Héél gewóón, mevrouw: boter z5 echte boter Beter met Boter Niet goedkoop, maar dat proef je dan ook duidelijk. h het niet jammer om voor een paar cent per boterham, of een kluitje van een dubbeltje verschil, uw dagelijkse maaltijd tot een sleur te maken Wees zuinig, maar bezuinig nooit op eerlijk eetplezier? Weekend-Voordeel @|®i© M. van Dijke WJ Zelfbediening VERSEPUT boodschap- tassen favoriet in de g| kleine klasse 4975,- Garage Let op onze reclame PIET SAMAN STREEKNIEUWS V.V* (u! ......N Gewoon een boterham, gewoon met echte boter: niet te verbeteren in het beroemdste restaurant. :"V! Alleen botercake is cake en cake wordt alleen botercake met echte boter. Grootmoeder wist het en een kind weet het: de enige beste bruine saus is saus waar echte boter aan te pas komt. 9 grote sinaasappelen nu 0,99 2 kg Jonathansnu 0,89 10 mandarijntjes nu 0,98 1 kg witlofnu 1,18 1 grote bloemkool nu 1,25 Bij elke diepvries-kip (A-kwaliteit) van 900 gram: 1 literblik appelmoes voor 0,37 1 literfles chocoladedrank nu 0,69 1 bus witte peper nu 0,69 1 grote pol Hero boerenkool nu 0,69 1 literblik sperciebonennu 0,69 Alléén zaterdag: 4 bauketbroodjes nu 0,89 6 krentebollennu 0,89 1 grote appelreep nu 1,10 Renesse i Grote keus in in mooie en sterke kwaliteit skai bij Geheel compleet Vraagt vrijblijvend GRATIS proefrit en folders NIEUWERKERK Telefoon (01114)364 én onze prijzen én kwaliteit Vanaf heden: 1 kilo mooi blank witlof 1,— 1 0,55 1 kilo extra mooie bananen 0,75 15 prima Spaanse mandarijnen 1,25 20 prima Spaanse sinaasappelen 1,50 Mooie blanke bloemkool - per stuk 1 0,85 3 kg mooie Golden Delicious 0,95 10 1,40 8 0,95 V2 kilo gekookte bieten (met gratis uien) voor 0,25 5 1,— Walnoten - per Vz kilo 1 3 kilo mooie goudreinetten 0,95 0,55 Natuurlijk weer bij groenten- en fruithandel Visstraat - Zierikzee - Telefoon 3261 KORTE BERICHTEN UIT HET BINNENLAND DELFT. De politie in Delft heeft een 21-jarige los werkman uit die plaats op 'heterdaad betrapt bij het plegen van een inbraak in een ga ragebedrijf aan de Paulus Buys- straat. UBBERGEN. In de gemeente Ub- bergen is de 24-jarige A. N, Geer- lings uit Arnhem om het leven ge komen toen hij met zijn auto uit de bocht vloog en vervolgens tegen een boom botste. Twee andere inzitten den eveneens uit Arnhem afkomstig werden ernstig gewond overge bracht naar het S. Radboudzieken- huis te Nijmegen. HEESCH. De 76-jarige heer J. Markes uit Heesch die zeer ernstig gewond werd toen hij bij het over steken van de rijksweg no. 55 werd aangereden door een bestelauto, is aan de bekomen verwondingen overleden. GRAMSBERGEN. De 70-jarige mevr. G. C. Ekkelenkamp-Jurriens uit Slagharen (gem. Gramsbergen) is dodelijk gewond, toen de door haar man bestuurde auto op de rijksweg in Framsbergen door een andere personenauto, die geen voor rang had, in de flank werd aange reden. Zij overleed dinsdagavond in een ziekenhuis in Hardenberg. DEN HAAG. De Haagse politie heeft in de Van Merlenstraat de 23- jarige B. L. B. gearresteerd. Van de vier gevangenen die enkele weken geleden uit 'het huis van bewaring aan de Casuariestraat ontsnapten, was alleen B. nog niet gepakt. UTRECHT. De 16e internationale levensmiddelenbeurs Roka '68, die van 1 tot en met 5 april in Utrecht wordt gehouden, zal een groot inter nationaal aanbod te zien geven ENSCHEDE. Twee rechercheurs van 'de recherche van Enschedé heb ben in Gelsenkirchen (W. Did.) on geveer de helft van de in Enschedé bij de juwelier