EUROPOORT WIJDER OPEN een ^ïflodlnette verdwijnt Rijk versierd en interessant mosselfestijn te Antwerpen Alleenwonende vrouw overvallen BLIK DOOR HET WERELD Uitkeringen werkloosheid 1966 Economische vooruitzichten in Nederland De «Tuiaalf Apostelen ZIER1KZEESCHE NIEUWSBODE Donderdag 17 augustus 1967 Nr. 19846 Initiatie! Zeeluiul-comite MIDDELBURG. 16-8. De sectie evenementen van het Zeeland-comi té heeft vorig jaar pogingen aange wend om een mosselavond in Ant werpen te organiseren, welke echter wegens een te korte voorbereiding niet heeft kunnen plaats vinden. De heer Parent, secretaris van het Zeeland-comité en de heer A. Kor- stanje, rijksconsulent voor het mid den- en kleinbedrijf, hebben echter nu reeds in mei contacten gelegd om te komen tot een interessant mossel festijn aldaar. liet resultaat daarvan is, dat op vrydag 15 september a.s. in de feest zaal „De Harmonie", welke gratis door het gemeentebestuur ter be schikking wcrdt gesteld, een grote bijeenkomst zal worden gehouden, waar verschillende exportonderne mingen aan deelnemen. Als gastheer zal de consul-gene raal der Nederlanden in Antwerpen de heer lr. J. Ceulen, optreden en de avond zal worden geopend door de voorzitter van het Zeeland-comité, de heer K. C. J. van Bennekom. Daarna zal een dronk worden uit gebracht op de vriendschap, die be staat tussen Antwerpen en Zeeland, welke* wordt aangeboden door de hoofdvertegenwoordiger van de N.V. Lucas Bols In België. Hierbij zal ook Zwanenberg haar produkten offreren. Vervolgens vindt de mosselmaal tijd plaats, waarvan de organisatie in handen is gesteld van het comité „Zeeland Presenteert". De voorzit ter mr. C. Pijl Hogeweg, zal aan het eind van deze maaltijd enige woor den spreken. De mosselen zullen worden opge diend door een twintigtal dames in Zeeuwse kledijdie afkomstig zijn uit Rilland. De brouwerij „De Am- stel" zal hierbij bier schenken. ADVERTENTIE Reumatische pijnen TOGAL HELPT Griep TOGAL HELPT Migraine TOGAL HELPT Menstruatiepijn TOGAL HELPT Verkouden TOGAL HELPT Hoofdpijn TOGAL HELPT Spit TOGAL HELPT V AKANTIESPREIDING IN 1968 De vakanties zijn in Zeeland weer voorbij, de scholen beginnen deze week weer, ieder die de laatste zes weken zijn vakantie heeft gehad kan tevreden zijn. Zal dit ook volgend jaar zo zijn? Zeeland zat in 1967 in de eerste groep, in 1968 in de laatste. De va kanties zijn namelijk voor 1968 als volgt gepland: le periode 1-13 juli: het noorden van Zuid-Holand', Utrecht en Gelderland ten westen en noorden van de grote rivieren. De metaalbedrijven. 2e periode 15-27 juli: oostelijk en noordelijk Neder land, de bouwvakkers en nevenba- drijven. 3e periode 29 juli-10 augus tus: Nederland ten zuiden van de rivieren. Noord Brabant, Limburg en Zeeland. Bij jongen werd kogel uit hart verwijderd SCHIPHOL. 16-8. De 17-jarige Su. rinaamsc jongen, die op 27 juli per vliegtuig naar ons land werd ge bracht met een kegel in de rechter hartkamer, is gezond cn wel naar Suriname teruggekeerd. In het academisch ziekenhuis te Lelden werd het projectiel daags na zijn aankomst bij een volkomen ge slaagde hartoperatie verwijderd. Voor herstel bleef hij nog twee we ken in het ziekenhuis. Naar destijds gemeld, werd de jon geman met enkele kameraden op 30 juni in Paramaribo op heterdaad be trapt bij een poging tot inbraak. De politie zond hem een kogel ach tenia, toen hij de benen nam. Wonderlijk genoeg bleef hij in leven, hoewel de kogel hem in het hart trof. Ziekmeldingen in 1966 Uit het verslag over het boekjaar 1966 van de Vereniging Gemeen schappelijk Administratiekantoor blijkt dat in 'het verslagjaar 1.424.982 ziekmeldingen van werknemers van de bij de bedrijfsverenigingen aan gesloten werkgevers werden gere gistreerd. Ten opzichte van het aan tal in 1965 (1.320.474) betekent dit een stijging met bijna 8 procent. Het aantal ziekmeldingen is vooral in het eerste doch ook in het derde kwartaal van 1966 belangrijk hoger geweest dan in de overeenkomstige perioden van 1965. In 1966 bereikte het aantal meldingen met ca. 180.000 in februari een hoogtepunt, dat zelfs in het ongunstige jaar 1963 niet werd waargenomen. Het jaar 1966 heeft het hoogte ziekterisico opgeleverd. Het behoeft geen betoog, aldus wordt medege deeld, dat deze ontwikkeling alle betrokkenen met zorg vervult. Blijkens mededelingen van het Gem. Administratie Kantoor (GAK) in het verslag over het boekjaar 1966 is het ziekterisico hoger geweest dan de laatste jaren het geval was. Dit blijkt o.m. uit de toeneming van het aantal uitkeringsdagen per 100 ver zekerden. Het uitgekeerde zieken geld steeg van f 307.490.000,- in 1965 tct f 361.313.000,- in 1966. Van deze toeneming met ruim 17 procent is ruim 9 procent het gevolg van de Iconontwikkeling. De in de loop van 1966 ingetreden ontspanning op de arbeidsmarkt heelt geleid tot een grote toeneming van het aantal werkoloosheidsmel- dingen. namelijk 105.122 t^gen 86.473 in 1965. Dit is een stijging met ruim 21 procent. Daar boter bij de vis behoort zal vervolgens het Nederlands Zuivelbu- reau uit Brussel met de bekende kaasmeisjes de ongeveer vierhonderd genodigden lekkere hapjes aanbie den, waarbij de N.V. Van Nelle kof fie zal presenteren. Tot slot biedt de consul-generaal een dronk aan. waarna hij deze feestmaaltijd zal sluiten. Er zijn nog onderhandelingen tus sen de marinierskapel en het Zee land-comité gaande om het strijkje van deze kapel het geheel een waar dige muzikale omlijsting te geven. ALMELO, 16-8. In de nacht, om streeks twaalf uur, is een 62-jarige alleenwonende Almelose vrouw in haar /woning aan yde Vïnkenstraat door een tot dusver onbekend geble ven man neergeslagen. Het betrof de weduwe M. M. Protzman-Schilder, die 's avonds op bezoek was geweest bij haar doch ter. Ze vertrok daar omstreeks elf uur. kwam thuis en liep direct naar een rommelhok achter het huis om haar poes nog wat melk te geven. Toen ze het licht aandeed, werd ze besprongen door een man, die van het toilet kwam. Volgens de verkla ring van mevrouw Protzman tegen de politie trok de man haar een lap of een zak over het hoofd. Door hard te gillen probeerde de vrouw buren te waarschuwen, hetgeen de man de kreet „hou je kop" ontlokte. De man pakte haar daarop beet en sloeg haar met het hoofd tegen de muur. De vrouw bleef gillen, waarop de over valler de benen nam. Hoewel de bu ren inmiddels gealarmeerd waren, heeft niemand de dader gezien. SCHIPHOL. Na de vice-premiers Korthals en Biesheuvel is nu drs. J. A. Bakker in die funktie aan zijn oriëntatiereis door de beide rijksde len in de West begonnen. Engeland moet in de E.E.G. In tal van publicaties is er op ge wezen clat Nederland er belang bij heeft dat Engeland wordt toegela ten tot de E.E.G. Onze internationa le economische politiek is er op ge richt om die toelating tot stand te brengen. Hoewel er anders over ge dacht wordt, gebeurt dit beslist niet omdat wij hier zo onder Engels- Amerikaanse invloed staan, maar zuiver om commerciële reden. Na de vorming van de Europese Economische Gemeenschap zien wij in Nederland een steeds grotere binding aan de vasteland-partners met name west-Duitsland. Wij heb ben daarom ook sterk mee-geprofi- teerd van het Duitse „Wirtschafts- wunder" maar nu in west-Duitsland een depressie heerst, worden wij ook sterk meegezogen naar de terug gang. Dit moge ons nog eens met de neus drukken op de noodzaak om onze economie zoveel mogelijk naar alle kanten open te houdenDit is temeer belangrijk voor Nederland omdat wij als „poort van Europa" funge ren. Via Nederland