As Wat geschiedt na teloor gaan percelen in de Grevelingen? STREEKNIEUWS AGENDA SAWEMA n.v. %/WHlS^ België wenst meer aardgas „De Zoom" n.v. Problemen in de mosselwereld? BRUINISSE, 18-12. Op de jongste vergadering van de mosselkwekers- vereniging „Algemeen Vissers belang" is er spijt over uitgesproken, dat Ze- vibel nog niets heeft gedaan voor de mosselkwekers, die na de sluiting van het Brcuwershavense Gat in moeilijkheden komen. Van de 240.000 tonnen mosselen, die op de Greve lingen worden gekweekt, zijn er 220.000 van kwekers uit Bruinisse. Dit zal tot gevolg hebben dat be drijven onrendabel worden, want mosselbedrijven zijn nu eenmaal zo gegroeid, dat naast de mosselen uit de Waddenzee, de mosselen van de Zeeuwse percelen nodig zijn om een gunstige bedrijfsuitkomst te verkrij gen. Er is een rapport van het E.T.I. te verwachten, waarin deze materie na der wordt uitgewerkt, in de maak, een en ander samen te stelen uit door de gemeente Bruinisse te ver strekken gegevens. Reeds in 1968 zal men de schade door de afsluiting gaan bemerken. Er zal dan niet meer of zeer weinig uitgezaaid worden. Over de toekenning van de scha deloosstelling zal door de Commissie ex art. 8 moeten worden beslist. Men kent drie soorten schadevergoeding aldus de voorzitter, een en ander analoog aan de voorlopige uitkering die aan de oester kwekers is betaald. a. Zaakschade (Inkomstenderving) (Bedrijfsschade). b. Vermogensschade (schade waarin mee speelt het waardeloos worden van onroerende goederen (sche pen pakhuizen). c. Belastingschade. Hoe kan men nu worden schade loos gesteld, voor schade die men in zijn bedrijf heeft. Allereerst natuur lijk in geld. Maar ook door meerdere percelen te krijgen, dus voor ieder verloren perceel een ander perceel. Er zullen mensen zijn op gevor derde leeftijd, die hun bedrijf zullen willen opgeven, ails ze een redelijke schadevergoeding krijgen. De percelen van degene die er mee ophoudt kunen ten goede komen aan anderen, die hun bedrijf willen voortzetten. Er zullen ook firma's zijn die worden samengevoegd, om schaalvergroting c.q. een goedkope re exploitatie te verkrijgen. Maar wat weet men eigenlijk van alle ko mende regelingen? Wat is een ren dabel bedrijf? (antwoord van het ETI: een bedrijf met een stee. van 8 a 9000 tonnen per jaar). Dat.in de Deltacommissie van het Visserijschap als vertegenwoordiger van ZEVIBEL iemand uit de garna- lensector is benoemd (vacature bur gemeester Hack Arnemuiden) werd afgekeurd en de vergadering ver leende mandaat aan het dagelijks bestuur om al datgene te onderne men, wat nodig was, om zo spoedig mogelijk nadere inlichtingen te krij gen over de Deltawet betreffende schadevergoeding ex art. 8. Praten over schadevergoeding Over de mogelijkheden van scha devergoeding werd uitvoerig gedis cussieerd. De heer Joh. de Koning (Bru 45) meende dat de nadelige ge volgen van de afsluiting van de afsluiting van de Grevelingen al en kele jaren merkbaar zijn. De heer Joh. Jumelet (Bru 42) pleitte voor herverkaveling van de percelen op de Oosterschelde en van de Yerseke iBank. De geschiedenis met de verpach ting van de Yerseke Bank wordt dan nog eens nagegaan. Er is door Brui nisse geïnformeerd naar de moge lijkheid van mosselteelt op de Yer seke Bank op die percelen, die niet meer voor oesterteelt in gebruik zijn. De pacht loopt in 1969 af, over schakeling van de Grevelingen naar de Yerseke Bank zou dus prachtig uitkomen, wat de tijd betreft. Mossel teelt op de Yersekse Bank werd echter niet toegestaan vanwege de slibvorming, die de mosselteelt mee brengt, maar midden in de correspondentie over een en ander met verschillende ministeries kwam 't Advertentie HOOFDPIJN poeders KIESPIJN poeders ^£9 HOEST poeders werken GRIEP poeders