Ernstige waarschuwing Algemeen Ziekenfonds „Schouwen-Duiveland" Televisie J0PPE ABONNEERT U OP DIT BLAD Stola's Fa. Koevoets Bent u rekeninghouder SUCCESJES SUCCESJES Verkoopster gevraagd Moderne suggesties voor de feestdagen! 5 Werktruien FA. VAN BEVEREN Algem. Ziekenfonds „Schouwen-Duiveland" aan de verzekerden van het De circulaire van de Vereniging voor Zieken- huisverpleging in Zuid- en Noord-Beveland te Goes is misleidend en voor verzekerden van het ziekenfond „Schouwen-Duiveland" van geen enkel belang. De verzekerden van het zieken fonds „Schouwen-Duiveland" behoeven geen enkele maatregel te nemen en dus ook geen formulieren in te vullen. Hetzelfde geldt voor de verzekerden van de Stichting Ziekenhuisverpieging „Schouwen- Duiveland" te Zierikzee! Voor voordelig kopen! Maak van de kerstdagen gezellige dagen van Melkmarkt 6-8 - Zierikzee - Telefoon 2962 in wit, zwart, goud of zilver Ac Avondhandschoenen Bontmutsen en cravattes Havenplein 4, Zierikzee worden nog J verkocht bij: Havenpark 5, s Zierikzee bij de postcheque- en girodienst? Geef ons dan een machtiging voor incassogiro-afschrijving uit uw tegoed voor het abonnementsgeld met ingang van 1 januari 1968 Inlichtingen bij de administratie Telefoon (01110) 2255 TE KOOP In uitstekende staat van onderhoud verkerende ruime WONING in het centrum van OOSTERLAND Binnenkort leeg te aan vaarden. Prijs 18.000,— k.k. „De Makelaarscombinatie" Korte Delft 34 te Middel burg, telef. (01180) 3754. Diversen: U zag het jl. zondagavond op de T.V.: „Zauberland-ope- rette" met Robert Stolz, Mar grit Schramm, Rudolf Schock. Wij hebben de plaat stereo mono 9,90) voor in voor raad. Radio Van den Berge, Zierikzee. Heeft u de Ronson-Comet al op de televisie gezien? Wij hebben ze voor u van f 19,75 en f 22,50. D. C. Viergever, hoek Kraanplein, Zierikzee en Weststraat, Haamstede. Illllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Delicatessen- en Reformhuis Kruideniers sinds 1831 Te koop: Kerstbout. Levende of ge slachte konijnen of kippen. C. Snijders, Verrenieuwstraat 50 Zieiikzee, telefoon 2521. Z.g.a.n. voetbalschoenen, maat 39. J. Dalebout, Post- straat 4, Nieuwerkerk, tele foon (01114)_216. Snijbloemen en planten, kerststukjes, kerstbomen. J. Ravia, Schuttershofstraat 17, Zierikzee, telefoon 3131. Nog enkele slacht konijnen bij P. van Leeuwen, Hoofdpoort straat 58, Zierikzee. Slacht- en kweekkonijnen. J. H. Bakker, Venkelstraat 36, Zierikzee. Enige prima inruilbrommers tegen winterprijzen. Alles met 10 korting. A. van Hese, Weststraat 5. Zierikzee. Een kalfvaars tegen de reke ning. Bij: D. v/d Velde, Zuid- dijk 15, Schuddebeurs, tele foon 2172. Personeel gevraagd: Verkoopster. Fa. van Beve- ren, Visstraat 6, Zierikzee. Garageruimte, Weststraat 36, Haamstede. Diversen: Met Kerstmis heerlijk bak ken en braden in een elektr. bak- en braadoven! Prijs f 69,50. - Radio v. d. Berge, Zierikzee. Nieuw! Sneibehang! Weg plaktafel, weg stijfselkwast. Er is nu behang dat zelf plakt, en volledig afwasbaar. Mol, Nieuwe Boogerdstraat 27, Zierikzee. Met de Kerst in het vooruit zicht is een Philips mixer on ontbeerlijk. Prijs reeds vanaf f 39,95. - Radio v. d. Berge, Zierikzee. Koop een Indola boormachi ne, dubbel geïsoleerd, bevei ligd tegen doorbranden. Ra dio en t.v.-ontstoord enz. Ge schenkenhuis L. C. Hooger- huis, Renesse. Uw konijn slachten wij vak kundig voor de huid. C. Snij ders, Verrenieuwstraat 50, Zierikzee. Bestelt vroegtijdig uw kerst boom. Ze wordt thuis bezorgd over het gehele eiland! Adri Saman, telefoan 3296 of 2004, Zierikzee. Nieuw! Sneibehang met han dige plakbak. Maakt dat U geen druppel morst. Ga vlug naar de speciaalzaak voor be hang en laat u volledig voor lichten. Mol, Nieuwe Boo gerdstraat 27. Zierikzée. Visstraat 6 - ZIERIKZEE Zierikzee - Havenpark 8 - Telefoon 01110-2144 Een mooi versierde tafef. Kaaréllcht. Malse, zacht gekruide rollade Cof welk ander vleesgerecht u prefereert)smakelijk,-zo écht het hoogtepunt van het feestdiner. Vlees geeft de kleur en fleur aan de maaltijd. Maar vlees geeft nog méér: kracht, vitaliteit, gezond heid. Vlees bevat immers de onmisbare eiwitten die op hun beurt de onontbeerlijke bouwstoffen voor cellen en weefsels bevatten, viees heeft een hoge verzadigingswaarde, zodat u - door de week - met vlees op uw bord, minder hoeft te eten. Goed voor de lijnl Vlees om te genieten, vlees voor de dagelijkse energie. Vlees uw hoofdschotel, elke dag en natuurlijk voor de feestdagen! vlees eten is n vemntwoometen Poststraat 31 - Zierikzee Telefoon 2067 Aangesloten bü CENTRA-intcrnationaal Hele kalkoen per kg 4,96 Kalkoendijen per kg 4,98 Kalkoenpool per kg 3,98 Braadkip per kg 2,36 Wij hebben voorradig: Parijse wafels van Verkade Waaierwafels en Zaanse oublies voor ijs of slagroom Volop verse zoutjes en snacks Tiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Vleeswaren en Viocscfinsuvan

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 16