Marathon "lërdenka? een CYVLodinette verdwijnt Zierikzeese Rode Kruis-kolonne demonstreerde in Middelburg menko Overstromingen in Mexico en Texas Honderdjarig beslaan Ned. Rode Kruis ZIERIKZEE, 25-9. Aan de 'tater- dag in de veilinghal te .Middelburg gehouden grote demonstratie van het Rode Kruis ter gelegenheid van het honderdjarig bestaan werd op grote schaal deelgenomen door de kolonne van Zierikzee. Twee-en-dertig leden van de kolonne en de at'dclingssecre- taris maakten per bus de reis naar Middelburg. Het Zierikzeese gezel schap bestond uit twee verpleegsters (waarvan éên leidster), dertien help sters eerste, tweede en derde klas, zes helpers en elf kolonneleden die voor slachtoffer zouden spelen. Verondersteld werd dat op Schou- wen-Duiveland een grote ramp had plaits gevonden met vele gewonden. De slachtoffers die er het ergst aan toe waren werden direct vervoerd naar het Rode Kruisziekenhuis. Dit had tot gevolg dat in het ziekenhuis vele gewonden en zieken voortijdig moesten worden ontslagen om plaat sen vrij te maken. De betrokkenen werden per hospitaalschip naar Mid delburg overgebracht, waar een laza ret was ingericht om deze mensen te verzorgen. Het lazaret, ingericht in Volgens by het ministerie van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Or dening ontvangen berichten, hebben verschillende verhuurders van wo ningen, in de gebieden waar op 1 ok tober a.s. de huurliberalisatie zal in gaan, thans reeds bepaalde huurders ontruiming aangezegd. De minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening wijst er met nadruk op, dat een aanzegging tot ontruiming, gedaan vóór 1 oktober a.s., niet rechtsgeldig is. De huurder, wie vóór die datum ontruiming is aangezegd, kan die aanzegging dus naast zich neerleggen. Rechtsgeldig zijn slechts aanzeg gingen tot ontruiming, die op of nó 1 oktober bij deurwaarders-exploit of bij aangetekende brief (met be richt van ontvangst!) worden gedaan. De ontruiming moet voorts tegen een bepaald tijdstip worden aange zegd. Bij het bepalen van dit tijd stip moet uiteraard rekening worden gehouden met een eventueel nog lo pende huurovereenkomst. In dat ge val zal deze overeenkomst bovendien eerst moeten worden opgezegd. De verplichting om te ontruimen gaat pas twee maanden na het zo juist bedoelde tijdstip in. De huurder, die een verzoek om Veel doden bij selieepsongeluk Pakistan DACCA, 25-9. Naar men vreest zijn vrijdag door het omslaan van een motorboot in het deltagebied van de Ganges ten zuiden van Dacca in Oost-Pakistan ongeveer 150 van de 200 opvarenden verdronken. Het ongeluk gebeurde toen het vaartuig op een eilandje voer. Met het oog op de sterke stroom heeft men het schip nog niet kunnen bergen. KERKNIEUWS Oud Ger. Gemeente OOSTERLAND. Woensdagavond 27 september om 7.30 uur (half acht) ds. L. Gebraad, Sint Philipsland. DODELIJKE ONGELUKKEN NIJMEGEN. De 21-jarige E. Kiut- man die vorige week met zijn brom fiets tegen een boom botste en zwaar gewond naar het ziekenhuis te Nijmegen werd vervoerd, is in het Canisiusziekenhuis te Nijmegen aan zijn verwondingen overleden. BREDA. In het Sint Ignatiuszie- kenhuis in Breda is de zevenjarige Gerard us van der Put overleden. Het jongetje werd ernstig gewond toen het op een beveiligde overweg in Breda werd aangereden door een goederentrein. ZEVENAAR. Op de rijksweg Ze venaar-Arnhem ter hoogte van het kruispunt Stegesslag-Methen stak de 78-jarige wielrijder H. J. van Kuyk uit Zevenaar plotseling de rij weg over. Hij werd gegrepen door een vrachtwagen, bestuurd door W. H. uit Arnhem. Op weg naar het ziekenhuis .is de heer van Kuyk