Koelink gestolen ju welen teruggevonden. Het gevonden 'deel omvat echter slechts een derde van de op 45.000 gulden geschatte buit. RHEDEN. Op rijksweg 48, nabij het dorp Rheden, is de 34-jarige vrachtautochauffeur M. Schelfhorst uit Almelo bij een aanrijding om het leven gekomen. De bestuurder van deze met kratten bier geladen vrachtwagen, reed met volle snel heid op een voor hem afremmende truck met oplegger. De chauffeur raakte tussen de brokstukken van zijn wagen bekneld en was op slag dood. DEN HAAG. Aan. de landbouw tentoonstelling te Parijs, het Con cours General Agricole, die van 2- 10 maart aanstaande wordt gehou den, zal het Nederlandse agrarische bedrijfsleven wederom deelnemen in een collectieve inzending, die on der coördinatie van het ministerie van landbouw en visserij tot'stand komt. DEN HAAG. De 47-jarige Hage naar W. V., bedrijfsleider van een Schevenings hotel, heeft drie maan den door Nederland gezworven met een door hem verduisterd bedrag van zesduizend gulden. De man was sinds november spoorloos. In Ber gen op Zoom is hij nu aangehouden. Van de zes mille restte nog 25 gul den. DEN HAAG. De 93-jarige Hage naar M .E. is in het ziekenhuis over leden aan de gevolgen van een aan rijding op 6 februari. De man werd die dag op de Valkenboslaan als voetganger aangereden door een auto, tijdens het oversteken. Hij liep daarbij hoofdletsel en een gebroken been op. ROTTERDAM. Bij een ongeluk op een terrein aan cïe Rijnhaven in Rotterdam is de 57-jarige havenar beider C. J. van de Vaart uit de Maasstad om het leven gekomen. De man werd 'getroffen door een brood je tin van 20 kilo, dat uit een hijs viel. Een 54-jarige collega werd ook geraakt door een brok tin, maar hij werd licht 'gewond. VUGHT. Op1 de Bostelseweg te Vught ter hoogte van het psychi atrische ziekenhuis „Voorburg'' is een ongeluk gebeurd, dat aan de 18- jariige bromfietser J. van Haaren uit Liempde het leven heeft gekost. Hij wilde de rijksweg oversteken toen hij door een uit 'de richting Boxtel komende personenauto werd gegre pen. UTRECHT. De 7Q-jarige H. v. d. Pol uit Ermelo is op een niet-bevei ligde overweg tussen Putten en Er melo om het teven gekomen, toen hij onder de trein Amersfoort-Zwolle kwam. De onmiddellijke omgeving van de Noordvietnamese hoofdstad is woensdag voor het eerst sedert enke le weken weer door de Amerikaan se luchtmacht gebombardeerd. Dit meldt de correspondent van het Franse persbureau AFP in Hanoi. n De bijeenkomst van de Veilig heidsraad over de kwestie-zuidwest - Afrika, die voor woensdagmiddag' was belegd, is voor onbepaalde tijd uitgesteld om de afgevaardigden meer gelegenheid te geven voor over leg over de in te dienen voorstellen. Engelancfö minister van defensie Denis Healey, heeft woensdag in het Lagerhuis hel verzoek verworpen om de vluchten boven Gjrool-Urit- tannië te verbieden van Amerikaan se bommenwerpers mot kernwapens aan boord. SPORTBERICHTEN SCHAKEN Schaakvereniging „Zierikzee" ZIERIKZEE, 13-2. Hieronder vol gen de uitslagen van de wintercom petitie van de Schaakvereniging Zierikzee. Groep I: dr. J. J. Westendorp Boerma-J. J. v. 'd'. En de V2 - VzP. C. Tak-A. J. Scheele 0-1; J. M. Beve lander-J. Verkerk 1-0; C. J. M. No- let-'ds. J. H. Nawijn 0-1. Groep II: W. C. Broer-H. Stam 1-0 Zierikzee-Cadzand SVz-lVi. In de Zeeuwse competitie behaal de Zierikzee I een ruime overwin ning op Cadzand I, nl. 8V2-IV2. De gedetailleerde uitslagen luiden: F. de Putter-J. J. v. d. Ende Vz-Vz', dr. E. J. v. d. Waay-dr. Westendorp Boerma 0-1; ir. Luteijn-C. J. M. No- let 0-1; E. Salomé-J. M. Bevelander 0-1; L. de Vlieger-O. E. Vleeshouwer 0-1; A. 