Belangrijke mededeling voor alle De Gruyter-klanten! DG* 8. 70 NenhnA Vanaf vandaag kunt u met uw oranje kassabon sparen bij alle boodschappen. Niet alleen bij De Gruyter artikelen, maar ook bij Verkade, Roy co, Omo, bij vlees, boter, fruit of wat u maar wilt. Eenvoudiger, voordeliger envlugger aan de kassa Bespaar en spaar guldens bij De Gruyter! Zospaartu: Koop goedkoper bij De Gruyter! Daarom doorsparen! Betere waar voor de laagste prijs! y°°;ijo--hoK EEN GULOEN kontant GRUYTER XII 12 IERIKZEESCHE NIEUWSBODE Maandag 11 december 1967 Nr. 19912 U hoeft niet te sparen, maar u doet het natuurlijk wel. 'Kassabon, mevrouwV 'Ja, graag!' kippe- i; groentesoep Nu bij al uw boodschappen 10% sparen. Nu de prijzen zo omlaag zijn, kan dat ook gemakkelijker. Na 1 januari zijn ze zelfs méér waardl Oh ja, uw oude bonnen doen gewoon mee. Spaart u maar rustig door, mevrouw! NU BIJ ALLE BOODSCHAPPEN 10% SPAREN De prijzen van de De Gruyter artikelen worden eveneens vanaf vandaag met 10% en meer verlaagd. De 10% korting krijgtu nu dus rechtstreeks in handen en daarmee kunt u vrijwillig en ongemerkt sparen. Inplaats van de kassabon èn de blauwe spaarbon koopt u nu één bon: de vertrouwde oranje kassabon als spaarbon bij alle artikelen in onze winkels. U bent echt voordeliger uit, want u koopt goedkoper èn vanaf 2 januari krijgt u bovendien 10% premie op uw spaargeld. U spaart ook snéller, wantukuntnusparen bij al uw boodschappen. U hebt voordelig gewinkeld en besteedt bij elkaar bijvoorbeeld voor 8,70. 'Kassabon, mevrouw?' vraagt de caissière en na tuurlijk zegt u dan 'Ja'. Voor uw oranje kassabon van 8,70 betaalt u dan 87 cent. Zodra u voor 25,- gespaard hebt - dus ƒ250,- kassabons inwisselt - ontvangt u f 27,50 kontant in uw hand. Dat is een spaarpremie van 10%. U kunt vanaf 2 januari ook kiezen voor de nieuwe De Gruyter Rentespaarbrief. Daarmee groeit uw 25,- spaargeld in 5 jaar tot 37,50. Dat is dus '5 x 10%'. Vraag in uw De Gruyter winkel naar de folder 'Modern Welvaartssparen'. Rentespaarbrief en kassabons zijn altijd tegen kontant geld inwisselbaar. En wat u ook kiest - kontant geld of spaarbrief - u mag bovendien drie Droomwensen bestellen. Wat doet u met de bonnen die u al hebt? Doorsparen natuurlijk! Want ze blijven altijd geld waard en ze tellen allemaal mee. Wie doorspaart, krijgt vanaf 2 januari een spaarpremie van 10%. En zelfs 5x 10% in 5 jaar met de nieuwe Rentespaarbrief van De Gruyter. Bovendien altijd Droomwens- bestelkaarten voor Droomwensen, keuze goederen vér onder de katalogus-prijzen IARKTBERICHTEN ienveiling Middelharnis De sterk verminderde vraag naar en, niet alleen van uit Engeland, aar ook vanuit West-Duitsland, eft een behoorlijke daling van on- export ten gevolge. De totale uit- ^r liep terug tot 3811 ton, waar- n bijna 1500 ton naar West-Duits- d. Frankrijk bleef met 886 ton 5 tweede afnemer en Engeland met 682 ton derde .Belangrijke afnemers waren verder nog Afrika en West-Indië met resp. 481 en 110 ton en onze Beneluxpartners met 134 ton. Voor diverse bestemmingen bleef dus slechts 24 ton over. De prijzen lopen nog steeds verder terug, waardoor de animo bij de te lers om te verkopen zeer gering is. Op Flakkee is deze week in meer dere gemeenten practisch niets ver laden, ook de veiling had geen aan voer. In Zeeland was het aanbod eveneens gering. Dinsdag veilde St. Annaland 58 ton en donderdag slechts 23 ton. Voor de middel werd f 12,29-12,58 besteed, terwijl de no teringen voor de overige sorteringen iets hoger liggen. Zo werden de gro ve verkocht voor f 13,25-13,48, op welk prijsniveau zich ook de drie lingen bewogen. De picklers werden afgemijnd voor f 14,19. Al deze no teringen zijn exportklaar in de baal geleverd aan het dichtstbijzijnde sorteerstaition, doch gezien het feit, dat vele sorteerstations gesloten zijn zullen tegen deze prijs weinig zaken zijn gedaan. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk Beroepen te Rijk-Rijssenhout (toe zegging): K. Schaap, Tange-Alteveer Aangenomen naar Workum (vac. G. van Zeben): L. A. Eijgenraam, Hallum (Fr.). Ger. Kerken Beroepbaar: kand. J. van der Klis, Buitennieuwstraat 1, Kampen. Ger. Kerken (vrijgemaakt) Bedankt voor Heerde: H. J. Ven huizen, Noordbergum. Chr. Ger. Kerken Ds. H. P. Brandsma te Hilversum- Oost, die binnenkort naar Celebes vertrekt, slaagde aan het zendings seminarie te Baarn voor het zen dingsexamen. Ger. Gemeenten Tweetal te Hoogvliet: F. Harinck, Benthuizen en J. C. Weststrate, Me- liskerke. De regering van de Sowjet-Unie heeft in een bij de Westduits© am bassade in Moskou overhandigde no ta „ernstig" gewaarschuwd voor de „gevaailijke politieke ontwikkeling in de Bondrepubliek".

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 5