overleden. de veillnghal, was in. vijf afdelingen onderverdeeld, namelijk in chirurgie, intern, chronische zieken en bejaar den, kinderen enz. Ook was er een afdeling waar poliklinische hulp kon worden verleend. De leidster-ver pleegster van de Zierikzeese kolonne kreeg de afdeling chronische zieken en bejaarden toegewezen, waar zij als hoofd fungeerde. Door hoi grote aantai kolonne-leden konden niet al len haar behulpzaam zijn en werden enkelen over andere afdelingen ver deeld. Van de helpers werkten er op het schip en in het lazaret. Op de afdeling chronische zieken en bejaarden had men de zorg over acht patiënten, die per ambulance vanaf het schip naar de veilinghal werden vervoerd. Aan het vele publiek werd gede monstreerd hoe men deze mensen opvangt, verzorgt, verpleegt en bezig houdt. Zo kon men zien en horen hoe men ernstige decubitushielen ver zorgt en mondvliesontsteking; hoe decubitus en spitsvoeten kunnen worden voorkomen, maar ook welke uitstel van ontruiming bij de kan tonrechter wil indienen, dient dit te doen vóór het verstrijken van ge noemde periode van twee maanden. De medewerking van de kanton rechter bij de vaststelling van de huurprijs beperkt zich tot de geval len, waarin huurder en verhuurder het niet eens zijn over de huurpz'ijs tijdens de periode waarvoor uitstel van ontruiming is verleend. Hij stelt de gedurende deze periode te betalen huurprijs dan vast na advies van de huuradviescommissie. Voltooiing gasomfoouw komt volgend jaar gereed DEN HAAG, 25-9. Einde van dit jaar zullen, naar verwachting, reeds 2,5 miljoen van de in aanmerking komende 2,75 miljoen aansluitingen op aardgas zijn aangesloten. In 1968 zal de ombornv worden voltooid. De ze cijfers worden verstrekt in de be groting 1968 van het departement van economische zaken. Eveneens eind van dit jaar komt het trans portnet zo ver gereed, dat nagenoeg alle 'bestaande gasverbrui'kerscentra op het landelijk net kunnen worden aangesloten. Het sterk stijgende verbruik van aardgas, alsook de toe nemende export maakt het nodig dat nu al tot verdubbeling van leiding wordt overgegaan. VERHOGING OMZETBELASTING DEN HAAG, 25-9. Bij de Tweede Kamer is een wetsontwerp ingediend, waarbij wordt voorgesteld de omzet belasting op chocolade en chocolade werken, bier, wijn en frisdranken, bromfietsen, suikerwerken en suiker goed met 20 opcenten te verhogen. Deze verhoging maakt deel uit van de fiscale maatregelen, die in de miljoenennota zijn aangekondigd Recordbezoek voor de Firato AMSTERDAM, 25-9. De interesse voor de kleurentelevisie brengt een record aantal bezoekers naar de Fi rato in de RAI. Tot het sluitingsuur van maandagavond was het geregis treerde aantal bezoekers reeds twee maal zo groot als dat van twee jaar geleden op hetzelfde tijdstip, name lijk 90.376 tegen 45.232 in 1965. Zo als bekend dliurt de Firato nog tot aanstaande zondag 1 oktober, 5 uur in de namiddag. Prins Bernhard opent nieuwe studio's N.T.S. HILVERSUM, 25-9. Prins Bern- hard zal maandag 2 oktober de offi ciële opening verrichten van de nieuwe N.T.S.-studio's te Hilversum. De N.T.S. zendt op die dag van deze officiële ingebruikneming een re portage uit van 20.20 tot 21.00 uur op Nederland I. Ter gelegenheid van dit gebeuren zullen Adèle Bloe men daal, Jules de Corle, Gerard Cox, Frans HaJsema en Jan Blok ker een visie geven op televisie. grote plaats de revalidatie en bezig heidstherapie hier innemen. Men zag hoe een demente bejaarde werd be zig gehouden met het bezichtigen van oude ansichtkaai'ten en wat men met balletjes kan doen om de spieren in tact te houden. De wellarewerkster bleek