verrassend bericht, dat een achttal oesterkwe kers in Yerseke verenigd in de Vere niging Verwoex, optierechten op de percelen had gekregen, waarvoor een bedrag van f 100.000,- zou zijn neergeteld, aldus werd uit de ver gadering gesuggereerd. De heex- W. van den Berg meende dat het binnen enkele jaren wel zal worden toegestaan, waarvan dan de pachters (Vervoex) zouden profite ren. De heer H. Otte vroeg zich af of men niet direct Rechtskundige Bijstand zou moeten inschakelen als men wat begon. Ook hier had ZEVIBEL moeten optreden, maar men heeft het niet gedaan, zo werd geconcludeerd. De heren C. H. van de Linde en A. L. van Kooten werden met bijna algemene stemmen benoemd tot ver tegenwoordigers van de vereniging in het bestuur van de Stichting Al gemeen Mosselbelang. Onderzocht zal worden óf mosse len ingevoerd uit Denemarken of Duitsland wel mogen worden ge zaaid op de Grevelingen, wanneer zij wegens niet beantwoorden aan de kwaliteitseisen zijn afgekeurd. Een vraag van de heer M. Ver spoor over de toewijzing van nieu we mosselpercelen op de Waddenzee werd uitvoerig door de secretaris, de heer H. Schot beantwoord. Hierna sluiting. Kersttentoonstelling Zeeuwse beeldende kunstenaars te Middelburg De jaarlijkse kerstexpositie van de Stichting Zeeuwse Beeldende Kun stenaars zal gehouden worden in de vleeshal van het stadhuis te Middel burg. De opening vindt plaats op vrijdagmiddag a.s., om vijf uur. De tentoonstelling zal geopend zijn tot 11 januari. ZIERIKZEE Laagste inschrijvingen aanbestedingen Prov. Waterstaat Namens de Provinciale Waterstaat Zeeland te Middelburg werd aanbe steed het aanbrengen van zandop- hopingen enz. voor grondbelasting t.b.v. viaducten in de Zuid Sloeweg nr. 17 bis B van het provinciale we genplan, gedeelte west Kraaijertse- weg nr. 14. Laagste inschrijver was de firma T. K. de Jonge te Zierikzee, voor de som van f 427.000. SEROOSKERKE Kerstfeestviering Dinsdagmiddag vierden de bejaar- densociëteit en de hervormde vrou wenvereniging „Debora" van Se- rooskerke, gezamenlijk Kerstfeest in de stemmig versierde zaal van het Dorpshuis. Voor deze kerstfeestvie ring werd gebruik gemaakt van een wijdingsdienst, samengesteld voor de Hervormde Vrouwengroep. Deze dienst stond onder leiding van ds. G. E. Huizing te Haamstede, terwijl de in deze dienst voorkomende ge dichten werden voorgedragen door de verschillende bestuursleden van beide groepen. Mevr. W. Linders- Tangeman las een boeiend kerstver haal voor, getiteld „Babysit op Kerstavond" door H. J. Waalwijk. Met medewerking van de heren J. de Meij en J. Hanse bracht de Herv. Vrouwengroep nog enige liederen ten gehore. Met dankgebed en het zingen van het „Ere zij God" door alle aanwezigen werd deze middag besloten. HAAMSTEDE Openbare verkoping woonhuis Noordstraat 25 Woensdagmiddag vond in hotel Bom, door notaris D. v. d. Hoeven uit Renesse, voor de gemeente Wes- erschouwen, de openbare verkoping plaats van het woonhuis Noord straat 25. De belangstelling was groot. De verkoping duurde een uur en een kwartier en in die tijd wer den niet minder dan ongeveer 700 biedingen vedaan. De heer G. L. Beuzenberg was met f 17.000 pro visioneel de hoogste bieder bij de eer ste veiling. Dit -bod werd vanaf f 10.000 met f 100 tegelijk bereikt. In de tweede veiling ging het bod naar boven met f 25 per keer. Uit eindelijk werd de heer D. Groene- wege te Haamstede voor f 31.000 de nieuwe eigenaar van deze (bouwval lige) woning, behoudens de goedkeu ring door gemeenteraad en Ged. Sta ten van Zeeland. De verdwenen slagersknecht Een verminkte tip en het verras singselement hebben ons parten ge speeld bij de opmaak van het be richt over de verdwenen slagersjon gen op zaterdag j.'l. Wanneer de sla- Een witte kerst