wij vroegen vorige week 137 Daf-bezitters actief ontspannen service probleemloos ruimte maxi-grip garantie gratis hellingen degelijk veilig zekerheid sportief plus het pienterste pookje ter wereld informatie/ proefrit zuinig veroverend snel betrouwbaar geldgebrek afwerking hoge inruilwaarde uitzicht Jonge (59). middelbare (67). «portieve (66), bejaarde (16). goedgealtueerde (29). mannelijke (87), vrouwelijke (50), administratieve (36), handeldrijvende (29), artistieke (12), republikeinse (4). agrarische (21). steedse (63). pacifistische (14), progressieve (18), agressieve (6), zachtmoedige (19), intellectuele (38). gepensioneerde (12), pasgehuwde (10), moderne (17), weldenkende (137), onbezorgde (18). waarom rijdt u Daf Veruit de snelste en handigste in modern Internationaal atadsverkeer. Je zit lekker comfortabel. Ruimte genoeg voor je benen. En fijn dat je je handen steeds aan het stuur kunt houden. Na uren lang rijden nog niet moe. Ruim 1500 dealers overal in Europa, waarvan alleen al meer dan 200 in Nederland. Je kan op hem rekenen. Hij doet het altijd, winter of zomer, regen of zonneschijn. kom Die kofferruimte van Daf, daar eens om bij een andere wagen uit dezelfde prijsklasse. Wat 't precies is weet ik niet. Ik geloof dat de achterwielen onafhankelijk van elkaar worden aangedreven. Maar bij gladheid merk je direct dat 'maxi-grip' 'n enorm voordeel is. Volgens mij geeft Daf de beste garantie van alle maal. Een vol jaar, ongeacht de gereden kilometers. Dat geeft alleen Rolls Royce óók, geloof ik. Bij ieder ander moet je voor een automatische versnelling èxtra betalen. Bij Daf is de Variomatic een ingebouwd pluspunt. Die variomatic is een genot In de bergen, elke vakantie opnieuw. Je ziet 't aan alles, die degelijkheid.^ Kijk bijvoorbeeld eens naar die perfekte lak. Na vier jaar is mijn wagen nog als nieuw, en de roestvrij stalen bumpers en wieldoppen ook. Dankzij de variomatic kun je je voor 100% concentreren op het verkeer. Dat heb je tegenwoordig steeds meer nodig. Daf is Nederlands, dus ben je altijd zeker van je service en je onderdelen. Dankzij de variomatic is de overbrenging voortdurend optimaal. Dat betekent scherp rijden bij elke snelheid, in elke situatie. Kijk maar naar de rallies die Daf steeds weer winti Daf heeft alles pfci9 Da snelste manier om te ontdekken wat scherp, Intelligent autorijden Is. variomatic- automatic Lage aanschaf- en onderhoudskosten. Minder benzineverbruik, wegenbelasting en verzekeringskosten. Fr r: te vergeten geen smeerpunten dus niet steeds dat doorsmeren! Dacht dat Daf niks was voor ons soort boys. Tot ik met Tanja achter het stuur kroop. straat plaats dp mo- 79 Je accelereert veel sneller. Ga maar eens bij een stoplicht staan. Omdat hij zo uitgekiend simpel is; dus er kan praktisch niets kapot of verkeerd. Eerlijk gezegd had ik liever een Mustang. Maar daar heb ik geen geld voor. Meer zorg besteed aan het interieur. Echt Nederlands, zou je zeggen. Daf wordt met de dag meer gewaardeerd. Dat betekent een hoge waarde voor je gebruikte Daf. «tuur mij zonder enige verplichting nadere informatie over de Daf 44, da nieuwe Daf 33, Daf bestelwagen, Daf pick-up ik wil vrijblijvend een 'test-m-zelf rit maken met de nieuwe Daf 33, de Daf 44, Daf bestelwagen, Daf pfok-up. (onderstrepen wat u wenst) naam In enveloppe zenden aan Daf; Eindhoven. Frankeren als brief, Als je oplet.zie je, dat Daf wérkelijk dat goede uitzicht wéarmaakt: Daf heeft méér zicht dan de meeste auto's, voor, achter en opzij.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 10