ook hier weer een uitkomst te zijn en ze werd met vreugde in deze afdeling begroet. De patiënten hadden grote belang stelling voor het vlechten van tas sen, plakken van tegeltjes enz. Voor elke patiënt was er een geschikte be zigheid te vinden. Het publiek volgde al deze handelingen en kreeg op de ze wijze een uitstekende indruk van de kennis en werkwijze van de Ro de Kruismensen, speciaal bij grote rampen. Na het ontruiken van de veiling hal mochten alien nog genieten van de muziek van het eigen korps uit Den Haag en dit optreden vormde te vens het einde van deze geslaagde demonstratie, aan het welslagen waarvan de Zierikzeese dames en he ren een belangrijk aandeel hebben geleverd. Na afloop van de geslaagde demon stratie gaf de drumband van het Rode Kruis Korps uit Den Haag een demonstratie op het terrein achter de veilinghal. Spaarpremie gehuwde jeugdspaarders DEN HAAG, 25-9. De jeugdspaar- wet en het jeugdspaarbesluit zullen zodanig worden gewijzigd dat ge- huwde jeugdspaarders die tenminste drie spaar jaren hebben voltooid, aanspraak kunnen maken op een spaarpremie over 'het tegoed dat van de jeugdspaarrekening wordt opge nomen binnen drie maanden na toe wijzing van eigen woonruimte. Aldus deelt minister Roolvink mee in de toelichting op zijn be groting. SPORTBERICHTEN VOETBAL Duiveland I-SKNWK 5-1 Op het sportveld „De Saële" werd zaterdagmiddag een voetbalwed strijd gespeeld tussen Duiveland I en SKNWK uit Nieuwerkerk. In deze rustig gespeelde wedstrijd moesten de bezoekers hun meerdere erkennen in de thuisclub, die met deze uitslag de eerste zege wist bin nen te halen. Ondanks de royale overwinning, die met wat meer schotvaardigheid nog groter had kunnen zijn, was het vooral in de eerste helft een zeer aantrekkelijke wedstrijd. Nieuwerkerk nam zelf de leiding door hun middenvoor, die een fraaie kans onberispelijk wist te benutten (0-1). Duiveland be greep dat aanpakken 'geboden was en wist met goed aanvalsspel deze achterstand om te zetten in een 2-1 voorsprong. Dit bleek ook de rust stand. In de tweede helft werd het na ongeveer 10 minuten 3-1. Het was C. Steenpoorte, die ondanks zijn zware bewaking, feilloos inschoot. Intussen trachtten de bezoekers, verzwakt door het uitvallen van de geblesseerde van Putten, het de Duiveland-verdedigmg lastig te ma ken. Deze 'doorzichtige aanvallen vormden voor deze geroutineerde verdediging echter weinig proble men. Met nog twee fraaie doelpun ten werd de eindstand door de thuisclub bepaald op 5-1. Duiveland B I-Zicrikzee B I 3-2 De enthousiast spelende Duive- lanid-junioren hebben een kleine, maar verdiende zege weten te be halen op het technisch iets beter spelend Zierikzee. De bezoekers na men al spoedig de leiding door een misverstand in de geel-zwarte ver dediging (0-1). Door goed samenspel wi9t de thuisclub de stand in even wicht te houden. Leo Stoutjesdijk wist door ijverig doorzetten een goede kans te benutten (1-1). Op nieuw nam Zierikzee de leiding met een fraaie treffer (1-2). In de tweede helft was het weer spoedig gelijk dooi' een onverwachte kogel van de opgerukte Duiveland-spil. Uiteinde lijk sleepte de thuisclub de zege uit het vuur, door een goede aanval van de linkervleugel, die opnieuw door Leo Stoutjesdijk werd afgerond (3-2) Een leuke en sportieve wedstrijd, waarin 22 jongens om de eer van de overwinning hebben gestreden, en die door de gelukkigste ploeg werd behaald. Drastische hezuiiii<ringeii in Gereformeerde kerken UTRECHT, 25-9. De Gereformeer de Kerken gaan drastisch bezuini gen op hun landelijke kerkelijke ar beid. Er is een personeelstop afge kondigd tot 