt nieuwe school Dinsdagmiddag a.s. wordt het hoogste punt bereikt van de nieuw te bouwen zesklassige Chr. Nat. School aan de Raamstraat. Voor die gele genheid gaat - als gebruikelijk - de vlag' in top. BURGH Verkoop huls niet gegund Het woonhuis Burghseweg 37 te Haamstede, vrijdagmiddag in open bare verkoop gebracht, in hotel Het wapen van Bprgh, door notaris P. Heering voor de heer H. Sutterland, is bij een eindbod van f 47.500 niet gegund. ZONNEMAIRE Bejaardenwoningen gegund Het ziet er nu naar uit dat de bouw van de zes bejaardenwondngen te Zonnemaire binnenkort op gang zal komen. Namens de Stichting Woningen en Woongebouwen voor Bejaarden te Zierükzee werd de bouw te Zonnemaire van zes van dit type woningen gegund aan Aanne mingsbedrijf fa. F. den Hartog te 's-Gravendeel voor de som van f 111.450. BRUINISSE De Wereldvrouwengebedsdag Vrijdag 1 maart wordt ook te Bruinisse een samenkomst georga niseerd in verband met de Wereld vrouwengebedsdag. Plaats van sa menkomst is de Gereformeerde kerk (Noorddijk). Welkom zijn vrouwen van alle gezindten. Visklaar schip verlaat reparatiehaven De Noordzeekotter SL. 12 (Stel lendam 12, van schipper H. Brink- mna), het tweede schip in de serie van vier, die door de firma P Maas- want en Zonen geheel visklaar ge maakt werd, is uit de reparatieha ven vertrokken en heeft ligplaats ge kozen in dé vissershaven. In de SL. 12 (casco gebouwd in Groningen) is door de firma Maaskant een 600 p.k. Badouin. dieselmotor geplaatst. De eigen motor van de SL. 12, geassis teerd door de Bru 4 van M. Ver spoor Cz., en de Bru 26 van J. de Ronde en Zoon, zorgden er voor, dat de SL. 12 'betrekkelijk vlot de over stap van de ene haven naar de an dere kon maken. Bij de proefvaart komen wij nog nader op de inrich ting van dit schip (zusterschip van de G.O. 7) terug. Centraal antennesysteem Het maken van c.q. het aansluiten aan het centraal antennesysteem van de 14 nieuwe woningen aan de Accacialaan en de Weststraat te Bruinisse is door de Chr. Woning bouwvereniging „Schouwen-Duive- SCHARENDIJKE. 23-2. Voor de jaarvergadering van de V.V.V. voor Scharendüke en omstreken, welke vrijdagavond j.l. werd gehouden in café Sportief te Scharendüke bestond een goede belangstelling. De voorzit ter, de heer L. F. van Wijck, heette in het büzonder welkom de vertegen woordigers van de V.V.V.-Renesse en die van de V.V.V. Burgh-Haam- stede. Spreker maakte gewag van een goede samenwerking tussen de verenigingen. Reeds verschillende malen zün gecombineerde bestuurs vergaderingen gehouden, welke re sultaten hebben afgeworpen. Zo kon al een gezamenlijke wervingsfolder verschünen. Ook wordt gezamenlijk een actie ondernomen tot verlenging van het seizoen. De voorzitter wees er op. dat op verschillende terreinen gedacht wordt aan schaalvergroting. Dit stre ven naar belangenbehartiging in groter verband laat ook het V.V.V.- wezen niet onberoerd. Zo zal binnen korte tijd de stichtingsakte worden gepasseerd van de Stichting Streek- V.V.V.-Schouwen-Duiveland. De plaatselijke V.V.V.'s zullen ech ter blijven bestaan. Ook bij de sa menwerking van de V.V.V.'s in de Westhoek wordt niet gestreefd naar fusie. De voorzitter is er van overtuigd, dat één V.V.V. voor het gehele ei land niet te realiseren zal zijn; het lijkt hem ook niet verstandig hier naar te streven wegens de grote ver scheidenheid van belangen. Gunstig 1967 Het jaar 1967 was een gunstig jaar. vooral ook vanwege de mooie zo mer. Het aantal overnachtingen be droeg 50.000. Ondanks dit gunsti ge beeld zijn er ook dreigingen, wel ke de recreatiemogelijkheden