komen veel goe deren dit werelddeel binnen. Transito Veel communicatie tussen Europa en de "rest van de wereld komt ten goede aan onze transitohandel. Deze handel schept werkgelegenheid in de vervoerssector, aan de opslagbedrij- ven en havenondernemers. Deze be drijven verschaffen weer werkgele genheid aan banken, bouwonderne mers, zodat onze gehele economie er door wordt opgebeurd. Engelands minister Wilson heeft in het eerste halfjaar van 1967 veel activiteit ontwikkeld om de belang stelling te wekken voor de aanslui ting van Albion bij de E.E.G. Hier door is de aandacht nogal afgeleid van de resultaten die in de zoge naamde Kennedy-ronde zijn ge boekt. In het kader van deze be sprekingen heeft men getracht tot een algemene verlaging te komen van invoerrechten in de wereld waardoor de handel wordt bevor derd. Men is het er over eens ge worden, dal in een tijdvak van 5 jaar op een groot aantal produkten de invoerrechten gemiddeld met 35 pet. zullen worden vexlaagd. Het gaat hier om zoveel produkten dat er 20 pet. van de wereldhandel bij is betrokken. Halvering De gevolgen voor de E.E.G. zullen zijn dat de zes landen hun invoer rechten op industriële produkten on geveer zullen halveren. Van onge veer 12 naar 6 pet. Dit betekent dat de landen buiten de E.E.G. beter hun produkten in Europa zullen kunnen verkopen. De Ver. Staten op hun beurt zul len de invoerrechten in deze sector van ongeveer 18 naar lOVz pet. te rugbrengen. Die verlaging is nog on voldoende met name met het oog op de grote economische voorsprong die Uncle Sam'' nu reeds heeft op de rest van de wereld. Niettemin is de verlaging respectabel .Zij zal een reeks Europese produkten naar de Amerikaanse markt brengen. De verlaging zal stapsgewijze ingaan en op 1 juli 1968 beginnen. Profiteert Nederland als doorvoer- land stellig van de te verwachten zich uitbreidende wereldhandel, ook als industrieland zullen wij de gun stige gevolgen moeten opmerken. Verbetering Wij worden tloor de Europese ta riefsverlaging niet ernstig getroffen want wij hebben altijd al lage in voerrechten geheven. Wel zullen wij kansen krijgen om onze export te vergroten vooral in de sector elek trotechniek, chemie en machines. De verlaging van rechten zal immers praktisch de helft zijn. Het zal onze vergroten. Wij hebben daar voor een evenwichtige groei behoefte aan. Het is te hopen dat onze ondernemers daar evenzo over zullen denken en al hun krachten zullen inspannen om onze produkten over een ruim veld in de wereld te „verstrooien". Over de gevolgen van de tariefs verlaging voor verschillende indus trieën kan wel enige voorspelling worden gedaan. Voorspellingen in economisch handelen moeten echter met veel reserve worden gehanteerd omdat het economisch leven over een jaar een geheel ander, beeld kan vertonen. Zo is het niet onmogelijk dat bui tenlandse industrieën nog andere concurrentie-ijzers in het vuur kun nen steken als de invoerrechten weg vallen. Maar afgezien daarvan zal bijvoorbeeld onze chemische indus trie haar vleugels kunnen uitslaan. Fusie Wij hebben in die sector juist een fusie van zeer grote bedrijven waar genomen. Deze fusie past geheel in dit beeld. Het gaat hier om grote markten met geweldige hoeveelhe den die door geweldige bedrijven met een voorsprong kunnen worden bewerkt. Het is te hopen dat vele midden bedrijven in Nederland ten behoeve van de export tot vergaande samen werking zullen komen. Niet alleen in de chemie maar ook bijvoorbeeld in machines. Als land zullen wij niet alleen kunnen leven van de bin nenlandse afzet maar vooral de ex port moeten vergroten. Onze handelsrelaties met zoge naamde ontwikkelingslanden be hoeven ook verbetering. De perspec tieven daarvoor zijn voor een klein land niet ongunstig. Toch komen