1970 en zelfs vervan ging van personeel is slechts in zeer bijzondere gevallen toegestaan. De begrotingen moeten voor volgend jaar met gemiddeld tien procent worden verlaagd. Tot deze besluiten kwam de- ge nerale synode naar aanleiding van een uitvoerige financiële nota van het fonds voor algemeen kerkelijke arbeid (F.A.K.A.).. Alleen al voor de financiering van het thans bestaan de werk zou volgend jaar vier mil joen gulden nodig zijn. De synode besloot dit terug te brengen tot 3,6 miljoen gulden. Dit betekent dan nog een stijging van bijna een half miljoen, of 14 procent ten opzichte van het jaar 1966. Twee doden door kolendampvergiftiging GRONINGEN, 25-9. In Groningen in de Houtzagerstraat 25a, zijn twee bejaarde personen, de 79-jarige heer J. K. Kort'huis en zijn gewezen vrouw, -die nu weer bij hem woonde, de 74-jarige mevrouw Y. K. Palts, door kolendapipvergiftiging om het leven gekomen. Advertentie Stoer en modieus is dit warmgevoerde winterjack. 'De sterke stof is van en creëerde het model. MARKTBERICHTEN Aardappelbeurs Rotterdam ROTTERDAM, 25-9. Klei-aardap- pelen voor het binnenland: Eigen heimers 40 mm opwaarts f 13,50- 15,00; Bintje 35-50 mm opwaarts geen notering; Bintje 40 mm op waarts f 11,00-13,00. Klei-aardappelen voor de export: Bintje 35 mm opwaarts in twee ma ten gesorteerd f 11,50-12,00; Bintje 40 mm opwaarts f 12,00; Bintje 45 mm opwaarts f 12,50-13,00. Zand-aardappelen voor het bin nenland: Bintje 40 mm opwaarts f 9,50. Zan'd-aardappelen voor de export: Bintje 35 mm opwaarts f 9,00. Voer-aardappelen f 3,00-4,00. Stemming: binnenland en export flauw. Prijzen berekend per 100 kg. en op de handelsvoorwaai'den vastge steld voor de verkoop van consump tie-aardappelen op wagon, schip of auto. Na de huwelijks voltrekking zou den ze gewoon terug komen in Dor ringen, beide ouderparen voor een voldongen feit stellend. Dat was de hele opzet. En als er niets tussen was gekomen, zou Bep daar veertien dagen of wat langer hebben geze ten, want Karei Brooks kennende, was hij helemaal niet van plan het meisje op te halen om ermee te trouwen. Maar wel om te proberen haar zover te krijgen als maar mo gelijk was. Desnoods in dat huisje. Daarvoor staat hij trouwens be kend. Dat weet zo ongeveer het hal ve dorp, alleen Bep scheen daar on kundig van". „Freek, werkelijk waar.ik vertrouwde hem volkomen. Natuur lijk wist Mc ook wel, dat hij ver scheidene meisjes heeft gehad, maar hij was zo zeker van zichzelf en ver klaarde ihonderd keer op een dag, dat ik het enige meisje was in zijn leven, van wie hij echt was gaan houden en dat hij daai-om met me wilde trouwen," verklaarde het meisje op hartstochtelijke toon. Gert keek verstolen rond, maar niemand scheen de vrij luid uitge sproken ontboezeming gehoord te hebben. In hei restaurant stond zacht de radio aan en de mensen, die er zaten te eten of te drinken, schenen geen van allen erg te heb ben in 'het drietal in de nis. Langzamerhand begon Gert Hool- werf er iets van te begrijpen. Hij knikte een paar maal ,„De eerste kink in de kabel kwam natuurlijk Advertentie DomP°bevrij<^ ncus,kecl en borst van vastzittend slijm REYNOSA (Mexico), 25-9. Hef- schxoefvliegtuigen en lichte toestel len zijn begonnen met een evacuatie van gezinnen uit plaatsen langs de rivier de Rio Grande. Het water dreigt de stad Reynosa te verzwel gen. Ook de stad Matamoros wordt bedreigd. Elders in Mexico wordt melding gemaakt van overstromingen langs de kust van de Golf van Mexico, in de buurt van de haven Tampico. Een veertigtal dorpen in de staat Naya- rit zouden overstroomd zijn. Bij Mercedes in Texas heeft een