rond Scharendijke de eerste jaren moge lijk zullen verstoren, n.l. de uitvoe ring van de Deltawerken. Hierdoor zal mogelijk een grote aartslag wor den gepleegd op de weinige kam peerterreinen. Het weinige duin en bos zal waarschijnlijk verdwijnen. Na de voltooiing van de Deltadam en verlaging van het waterpeil, zal een modderig strand overbleven tus sen Oost- en West Repard, wanneer het strand niet opgespoten wordt met zand. De verlegging van de Rampweg dreigt de route naar de duinovergang van Ellemeet vanuit Scharendijke te belemmeren. Nieuwe mogelijkheden Na de voltooiing van de Deltadam zullen echter ook weer nieuwe recre atiemogelijkheden ontstaan. In de toekomst zal meer aandacht moeten worden geschonken aan een facet land;' opgedragen aan de firma Schipper Nieuwe Tonge. Mosselkotter zat hoog en droog De mosselkotter Bru 24, van de firma Hoogerheide-Elenbaas te Brui nisse voer donderdag op de Paar- denplaat in het Brouwershavense Gat. Dit is op zichzelf natuurlijk geen nieuws, maair het schip bleef niet alleen donderdag, maar ook vrijdag en zaterdag zitten, omdat de oostenwind en dood tij een ideale combinatie is voor lage waterstan den. Daarom hebben zaterdag de Bru 20 van g-abr. Muller, de Bru 25 van de heer Joh. de Waal-Otte, de Bru 49 van gebr. Bout, het m.s. Grevelingen van de heer S. Beek man en het m.s. Arend van de Iheer Ph. Steketee gezamenlijk hun vrienden en collega's de helpende hand geboden. De Bru 49 manipu leerde met een groot anker, de ge zamenlijke motoren werden volle kracht gezet en dit was voldoende om de Bru 24 vlot te trekken, zodat de bemanning althans het weekend en de zondag niet aan boord be hoefde te blijven. van de recreatie, dat tot dusver niet de nodige aandacht heeft gehad. n.l. de recreatie op het water. Plannen voor een jachthaven te Scharendijke zijn aanwezig, doch in verband met de grote investering, welke hiervoor nodig is. is realisatie nog lang niet zeker. Het is de taak van de V.V.V. in dit opzicht stuwend te werken. Óndanks ongemakken, welke dus zullen ontstaan, kan de toekomst met optimisme worden tegemoetgezien door de nieuwe recreatiemogelijkhe den welke voor Scharendijke en om geving zullen ontstaan door de uit voering van het Deltaplan. Uit het jaarverslag van de secre taris, de heer A. Roose, bleek, dat de V.V.V. in 1967 weer velschillende evenementen heeft verzorgd, n.l. strandfeest, strandspelen. hengel- wedstrijd, muziekuitvoeringen met lampionoptocht enz. De jaarrekening De penningmeester, de heer A. Or- née. gaf hierna een toelichting op de jaarrekening over 1967. Deze sloot met een batig saldo van f 296,97 (een voor dit jaar geraamde post voor aanschaffing van folders werd ver schoven naar 1968). De heer A. Padmos rapporteerde namens de kascommissie, dat de fi nanciële administratie in orde be vonden was. waarna de rekening zonder hoofdelijke stemming werd vastgesteld. De begroting voor 1968 vertoont in ontvang en uitgaaf een bedrag van f 1306,-. Als nieuw lid vande kascommissie wordt aangewezen de heer M. van Oeveren, wegens periodieke aftre ding van de Jieer C. I. van Nieuwen- huize. Na de pauze werd de heer L. F. van Wijck met vrijwel algemene stemmen weer tot voorzitter geko zen. Ook het aftredende bestuurslid mevr. W. S. Flohil-de Jong werd herkozen. Met betrekking tot de Streek-V.V.V. deed de voorzitter nog enkele mededelingen aan de hand van de op 22 februari j.l. gehouden vergadering van de Contactcommis sie van V.V.V.'s op Schouwen-Duive- land. De formatie van de Streek- V.V.V. zal nu op korte termijn plaats vinden. Door alle gemeenten