'de Die-A. J. Hendrikse 0-1; E. Veendijk-P. C. Tak Vz-lk\ J. de Vos-R. P. Hogerheijde 0-1; A. de Nijs-A. de Spirt 0-1. Maandag a.s. speelt Zierikzee I een thuiswedstrijd tegen Vlissdngen r. De stand Ln de eerste klas van do Middelburg II Bruinisse I Zierikzee II Goes III Middelburg III 6 3 0 3 7 3 0 4 5 113 6 0 15 6 0 0 6 Z.S.B. is als volgt: Vlissingen A 7 7 0 0 14 Zierikzee I 6 b 1 u 11 Tern cu zen I 7 5 0 2 10 Goes I 6 4 1 1 9 Vlissingen I 6 3 1 2 7 Sluiskil I 7 2 0 5 4 Axel I 5 1 1 3 3 Middelburg I 5 0 I 4 1 Cadzand I 5 0 1 4 1 V'kssingen II 6 0 0 6 0 Do stand in dc tweede klasse luidt: Kruiningen I 7 7 0 0 14 Kamperland I 7 6 0 1 12 Koudekerks 1 7 4 0 3 8 Goes II G 3 0 3 6 ZIERIKZEE Fok- en Controlevereniging „Schouwen-Duiveland" De Fok- en Controlevereniging „Schouwen-Duiveland'' houdt de jaarvergadering op vrijdag 16 fe bruari in het Huis van Nassau. Op deze vergadering worden het loon van de monsternemers en het con- trolegeld per monster vastgesteld. Verder worden mededelingen ge daan inzake 'de werkzaamheden van de Fokvereniging door de heer H. A. v. d. Werf te Oosterland. Nieuw „Welpenhor' padvinders Vrijdag 16 februari a.s. wordt voor de padvinders in Zierikzee een grote dag. want 's middags tegen 5 uur zullen zij hun nieuwe Wclpenhol in gebruik nemen. Dit is gevestigd in de voormalige centrale werkplaats aan de Wevershoek, De opening zal worden verricht door de nieuwe akela van de 'groep, mejuffrouw M. Dekker uit Zierikzee. Afd. Schouwen Ned. Pfattefandsvrouwenbond Op dinsdag 20 februari vergadert de afdeling Schouwen van de Ned. Plattelandsvrouwenbond in „Mon- dragori'. De heer J. M. L. Tromp, bedrijfsleider van do fa. Jac. Mourer zal op deze vergadering spreken over het onderwerp „Zilver". Buurtvereniging „Dc Hoofdpoort" Dc buurtvereniging „De Hoofd poort" viert op vrijdag 16 februari a.s. in hét Huis van Nassau de jaar lijkse feestavond. Vrouwenbond P.v.d.A. Op maandag 19 februari houdt de afdeling Zierikzee van de Vrouwen bond van de P.v.d.A. de maande lijkse bijeenkomst in, de Graanbeurs van het Huis vaai Nassau. Als spreekster treedt op mevr. Smit- Goemans te Vught over het onder werp: „Kleur en fleur dn uw wo ning". De vergadering is voor ieder toegankelijk. NIEUWERKERK Bestratingswerk gegund Door dé Dienst van Gemeentewer ken Duiveiand werd namens het ge meentebestuur het uitvoeren van grondwerken, riolerings- en bestra- tingswerken nabij de Deltastraat te Nieu werker k gegund (onderhands) aan Fa. A. W. Wandel te Nieuwer- kerk voor de somma van f 44.500. Zendingsavond Vrijdag 16 februari a.s. zal in het kerkgebouw van de Ger. Gemeente aan de Sint Joostdijk een zendings avond worden gehouden, waarop ds. Vergunst, pred. der Ger. Gemeente te Rotterdam, een zendingsrede zal uitspreken. Op Sicili ëis woensdag een alge mene staking van twee uur gehou den om het veruangen te onderstre pen naar dringende regeringshulp voor het in grote armoede verke rende eiland, dat bovendien vorige maand door een zware aardbeving is geteisterd. DEN HAAG. Premier P. J. S. dc Jong heeft in de Eerste Kamer toege zegd, dat het systeem van decoraties in klassen, gebaseerd op het verschil in maatschappelijke positie, zal wor den afgeschaft. 1

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1968 | | pagina 15