zit er bijna niet meer in, al zijn de grilligheden en mogelijkheden van ons klimaat vele. Blijft het sneeuwvrij, dan hier als kleine compensatie - een fijngevoe lige plaat van een besneeuwd win terlandschap. Men lette op de ver rukkelijke knotwilgen, helaas ver dwenen op Schouwen-Duiveland. ger even gevraagd was over de juis te gang van zaken dan had een waar- heidgetrouwe weergave in de krant verschenen en had de B.B. evenmin in de pen behoeven te klimmen. Ter rechtzetting nog even het verhaal in het kort. Bij slager C. J. Simmers werkt des zaterdags de heer R. de Kam die de klanten de pakjes vlees bezorgt. Al enige weken terug had hij gezegd dat er op een of andere zaterdag een oe fening van de Nationale Reserve zou zijn en dat hij daar heen moest. Nu zaterdag verscheen hij in uniform in de winkel doch het was erg druk, zo dat niemand zijn militair costuum opmerkte. Hij liep door naar achter om de heer Simmers te waarschuwen doch deze deed na een vroege mor gen vol pakjes klaar maken een dut je. De heer d. K. liet hem slapen, stalde zijn brommer en verdween in een legerauto die hem naar Bergen cp Zoom bracht. Om 10 uur werd er door de aanwezigheid van de brom mer en de afwezigheid van de knecht alarm gemaakt, overal gezocht en een invaller opgezocht die het vlees rondbracht. Om 12.00 uur werd de politie in de arm genomen waarop deze omstreeks 13.30 uur de duinen afzocht zonder resultaat. In de late middag verscheen opnieuw de leger auto en daar sprong fief en monter de verdwenen heer d. K. uit. Geen B.B. dus en iedereen had zijn of haar vlees op tijd. BURGH Geslaagde Kerstmaaltijd-bijeenkomst Ned. Ver. van Huivrouwen De Ned. Ver. van Huisvrouwen, afd. Westerschouwen hield dinsdag middag in het vakantieoord „De Koebel" een zeer druk bezochte kerst-koffiemaaltijd. De presidente, mevr. J. de Vlieger-Pino opende met een toepasselijke Kersttoespraak deze bijeenkomst, waarbij zij hoopte dat iedereen de Kerstsfeer op zich zou laten inwerken. De aanvang was op 17.00 uur gesteld, gezien dit tijd stip een experiment. Daar de op komst veel groter was dan dat het bestuur verwacht had, is een derge lijke maaltijd voor herhaling vatbaar Met eigen krachten werden maal tijd, voordrachten en zang verzorgd. Mevrv Lysen-Beerens las het Zuid- afrikaanse gedicht „Maria" van Eli sabeth Eybers en het Kerstverhaal „De drie bomen" van Gertie Even huis voor. De dames Dekker-Roelse, Blom-Meerman, Duson-Tuinman, De Haas-Verton, Hack-Sloover en Ly- senBeerens brachten „Kerstnacht in gedicht en lied" naar voren. Hierna bracht de presidente alle medewerksters en leveranciers die voor het slagen van de maaltijd ge zorgd hadden, haar welgemeende dank over. BROUWERSHAVEN Einde van drukke bietencampagne Gedurende dertien weken heeft de smalstad gedaverd van de bieten wagens, maar vorige week, om pre cies te zijn 14 december, kon de transportondernemer de heer J. de Vlieger met een voldaan gevoel de laatste wagen, welke rechtstreeks naar de fabriek in Steenbergen ging, omdat er geen scheepsruim-te meer was, nawuiven. Op een voortreffelijke manier heeft het uitgebreide wagenpark met drie mobiele kranen van de heer de Vlieger in een wel zeer vlot tempo de bieten afgevoerd. Stagnaties op de haven zijn niet opgetreden en dat er met man en macht werd geladen en gereden bleek wel op één topdag, toen 1350 ton bieten werden aange voerd. In totaal zijn in de haven van Brouwershaven 139 schepen geladen, welke een recordaantal van ruim 73 miljoen kg. suikerbieten betekende. Toen in Brouw de campagne ten einde was is het bedrijf met twee kranen en acht vrachtwagens bij gesprongen te Bruinisse van 11 de cember tot en met 14 december om ook daar de campagne te helpen beëindigen. Daar ook hier geen scheepsruimte