op Schouwen-Duiveland is deelneming in de Streek-V.V.V. toegezegd. De contributieregeling Bij hét punt .bespreking van het seizoen 1968" en tijdens de rond vraag werd door de leden van de kascommissie een contributierege ling met strakkere maatstaven be pleit. De voorzitter zegde toe, dat het bestuur zich hiermee spoedig zal bezighouden. Wat betreft de toeris tische bewegwijzering deelde de voorzitter naar aanleiding van een vraag uit de vergadering mee, dat het bestuur niet zo gelukkig is met het eerder geopperde plan om naar ieder bedrijf, ook binnen de bebouw de kom een verwijzing te plaatsen. De noodzaak is hiervoor niet aanwe zig i.v.m. de korte afstanden. De ver gadering ging akkoord met het voor stel alleen enkele verwijzing van al gemeen belang te plaatsen, zoals b.v. naar de haven, het postkantoor en het V.V.V.-kantoor. Door de vertegenwoordigers van de camping „Duin en Strand" werd een bushalte bij de camping bepleit. Een verzoek hiertoe zal aan de R.T. M. worden gedaan. Verder werd door deze vertegenwoordigers een pleidooi gevoerd voor uitbreiding van de be bouwing op de camping en het ves tigen van een volledig horecabedrijf in de kantine. Door de voorzitter werd medegedeeld, dat deze aange legenheden in eerste instantie tot de competentie van het gemeentebe stuur behoren. Daar door de gasten uit Scharendijke en omgeving veel gebruik wordt gemaakt van het El- lemeetse strand, zal aan het Water schap „Schouwen-Duiveland" wor den verzocht bij de duinovergang een beperkt gebied vrij te geven als schuilgelegenheid tegen de eventuele kille zeewind. Door de heer Bakker en de heer Frummel, namens resp. de V.V.V.'s Burgh-Haamstede en Renesse wer den woorden van dank gebracht voor de uitnodiging tot bijwoning van de jaarvergadering. Gehoopt werd, dat in de toekomst een goede samenwer king tussen de verschillende V.V.V.'s mag bestaan. De heer Bakker, direc teur van de V.V.V. Burgh-Haamste de gaf desgevraagd ook inlichtingen over enkele praktische punten van samenwerking. In zijn slotwoord wenste de voor zitter alle aanwezigen een goed sei zoen in 1968 toe. AGENDA Maandag 26 februari Zierikzce Huis van Nassau, 7.30 uui\ land- bouwver. V.Z.O.S. Zonnemaire Café De Volharding, 7.30 uur, land- bouwsociëteit Ceres. Kerkwerve Openb. lagere school, ouderavond. Dinsdag 27 februari Brouwershaven Verenigingsgebouw, 8 uur, viering derde lustrum Plattel, vr. Bond Brouwershaven. Haamstede Hotel Bom, vergadering Proeftuin vereniging. Oosterland Herv. Ver.-gebouw, 7.30 uur, Chr. Kleuterschoolvereniging. MARKTBERICHTEN Veemarkt Rotterdam ROTTERDAM, 26-2. Totaal aan gevoerd 1512 stuks vee, t.w. 1084 runderen en 428 varkens. Prijzen per kg: slachtrunderen, prima f 4,65-5,00, le f 4,15-4,55, 2e 3,80-4,00, 3e f 3,55-3,70; stieren f 4,20- 4,70; worstkoeien f 3,30-3,55; slacht- varkens le f 2,20-2,23, 2e f 2,14-2,18, 3e f 2,10-2,14; slachtzeugen f 1,60- 1,70; zware varkens f 1,85-1,95. Runderen: aanvoer korter; handel vlot; prijzen even hoger. Varkens: aanvoer groter; handel redelijk, af loop traag; prijzen iets lager. Bclangrükc uitbreiding Nieuwe verkoopruimte te Kerkwerve in gebruik KERKWERVE, 24-2. Door de fir ma van den Hoek en Hart te Kerk werve werd naast de bestaande werkplaa'bs aan de Kerkweg een verkoopruimte gebouwd, welke za terdag jl. dn gebruik werd genomen. Tevens is van deze gelegenheid gebruik gemaakt, om naast het be staande assortiment van bromfiet sen en fietsen met de daarbij beho rende artikelen, de verkoop- van kleine huishoudelijke artikelen ter hand te nemen. Door het grote raamoppervlak