de ontwikkelingslanden relatief nog steeds in een minder aangenaam eco nomisch klimaat terecht. De invoer- rechten op produkten uit achterge bleven gebieden zijn onvoldoende verlaagd. Slechts 5 pet. van hun ex- portprodukten bereikte een vermin dering van meer dan 50 pet. in de Kennedy-ronde, terwijl nog meer dan een vijfde van hun export ge heel builen de vermindering bleef. Pry s verlaging Wij weten reeds dat de uit deze landen afkomstige grondstoffen in het algemeen de neiging vertonen tot prijsdaling. Voorlopig is de ver groting van invoercontingenten uit de minder welvarende gebieden hun enige troostprijs. Al met al zal de verruiming van de wereldhandel die in het verschiet ligt de werkgelegenheid in west- Europa en dus ook in Nederland ten goede kunnen komen. Deze gunstige vooruitzichten door beperking van de bescherming toont aan dat ons land er goed aan doet zich niet te veel in te gespen binnen continen taal gebied. De geschiedenis heeft meermalen bewezen dal ons land dan alleen schade wacht. Wij moeten de deur van hel eco nomisch leven zo wijd mogelijk open zetten. Het zakenleven draagt dan de welvaart wel aan. Mogelijk kan het voorbeeld op internationaal ter rein er aan meewerken dat wij na tionaal ook wat knellende banden voor het bedrijfsleven verruimen. Drs. A. van Mierlo. KARATSJI. In een dichtbevolkte wijk van Karatsji zijn dertien men sen meest vouwen en kinderen - gedopd en 23 gewond toen een huis met vier verdiepingen instortte. AMSTERDAM, 14-8. Het totale aantal uitkeringsdagen ingevolge tie werkloosheidswet heeft in 1966, bly- kens mededelingen van het GAK. 3.363.916 bedragen, tegen 2.729.350 in 1965, dat wil zeggen een stijging met 23 procent. Uitgekeerd werd f 60.749.000,- tegen f 44.509.000 in 1965. Bij meer dan de heLft van-de één- en,-twintig bedrijfspensioensfondsen, die hun administratie aan het GAK heben opgedragen, zijn de pensioens regelingen verbeterd. Dit werd o.m. mogelijk gemaakt doordat de beleg gingen veel meer rente opleverden dan bij de actuariële berekeningen was verondersteld. Aan het eind van het verslagjaar beliep het bedrag van; de toegeken de pensioenen - op jaarbasis - ca. f 20.000.000,-. Dit was f 3.000.000.- meer dan eind 1965. Het aantal pen- sioentrekkenden steeg van rond 50.000 tot ca. 54.000. De nominale waarde van de beleggingen ten be hoeve van de aangesloten organisa ties bedroeg eind 1966: 2.050,8 mil joen gulden. DEN HAAG, 16-8, In haar jongste sche toestand publiceert de Commis sche toestand publiceerd de Commis sie van de Europese Gemeenschap pen in een afzonderlijk hoofdstuk de vooruitzichten voor Nederland. Daar aan is door de voorlichtingsdienst van de Europese Gemeenschappen het volgende ontleend. Voor de uitvoer van goederen en diensten wordt in de komende maan den een zeer dynamische ontwikke ling verwacht, in het bijzon dei* wat de uitvoer naar landen buiten de Europese Gemeenschap betreft. De uitvoer naar landen binnen de ge meenschap zal vermoedelijk sterk af hangen van het verloop van de con junctuur in deze landen, vooral in Duitsland. In vergelijking met de aanzien lijk toenemende uitvoer zal de toene ming van de binnenlandse bestedin- ADVERTENTIE Herenhorloges vanaf f60.- Dameshorloges vanaf f 70.