meer was op de laat ste dag, zijn nog een 27 wagens rechtstreeks naar de fabriek ver voerd. Nu de bieten zijn vertrokken is er weer rust op de haven. Voor de schooljeugd is hiermede ook weer een einde gekomen aan het rapen van de bieten, welke van de wagens vallen. De meesten weten met deze „sport" nog een aardig centje in de wacht te slepen. DREISCHOR Thalia geeft jaarlijkse uitvoering De Toneelvereniging „Thalia" te Dreisehor zal op donderdag 28 de cember aanstaande in hotel „De Drie Schapen" haar jaarlijkse uitvoering geven. Opgevoerd wordt: „Gom Al- bert op huwelijksreis". De generale repetitie vindt op woensdag 27 de cember plaats. DUIVELAND Vergadering gemeenteraad Heden (donderdag) 21 december houdt de gemeenteraad van Duive- land een vergadei*ing in het gemeen te huis te Nieuwerkerk. De agenda telt een 31-tal punten. Op deze ver gadering komen de onderwijsver- goedingen aan de orde, evenals de aanstelling van een derde leerkracht aan de o.l.-school te Oosterland. Een voorstel is geagendeerd niet deel te nemen aan het kerk van de commissie Streek-instructiebad. De vaststelling vindt plaats van de ver ordening Winkelsluitingswet 1951. Een lid van het College van Bijstand moet worden benoemd. Een viertal grondzaken komt ter tafel, alsmede enkele subsidie-aanvragen. Voorge steld wordt een bijdrage te verlenen aan een Streek-V.V.V. Een krediet wordt gevraagd voor de rattenbestrij ding. Tenslotte volgt behandeling van de gemeentebegroting en de be groting van het woningbedrijf 1968. NIEUWERKERK Kerstbijeenkomst Hervormde Vrouwenvereniging In „Rehoboth" werd een kerstsa menkomst gehouden van de Her vormde Vrouwenvereniging, onder leiding van mevr. Westerhof- Sjoerdsma. De zaal was in kerstsfeer gebracht. Mede dank zij een aantal aanwezige genodigden, was de be langstelling uitstekend. Begonnen werd met een kerstwijding, uit de „Fakkel", die als thema had: „Chris tus mens onder de mensen". De lie deren werden gezamenlijk gezongen. De heer De Boer zorgde voor de or gelbegeleiding. De presidente riep al len een 'hartelijk welkom toe. in het bijzonder de genodigden en de orga nist. Na de tractatie in de pauze, zon gen de dames mevr. De Feyter-Ren tier en mevr. Van Herk-Verstrate 'n paar kerstliederen. Mevr. Eerland- Droge las een kerstverhaal voor, ge titeld: „Kerstfeest voor Hem", waar aan zij een zelf gemaakt gedicht kop pelde. Een uit vijf dames bestaand koor tje bracht enkele kerstliederen. Ver lucht met dia's vertelde de heer Den Boer het Engelse kerstverhaal „Het kleine kameeltje", een spiegel waar in ieder zich zelf kon herkennen. Tot slot werd staande het „Ere zij God" gezongen, waarna mevr. Westerhof eindigde met dankgebed. Voor de zie ken werden door de dames fruit mandjes gemaakt en thuis bezorgd. Interkerkelijke zangdienst De jaarlijkse interkerkelijke zang- dienst wordt gehouden op zondag 24 december, om 7 uur in de Ned. Herv. Kerk. Voorgangers dr. Becker en ds. Westerhof. Medewerking van het zangkoor en het kinderkoor. De col lecte zal bestemd zijn voor het Ned. Bijbelgenootschap. Zondagsschool De Kerstfeestviering van de zon dagsschool wordt op tweede Kerst dag (26 dec.) gehouden in de Ned. Herv. Kerk. Aanvang 6 uur. OOSTERLAND Kerstfeest kleuterschool „Radda Barnen" Dinsdagmorgen vond in de Chr. Kleuterschool „Radda Barnen" al hier de Kerstviering plaats van de leerlingen der school. Aanwezig wa ren behalve de kinderen en het on derwijzend personeel, enkele be stuursleden en enige belangstellen den. Het schoolhoofd, mejuffrouw M. K. Beije, spi'ak een welkomstwoord Zij ging hierna voor in gebed waar na een tractatie volgde. Mejuffrouw Beije vertelde het kerstgebeuren op kinderlijke wijze aan de leerlingen, en het viel op dat er zeer aandach