Have a real cigarette-CAM E L Gez« fcjei 'mensen halen Heineken in huis! doe het eens anders Koopt uw rijwiel bij de speciaalzaak Garage C. v. d. Bout SUCCESJES Mirlon Mirlana Mirlon Mirlana DE WOLBAAL GESLOTEN J Fa. Gebr. Verton POTAPPEL'S bakkerij Liefhebbers van een echte Amerikaanse sigaret zijn nu CAMEL rokers. CAMEL dankt zijn beroemdheid en succes aan zijn geheel eigen smaak. Geniet ook van CAMEL. r^mn.v. rotterdamsche tramweg maatschappij de nieuwe motorschepen „stad veere" „stad zierikzee" en „schouwen-duiveland" zijn van 1 september 1967 af beschikbaar voor recepties, ontvangsten, bruiloften, vergaderin gen, e.d., al dan niet met vaart op het veerse meer en de oosterschelde. verbek van een andere haven dan veere, zierikzee en bergen op zoom is mogelijk. m.s. „schouwen- duiveland" capaciteit „schouwen-duiveland" en „stad zierikzee" 200 pers,; „stad veere" 80 pers. gezellige salons en intieme bars warme en koude keuken microfooninstallaties met aansluiting in alle ruimten centrale verwarming aanwezig volledige inlichtingen worden u gaarne ver strekt door het hoofdkantoor van de r.t.m. afd. reisbureau, rosestraat 3, rotterdam-20, te lefoon (010) 272864, toestel 4. Maak het gezellig. Haal Heineken in huis. Heerlijk, helder Heineken. Altijd favoriet! Schenk dat gulle geluksbier en opeens is er weer die gezellige, niet te overtreffen Ha, Heinekenl-stemming. Zermatt sokken 30 °/o Mirlon-versterking, dus ijzersterk! Krimpen uitgesloten! (Bij krimp ontvangt u nieuwe!) Extra zware kwaliteit! (Alsof ze met de hand ge breid zijn!) Talrijke nieuwe kleuren! uw merk voor service en garantie! Uw kousen-en sokken- specialist: Melkmarkt 1-3 Zierikzee va/ U vindt er de vooraanstaande merken U ontvangt de beste service U koopt er het voordeligst U profiteert van de lange ervaring Al deze punten bieden u de beste waar borg. Mol 11 Zierikzee Telefoon 2464 Diversen: H.H. veehouders. - Wij ver zorgen de klauwen van uw melkvee. J. Flikweert, tclcf. (01114)442. Nieuwerkerk. Chx\ Contact Bureau (C.C.B.) voor Nederland, Lindelaan 32, Krommenie (N. H.). Huwe- lijksbemidd. en briefw. Voor inl. postz. bijsluiten. Schakelt u over van kolen op olie? Ook dan kunt u te recht bij Moerland, Lammer markt 10, Zierikzee, tel. 2358. Nieuwe klanten een gratis vat. Doe het zelf! Stoffeer zelf uw meubelen! Op alle bekleding- stoffen enz. 10 korting voor doe-het-zelvers. Wij geven u gratis advies! - Intermeubel Deurloo, Appelmarkt 10-12, Zierikzee. Vanaf heden autoverhuur. Autorijschool A. J. Kort, Zee asterstraat 8 te Nieuwerkerk. Telefoon (01114)478. Wat u nodig hebt op drogis- terijgebied: geneesmiddelen, cosmetica, baby-verzorging, parfumeriën, enz., u vindt het bij het beste adi-es: Dro gisterij „De Honingkorf", M. J. v. d. Boogaart. gedipl. dro gist A.N.D.B., Poststraat (t/o postkantoor), Zierikzee. In gasaanstekers vanaf f 4,50 tot f 52,50. Sigm. D. C. Vier- gevei-, Weststraat. Haamste de en hoek Kraanplein, Zie rikzee. Verdelgt ze direct! Ratten en muizen! „Tomoi'in" is het iuiste middel. Haal het bij: C. Fasol, Renesse en Sluijs Zn., Haamstede. s wegens vakantie van 4 5 t/m 9 september a.s. Burgli Wegens vakantie is Drogisterij „De Honingkorf" Poststraat (t/o postkantooi"), Zierikzee GESLOTEN van maandag 4 september t/m zaterdag 9 september a.s. Vanaf maandag 11 september zijn wij weer tot uw dienst! Wij gaan met vakantie van 4 september t/m 18 september ZIERIKZEE Poststraat 8-10 - telefoon 2601 Caustraat 18-20 - telefoon 2157 Voor elke trek trek naar Fa. Koevoets ALLES voor uw SPORTIEVE VAKANTIE Havenpark 5 - ZIERIKZEE Van Heineken weet je zeket dat het altijd btouw-vcis is.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 8