van deze winkel is een zeer goed zicht bare opstelling van artikelen moge lijk geworden. Deze uitbreiding van ongeveer 60 m-., waarvan de heer Demsom het metselwerk verzorgde en de heer J. van Maanen te Noord- gouwe het timmerwerk, de heer S. van den Houten het schilderwerk en de heer Verhulst de elektriciteit, beide laatsten te Zonnemaire, is een zeer mooie aanwinst voor deze firma. Rapport Oe Tliant NEW YORK, 24-2. Oe Thant, de secretaris-generaal van de V.N., heeft rapport uitgebracht over zijn besprekingen in vüf hoofdsteden met het doel tot vrede in Vietnam te ko- Hij zegt dat de regering van Noord-Vietnam hem heeft meege deeld, dat zij bereid is tot vredson- derhandelingen zodra Amerika alle oorlogshandelingen tegen Noord- Vietnam staakt. Over vermindering van de gevechtsactiviteit en het bij eenroepen van de Geneefse confe rentie kan tijdens die onderhande- 11. En hebt ge hen kunnen afslaan?" in formeert Aram gespannen, als kapitein Sylvester een ogenblik zwijgt. „Ja", antwoordt deze toonloos, „wij heb ben ze teruggedreven in hun eigen schuit. Maar ze vochten, zoals alleen fanatieke oosterlingen dat kunnen, als duivels. Toen de strijd begon had ik twintig manschap pen aan boord en, toen zij eindigde had ik cr nog negen, waarvan twee zwanrgo won nenEn één gevangene". „Een gevangene?" valt Aram hem in dc rede, „dan heeft die u zeker wel verteld waarom men u had aangevallen". „Inderdaad. Ik heb de kerel dagenlang ondervaagd. Hij sprak een vreemde taal, maar door middel van gebaren heeft hij duidelijk gemaakt hoe de zaak in elkaar zat. Ver ten oosten van het rijk der Os manen woont een machtig volk,.de Khmers. In Angkor, de hoofdstad van hun rijk, staat een grote tempel, gewijd aan Siva, één hunner goden. Een dief heeft één der ogen van het godenbeeld gestolen en trachtte er mee naar het westen tc vluchten. De Khmers achtervolgden de dief, maar het was tenslotte de uitputting die hem neer velde, daar, aan de kust van Turkije, waar mijn mannen hem vonden. En de smaragd, die uit zijn dode hand rolde, en die nu hier op tafel ligt, dat is het oog uit het goden beeld. het oog van Siva, waarnaar de Khmers nog steeds op zoek zijn. lingen worden gesproken. Oe Thant doet opnieuw een be roep op Amerika de „onontbeerlijke eerste stap" van stopzetting van de bombardementen te doen. Amerika loopt daarmee volgens Oe Thant geen groot militair risico en hij is er meer dan ooit van overtuigd dat het dan tot een gesprek zal komen. Mis schien zelfs na enkele dagen al. „Formule van San Antonio" Over de besprekingen die hij met Johnson en Rusk heeft gehad, zegt Oe Thant. dat de Amerikaanse pre sident blijft bij de „formule van San Antonio", die inhoudt dat Hanoi geen militair voordeel mag trekken uit het staken van de bombardemen ten Volgens diplomatieke kringen in New York is het duidelijk, dat de toelichting die Oe Tliant van Noord- Vietnam heeft gekregen. Johnson en Rusk niet heeft overtuigd Oe Thant zegt in zijn rapport, dat de wereld walgt van de oorlog in Vietnam, die even wreed als zinloos is Er kan geen overwinning en geen nederlaag zijn, alleen maar dood en verwoesting Amerika en de Sowjcl- Unie zullen niet toestaan, dat dc door hen gesteunde partij moet ca pituleren De strijd kan alleen maar in omvang toenemen, met niet te voorziene gevolgen. Anderzijds, aldus Oc Thant, heb ben mijn besprekingen mijn mening bevestigd, dat er een rechtvaardige oplossing van het probleem kan wor-den gevonden nis or maar oarst enkele essentiële stappen worden ge daan. i

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 2