tig naar geluisterd werd. Gezamen lijk werd hierna een Kerstlied gezon gen. waarna ook enige leerlingen so lo een lied zongen, ook een duo liet zich horen. Er volgde hierna een tractatie van chocolademelk met spritskcek. Op boeiende wijze ver tolkte de leidster, mevrouw Dale bout-van Dijke een Kerstvertelling waarvoor van de zijde der kleinen ook grote aandacht bestond. Nadat neg enige bekende Kerstliederen w.o. „Stille Nacht" enz. werden gezongen volgde dankgebed door mevrouw Da lebout-van Dijke. Assistentie werd verleend door mejuffrouw Zeijler als hulpleidster. Bij het naar huis gaan kregen de kinderen een sinaas appel en een Kerstkaart uitgereikt. Het was een mooi Kerstfeest dat de kleuters hebben gevierd. Het onder wijzend personeel verdient een dank woord voor al de moeite die het zich heeft getroost. Kerstvieringen Als naar gewoonte zal op eerste Kerstdag in de Ned. Herv. Kerk al hier weer een kerstwijdingsdienst worden gehouden. Medewerking van een koortje zal dit jaar, door omstandigheden, geen doorgang vin den. Verder zal op tweede Kerstdag het zondagsschoolkerstfeest plaats vinden in de Ned. Herv. Kerk. De aanvang van de wijdingsdienst is half zeven, het zondagsschoolkerst feest begint om vier uur. Kerstbakjes-actie Chr. Vrouwenvereniging OOSTERLAND. Oudergewoonte hebben ook «dit jaar de chr. vrou wenvereniging „Martha" alhier weer kerstbakjes klaargemaakt en bij zie ken en bejaarden bezorgd, in op dracht van de diaconie der Ned. Herv. Kerk. Het waren er een vijf tigtal, gevuld met vele soorten fruit en andere lekkernij. Dat dit op hoge prijs wordt gesteld door de betrok kenen behoeft geen betoog. BRUINISSE Geslaagde Kerstmiddag voor de bejaarden De bejaarden te Bruinisse hebben een goed geslaagde ikerstmiddag ach ter de rug. De presidente van de 14-daagse bijeenkomsten, mevrouw van de Linde-Bezemer heette de tal rijke aanwezigen hartelijk welkom, waarna mevr. Jumelet-van Ree het kerstverhaal las. Er werd gezongen uit de bundel van Joh. de Heer en er werden door de bejaarden en de helpsters diverse bijdragen geleverd. De 83-jarige heer Joh. Otte las een kerstvertelling „Er was geen plaats" Mevr. de Haan-Kleppe 'declameerde een gedicht „Advent". Mevr. IJze- lenberg-Qlree las eveneens en'keie gedichten, mevr. Bouwens-Jumelet had weer een stukje proza: „Kunt u mij een kerstverhaal vertellen?" Dit alles werd afgewisseld met het drinken van koffie of thee en de no dige tractaties. Een koortje zong enkele kerstliederen: „Nu zijt welle kome" en „Stille Nacht". Voordat men aan de goed voorziene koffie tafel begon, werd nog iets gedron ken. Er werden nog verschillende liederen gezongen, terwijl na de koffiemaaltijd (soep vooraf) ds. H. Jagersma de bijeenkomst sloot. Garnalenkotter op wrak gevaren Het motorschip Arn. 14, schipper J. Schiereveld uit Arnemuiden, is in de afgelopen nacht bij de Oosterboei, westelijk van Ouddorp, op een wrak gevaren en lek geraakt. De machine kamer liep vol water. De in de na bijheid vissende schepen Arn. 9. 7 en 17 verleenden assistentie en sleep ten de Arn. 14 naar Bruinisse, waar het bij de firma Van Duivendijk in reparatie is gegaan. De netten van het schip zijn verloren gegaan. Scheepvaartberichten Alchiba, 19-12 73,5 ml. nw. Ascen- cion. Ameland, 20-12 25 ml. z.o. Landsend naar Rotterdam. Calamares, 19-12 van Galveston naar New Orleans. Echo, 20-12 te Kaapstad. Esso Amsterdam, 20-12 van Bougie naar Rotterdam. Gulf Swede, 20-12 12 ml. z.w. Sta- vanger naar Helsingborg. Maasdam, 19-12 600 ml. z.z.w. Ber muda's naar Southampton. Donderdag 21 december Zierikzee Stadhuis, 8 uur, vergadering v. d. ge meenteraad. Mondragon, 1.30 uur. vergadering aandeelhouders Waterleiding Maat schappij „Schouwen-Duiveland". Ned. Herv. verenigingsgebouw. 