grote dam 'het begeven. Hierdoor moest de bevolking van vijf plaatsen een goed heenkomen zoeken in ho ger gelegen gebieden. Scheepvaartberichten Alchi'ba, 25-9 450 m. z.o. Zanzibar naar Damman. Camitia, 25-9 780 m. o. Bermuda naar Curagao. Esso Rotterdam, 24-9 te Fawley. Esso Amsterdam, 25-9 te Bombay. Esso Den Haag. 25-9 125 m. z. So- cotra naar Lavera. Geeststar, 25-9 520 m. n.o. Terceira naar Barbados. Gulf Swede, 29-9 52 m. Den Helder naar Perzische Golf. Kryptos, 26-9 te Thameshaven. Koratia, 25-9 te Camranh. Korenia, 25-9 60 m. w. Kaap Blanc naar Rotterdam. Mississippilloyd, 25-9 te Mobile. DEN HAAG. Dr. E. N. van Klef- fens trekt zich 1 oktober terug als vertegenwoordiger van de hoge auto riteit van de Europese Gemeenschap voor Kolen en Staal in Groot-Brit- tannië, om teruggetrokken te gaan leven in Portugal, waar hij van 1950 tot 1956 Nederlands gezant was. UTRECHT. In de Slotkerk van Wittenberg zal op 31 oktober plech tig herdacht worden, dat 450 jaar ge leden de Lutherse reformatie begon. Kerken uit de gehele wereld zijn door de Landskerken van Oost- Duitsland uitgenodigd bij deze her denking. DEN HAAG. Woensdag zal pre mier Pengel, daartoe uitgenodigd door vice-minister-president J. Bak ker, minister van verkeer en water staat, een bezoek brengen aan de Deltawerken. AMSTERDAM. In Amsterdam is overleden dr. R. H. van Gulik, één van de by het publiek meest be kende figuren in de Nederlandse di plomatieke dienst, laatstelijk Neder lands ambassadeur in Tokio. UTRECHT. In Utrecht is maan dag zonder officiële openingsplech tigheden de zesde vakbeurs „Het Kind" begonnen. TILBURG. Maandagavond is de 59-jarige C. van Boxtel uit Tilburg toen hij de Witte Bollenstraat in zijn. woonplaats wilde oversteken door een 'bromfietser aangereden. Hij liep 'daarbij een schedelbasis- fraktuur op, waaraan hij vannacht overleed. Bij de kroning van de sjah van Perzië op 26 oktober zullen de Euro pese vorstenhuizen niet vertegen woordigd zijn. in die eerste nacht. Of liever gezegd in de vroege morgen van de eerste juni, toen meneer Van Viersen op de slaapkamerdeur klopte." „Ik schrok me half dood", bekende het. meisje. „Aanvankelijk was ik doodsbang. Maar toen ik zag, dat het meneer Van Viersen was, dacht ik: die brengt me natuurlijk aan. Maar dat deed hij niet. Hij was erg vrien delijk, begreep ik dadelijk, dat ik er vandoor was gegaan, maar stelde geen verdere vragen. Ik heb met hem ontbeten en later zijn eten klaargemaakt. Maar toen hij sliep, ging ik er vandoor en probeerde in het laatste huisje te komen. Dat luk te me en daar ben ik gebleven tot vanmorgen vroeg. Toen ik die zwar te auto zag komen. Ik raakte in pa niek. Voor alle zekerheid had ik al die dagen m'n koffer al gepakt klaarstaan" Gert keek met enige bewondering naar het meisje Er was toch zeker wel enige moed voor nodig, vooral voor een jongen vrouw, om het te presteren zoveel dagen en nachten in haar eentje aan het Woldmeer te verblijven Ver van de bewoonde we reld Maar goedt dat Van Viersen er nooit bij stilgestaan heeft, dat juf frouw Kaars na haar vertrek, die woensdagmorgen, doodleuk haar in trek had genomen in een der andere huisjes Dan had hij nooit zo rustig zitten vissen. Misschien was hij dan wel na een paar dagen vertrokken. „Waar leefde u eigenlijk van?" vroeg de rechercheur. