Jubileumgeschenk een wandhouder van f 6,75 cadeau deurloo lekkere lekkere BlueBand boordevol bouwstoffen vitaminé encaroteen voordegroei en de stoei en HAARDEN 5 jaar Braun Sixtant 5jaar wereldsucces! Ti waar de energie ktijgta tegenwoordig nog zoveel voor zo weinig? 'n Horloge „CITIZEN" J. Auperlé IRolschaatsen FRANS MAIJS L&0 De Makelaars-combinatie „SGHOUWEN-DUIVELAND" zitting met tapijttegels SUCCESJES v. d. Berge Philishave! I rmpm.. en kerngezond'. van hoge kwaliteit en lage prijs is het kenmerk van HORLOGES vanaf 39,75 Geheel staal - waterwerend 17-steens - schokvrij Verkrijgbaar bij Oude Haven 32 Zierikzee Bel 2544 en wij komen u be zoeken of vraagt een folder firma KOEVOETS Havenpark 5 Zierikzee Gekookte varkenskluiven 50 cent per 500 gram Boeren-leverworst 50 cent per 100 gram Gelderse rookworst van eigen fabrikaat SLAGERIJ Zierikzee Telefoon 2135 Hot Braun scheersysteem is nog nooit overtroffen. 5 jaar lang reeds staat de Braun Sixtant aan de top. Om dat te vieren, krijgt u bij aankoop van een Braun Sixtant scheerapparaat een handige, verchroomde wandhouder cadeau. Waarde f 6,751 Met wereldsucces van de Braun Sixtant is te danken aan het nog steeds niet overtroffen Braun scheer- systeem. Het is door 19 11 onpartijdige consumenten- I Sa 1 tests als het beste systeem I W& -j 1 aangetoond. Hier ziet u f - een vergroot detail van het platina-veredelde honingraat-scheerblad van de Braun Sixtant. I Neem de Braun Sixtant eens ter hand. Dat kan bij uw leverancier. Zorg dan wel, dat u een flinke baard hebt. Probeer de Sixtant dan vooral eens op de tere plekken: de bovenlip en de hals. Scheerde bakke baarden eens gelijk met de ingebouwde tondeuze. Zo ontdekt u, waarom de Braun Sixtant zo uniek en onovertroffen is. U koopt de Braun Sixtant in een prachtige luxe cassette. Er zit een spiegel in en uw Braun Sixtant is veilig opgeborgen als u hem mee wilt nemen op reis. Maarvoor het dagelijks gebruik hangt u hem op in de handige, verchroomde wandhouder. Die krijgt u nu cadeau. Als jubileum-geschenk. voor mooi werk! heeft iedere donderdag tussen 10 en 12 uur in het „Huis van Nassau" te Zierikzee Korresp. adres: Koninginnelaan 15 te Middelburg, telefoon (01180)-3754 Voor eindeloze variatie. Begint al bij het (eventueel zélf) leggen. Strepen, ruiten of randen in fijn kontrasterende kleu ren. Tussentijds varieren om ongelijkmatige slijtage te voor- k omen of om pcchplekjes te verstoppen. Meenemen bij 't ver huizen - in een andere kamer leggen als u weer eens iets anders wilt Kom ecus kijken bij ons in de zaak - kunt u zelf zien hoe veel variatiemogelijkheden er zijn! Diversen: Autolak in spuitbus. Meer dan 400 kleuren in voorraad. Mol, Nieuwe Boogerdstraat 27, Zierikzee. Kunstnijverheid ih grote ver scheidenheid. - Geschenken huis R. den Boer, Dam 11, Zierikzee, telef. 2174. „Kurust" roestverdelger. Mol, Nieuwe Boogerdstraat 27, Zierikzee. Nieuw! Een sierlijke stan- dingvolle combinatie van (ballpoint met gasaansteker) „gaspen". Alleenverkoop voor Sohouwen-Duiveland. Sigm. D. C. Viergever, hoek Kraan plein, Zierikzee en Weststraat Haamstede. Voor al uw verzekeringen, hypotheken, leningen, enz. naar C. J. Flikweert, vert.. „Vesta", De Cranestraat II, Zierikzee. Plakplastic. Mol, Nieuwe Boogerdstraat 27, Zierikzee. Bij verwarming in olie, gas en electrischWellstraler (gas) 128,50, grote 158,50 (beide regelbaar). „Negam" flessen- gas, geen statiegeld voor de fles. - „De Warmtebron", M. Muller, Lammermarkt 24, tel. 2296, Zierikzee. Tank nu G.B. Super Bengine. Vanaf heden bij iedere con tant getankte liter: Gratis Zilverzegels. M. Muller, Lam mermarkt 24. Zierikzee. Behang. Mol, Nieuwe Boo gerdstraat 27, Zierikzee. woninginrichting Appelmarkt 4 ZIERIKZEE. Tel: 01110-2825 Ik moet naar: om een •p De grootste sortering vindt U bij voor olie en kolen A li It iioiimi Bruioisse Telefoon 227

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 9