2.30 uur, kerstmiddag Chr. Plattelands vrouwen Bond. Haamstede Gemeentehuis, 7 uur. van de gemeenteraad. vergadering Ned. Herv. verenigingsgebouw, kerstviering N.C.V.B. Vrijdag 22 december Zierikzee Chr. Geref. kerk Zevengetijstraat) 8 uur, Hulster Gemengd Koor o.l.v. Jo Ivens (Uitvoering onder auspiciën van het NUT). Huis van Nassau, 8 uur: Schuttevaer Idem, 8 uur, N.Z.A.W. Burgh Hotel „Het Wapen van Burgh", 3 uur, publieke verkoping huis aan de Weeldeweg 50-52. Zondag 24 december Zierikzee Gasthuiskerk. 8 uur, gezamenlijke advent-kerslbijeenkomst. Centrale verwarming Meolstraat 20, Ziérikzee, Tel. 01110-3211 n Een woordvoerder van het Ame rikaanse ministerie van buitenland se zaken heeft gezegd, dat de V.S. nog steeds Engelands toetreding tot de E.E.G. steunen. De bergingsploeg van de firma Van den Tak is er in geslaagd het laatste gedeelte van de onlangs in gestorte ibrug over de St. Annabaai in Willemstad, Curagao, te bergen. MIERLOHOUT. Op weg naar haar werk is de 18-jarige Gemma van de Velden uit Helmond woensdagmor gen bij het oversteken van de Engel- seweg te Helmond door een perso nenauto, bestuurd door C. de W. uit Geldrop, aangereden en zwaar ge wond. In de loop van de middag overleed zij in het Lambertuszie- kenhuis in Helmond. Advertentie pure dis Pdsni itofetodj 1 Jtoniol bOw st distillery oyeim door velen ontdekt in hun Irish Coffee! IMPORT: SCHAEFERS WORDEMANN N.V., A'DAM De Algerijnse Halve Maan heeft bekend gemaakt, dat minstens 41 mensen zijn omgekomen en meer dan 20.000 dakloos zijn geworden door regen- en sneeuwstormen die Alge- rië in het begin van de maand heb ben geteisterd. Volgens het Laotiaanse ministerie van defensie zijn vorige maand in Laos 302 Noordvietnamese militairen en pro-communistische Pathetlao- strijders gedood. Paus Paulus de Zesde heeft woensdag een beroep gedaan op de twee strijdende partijen in Nigeria, de wapens neer te leggen, aldus het Vatikaanse radiostation. BRUSSEL, 21-12. De Belgische mi nister van economische zaken. Van Offelen, heeft verklaard dat met Ne derland besprekingen worden ge veerd over de mogelijkheid om de Nederlandse aardgasleveranties te verhogen van de huidige vijf miljard kubieke meter per jaar tot tien of vijftien miljard kubieke meter. Zo'n grotere hoeveelheid kan ech ter alleen worden afgenomen als de prijzen worden verlaagd, zo zei hij in de commisise van economische zaken en energie van de Belgische Kamer. De minister voegde hieraan toe. dat ook de mogelijkheid om aardgas van Britse producenten te betrekken, wordt overwogen. Naar van betrouwbare zijde ver nomen wordt, zijn op Cuba enkele tientallen communisten van de oude garde aangehouden, wegens hun ver zet tegen Castro's onafhankelijke po litieke gedragslijn. i A T él, mt* „.r SPORTBERICHTEN VOETBAL K.N.V.B. District Zuid I Het programma voor a.s. zondag 23 december luidt: 3e klasse D: Steenbergen-Zierik- zee; MOC'17-Alliance; ODIO-METO; Vogelwaarde-HVV '24; Steen-NSV; Hontenisse-Grenswachters. Res. 2e klasse C: Zierikzee II- RCS II (half 3); Middelburg III-Vlis- singen III; Alliance II-Rood Wit II; Corn. Boys li-Steenbergen II. Verongelukt met tractor ST. ANNAPAROCHIE. 21-12. Bij een poging om een tractor los te krij gen op een stuk bouwland in St. An- naparochio is de 21-jarige A. Pennin- ga uit St. Annaparochie gistermid dag om het leven gekomen. Hij zou met zijn trekker een vastgelopen trekker van een collega los trekken. Daarbij sloeg zijn eigen tractor ach terover. Hij raakte er onder bekneld. Toen hij bevrijd was bleek hij reeds te zijn overleden. Advertentie Onze wasserij levert een kraak heldere was in enkele dagen uit en thuis Wasserij Zierikzee - Telefoon 2673

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 2