- FIRMA C. VAN TILBURG DEN BOER HAVENPLEIN 6 - ZIERIKZEE - TEL. 2738 KON. JULIAN ASTRAAT 35 - BRUINISSE gen wel van beperkte omvang blij ven. Indien men afziet van de te ver wachten prijsstijgingen zou van bin nenlandse bestedingen nauwelijks enige impuls op de binnenlandse conjunctuur kunnen uitgaan. Land- en tuinbouw- onderwijs 1966/1967 DEN HAAG, 16-8. In het school- jaar 1966-'67 waren er volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek 390 scholen voor land- en/of tuin- bouwonderwijs (1965-'66: 407). Het aantal leerlingen bedroeg 24.000 te gen 24.600 vorig jaar. Het grootste gedeelte hiervan (71 procent) volgde het lager land- en/of tuinbouwon- derwijs Het aanital leerlingen, dat in de periode 16 oktober 1965 - 15 oktober 1966 voor het eerst tot de land- en/ of tuinbouwscholen werd toegelaten bedroeg 7.200 (vorige periode 7.300), waarvan 4.100 (4.200) tot de lagere schollen. In l965-'66 waren er 971 lagere land. en tuinbouwcursussen in ons land (1964-'65: 1.092). Het aantal leerlingen bedroeg 14.400 (15.900), waarvan bij het landbouwonderwijs 7.600 (8.700) en bij het tuinbouwon- derwijs 6.800 (7.200). Nederlandse bijdrage voor ziekenhuis in Thailand DEN HAAG, 16-8. De Nederlandse regering zal een bijdrage leveren van 1.361.250 gulden voor de uit breiding van het christelijk zieken huis te Manorom in Thailand. Een overeenkomst hierover werd ten de- partemente van buitenlandse zaken ondertekend, waarbij van Thailand1- se zijde een vertegenwoordiger van de Christian Leprosy Foundation optrad. Het project, waaraan de Christian Leprosy Foundation van de Overseas Missionary Fellowship zelf ruim een half miljoen bijdi'aagt, omvat de uitbreiding van 'het be staande hospitaal tot een capaciteit van 200 bedden en oprichting van een verpleegstersschool. Ditmaal „een verzoekplaat je". Het oude Singerbos met de Caubrug, ge zien van de Nobelpoort af. Geheel links de tram, de wagons waarvan juist door de bomen zichtbaar zijn. Mogelijk publiceerden wij (zeer ge ruime tijd geleden) deze foto hier al eens eerder. Gelet echter op de schoonheid van dit oude Zierikzeese grachtgezicht, zal hopelijk niemand een doublure betreuren. Door stier gedood HEERLEN, 15-8. De 69-jarige boe renknecht W. Caelen uit Hoensbroek is om ongeveer halfzeven 's morgens door een jonge stier aangevallen en daarbij zodanig aan het hoofd ge wond dat hij ter plaatse overleed. De man die al ruim tien jaar op de boerderij van landbouwer Roebroeks werkzaam was ging zoals gewoon lijk de twee zich in de wei bevin dende slieren verzorgen. De land bouwer die zijn knecht enige tijd later miste, ging ter plaatse pools hoogte nemen en ontdekte het stof felijk overschot. INGEZONDEN STUKKEN Mijnheer de redakteur, De groep schooljeugd uit Hatfield en ik zelf zijn donderdag terugge keerd in Hatfield en werden opge wacht door de leden van de gemeen teraad. Door middel van de Zierik- zeesohe Nieuwsbode, wil ik gaarne burgemeester D. W. Kastelein van Zierikzee en het Uitwisselingscomite Hatfield-Zierikzee hartelijk danken, en verder al degenen, die het twee weeks-verblijf in Uw stad, zo bij zonder prettig hebben gemaakt. Een hartelijk „dank U wel" wil ik ook toevoegen aan de gastvrouwen en gastheren, die de Engelse meisjes en jongens zo gastvrij hebben opgeno men en verzorgd. De kinderen zijn er van overtuigd dat de te Zierikzee doorgebrachte vakantie een prachti ge ervaring was en dat de vriend schapsband tussen onze beide ste den. opnieuw door dit bezoek is ver stevigd. Nogmaals heel veel dank voor uw vriendelijke bejegening. Hoogachtend. PETER A. WEBB (leider) Feuilleton door Frank van» Falckenoort „Ik was juist van plan m'n hen gel en zo weg te bergen, toen die vrouw gilde. Hartverscheurend en sekonden lang. Toen was het. stil en even daarna nog een gil, net of die gesmoord klonk. Ik dacht.ie mand is bezig een vrouw te vermoor den. Dat was me toch te gek dan kan ik toch niet rustig naar bed igaan en denken: wat heb ik er mee te maken, nietwaar?" „Dus u ging er op af." „Ja. Ik nam m'n zaklamp en liep langs de huisjes. Ik had er zo'n ver moeden van, dat het geluid bij het laatste huisje vandaan gekomen is. Met. m'n lamp zocht dik de omgeving af en tenslotte zag ik haar liggen." „Wie? Die vrouw?" „Ja. Ze lag languit gestrekt op de