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze lieve man, vader, behuwd- en grootvader LEENDERT STOEL in de ouderdom vim 69 jaar Zonnemaire, 25 sept. 1967 Oost weg 15 A. STOEL-GEELHOED Haamstede: J. STOEL A. C. STOEL-ZIJTA LIANNE en RENÊ Zierikzee: W. v. NIEUWENHUIJZE- STOEL C. v. NIEUWENHUIJZE AD en LEO Zonnemaire: J. STOEL E. DIJKSTRA De teraardebestelling zal plaats hebben op vrijdag 29 sept. a.s., vanuit het Ned. Herv. verenigingsge bouw, oni 14.00 uur. Heden overleed te Zonne maire onze geliefde zwa ger en oom L. STOEL op de leeftijd van 69 jaar Middenmeer: A. D. GEELHOED- DE RIJKE Zonnemaire: P. FOKKER GEELHOED Rotterdam: J. HOOGSTRATE- GEELHOED J. HOOGSTRATE Medemblik: W. GEELHOED N. GEELHOED VAN STAPPEN Oosterland: J. GEELHOED J. GEELHOED- HENDRIKSE C. DE JONGE- GEELHOED L. J. DE JONGE 25 september 1967 Film over het Ned. baggerbedrijf ROTTERDAM, 26-9. Prins Bern hard zal op woensdag 4 oktober in Rotterdam de première bijwonen van een film over hetNederlandse baggerbedrijf, van de cineast Tom Tholen, die medewerking en advie zen kreeg van Joris Ivens. De film is 'het resultaat van een vrije opdracht voor een algemeen overzicht van de Nederlandse bag gerindustrie gegeven door de Ko ninklijke Maatschappij tot het uit voeren van Openbare Werken. Voor de film zijn opnamen ge maakt in Nederland, Nigeria, Tu nesië, Australië, Nieuw Zeeland en Italië, en in de filmstudio Gottwal- dov van Karei Zeman in Tsjecho- Slowakije. Joris Iver.s en Karei Ze- man zullen de première bijwonen. Dode en gewonden bij auto-ongeluk ASSEN, 26-9. In een ziekenhuis in Assen is vannacht de heer H. Knol uit Ruinerwold overleden aan da gevolgen van een verkeersongeval, waarbij hij gisteravond betrokken was. De auto, waarin de heer Knol zat, reed op de weg Assen-Rolde bij Deurze in volle vaart tegen een vrachtwagen, die krachtig moest remmen voor een afslaande perso nenauto en daarbij dwars op de weg was komen te staan. De bestuurder en een mede-inzittende van de per sonenauto, waarin de heer Knol zat, liepen bij de botsing ernstige ver wondingen op. „Ik hacl wat levensmiddelen inge slagen, een paar dagen tevoren. Die had ik al naar het huisje gebracht, een paar broden, boter, beleg, maar ook blikjes, waarvan ik de inhoud alleen maar behoefde op te wannen. En sigaretten. Bovendien wat lektuur Ik had het nog wel een week kun nen uitzingen" „U hebt natuurlijk nooit licht ge- gemaakt 's avonds Anders bestond de kans, dat Van Viersen het zag". „De eerste paar dagen niet. Maar alle luiken deed ik voor donker goed dicht. Overigens had ik maar een klein olielampje". Gert dacht terug aan Ali Wegge- laar „O ja, dat is waar ook. Is het u bekend, dat er op een nacht een auto vlak bij uw huisje is geweest?" Het meisje knikte. „En of. Half en half verwachtte ik, dat" Karei de kust veilig achtte en me kwam halen. Ik stond al op het punt naar buiten te gaan - ik had vlug m'n mantel om geslagen, toen ik stemmen hoorde. Door een kier in een der luiken aan de voorkant zag ik, dat men een groot pak uit de wagen haalde en het voor mijn huisje neerzette. Daar na stapten ze weer in de wagen en reden weg". „Met hoevelen waren ze, juffrouw Kaars?" >,Ik heb drie mannen gezien. Nadat de auto weggereden was, won mijn nieuwgierigheid het en ging ik naar buiten". Hoolwerf knikte. „Eri-toen zag juf frouw Kaars, dat het pak geen pak was, maar een vrouw. En slaakte ze een luide gil van schrik". Het meisje rilde bij de herinnering aan de nachtelijke ontdekking. „Ik dacht, dat mijn hart stil bleef staan. Maar wat later grabbelde ik al mijn moed bij elkaar en bekeek het ge zicht van de vrouw. Ik dacht dat ze dood was". „En toen liep u hard terug naar het huisje en gilde opnieuw, niet waar?" t (Wordt vervolgd). DE HUURLIBERALISATIE Geen ontruimings-aanzegging mogelijk vóór 1 okt. 53 Feuilleton door Frank van Falckenoort

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 4