grond. Haar ogen dicht." „En hebt. u haar herkend als Bep Kaars?" „Wie zou het anders moeten zijn? Die wordt immers vermist? Dat hebt u me zelf verteld." „Ja, dat is zo. En haar spoor leid de ook naar hel meer. Ik begrijp alleen het verband met die auto niet Nu ja, dat zien we wel." Na enkele minuten minderde Van Viersen vaart en in het licht, van de koplampen zag men de huisjes links en hot meer rechts. Langzaam reed hij zijn eigen huisje voorbij, licht voorover gebogen in de duisternis. „Doe voorzichtig en rijd niet te verStel je vooT, dat je haar nog overrijdt. Gelijk wees Van Viersen voor zich uit. „Daar ligt ze," riep hij uit. Hooi werf keek in de aangegeven richting en zag inderdaad iets op de grond liggen. „Stop maar," beval hij, "en zet je wagen zo, dat het licht op haar valt". Enkele ogenblikken later was ie dereen uitgestapt. In eerste instan tie liep 'de dokter naar het lichaam op de grond. Maar het lidht van de lamp van Van Viersens wagen was niet voldoende. Hij keek de politie mannen aan. „Kan er nog niet een wagen hierheen rijden en bijlichten? „Jawel," zei Prins en liep naar de politie wagen. De mannen keken toe( hoe Prins de V.W. handig tus sen het huisje en de wagen van Van Viersen manoevreerde. Voor zichtig passeerde hij het lijk en draaide. Even later schenen vier lichtbundels plus een sterke schijn werper op het nog altijd roerloze lichaam op de grond. De dokter bukte zich, de pols pak kend van de vrouw. Rondom hem stonden de twee geüniformeerde po litiemannen, plus Hoohverf en Van Viersen. De laatste zocht zenuwach tig naar zijn pijp en toen hij hem gevonden had, begon hij hem te stoppen. De arts voelde het gezicht, maakte daarna de mantel los en legde zijn hand op de borst van de vrouw. „Dood is ze in ieder geval niet," constateerde hij. „Goddank", verzuchtte van Vier sen zacht. „Dat zou ik verschrikke lijk gevonden hebben." De arts boog zich nog wat dieper over de vrouw heen, bekeek nauw keurig het gezicht en Lichtte de oog leden op. Voorzichtig knoopte hij de mantel helemaal los, nogmaals haar borst beluisterend. Toen draaide hij de vrouw een halve slag om en be keek het lichaam nauwkeurig. „Zo op het eerste oog te zien, kan ik geen enkele verwonding constate ren. Althans, niet zichtbaar. En het hart klopt tamelijk regelmatig." „En toch heb ik haar horen gil len," verzekerde Van Viersen, zijn pijp aanstekend. „Of denkt u soms, dat ik dat uit m'n duim heb gezo gen." „Natuurlijk niet," suste Hoohverf. „Het was heel verstandig van u om ons onmiddellijk te waarschuwen." De arts keek nog eens naar de vrouw, toen kwam hij langzaam overeind. Hij klopte op zijn knieën en veegde zijn broekspijpen af. Toen wendde hij zioh tot Hoolwerf. „Weet je, wat die vrouw mankeert? Ze is stomdronken en is nu bezig haar roes uit te slapen. En het is boven dien niet juffrouw Kaars, want zij is een patiënt van me. Haar ken ik voldoende." Hoolwerf knipperde met zijn ogen, de arts verbaasd aankijkend. „Het is niet juffrouw Kaars? Weet u dat ze ker? Maar wie is die vrouw dan wel?" Schouderophalen van de aange sprokene ,jDat weet ik niet. Ik heb haar, bij mijn weten nog nooit gezien." Hoofdstuk 12. Tegen drieën waren twee van de drie auto's weer terug in Dorringen. Hoohverf had het niet nodig gevon den, dal Van Viersen opnieuw mee ging. „Misschien heb ik morgen een getuigen-verklaring van u nodig." zei Hoohverf, „maar dan kom ik wel even hierheen om die op te nemen. Ik zou zeggen: kruip maar gauw on der de wol. Een uurtje of wat slaap doet soms wonderen. Mij dunkt, u hebl vannacht al het een en ander meegemaakt." „Zegt u dat wel." meende Van Viersen hartgrondig. „Nogmaals dank voor het feit, dat u ons waarschuwde." (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1967 | | pagina 7